Чому існує комендантську годину для студентів в академії Сіті?

У певні наукові railgun, він кілька разів згадав, що існує комендантську годину для студентів в місті Академії. Чому це так? Це коли-небудь пояснити?

+518
Dimt 16 серп. 2018 р., 01:05:06
38 відповідей

Шоу вимагає від нас на недовіру до тієї точки, де Рой Мустанг може змінити щільність газів або викликати деякі хімічні реакції, але не обов'язково міняти самі елементи. Він стверджує, що енергія, необхідна для створення "реальної" трансмутаций набагато вище, тому потрібно щось на зразок філософського каменю.

Тепер, аніме стверджують, що він створює вибухи, змінюючи профілі щільності кисню в повітрі і викликати реакцію, створюючи іскру. Розділ 'спроможності' тут: http://fullmetal-alchemist-database.wikia.com/wiki/Roy_Mustang

Однак, у той час як кисень сприяє горінню, не запалюється сам по собі. Отже, вогонь повинен пройти по шляху кисню і горючого матеріалу від Мустанга до своєї мети. Шоу пропонує жодних пояснень, де це горючий матеріал приходить від.

Може бути легкозаймисті гази або водяний пар (який може бути перетворений у водень) в повітрі можуть бути використані для створення вибухів. Однак, ці гази присутні на рівнях нижче 1% в атмосфері, і концентруючи їх достатньо для створення обсягів вибухових повинен на кілька порядків більше, ніж Мустанг має доступ до шоу. (інтуїтивно, атмосферної водяної пари в обсязі, що міститься у великій вітальні не заповнити склянку води).

Враховуючи те, що я досі сперечалися, і без того, щоб припинити подальше невіра, як полум'я алхімії Мустанг навіть працювати? Він відчуває, як автори шоу (помилково) вважаючи, що кисень є пальним.

+997
Brett Mair 03 февр. '09 в 4:24

До матеріалів, які вважаються прийнятними для японських дітей, як правило, відрізняється від поняття в інших країнах; манга містить всі жанри історій, так що ніхто не може відповідально припустити, що тільки тому, що титул був проданий на японські діти, що ви аналогічним чином, вважаємо за доцільне для вашого малюка того ж віку.

Як один з прикладів:
Популярні дівчата серії "Сейлор Мун" був опублікований в манзі журнал публікації nakayoshi, який був проданий в сторону молодших дівчаток шкільного віку (з 1-го по 6-й клас). Ця серія включає в себе міцне слівце, знущання, насильство, смерть, війна, геноцид, біженці, Самогубство закоханих (і не раз), позадоговірні поцілунки (змушений під час неспання, під час сну, перебуваючи в нетверезому стані), батько пестив свою дорослу дочку, а мізки людські/тварини романтика, демонічні-в стилі чужого володіння людських тіл, нагота, переодягання, моногамних лесбійської парою, а не сцени сексу, в результаті підліткової вагітності (90-ті роки аніме-версії, також продаються по відношенню до дітей, також додав зап'ястя/щиколотки обмеження на згвалтування-як, біль викликають внесення жертв).

Є багато манги коментарі в інтернеті, в тому числі ті, які спеціально для батьків та підлітків/дитиною/дитиною читачів на те, що таке можливе небажане зміст включається в назву (наприклад, сильний мову, насильство, нагота, підлога-вигину, недомовленість, сексуального змісту, і т. д.) і яке загальний зміст можна очікувати (наприклад: жахи, дрібний гумор, серйозні теми, такі як депресія/образ тіла/сексуальної орієнтації/проституції/батьків/знущання/самогубство) і давайте ви як батько або читач, використовувати свої власні судження про те, чи є назва відповідає тому, що ви вважаєте доречним у якому віці. Переглядаючи коментарі також дозволяє шукати назви, які зміцнюють і сприяють цінності вашої сім'ї (наприклад, риси безкорисливості, благородства, торжество унікальності і т. д.).

Деякі хороші стартові місця є:

Оскільки у вас є дочка, вона може бути особливо зацікавлений в сьодзьо-манги, яка була написана з цільовою аудиторією японських дівчат. У сьодзьо, майже всі жанри містяться розповіді; деякі назви дуже веселий і нешкідливий і вчити моралі-у-день, інші-темні й важкі. Хороші стартові місця, щоб отримати інформацію є:

Деякі сайти сьодзьо огляд манги:

Більш загальний огляд сайтів включають MangaBlog і Kuriousity, і Google Пошук ви знайдете багато іншого.

+981
valhalla 28 жовт. 2013 р., 21:58:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Аніме засноване на беззбройний стиль бою. Головний герой був Metsu. Я забув ім'я. він показав три різних нащадків в АРК. Одна була епоха Синсэнгуми. А два інших, я не можу згадати.

+932
user13209 5 жовт. 2010 р., 04:41:47

Якщо ми подивимося список з Шичибукай, майже всі з них мають деякі підстави стати Шичибукай.

Боа Хенкок став шичибукай, щоб захистити Амазон Лілі з морських. Гекко моралі, Doflamingo, Крокодил і т. д. мали свої чорні роботи, чи злі справи, які повинні бути захищені від морських.

Але я нічого не пам'ятаю про Михоук. Він один, але сильний, тому йому не потрібно боятися морський.

Яке його реальний намір стати полководцем?

+910
Doubleg 15 вер. 2012 р., 22:43:04

Ягамі Лайт був Вілліан. Він вбив невинних людей, таких як дружина мертвого слідчого, Наомі Мисора, ким він насолоджувався, вбиваючи. Він вбиває фейк я відразу в прямому ефірі у своїй префектурі після виступу фейк л, що він привів Кіру до правосуддя.

Він вбиває, я опікун, чоловік Наомі Мисора вбиває, вбиває Наомі Мисора і насолоджувався жахом вираз на її обличчі, як вона знає, що він убив її. Після Зошити Смерті заволодіває її, то він насміхається над нею і впивається своєю "перемогою". Ягамі Лайт лиходій і випадок, звичайно, про те, як показати людям, що рухає вбивцею, самі упередження і сперечатися аморальність вбивства як-то просто аргумент за етика.

+908
Hally1934 2 серп. 2012 р., 16:13:30

Простіше кажучи, Рінне Відродження дзюцу використовує життєву силу користувача, щоб вдихнути життя в інше тіло. Користувач цього дзюцу неминуче вмирає після завершення.

В реінкарнації проекту Tensei ЕДО-це просто душа і чакра пов'язана з тілом. Душа прив'язана до закінчення терміну дії контракту і чакра безмежні.

(Спасибі @Henjin для зазначення): Після проекту Tensei реінкарнації Едо не має життєвої сили всередині них, вони не зможуть виконувати дзюцу.

Але, враховуючи можливість того, що вони мають необмежену чакру і життєву силу вимога ігнорується, ця ситуація стане парадоксом. Користувач повинен спочатку вирішити його життєвої сили і померти, щоб привести себе назад з мертвих, як реінкарнація. Це буде означати, що користувач не зможе завершити Рінне Відродження дзюцу, через безмежну чакри і договір.

(Примітка: цієї сторони питання на "думки" зона. Але я намагався відповідати фактами з серії)

+908
user92010291 26 лист. 2011 р., 16:00:09

Прямий Томоэ, що вони мають на увазі-це прям ціла ліній концепції і моделі, що Саске і Мадара після пробудження їх регулярних mangekyou. Чорний, Червоний, їх шарінган показує їх розширений діапазон сприйняття або (потужність) порівняно з нормальним очима людини. У якомусь сенсі кожен чорний частину свого учня,червоний очей. Червоний-це те, що дозволяє їм бачити чакри, оскільки це відтінок зіниці або чорний Томоэ по-іншому і дозволяє їм бачити речі, як вони роблять.

+838
artooras 7 квіт. 2012 р., 13:34:24

У лікарні, де Сакакібара був його огляди та де Санаэ працював, ліфта не було 4-й поверх.

Тепер, я знаю, що в японській культурі число 4 (四 Сі) і 7 (七 Сіті) є "ши" у них "смерть" (死 Сі) і японці дуже забобонні, тому вони мають альтернативні назви для 4 та 7 (Йон і Нана).

От і мені цікаво, це тільки в інший, де тема смерті, що на 4-й поверх (і, можливо, 7-й поверх, не особливо помітила) відсутня, або це культурна традиція в Японії для позначення 4-му поверсі 5-го поверху?

+788
John Marion 30 черв. 2018 р., 06:59:01

@Конамі, Я думаю, що використання башка голки може бути куркою або яйцем, або реверанс у бік шанувальників оригінальної серії. Якщо б хтось перевірити мене (або я буду правити після того як я обследуюсь), я не пам'ятаю, бачачи діру в 5-й Місяці, під час відкриття гул пустках. Також, здається, ніхто не згадав про це, навіть дізнавшись, хто ваш. Враховуючи, що 16-й епізод-це коли він кладе його там, важко уявити, що Бедленд гул минає після 17-го епізоду.

Для мого власного використання, я вирішив сказати, що це відбувається відразу після 11-го епізоду, який в останній раз бачили Wolfwood трохи (вписується в Gasback знайшов його в пустелі), і прямо перед 12-ий епізод, в якому Легато встановлює основний сюжет в русі. Зверніть увагу, відразу після 9-го епізоду може також працювати, як ви бачите Wolfwood сісти на його мотоцикл і поїхали. У будь-якому випадку, безумовно, я думаю, Пустки гул відбувається до 12-й епізод.

+778
user290274 17 трав. 2016 р., 15:08:34

Ну, я помітив, що багато разів ,наприклад, Ітачі звершив чин великого вогняного дзюцу іноді з одного боку друк і деякі інші моменти, все найнеобхідніше

+734
An Jeliq 25 жовт. 2016 р., 10:04:53

Мені цікаво про старіння Наруто через серію з Наруто на початку Наруто. З того, що я зібралася на день народження Наруто, у жовтні.

Під приводом того, що йому було 12 років на початку серії. Я думаю, що там щось на зразок наступного :

 • 13 років під час Чунін іспиту
 • 14 років, коли Саске покинув листя
 • 16 років, коли поверталася з тренування з Jiraya

Може хто-небудь підтвердити, якщо це правильно?

+699
mikus 4 лип. 2012 р., 19:56:30

Я бачив його в 2004/5 так, мабуть, була випущена набагато раніше. Це був не в звичайному сьодзьо/сенен стиль малювання теж.

Все, що я пам'ятаю, що був конкурс і переможець буде успадковувати лісі. І люди від зла compainies були купувати/підкуповувати переможців, щоб виграти і дати їм ліси для промислових цілей.

Наш головний герой дівчина і вона не зацікавлена, але все одно бере участь. Там були деякі досить дивні моменти, які я пам'ятаю, такі як:

 • В ході конкурсу було завдання, де вони повинні були брати воду з великої пляшки. Багато хто з них використовували солому для цього.

 • Останній раунд був між головним героєм і розумна дівчина в окулярах і ноутбуком. Головний герой перемагає вирішивши не відповідати на питання, як відповісти на питання правильно, викликали б окуляри-дівчина впаде у воду.

Так! Ось саме. Будь ласка, допоможіть мені! Я дійсно не в змозі знайти це!

+572
Paul Raymond Dodkins 17 серп. 2011 р., 18:47:36

Ось офіційний прес-реліз про те, що він замінив від KyoAni. Причина описана наступним чином (виділено мною):

[...] "らき☆すた"監督の山本寛は、監督において、まだ、その域に達していない [...]

Важко перевести це, так як це в (можливо, навмисне) - то туманні слова, але він говорить щось на кшталт: "він ще не досяг рівня, необхідного директора."

Ця фраза (виділено жирним), використовуваний, щоб засудити його добре відома серед прихильників. Ямамото сам часто цитував цю фразу в своїх роботах, в тому числі Каннаги.

+568
trogne 29 квіт. 2019 р., 04:24:41

Наскільки я пам'ятаю в четвертій війни Шинобі, коли десять Хвостів атакувати шинобі з Биджу-дама Шікамару була якась ідея, щоб заблокувати його з деяким слабким звільнити землі, які створюють стіни (я не пам'ятаю назву цієї техніки).

Тому він попросив Іно, щоб пов'язати його з деяким Iwagakure шинобі, (забув його ім'я), щоб навчити їх використовувати техніку. Після шинобі вчить їх, як виконувати техніку, все шинобі використовують цю техніку, щоб блокувати десять-хвіст Биджу-дама ж.

Але як були шинобі, які ніколи не здавалося, щоб мати землю реліз здатні виконувати цю техніку? Як і Іно, Шікамару і Choji, які я ніколи не бачив використання техніки релізу Землі, були здатні виконувати цю техніку звільнення Землі.

+527
user138784 8 квіт. 2012 р., 06:48:02

Kuchikamizake ("рот разжеванное саке") - це блага, вироблені з допомогою слини для бродіння. Ми бачимо Mitsuha роблячи це як частину своїх обов'язків, як жриця, під час фестивалю.

Її обличчя стало червоним, бо таки випив саке, що її слина в ньому. Крім того, її власні однокласники вважали його грубим, коли вона робила це під час фестивалю, тому на відміну від таки могли б зробити почуття сильніше.

+526
theodore luong 4 груд. 2016 р., 03:59:06

Оригінальний фільм Міядзакі має коротку послідовність з фінальних сцен, де Навсікая видно назад у своє рідне місто, живучи щасливого життя та навчання дітей молодшого віку.

Таким чином, очевидно, що вона не була вбита, тільки поранена, і згодом відновлюється.

+479
Neal L 14 лист. 2011 р., 09:34:12

Схоже, що мій перший коментар робить посилання на реліз 2 сезону Хвоста Феї, але різний сезон 2, як я передбачав. Це посилання на випуск другого сезону Фейрі реальний хвіст ака епізоди з 49 до 72, а не до 2014 продовження серії ака всі епізоди будуть з 176.

Я закінчив, хоча економія на обличчя, а в кінці кінців я виявив контракту фактично оголосили дату виходу їх сьомий сезон не так давно. Як ви можете бачити нижче, Фейрі Тейл сезон 7 (епізоди ака 176 до 187) запланована на 30 червня 2015.

Розклад можна знайти тут.

Оновлення

Тому реліз повинен був завтра, але, схоже, що реліз був відкладений на шість тижнів. Якщо ви дивитеся на свій поточний розклад, Фейрі Тейл сезон 7, здається, перенесли на 11 серпня 2015 як зазначив shadowx123.

enter image description here

+392
Joe Reider 14 серп. 2013 р., 18:44:08

Враховуючи, що є версія на YouTube , плаваючі навколо цього відкриття...я сумніваюся в цьому.

Хоча я і не вільно говорити по-японськи, це досить ясно, що слово "стрес" так само як слово "живота", як кажуть, тому відео вище, швидше за все, ближче до реальності.

Але цю картину? Не шанс. Можливо, це була вільність з боку перекладача, щоб включити деякі акценти в ситуації.

+376
brogrammer 27 лют. 2012 р., 13:40:11

Ось витяг з Saekano вікі-сторінки в описі Utaha:

Вона називала Томоє Томоє-кун (倫也君), але тепер вона називає його Rinri-кун (倫理君). Вона стала кликати його на прізвисько Rinri-кун, коли він категорично відкинув припущення, що він прочитав останні томи з Koisuru метроном, перш ніж він буде опублікований.

"Rinri-кун" час "р-н Этичн."

Іншими словами, Томоя називається р-н Этичн за Utaha з-за його етичної поведінки, в цьому випадку, з, як він вирішив почекати до виходу останньої книги — просто, як і будь-який інший вентилятор/читач повинен чекати, щоб насолодитися романом. Це було б несправедливо для нього, щоб отримати перші бабки на читання, перш ніж всі інші.

+376
MoonDrop legacy 21 жовт. 2012 р., 17:52:38

Перший фільм (Гуррен-курка чи Кінець дитинства) це по суті повторення першій половині серіалу, як і другий фільм (Лаганн-курка чи вогні в небі це зірки) охоплює другу половину.

Є близько 20 хвилин нового матеріалу в першому фільмі і в другому фільмі - в першу чергу додав у фінальній битві

Єдині зміни в сюжет були

Маккена не помре

&

У Гуррен Лаганн розвивається на ще більш високий щабель, ставши Даї Тенген Топпа Гуррен Лаганн, який навіть більше, ніж галактик!

Є загальне поліпшення якості анімації, помітно, що робить батальні сцени більш захоплюючі.

simon looking awesome

і, здавалося б, Йоко груди трохи більше в кіно Реф.

+368
Onam Sharma 21 січ. 2014 р., 04:53:13

Існує конкретна причина, чому вони використовують машину:

17 та 18 не було, що емоційно вкладаються в вбивство Гоку, і вони просто вбивали час.

Вони знали, що їхати на машині було неможливо, але вони взяли все одно, тому що Android 17 відчував, що це

enter image description here

+360
Nate Cavanaugh 19 жовт. 2016 р., 05:10:25

Я не міг знайти в реальному світі аналогів цьому пристрою. Найближча річ, яку я можу порівняти її, це коли у когось факел і плювали вони трохи алкоголю через полум'я.

Адлет, швидше за все, придумав це пристрій через його великі роки тренувань з Atoro.

+352
Vinay Shivratri 31 груд. 2014 р., 10:15:54

Отже, як ви вже знаєте, що це відбувається із-за втрати даних зображення з-за стиснення. Цей ефект стає більш помітним, тим нижче цільового якості/розміру відео.

Щоб зробити краще Скріншоти, у разі, якщо ви не потребуєте в певному кадрі сцени, ви повинні завжди йти для ключових кадрів. У стиснення відеоданих, алгос, ключові кадри будуть вставлені у відео, і вони містять первісне представлення нової сцени, від яких фрагменти починають рухатися навколо, так що будь-які статичні фрагменти не займають цінне біти даних в потоці. Після того, як ці фрагменти починають рухатися, зображення буде розмитим, ви починаєте бачити артефакти і т. д. Деякі гравці і більшість програм для редагування відео покажу тобі, коли ти зупинився в кадр.

+350
parto 17 січ. 2015 р., 12:36:23

Мета "рівне 99 людини і останню відьму душі". Після душу їли Блер душі,

якою була кішка по душі, тому що Блер кіт, а не відьма,

вони втратили всі людські душі і потрібно перезапустити з самого початку.

Блер робить помітки, що коли Маку і соул переміг її, душу з'їла лише одну з її душі (в аніме, вона згадує, що вона має дев'ять). Ймовірно, це посилання на слова кішки, що мають 'дев'ять життів'.

+345
zeeedragon 22 січ. 2019 р., 15:30:34

Хто має якісь ідеї, де я можу купити:

 • Принцеса Сара (Принцеса Sēra)

Завантажувані нормально або DVD, які можуть бути відправлені на Філіппіни.

+336
Dan Flint 2 лют. 2016 р., 14:49:55

Хоча немає джерел, ми можемо припустити, що різниця в характері взаємин між Луффі і права і Луффі і солом'яний капелюх великий Альянс.

Солом'яний капелюшок-серце альянсу був сформований на панк Газард за їх капітанам команд для того, щоб перемогти Кайдо, один з чотирьох Йонко в новому світі. Згідно з законом, який запропонував альянс, їх співробітництво дало б їм 30% шанс перемогти Йонко.

Солома капелюх великий флот - це флот утворюють сім організацій, які поклялися служити під Монки Д. Луффі і мугивары. Ці сім організацій представлені

1 Кавендіш - Гарний Пірат (75)
2 Бартоломео - Барто Клуб (56)
3 ВКО - Військово-Морського Флоту Хаппо (1000)
4 ідея - ХХХ тренажерний зал єдиноборств Альянс (4)
5 Лев - Ідіотка Корпусу (200)
6 Hajrudin - Новий Гігантський Воїн Піратів (5)
7 Orlumbus - Yonta Марія Гранд Фліт (4300)

Ключовою відмінністю є відсутність мети в секунду. Луффі-юридичний альянс був сформований з метою перемоги над Кайдо, одним з Йонко, так що вони могли б піти ближче до титул Йонко себе і, отже, Королем Піратів. Вони як і раніше суперники (друзів/ворогів) але в той час як вони переслідують одну міні-мета (перемогти Йонко) вони співпрацюють один з одним. Члени Великого флоту буде беззастережно підтримувати Луффі.

Піратські альянси в один шматок - це цікаво читати. Деякі важливі моменти

 • Капітани, які утворили альянс, теоретично рівний по статусу, а не давати один одному замовлення. Вони можуть мати обмежений контроль над іншими екіпажами, але вищим органом влади, як і раніше лежить на відповідних капітанів.
 • Альянс, як правило, формуються з метою досягнення конкретної загальної мети. Це може бути те, що екіпаж міг би виконати самостійно
 • Загальна проблема з піратських альянсів зрада; коли один капітан не бачить більше за інших, це призводить до зради для того, щоб зменшити потрібно ділити славу.

Таким чином, ми можемо припустити, що Луффі і поділитися закон Про статус рівних, в той час як Гранд Фліт поділитися статус підлеглих. Також зверніть увагу, що ця мета була продовжена на прохання Momonosuke, оскільки Кайдо тримає Сьогун так само, як охрестили ніндзя-пірат-норки-самурай Альянс

Розширений питання в коментарях Отже, Гранд Фліт підпорядковані закону теж?

Коротка відповідь-Ні. Великий флот присягнувшие на Луффі, але вони не зобов'язані слідувати, навіть якщо вони перебувають у Союзі.

Проте, це часто виходить не так як закон є розум і розважливість і керівників флоту достатньо здорового глузду, щоб слідувати цим наказам. У викии однак також держав

У ситуації, коли один з капітанів потрапить в полон, інший може взяти на підлеглих.

Таким чином, в несприятливих сценаріїв, команда Луффі і підлеглі можуть слухати закон через його статусу в якості капітана команди союзників, але вони можуть мати свої власні судження.

Я зробив поганий приклад Шанкса і Білоуса, але це може допомогти, щоб проілюструвати мою точку зору. Вони обидва Йонко Білоуса генерали знали, що Шенксом союзників для своїх інтересів (битва з Кайдо). Але вони не слідують живці після смерті Білоуса, але замість Марко. Також зверніть увагу, вони роблять відступ після смерті Білоуса, тому що те, що Шанкс сказав, має сенс. Хоча йому і не загрожує наслідками.

+269
oml 15 бер. 2015 р., 01:14:04

Аніме персонажі мають великі очі зазвичай приписують Осаму Тедзука{1}, художник плідний достатньо, щоб називатися "батька манги", і творець Астробоя, Джерело зображення ви поділилися в своєму питанні (у тому числі манга).

Під час Астробой (1952), Тедзука був натхненний прекурсорів в анімації, в основному ті Уолта Діснея, але й інших, перш ніж адаптувати їх до більш японська стилізація. Два таких символу, який служив в якості натхнення були Міккі Мауса і Бетті Буп:

Mickey! Betty!

Це Астробой і Тедзука та інші роботи, що дуже багато сучасних манги і аніме стиль еволюціонував, і великі очі є одним з речей, які застрягли навколо. Фред Ледд, людина, відповідальна за приведення Астробой у США, підтверджує це, кажучи, що Бетті Буп був дійсно одним з тэзуки улюблених персонажів. "Втеча" успіх Астро хлопчик був, що призвело іншими студіями, щоб наслідувати тэзуки стиль.{2}

Це також випадок, коли великі очі, як правило, виглядають привабливіше, так само, як вони були покликані на персонажів, таких як Міккі Маус і Бембі. Це триває, в аніме та манзі; молоді персонажі, як правило, мають найбільший, "симпатичні" очі, в той час як старі герої, як правило, мають менший (а часто і різкіше) очі, який можна побачити на цьому зображенні, що містить Мисливець х Мисливець персонажі:

Hunter x Hunter

Так, в той час як стиль Тедзукі використовується—який проводив в Нью-аніме та манга ЗМІ з тих пір багато в чому був заснований на західний стиль анімації, очі можуть служити як хороший спосіб, щоб вказати особу або почуття персонажа, що глядач повинен мати.

Джерела та інші посилання

 1. Вікіпедія джерела це "дивитися аніме, читати манги: 25 років нариси і коментарі".
 2. МТІ аніме ресурси: великі очі (2008-07-23)
 3. TVTropes по аніме (дуже коротко кажучи)
 4. Вікіпедія про стилі аніме очі
+243
JP138233 22 січ. 2020 р., 01:04:02

Пісня планети в Корона грішника починається з якої-небудь телеграфний кодування, який я вважаю Wabun код.

Ось Ютуб посилання: https://www.youtube.com/watch?v=WY9vkhvVZC4

Моя транскрипція:

-•-• -••-- •-- --•-- •- --•-• •-•-- -•--•

розшифровує так:

н-ю-я-я-Ши-ті-ру

Niyuya не має сенсу. Я щось неправильно?

+242
GTS Joe 12 груд. 2018 р., 02:42:03

В ході Сага для Android, після поразки, Вегето поїздів в кімнату духу і часу (гіперболічної камері ака час) і стає настільки могутнім, що він може перемогти в 18 секунд. Після боїв набагато сильнішого противника (який також humilated його), я думаю, Вегето більше не відчуває себе так, як він є, що продемонструвати дроблення 18. Всі знають, що він значно перевершує.

Це не тільки час Vegete відмовитися від помсти. Він, певно, хоче взяти реванш у бійців, які перемогли в бою, що, безумовно, болить більше його гордість, Ядзиробе, Гохан і krillin, особливо коли останні два з них перехитрили його натяк. Але він вважав за краще зосередитися на своїй rivality з Гоку.

Також відзначимо, що в кінці саги Андроїд, Гоку був мертвий, так що це був не він, хто зупинив Вегета. З іншого боку, Гохан був живий і більш потужним, що його батько.

+226
user98094 31 трав. 2013 р., 21:02:44

Ця жінка насправді Варна, висока богиня.

Сцени, які є в ній, більшість з того, що я пам'ятаю, пов'язані з Фіоною або Ева співає. Пісня, яку вони обоє співають пісню Пісня Варни в хаос, хаос повернувся до Єви, Фіона knen пісню, тому що вона відноситься до Варні, як вона пам'ятає, як співав цю пісню і згадуючи мамині обійми і Фіона виникнення Варни.

Причина, чому Вайсс, Шварц і сірий побачив це видіння, бо Вайс помер на руках Мебіуса і після вбивства хаос використовував тіло Вайса в будинок хаос. Вайс, Шварц і сірий з цієї точки грані хаосу, так у них свої спогади (що пояснює "хто я" сцен), як тільки в істинному кінці маршруту Хаосу дозволяє Вайс, Шварц і сірий існує незалежно від нього.

В істинному підсумку після відкриття дверей до істинного Агарест, є ролик, де ми бачимо 3 флешбеків Варни, під час події вона розмовляє з кимось, хто показаний, щоб бути хаос в самому кінці. Ми знаємо, що це Варна, тому що

 1. Вона висловити свої почуття до хаосу, який вона завжди любила глибоко

 2. Вона виражає ті ж погляди свавілля щодо верховенства Богів над смертними

Часткове сцени з цієї однієї сцени, як Варна запитує, коли двері до істинного Агарест якщо їй і хаос можуть бути разом, вказуючи на те, що сцен відбувається до хаосу була вирішена.

Примітка: Я не впевнений на 100% якщо Фіона Варни дочка, але Високі Ельфи створення Lenion хто Варні заміжня, однак, не означає, Варна народила їх як хаос створили свої аналоги Syrium і єдиним жінки на Темні Боги сторона Deeth і Немезіди. Deeth був відомий для створення гонок на її власний, але це може бути тому, що вона є гермафродитом

+214
ChocFrap 21 вер. 2017 р., 00:36:49

Наскільки я розумію, є тільки кілька способів, щоб переміщуватися. Вони включають в себе літальної техніки Тобирама/Мінато-Бог Грому, зворотного виклику, а простір/час, спробувала передати Шарінган метод, заснований.

Велику частину часу, коли шинобі просто пуф, це означає, що він або клон, або вони їдуть на високій швидкості, такі, що ніхто не може виявити свій рух. Якщо б це був клон, то він завжди був клоном, щоб почати, і людина не просто замінити себе на клону.

+211
Brian Cotton 19 січ. 2020 р., 09:27:26

В епізоді 7 синдромом восьмикласника демо коі га простий, Рен, шинку і її друзі на шкільній поїздці в Кагосіма. Вони бачать статую хтось Сайго-Сан. Один з друзів скаржиться, що у нього немає собаки, і шинку говорить їй, що у нього немає собаки в Кагосіма.

saigo-san no dog in Kagoshima

Пізніше, вони знаходять собаки, тому вони можуть тримати його і сфотографуватися на тлі статуї.

Цікаво, Сайго-Сан, здається, мають європейські риси. Я знаю, що Кагосіма на острові Кюсю на півдні Японії. На півдні пройшов голландський анклав після того, як іноземці були вислані з Японії при Токугава. Я припускаю, що він якийсь історичної особистості, але хто він і що з собакою?

+176
James Cranmer 12 вер. 2018 р., 08:59:09

Для відео присвячене оббите, Какаші став жертвою як Рін був. Він не винен Какаші вбиває Рін, а за "дати їй померти" і не будучи в змозі стримати свою обіцянку. Він був в курсі того, Рін була 3-хвостами всередину її і вибрав, щоб померти від руки Какаші.

Отже, він ніколи не обурювався і сам Какаші, а скоріше світ, що створили цю ситуацію і змусив Рін до самогубства.

У главі 600 з Наруто, Какаші просить спробувала передати, якщо він звинувачує його:

Какаші: ти не збираєшся звинувачувати мене?

Спробувала передати: з цієї незначної реальності, що хорошого буде звинувачувати вас?

Спробувала передати: я не зацікавлений в справах цього світу, які ось-ось зникнуть.

Naruto ch. 600, Obito answered Kakashi's question

+70
Buba Hermans 26 квіт. 2016 р., 01:26:30

Це викликано одним з методів біль Нагато використовує дощ тигр в техніці. Цей метод настояний чакра змушує користувачів відчувати сторонні чакра

при опіку сайту amegakure Нагато був в змозі використати дощ-тигр з волі техніку , щоб зробити його дощ. Цей дощ був настояний на його чакри, і як такий, служив масштабної сенсорної технікою для нього в своє село.

Опис цієї техніки буде

Сприйняття ніндзюцу, дозволяючи вільно маніпулювати дощу переплітаються з користувачем на його чакру. Дощ падає з дощових хмар, що утворилися з власної чакрою біль. Під час цієї техніки, падаючі краплі дощу тісно пов'язані з відчуттями болю. Коли дощ заважає чакру, що належить комусь не села, існування порушник може бути виявлений. Дощ продовжить знижуватися до болю використовує печатку, щоб скасувати його. Біль змусила його дощ щонеділі о сайту amegakure, або всякий раз, коли йому довелося покинути село.

+57
Nabil Echaouch 10 серп. 2013 р., 10:33:39

Я провів кілька годин плавання. Тут представлені блискучі перлини я звідси заповідати тобі:

 • Лоліта був перший аніме-стилі візуальний роман, як просили.
 • У Portopia серійні вбивства був перший візуальний роман, але я стверджую, що його візуальний стиль навмисно передражнив нас гри тієї епохи.
 • Взявши питання трохи по-іншому, за додаткові очки: Дракон лицар був перший Ст. гри з аніме адаптації.

Пікантні подробиці слідують:

Лоліта (Yakyuken) (ориг. "ロリイタ (野球拳)")

Це эроге від забудовника "ПСК" був опублікований в 1982 чи 1983 (джерела розходяться). Це стара гра відстежується vndb. Назва екранного мистецтва помітно в аніме/манга стилі:

Lolita title art

І так це геймплей. Ось скріншот (спасибі користувачеві кор 13 по Мобі гри):

Lolita gameplay screenshot

Ігри в основному ігрова версія yakyuken; прокладка камінь-ножиці-папірпроти комп'ютера. Вигравши зменшує дівчата одяг, поки вона гола, і в цей момент приїжджає поліція заарештовує персонажа. (Так, серйозно.)

Ось відео геймплея. Опис відео кредити це як "перша гра аніме", але не пояснює причин цього звання.

Історія досить тонкий, так і візуальні (теж буквально), але я стверджую, що там все-таки сюжет є і це безперечно візуально.

У Portopia серійні вбивства справа (ориг. "ポートピア連続殺人事件")

Якщо факти один денної поверхні, і Лоліта насправді був випущений пізніше, в цю гру, розроблений Юдзі Хории в червні 1983 року для MSI ПК-6001, буде наступним у черзі. Хоча це історично дуже важливий, його візуальний стиль може дискваліфікувати його для певної честь бути першим аніме-стилі ВН.

Гра включає в себе вирішення загадки, взаємодіючи з предметами, персонажами і ігровим світом, і ретро геймер (випуск 85) стверджує, що він "визначив візуальний роман жанру; це було перше, з якого усі наступні назви". Це дуже сильні слова.

Однак, обкладинка явно не в аніме стилі (ⓒ square Enix сьогодні з Вікіпедії):

Portopia Serial Murder Case

У грі графіка були настільки обмежені, важко сказати, але судячи по Геймплей відео (Спасибі користувач YouTube cokescrew) стиль не очевидно апроксимуючих аніме як:

Portopia Serial Murder Case; gameplay video screenshot

Ретро геймер журнал взяв інтерв'ю у розробників гри Юдзі Хории випуск 35. Я знайшов копію, і звичайно ж він пояснює історію походження гри:

Я прочитала статтю в журналі про ПК жанр нас називають 'пригодницькі ігри', яка дозволяла гравцям Читати розповіді на своєму ПК. Ми досі їх не було в Японії, і я взяв на себе сміливість зробити один. [...]

Подібний дефіцит є, можливо, чому я не зміг знайти інших старих японських ВНС або текст-пригоди. Цитата взагалі чітко вказують Portopia'и призначений жанру більше в текстовий квест , ніж візуальний роман, хоча і припускає його основний вплив західних ігор, ставлячи під сумнів її придатність для конкретних честь питання.

Лицар Дракона

Якщо ми візьмемо питання надзвичайно твердо, в тому сенсі, що там повинна бути відповідна аніме, візуальний роман, грунтуючись на Вікіпедії список аніме за мотивами відеогри, це найстаріший 1989 эроге/RPG розробник ельф все ще в бізнесі! з 1991 року хентай ОВА адаптації з тим же ім'ям.

Ось гри обкладинки (ⓒ НЕК Авеню Лтд. & Elf; спасибі vndb):

Dragon Knight game cover art


Вітання від розробки ігор ЮВ! ♥

+40
Mishra S 12 лип. 2014 р., 18:56:29

Eureka Seven promotional art

Еврика сім, або "псалми планет Еврика сім", це 50-епізод хутра аніме серіал режисер зрозуміє "Киода", написав Даї Сато, і справила кістки. Аніме породив кілька ігор і манги, а також легкий роман і фільм. Серія присвячена Рентон Терстон і ренегат група gekkostate не на чолі зі своїм кумиром, Голландії.

Додаткову інформацію:

+34
wasabi123 14 лип. 2011 р., 12:36:39

Щоб розширити мій коментар, це тому, що вона новачок і завжди діяв зрілі

Case Closed Chapter 398 Page 3

Аюмі намагалася називати її Ма-Кан кілька разів, але занадто налякані, щоб зробити це

Case Closed Chapter 398 Page 4

Але, врешті-решт, їй вдалося викликати у нього Ай-тян, але коли інші називають її, що вона відмовилася

Case Closed Chapter 398 Page 18

Знімки, зроблені за Справу закрито глава 398 і 400

+31
Nck 11 лист. 2018 р., 14:48:35

Я згадав, спостерігаючи сцену битви з 2009 аніме під назвою Сталевий алхімік і був спантеличений, як Едвард Елрік зумів закинути залп пробиває на батька, гомункула або карлик в колби яких мали раніше поглиненої сутності і знайшов силу Бога.

Це тому, що сила Божа не може бути контрольованою і призвело до поразки батька, або тому, що всмоктується гомункул або душі повстають всередині батька, тим самим обмежуючи увагу батька на бій? Чому Елрік перемогти в цій, здавалося б, неможливо боротися? Що відбувається з батьком після того, як випарується в повітря? Він повернувся в колбу?

+15
Thorsten Niehues 11 січ. 2019 р., 14:15:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil