І коли ж Клер відчувала ауру Йома як сильний і ominious станом на корову за перший раз?

У Клеймор манга, глава 45, відьма пащу, Частина 5(21), говорить Клер, що вона відчула ауру Йома як сильний і ominious станом на корову за один раз, перш ніж її життя.

enter image description here

Але я не пам'ятаю її, де вона відчувала, що і аура. Серед пробуджених вона зустріла в своєму житті, які були показані в манзі, Прісцилла-єдина, яка є аура, потужний. Але в той час, Клер була ще людиною, щоб вона не відчувала аури.

А є 3 корпус, де вона зустрілася пробудженого(МСИО). Один чоловік прокинувся, другий-коли вона зустрічає немає 4 Офелія, якою був убитий Офелія сама і останнє-пробуджена Офелія. Серед трьох, я не думаю, що хто-небудь має потужну ауру, як корову за.

Інший варіант, Клер не кажу про розбудив, але про Claymore з числа 1-5. Як число 3 Галатеї був з Клер в цьому бою, так що вона випадає зі списку. Це не може бути номер 1 і номер 2 Алісія Бет, тому що вони з'являються дуже пізно в манзі. А решта-це число 5 Рафаеля, вона має надзвичайну ауру, але вони ніколи не зустрічалися один з одним. І вона щось відчула, а в декількох кроках від Ірен, але не впевнена, що це була аура Рафаеля або занулення аура Ірини.

Я спробую знайти час і людини, але нічого не знайшов.

Коли ж Клер відчувала ауру Йома як сильний і ominious станом на корову за перший раз? Чия аура була?

+308
GMark Cole 14 січ. 2013 р., 00:43:11
30 відповідей

Кількість снарядів, що використовуються у шоу 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 19, разом з оболонкою, що були ненумеровані.

За чутками, зірка Викия є хороша сторінка все про ливарник знарядь.

Ливарник снарядів нумеруються майстрів, які їх створюють. Їх число, очевидно, визначають різні ефекти кожного корпусу. Снаряди, які нумеруються #4, #9 #13 такі рідкісні види, як вони були створені тільки чарівники Tenrei, Ковчег Манаф, Hadul і УРТ.1

Більшість снарядів просто намалювати на Мане, що зберігаються в них, але ті снаряди були особливими, тому що вони споживали частина життєвої сили користувача.

+881
esoof jeewa 03 февр. '09 в 4:24

Тільки Учіха з mangekyou sharingancan контролювати дев'ятьма хвостами. Спробувала передати отримали його після смерті Рінс плюс у нього Hashirama клітини, щоб повернутися. Село листа була не в курсі фруктів, рослин, які мають mangekyou шарінган, інакше вони б боялися його навіть більше, плюс його люди б тиснула на нього, щоб напасти на село.

Щоб відповісти на ваше запитання у село листа боявся, що Учіха буде робити, як отримати контроль над дев'ятьма хвостами так ось чому три не були покликані допомагати під час атаки. Про це заявив Учіха, що вони підозрюють у цьому. На Саннинов завжди були в роз'їздах, займаючись своїми справами. Вони не такий великий актив в село тільки після того, як Цунаде стає Хокаге.

На закінчення клану Учіха завжди упереджено ставилися і поводилися як з сміттям, але потім листя дивуються, коли їм мстити. Третій Хокаге був найгіршим лідером Кохона не було. Так Наруто завжди пробачила Саске за його зраду, але в кінці Саске змінився. Danzō ніколи не робив і він дозволив Danzō все зійде з рук. Він навіть замовив 13-річна дитина (Ітачі), щоб вбити весь свій клан, включаючи батьків. Він просто використав Danzō як темрява, він ніколи не міг уявити, як його власна.

+872
XiaoYao 24 квіт. 2018 р., 18:02:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Армитаж III: з подвійною матрицею може бути?

Не зовсім відповідає все, що ви сказали, це трохи назад від того, що ви описали.

Мова йде про штучному людину, яка володіє секретом, як штучні люди можуть плодити та відповідальні люди ганяються за неї, щоб дістати її.

+821
JWBG 14 бер. 2014 р., 01:18:19

Причина в тому, що в цей раз аніме-це оригінальний твір, у той час як манга адаптації.

Це, звичайно, на відміну від оригінальної Dragon Ball серії, яка була написана і проілюстрована Акіра Торіяма і опублікована в тиждень перейти Shonen, і тільки остання адаптована в аніме.

Пріоритет аніме в разі Драгонболл супер було широко відомо, хоча перший випуск манги був опублікований перший (20 червня, 5 липня перший епізод аніме). Ось приклади деяких джерел (не більше 2 посилань для нових користувачів, я буду редагувати пізніше)

Крім того, манга приписують Toyotarō, як історія і мистецтво (див., наприклад, тут), з Акірой Торіяма зарахованих по-різному з оригінальною концепцією/історія, або як оригінальний творець. Вікіпедія не йде далеко, щоб сказати "написав Акіра Торіяма / ілюстровані Toyotarō", але це, здається, перебільшення. Обкладинка Глави 1 говорить: "манга Toyotarō. Створені Акіра Торіяма".

Це означає, що малоймовірно, що манга має якоїсь конкретної вхідний сигнал від Торіяма, інші, що той, який йде на розкадрування і команда аніматорів.

+806
user3405439 27 лист. 2018 р., 00:09:41

Я можу handwave або fanwank походження речей, як роздратований обличчям вниз або роздуті вени, коли персонаж комедійних-злий, і навіть стежок японського прапора вболівальників виходить, коли люди хочуть повболівати за своїх товаришів, але як sweatdrop характеризується почуттям соромно каяття?

An image showing the sweatdrop in Fullmetal Alchemist

Я не можу придумати нічого логічного, грунтуючись тільки на домислах. Це є наслідком manzai традиції, з навичками цуккоми і бокэ персонажів?

+770
Chhunchhieng Bun 4 січ. 2017 р., 03:01:47

Хто Рок Лі, Тент і батьки Хіната?

У шоу, вони не показують багато батьків. Я звик думати, що, можливо, хлопець був батько або родич якийсь.

+768
Bende 28 жовт. 2012 р., 08:29:55

Танака в основному як особиста охорона. Перш ніж прийшов Себастьян, Танака очолював дворецький Вінсент. Я припускаю, що він просто exscaped вогонь або бігав для нього доручення і повернувся після того, як вогонь поширився. Але після того, як Сіель покликав Себастьяна і він став головою дворецький, Танака просто переміщений в спеціальну дворецького. Посилаючись на книгу Вбивство, коли Себастьян зробив вигляд, що вмирає, Сіель сказав Танака, що він буде голову дворецького пір.

+702
James Giordano 21 трав. 2017 р., 08:22:46

Одна з найбільших критичних зауважень я чув про Меч онлайн мистецтва полягає в тому, що це похідне; в "пастку у відеогрі" сюжету було зроблено раніше, і, ймовірно, краще, інші аніме. Але ніхто не заважає згадати, що аніме робив це раніше. Робити мої власні дослідження я натрапив на Лог горизонт, хоча здавалося б мені, що якби він був єдиним б названі поіменно.

Так що показує передують меч мистецтва онлайн , які мають той же основний сюжет? Є Рекі Кавахара ніколи не говорив, що він черпав натхнення від конкретного шоу?

+648
Damocles 16 груд. 2019 р., 18:25:03

Я думаю, що реальна причина полягає в тому, що Sorachi-сенсей насправді забути про це. Чорт, він навіть забув про Shinpachi і мета Otae по відновленню їх сімейного додзе.

Але, ось цікава штука. Після безліч епізодів, де Shinpachi і мета Otae був забутий, Новий персонаж на ім'я Хадзіме, який повинен бути Otae і Shinpachi за семпай в додзьо повернувся на Землю.

Цей Хаджиме повернувся на Землю після подорожі по всесвіту, щоб дізнатися різні методи мечем і виклик майстрів меча у Всесвіті. З цього, ми можемо сміливо припустити, що заборона меча був прийнятий тільки на Землі. Щоб це був прийнятий всі навколо Землі або Японії, ми не можемо сказати точно, тому що Гін-сан і друзі ніколи не залишали Японії материк.

+609
razaghi 2 серп. 2015 р., 15:12:47

Якщо Вегета не отримали цю форму, перш ніж Гоку повинен зола планеті, то я можу тільки припустити, що, коли Гоку і Вегета був спаринг, і вони викликали синьою аурою , Вегета, повинно бути, ввібрав деякі з Гоку з Богом ки, а потім, коли вони потрапили в інший вимір свисток Вегета повинно бути перетворене таким чином, як Гоку Вегета знає, як трансформуватися.

+596
galp 28 черв. 2017 р., 23:47:53

Це питання приходив в Чаті тут. Мета була спочатку виявити це зображення:

enter image description here

Я знайшов набагато більшу версію зображення (клікніть для повного розміру):

enter image description here

Це показує, що це дійсно частина 2 розворот в артбук (сторінки 16 і 17), і має деякі (японська) текст на ньому. Текст читається, як ім'я художника, але є деякі труднощі в читанні деяких символів/літер. Крім того, представляється, що персонажі є оригінальними.

Хто художник цей образ, і те, що артбук це? Також, що каже Писання?

+585
Olga Lebowski 25 вер. 2017 р., 01:23:14

На телебаченні рейтингової системи в Японії такий же, як і кіно рейтингової системи.

Їх правила такі:

Вільно

 • Р: загальні аудиторії

 • PG12: батьків запропонував. Деякі матеріали можуть бути невідповідними для дітей молодше 12 років.

Обмежений

Вони регламентуються, і всі кінотеатри, необхідні для перевірки документи. Дозволяючи на неповнолітнього дитини є кримінальним злочином.

 • Р15+ для підлітків 15 років і старше тільки.

 • Р18+: обмеження для підлітків 18 років і старше.

Це набагато важче регулювати телевізору дивляться, ніж регулювати перегляду фільмів, так тільки тому, що рейтинг дається на телевізійних шоу, це не означає, що його переслідують, тоді як у кінотеатрі, принаймні, він може бути регульованим. Часто, в Америці, для ТБ-Ма, попередження буде дано, що шоу може не підходити для дітей у віці до 17 років.

Темніше, ніж чорний був насправді номінальний ТВ-Ма в Америці, а не Н. Р використовується тільки для фільмів, і Темніше чорного ТБ-серіалу. Оцінка дана тут.

Я не можу (на даний момент) знайти те, що японський рейтинг на Темніше чорного, але, імовірно, це було або Р15+ або Р18+.

+554
alirobe 11 груд. 2018 р., 00:25:00

Я думаю, що з розуму і один кліп. З розуму замкнута на "музика аніме douga", схожих на "аніме кліп" ака АМВ. Там багато сторінок, сказавши, що ці двоє насправді один вид фан-мейд відео.

+554
Alvyn Berg 15 квіт. 2015 р., 18:23:51

Якщо ви говорите про чолі 100-й удар: світла Chapter 100

Моб Моб Психо 100 точно немає

Всі персонажі на обкладинці:

 • Сайтама (в коробці)
 • Генос (вище подарунковій коробці)
 • Король (всередині носок/взуття)
 • Імператор дитини (з роботом оленів)
 • Фубукі
 • Торнадо
 • Гару (біля ліжка)
 • (забув ім'я малюк завжди з Гару)

Редагувати:

Якщо ви говорите про те, що голова, це глава 65: сестри.

І так! Натовп, Томе і ямочка від Моб Психо 100 є, але тільки на титульному аркуші. Він також заявив один удар людина Вікі: глава 65 (сестри)

+474
Mikhail Desu 8 лип. 2010 р., 22:04:07

WorldEnd: що ти робиш у кінець світу? Чи Будете Ви Врятувати Нас? (ака Shūmatsu Нані Shitemasu ка? Isogashii Десу ка? Sukutte Moratte другий Десу ка? (終末なにしてますか? 忙しいですか? 救ってもらっていいですか?), зазвичай називають SukaSuka) є в даний час провітрювання аніме весни 2017. Це має бути очевидно з назви, що автор дуже специфічний і нетрадиційний з їх слововживання. Як не дивно це звучить, назва серії відмінно підходить. Англійський переклад суб дуже добре текла.

Однак щось у 8 епізоді мені здалося дивним під час марка 14:00 (якщо дивитися через 30 секунд раніше, по ситуації). Віллем, головний герой говорить з Chtholly, хто в любові з ним. Він захищався від світла ревнощів. Коли вона протистоїть аргумент його з альтернатива справу, він говорить з розумом і відставки:

Дефенестрации в дві секунди.

Я не знаю, що таке "defenstrated" означає (в принципі, в цьому контексті, він визнає, вона повністю відкинула його доводи і визнає свою поразку.) Не так часто мені потрібно шукати слово під час перегляду аніме, і з'ясувати, наскільки це слово підходить до ситуації.

Що цікаво, зараз, якби перекладач використовував "дефенестрации" як просто дослівний переклад японського слова, без будь-якої реальної думки. Я підозрюю зворотне, що це контекстуальний переклад, який, ймовірно, здається просто дивним (і, як не дивно) в Японії, як і в англійській мові. Який вид перекладу був він, і вона носить також Японські наміри?

Оновлення

HotelCalifornia (НС) додатково досліджували це питання, і з'ясувалося, що моя оригінальна інтерпретація "дефенестрации в дві секунди." є невірним. Я припустив, що сенс [мій аргумент був звільнений в дві секунди.] Як ХК вивчив у японських SE, набагато краще, сенс використовує іншу тему і додає об'єкт (обидва відсутні в буквальному теж). Такий переклад, що краще підходить для розмови потоку:

Я б кинув Nygglatho з вікна в дві секунди.

(Nygglatho є привабливим лідером дорослої жінки з "складу", і Chtholly тільки запитав, що Віллем зробив би, якщо б вона вповзла на диван, де він спав, а не дівчина, хто насправді зробив так.) Тому основне значення для дефенестрации був справжній, а не переносному сенсі звільнити.

+384
Waynn Lue 13 січ. 2012 р., 00:54:55

Ось цитата з Вікі Штейнс ворота щодо повідомлення, відправленого назад:

Вона вступила в епізоді 9, завербований Rintarou, тому що вона хотіла зробити Д-mail, щоб уникнути смерті її батька.

Я вірю, що він може Королева (кафе) і замінили його якоюсь іншою магазин. Акіб район також був під сильним впливом р-Пошти.

Відповідаючи на запитання про те, хто його послав, я вважаю Фариса відправили його сама.

Ось обговорення на епізод, який ви, можливо, захочете, щоб перевірити, як добре.

Джерело: http://steins-gate.wikia.com/wiki/Faris_Nyannyan

+361
berniescranney 28 трав. 2010 р., 23:21:10

Спостерігаючи за ЕР. 9 з Братства, я помітив, що коли Уинри приїхала в Центральний міський вокзал і почав шукати когось, Ізумі і її чоловік йшли позаду неї:

Картинка з ФМА братство.

Izumi, Sig, and Winry at train station, *Brotherhood*

Після цього я спробував на цю сцену в серіалі 2003 року, і в ЕР. 23 я знайшов цю сцену, де вони щось читаючи на Центральному залізничному вокзалі:

Картинка з аніме ФМА 2003

Izumi and Sig at Central, 2003

Отже, моє питання: що може Ізумі і її чоловік там робить? Вони зазвичай в подорожі, як це, чи може бути якийсь роботи є? Це також можливо, що це помилка (як вони не хотіли ставити ці символи є)?

+354
cyril puerh 19 жовт. 2013 р., 13:37:22
 • Насамперед, Синдбад був справжній мусульманин Експлорер
 • Принцеса Дуня: Дуня-арабське слово "суєтність"
 • Соломон і Давид є головні пророки в ісламі, християнстві й іудаїзмі
 • Джини в Ісламі по Корану
 • Навіть Сатана-це джини в Корані
 • Деякі кажуть трьох мудреців із Біблії були троє мусульман (волхвів) вчених
 • Всі вони здійснити паломництво в ході своїх пригод
 • Стовп і вимога в ісламі якщо людина може дозволити собі поїздку
+307
menos30 27 лют. 2017 р., 21:08:47

Події епізод 17, в кінцевому підсумку призводять до одкровення, що

Кокоро вагітна Міцуру

В епізоді 22 нових Нана стверджує, що цей діагноз був отриманий в основному з старого світу інформації щодо рівнів гормону. Потім новий Нана кажуть, що вагітність пригнічує здатність маточки до пілотові Franxx, з двома курсами дій:

 • Залишитися поза дії до народження дитини, або
 • Викидня

Напрошується питання, це був перший зареєстрований випадок маточка завагітніти? Від спогаду оригінальне Нана в епізоді 18 ми знаємо, що

Ні Кокоро і Міцура, ні Хіро і нуль дві перші паразит сполучення закохатися

Але як відомо, що вагітність впливає на здатність пілотувати Franxx, якщо вона є першою в своєму роді, щоб бути порушені?

+296
anguyen1210 1 груд. 2018 р., 05:00:03

Nikyu-Nikyu але Ми-це диявольський фрукт, який їдять на Бартоломео Кума, цей фрукт можна перевести як лапа-Лапа фрукт.

Сила цього плоду вона може відобразити будь-яку атаку, або біль від нашого тіла, як ми бачимо в арки трилер Барк, коли Кума відображення болю від Луффі. Цей фрукт також може зробити інші народи літали на кілька днів де-те місце у світі.

Я запитую ось з якої причини за лапу, що може "відштовхнути"? Є міф чи щось, що робить цей фрукт названий Nikyu-Nikyu не Мі/Лапа-Лапа фрукт?

+248
hirsch 18 трав. 2018 р., 02:36:24

В HANA і Хіна після школи (HANA в Хіна ва позакласні) одна з головних точок сюжету, який ні Хана або Хінако фактично допускається робота і, якщо виявили, що вони можуть бути вислані до такого ступеня, що Хінако кинути свою роботу в якості моделі і

у главі 14 (досі читаєте) Хінако звільнилася з роботи з HANA, тому що Майко розміщені в інтернеті про покупку чого-то, де Хінако працював.

Це дійсно щось в Японії? що студенти, як HANA і Хінако не допускається робочі місця і фактично вигнали за те, що один, навіть якщо це не заважає їх школа працює? (як показано як працювати хани і Хінако запланована були змінені, щоб вони могли виконувати свої іспити)

+234
DLA 10 квіт. 2011 р., 02:59:24

Зокрема, питання про кількість спожитої ніколи не зверталася, в-всесвіту або поза. Близнюк не в буквальному сенсі пожирати плоть (і, отже, багато крові) "потерпілого". Однак, оскільки це відбувається під час вагітності, то плід, швидше за все, автономні (здебільшого), і таким чином поглине його повністю.

Фон

Цей феномен відомий у реальному житті як "зникаючий близнюк синдром" (Вікіпедія - попередження: графічний медичних зображень). Бувають випадки, як часткове і повне споживання.

Отже, тому що з реального життя природу цього питання, це було видно протягом всієї історії. Більшість примітивних культурах вірили, що Близнюки щось значив в духовному плані, навіть в плані магії і праведності.[додаток 1] деякі думали, що разнояйцевые близнюки були на знак подружньої невірності, і ідентичні близнюки знак божественного батьківства.[додаток 2, стор 1, пункт 3] Часто в старих суспільствах, де спостерігається висока дитяча смертність, лише один Близнюк буде навіть вижити при народженні. Пояснити це вижив близнюк, пояснення магії і міф часто використовується.[додаток 2, стор 2, пункт 2]

Чому це важливо

Я знаю, що ти думаєш: "це відноситься питання?" Це відбувається, тому що це кілька показує корені цієї концепції у вампіра лицар. Близнюки часто були втрачені перш, ніж вони народилися, і тому легенди прийшов, щоб бути про те, чому і як це сталося. Одна така легенда, що двох ідентичних близнюків, по суті, одна істота, яка відокремила. Для того, щоб знайти повну силу, вони повинні бути возз'єднані—чоловік повинен бути поглинутий.

Резюме

Отже, скільки ж сильний твін є, щоб стати цілим? Згідно легендам, це тільки має бути достатньо, щоб убити більше слабкого Близнюка, так що життєва сила може бути поглинена. Припустимо, він відкусив від руки своєї жертви—це, ймовірно, не вбити його, та нічого не роблять в цілому. Але є, скажімо, голова або серце (або всього тіла), буде досить для жертви, щоб померти. Припускаючи, що ці легенди є корені поняття у вампіра лицар, цю ж логіку можна застосувати.

+227
carolina Peter 7 вер. 2014 р., 20:45:57

Наруто все ще має доступ до режиму. Як він зміг послати чакру періодично до Шинобі альянсу, він все одно зможе відкрити свої чакри. Я не думаю, що він потребує в ній прямо зараз. Це як принести звідти молоток, щоб вбити мурашки.

+210
paintbox 3 трав. 2013 р., 19:53:23

Я нещодавно дивився аніме, але в кінці кінців я не міг згадати, хто сьомий гріх. Він був показаний як Escanor в першому епізоді (про 4:43). Чи можливо, що він не з'являється в аніме? Або він прикинувся кимось іншим?

+185
mui 24 січ. 2018 р., 19:08:49

Гравець, який заб'є найбільше, є туз, це навпроти форварда або атакуючого...

http://www.volleyballadvisors.com/volleyball-positions.html

Це дуже багато що пояснює в позиції грав у волейбол і легко зрозуміти, що вони означають, коли вони називають його "Туз" майже завжди в будь-якому виді спорту, який використовує назву; гравець, який заб'є найбільше.

+118
Fuganti 3 лист. 2011 р., 12:15:40

Немає ніякої реальної причини, чому вони назвали, а вони в першу чергу роблять це, щоб просто слідувати забавна схема іменування. Схеми іменування є загальними у багатьох ЗМІ. Найпоширеніше використання-це використання 7 смертних гріхів як імена, знайшли по кілька штук розваги. Ти ніколи не знаєш, ігри виродок може бігти в кінці кінців з дерев!

+108
Outman 14 лист. 2014 р., 06:00:37

Маніпуляції Мадара Учіха. Спробувала передати зіграв відмінний маніпулятор, і послав гнів і неможливо виправляє шлях, тому що Мадара знайшов його і штовхнув його в ту сторону.

На мій погляд.

+95
Brittney Ryn 31 груд. 2013 р., 18:59:15

Перший трек "Зоро проти загального Маджі". Другий трек "Shuraiya і голки".

+80
Swarup Sengupta 12 лист. 2018 р., 18:27:16

Перш ніж Еврика сім: Привіт-еволюція 1 був анонсований і випущений, або навіть раніше Еврика сім: АТ, був японський сайт для проекту "Еврика", організованому одним із художників, який містить всі концепт-арт для Еврика сім, а також мистецтва з інших проектів цього художника. Я думав, що сайт EurekaSeven.ДЖП, але в спорті показує, що це новий URL-адресу, а не старий сайт від 2006-2008.

З концепт-артом не має спалаху, або якщо він зробив це тільки в заголовку. Це був бежевий текстурований фон. Я думав, що це старий сайт Кенічі Йошиды. Побіжний погляд через мої закладки, і я не міг знайти його. Я сподівався, що хтось ще пам'ятає, про що я кажу.

+48
somer 19 лют. 2011 р., 07:45:28

Це розширення моїх думок в Чому Едвард повернути свою силу, щоб займатися алхімією?

Немає чіткої вказівки, що це неможливо, але це було не бути у відповідності з тоном манги (який Братство грубо адаптується) були Едвард в змозі відновити його алхімії. Рішення Едварда в його ворота Альфонс зображується, а остаточним, на запитання правда до нього після того, як він пропонує обмін:

Брами істини присутня в кожному. Тобто, кожен може використовувати алхімію. Ви принизите, щоб звичайна людина, не може використовувати алхімію?

Братство вказує більш докладно:

Ви впевнені в цьому? Якщо ви втратите ваш шлях, ви ніколи не зможете знову використовувати алхімію.

Таким чином, малоймовірно, що обмін може бути скасовано; Едвард навіть зазначає, що його відновлення Альфонс "остаточне перетворення в Сталевий Алхімік." Крім того, особиста природа воріт змушує мене сумніватися, що це можливо для когось ще, щоб зробити в обмін на власні ворота Едварда. (Якщо Едвард-єдиний чоловік, який може відкрити йому ворота і, таким чином, бути в змозі дати його геть, то він, напевно, єдина людина, який зміг би обміняти його назад, у випадку, коли алхімія приходячи в один можливо.)

Крім питання про те, чи буде біржова є технічно можливим, Едвард теж не дуже піклуються про відновлення своїх втрачених здібностей. Навіть якщо він оплакував втрату, сумнівно, що він дозволить Альфонс пожертвувати собою таким чином. (Альфонс нотатки після тайм-скіп, що Едвард не проти тримати його automail нога "як нагадування" і що "мабуть, у нього немає наміру її повернути" — Едвард тільки дійсно піклувався про відновлення тіла Альфонса. Звичайно, Едвард не піклуються про те, що "звичайна людина", які не можуть використовувати алхімію, якщо він навіть готовий жити з його automail ногу.)

+46
Ryan Christy 21 лип. 2013 р., 22:43:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil