Які розглядають версію кожен персонаж належить, хто чолі 39-40 підземелля Меші?

У главі 39-40 в підземеллі Меші, монстр може приймати форму кожної сторони членів сприйняття іншим.

enter image description here

Брати приклад для Лаус (перша група), я можу вгадати (зліва направо):

 • 1-й Сенши за
 • 2-й дивлячись, як Farlyn може бути Marcille за
 • 3-я виразно Chilchack за
 • 4-й-це, напевно, справжній

Однак, я борюся трохи більше для відпочинку. Чи є які проникливі читачі, які прийшли до висновку, яка з них належить, хто і чому?

+697
Damiano 1 лют. 2016 р., 03:31:24
30 відповідей

В оригінальному серіалі Наруто є протистояння між Джирайя і Ітачі. Джирайя намагається зупинити Саске від втечі, замкнувши його і Кісаме в шлунку жаби. Ітачі зміг врятуватися від шлунка шляхом спалювання дірку на іншу сторону, використовуючи Аматерасу.

Полум'я проводиться Аматерасу повинні горіти сім днів і сім ночей. Крім того, полум'я не може бути погашено водою.

Отже, моє питання: чому ІПН вони не знищені? Полум'я має поширитися і спалили всю готель.

+999
a1a0a1 03 февр. '09 в 4:24

Я зробив трохи більше досліджень, після написання мого первісного коментаря, хоча це було досить важко знайти хорошу інформацію на цю тему англійською мовою. Те, що я наводжу нижче-це мої власні теорії, складеної з власного тлумачення цих свідоцтв.

Супер sonico не талісман який-небудь ігровий компанії, вона талісман Nitroplus, візуальний роман кооператив, який дав Уробути Ген його увірватися в візуальний роман, світу в 2000 році, коли він написав сценарій для своєї першої гри, привид Інферно.1 Уробути пізніше пішов на роботу на доля/нуль романи і аніме, і став одним з Magica Квартет група, яка створена Puella волхвів Мадока Magica. Nitroplus був також залучений до створення науково-пригодницький роман, хаос;голова, Штейнс;ворота та робототехніка;замітки, разом з іншою компанією під назвою сайт 5pb. Ці надзвичайно популярні твори серед отаку, і їх зростання, схоже, викликало підйом супер sonico асоціації.

Різних джерел, включаючи ТБ тропів, дайте мені враження, що Nitroplus революційної роботи був у 2003 році Сая не АТО, ще Уробути проекту. У 2004 році Уробути був запрошений Кіноко Насу співавтор доля/нуль легких романів, які були випущені в 2006 і 2007 роках за даними Мадока Вікі. У 2011 році Уробути працював на доля/нуль аніме, а також став частиною Magica Квартет І розробив сюжет для Puella волхвів Мадока Magica. До 2012 року, Уробути було швидше ім'ям прозивним серед отаку з-за своєї участі в цих масивних хітів. Його участь у Nitroplus, ймовірно, викликало масове збільшення популярності за свою роботу. Крім того, хаос;голова/Штейнс;ворота/робототехніка;нотатки серія почалася в 2008 році з моменту первинного випуску хаос;голова, і, здається, був досить популярний—це, звичайно, було досить манги і аніме адаптацій, що це не може бути повний провал, хоча я не знайомий із серією сам. Все це означає, що Nitroplus був тільки починаємо виходити на сцену в великий шлях приблизно у 2011 році. В цьому році Уробути зняв, а також рік, що Штейнс;ворота аніме вийшла. (Там раніше був хаос;голова аніме.)

Зараз, у 2011 році, здається, року, що супер sonico дійсно потрапили на сцену у великий шлях. Супер sonico був створений Nitroplus за Цудзі Санта в 2006 році на щорічному музичному фестивалі, Нітро супер sonico, за супер sonico Вікі і Вікіпедії. Однак, наскільки я можу сказати, супер мерчандайзингу ракета сайт sonico дійсно зняв починаючи приблизно з 2011. За даними Вікіпедії, в 2011 році був випуск першого супер sonico альбом, галактика. 2011-рік більшість супер сайт sonico синглів були випущені (там був один випущений в 2010 році, і ще одну пісню, яка була введена влітку 2010 Комикете, але не випущена в якості синглу до 2011 року. Решта її сингли та альбоми згруповані в 2011 і 2012 роках). Перший сайт sonico супер манга, супер SoniKoma сайт sonico, і супер візуальний роман сайт sonico, SoniComi, також вийшла в 2011 році.

Манга і візуального роману, здається, були старт масованої маркетингової бліц Nitroplus, щоб отримати супер sonico на як можна більшій кількості екранів. 2014 році супер sonico анімація, яка, ймовірно, ввів символ для західної аудиторії, коли він побіг на Crunchyroll. Була й друга супер гра сайт sonico, на цей раз для 3DS в 2014 році. Супер sonico зробив мініатюрні появи в інших іграх та має постати ще більше.

Так ланцюг подій говорить про те, що супер sonico прославився в той же час, що Nitroplus зробив, і що з тих пір, Nitroplus навмисно вкладають багато сил в підтримку своєї популярності, випустивши краватка-в товар і її камео в інших засобах масової інформації. Є сенс від Nitroplus точки зору витрачати гроші на це: отаку, як відомо, любить талісмана-тип символів (Дігі карат банди, Hatsune miku, Kantai колекція, Тохо, Міс монохромний) і витрачати гроші на Ігри, альбоми, іграшки, телефонні картки, олівець, дошки, офісні чохли, і манга спін-оффам із зображенням персонажів, так супер sonico це прямий джерело доходу для компанії. Але в якості талісмана, супер sonico також збільшує профіль Nitroplus таким чином, що навіть суперзірки, як Уробути не може зробити. Еквівалент, як вона Nitroplus в золоті арки Макдональдса, або Disney Міккі Маус голова. Кожен супер sonico dakimakura покриття, все супер sonico додзінсі, кожен шматок супер sonico фанарт, реклама для Nitroplus. Кожна людина, яка натикається на супер sonico додзінсі, не знаючи характеру, і вирішує розібратися в її походженні, є ще одним потенційним покупцем для Nitroplus продуктів—не тільки супер sonico продуктів, але і їх інших продуктів, таких як Сая ніякого АТО і хаос;голова. Я підозрюю, що її популярність йде на спад найближчим часом, тепер, коли вона реклами залізничні вокзали і пиво. Однак, зараз, вона, здається, важливою частиною маркетингової стратегії Nitroplus по.

(А тепер нам потрібен супер sonico і Міс Монохром Битва талісманів ритм-гра/манга/аніме/візуальний роман, продовжує епічну битву між великими цицьками і середня груди, яка розігрується в незліченних аніме.)

Примітки

1: в Мадока Вікі-стаття на Уробути претензій Фантом Інферно вийшов в 2001 році, але в Вікіпедії і ТБ тропів домовитися про 2000 (25 лютого 2000 року за даними Вікіпедії).

+954
Toy 27 січ. 2017 р., 21:19:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є кілька титулів у Великобританії в магазині iTunes, як замок Каліостро або Могила світлячків. Не так багато, але це щось.

+927
AndroidVH 26 бер. 2010 р., 08:25:54

У плюшевого ведмедика магазин з Эриол і Li, Томойо сказав Сакурі, що вона хоче, щоб чоловік, якого вона любить, щоб бути щасливим, тому чоловік, якого вона любить не любить її. Сакура сказала їй, що вона була впевнена, що коханий Томойо був дуже щасливий.

+898
Jeekiran 13 лист. 2015 р., 05:38:44

Це аніме все ще досить новий, так що я може бути стрибки пістолет трохи, але в епізодах досі люди, що живуть у світі, який головний герой Toyohisa був доставлений, щоб не говорити по-японськи.

Тепер моє припущення може бути вимкнений, так як я не володію, але в третьому семестрі японські Дрібні я звичайно можу забрати на кілька слів, фраз і контекстів, не дивлячись на субтитри.

Коли ельфи кажуть наявності явна зміна тону, тональність і вимова слів.

Вони говорять абсолютно іншою мовою? Або просто якийсь скорочено?

+884
Bradly Spicer 2 жовт. 2016 р., 03:01:43

Так, це Катце.

Велику частину часу, Катце переговори з високим тоном, особливо коли знущаються над людьми. Однак, коли Катце не контролює ситуацію, його голос падає. Це можна почути кілька разів в битві між Д. О. і Катце, який починається в 6:05 в один і той же епізод. Це той самий голос.

Крім того, в кінці серії все ще любить Хадзіме; хто, крім Катце б неприємно її? :-)

+807
farzad 12 лип. 2013 р., 14:46:39

При відсутності хорошого відповіді я плоть мого коментаря.

Гугл транслейт переводить 進撃の巨人 ("Shingeki немає Kyojin") до гігантів заздалегідь. тепер Google Translate є машинний переклад так не добре з sentances але це дійсно допомагає з одного слова, як керівні принципи, так що 2 основні частини назви

Тепер の (але) отримує переклад з так з'єднуємо всі разом ми доберемося до гігант.

Чому назва тоді стало напад на Титан, ну без будь-якого пояснення перекладачів, ми можемо припустити, що слова були змінені, щоб зробити назва звучить крутіше, так як відповідно Еріка (вказаний як キルア) сказав у коментарях на питання

це просто типові граматичні мерзота в результаті хтось намагається зробити крутий і запам'ятовується англійська назва

так як вони це зробили? ну можна припустити, що заздалегідь і Гігант були змінені, щоб атакувати і титан , але навіщо змінили На На На, єдина причина, я можу думати, це в оригінальна назва Shingeki немає Kyojin, якщо ви зробили частковий переклад це може бути заздалегідь не гігант, хтось proably пішов і звернене не до НА тому ми отримуємо аванс на гіганта, робити одне і те ж слово заміна як зазначено вище, і ми отримуємо атаку на Титан

Тепер ця відповідь покладається важко на гугл транслейт, проте ця відповідь також стосується логіки, ви можете знайти найкраще пояснення японської мови тут, в той час як воно правильно перекладається оригінальна назва, і пояснює використання の в ньому, він робить для того, щоб пояснити, як напад на Титан йде на цей відповідь служить для додавання припустити логіку такого рішення.

+805
Ernest Knight 23 квіт. 2013 р., 04:39:47

Курумі дівчина, вона сказала головної героїні, що вона раніше була хлопчиком, але виявилося, вона просто загравала з ним.

Ми можемо бути впевнені, що немає більше жартів, в той час як головний герой психував і намагався судити про його почуття з цього приводу, Курумі вже забув про це, коли він знову підійшов до неї.

Позов про поділ батька був точно неправдиві

+773
Nikil Raikwar 8 січ. 2014 р., 16:50:36

Кирито потрібно жити на була досить великою, щоб там, де він міг подумки зламати гру начебто так він затримується на видалення прози досить довго для нього, щоб убити каябу. Також за каябу будучи переможений, він не повинен більше триматися, він уже був у безпеці. Також, щоб виправити те, що інший сказав, Асуна померла не тому, що творець Alfhiem онлайн витратили багато часу, збираючи її сутність і відправимо її в свою гру до Nervegear засмажив її і був під його контролем.

+758
Choma 14 серп. 2014 р., 14:36:43

Накерує:

Перевоплощенная людина буде мати всі здібності, які вони мали під час їх життя, у тому числі kekkei Гэнкай і kekkei тоуты. Вони фізично відновлені такими, якими вони були в момент їх смерті, в тому числі якісь фізичні вади, вони можуть мати, наприклад, пошкоджений Нагато ноги.

Так як Мадара мав Риннегана, коли він помер, він воскрес з ним (з допомогою модифікацій Кабуто, якщо ви пам'ятаєте).

Однак Rinnegans проекту Tensei Едо є підробленими. Хоча проекту Tensei Едо Мадара може використовувати їх, щоб поглинути ніндзюцу, він не може використовувати його, щоб закликати Гедо мазо, або використовувати підвішеному стані. Це майже те ж саме з Нагато це Риннегана або Ітачі Mangekyo Шарінган.

Для подальшого докази, коли Мадара відродився у плоті через Рінне Відродження, він втратив свій фальшивий Риннегана.

+720
Kris srini 16 черв. 2014 р., 19:05:09

Назва аніме півночі очей: Gokuu.

Саме місце трохи відрізняється від опис: двох людей, насправді були поліцейські, що розслідують лиходій, чиї прибічники належать жінки різного біології з "павиним пір'ям", що відходять від її тіла, який може контролювати розум людей. Один з поліцейських спостерігала за номер в підзорну трубу, коли жінка увійшла в його бачення і загіпнотизував його, штовхаючи свого товариша з балкона і наслідують їх приклад. Ось скріншот жінка:

Woman displaying her peacock feathers to perform hypnosis

Решта як ви описали, але біонічний очей можуть контролювати не тільки дистанціювався засобами, він може контролювати всі електронні пристрої в світі.

+597
Zhanming 29 черв. 2013 р., 00:26:35

В манзі або аніме, немає ніяких актуальних згадок про офіційну церемонію, де вони одружаться. Також, враховуючи ставлення Вегета, він би не мати терпіння, щоб терпіти такої церемонії.

Перший раз, коли Бульма згадує Вегета як її чоловік під час світового турніру Сага так, він натякнув, що вони одружилися десь між клітин Сага і світовий турнір Сага.

З Дракон М'яча Вікі

Приблизно через рік, як майбутні стовбури попередження про андроїди, Бульма розлучається з yamcha і відносини Вегета, в кінцевому рахунку, призводить до концепції стовбури. Однак навіть народження сина не було достатньо, щоб привести цих двох разом, як в той час Вегета пріоритетність свого суперництва з Гоку перш ніж що-небудь інше, навіть його відносини з Bulma. Аргументи були поширені між цими двома, з Bulma часто називаючи Вегета "ривок" і Вегета показуючи практично ніякого догляду або емоції для сина і його майбутньої дружини; це було продемонстровано під час інциденту, в якому Бульма літак руйнується і їх життя в небезпеці. Коли майбутні стовбури зберігає два і Вегета питання, чому він не намагався врятувати їх, Вегето відповідає, що у нього є "більш важливі справи, ніж турбуватися про те, що дурна жінка і її чортових дітей". Бульма пізніше Вегета принижує на очах у всіх, коли вона каже, що кожен раз, коли він суне свою "личину" до стовбурів, це робить стовбури плакати, багато krillin і Гохан розваг і гнів Вегета.

Це велика натякнув, що концепція стовбурів був за одну ніч між двома

Вегето і Бульма байдужість один до одного під час андроїди Сага передбачає, що обставини їх дитини зачаття було не більш ніж швидкоплинний роман; майбутні стовбури держави, що Гоку в його графік, хоча Бульма закохався в Вегета, вони не залишилися разом дуже довго, тому що їх тяжіння було засноване виключно на пристрасті і самотності. Однак, сім років світу, які настали після укладення стільниковий гри було б припустити, що ці два врегулювали свої відмінності і стали набагато кращі відносини, ніж раніше, так як вони вже були одружені до того часу Majin Буу конфлікт стався.

+580
Han Yang 11 квіт. 2017 р., 17:16:53

Ця панель з срібною ложкою, голова 92, стор 13. Окава на церемонії вручення дипломів, і відмовляється визнавати диплом, викликають у інших, щоб змусити його прийняти його.

enter image description here
      Зображення кредиту: MangaReader

+570
Pallavi Naicker 10 жовт. 2012 р., 15:26:52

У нього є режим відлюдника потім, тому що він використовує його у фінальній сутичці Boruto: фільм. Ось що Накерує скаже про це:

Один послідовний відмінною рисою шість шляху режим відлюдника Наруто в очі: його очі жовті, зіниці хрест вертикальний лисиця-розрізи з горизонтальним жаба-ламелі, і немає ніякої пігментації очей, що б означити стандартний режим відлюдника.

enter image description here

Плутанина виникає з-за різних типів і нестиковки. Існують різні режими мудреця шести шляхів: не-плащ, плащ, і Ашура курама режим.

І як він дивиться на повітряний і фільм Boruto різні. Наприклад, в Boruto, він, здається, не мають істини кулі.

+555
MinhBao Le 20 жовт. 2013 р., 01:07:30

Часто в серії обертається навколо воєн, ви побачите згадування про Британію. Найчастіше саме так, вони зображені як всемогутня сила, що варто побоюватися, або навіть один, який домінував більшу частину або весь світ.

Деякі з найбільш відомих прикладів , де "Священна Імперія Британія" завоював велику частину світу, включаючи Японію, який пізніше став називатися куточок 11. Або трохи більше незрозумілих посилань на :

"...And they are terrifying existences. Just one of them has enough power to match an entire country's army. / What if they decided to wage war against Britannia?"

Так чому ж Британія часто зображується як всемогутньою силою? Той, хто слід побоюватися?

+486
Jen Broman 28 січ. 2013 р., 22:19:11

З Вікіпедії: .Хак//Р. У.

Мацуяма заявив, що абревіатура "Р. У." має дванадцять значень, що належать до сюжету гри, але центральна тема - "виріс" у багатьох відносинах.

+483
user3770060 26 лист. 2013 р., 11:38:45

У другому дуже сподобалося р "Zesshoushinai" спеціальний епізод, останній сегмент (починається приблизно у 12:48) і поведінки, показуючи Кирике листа, що у них було вилучено після того, як вони були взяті під варту. Кирике негайно вихоплює його, ховає його за спину, і починає кричати щось нерозбірливе (і симпатично).

Що ж у листі? (Припускаю, що це, напевно, те, що Кирике писав, коли вона думала, збирався "померти" в результаті прийнятих на Finé, але я хотів би знати, якщо це заділ на іншому місці.)

+470
ert3 24 лют. 2010 р., 10:40:02

Я завжди бачила такий кліп в кожному епізоді дрібниці життя (але з різних руху). Ви можете бачити, що вони роблять, що на цій сцені

Це просто якесь випадкове рух?

enter image description here

+447
BadgerHoney 19 вер. 2011 р., 16:01:39

Здається, Курама Інь половину в Наруто Мінато зазначив, що дії й мови про його батько був дотику досить, щоб перемістити цю половину. Це дозволило четверту використовувати Курамы чакра. Немає необхідності в буксир війни з Курама охоче співпрацювали. Він не стругав, щоб захопити нікому тіло і вирватися на свободу.

Знову цитата з посилання вище з першого абзацу народження від десяти "Хвостів" Jinchūriki:

Між тим, як їх стратегія розгорнулася битва, Курама Інь вдвічі за Мінато зазначив, що дії Наруто і мови про його батька було досить дотику, щоб перенести цю половину. Інь-Курама ж сказав Мінато, щоб знехтувати словами спробувала передати, як він не несе відповідальності за будь-якої з цих трагедій і що замість того, щоб залишити свого сина, щоб зробити це, він повинен діяти. Пізніше, коли Наруто і Мінато стукнулися кулаками, Інь та Ян-Курама прийшов в контакт один з одним, з Ян-Курама привітання його інша половина випадково і прошу його, щоб поділитися своєю чакри, що призвело Інь-Курама зазначити, що задаючи собі чакра була дивна ситуація. Тим не менш, коли батько-син дует готовий мати справу з спробувала передати дві половинки Курамы і стукнулися кулаками, як вони готові почати свою стратегію. Так як їх чакри починають зливаються, дві половинки говорить про Мінато і Наруто, водячи Інь-Курама, що Наруто має бути виховання, щоб лікувати хвостатого звіра, як товариша.

+429
Optional 9 лист. 2018 р., 10:04:26

Картинку ти виклав це насправді неправильний переклад, у мене є офіційний англійська реліз від віз манги, де Мадара каже, що "всіх тих, хто боровся зі мною за ці роки, немає нікого, хто перевершить тебе в тайдзюцу!"

Мадара каже, що ДАІ є найсильнішим тайдзюцу користувача він коли-небудь стикався, і він зіткнувся Hashirama senju розглядає неодноразово в минулому в життя і смерті бореться, в той час як останній був у режимі мудреця, який значною мірою ставить вас з усіх інших ліг відразу.

Перш ніж він був відроджений люди думали Hashirama і доблесті Мадара були просто легенди, яка має сенс, коли ви думаєте про те, як легко Мадара переміг всіх п'яти Каге, в теорії кращі шинобі в кожному селі, на практиці деякі з кращих шинобі в кожному селі.

Якщо врахувати, що Мадара отримав свою силу від того, реінкарнація Індри, і ввібравши чакру Ашури, щоб пробудити Риннегана, а так як бої з Каге він став в jinchuriki з десяти хвостів, що робить його набагато більш потужні.

Але навіть у цьому благочестивом стані, удар Гая майже досить, щоб убити його, зламавши йому ребра і руку з одного боку і змушуючи його кашляти кров'ю, перш ніж його зцілення кроки.

ДАІ є найсильнішим тайдзюцу користувача коли-небудь, майже без сумніву, його тільки потенційні суперники Мадара, Наруто і Саске, в залежності від того, що вони можуть зробити з мудреця чакра. Якщо ви вважаєте, що ДАІ-це просто звичайний ніндзя, який не в jinchuriki, або перевтілення дітей мудреця, але це єдині люди, хто може зрівнятися з ним, він дійсно неймовірно вражає.

+398
Syed Abdul Tawab 31 трав. 2011 р., 05:32:38

Після того, як пограли у відеоігри, що ми дізнаємося про Leilah, що вона живе в мечі чекає новий "Dôshi" вперед.

Так Leilah не душа меча або тут, щоб зробити його сильніше. Вона тут в очікуванні нового "Dôshi" і ось чому вона попросить Сорей, чому він хоче влади.

Коли він відповів їй прямо, що вона дозволяє йому використовувати меч і став Серафим.

Я б додав, що я не думаю, що Серафим живе в об'єкти. Але в казки Berseria ми дізнаємося, що, як правило, кожен Серафим має відношення до одного об'єкту дійсно важливо для них. Так що це більше як символ.

Редагувати :

Я просто додати посилання , що Намиказе Шина зазначив у коментарі для тих, хто шукає більше інформації про Seraphins і не тільки про Leilah або їх зв'язок з об'єктами.

+384
dicroce 25 трав. 2014 р., 18:24:56

Епізод починається зі слів кореспондента: "Марсело Jarti, лідер демократичної революції Jenoma, а також військовий радник нинішньої адміністрації, був атакований сьогодні в місті Panan". Він був у гостях, і стрілянина була досить серйозна, тому що він, як передбачалося, були вбиті. Агентів розділі 9 розглядаються, що підтверджують його особу на початку епізоду.

Майор Кусанаги каже:

"Лідер демократичної революції. Легендарний герой. Він і нинішній chaimran були показники Центральної революції, командуючи партизанської війни і привівши її до перемоги. Але після революції, він не виявляв ніякого інтересу ні в політиці, і при підтримці голови Державної ради з-за лаштунків, залишаючись вірним своїм принципам, залишаючись простим солдатом. <...> САС і Дельта Форс були за п'ять змов проти нього, але він дивом вижив кожен раз. В його країні ніхто не сумнівається, що він їх „безсмертний герой“".

Тоді хлопець зі сканером підтверджує, що ознаки Духу присутні в поведінці Марселя. Це не доведе його справжність, але тільки каже, що шанси високі, це дійсно він.

Арамаки директор секції 9 та інформує команди про місії:

В останні п'ять років, Марсело приїхав в Японію 12 разів <...> секція іноземних справ 1 не вдалося встановити його діяльності в країні. <...> Вони хочуть, щоб ми з'ясувати, чому Марсело увійшов в країну так часто.

Бато відповідає: "він південноамериканського наркобарона, чи не так? Щось робити з цим, може бути?" Основні Matoko каже, що навряд чи його інтерес в операції з наркотиками, так як він торгує класичних препаратів, а Японія перейшла на віртуальні наркотики.

Але потім Марсело дійсно бачив деякі торговці наркотиками. І після того, як розслідування показує, що є клони Марсело, які виглядають дуже схожі за його тонкими рисами особистості копіюються на них, він робить те ж саме зовнішнє поява як привид, змушуючи всіх думати, що клони-це реальна річ.

Марсело був знайдений мертвим і протягом деякого часу його клони тримають свій легендарний працю. Показовий факт його загибелі у громадських та інших організацій можуть замутити багато неприємностей, тому розділ 9 залишає все як є зараз.


Справа кіберзлочинності закритий, але те, що про наркобізнесі? Я не знаю точно, але у мене є теорія. Цілком ймовірно, що клони Марсело було вбито більше ніж один раз під час операції з наркотиками, але влада вирішили піти з "він живий, все нормально" інфо кожен раз, тому що, можливо, вони зацікавлені в продовженні торгівлі наркотиками. Можливо, у них є спосіб, щоб відслідковувати руху Марсело і засідка наркобаронів тощо.

+366
user13955 27 квіт. 2019 р., 03:23:53

Насправді, від того, що я бачив в Наруто. Це будинок для відпустки bijuu може "померти". У цьому випадку чакра розсіюється. Проте з часом чакра рекомбинирует у формі хвостатого звіра

+251
user33389 10 черв. 2016 р., 23:11:09

Ось ця стаття пояснює дуже добре, чому аніме ОПВ так довго в першу чергу.

Підводячи підсумок кілька пунктів:

 • Вартість
 • Розкласти рекламні паузи
 • Реклама для звукозаписних компаній.

Вартість:

 • Кожен епізод займає всього 25 хвилин. який йде 5 хвилин. для десь у 30 хвилин. тайм-слот.
 • Крім того, ОПВ та ЕЦП, як правило, використовувати повторно для більшості з епізодів у серії.
 • ОПВ та ЕЦП потрібно тільки один раз анімовані.

Так що чим довше ви їх робите, тим менше роботи ви повинні заповнити решту часу. Тому довго ОПВ та ЕЦП скоротити виробничі витрати.

Розкласти рекламні паузи:

Цитую статтю:

Типові телевізійні епізоди аніме транслювалося по мережі японських телевізійної реклами після відкриття анімації, у середині епізоду, і як раз перед закінченням кредити. З цим викрійка ефір, 90 друге відкриття ставить більше контенту між рекламних пауз, ніж 30 або 60 секунд відкриття, яке може бути менше дратує для глядачів, щоб дивитися.

Так що це більше привід з потоку і темпів епізоду.

Реклама для звукозаписних компаній:

Знову статті:

Відкриття послідовності анімації служити запис реклами компанії. А популярні відкриття анімаційної послідовності, як у Судзумія Харухі немає Судзумії або щаслива зірка телесеріалу можете зробити свої відкриття серії тема пісні перетворитися відразу шлягерів. Більш тривалий відкритті анімації послідовність дає час для пісні, щоб отримати експозицію і придбати популярності.


Повертаючись до теми, Чому 90 секунд. Це здається дещо довільним числом можливо результат трохи проб і помилок з галузі.

Як зазначається у статті, вони бути 60 секунд, тому в 1970-е роки. Потім вони були збільшені до 90 секунд за вказаними вище причин. Цілком можливо, що деякі студії експериментували з навіть більше ОПС/ЕЦП, але пізніше виявили, що 90 секунд було солодке пляма.

+194
Mikael Tuomisalo 21 жовт. 2013 р., 13:35:58

Деякі музичні аніме або ідол аніме, такі як Любов відео збирати fanbases, які люблять співати разом. Це також робиться, коли аніме називають (ВП/Ед кілька разів дали Анг переклад разом з karoake слова. Інші аніме начебто немає причин.

+102
louder777 19 лют. 2010 р., 21:20:54

Від того, що перші три заявили, та з мало досліджень, я думаю, що це може бути комбінація з трьох, який є людської цивілізації. Тому що, з того, що я читав в цьому розділі і аналізу, це є дуже важливим з'єднанням для початку людської цивілізації.

І по цьому посиланню, "крейда" складається з карбонату кальцію і використовується в письмовій формі 10 000 років тому. Ну, лист-це форма спілкування і тим самим збільшує шанси на виживання і тим самим "реалізувати це великі спойлери" і таким чином, еволюція від кам'яного віку до сучасності. Ось що я мав на увазі.

+93
Cute 24 6 трав. 2015 р., 02:45:57

Хоча він ніколи не згадував про можливість мати два контракту, це ж не згадав, що це неможливо зробити. Я б не назвав цей отвір ділянки, оскільки це не суперечить попередньо встановленими правилами.

+56
F1NYA 23 вер. 2015 р., 23:31:16

У творах бароко, найсильніший 14 чоловіків (включаючи вісники біди) названі на честь цифр: р-13, р-12, м-11 ... г-0.

Жінки-колеги г-13, г-Через 8 названі: Міс п'ятниця, субота міс, міс четвер, пропустіть у вівторок, в середу Міс та Міс понеділок.

З тих пір, як вони були названі в честь свят: Міс батьки день, День матері, міс, міс Валентайн, Міс Щасливого Різдва, Міс Золота тиждень, Бон кереи/Бон клею (не питайте), і Міс даблфингер (день Нового року).

Остаточний жінка, однак, Міс всі неділя хто Ніко Робін. Що таке "все-в неділю" маєте на увазі? Хіба це свято? Якщо це має бути неділю, чому "все" є?

+49
Ande Riley 18 лист. 2016 р., 20:21:51

Пісня грає в самому початку , Де Hatsukoi сезон 2, Епізод 2 до відкриття, поки Онодэра уявляючи, сидячи за столом з тортом.

+48
Raavi Dhatri 1 груд. 2019 р., 03:37:47

Це питання навіяний наступним правилом Зошит смерті (джерело: deathnote.wikia.com):

Якщо смерть власника, зверніть увагу, випадково неправильно вказав ім'я в чотири рази, то людина буде вільний від смерті в Зошити Смерті. Однак, якщо вони навмисно неправильно написали назву чотири рази, смерть власник Примітка помре.

 • Не писати псевдонім, коли ви припустити, що це реальне ім'я, граф якось ненавмисне неправильне написання імені чи навмисно неправильне написання назви?
 • Чи має значення, якщо псевдонім схожий на справжнє ім'я?
 • Що станеться, якщо псевдонім схожий на справжнє ім'я і в результаті неправильно ви насправді писати реальне ім'я? Чи померла?
+23
mpontus 4 лип. 2014 р., 18:30:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil