Чому катакана використовується для звуконаслідування/звуки на задньому плані?

В японській мові катакана-для запозичених слів, іноземних слів, але він показує багато фонів для манги, що, здається, звуконаслідування. Це манга, і де він виник?

enter image description here

Центр Білий катакана на нижній панелі здаються "fuaaaaa", наприклад.

+911
okcanaviktor 28 вер. 2015 р., 02:33:09
40 відповідей

Після досить тривалого пошуку я прийшов до сумного висновку-майже немає інформації про те, як 2 ока, зрощені. Потім знову ми можемо зробити деякі обґрунтовані припущення спасибі, деякі кадри в аніме.

В епізод 136 Ітачі показує Саске як Мадара отримав Вічний Mangekyou Шарінган (ЕМС). Показує наступну картину

EMS Fusion

З цим ми можемо зробити висновок, що старі очі не видаляються з тіла, то є 2 пари очей в тілі з цього моменту. Найбільш правдоподібна причина може бути в тому, що 2 очі запобіжник аналогічно протезу прив'язуватися до тіла. Це могло б пояснити причину кровні узи, як ваше тіло може відкидати людей, які безпосередньо не пов'язані кров'ю.

Це дозволило б також відповісти на ваш перший пункт, як очі запобіжників неважливо, на точку початку було закривати очі або все ще функціонуючий очей, як вони стануть один за всіх

Як зробити очі саме запобіжник? а як вони поставили 2 пари око в тілі, щоб почати? Думаю, це свого роду аніме магія, яка насправді не рідкість в Наруто, щоб почати с (невеликий приклад (обережно, містить спойлери, якщо не в курсі манги)

Sakura using Medical Ninjutsu on Naruto

+994
Maria13 03 февр. '09 в 4:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли щаслива зірка почалася трансляція, режисер шоу був Ямамото Ютака ("Yamakan", як його часто називають). Однак, після 4 серій, був знятий з проекту і замінити Такэмото Ясухіро (один з більше часу в Кіото анімації директорів), які пішли на прямий частину шоу.

Що сталося? Це єдиний раз в історії KyoAni (так як вони стали основною виробничою студії в 2003 році, в усякому разі), що режисер шоу був змінений на півдорозі. Дивно, так?

Я в курсі загального переконання, що напрямок Yamakan у перших чотирьох серій був настільки поганий, що у них немає вибору, крім як позбавитися від нього - але я шукаю конкретики, бажано з вуст людей.

+818
Deliutza Valentinutza 20 вер. 2013 р., 06:15:22

Хто є головним героєм казки? Це буде Нацу або Люсі? Нацу як герой всього аніме, але я думаю, що основний сюжет крутиться навколо Люсі, як вона познайомилася з Нацу і як вона вступила в Хвіст Феї і т. д. Я прочитав опис Фейрі Тейл і вона каже:

Люсі-це 16-річна дівчинка, яка хоче стати повноцінним магом. Одного разу під час відвідин Harujion місто, вона зустрічає Нацу, молодий чоловік, який хворіє легко будь-яким видом транспорту. Але Нацу не просто будь-звичайна дитина, він член одного з найбільш сумно відомих гільдії магів: Фейрі Тейл.

Бажано, якщо б ми могли намалювати в каноні відповіді (наприклад, інтерв'ю з авторами і т. д.), хто буде головним героєм казки? Нацу або Люсі?

+799
sengsian 3 черв. 2012 р., 20:37:50

Я думаю, що я знайшов цей епізод ви говорили про: епізод 107: Демон світовий турнір починається. Цей епізод включає в себе битва між Цзінь і Soketsu, один із старих друзів Райце по. Згідно субтитри на території контракту, в Soketsu ніколи не згадує батька Чжин. Однак спогади про бійку між Райце і Soketsu,. Soketsu згадує, що Джин живуча так само, як він був, коли він боровся Райце. Джин і Soketsu сказати, вони обидва хочуть боротися з сином Райце (Юсуке). На наступній сторінці згадується, що Soketsu помилково називає Цзінь син Райце в англійський варіант даб: http://yuyuhakusho.wikia.com/wiki/Souketsu.

Значить, Джин насправді не син Райце. Це просто помилка в перекладі. Навіть якщо він був, він не був би Юсуке брат (або зведений брат). Юсукэ і інші персонажі називають батьком Райце Юсуке, але він насправді не. Райце-це предок Юсуке, а не його батько.

Висновок: Джин і Юсуке не брати

+798
Rahaf AL 8 січ. 2013 р., 00:34:33

Як правило, в більшості ММОРПГ1 роль крамарів призначаються запрограмованих персонажів. Проте в САО ми бачимо Агиля і Лісбет свої власні магазини.

Був общинний САО природи (тобто гравці беруть на себе ролі як крамарі) частиною оригінальної специфікації, або це сталося тільки тому, що Каяба все в пастці?


1: там один з останніх ММОРПГ я в курсі, що гравець управляє економікою, де гравці повинні знайти свої власні робочі місця в грі (тобто селянин, коваль, тренер), але я не можу згадати назву, і це також єдина MMORPG в яку я в курсі, що це.

+789
PL457 9 вер. 2016 р., 07:20:05

Я думаю, що ви потрапили на ніготь з підключенням караоке. Караоке надзвичайно популярні в Японії, тому пропонувати пісні субтитри-то їжаку зрозуміло. Крім того, ОПС і ЕЦП є невід'ємною частиною франшизи аніме, як особистість і як джерело продажів. Поклавши текст на самому видному місці змушує співати разом з піснями набагато легше, що, в свою чергу, змушує їх триматися на слухача мозку. Це може призвести до збільшення лояльності за титул і збільшення продажу своїх товарів, особливо музичним.

+767
tforrer 25 серп. 2014 р., 00:38:02

Його досить легко:

Бліц -Ндеген - коротка форма Бліц УНД/і деген

болт і меч (як шпага)

Це зробити щось схоже на нацистське "синій з und Ehre" (кров і честь), що заборонено як привітання Гітлера в Німеччині.

+745
Spencer H 11 груд. 2013 р., 04:46:42

Щодо долі летять хмари (Кінто Кунь), згідно летить німб статті куля Дракона Вікі:

Під час дракон м'яча Z, німб був використаний під час Гоку Вегета Сага. Він використовував німб переслідувати і рятувати Гохана від Радиц, і гонки на полі бою, щоб врятувати своїх друзів від Саян, Vegeta і Nappa. Німб може бути, перш за все Гохан врятував від побиття до смерті Наппа. Після відновлення в лікарні від травм, які він отримав під час бійки з Вегета, Гоку використовує німб ще раз поїхати в капсулу корпорації і почати свій шлях до namek в доктор короткий капсула космічного корабля корпорації. Це останній Німбус зовнішній вигляд протягом досить довгого часу, як більшість персонажів дізнався високу швидкість польоту, яка значно перевершує швидкість німб'.

Він бачив знову у Великий Saiyaman Сага, коли Гохан також використовував його, щоб летіти з гори Paozu помаранчевий зірка середньої школи, і навіть ганяли з нею після того, як став Великий Saiyaman. Пізніше він віддав його молодший брат Готэн після того, як Великий Saiyaman годинник з Бульма, яка дозволяла йому літати без страху когось впізнав його. Віночок використовується тільки Готэн раз, як він незабаром навчитися літати після того, як Гохан вчить його. Це буде останній раз хмара буде виглядати в Драгонболл Z. У 2004 kanzenban випуск манги, чотири нових сторінок, намальований Акірой Ториямой були внесені в остаточний Драгонболл манга Тома. Вони зображують Гоку даючи своєї літаючої німб за сильніше, особливо в Боу, коли вони покидають острів папайї.

Що стосується розширення персоналу (Nyoibou), по силі полюса статті куля Дракона Вікі:

Коли Гоку з'являється на 23-й всесвітній турнір бойових мистецтв, він також ніс полюс сили. Після 23-й турнір, Гоку використовує жердину для боротьби Аннине у фінальному епізоді м'яч Дракона. Чотири роки потому, Гоку використовує полюс сили проти часнику-молодший і його посіпак у фільмі Драгонболл Зет: Мертва зона. У той час як Гоку тренувався з Король Кай в потойбічному світі після своєї смерті бореться Радиц, полюс сили був показаний натягнуті між Корін вежа і оглядовий Ками. Приніс Гохан в фортеці Wheelo це, Гоку використовує полюс сили знову в бій із доктор Wheelo в Драгонболл Зет: найсильніший у світі. Після цього, Гоку ретирується полюс сили, імовірно тому, що він не має багато користі для його швидкого зростання потужності.

У Часник молодший Сага, полюс не між Корін вежа і оглядовий ками, але у володінні Корін, як видно, коли він ставить її в покер з Марон і Ядзиробе. Полюс сили пізніше бачили тягнеться від Корін вежі до оглядового кілька разів протягом Дракон м'яча Z, Гоку і бачиться з ним в останній раз в японських титрах "поки ми не зустрінемося знову", останній епізод Драгонболл ГТ.

Як видно в 2 статтях, літаючі хмари і розширення персоналу досі є, але ніхто не використовує їх. ГОКУ має розширення персоналу з ним в ГТ, але це пізніше в Серії, А він навіть не використовувати його.

+644
People Call Me Adam 9 лип. 2016 р., 03:09:10

Досі показано, що Наруто гарний тільки в елемент вітру, але Наруто К'юбі чакра впливає на техніку типу деревини, що використовується Білий Zetsu і навіть капітан дерев'яна Ямато.

Якщо це так, то чому Наруто не може використовувати техніки деревного елемента?
Чому К'юбі чакра впливає на один дерев'яний елемент?

+625
rubick 8 трав. 2010 р., 09:31:54

За даними Драгонболл Викия, будучи Богом (божественним істотою/не смертний) і по-божому Ки-це дві різні речі. Goku і Вегета нормальних смертних, але вони все ще можуть використовувати Бог-Ки через підготовки з Пе.

Тепер на ваше друге запитання. Як я пояснив вище Бога-Ки можна отримати через навчання. В даний час Гоку і Вегета як Ки (нормальна ки і Бог-ки). Це повністю залежить від символів, які слід використовувати, якщо Гоку вирішує використовувати тільки Бога-ки, то його друзі, як krillin ніколи не зможе відчути його силу (ки). Він використовує обидві форми ки. Навіть Верховний Кай в обох ки, ось чому Гоку відчував його. В якості доказу ви можете відвідати Дракон м'яча Викии: http://dragonball.wikia.com/wiki/Ki#Deities.

Він говорить:

Божеств використовувати рідкісна форма ки, відомий як Бог Ки (神の気, ками не ки), на який є посилання в початку Majin Буу саги, але повністю ввів у фільм Драконівські перли Z: Битва богів. Це було показано, щоб бути набагато вище нормального використання ки. Незважаючи на цей вид енергії житла конкретно в богів і інших високопоставлених божеств, Бог-ки можуть бути отримані шляхом смертних з допомогою різних засобів, включаючи спеціальні ритуали передавалися легенди, і дуже інтенсивних тренувань під наглядом Ангела.

Божому ки-це більш потужна версія ки. Як видно в Бога після знищення Сага, Гоку не може бути на рівні з beerus, поки він поглинає силу супер Саян Бог. ГОКУ вміє коротко битися на тому ж рівні після того, як втратив свою супер Саян Бог створив, коли розум його був налаштований на рівень богиня сили і швидкості. Однак, розуміється, був тимчасовий примірник. Після того, як Гоку і Вегета поїзд з УкрГМЦ, вони здатні використовувати Бога владу в свої бази і супер saiyan форми, роблячи перетворення, більш потужний за своїм бажанням.

Бог богиня руйнування, його наставник УкрГМЦ, своїх братів і сестер, і saiyans, які отримують владу від Бога, можуть використовувати це форма ки, всі вони значно потіснивши майже всі інші. Верховний Каїса мають нормальну ки Ки-божому, так як вони є "богами творіння", в протилежність богам руйнування, і обидва Кибитов Кай і старий Кай здатні відчувати час, а також. Мається на увазі, що, оскільки вони мають як нормальний і по-божому ки, їм не вистачає сили тих, хто чисто по-божому ки. Кибитов також, здається, є по-божому ки, як в dabura стверджує, що ні його, ні енергії Верховного Східної Кая може використовуватися для виходу Majin Буу з запечатаних кульку.[6]

Кілька істот, які не мають по-божому ки здатні сприймати його: Дэндэ має здатність відчувати по-божому Ки з-за того, що він є охоронцем Землі (який буде означати, що ками та інші Хранителі Землі також мають здатність відчувати його так само, коли вони займали позицію) і здатна сприймати час по ки.[7] Після значно живлення до рівня богів, як Гоку і Вегета також володіють здатністю відчувати божому ки. Такі об'єкти, як scouters не для перевірки рівня потужності користувач божому ки. В Dragon Ball супер, Фриеза набуває здатність почуття по-божому ки після чотирьох місяців навчання, як він може відчувати супер Саян Гоку синій ки і відчуває, що він менш потужний, ніж звичайний ки його золотий Frieza у вигляді окремих істот, які мають владу або сила, що перевершувала супер Саян Бог (такий як майбутні стовбури' збільшення потужності після його перетворення в супер saiyan лють, і Frieza клану членів збільшення потужності після досягнення їх Золотого форм) сенсі благочестиво ки.

Через тіла Гзк був захоплений Верховний Кай учень Всесвіту 10, Zamasu, а потім гравірування бойову міць Гоку в його власних, Гоку чорної володіють божому ки. Кожного разу, коли чорний перетворюється в його супер Саян рожеве форми, він покриває себе з благочестивим ки.

+613
aarocard 5 жовт. 2011 р., 20:48:46

Так що я дивився ФМА: братство (дуже поспішав), і я не можу здатися, щоб знайти відповідь на Чи Тріша Елрік знав про Хоенхайм безсмертя і своє минуле. Він показав його їй? І вона усвідомлювала це як-то?

+595
P MacGillivray 11 жовт. 2010 р., 02:37:19

Ми знаємо, що "міні-дуги" в Хигураши (коли вони плачуть) все почалося з раптового відкату. Після деяких страшних подій, місто знову виглядає нормально.

Ближче до кінця аніме ми бачимо, що

Це Ханю, який відповідає за відкати, і вона допомагає Ріка зберегти її спогади про те, що сталося перед тим, як "відкат"

Тепер моє питання про те, що ці "відкати" насправді є. У статті Вікі, наприклад, каже, що вони

подорожувати в часі, і те, що Ханю не змінює час, щоб дозволити Ріка знову пережити ті дні.

Однак, коли я дивилася саме аніме, я чітко пам'ятаю Ріка, кажучи, що

те, що вони зробили так, що між "світами", намагаючись знайти "світі", де все було правильно (тобто без убивств).

В принципі, якщо перша версія вірна, то

всі вбивства насправді не відбудеться, тому що час було скасовано кожен раз. У другому випадку (зміна "світи"), проте, всі ці вбивства буде по-справжньому в кожному конкретному світі.

Що, можливо, просто поганий/неправдивого перекладу субтитрів я використовую? І який варіант є правильним, врешті-решт?

+593
Kris P 14 січ. 2012 р., 07:02:29

Найпростіше пояснення, яке я можу думати, це щільність.

Земля має середню щільність 5,52 г/див. Місяць середня щільність 3.34 р/див.

Так що, цілком можливо, що різниця в геометричній прогресії - різниця може бути тільки 2,18 г/см, а зусилля, яке необхідно, щоб підірвати щось може збільшитися (довільного числа) і ось напередодні 100 (Місяць) до рубежу в 1000, а не поріг від 100 до, скажімо, 300.

+516
Abijah 28 жовт. 2016 р., 17:37:27

Якщо Лелуш живий після нульової реквієм (який він, ймовірно, із-за появи третього сезону), він, ймовірно, піде в підпілля.

  • Знають люди, що С. С. був спільником Лелуша, або вона розглядається як Ллойд (в основному, придбані після режиму Лелуш х)?
  • Можливо, я пропустив щось в аніме, але в основному, б С. С. повинні ховатися з Лелуша, або вона може жити так, як вона раніше не шукали?
+504
Andre Helberg 14 лип. 2017 р., 22:54:57

Я знову дивився всю серію на 15-секундного інтервалу. Ніяких відмінностей не використовувався, навіть не коротку роль в цьому зіграла.

Пізніше Я дізнався , що ніяких відмінностей і Аль℃[email protected] рубалися пісні. Як зазначено в засланні, Не плутати з "довга пісня, коротка сцена" - пісні грав, але з дуже мінімальним зміні, у якому випадку я можу засвідчити, ніякої фонової музики цієї пісні був відтворений в будь-якому місці в серії.

+469
Itsan Alias 6 жовт. 2011 р., 23:44:41

Я вірю, що ви шукаєте серії манга Сарутобі Саске, або ніндзя, диво-хлопчика.

Шоу розповідає історію Саске, клану Кога хлопчик, що живе в Японії 17-го століття, в бою з ніндзя клану Іга призвести злий Ханзо.1

Nin nin!

ВП/Ед: http://www.youtube.com/watch?v=-b7vnd8rhoY

+435
vignes karthic 17 груд. 2019 р., 16:19:19

У світ серії кілька персонажів намагаються досягти 6 рівня, як прискорювач і Hirumi. Але що відбувається, коли Еспер дійшла до цього рівня? Це все сказано в серії, манга, спіноффов або легкі романи?

+402
rdjs 28 серп. 2019 р., 13:44:24

У першому епізоді Парад смерті, після першої гри жіночої душі анулюється, і людина перероджується.

Outcome first episode

Під час гри в дартс, жінка говорить чоловіку, що вона вагітна. Чи означає це, що у дитини душа також анулюються? Це було б дивно, знаючи, що дитина, напевно, перевтілився не так давно і ніяк не вплинуло на те, що його або її мати буде робити.

+387
Kelvin Ng 22 квіт. 2010 р., 19:42:29

Рецепт дракон Manhwa написаним на Юп і намальована Эльдо випущений в 2013 році.

Історія про Insia, хто володіє святим мечем Kalsis урожай високий делікатеси, м'ясо дракона, і стати великим шеф-кухар м'ясо дракона.

+381
Imran Abdur Rahim 3 трав. 2016 р., 13:43:42

У шахах пішак може перетворюватися в будь-який інший фігурою, крім Короля і отримати всі відповідні можливості і сили. Аналогічно, у середньої школи DxD, коли пішак, їх рівень сили зростає, і вони отримують інші здібності також. Наприклад, коли Иссей отримав пряме влучення з Yubellunaз атаки, він був захищений Королева охорони здібностей.

Давайте візьмемо Иссей просування до Королеву (Акено) в якості прикладу.

Кілька здібностей і збільшення рівня потужності однакові для всіх пішаків незалежно від потужності і здібностей фактичний Королева (Акено), або ж вони залежать від королеви?

І якщо Иссей є королем своїх фігур і просуває себе королевою, набуваючи здатності і владу від Короля і королеви шматки, він буде більш потужним, ніж Акено?

+354
user3675535 25 лют. 2011 р., 23:39:00

Я граю Danganronpa: ультра відчаю дівчата, недавно я натрапив на ці два твори мистецтва в грі:

enter image description here

enter image description here

Ви, напевно, можете сказати від картини, але панелей в макеті зигзаг - і ви повинні дивитися на нього з певного кута, щоб отримати повну картину.

Перша картинка виглядає нескладно, але очевидно, що monokumas в ньому замість оригінальних персонажів/речі - другий видається картина Това міста - там, де гра встановлена і не може бути пов'язано. Але бачачи, як він був на іншій стороні панелі, я думав, що текст може бути актуальним.

Що таке оригінальне твір, що Monokumas взяли?

+353
Irma07 7 лист. 2015 р., 02:12:30

Я тільки що завершив шоу, і мені дуже сподобалося. Є тільки два питання в голові. І я думаю, що немає однозначних відповідей на них, вони можуть бути лише домисли, але все-таки хотілося б прочитати. Я шукав багато але не зміг знайти відповідь ніде, тому я прийшов сюди.

По-перше, чому Тодо так в пекло зацікавлені у створенні відьма, яка може відновити раси відьом? Він був людиною, і настільки, наскільки це показано, він не був шалено закоханий у Марію (вона була просто піддослідним для нього, сказав батько Джуліано).

По-друге, чому Соломон так бояться відьом? Тому що відьми були більш потужні? Добре, але якщо вони так сильно зневажають відьом, то чому вони виникли конфлікти з Zaizen? Zaizen хотів повністю викорінити відьом, і так само Соломон. Просто кошти були інші. І навіть кошти можуть бути виправдані, тому що вони ненавиділи відьом, тому створення Орбо було законно з їх точки зору.

+348
SiaKad 10 квіт. 2013 р., 14:12:34

Я не вірю, що Юкі-тян-сенсей (це її ім'я в титрах, ユキちゃん先生) загинув в аварії Itomori. У всесвіті, де Mitsuha передбачав катастрофи, вона завербувала допомоги своїх друзів, Teshigawara і Саяка, щоб спробувати уникнути втрат. Саяка транслюватися для городян евакуюватися в середню школу Itomori, але незабаром був зупинений прибуття працівників школи, в яку увійшли Юкі-тян-сенсей.

Yuki-chan sensei puts her hands on her chest at the sight of the comet splitting apart

Це означає, що Юкі-Чан сенсей був на або біля школи, безпечне місце, приблизно на 7:42 вечора, за годину до комети Тіамат завдасть удар. Є мало знака, що вона б голову на місце фестивалю протягом однієї години, як вона була одягнена в юката (більшість жінок були одягнені в кімоно на фестивалі). Вона, швидше за все, залишаються після школи борг за час, що залишився.

І спростувати Анон коментар, В нова робота не Нива, Юкино насправді сказав на початку вересня 2013 року, що вона хотіла повернутися в своє рідне місто на Сікоку в тиждень. Крім того, вона пізніше викладала в класі на Сікоку, і навіть написав листа Такао від 3 лютого 2014 року. Вона була виразно не мертві, і Такао не мало ніякого вівтаря для Юкино. Всі ці деталі припускають, що Кімі не на Вашингтон , а не нова робота під Нивою не може бути встановлений в тій же всесвіту, хоча Юкарі Юкино з'явилася в обох фільмах.

+284
maxic 16 бер. 2010 р., 09:25:28

У мене є теорія, чому батько зміг назвати її "Нора": тому що він убив її.

Подумайте про це так: як правило, регалії-це душі людей. Тільки зальотні ми знаємо (що я пам'ятаю) - Нора. Що, якщо б Нора була Богом? І батько вбив її, щоб заволодіти її, як вона втручається і тому він позбавився від неї і перетворив її на рабиню? Це б пояснило, чому у неї немає вільної волі, як деякі регалії робити. Вона ревнує Yukine, тому що глибоко всередині вона хоче захистити Ято від батька і від небезпеки.

Це дивна теорія, але я впевнений, пізніше в манзі ми, нарешті, отримати її передісторію і дізнатися більше про неї. Можливо, що вона насправді дочка батька, і він убив її, щоб він міг тримати під контролем її.

+267
Akhlaq Awan 26 серп. 2017 р., 11:33:49

Причина в тому, що на древній Азії (Японія, Китай, Корея і, можливо, деяких інших стародавніх культур) символізує вигнання або відхилив звідти додому, Хіната стриже свої короткі волосся з-за того, як вона була відхилена від її батько Хиаши Х'югу.

+247
Jineet Vora 19 груд. 2014 р., 16:29:52

У сезон 3 епізод 1 вони показують, Ерен не можу правильно перетворити, маючи короткі ноги, менше "м'яса" і не доїжджаючи 10 метрів зі своїм титаном. Чому це так? Чому Ерен повністю перетворити? Прекрасні він не перетворив половину шляху до

+238
Autumn Leonard 18 квіт. 2011 р., 23:24:52

Будь ласка, див. відповідь на питання "чому деякі твори [аніме, манга, романи] є кінцева точка?" для інформації про японські декоративні використовувати друкарські символи , такі як "@","&","/", і "★".

"零"(ПУЕ) є декоративним, але і виконує вправна гра-на-слів. Рей означає "нуль", а число 0 виглядає як англійська літера О, так що ОС слово "робот" було замінено на "нулі" личить назві серії Aldnoah нульовий.

"ヲ" - це катакана символ syllabogram "Жо." Оскільки катакана є найбільш часто використовується в японській писемності використовується для слів/фраз іноземного походження і є новітньої японської системи писемності, він може бути використаний, щоб дати відчуття новизни, ультрасучасність, або вперед-Несс, на відміну від традиційних відчуття, що костюми в стилі наукової фантастики. Це не дуже дивно використовувати катакана , а не хірагана , хоча слово "горе"- це споконвічно японські причастя, яке зазвичай написано в хіраганою , як "を", як якщо б фраза "Ch19ヲFIRE★" була написана в стандартному японською мовою: "地球を加勢"(chikyuu wo в Мічигану = "підкріплення на Землю" з іншого гра-на-слів , у яких Мічигану вимовляється так само, як Ка-гоу, японське слово для "Марса" ="火星" , в якому "星" [вимовляється СЕІ, Хоші, або шоу] у Японському кандзі характеру, яка стосується всіх небесних тіл, таких як планети і зірки — і може бути пригвинчений на кінець планетарного тіла ім'я в якості свого роду суфікс, щоб вказати, що це небесне тіло... і, таким чином, можна обґрунтовано зазначено "★", у той час як в англійській мові слів і понять "планети" і "зірки" не містять жодних накладок. Тим не менш, це не чудово зіграна роль-слова з "підкріпленням до Землі" - зрозуміло, але "земля Ву Марсі" не дає ніяких явних граматичних сенсі на японській мові).

"А/З" - це просто абревіатура з Aldnoah нульовий. Я вважав би, що "aLIEz", слід читати як "брехня (між ними) Aldnoah і нуль", але у мене немає посилання на це.

+231
CatPhish 1 трав. 2011 р., 18:05:23

В одній частині світу, є так багато Диявол фруктів, які мають різні форми. Я трохи цікаво, про смак плодів диявола: він відрізняється від одного до іншого?

Якщо я не помиляюся, є плід, який нагадує банан або яблуко. Вони на смак так само, як їх реальні аналоги?

Смак плодів Диявола ніколи не згадується в аніме або манги?

+217
drshoman2009 1 бер. 2015 р., 12:56:45

Насправді, після вивчення трохи, я прийшов до такого висновку, що: В Епізоді 485:

Білоуса поради тому, вдихає, збираючись його останній подих, і сільфон у верхній частині легенів, "одним шматком... не існує!" Його слова Відлуння у всіх Маринфорд, і чув над візуальним Ден Ден Муші та передається безпосередньо на перегляд громадськості в Sabaody Архіпелагу. Знаючи, який вплив його остаточне одкровення збирається є, Сенгоку проклять Білоуса.

Сенгоку показав великий страх і він був в люті Білоуса, тому що він показав усьому світові про існування одного шматка.

Це показує, що Сенгоку не хочу, щоб один шматок скарб повинен бути виявлений. Він знав, що після того, що Білоуса сказав, що всі пірати будуть сходити з розуму і почати пошук для один шматок, і всі будуть вірити в слова Білоуса. Але чому він прокляв його ?

Давайте подивимося ідеології Сенгоку Про одна частина:

Хоча він може здатися суворим з-за його обов'язків як морський, він насправді добра і жаліслива. Його рішучі дії в бою у Маринфорд були продиктовані бажанням захистити невинних цивільних осіб від отримання втягнутий в конфлікт з побоювання, що коли виявлено секрети, утримувані в один шматок, це перевернуло світ голову і призвести до тотальної війни.

Отже, насправді, він хоче захистити мирних жителів від піратів. Він знав, що якщо один шматок буде виявлений, то це призведе до війни і будуть страждати тільки невинні люди. Так що він насправді потрібен один шматок, щоб бути не виявлено взагалі.

Так коротше заради невинних людей, вони не намагаються знайти одну частину і орієнтована на захист їх від піратів.

Згідно з моєю гіпотезою, якщо вони зуміють знайти одну частину і якщо пірати дізнаються про новини, що одна частина з морськими піхотинцями тоді точно всі пірати, що світ проти морпіхів просто, щоб отримати один шматок, а потім ви можете просто думати, як важкою ситуацією воно буде. Там буде величезна битва і знову постраждають невинні люди.

+202
ytu 4 квіт. 2016 р., 10:57:56

Це було тому, що Сяоран привернула магічна сила Юкіто це.

З'ясувалося, що

Зроблено це було чарівно приваблює чарівних енергій Місяця, які проживають у Юкіто, а Сяоран черпав магічну силу з місяця.

..саме тому він часто червоніла і ніяковіла в присутності Юкіто це. Це не тому, що він був романтично привертають до нього.

+199
Tjalling Kikkert 23 серп. 2018 р., 05:22:59

Пропустити удар в манзі і аніме тісно ідентичні, (те, що було показано в манзі було показано в аніме в першій частині) до тих пір, коли Канаі зустрів Hiou.

Я спочатку дивився аніме, перш ніж я читав мангу, тому я була в шоці при появі Hiou (так як він був тільки що показали в аніме).

Те, що було в аніме було висвітлено в манзі, за винятком Hiou і зустрічі Канаі. В аніме, після того, як Кеко успішно закінчив її PV з шоу (19 етап: останній ритуал), наступний епізод (етап 20: запрошення на Місяці), де вона була розвідку для майбутньої драми.

У той час як в манзі, Канаэ і зустрічі Hiou сталося між ними говорить епізодів аніме. Чому цю частину пропустити або опустити в аніме?

Чи є якась особлива причина для цього або ж провадження вирішили не включати його в аніме з Канаэ і зустрічі Hiou не значна, що до основного сюжету?

+157
Chris Lihosit 8 квіт. 2017 р., 05:35:05

На сесії 23 у 14:45, знаходиться Ейн злому або Ед?

Ейн має наголов'я інтерфейс на тому літаку, використовуючи для взаємодії з чистою присутність культу і Ед не має її руки на комп'ютері. Схоже, ein є злом точки доступу культу; хіба в цьому справа?

+132
Hydronit 19 трав. 2019 р., 19:53:54

Шарінган має можливість загіпнотизувати когось, просто роблячи зоровий контакт з ними.

Від Шарингана статті:

Остаточний часто використовувані здібності Шарингана здатний індукувати унікальний бренд, який включає гіпноз припускаючи дії і думки супротивника через генджутсу литий простий зоровий контакт між обома сторонами

Спробувала передати був в змозі контролювати навіть Курама, широко відомий як девятихвостый (九尾, Kyūbi), так що ви можете уявити, що гіпноз Шарінган Мадара здатний.

Знову ж таки, від Шарингана статті:

[...] лише Мадара і Учіха Оббите домоглися цього подвигу. Про це заявив Мадара Учіха, що звірі були рабами тих, хто з блаженних очей. Коли це було використане проти Контум і дев'ять хвостів, їх очі прийняли на Томоэ візерунок користувачів Шарінган, перебуваючи під гіпнотичним впливом

Для того, щоб вселити всім, Мадара повинен кожен, щоб подивитися йому в очі. Тому він використовує Місяць в якості відбивача для його очей, так що він може застосувати гіпноз Шарінган на всіх, хто дивиться на Місяць. Червоний місяць почала своє відображення Шарінган.

Ви також можете прочитати цю відповідь про нескінченне Цукуемі: чому все впливає нескінченне Цукуемі?

+116
NickUnuchek 31 лип. 2011 р., 19:30:36

З Вікі

Яблука Рюк улюблену їжу і, напевно, єдине, що він їсть. Він любить яблука з людського світу, тому що вони "так смачно". Рюк зазначено, що яблука мають пристрасть до нього, як алкоголь або сигарети для людей. Рюк проявляє симптоми відміни, якщо він йде без поїдання яблук на деякий час. Ці симптоми включають кривлячи його тіло в незручних позах і відчай до точки що він буде приймати замовлення на один (тобто шукаю приховані камери в Номер світла).

+92
Juan Peroneo 6 жовт. 2018 р., 02:35:35

Danshi Kōkōsei не Nichijō або повсякденне життя старшокласників - це історія про трьох гимназистах і що вони роблять у своєму повсякденному житті.

+60
lanceg 11 груд. 2010 р., 06:20:56

Час Єви (イヴの時間, час Єви)- це шість епізодів вона серії (пізніше знято художній фільм), створена Ясухіро Yoshiura.

Історія розгортається в недалекому майбутньому, де роботи стали звичайним явищем і не лише вони виглядають як ми, говорять як ми, і навіть рухатися, як і ми. Однак, вони не розглядаються або розглядаються як людину, тому що вони були просто створені за образом Нашим, як інструменти, щоб виконувати свої задачі; засоби, які функціонують за командами своїх господарів і не мають ніяких емоцій. Крім того, уряд постановив, що роботи не можуть і ніколи не будуть членами людського суспільства.

По закінченні часу, такі довільні парадигм неминуче буде слабшати. В один прекрасний день школяр на ім'я Rikuo натикається на дивний кафе під назвою "Час Єви" з єдиним правилом поведінки для своїх відвідувачів: "у своїх стінах, не повинно бути ніякої дискримінації між людьми і роботами".

Для отримання додаткової інформації:

+47
Mc As 7 груд. 2010 р., 15:58:27

Як з 23/03/2018 немає офіційного перекладу з Токіо ворони'и світ роман.

Дивлячись на манга оновити запис у ліцензії (англійською мовою) в її списках немає і на Вікіпедії і аніме Новини мережі немає пов'язаної англійські видавці.

Все, що поза цим-це неофіційний переклад, і для цілей даного сайту не підтримується

+25
redesterdragon 6 жовт. 2018 р., 06:45:21

Він став сильнішим жива, як говорилося в главі 624 манги. Як він і NEL шоу, щоб допомогти Ічиго і друзів зняти quincies.

enter image description here

(Зображення люб'язно тут).

+13
simon69420 5 серп. 2018 р., 19:28:21

Після того, доручено збирати як багато каменів як можна, а потім розлучаються, менталітет групи було те, що під час збору ножиць і паперу не було мети, не було нічого неправильно з ним. Я не можу згадати, чи не було відповіді Алікс спеціально, як це сталося, але дуже може бути. Проте я пам'ятаю, що він був натякнув, що вони були зібрані після їх сварки під час одного (або кількох) професій у їх місії, щоб зібрати рок-картами. Там не треба бути певний час або причина, по якій вони отримали ці картки в якості письменників, прикривала свої бази в Монтаж торгового/збору карт.

+13
Andrei Vukolov 12 груд. 2012 р., 22:48:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil