Як довго може манга (або інші роботи) може піти перерви

Іноді манга пішла перерви протягом досить тривалого часу, наприклад hxh все було на перерву з 2014 по 2016

HxH hiatus chart Джерело https://hiatus-hiatus.github.io/

Якщо немає проблеми зі здоров'ям або яких-небудь серйозних проблем, оскільки вона не може бути допомогло, якщо це так, то як довго може манга або будь-яку іншу роботу, піти на перерву? Що робити, якщо мангака не виявляли ніякого інтересу продовжувати свою роботу? Вони, видавцеві, за його, навіть якщо він був популярний?

+540
user3839833 4 трав. 2014 р., 04:30:58
40 відповідей

Я почав читати нещодавно волхвів мангу і не можу допомогти, але відчуваю, що він заснований на ісламі.

Я не зміг знайти нічого в інтернеті, і я не мають достатньо знань про релігію, щоб дійсно підтвердити це.

Так це історія волхвів, засноване на ісламі? Чи не використовувати певні ключові пункти з цієї релігії?

+967
FervorLearning 03 февр. '09 в 4:24

Ваше запитання не має реального сенсу. Якщо вже дивився серіал, але хочу подивитися всі про це. Тоді єдина відповідь, очевидно, щоб тримати його дивитися.

Дивитися Наруто до кінця. Потім дивитися Наруто. Вони буквально біжать прямо позаду один одного.

Фільми не слідують якійсь реальний замовлення дивитися, як ви хочете.

Я б рекомендував пропускати наповнювач, так як це так довго, але так як ви хочете, щоб стежити за всім. Потім ідіть прямо вперед.

Ось керівництво для всіх допустимих строків Наруто дуг, як вони існують, ви можете зрозуміти ще кілька деталей, якщо є речі, які ви не розумієте. Наруто дуги-список

Також, перш ніж ви прийшли сюди ставити питання про речі, які відбуваються в шоу-пошук Наруто тег, який ми маємо тут і подивитися, якщо ви на питання відповідали.

+918
Kobie Arayatakul 17 вер. 2015 р., 10:05:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я дивився безрозсудний космічні пірати і закінчив її минулої ночі. Я знаю, що є фільм, що виходить в 2014 році, але він відчуває, як ніби аніме-адаптації щось.

Я шукав в мережі новин аніме тільки аніме і майбутнього фільму. Я подивився у Вікіпедії і знайшов аніме-адаптації лайт-новел серії міні-спідниця космічні пірати (ミニスカ宇宙海賊(パイレーツ) Pairētsu Minisuka). Однак це не список тих обсягах, які були випущені або якщо такі вже були випущені на англійській мові, так само з манги.

Я цікаво, якщо є сайт, який має більш повну інформацію, ніж мережа новин аніме або Вікіпедії.

+914
Michael Droz 8 черв. 2018 р., 20:50:42

Впевнений, що це від моїх підліткових романтична комедія плутанина, Yukinoshita Юкино плюшеві ляльки

https://www.1999.co.jp/eng/10431204

Одяг майже так само, з її шкільної форми. Вона виглядає так enter image description here

+901
Denis Matafonov 20 квіт. 2014 р., 10:31:22

Існує обмежена кількість чакри, але чакра поповнюється так швидко, що робить його, здавалося б, безмежні. Аналогічним чином, відновлення організму теж швидко форму проекту Tensei Едо.

Всі природно відновлює чакру. Едо проекту Tensei люди відновлюються швидше. Ми знаємо чакра обмежена, однак, оскільки Mizukage була осушена і втомлений після використання його нескінченного вибуху дзюцу - Йокі бої

+894
Durges Mehra 5 жовт. 2018 р., 13:57:45

Поки ваше питання недостатньо кваліфікованих та надано не було меж, це, напевно, помилкові. Однак, в інтересах відповідаючи на питання, будемо вважати, ви говорите про підмножина сьонен/дія аніме.

Я б хотів розширити @ToshinouKyouko точок бюджету і жанру і включають в себе дещо інші міркування на ваше питання.

 • За замовчуванням предметом для жанру

  За замовчуванням предмету для сьонен бореться. Коли б'ються, що-то зобов'язані дати. Тому вибухи стали звичайною справою, особливо коли основна концепція шоу-це супер сила, хутра, або магія і т. д. Всі вони прагнуть використовувати якусь владу або потужний зброю, щоб знищити суперника.

 • Рішення для ліквідації

  Це "чисте" рішення для вбивства противника. Немає кров/кров і трупи відсутні, щоб очистити. Зверніть увагу, що аудиторія за замовчуванням для даного жанру, як правило, бути молодше. Немає проблема з наявністю менш сумнівними методами, особливо якщо аудиторія може бути бридливим або якщо вони розглядають цензуру питання. У будь-якому випадку це найбільш прості і чисті рішення, щоб зробити
  вони зникли.

 • Потужність Повзучості

  Як свідчить історія, вороги стають сильнішими, і наш герой. Найпростіший спосіб показати, що коли вони б'ються все частіше великі вибухи. Той факт, що наш герой сильніше, означає, що він повинні бути в змозі зробити великий вогненна куля, наприклад. Більше вогненна куля дає великий вибух, зрозуміло, не так ні? Чим сильніший противник також буде здатний на такі подвиги той же масштаб, і стикаючись з ними, звичайно, прибутковість вибух тобто як мінімум вдвічі більше! Це можна легко спостерігати з аніме де бої можуть руйнувати світи.

 • Аніме як засіб

  Аніме-це вільний розповідь. Вони здатні досягти більше речей ніж у традиційному кіно б тому, що вони можуть. Аніме просто потрібно щось анімувати, і вона існує. Фільми все частіше переходять дуже багато CG сцен з-за цього. Навіть вибухи зроблена в CG теж частіше. Тому що це так вільно, так неприв'язаних, вони можуть робити все, що захочуть. У разі сенен, це призводить при вибухах, навіть в масштабах всесвітів, якщо вони того побажають.

 • Популярність вибухів

  Звичайно, не можна виключати той факт, що їх цільова аудиторія може просто люблю бачити вибух. Феєрверк просто популярним, деякі навіть подобається, коли речі вибухають в реальному житті. Він також популярний для фільми. Якщо він так популярний, чому б не включити його в аніме, від попередньої точки, вони можуть зробити це краще. Вони можуть контролювати зовнішній вигляд і розмір і зробити його своєю аудиторії може сподобатися. Я впевнений в якості у сьонен-аніме спостерігача, можливо, нічого не могло порадувати їх більше маючи "поганий хлопець" підірвати і знищити.

+872
Vikram Rathore 10 квіт. 2013 р., 01:03:27

Мені сказали, що причина була цензура в Токіо Вурдалак тому, що якби не цензура, він би довів рейтинг до 18+. Ви повинні пам'ятати, що в деяких сценах з частинами тіла, було б жили, м'язи і т. д. і іже з місця ніж, ну, можливо, це було вирізано цензурою з-за жорстокості в тому, щоб мати кілька ножів ніж відразу. Вони могли побачити цю сцену гірше, ніж інші, як катування * ^ * графіка, звичайно, тому що ми насправді не бачив його пальці і пальці відрізати, тільки кров (і репетує * ^ * графіка звичайно ж). Якщо ви вважаєте, що я помиляюся, Я розумію, що і вибачте, якщо я когось образила.

+863
Jagor 30 лип. 2015 р., 07:18:17

На ваше запитання конкретно, відповіді немає.

В останньому розділі (47) і струму дуги в цілому є багато натяків у відношенні до білим свистки користувачів. У главі 47 ми дізналися дуже важливий шматочок інформації, яку можливо пов'язати з ними.

+839
user2048084 23 вер. 2014 р., 15:55:47

Чи, може, Ічиго не відбілювати свої волосся в цей колір, так він буде ближче до версії він пам'ятає свою матір? І про нього - хто є головним героєм, в кінці кінців?

+798
Dsw Wds 2 лют. 2019 р., 20:54:31

Аніме пропустили частину Хіросіми і йде прямо в Токіо частина, де Харуто був у гонитві за зникаючої ЄБА. Вона закінчилася з Харуто розставання з Аска і повертаюся з Юзуки. Харуто з'їхав від своєї сестри, щоб жити разом з Юдзуки.

Яйцеклітини анімовані частини Хіросіми історія і закінчилася Юзуки повертаюся до Токіо, таким чином, яйцеклітини повинні бути під наглядом до серійного. Оскільки ОВА тільки 2 епізоду довго це опущено безліч дрібних деталей.

Існує також розрив між ова і послідовний у тому, що він пропустив ЄБА розлучаюся з Харуто. Серійний почали вони вже розлучилися.

+790
obsirdian 2 черв. 2011 р., 06:52:59

Питання дуже розпливчастий, тому дозвольте мені прояснити деякі з плутанини і туману.

В цілому АОТ відомо, що успадкувати повноваження Титан перевертиш, Обраний повинен є нинішній володар, поглинаючи їх спинномозкової рідини, як вони роблять так, як прокляття Іміра. Але що відбувається з здібностями Титан якщо нинішній Титан Шифтер бути вбиті при різних обставинах, крім поїдання спадкоємцем сказала влада?

А що якщо Титан перевертень гине в бою, будучи захопленою зненацька на полі бою, наприклад? Або вмирає при загадкових обставинах? Влада досі зберіг труп власника, або ж влада "сток" на виїзді, коли вони помирають?

+758
man0xff 7 груд. 2013 р., 03:49:59

Я шукаю мангу, де є Ангел, Принцеса, яка втекла з дому і crossdressed як хлопчика для маскування. Є ще одна дівчина, яка допомагає головному герою - ця дівчина не тільки ангел, але вона теж воїн-зберігача річ (4 з них). На кілька днів дівчина втекла від шлюбу з дияволом заради миру. Її найкраща подруга, а втеча-це брат диявола, але вона не знала, що він був дияволом.

Коли ангел роялті виповнюється шістнадцять років, вони повинні вибрати свою стать. Коли дівчина трансвестизм виповнюється шістнадцять років, вона була взагалі крижана, але вона хотіла бути ледачим принцом, як її брати. Вона повинна була бути дівчина для вступу в шлюб, так як вона залишилася одна, що не вибрав її стать.

+748
eugen 6 січ. 2016 р., 09:59:33

У ФМА Викии, він говорить, що Данте помер, але як вона померла?

В одному з епізодів ФМА аніме 2003, ми бачимо Данте втечі в ліфті, але стикається з обжерливістю. Всі ми бачимо, як вона сказала "тепер не обжерливість, я погодую тебе", і тоді ми бачимо обжерливість випад на неї, і вона заплескала в долоні, але це все.

Я припускаю, що вона померла від поїдання, але звучить малоймовірно, що після 400 років вона буде побитий хтось такий дурний, як обжерливість. Так як вона померла? Не так вже впевнена в цьому.

+743
Gail Page 7 черв. 2013 р., 04:37:44

Оскільки батько світла взяв шинигами очі, які скорочують свій термін служби, 1/2, і помер в той же день, це означає, що він тільки 2 дні залишилося жити?

+663
user86682 27 лют. 2011 р., 18:03:35

Для опису "особливих" і "ОВА", ми повинні описати, що таке "нормальне" аніме.
Зазвичай аніме (Аніме-серіал)-широке лиття в тиждень. Це буде тривати 13 і більше тижнів. Це, як правило, безкоштовні з рекламою телебачення (і очей ловити в центрі епізоду). Телеканал мають свій код: немає сцени панцу, ніякого насильства Сцени. На DVD (або BD) будуть опубліковані пізніше.

Спеціальні (ака телевізор Спеціальний) не щотижня. Як правило, щорічно або один постріл. Це тільки один епізод, але вже більшої довжини (наприклад, 2 години). Це все одно, призначених для трансляції. Потрібно зустрітися транслювати код.

ОВА створюється для продажу (на відео або DVD). Він призначений для невеликої кількості перегляду без реклами. Це означає більш отаку дружній темі. Не потрібно стежити за трансляцією коду. Це нормально, є сцени жорсткого насильства.

Але, останнім часом, деякі ОВА віщало з цензурою. З іншого боку, деякі серіали в ефір з цензурою, і продажі DVD (або BD) без цензури версія. Межа стала неоднозначною.

Інша категорія-це аніме, призначене для показу в театрі. Кіно аніме між спеціальними та ОВА.

Аніме Люпен третій має всі серіали версія, ОВА, аніме, кіно і телебачення спеціальне. В даному випадку, спеціальна версія рік випуску.

+632
piyush solanki 27 лип. 2014 р., 20:47:13

В остаточній фантазії VIII виду, Фуцзянь переговори, використовуючи односкладові пропозиції протягом більшої частини гри.

Fujin expressing anger

Однак, ближче до кінця гри, вона використовує набагато більш тривалі терміни, коли вона благає Сейфер, щоб зупинити те, що він робить.

Fujin pleading with Seifer

Тепер очевидно, що це рішення з її сторони, щоб говорити, як на першому скріншоті, а поки я можу припустити, що вона тільки робить "світської бесіди", вона пояснила, чому вона використовує одне слово, більшу частину часу, який може бути прочитаний як кричати (великими літерами)? Це в японській версії?

+610
Arun 101 28 трав. 2010 р., 23:27:27

Ну, правда, я не був останнім часом читати мангу, і перше, що я пам'ятаю, це Zettai Karen дітей. Після цього, Haibane Рэнмэй, і Арія, і т. д.

Проблема в тому, я не можу знайти нікого більше продавати. Де я можу купити або подивитися їх?

Я хотів би правові ресурси в якості відповіді.

+597
Ulitarism 1 лист. 2017 р., 12:10:20

В останній серії Код Гіас R2, після Лелуш помер, Нанэлли за руку, і вона раптом знала, що він зробив і що нуль Реквієм був. Це була сила Гіас?

+577
Junie Dave Ternio 30 жовт. 2010 р., 11:29:50

Я дивився Люпен III: шахта Фудзіко в Ме онна ("жінка на ім'я міне Фудзіко") і кілька розрізнених епізодів з оригінальної Люпен III ТБ-серіалу. Одна річ, яка мені не зрозуміла-це як дві серії пов'язані.

В залежності від того, хто, я питаю, деякі кажуть, що нові серії це пріквел, який описує як банда Люпена зібралися разом, в той час як інші говорять, що це перезавантаження з іншого наступності. Я не бачив досить оригінальний серіал, щоб судити про це так чи інакше.

Є авторитетний джерело, що підтверджує взаємозв'язок між двома часовими рядами, в одну сторону або іншу?

+497
Tofrus 3 лист. 2011 р., 03:50:53

Ну, у формі оригінального роману веб-Rimuru це слиз срібла і людський вигляд описується як має срібні волосся. Але в лайт-новел та манга-адаптацій вони змінили його на синій. Мистецтво та історія аніме більшою мірою заснований на манзі, ніж webnovel, так що, напевно, саме тому він виглядає як має блакитними волоссям в аніме теж.

У сцені, ви маєте на увазі, мілим насправді назвати його сивочолий і це не самий поганий переклад. Може бути, синій виглядає краще на екрані, я не знаю, чому вони це роблять. Хоча, є деякі інші аніме теж, коли колір волосся виглядає інакше, ніж це повинно бути, я не звернула на це особливої уваги.

+460
Steven Britton 10 черв. 2015 р., 09:39:21

'Почистити зуби' для хоч (так він синього кольору) і недозрілі плоди для Гон (так він зелений).

Хоч така велика ласун. 'Почистити зуби' призначена для поганий оборот. Я не думаю, що він коли-небудь чистив зуби. Або навіть якщо він є, (як батько) він просто сказав, щоб докласти ще більше зусиль на його чистку.

KILLUA SWEET TOOTH

+448
Tonkpills 23 лют. 2012 р., 01:06:03

Це іноді відбувається. Самий останній приклад, який я можу згадати, це коли Kawaragi Шихо, на сейю з Нишизоно Mio з мало Busters!, завагітніла. Насправді, це дуже недавнє, коли вона тільки народила минулої п'ятниці (7 грудня). Звичайно, Міо не головний герой, але вона не другорядний персонаж небудь.

У цьому випадку, вони просто замінювали її (з Юико Тацуми). Ось про єдиний реальний варіант у них більшу частину часу. Якщо проблема тільки протягом дуже короткого терміну, весь спектакль не збирається бути відкладено на один сейю. Якщо це відбувається завчасно, і характер дуже важливі, вони, ймовірно, зможуть його обійти. Gotou ЮКО (сейю Хіро з Hidamari ескіз), який був на паузі деякий час в цьому році за станом здоров'я, але тепер повернувся в Hidamari ескіз X Сота, є хорошим прикладом цього. Тим не менш, це досить нетипова ситуація, і в інших показує, що вона була в основному отримали заміни.

Зрештою, якщо персонаж дуже важливо, це дуже ймовірно, що вони будуть шукати заміну, так як це практично єдиний реальний варіант. Якщо відбувається щось подібне для популярного персонажа в міжсезоння, це також може вплинути на можливість продовження (наприклад, більшість показує, з ая Хірано призводить, ймовірно, не на ринку продовження). Зазвичай це не надто зашкодить кар'єрі сейю, якщо це відбувається з вагомих причин, наприклад, здоров'я, але деякі наслідки неминучі.

+445
Pavle Stojanovic 10 жовт. 2019 р., 01:34:01

У Покемон ігри, регулярно Дітто буде в кінцевому підсумку перетворення блискучі покемон битв. Однак, в аніме, у перетворити Атаки, здається, багато більш унікальним. Наприклад

 • В аніме епізод, так само це таємничий особняк, в той час як те ж саме могли tranform в будь покемон, його очі і рот не змінити.
 • В аніме епізод, імітація протистояння, є Дітто, який може перетворюватися в будь покемона, але не може відповідати розміру однакові. Він перетворюється в міні-розміру Онікс.
 • В манзі, трансформації Дітто не тільки перетворюється в покемонів. В Покемон пригоди манга, зелена з допомогою Дітто, маскує себе у дивлячись, як Сабріна проникнути в Silph ко.

Тому насамкінець, я не бачу причин, чому немає причин, чому те ж саме не може перетворюватися в блискучий покемонів.

+405
Henri Kynsilehto 14 лип. 2019 р., 22:54:20

Виявилося показує співчуття. Гінті гнівається на вибір фанатка він робить суддів. Інші арбітри показують людські емоції. Так чому зазвичай говорять, що вони не мають людських емоцій, тому що вони пустушки?

+381
Charlotte Louise Totterdell 30 вер. 2011 р., 09:10:31

Гарра-це секретна зброя звуки села.

У наступних випусках ви дізнаєтеся, що пакт зі звуком села і напад на прихований лист все розплановано на Орочімару, вірніше, Орочімару під виглядом Казекаге, який використовується селі піску для своїх цілей.

Сподіваюся, що це допомагає.

+377
user59577 1 жовт. 2017 р., 21:55:40

Щоб відповісти на ваше перше запитання,

Це означає, що є і інші колонії з такими людьми, як ті, з родини Райса, який може керувати титанами?

Було б достатньо заявити, що вам не потрібно бути членом королівської родини, щоб використовувати владу координат. Ви повинні бути членом королівської родини, щоб оптимально використовувати потужність координат.

Посилання в голові немає. 50, Ерен, в той час як все ще в людській формі, використовуючи силу координувати замовити титанів з'їсти усміхнений Титан і атакувати броньований Титан.

Насправді, будь-хто може керувати титанами, як це зробив Ерен, королівської родини, використовуючи координати, або Зік (звір Титан), його метод, що залишилися, поки невідомо.

Так, ні, не треба бути колонією з іншими людьми, які знають, як управляти титанами. Але я не здивуюся, якщо мангака придумав один.

На ваше друге запитання,

Можна зробити висновок, що є й інші перевертні Титан, хто бореться проти людяності?

Можна сказати, що там, звичайно, багато титани воюють проти людства, багато з них мають певний рівень інтелекту, як показали чотирилапих Титан, що перевозять товари, інформує Зік, Райнер і Бертольд попереднього обстеження корпусу на чолі 77.

Як зараз, не було достатньо інформації, щоб напевно закінчити питання, сказавши, що більше немає Титан перевертні, з причини того, що вони можуть створити в будь-який момент шляхом пожирання одним з існуючих перевертиши Титан. Список відомих Титан манетки можна побачити тут.

Так, станом на зараз, я повинен сказати, що немає ніякого іншого титану зсуву показано/, згаданих у манзі, за винятком згаданих у списку.


Редагувати 1: за останніми головам, ТЕЦ ніс. 86-89, щоб бути точним, не може бути в цілому 9 манетки Титан з особливими повноваженнями, в чиї повноваження можуть передаватися від однієї людини до іншої, споживаючи їх нервової системи. З них 9 держав (8 осіб), 6 осіб боротися проти людяності. Дві людини на користь людства Ерен (Атака Титанів, засновник Титан) і Армін (колосальний Титан).

+316
Ekaterina Pakulova 29 вер. 2018 р., 11:19:18
Кросовери аніме/манга або події, в яких персонажі з різних всесвітів зустрічаються і взаємодіють. Як такі, вони не є каноном. Питання про кросоверах в цілому, або про конкретних сюжетних елементів певного кросовер, повинні бути промарковані з цим.
+293
Kayrat Ergeshbaev 26 лют. 2012 р., 19:30:25

В цей час Гоку відпустив всі свої сили до того, як він не очікував нападу. Знижуючи його захист, коли він відчував, що у нього перевага є одним з Гоку падінь, що дозволяє постійно говорила на протязі всього фільму, вказавши, що він може бути його падіння. Цей кричущий ознака вражає свою марку, коли Гоку відчуває, що він виграв і потрапив під раптову атаку сорбет з.

Шкіра ГОКУ як Саян жорсткіше, ніж нормальна людська шкіра, як ми бачили в сцені балу дракона там, де кулі чудесним чином відскакують від нього, ніби він був суперменом. Однак, для атак Ки, особа, захищаючи повинні бути готові захищати атаки.

Прикладом цього є, коли krillin не був здатен пронизати Вегета з Ки вибух під час Фриеза Сага про Дракон м'яча Z. Зазвичай, Вегето зможе витримати такі атаки, особливо при такій слабкій як krillin. Тим не менш, він опустив його захист, хоча і цілеспрямовано, роблячи атаку ефективним.

Frieza Saga of Dragon Ball Z: Krillin Blasts Vegeta

Крім того, це не кулі, це потужні променеві гармати вибуху; більш того, це, ймовірно, самий потужний променева зброя у Всесвіті, бачачи, як він орудує в Лідер Фриеза армії з метою вбити Гоку. ГОКУ був абсолютно не готовий, без захисту Ки підняли і, таким чином, потужний лазер змогла його проткнути.

+282
TheSleepyGhost 17 лист. 2011 р., 00:10:34

Чому аніме є офіційний день народження? Чому вони вирішують за анімешних героїв є дні народження? Це має історичну основу? І коли саме персонажа день народження вирішив? Це коли зовнішність персонажа складено? Яке значення в день народження?

+268
zwolin 13 лют. 2012 р., 12:07:19

Тосака-це, ймовірно, розчаровані, тому що сарай-це майстерня Широ. Тосака-це професійний маг, її майстерні, ймовірно, має магічні предмети і книги, і свитки, але Широ і зламаного барахла.

Можливо, те ж саме і з шашкою (але ми не знаємо, якщо шаблях знає, що семінар повинен бути схожим).

+244
ERIC IDURANI 28 вер. 2019 р., 22:56:57

В аніме, кілька побажань на місці, від створення альтернативних реальностей (Аліса, Ді), безсмертя (Humpnie) і абсолютна життя або смерть (Улла, Селика).

Чому бажання людей настільки потужним? Вони були, що перед Богом зник?

+222
petey 815 16 лют. 2012 р., 18:27:56

Просто тому, що це незаконно, не означає, що ви не можете зробити це.

(Ви, ймовірно, є багато правових головного болю і ризику потрапити у в'язницю і т. д. - Але ви все ще можете зробити це - вбивати людей теж незаконно, але люди роблять це)

Просто як сайт PirateBay досі, незважаючи на безліч авторських перебільшень заперечення - ці території використовувати лазівки в законодавстві, щоб обійти законодавчі обмеження.

 • Ігноруючи попередження

Як правило, кричуще порушення авторських прав буде мати відношення сторін по електронній пошті повідомлення, але багато хто з цих сайтів буде ігнорувати їх. Наступний крок для зацікавлених сторін, щоб подати позов, в якому безліч дрібних груп, що не мають коштів для оплати.

 • Вибірково застосовуючи демонтаж повідомлення

Деякі сайти просто знімати серії, які були затребувані - і не більше. Бачачи, як англійські компанії найбільш зацікавлені в запобіганні англійська порушенні авторських прав, серії, які не були ліцензовані, як правило, ігноруються в списки.

 • Дотримання повідомлення, але перезапуск під новим псевдонімом

Є декілька сайтів, які закрили після юридичного тиску, а потім запустити назад знову під новим псевдонімом - це означає, що правовий переслідувачі повинні почати процес знову і знову, мабуть, той же результат.

 • Таких трюків

Іноді ці місця обійти закони про авторські права, розміщуючи свій сайт в країні, яка дотримується політики авторських прав, що робить цей сайт юридичних. Я не знаю багато прикладів, але я знаю, Піратська Бухта намагався купити микронация Сіленд.

 • Не фактично хостинг-контент

Читачі манги іноді не зберігає контент на своїх серверах - це просто інтерфейс, щоб хтось інший сервер і, отже, вони намагаються звинуватити цю групу, якщо щось заперечується. У деяких країнах є примусове ІСП-рівень завали на деяких піратських сайтах, щоб зупинити порушення в їх країні.


Є кілька інших прийомів, які вони використовують, щоб уникнути попадання, в основному пов'язане з міжнародними відмінності & ambuguity в законі.

Я не рекомендую вам спробувати створити самостійно. По-перше для власного благополуччя, по-друге, тому що ви приймаєте від мангак, які вже не роблять багато грошей, як це.

+216
teddy hogan 3 бер. 2018 р., 04:22:24

Звертаючи людини біоенергії призведе до смерті цієї людини. Прискорювач продемонстрував свою здатність маніпулювати биоэлектричество кілька разів в каноні. Мій перший приклад-у томі 5 у світ романи якимсь магічним індекс, коли він маніпулює останнє замовлення биоэлектричество, щоб видалити вірус. Є також згадка звертаючи біоелектричної поле людини.

На сторінках 148-149 прес-ієна видання том 5 (виділено мною):

Він мав так багато влади, але все, що він міг думати, був підривати людей , торкаючись їх шкіри і звертаючи їх крові або біоелектричної полі-
...

Якби він міг змінити напрямок, хтось кровотоку та біоелектричної полі, просто торкаючись до їх шкірі...
...

"Ей, якщо я можу контролювати електричні імпульси її мозку, я можу возитися з нею особистих даних без необхідності використовувати Завіті, вірно?"
...

"Я нічого не можу зробити. Я вбивав людей, змінивши їх кровотоку і електричних полів , просто торкаючись до своєї шкіри під час цього експерименту, так? Я може вже відображати речі, тому зовсім не дивно, що я можу піти далі і контролювати його".

Тут, прискорювач підтверджує, що він вбивав людей шляхом зміни їх електричних полів, і припускає, що вони розірвалися.

У якийсь науковий акселератор манга том 4, прискорювач демонструє його здатність зв'язуватися з ким-то з біоелектричної поле(він нічого не говорить про її скасувати, однак). У главі 17, прискорювач їдалень з виробленням на одного з членів Сміттяр, Seike, збиваючи Seike несвідомого. Діалог прискорювач зі сцени:

Ви знаєте, що є щось, зване биоэлектричество, яке працює всередині людських тіл? Я буду возитися з ним трохи, хех. Насолоджуйтесь!

Наступні панелі показують електроенергії виходить від тіла Seike по. Вивергається кров з Seike ніс і вуха, слина капає з рота, і закочувати очі. Кінцевим результатом є Seike без свідомості, з виразом страждання.

Нарешті, Том 3 Про деяких магічних індекс посилається на цю здатність. З стор 189:

Ці руки могли б змінити вектор нічого вони торкнулися... наприклад, простий дотик до шкіри дозволить йому зворотний потік крові в [Камидзе] у венах і напрямок біоелектричної поле навколо його тіла-в будь-якому випадку, у людини серце може вибухнути.

Тут мається на увазі, що звертати людини биоэлектричество приведе їх серце, щоб вибухнути.

+188
pitiso 31 груд. 2017 р., 19:11:54

Багато згадали углеотходы, однак це, здається, випадок використання пристрою пишу

1. Дайте спробувала передати героїчну смерть
2. Зняти спробувала передати свої злочини
3. Дозвольте Kakshi бути прохолодно, заповнивши його Шарінган

За Мотивами Всесвіту: Це пояснення написано на Вікі, типовий випадок Одинадцята година наддержави

Спробувала передати повертає Саске і Сакура у вимір, де Наруто і Какаші є. Він спостерігає за тим, як Наруто і Саске б'ються Агуни, їх об'єднаними силами єдині, здатні зупинити її. Розуміючи це, Кагуя переносить їх у вимір з потужною гравітацією і шпильки Наруто і Саске, поки вона нападає на все-Вбивати золу кістки. Відео присвячене оббите і Какаші, уповноважені спільна пам'ять про їх колишню дружбу, ставлять себе перед Наруто і Саске в якості щита. Тому що його одіссея почалася рятуючи Какаші від смерті валун, спробувала передати вирішує, що він тепер повинен закінчити все, знову рятуючи життя Какаші: він використовує свій лівий очей, щоб телепортувати атаки, спрямованої на Какаші геть, дозволяючи нападу на нього підключитися. Спробувала передати тіло починає кришитися і немає нічого будь-хто може зробити, щоб врятувати його. Він попереджає Какаші, що він не буде навколо, щоб врятувати його втретє і покладає свою віру на краще у світі Наруто перед смертю з посмішкою.

Це можна порівняти з останнім поштовхом, прилив адреналіну. Відео присвячене оббите і Какаші штовхнув себе до межі, думаючи, що вони помруть, а Наруто/Саске все ще сподіваючись уникнути гравітації, так що вони могли продовжувати бойові дії.

+89
Jiang Junyu 15 лют. 2019 р., 02:57:34

Чи Мадара використовувати Ізанагі або Изанами і якщо так, то як він міг мати двох Rinnegans? Якщо хтось використовує Идзанаги їх шарінган буде знищена прямо? Якщо він використовував Ізанагі, то він повинен бути лише один шарінган зліва і те, що перетворилася в Rinnengan. Яке він має два Rinnengans?

+85
Cloud57 4 серп. 2017 р., 11:35:01

За словами одного мого героя наукового співтовариства викия

він також здатний використовувати його, щоб "оживити" людей, як він зробив для Раппа кілька разів

і

Сер Nighteye припускає, що бзік Chisaki відповідає за зцілення команда Скажені пси

Також

Персонажі капітальний ремонт в його ім'я складається з "治" (чи, літ. "керувати, регулювати, управляти"), "崎" (Саки, літ. "мис, мис, коса") і "廻" (Кай, літ. "поворот, повернення, згинаючи"

Якщо він може оживити, а може бути лікувати людей, не з reving найскладніших/екстремальних "перемотати" стану людини? Капітальний ремонт не міг бути використаний таким же чином перемотування бзік Ері?

+67
stpx88 25 лист. 2012 р., 22:10:58

Я розумію, що один шматок аніме і не реально, але якщо подумати, чому всі говорять на одній мові. В панк Газард дуги, Кин'emon вигукнув про чужих землях, звідки прийшли солом'яні капелюхи. Але все ж, всі без винятку говорять на одному. Будь-які вказівки чи що-небудь?

+54
manish1706 16 січ. 2010 р., 10:30:43

Автор оригіналу Кіноко Насу зазначив, що маючи героїні з чоловічим слуга не дуже цікаво. Чоловічий варіант (помилково латинизируется як "заставка" [セーバー] за характером матеріалу, на відміну від "шаблі" [セイバー]) від його первісного проекту зобразив його як нахабний і зарозумілий, як і раніше виникають ті ж почуття боргу жіночій шаблі.

Коли ви думаєте про це, Нану використовує гендер бендер ділянку пристрою в цікавий шлях, зробивши (жінка) шабля, ака компанія Altria, як персонаж, який не залежить від упереджених уявлень про міфології у неї за характер.

Коли ви порушуєте всі слуги і благородні фантазми у них трохи більше, ніж "історичні діячі" і "магічні артефакти", які роблять їх, щоб бути втіленою легенди. Ці так звані "легенди" не видно в цілому все. Отже, існує певні перебільшення, які, ймовірно, ніколи не траплялося, щоб цифри самі, що вам видно, коли вони викликаються як слуг. Деякі відомі приклади Доля/Ніч є:

 1. Гераклиды (ненормальним) розмір
 2. Блондинка Гільгамеша волосся
 3. Ворота Гільгамеша, володіння Вавилоном всі благородні фантазми в історії (анахронізм, регіонах і раз не шикуються належним чином)
 4. Геракла дванадцять життів (це більш або менш переробка 12 подвигів)
 5. У assassin's дуже існування (зверніть увагу, що ця версія Сасакі Kojirou [викликаний Кастер] ніколи не існувало)

Грааль не так всесильні, як вважають багато. Це досить неповне і просто робить душу і поміщає її в чисту енергію. Як Грааль збирає інформацію і як третя магія і зв'язати всі разом це явно не сказано. Цілком можливо, що будучи неповний, Грааль збирає душі і тіла і здібностями сучасних знань про час війни. Вбивця, хоча насправді ніколи не існував (він навіть сам визнає це), здійснюється Грааль. Так що цілком можливо Грааля для створення душі і тіла від вигаданої літератури/Бухгалтерський облік.

Історія спроб забезпечити унікальний сюжет з унікальними сценаріями, весь час черпаючи із знайомих мифос. Цілком можливо, що всі ці зміни були пристрій змови або ліцензії Creative автором, щоб тримати це цікавим.

+45
Senior 21 лют. 2017 р., 13:04:32

Це звучить як це може бути samurai Champloo

Samurai Champloo image

 • Один з головних героїв називається Муген, який відповідає вашому опису, імені, починаючи з М.
 • Інший хороший хлопець (Джин) носить блакитне кімоно, і використовує катану і вакізасі.
 • У них дуель в кінці теж.
+34
simonxy 4 січ. 2018 р., 19:32:08

Їх форма відрізняється від розвідників,гарнізону та військової поліції, як показано в сцені, коли вони етап перевороту. Вони Dhalis особистої гвардії Закарі ? Soldiers during coup

+19
ClarkXP 17 квіт. 2019 р., 09:33:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil