Чому існує різниця між ліцензійної італійської папері манга і scanlation з Bokura га Іта?

Так я читав газету манги Bokura GA в МТА на своїй рідній мові (італійського) і я помітив, що деякі сторінки були дійсно відрізняється від scanlation, як там були деякі додаткові деталі або деяких сторінках пропали.

Наприклад, сторінки 14 до 22 глави 67 в scanlation і Яно відвідавши свій старий будинок і згадуючи його мати (зникла сцена в італійській версії). Замість цього, в документі, підготовленому Італією манга (як показано на малюнку) має Яно виявивши, що Такеучи залишила обручку на його.

Italian page 14-15

(Італійська книга манга: глава 67, стор 14-15)


Scanlated page 15Scanlated page 14

(Scanlation: глава 67, стор 14-15)

+196
Stacy Overturf 11 черв. 2010 р., 11:28:54
32 відповідей

Ось всі деталі, які я пам'ятаю:

Вона починається з хлопцем на гойдалках попереджаю вас, щоб не зв'язуватися з надприродним.

Потім починається перша історія про дівчину, яка заздрить іншій дівчині в її класі для більш красива, ніж її. Вона також має незвичайні відчуття уві сні. Вона просить свого друга зняти на відео, як вона спить, щоб з'ясувати, що трапилося. На наступний день він дивиться на відеокасету і вона дуже страшно на це дивитися, тому він дивиться його сам, після перегляду, він настільки огидний, що він каже їй не дивитися. Зрештою, вона його дивиться і він показав, що вона має якийсь древній японський демон ревнощів і що вона вкрала красу дівчини, вона заздрила.

А тут ще друга частина про двох дівчат, дивитися фільми жахів, дійсно, був наляканий не був, і вони відправляються в покинутий будинок заради інтересу, по дорозі вони зустрічають двох дівчат, які приходять з екіпажем теж дивився на будинок, в кінці вони вторгаються якийсь демон, який жорстоко вбиває всіх, крім одного з них

+997
mrbcuda 03 февр. '09 в 4:24

Majin Буу або Kid Буу був сильніший, ніж після 75 мільйонів років тому, так що навіть якщо обвинувачений знав про нього, він був би безпорадним проти нього. Обвинувачений досяг своєї сили на навчання з УкрГМЦ на 75-85 мільйонів років.

+958
glyph 12 лют. 2013 р., 21:44:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Гріффіт втратив свій шлях після того, як кишки виграв бій і тільки міг думати про те, як він втратив до нього і, що кишки не було рівних. Тому, коли він був з принцесою, він зробив помилку і потрапив у в'язницю, де він сидів у темряві, розбиті і побили.

В той момент, коли він повністю відчував себе втраченим і розбитим, він відчував, що у нього немає іншого шляху, що робить його живим. Однак, кишки з'явився і врятував його. В той момент, коли кишки врятували Гріффіта, він відчував, як ніби він був покараний і зробив свій вибір, щоб принести їх в жертву для того, щоб стати правителем над землею.

Гріффіт зробив для того, щоб стати богом царя і бити потрохами раз і назавжди.

+946
Bonga RSA 4 лип. 2011 р., 02:00:15

В епізоді 26 від близько 17:25 Третя світова і всім власника щоденника показані по одному. Всі живуть щасливим життям. At19:50 Юно показано з подругою в якомусь ресторані, і вона бачить Yukiteru зовні з сім'єю і дівчинка Вакаба МНС. Він знаходиться в 3-й Всесвіту Юкі. Дивлячись з тих кліп, Юкі щасливий зі своєю сім'єю і МНС Вакаба.

Ось на YouTube відео.

+939
user157306 3 груд. 2018 р., 22:15:09

Якщо перевертень вмирає не з'їв Титан, їх повноваження перейти до випадковій людині. Тому можна припустити, що якщо Ерен помре, двох різних титанів пішли б двох різних людей.

+909
Julianna8 22 груд. 2012 р., 02:05:04

Captain Tsubasa proportions diagram

См. також:

+862
Robyn Thomas 17 лют. 2011 р., 01:05:42

Важливо знати, що в чомусь подобається манга, хоча думки можуть бути показані, є ще дуже сильний візуальний елемент для читача. У романі, як і в дванадцяти Королівствах, вона передається винятково через текст і ми у владі символів' внутрішні думки більшу частину часу.

Асано був доданий у чому, як довірена особа (і друг дитинства) від Еко; він той, хто може втілювати боротьбою, що Еко має всередині Роман. Сугімото, як Асано і навіть Юка, заповнює дуже схожі цілі. Її роль описується як фольга* для Еко, допомагаючи їй втілювати питань, які глядач не побачить (але могли б прочитати в романі).

Асано також додає деякі серйозні глибина історії (деякі серйозні спойлер матеріал тут):

До поступової втрати свого розуму і своєї смерті дуже потужний, в основному тому, що вони дотримуються його відчайдушно хочу знайти мету в житті. І де для нього краще померти, ніж в руках Shoukei це?

* В літературі, театрі/театр і т. д., персонаж, який допомагає підкреслити риси характеру головного героя.

+754
nonadiabatic 27 січ. 2012 р., 01:03:55

Добре, так я пам'ятаю, нормально виглядають люди.

Потім хлопець, який був дуже дивно дивитися, як абсолютно різні стилі мистецтва і погано тягне.

Він пішов на пригоди, я думаю

Я пам'ятаю, як він ганявся за бюстгальтер. (Але цю сцену можна переплутати з чимось ще)

Крім того, що все, що я пам'ятаю, що я дивився на все це, тому що я пам'ятаю часи перебралися на телебачення. Я дивився його, коли мені було 6, а мені зараз 17.

Я думаю, що це був Картун Нетворк, але я не впевнений, чи, може бути, лисиця діти це у великій Британії, до речі.

Спасибі проривних

+673
jemmons 1 серп. 2010 р., 16:53:50

Ближче до кінця Епізод 1 Tsukigakirei, починаючи приблизно з @21:45, ми бачимо Акання і її сестру в їх кімнату. Акане отримує текст з Азума, як її сестра щось робить з її власним смартфоном. Її сестра встає, бачить текст і дражнить Акання, прошу, якщо це її хлопець. Це трохи бентежить Акання. Коли її сестра залишає кімнату, Акання бере в руки смартфон сестрі. Вона каже собі: "Я збираюся возитися з нею". У цей момент вона натискає щось кілька разів. Смартфон, а додаток не активно. Так що ж Акання робити?

До речі, я впевнений, що нічого не бере участь шкідливих. Це було тільки дві сестри бавився.

Я перевірив наступний епізод, але немає ніякого роз'яснення. Може, я просто не соображаєте про використання японських смартфонів. Загальні комунікаційні програми вони використовують, здається, лінії. Це реальне додаток, дуже популярні в Японії. Він поєднує текстових повідомлень, телефонії і миттєвого обміну повідомленнями через Інтернет, а не телефонні лінії). Ми не бачили, якщо це те, що її сестра була перш ніж вона пішла, але це було б моє найкраще припущення. Але як би жартуйте з нею, не будучи відкритим і активним?

+665
Ineska Belih 26 квіт. 2014 р., 07:09:29

Не впевнений, якщо я щось упустив, але немає ніякої інформації про те, хто її батько. Просто сказав, що це звичайний ніндзя.

+660
user6803 2 груд. 2010 р., 05:33:55

Я завзятий читач манги і моя найулюбленіша манга всіх часів, вулиці takane і Хана, тільки що показали, що він стає живою драматичної дії. У мене не найкращий відгук на J-драми (Я знаходжу їх неймовірно Гуфі), і я знаю, що в посилці і історії буде надзвичайно важко зробити роботу з реального життя людей. Я завжди сподівалася, що вулиці takane і Хана б зробити аніме, але тепер, що це драма, Я не знаю, якщо це можливо. Якщо хто знає що-небудь, що може допомогти буду дуже вдячний!

+610
Farshud Sorourifar 17 лип. 2017 р., 23:35:20

Ось деякі ймовірні винуватці:

+596
user65026 19 трав. 2014 р., 02:06:30

В кінці Код Гіас R2 в останній сцені показав хтось, чиє обличчя не показали їзда на коні,-тягнуть-візок з чч. Я вважаю, що це дійсно Лелуш (який раніше був заколотий рівномірне Сузаку носіння нуль як частина їхнього плану нульовий код, щоб безкоштовно одинадцятих), і що він знайшов безсмертя через його частого використання його відштовхне.

Гіас Лелуша першого левела-епізод, коли він випадково замовив його сестра Євфимія, щоб убити всіх одинадцятих. Потім, його батько король Карл побив його і я думаю, що король Карл безсмертя було передано йому.

Якщо ця людина дійсно був Лелуш, значить, він вже знайшов безсмертя до цього часу?

+548
inrsaurabh 18 груд. 2016 р., 14:40:45

Сам король Кай не зміг використати цю техніку, а він сказав, що Гоку був першим, хто не освоїв цю техніку. Проте, король Кай намагається навчити техніці для кожного, хто відвідує його планети.

+541
sampath karunasinghe 5 лют. 2010 р., 15:20:26

Успадкування, так. Як ця межа родоводу, цілком можливо, що дочка Учіха одружується на інший клан, і її дитина отримує ген.

+489
user134857 25 квіт. 2016 р., 10:39:03

Imawa не куні не Аліса

Я не бачила аніме, але те, що ви описали-це більш або менш такий же, як перші глави манги з тією ж назвою.

Синопсис від Writeaprisoner.com:

Cover

Історія слід хлопчика середньої школи по імені Arisu і інші молоді люди, які транспортуються в зруйнованому альтернативний світ. У пастці, вони змушені грати в смертельну гру на виживання.

+482
BlackSwing 14 черв. 2016 р., 05:13:13

Там нічого страшного немає. Її очі почервоніли, і з-за сонця, вони виглядають червонувато-оранжевий. Ось посилання, яка розповість вам про неї все: http://strike-the-blood.wikia.com/wiki/Asagi_Aiba

На цьому сайті, вона каже, що її очі червоні.

+438
Uvaraj 3 лип. 2017 р., 23:58:16

Як інтернет не знає, "як використовувати" ХХХVI, наступне правило говорить: "Є чоловічі і жіночі боги смерті, але це не дозволеного, ні можливості для них, щоб мати сексуальні стосунки з людьми. Боги смерті не можуть займатися сексом один з одним. "

Зараз, це правило не для запобігання романтичні взаємодії, як шинигами може бути в любові і вести себе як він, він буде тільки вмерти, коли він кроки, щоб врятувати свою любов. Іншими словами, любов-це не заборонено, цілеспрямовано рятувати життя. Немає, очевидно, що ця норма стосується розведення. Ніхто не хоче наполовину шинигами бігають в обох світах. Або, принаймні, шинигами король.

Але якщо що-то не можливо для шинигами, чому це заборонено? Це досить незручно ловити в людях (і, ймовірно, також У істоти так досконалі, як шинигами, у кого є культура й особистість) сексуальність виходить за рамки репродукції. Ми, хлопці, в людському світі є сотні способів провести спекотні спекотні ночі, не зробивши справу. Так що таке "сексуальні стосунки" має означати? Тут представлені два варіанти, які здаються очевидними для мене, але не відчуваєте себе повністю задовольняє.

1) Якщо "сексуальні стосунки" як заборонено і неможливо, може шинигами ведуть себе так непристойно, як він хоче, з людьми або однолітками, так як все це можна назвати "сексуальні стосунки" (вони неможливі), тому всі сексуальні він робить це за замовчуванням дозволено? (В цьому випадку заборона буде існувати тільки у випадку, якщо це чомусь стало можливо для шинигами, щоб переспати, я думаю?)

2) або, це правило скручені/погано сформульоване, і передбачає, що спілкування не можливо, але і те, що всі і будь-яка сексуальна поведінка заборонено, незважаючи на те, що абсолютно здійсненно? Якщо це так, то напрошується питання, чому це правило діє, в першу чергу, так як він не викликає ніяких потомство. Це також буде перший раз, коли смертний правило, зверніть увагу, настільки неточним і двозначним.

Весь питання може бути знятий з посади, сказавши, що шинигами просто не може бути зацікавлений в цьому, в першу чергу, але я відкинув це, враховуючи, наскільки різноманітні їхні особи і наскільки деякі з них люблять зв'язуватися з людьми всіма можливими способами від нудьги я прав.

Обидва рішення видаються проблематичними. Є інформація, що я пропустив, або будь думаючи, що я помилився? Велике Вам спасибі, що допомогли мені вирішити цю загадку.

+404
PreservedMoose 14 жовт. 2016 р., 20:05:19

З Повний метал Алхімік Вікі:

Знаючи це, Кристал Алхімік напади заздрості, використовуючи свої приховані трансмутації коло , щоб критично пошкодити Гомункулус основний камінь.

Знаючи це, він, ймовірно, не бачив правди. І як такої, не було б жертви, відразу.

Однак, це не нерозумно думати, що гомункулы можуть змусити його побачити правду, коли вони були готові, (схожий на Мустанг.)

+378
Mahajan344 12 лип. 2017 р., 23:30:51

Це був особистий відповідь, заснований на моєму власному досвіді: в таких випадках я розцінюю висота міхура мова, як наказ. Лівий міхур знаходиться вище, ніж правий, так, що станеться раніше. Ніщо не заважає правильним повинен бути розміщений вище, а не приховувати якісь важливі деталі або що-небудь в мистецтві. Тому я б читав бульбашки в цій панелі зліва направо.

На наступному малюнку з http://shadow.randomfandom.com/gh/styles.htm і показує порядок читання. Подивіться на числа 4 і 5, Ось як я інтерпретую двох ваш приклад мови міхури.

Reading order of Manga panels and speech bubbles

+357
danny 11 груд. 2010 р., 20:02:34

Перш за все, я повинен сказати, я читав це на якомусь сайті scanlated. Але є чимало сторінок, які виглядають незавершеними.

Ось деякі з грубої сторінку Я знайшов. Кращі фотографії, з виданню historie 80 і 94. Нижні знімки, виданню historie 82, 96 та 97. (Натисніть, щоб збільшити картинки)

Historie 80 Unexpected Battle 3 Page 08Historie 94 Historie 82 Secret Order (2)Historie 96enter image description here

Помітив, що будівля на першій панелі завершений, але на другої групи це була просто груба тіньової малюнок. Якщо вони хочуть в тінь будинку, вони можуть зробити це краще.

Спочатку всі панелі оброблені, але пізніше, ймовірно, після того, як глава 80, вони починають мати незакінчений малюнок. Hitoshi Iwaaki інших манга, проте не мають такої стиль малювання.

+348
jdatlee 12 лют. 2017 р., 21:39:09

Gosick - це таємничий світ роман серії Казукі Сакураба про пригоди Kujō Казуя і Викторика де Блуа, встановлений у 1924 році у вигаданій європейській країні Sauville.

+317
user248230 5 квіт. 2018 р., 02:02:07

Вік Нептунію-це аніме, яке засноване на консольної війни. Його персонажі засновані на ігрових приставках, а саме Соні Плейстейшен, ігрова приставка Xbox, ігрова приставка Wii, і злам Сега Нептун.

Тепер, переходячи до колекції Kantai деякий час. Як вік Нептунію, ну ок, заснований на реальній речі. У той час як вік Нептунія базується на консолях, ну ок, заснований на бойових кораблях. У колекції Kantai, існує кореляція між розміром дівчата oppai і водотоннажність корабля, як показано в нижченаведеній таблиці, взяті з його сторінки Викии.

enter image description here

Зараз, як ми знаємо, процесора процесора і кандидати в вік Нептунію, все змінюється oppai розмір. Питання в тому, чи є correlationship між oppai вимірювання і атрибут консолі ну ок є?

+307
khadija 20 лист. 2016 р., 05:52:42
"Г-senjou немає МАОУ" є 2008 візуальний роман, розроблена Akabeisoft2.
+277
Will Sargent 16 жовт. 2015 р., 12:51:40
Kekkai ти (блокада ака кров фронті) - японська манга Ясухіро Nightow.
+264
graell 29 лип. 2019 р., 03:44:38

Напевно. Ніхто крім ОПР знає, але цілком імовірно.

Існує обмеження для здібностей деяких диявольських фруктів повноваження: Варфоломій може тільки зробити бар'єр певного розміру; баггі не можу levetate ноги; навіть Луффі може тільки розтягнути 72 Гому Гому до того, як він починається кровотеча і ризик копіювання з ОПР. (Звичайно, це з-за перший СБС. Ці, в той час як канон, більше гумору, ніж нічого. ГОМУ Гому не визначеної одиниці виміру.)

Там, правда, не зазначених межах (досі) здатність цукру за розміром і силою жертви. Цукор використовувала свою владу над багатьма сильними супротивниками і з легкістю.

Є тема в один шматок слабких людей, дивно сильна в правій битві. Ussop бити цукор і Перона, коли будь-хто може перемогти Луффі. Містер 3 був indispesible у побитті Магеллан і Ейса рятувати. Провів баггі власного (зразок) проти Михоук.

Цукор, або хтось подібний, зумівши перетворити Йонко в іграшку не виключено, грунтуючись на тому, як сил працювати і добре вписувалися в тематику виставки.

Є, однак, тема лиходіїв дивлячись перемогти, а потім раптом стає набагато більше лякає. Якщо цукор торкнеться Йонко, очікувати чогось божевільного, як Чорна Борода боротьба з фруктами, з досі невідомі здібності, невелика іграшка живці перемігши цукру і її Муков себе, або іграшка велика мама/Кайдо ще більш baddass і значним, ніж реальна річ.

+252
Mark Borzynski 20 лип. 2018 р., 21:52:24

Це трек 21 - Kouchaku ( Пат ) з Наруто Shippūden: оригінальний саундтрек (2007).

+251
user8618 12 черв. 2012 р., 00:49:23

Мені цікаво, як йде підземний Енні (в епізоді 23) буде довести, що вона не жінка-Титан? Крім того, її причиною не йду туди тільки тому, що вона знала, що це була пастка, або ж вона є і інша причина? Він відчуває, як я щось пропустив..

+214
Oleh Feilo 7 серп. 2013 р., 11:57:32

Коли Risei Котомине питання про тимчасове призупинення війну Святого Грааля, для того щоб вистежити і знищити заклинателя коливатися укладає угоду з вершником, що якщо він знищить заклинателя, він буде купувати йому штани, щоб він міг вільно оглянути зовні.

Ще в епізоді 9 до двох навіть знайти притулок мага на вершника час носити штани. Що сталося з інтернет? Жоден з них не був присутній під час нападу на замку Айнцбернов, і це було серед білого дня, так що вершник може не вкрали їх, коли він відправився збирати зразки води для коливатися.

+177
Missii 15 лист. 2017 р., 06:47:30

Hasirama був вундеркіндом і єдиним шинобі ніколи не виявили, що можуть використовувати mokuton. Так що, можливо, hashirama був обдарований такими здібностями, плюс він, мабуть, справді надто багато працювала як флешбек показує. Крім того jubiis істинна форма-дерево, shinju. Що означає, коли чакра, яка була поширюється серед shinobis за ridoku, один отримав кілька екстраординарно частина його, називають його гени. І деревини здатність бути найсильнішу з усіх елементів jubiis формі, має бути, вимагало великої кількості рівень чакри, яка є, чому він був володіти тільки його з-за наявності великих запасів чакри. Хоча дивно, що ймовірність когось стояк схожість була настільки низьким, щоб бути тільки один чоловік.

+174
David Buck 27 трав. 2013 р., 06:41:51

У Gorosei і керівники військово-морського флоту знаю, хто Луффі. Навіть коли весь світ думав, що курець зробив все, Gorosei/військово-морський флот знав правду. Вони навіть знали, що він не те, що його батько був Монки Д. Драгон.

Гарп знає, що Луффі несе той самий дух в ньому, звідси і всі люблять фістинг. Він був поруч з Сенгоку, і якщо він думав, що Луффі буде робити це, він напевно б говорив, але Луффі завжди говорив Гарп "я хочу бути піратом, ні флоту".

У Gorosei все одно не хочу, щоб він, завдяки істинної цілі 7 польових командирів, які, щоб зробити все, підступний і підлий хрень ВМФ не можу робити. Вони знають, що якщо Луффі коли-небудь дістати інформацію, вони приховуються від громадськості, він би негайно припиніть. Не те, що Луффі буде в чомусь розібратися, але, як тільки Ніко Робін пояснює йому, Ну, ви отримаєте картину.

Так що, в принципі, він не зробив і вони не хочуть його запитати. Особливо з Сакадзуки зараз флотом адмірал. Цей чувак-це недотепа, хто вбив його брат.

+123
Michael the Wong 10 серп. 2010 р., 09:23:33

Згадується тільки один або два рази в шоу. Зробив різних селах різні книги бінго або всі обмінюватися інформацією про розшукуваних ніндзя? Там ціна за їхні голови? Чи це була просто книга про розшукуваних цілей?

+65
Roberto Soto 25 груд. 2017 р., 10:51:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil