Що ж Тенрі шепіт Діани?

В епізод 12, сезон 3 аніме світ тільки Бог знає, є сцена, близько 5:14, де Тенрі каже Діана і говорить їй що-то дивне. Діана відповідає, вигукує, Чому Тенрі нічого не говорила.

Наступного разу ми бачимо, як Діана у неї є крила.

Я припускаю, що Тенрі сказала Діані щось, що буде сприяти їх відносини з Keima, тому що вона виросла крила, але так як Діана була з Тенрі з тих пір, як вона була маленькою дівчинкою, я не впевнений, що Тенрі міг би сказати Діані, що буде так дивно.

+763
Siddhesh Suhas Sathe 1 бер. 2016 р., 22:21:18
25 відповідей

Ексел сага - це манга за Rikdo Коші. Аніме-адаптація серії був показаний в 1999 році. І манга і аніме наступні спроби по організації (організації заголовного героя в Excel належить), щоб завоювати Фукуока, а спроби міський департамент безпеки міста, щоб захистити місто від різних.

+892
Harald Leithner 03 февр. '09 в 4:24

Коли Разенган робить вплив, є два ефекти, які мають місце

Перший ефект

На контакт, Разенган перемелює до своєї мети, просуває їх уздовж траєкторії Разенган - небудь від користувача, або в землю під ними

Коли Джирайя використовував Разенган проти бандитів, це те, що ми бачили.

Другий ефект

і в якийсь сплески точки, викликаючи серйозні пошкодження в точці контакту.

Вибух-це те, що дійсно завдає шкоди. Джирайя освоїли техніку Разенган і більш ніж імовірно, мав контроль над ним для того, щоб не луснути.

У будь-якому випадку, він намагався зробити зауваження і отримай бандити від його спини - не треба було їх вбивати. Джирайя навіть говорить

І мене стримує. Ви, хлопці, навряд чи варто

+890
Muneef M 25 жовт. 2015 р., 02:38:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як же вони брати, якщо Zeref-людина, а Нацу-демон. Нацу був народжений демон або Zeref його.

Це так складно для мене. Будь ласка, проясніть для мене!

+873
jchnxu 16 трав. 2012 р., 10:10:14

У Дракон м'яча герої анімації, Гоку, стовбури, Вегето і крутіше боїв видно Саян, хто буде поганим хлопцем в новий дракон м'яча герої аніме. Крутіше "хорошим хлопцем" в м'яч Дракон герої?

enter image description here enter image description here enter image description here

+838
SOReader 28 жовт. 2012 р., 11:39:31

Як за напад на Титан викия

Для того, щоб перетворити людину з силою титанів повинні отримати пошкодження, яке притягує кров (часто членоушкодження), маючи твердий мета або віра в розум в момент заподіяння шкоди.

Ви можете перевірити, коли Ерен був тренінг з Леві в замку, він виявив, що травма не є достатнім.

коли він перетворив у живіт з титану в 1 сезон.
У цьому місці ви можете виявити, що всі вищевказані умови виконані.
1. Ерен був поранений( його рука була розрізана)
2. Він має тверду мету на увазі. я.е щоб перемогти титану


Ви можете прочитати більше випадків/умови посилання на Вікі, яку я надав

+806
Erick Filho 25 лист. 2013 р., 07:05:17

Знайшла пісню, від оригінальний саундтрек Vol. 2. "Сила, здатна протистояти"

+799
Rider3 4 бер. 2011 р., 04:12:09
+798
mozra 24 трав. 2013 р., 20:03:47

Протягом 12 серій диявол може плакати аніме, Данте ніколи (або не чітко) активував свій Девіл-тригер, де він перетворюється в більш потужні форми диявола. Ми можемо сказати, що аніме розгортається після подій 1-й і 3-й диявол може плакати гри з Данте вже знайомі з Леді і Тріш, Данте повинен був вже давно вміють активувати свій Девіл-тригер. В аніме, здавалося, було ледь необхідно для Данте, щоб використовувати його викликати диявола, як більшість з його вороги можуть бути переможені з допомогою його бойові навички навіть в якості людини. В останньому епізоді, хоча, як остаточний удар був нанесений розміщеного Демон Абігейл, ми отримаємо крупним планом очі Данте, як спалах червоного світла/енергії заповнює екран.

enter image description here

Аналогічно у відеоігри, спалах червоного світла з'являється як Диявол тригера. Однак фізичні особливості Данте повинен повністю змінити на більш демонічної зовнішністю такі його шкіра чорніє і очі світяться жовтим кольором. Данте меч повстання - це можливість для створення хвиль червоної енергії, так що цілком можливо, це може бути тільки в цьому. Так що Данте дійсно активувати свій Девіл-тригер заключний епізод аніме?

enter image description here

+795
user1598814 1 жовт. 2012 р., 14:09:52

Осаму Тедзука, напевно ?

В його Мангас, ті ж персонажі з'являються в різних ролях. Враховуючи кількість роботи, яку він виробляє, це не великий сюрприз, що він міг зробити це. Не думаю, що він був напруженим, як струбцина, але був добре використаний у конкретних ситуаціях.

Тедзука були свої зоряні системи, і його персонажі з'являються в багатьох історіях, іноді без офіційної довідки (не позначена).

Приклади:

Чорний Джек зробив деякі явища в... Астробой Астробой зробили багато явища в Блек-Джек і в інших мангах.

+795
YouTuber 22 лют. 2014 р., 20:54:59

За даними російської суцільнометалева паніка Вікі села Ямск-11 артикул (Янск-11, див. посилання), вона каже, що села Ямск-11 тут: 60° 8' 10.66" Н 153° 54' 20.60" е (Східна Сибір). "Літака-11"- це не назва міста, а поштовий код для доставки пошти. Є міста, села Ямск, в 63 км на південь від "літака-11". Це була звичайна практика в СРСР, щоб дати поштовий код найменування з номером для закритих міст. Мабуть, там було місто в ті координати, які були закриті. Інший приклад цього див. У Вікіпедії сторінки в Арзамас-16 або Челябінськ-65/40.

Так що схоже, що це реальне місце розташування, але не впевнений, якщо це має нічого спільного з вигаданим "села Ямск 11" в ФМП (але хто знає), а назва "села Ямск 11" - це поштовий код з часів СРСР.

+791
DaveRandom 22 черв. 2018 р., 14:29:56

"В той день" означає день, коли вони вимруть.

Воєдино дві пропозиції: "Мої милі, поки не вимре приходить, якби моя влада"

Напевно, було б набагато більш очевидно, коли він сказав "До цього дня насправді відбувається"

Але це хрустке, вони не є дійсно кращими перекладачами, хоча вони покращилися протягом ласп кілька років.

+744
Connie Moore 26 груд. 2012 р., 19:49:42

Я дивився Наруто онлайн, і немає епізодів доступні для перегляду після 301, хоча я знаю, що є на цей епізод. Чи є ще якісь епізоди Наруто? Люди кажуть є епізод 700, але це все манга?

+621
parthasarathi0317 24 лист. 2018 р., 13:56:43

Я намагалася знайти саме цей один постріл сьодзьо-манги.

Мова йшла про сором'язлива дівчина з короткими (червоний?) волосся, які не вміють тусуватися/спілкуватися з хлопчиками. Старшекурсница, хто блондинка (?) волосся з театрального гуртка (?) помітив її скрутне становище. Він намагався допомогти їй, йдучи на побачення з нею в парк атракціонів. У старшокласниці одягнені в інший одяг для стимуляції, і він пішов з прохолодний зображення ikemen. Вони обидва пішли на побачення в парк атракціонів, і дівчина поступово впав старшокласниця. Десь за сюжетом, вона думала, що вона була вилікувана від її андрофобия, але виявляється, вона все ще погано з хлопчиками, за винятком того, що старшокласниця.

Останнє, що я пам'ятаю з манги, що дівчина дізналася, що вона була не єдиною, що старшокласниця допомагає. У нього були й інші дівчата просять зробити-вірити дат, тому вона почувалася зрадженою, і вона, ймовірно, втекла в сльозах або щось. Зрештою, старшокласниця прийшла до неї і сказала, що вона була для нього єдиною, і він обіцяв, що він ніколи не піде на понарошку знову дати, весь цей джаз.

Мистецтво сьодзьо, схожі на Сираиси Юкіз мистецтвом.

Я намагався знайти цю мангу протягом останніх 4 місяців, і я не знаю, якщо це реально.

Якщо хтось має будь-яку ідею, що манга це, будь ласка, дайте мені знати?

+608
Kate Ell 15 лист. 2019 р., 22:17:38

Це тільки теорія, тому що навіть у вікі (або СБС) і не дали ніяких пояснень, чому він вибрав саме цих конкретних людей, за винятком того, що Джирайя знав їх. Тому я спробую зробити якісь зв'язки між тим, що ми знаємо цих персонажів (дуже мало) і сенс їх шляху.

Тому, крім Яхико, ось що я думаю на решту 5 шляхів:

 • Зовнішній шлях: людина, яка володіє ним був священиком, тому він має сенс тільки із-за того що він хотів повернути людей до життя або позбавляє їх життя. Це відбувається від сприйняття релігії:

  Яма-владика справедливості, Король Пекла, він ставить живі істоти після смерті відповідне покарання, наприклад, в киплячому маслі, Якщо ви брехати йому, він вирву твій язик. Після закінчення терміну покарання вони перероджуються на землі в людській або тіла тварини.

 • Прета шляху: цієї людини не вдалося обробляти землю для своєї сім'ї із-за його участі у війні. І як було сказано нижче в вікі:

  В буддизмі, світ претов (також відомий як голодний царство Духа) - це реінкарнація ґрунтується на сильній власництва і бажання, які вирощувалися у попередній життя або життя.

  Так це має сенс тільки для нього, щоб бути, що шлях.

 • Людського шляху: цей шинобі вважав, що все, що він міг зробити, щоб спробувати досягти миру, щоб навчити наступне покоління, щоб вижити в боях з іншими ніндзя, поки він не прийшов.

  В буддизмі, світ людей поширена думка, що це форма переродження, швидше за все, щоб досягти просвітлення, як з-за доступності інформації і вчителі, і здатність до розсудливості, не падаючи жертвою нав'язливої агресії або утіх успадковується вищих планів.

  Так ось, як це має сенс, тому що він хотів навчити.

 • Тваринам шлях: на першій, я думаю, був одним з Шести Шляхів болю, тому що він боровся Джирайя в якийсь момент. Крім того, є тільки одне підключення до цього шляху:

  Буддисти вірять, що тварини живуть в іншому вимірі відокремлені від людей не просторово, а подумки; нещасний літак переродження, який обертається навколо страху, інстинкт самозбереження і виживання найбільш пристосованих, постраждали ті тварини, які працюють для людей і, насамперед, ті невігласи, що з ними відбувається.

  Але я не знаю, якщо це вважається. Друге тварина шлях був Джирайя після смерті, і вона не зустрінеться з ним.

 • Асура шлях: останнє, але не менш, цей чоловік - єдиний, який я не можу зробити ще одне підключення. Він був показаний, щоб бути бродячий кукольник з розумінням світу і

  У буддизмі Асури області площині полубожественных воюючі демони, що люди перевтілився в із-за дії, засновані на ревнощів, боротьби, боротьби або раціоналізація в минулому житті, і хоча потужний, жити в постійному насильство і конфлікти, на які немає дозволу, ні світу. По зображенню асурів, ця здатність дозволяє користувачеві мати шість рук і три особи, кожна з яких відображає різні емоції. Вони представлені в індуїзмі, як і нижча щабель божественного істоти, і, як відомо, живуть переслідують життєву силу, в той час як поблажливе і представник матеріалістичних і плотських утіх.

  Може бути, є зв'язок через раціоналізації.

Сподіваюся, що це допомагає!

Примітка: якщо хтось хоче редагувати і ставити більше, не соромтеся робити це!

+476
Guoli Sun 31 трав. 2014 р., 16:03:04

Мені здалося, що в цілому аніме, ніколи немає ніяких причин згадано, чому вона закохується в Юкі. Я маю на увазі, перші Юно з першого вимірювання любила його, так само як Юно з другого виміру і т. д. третій (напевно). Але не було жодного пояснення, чому, що змусило її так на нього схожа. Чим пояснити, що в манзі? або десь ще?

+339
zji 22 січ. 2015 р., 13:48:58

Картина, яку ви надали, має художній стиль гри/візуальний роман, а не аніме, особливо фон.

Це тому, що на сцену не показали в аніме Доля/Ніч необмежену лезо працює, або будь-який з інших аніме адаптації долю серії, але з візуального роману перший маршрут: доля.

Ось фотографія її магічні кола без фону разом з деякою інформацією про:

enter image description here

Ілля має неперевершений потенціал як майстра серед усіх майстрів минулого і сьогодення. 70% її тіла складається з магічних ланцюгів. Вони також є її командні заклинання і показати себе як червоний візерунок на всьому її тілі, коли вона генерує магічну енергію.Джерело

+337
python490 22 бер. 2016 р., 04:31:09

Ми бачили, що концепція дитячих будинків та усиновлення існує в світі ніндзя. У разі Кабуто , який ми знаємо, ріс в Коноху дитячого будинку.

Для подальшого читання, http://naruto.wikia.com/wiki/Konoha_Orphanage

Так що на мій погляд, хоч і не підкріплено ніякими канону інформації, розумно припустити, дитина Наруто б вже готове в дитячому будинку. Йому невідомі, він був під охороною Анбу від прямих наказом третього Хокаге, який вів особистий очей на нього.

Ми знаємо точно, що коли-то він був досить великим, він почав жити самостійно. Оскільки я спекулюю я піду далі і скажу, це також може бути тому, що дорослі в Коноху ненавидів Наруто і ніхто не був готовий до прийняття його як свого власного.

+282
Javier Peres 13 бер. 2013 р., 04:15:43

Дотонбори-вулиця в районі редлайт Осака, що бачить найбільша кількість повій, що працюють на ньому. Він, напевно, збентежений і не хоче, ДТР бути пов'язані з Дотонбори, вважаючи їх (ДТР) переваги в оголеному вигляді можуть бути прийняті не в ту сторону від середньої людини.

+266
ardmara 5 лют. 2015 р., 00:38:36

Я знаю, що Apathoia, як правило, мають темно-коричневий або чорний колір, але деякі люди в Falaina мають світло-коричневий, зелений, фіолетовий і синьо-іш кольору.

Кольори Thymia мають якесь значення?

+247
Keller 26 лист. 2012 р., 04:38:19

Какаші відомий як "копія кішки ніндзя". Ніндзя з інших країн називати Какаші копія кішки ніндзя, тому що його Шарінган і як він використовує це для своєї переваги (копіювання рухів). Але він не скористався своєю владою, щоб дуже часто копіюють (або принаймні не більше). Показано тільки близько 3-4 раз, що він фактично копіює і використовує його проти когось.

Чому він не використовується більш часто ця влада?

+204
Ndamulelo Nemakhavhani 5 вер. 2018 р., 23:02:26

Минуло два роки з тих пір це питання був розміщений, але так як не було відповіді до цих пір багато води витекло з тих пір, я думав, я міг би повеселитися і подивитися, що я міг знайти.

Частини З * означає, що це відбулося за межами турніру, наприклад, у тренувальному таборі. Для посилань я використовую і Саки Achiga-hen і манга/аніме тільки.

Основні яку/правив хан

 • Kuitan (відкрите tanyao): так

  Achiga Ch. 20

 • Ippatsu (один постріл): так

 • Дора: червоний (чотири), ура, кан, кан-ура
 • Sanrenkou/Suurenkou (3 або 4 послідовних триплетів): немає (гол. 52 Саки)

Правила підрахунку

 • Ні-десять пенальті: так
 • Тобі (перебір): негативний бал, а не нуль (гол. 42 Кана)
  • Коромо, будучи садистські Лолі вона, навмисно здешевлює її руку , щоб кинути Кана результат рівно нуль.
 • У випадку нічиї після результат: перший дилерський центр (Achiga ч. 20 чекають сміливий дослідник)
  • Чекають сміливий дослідник ігнорує потенційний sanbaiman, оскільки це зробило б її зв'язати в точках з Shizuno, адже автосалон Shizuno було раніше чекають сміливий дослідник опиниться позаду.
 • Розуму/ока (бонусних очок залежно від підсумкового місця розміщення): немає (гол. 11)
 • Подвійний вітру пара: 4 фу (гол. 47 Саки)
  • Саки отримує 1 110 Хань фу, яке можливе тільки з цим правилом через 102 фу бути округлені. Для правил, де це 2 фу, він застряг на 100 фу.

Правила якуманы

 • Пограбування закриті кан для kokushi: так (гол. 36 Саки)
  • Саки уникає називати Кан Заходу, недовірливо Юмі kokushi (який був 1-shanten на той момент).
 • Подвійні якуманы: немає (гол. 43, СН. 51 Кана)
  • Карак пояснює, що немає подвійних yakumans в "правила" у цьому році, так що правила швидше за все змінюються з року в рік.
 • Допускається якуманы: або згадані, або спроб насправді переміг
  • Ріічі захід зі стіни toitoi Suuankou/чотири закриті трійні (гол. 3 Саки*, СН. 20 Каорі, Гл. 51 Кана, Гл. 125)
  • Kazoe-якуманы/перерахувати якуманы (гол. 44 Кана, Гл. 52 Саки Achiga Ч. 20 Химеко)
  • Kokushi гинули/тринадцять сиріт (гол. 4 Саки*, СН. 42, гол. 48 Кана, Гл. 53 Юмі, Гл. 125, гол. 140 Юкіко, РД Аніме. 21 Каорі)
  • Chinroutou/всі термінали (гол. 68 Hiroe)
  • Shousuushi/малі чотири вітри (гол. 56 Хацумі, Гл. 89 Хацумі)
  • Daisuushi/великі чотири вітри (гол. 125)
  • Tsuuiisou/всі нагороди (гол. 125)
  • Daisangen/великі три дракона (гол. 13 Травень, Achiga Ч. 15 Такамі)
  • Tenhou/перемога в першому дилера нічия (гол. 71)
  • Chiihou/win по першому дилера малювати (Achiga ч. 19 чекають сміливий дослідник)
  • Ryuuiisou/зелений (гол. 58 Каорі*)
  • (Можливо і більше)

Загальні правила гри

 • Daiminkan ПАТ/sekinin Барай (відповідальний за відкриття Кан rinshan): так (гол. 52 Саки)
 • Тимчасові furiten: так (Achiga ч. 6 Shizuno)
  • Shizuno може виграти тільки на 1-Су з 2-3 почекати, але не міг Рон в один з турів з-за 4-Соу раніше грав в цьому раунді. Пізніше вона ігнорує Рон від одного гравця, щоб виграти в іншому.
 • Taahai (штраф за те, що занадто багато плитки): так (гол. 62 Махо*)
  • У тренувальному таборі Махо досягає малювати плитку, хоча вона у дилера до першого скидання.
 • Порожні ріічі: так, і вважається Тенпай на нічию (гол. 27 Карак)
 • Furiten ріічі: так (гол. Юкіко 137, РД Аніме. 21 Міхоко)
  • Юкіко малює її перемоги закритий 2 чоловік, але припускає ріічі furiten, щоб отримати більше очок. Міхоко насправді відтягує furiten ріічі проти Карак в обличчя, і перемагає його.
 • Дзвонити Пон на плитку, просто відкидаються: так (Achiga ч. 8, Теру)
 • Продавець може продовжити лідерство після останнього туру: так (Achiga ч. 10 Теру)
 • Йти на Захід (додатковий раунд, якщо гравець не отримує не менше 30000): так (аніме ЄР. 21)
  • На півдорозі через ЄР. 21 Муцуки пояснює, як Nanpo був в змозі зробити повернення, як тільки він увійшов у Південно-кругла, незважаючи на те, що tonpuusen (Східно-тільки гра). Зверніть увагу, що ні в якому разі не додається, якщо топ-гравця закінчується рівно 30000, Саки робили в РД. 22.

Нічия норм стані

 • Кюсю. kyuuhai (стартова рука має 9+ терміналів/з відзнакою): так (гол. 140 Юкіко)

  • Юкіко каже, що "нормально, можна було б перервати коло" (普段なら流すところだけど), який говорить про те, що вона має можливість зробити це.

  Ch 140

 • Suufontsu Ренда (всі гравці скидають ж вітер плитку на перший раунд): так (гол. 73 Юкі)

  • Юкі досягає Тенпай на першому колі, але змушена від нього відмовитися, так як вимагало б викинути на Захід, малюючи коло.
 • (Можливо і більше)

Номер турніру

 • Чоловік: чотирьох гравців (гол. 11)
  • Імовірно, це відноситься тільки до конкуруючих шкіл, оскільки співробітники турнірі не видно в кімнаті, пізніше в тій же главі.
 • Мобільні телефони: немає сенсу, так як вони не отримаєте який-небудь сигнал (гол. 11)
 • М'які іграшки: так
 • Живлення: Так
 • Знявши взуття і шкарпетки: Так
 • Спів: Так (Гл. 125 Цой)
  • Коментатори йдуть далі, щоб пояснити, що це дозволено в чемпіонаті Європи, але не для професійних турнірів в Японії (сайту interhigh добре).
 • Кинувши плитку в повітря, потім плескав його вниз: ніхто не скаржився (гол. 25 Карак)
 • Граючи з плитки обличчям вниз: так (гол. 141 Меган)
 • Грати лівшів: так (гол. 138 Юкіко, обговорюються в гол. 142)

Інші правила

 • Практика ігри для префектури переможців: тільки щодо інших осіб-префектури переможців (Achiga ч. 3)
  • Подібні правила здаються звертатися в індивідуальному турнірі (Achiga ч. 7)
 • Vanguard для командних турнірах: повинна бути японської (гол. 108)
  • Це правило було нещодавно змінено, оскільки досі Ринкай були всі п'ять членів іноземних (гол. 106).
+97
wwang 27 серп. 2012 р., 19:43:54

Голос акторам платять. Це їх компенсація. І, по суті, голоси акторів не дешеві. Спеціально для них тільки епізоди, вони з'явилися, здається, занадто багато клопоту. Тільки подумайте, як багато побічних ролей може бути в епізоді.

Крім того, іноді спеціальні голосові актори (головні ролі або спеціальні гості) можете отримати подарунки від компанії, в якій вони працюють. Е. Р. німецький голос актора Gronkh отримав "Лего Бетмен" заради палившие жартівника за його роботу кажучи Джокера в німецькому перекладі фільму, крім його оплати.

ВП запитує, якщо дивитися епізод безкоштовно-то нормальний японський голос актора отримати за свою роботу. Я кажу ні, тому що у японців особливе ставлення до своєї роботи. Будучи допущеним до роботи у вашій компанії, що шанували в Японії, майже так само важливо, як отримання грошей. Якщо компанія висловлює особливу подяку до актора, вони можуть обдарувати його честі. Але що б щось емоційне значення, не епізод власного виробництва кожен може купити. (В крайньому випадку, щось на зразок першого елемента колекційне видання, і це більше подарунок для виробника. Голоси акторів б зробити щось прив'язала до себе людину або ролі, яку вони говорили.) Крім того японці дуже ввічливі, так що здається, доречно поставити безкоштовно епізодів якщо людина дійсно хоче.

І, нарешті, це робота. Хто працював у той час, знає, що не завжди ваше бажання повернутися до своєї попередньої роботи.

+92
arteaga323 2 лист. 2010 р., 19:26:46

Хисока постійно шукає сильних супротивників, щоб кинути виклик і вбити. Бритва була визнана Фантом трупа, досить потужний. Чому Хисока намагатися боротися з ним?

Досі (в аніме), тільки інші бої, які Хисока пропустив були:

 • Netero -- Хисока вважає, що Netero був залишивши собі надто вразливими для нападу.
 • Химера Муравйов-Хисока переслідував Chrollo.
 • Chrollo -- Chrollo був проклятий і не зможе використовувати свої здібності Нен.

У вищезазначених ситуаціях, Хисока втратив можливість боротися з могутніми ворогами. Для інших потужних бійців, таких як підсвічування, Хисока вирішив подружитися з ними тимчасово для того, щоб щось отримати. Але у випадку бритви, схоже, Хисока shyed від цієї проблеми.

+78
lane2775 30 серп. 2017 р., 14:17:33

Її очі не такі особливі очі або типу гетерохромія , вона носить ока в матчі з аніме вона косплэит

+66
bigtoeknee 14 бер. 2014 р., 20:38:37

Я боюся, що у мене немає ніякої інформації про це аніме, крім одного скріншота, а джерело, де я отримав його (АМВ).

Ось картинка:

enter image description here

І нехай лежить тут. Причина, по якій я вставити посилання AMV це тому що він може містити більше сцен з перерахованих вище аніме (як це робили різні сцени з деяких аніме я знав).

Спасибі за будь-яку допомогу/підказки.

+13
Cross Cross 21 черв. 2015 р., 04:40:24
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil