Що негативного червоний/синій позитивна чакра?

Отже, коли вбивця Б вчив Наруто хвостаті звір разенган бомба, що він згадав негативний червона чакра і позитивну блакитну чакру. Що це означає? Я думав, що є тільки один тип чакри..

Вони не згадували про яких-небудь негативних або позитивних чакри перш ніж у них? Тоді що це?

+955
John Prior 28 трав. 2018 р., 00:12:52
38 відповідей

Я знаю, що це дозволяє перемогти користувачі соціології і дає свої хіти більше дозування, але це єдине, що він може зробити?

+998
moz ado 03 февр. '09 в 4:24

У мене є саундтрек OST для бальних електронної Youkoso, але не можу знайти цю пісню.

ДКП починається приблизно в 7:20 за ЕР 14, коли Чинацу і Акіра сперечаються,

і приблизно в 12:00 за ЕР 19, коли Акіра вибачитися хлопець. Я би дуже вдячний, якщо хто-небудь знайде мені цю пісню.

Ось фанатський кавер на пісню для довідки: https://www.youtube.com/watch?v=rXBjv-6pcIo

+949
vnctdj 24 квіт. 2016 р., 09:29:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

я не впевнений, дивитися серії онлайн, але ви можете купити .Хак//знак, .Хак//легенда Сутінкового і .Хак//коріння на божевільного. .Хак//Р. У. трилогії може бути привезена з Hanabee але це меркне в порівнянні з грою на мій погляд. всі ці австралійські тому вони знаходяться в області 4, але ви повинні бути в змозі знайти їх на вашому місцевому веб-сайті розсилки(и), але це не буде проблемою, якщо у вас є вільна плеєр регіоні.

.Хак//диск термінал-це спеціальна, що прийшов .Хак//р. У попередніх замовлень, які деталі подій між останнім епізодом .Хак//знак (після гри) і перший епізод .Хак//коріння (до .Хак//U гри р.), але ігнорує більшу частину того, що відбувається .Хак//Легенда про Сутінках, повторюючи оригінальної гри, зникнення аури, проект р. у, Н. програма, яка знищила більшу частину світу і початку світу:Р2. я зробив плейлист на YouTube, але відео були видалені

.Хак//Лиминальности прийшов з оригіналом .зламати гри але не в заключний епізод, коли я отримав останню гру, так що мені довелося його завантажити, кожен епізод слід у відповідності з грою був випущений останній епізод створюється під час фінальної битви (сервер Хельба створена, щоб допомогти в боротьбі Corbenik).

.Хак//подарунок повинні бути включені .Хак//знак fatpack я пов'язаний також з .Хак//Р. У. повертається з .Хак//корені. подарунок-це дивно ОВА, але повертається як останній епізод знаку, де він підсумовує ігор.

інтернет .Хак/ігри/р. у нас онлайн Джек у грі разом з низкою 4Koma епізодів разом з я думаю, що пару епізодів .Хак//коріння (ніколи не дивився на них, оскільки вони були у мене на DVD)

у мене немає інформації .однак Хак//кіно або доповідь Танатос у відповідності з вашим Вікіпедії посилання як .хак//порівняно з грою, перший гібрид з грою, а друга відмикання з гри подобається онлайн Джек.

Знак, Лотта і коріння трохи старі (понад десять років) і цілком упевнений, що був раніше концепція потокового відео, так що я не впевнений, де ви могли їх переглядати. Віз медіа або живим ниткам , можливо, їм не впевнений, як я, як правило, вибирають володіючи DVD і wtahcing їм у свій час.

+940
Jane Cambridge 1 бер. 2019 р., 08:44:58
Samurai Champloo-це аніме-серіал 2005 Режисер Shinichirou Ватанабе, музика Nujabes.
+926
user24944 26 бер. 2018 р., 05:04:17

Це все, що ми знаємо про нього від людини :-

Моріа-це велетенський чоловік з дуже відрізняється від диявола, як особливості. Стоячи на 22' 7" у висоту, він є найвищим серед Шичибукай. Його тема тварин є те, що Гекко засновані від його імені, загальний вигляд і комір його сорочки підшипник схожість для ящірки плащеносных. Його загальний дизайн нагадує гігантський цибуля-порей

Вікі - Джерело

+816
Sinwatt 4 лист. 2014 р., 09:05:31

Яка гра Ост в 1:54-3:53 в епізод 456 з Наруто? Одну і ту ж пісню можна почути в епізоді 368 в 1:31-2:33.

+757
mishugashu 13 лют. 2018 р., 20:29:04

На Reddit і відповів на це питання для мене: і інші сайти.
Я також зумів зробити це сам.

"Це якийсь кліщ жестів, що психіку їх до бою. * ^ * Графіка звичайно почали робити в результаті Ямори завжди роблю це, коли він катував його, і Ямори підняв її з людського слідчий, який катував його. Наки також робить це, на інший палець, як належне і, щоб імітувати Ямори."

Джерело:https://www.reddit.com/r/TokyoGhoul/comments/314hjz/why_does_jason_and_kaneki_crack_their_fingers/#s
Reddit користувач: oredaore

"Тріщини палець"- це жестові ТІЦ показав Кен Kaneki, Наки і Ямори. Це звичка розпочате катом Ямори, а потім імітується Ямори, Наки, і * ^ * графіка звичайно.
В аніме "Токійський гуль", Ямори тріщини пальцем щоразу, коли він мучить Кен Kaneki. Це вчить його, щоб зламати його власні пальці після його втечі.

enter image description here Я не хочу робити це, але тут (текст нижче пост з Reddit): http://knowyourmeme.com/memes/cracks-finger
Зображення знайти тут: Sacbee-здоров'я-і-медицина
Актуальне відео хтось робив це: на YouTube

+748
pjpj 9 січ. 2010 р., 07:51:01

Наруто-кращий друг Саске, тому що він насправді його єдиний справжній друг. Я збираюся покрити первісного розвитку персонажа і остаточної до провідних гравців і спробувати пояснити суть відносин між Саске і Наруто. Це буде довгий відповідь, тому заздалегідь вибачаюся, якщо я виходжу рейки небагато. :)

З дитинства він був таким же самотнім, як і Наруто був. Обидва не мали ніякого реального спорідненості з кожним. Ремонту Наруто до Саске була подібна перешкода, як у дівчаток закохана в нього. Він піклується тільки для сильних і видно, як його інтерес тільки сильний Генін, таких як, Неджі і Гаара. Це змінилося з командою 7. З їх першою цієї місії (Земля хвилями дуги), він зрозумів, що таке "робота в команді" може робити, що Какаші говорив. Нічого не допомагає викувати спорідненості в бік, чим стикаються разом негаразди.

Якщо ми подивимося на Землю з хвиль ми бачимо розвиток персонажа Саске:
1. Презирство до Наруто enter image description here
2. Реалізує взаємодію та синергія: перемогти 1-го Забузов час enter image description here
3. Тренуємося Разом: Задоволення enter image description here
4. Врятувати життя Наруто, жертвуючи своїм власним (він не знає, що він має броню ділянка) enter image description here
У перші три зображення, ми можемо побачити Саске має дуже схоже вираз обличчя, але через контекст ми бачимо, що його ставлення сильно змінилося! Вперше в житті він відчуває почуття товариства.

Перша частина Наруто шлях Саске як і Наруто. Ми бачимо Саске формі фактичні облігацій з командою 7, Перш ніж вони знову погіршитися. Саске завжди переслідували "сила", щоб перемогти і вбити Ітачі. Коли він побачив зростання Наруто, він спробував зламати його "зв'язків" за рахунок приниження його і намагається підірвати його самоповагу. Однак Наруто ніколи не здавався і слідував за ним, навіть коли він йшов зі звуком чотири.

Битва в долині кінця-це фактично реалізація на Саске частини.

 • Він нарешті погоджується, що Наруто-його друг (краще, будучи чеснотою тільки тому, що він прийняв ніхто, навіть Какаші або сакура).
 • Він приймає свідоме рішення "розірвати" дружбу для виконання його самопроголошений долю помсти.
 • Він залишив Наруто в живих, тому що він не хотів іти за Ітачі, убивши свого "кращого друга".

Зі спогадів ми знаємо про значення "один" для Саске і його остаточне рішення

enter image description hereenter image description here

Цікаво відзначити, що він, нарешті, визнає Наруто, і межі його власного почуття до нього як друг. Це наближає кінець першої частини Наруто провідних до Партії

enter image description hereenter image description hereenter image description here

+746
Helpless 18 квіт. 2012 р., 13:27:14

У byakugan була успадкована від Агуни її син Хамура, в той час як установчі dojutsu, які складають Рінне-шарінган були успадковані Хагоромо(мудрець шести шляхів), і як такий, byakugan не може бути перетворена в риннегана, як його чакра складові повністю відокремлені. У byakugan можуть розвиватися він вевером в tenseigan, який проявляє такі здібності риннегана, наприклад, сил тяжіння і відштовхування і truthseeker кульки. На закінчення, єдиний спосіб для користувача byakugan для отримання Риннегана є пересадка одна, і вони повинні мати масивні стільці резервів і ділитися навіть малої відносин в сендзю, Учіха або uzimaki.

+698
user277269 24 груд. 2015 р., 04:20:41

У чорний Дворецький, є сезон і сезон два. Є також книга Вбивство, книга цирк, і книгу Атлантіс.

+683
William Overton 26 лип. 2016 р., 07:39:49

Чорний Zetsu сам по собі не є достатньо потужним, щоб взяти на себе або Саске, або Наруто сам по собі. Так, замість того, щоб бути на полі бою, він взяв кришку в руки Агуни Ootsutsuki (його мати).

(Як ми бачили чорний Zetsu також має фізичний власного тіла, так що це приміщення ми можемо вичитати, що він не є достатньо потужним, щоб взяти на дует)

Я думаю, це досить ясно, що Кагуя не контролюється. Це все одно, що буде чорний Zetsu матчі з Агуни на відміну від інших її синів.

Чорний Zetsu також сказав (Учіха Мадара), що він не буде Мадара, а Кагуи.

+585
Pikson 25 лист. 2011 р., 20:43:38

В епізоді 6-я старий сліпий чернець (Biwamaru) говорить, що він не очікував Hyakkimaru, щоб піти, щоб боротися з монстром після того, як він згадав, був один, але не так скоро, перш ніж він оговтається від своєї рани. Але Hyakkimaru тільки відновився слух, який він ніколи не мав за все своє життя, і з іншими звуками здається, він не може зрозуміти, що він чує. Може Hyakkimaru зрозуміти, що він чує чи ні?

+579
Jules Trustworthy 1 груд. 2012 р., 03:18:16

Напевно, тому, що вона буде закотити істерику, якщо він намагався. Вона чекала, що він все одно з'являвся на Окінаві.

+575
Dibyayan Chakraborty 22 бер. 2012 р., 12:15:27

Sheep!

Ці вівці талісмани ляльки, або вони представляють собою щось у серії? Судячи з усього, кров (?) слину з рота як ніс Sakamachi Kinjirou в кров.

+568
Jordan Seidl 15 лист. 2014 р., 10:31:41

Це все прораховано років і сходиться.

Замовлення:

Вставай, новий фільм, оригінальний фільм, Невинність, Сак, Сак, 2-й гіг, тверде стан суспільства і SAC_2045

Ось буквальні терміни. Всі вони зустрічалися в своїх шановних серій і весь час почуття мудрого.

+561
Rancs 29 груд. 2019 р., 15:10:34

Я цікаво, якщо є дисбаланс в японському суспільстві, як там в американському суспільстві. Або якщо хтось натрапив на опитування, який знайшов відсотків жінок і чоловіків героїв аніме і манга?

На "дисбаланс . . . в американському суспільстві," я припускаю, що ви маєте на увазі кількість чоловіків у героїв американських коміксів, а не сексизму в суспільстві в цілому (хоча сексизм є набагато більш поширена в японському суспільстві, ніж в американському суспільстві).

Я твердо вірю, що такого опитування не існує, так як величезна кількість назв аніме, які були проведені з початку середніх, і ще більш жахливе кількість манги званнями, не зможуть бути досліджені та перероблені у такий графік, навіть з командою заплатив дослідників.

Є японці створили жанри для задоволення інтересів тих, хто споживає аніме і манга (яка якщо я не помиляюся, є набагато більший обсяг, ніж американці, які споживають коміксів і мультфільмів)?

 • Американські мультики бувають різних сортів, які мають різні демографічні дані, такі як Disney, Pixar і DreamWorks, режисером фільмів; суботній ранок буднього дня мультфільми для дітей, Сімпсони, Гріффіниі Південний Парк сатиричні мультфільми для дорослих і т. д.
 • Демографія читачів американських коміксів різко змінилася за останні десятиліття. У попередніх поколінь, дорослі і діти читають комікси в газеті, діти читали комікси, як Арчі або Барбі, молоді чоловіки читають фанати супергероя назви, як Marvel і Зоряних воєн. В наш час, хоча велика маса американських коміксів ще супер герой серіалів, що звернення фанатів, 1) появою американських коміксів, які були розширені в інших жанрах, таких як Маус, кістки, і китайцями, народженими, і імпорт/переклад серйозні комікси з інших мов (таких, як Персеполіс, єврей в Комуністичній Празі, і правда, до) завоювала комікси недавнє визнання, сприяють якісної літератури з американської бібліотеки та викладачів (наприклад, побачити Айснера і Харві нагородження переможців, хороші комікси для дітей з школи Бібліотека журналу, і не літати без колгот), 2) фанаток і ніші читач демографію підвищили, і 3) будучи ботанік/виродок/отаку стала більш шанованою в суспільстві в цілому, про що свідчить популярність "теорія Великого Вибуху" комедія.
 • Крім студії Ghibli фільмів, з яких майже всі в Японії відбулися деякі, демографії, які споживають аніме і манга в Японії 1) діти, купити іграшки, 2) випадкових глядачів, такі як сімей, які налаштуватися на аніме коли його показують по телевізору, але не особливо шанувальники, 3) сім'ї/підлітки/дорослі, які тільки купити tankouban (графічні романи) конкретної серії вони піклуються про і 4) отаку, які складають меншість населення. Є також Японці, які неуважно читають мангу, такі як стрибати , коли журнал Питання приходять, але в основному читав Таті-Мі (стояти і читати) в крамниці або книжковому магазині, не купуючи нічого, тому вони не можуть бути розцінено як споживачів.
 • На відміну від багатьох частинах світу, де манга і аніме вважаються шанованих видів мистецтва, у Японії більшість батьків вважають, манга, барахло і відбити у своїх дітей 1) від читання манги, так як вони повинні читати літературні твори, і 2) стати мангака , коли вони виростуть. Тому більшість японців не читав мангу, як дорослі, і більшість, хто мав мрію бути мангака відмовився від нього. Підлітки та дорослі, які беруть участь у субкультурі, як правило, сприймається негативно населенням, і багато з них соціально-незграбний або Хікікоморі (споживач демографічної який є рідкістю в США). Хоча багато японці читають мангу і/або аніме дивився в якийсь момент в їхньому житті, це не вважається основною річ, щоб мати як ваш інтерес чи хобі.
 • Населення США оцінюється в 316,5 млн, тоді як населення Японії складає 127.3 млн., станом на 2014 рік (США постійний приплив іммігрантів, які не поширені в Японії, а в Японії падає народжуваність, так що різниця в число, ймовірно, більш вираженим до 2015 року). Дуже можливо, що більше американців мультфільм і/або комікси споживачів, ніж, як багато японці ставляться до аніме та манзі споживачів (багато американці купили квиток на перегляд мультиплікаційного фільму в кінотеатрі, купив на VHS/DVD і Blu-ray реліз, купив Дора дослідник-тематичні шкільні приналежності або новорічні подарунки тощо).
 • Це правда, що манга і аніме можуть похвалитися більш широкий спектр жанрів і тематики, ніж комікси в інших країнах, як і майже будь-який літературний жанр ви можете думати, була вивчена в манзі.

Манга вчений з Кіотського університету Сэйка, Метт Торн, пояснює,

Ще одна тенденція у бік shôjo манги були опубліковані також тісно пов'язані з характером жанру. Тому що читачі подивився на роботи, які натиснули з ними особисто, вони не були щасливі, щоб просто читати те, що все інше читав. В результаті shôjo манга стає все більш орієнтованою ніші. Кількість журналів збільшується, але тираж кожного посковзнулася, так як коло читачів розсіялася. Наприклад, топ-продаж підліткового журналу Bessatsu Maagaretto ("спеціальний випуск Маргарита") приліпив жорстко до школи на основі hetersexual романтики. Juné та інші журнали, з іншого боку, спрямовані виключно на тему хлопчиків люблю. Крила був створений для любителів наукової фантастики і фентезі. Навпаки, основна маса молодих чоловіків читачі прагнули відразу три щотижневих журналів: стрибок, журнал, і в неділю. Хлопчики були зосереджені у вертикальному стовпчику, всі значення практично тієї ж манзі, в той час як дівчата були розкинуті горизонтально, кожен шукає манги світу підходить до своєї особистості.

Для хлопчиків, у них є сьонен, і для дівчаток, сьодзьо. Для більш витриманих смаків, seinen і дзосэй, ймовірно, все-таки діляться на чоловіків і жінок?

Торн повідомляє , що походження поділ сьонен і сьодзьо відбулося у 1902 році:

У коренях обох shôjo і мальчиков'manga можуть бути простежені до ранніх журнали для дітей—хлопчиків і дівчаток—які почали з'являтися в кінці 19-го століття, що відображають епоху Мейдзі зусиль щодо заохочення грамотності. В 1902 році, Shôjo Кай ("дівчаток світі") був вперше опублікований, і дитячі журнали почали піддаватися сегрегації, як самої системи освіти, за гендерним принципом.

але що

Якщо чесно, однак, ускладнюється відмінностями в цільової вікової групи. Хоча чоловік манга легко класифікувати як shônen ("хлопчиків") або seinen ("чоловічий"), орієнтованих на жінок манга не так акуратно розділити. Це напевно тому, що перший успішний таргетинг манга для дорослих жінок були позначені як "коміксів для дам", і ці комікси швидко придбав клеймо, що шанувальники shôjo манга не хочу бути пов'язаний. . . . дзосэй-muke ("жінка-орієнтований") або дзосэй ("жіночі") - манга, але такого терміна ніколи не спіймали на з основними читачів. Для тих читачів, такі роботи ще shôjo манги, або ж просто манга. Але читачі не сумніваюся, в більшості випадків, про яких цільова аудиторія. Щоб зробити речі ще більш складним, є багато манги, що сьогодні створюються жінок-художників, і займатися тим, що представляють інтерес для жінок, але які публікуються в "гендерно-нейтральний" журнали, і в багатьох читачів чоловіків, а також жіночу аудиторію. Думаю, таких як "інді" або "метро" манга, хоча багато з них опубліковані величезний видавництва.

Seinen - це японське слово для "юнака" і дзосэй з японської означає "молода жінка" чи "жінки" в цілому (наприклад, joseikan, що означає "погляд жінки"), так що так, вони явно продаються по відношенню до чоловіків, ні жінок лише як сенен позиціонується до хлопчиків і сьодзьо позиціонується по відношенню до дівчаток. Крім того, слова seinen і дзосэй не містять вказівок на які матеріали включені (вони не такі жанри, як фантастика, чи історії, які групуються за змістом). Розділи, в Японському книжковому магазині чітко розмежовані, як на цільовому ринку.

У сенен, головний герой-це переважно чоловіки, і в сьодзьо, головний герой зазвичай жінка?

Правильно. Є, звичайно, винятки, такі, як масивний корпус з БЛ (хлопчика люблю) титули в сьодзьо, які були зроблені починаючи з 70-х років.

Торн вказує,

хоча це може бути важко уявити зараз, гетеро романтики було рідкістю-дійсно, майже табу--до 1960-х років. У передвоєнний період, читачі манги були маленькі діти , які ще не пізнав задоволення від читання тексту-тільки белетристика і нон-фікшн. Навіть після війни, коли Тедзука почав бум в тематично складні "історія манги" передбачалося протягом 1950-х, що діти "випускник" від манга до того часу вони були тринадцять чи чотирнадцять. І з тих героїнь сьодзьо-манги були майже завжди дівчинки у віці між десятьма і дванадцятьма, романтика відбувалося лише між дорослими другорядних персонажів, таких як старші брати і сестри. У той час як манга для хлопчиків були завжди дії і гумору. . . . Передвоєнні сьодзьо-манги були короткими смугами гумору, як правило, встановлюються в будинку, по сусідству або в школі.

Жіноча тема не така вже й рідкість в seinen як молоді герої в дзосэй, тому що seinen включає в себе безліч bishoujo титулами, не всі з яких гареми, в яких є звичайний чоловік, який всіх жінок навколо.

Я повинен бути дивлячись на який жанр вироблено більше на мою відповідь?

Так.

Але це теж важко визначити. Так як сьонен набагато більш рентабельних, ніж сьодзьо, ми можемо зробити висновок, що більшість манги опубліковані сьонен. Під цей висновок, якщо більшість сьонен серії молоді герої, ми б сказали, що більшість манги і аніме герої мають статистично чоловіки.

Втім, Торн стверджують, що "основна маса молодих чоловіків, читачі прагнули тільки три щотижневих журналів: стрибок, журнал, і в неділю. Хлопчики були зосереджені у вертикальному стовпчику, всі значення практично тієї ж манзі, в той час як дівчата були розкинуті горизонтально" кидає гайковий ключ в цю гіпотезу. Збирається на цей факт, можна зробити висновок про те, що, можливо, більше сьодзьо серії були опубліковані в останні десятиліття, ніж сьонен серії, с стрибок + журнал + неділю працювати тільки близько 20 серій на касети в той час, (близько 60 серія в тиждень), у той час як більша кількість сьодзьо - журналів кожна тушкувати 20 серія випуск буде більше, ніж 60 одночасні сьонен серії.

Але це також не враховує, що сенен - журналах зазвичай публікуються щотижня у той час як сьодзьо - журнали виходять щомісяця, і той факт, що обидва типи манга журнали безжально скасувавши всі серії, яка падає в щомісячну читач обстеження. Таким чином, ми повинні розглянути, яка, як правило, отримують після короткого числа глав: сьонен або сьодзьо - тайтлов? Якщо, наприклад, сьонен серії помирають частіше, ніж сьодзьо , оскільки всі сьонен серії зустрінуться у запеклій конкуренції протягом 3-х головних журналах, це може бути те, що кількість короткоживучих сьонен серії перевищує кількість сьодзьо серії.

Для отримання більш докладної інформації про фінансове становище, див. Торн , а також:

З 1995 року продажу журналів манги, поряд з продажем всі журнали, неухильно знижується. Продажі книг в м'якій обкладинці манга вагався, але досі вдалося уникнути долі журналів. Чому продажу журналів скоротилась? Можна виділити декілька чинників, таких як: розвиток Інтернету в Японії; зростаюча складність комп'ютерних ігор; тривалий економічний спад, який змусив споживачів бути більш бережливим; підйом масивний книжковий магазин ланцюга, не кажучи вже про двадцяти чотирьох годинах манга кафе, які не платять роялті для видавців. Але самим головним фактором у занепад журнали в Японії така: на стільниковий телефон. П'ятнадцять років тому, ви б сісти на поїзд в Японії і побачити десятки людей, які читають журнали, включаючи журнали манги. Сьогодні ви сісти на поїзд і побачити всіх, згорбившись над своїми мобільними телефонами, читання або запису електронної пошти, серфінг в інтернеті, купити квитки на концерт-майже все, що ви можете робити на персональному комп'ютері. За більш ніж тридцять років . . . манга, потім частинами дешеві журнали з кілька реклам, які по суті продають за собівартістю. Серіали, які доводять, непопулярні скорочуються. Ті, що доводять навіть побічно популярних перевидаються в м'якій обкладинці. Десять відсотків від роздрібної ціни кожної проданої копії приділено художник як роялті, а решта прибуток йде видавцеві. Журнали, іншими словами, екстравагантні реклами для книги в м'якій обкладинці, які і є основним джерелом прибутку. Проблеми для видавців є те, що в наш цифровий вік, японські споживачі не схильні купувати великий об'єкт папери, що вони в кінцевому підсумку все одно викиньте. . . . Вимирання друкований журнал неминуча: не питання "Якщо", а "коли". . . . Навіть ті, хто працює в гігантському видання манга будинку-школи, Сьогакукан, Коданся-визнають, що ці корпорації є динозаври, масивним і неповоротким, можете швидко включити або пристосуватися до раптових змін в навколишньому середовищі. Саме тому "скляна стеля" стосовно жінки вдарятися головою залишається твердо на місці, і тому ці видавці будуть слідувати в друкованому журналі на вимирання.

+537
Carlo van Wordragen 23 бер. 2019 р., 03:12:11
"До тебе, Невмируща" - це манга написана Ooima Yoshitoki, хто є автором критиками манги "дещо немає Katachi" або його нагородами еквівалент аніме "мовчазний Голос". Розповідь про подорож безсмертної крізь землю і всі переживання він відчуває себе в ній.
+520
Omg Zara 19 лют. 2018 р., 13:12:53

Це правило. Це один з принципів анімації. Дотримуйтесь через дублювання дій. Художник зробити анімацію виглядають як живі руху, коли рух персонажа, спідниця повинні слідувати і рухатися. Дотримуйтесь через дублювання дій є одним із принципів. Відбуваються від Disney. Аніматор все це поняття.

Для фан-сервісу, аніме, коли спідниця-гортати, це збільшить чарівність персонажа, його також фан-сервісу. Милі, симпатичні пози, усмішки, чарівні, сексуальні, чарівні, очі більше-це все фан-сервіс. За історію-це факт і походять з Японії.

Насправді, за історію, фан-сервіс, тому що... (Детальніше)

https://a.dilcdn.com/bl/wp-content/uploads/sites/25/2016/07/Rapunzel.gif

+516
Yevgeny Mezentsev 8 груд. 2019 р., 03:11:06

Якщо так, то яка дата?

На другий сезон атаки на Титані був випущений 1 квітня 2017 року. Вона виходить в ефір до 17 червня 2017 року. У ньому містяться лише 12 епізодів.

+488
Joel Holdsworth 13 груд. 2014 р., 00:07:58

Як називається манга нижче текст був змінений командою перекладача, щоб допомогти знайти нових перекладачів.

enter image description here

+470
Biza 1 бер. 2012 р., 18:24:17

Чому раптом члени гільдії вирішили, що вони йдуть кожен своєю дорогою?

Як Люсі describeds, ніхто не проти рішенням просто закрити гільдію.

+454
kolima 11 лист. 2012 р., 16:24:06

Ви втрачаєте головне - Mydoria ніколи не використовував 100% атак з його ноги.

Mydoria ломиться руками тільки при використанні 100% атаки, а так як він не знав інших способів, щоб використовувати свою силу на початку розповіді, це відбувається багато. Зрештою це призвело до серйозних пошкоджень на руках, до того моменту, коли будь-яке подальше використання 100% атаки призведе до його серйозного пошкодження.

Ось чому він почав думати про альтернативні способи боротьби, і в кінцевому підсумку з допомогою його ніг. Але з ногами, він використовував весь капот і залізо підошвами з самого початку.

Тому, я думаю, що це не справедливо сказати, що його зброя слабкіше, ніж його ноги, як він почав використовувати їх в абсолютно різних обставин.

Оновлення: насправді, хороший приклад того, його ноги вже не такі крихкі, як руки його вступний іспит в академії, коли він використовував його ноги для стрибка, вони зламали так само, як його руку він використовував, щоб вразити ворога.

+450
ldsf 27 груд. 2017 р., 23:07:28

Всі списки в алфавітному порядку, із-за відсутності кращого методу. Якщо у вас є краще пропозицію просто піти на це. На даний момент, з-за розміру цей відповідь, тільки включав для кожного запису, чи є вони список персонажів, людей і музику з серіалу. Якщо ви хочете додати будь ласка, зробіть це для всього, від категорії, а не тільки один запис.

Аніме

Всі аніме:

Струм Тільки/Останні Аніме:

Манга

Легкі Романи

Всі сайти над якими список манги також включати в себе деякі легкі романи в розділі манга.

 • LNDB
  • Включає в себе людей/промисловість

Візуальні Романи & Эроге

 • VNDB
  • Включає в себе символи, люди/промисловість

Живого Дії*

*Будь ласка, пам'ятайте, що серії живого дії тут тільки по темі, якщо вони пов'язані з деякими аніме або манги.

Інші

 • Аніме Сцена В Лазні Вікі
  • Сайт, присвячений архівації купання сцени з аніме, манги та інших суміжних ЗМІ
 • База Персонажів Аніме
  • Сайт, присвячений персонажам з аніме, манги та інших пов'язаних з ними ЗМІ
 • IMFDB
  • Сайт, присвячений вогнепальної зброї з фільмів, ТБ і аніме
 • VGMDB
  • Музика з аніме і відеоігор, в тому числі багатьох візуальних новел і аніме-стиль гри
+342
Rafael De Mello Ferreira 8 серп. 2012 р., 20:45:03
Знайомих нуль ("нуль немає Tsukaima") - це серія світ роман Нобору Ямагуті про невиправний цундэрэ.
+340
Dhayha PinKy PInk 25 трав. 2011 р., 14:08:24

У Кирея і Кирицугу фінальний бій, в Кирей використовує командні заклинання, як його джерело мани.

Що куля, надані фізичним походження неефективні. Це було навмисно? Тобто, Кирей знав про можливості фізичним та використовувати командні заклинання, як джерело мани, щоб протистояти йому?

До відома:

 • Куля фізичним походження повинен бути досить добре охоронювану таємницю, або Арчибальд Ель-Меллой не повинен був захоплений зненацька він;
 • Використання командних заклинань, як джерело мани досить нетрадиційний;
 • В аніме (не читав лайт-новел), немає ознак того, що Кирей знав про здібності Кирицугу до бійки;
+318
Sujith Karunarathne 26 жовт. 2012 р., 04:18:26

З одного шматка Викии статті на Kenbunshoku хакі:

Вперше він був помічений і називають хакі був під час бою Луффі на Амазон Лілі з удавом сестри. Пізніше Релей пояснив хакі для Луффі і підтвердив, що "мантра" - це Ім'я Skypiean здібності.

+287
rihe 30 вер. 2015 р., 10:09:08

Я не думаю, що є взаємозв'язок, заснована на тому, що розмір грудей змінюється, коли в формі диска. Іноді різко. Сама нептунія оновлення від скромних до чашки е, коли вона перетворюється в Пурпурове серце.

Перед :

enter image description here

Після:

enter image description here

Це, як кажуть, я не знаю багато про Серії, А я тільки в першій грі.

Може хтось ще має більше знань, ніж у мене, а також можу відповісти. Ось це spreadsheetable список деяких персонажів бюст розмірів для будь-якої іншої відповідь - дослідження.

+267
zxcdsa2405 6 черв. 2013 р., 00:39:24

Я чув багато страшних історій про те, як анімаційні студії не ставляться до своїх працівників дуже добре (або просто японської корпоративної культури в цілому), даючи аніматори жебрацькі зарплати, переробляє їх і підкреслюючи їх до точки, де деякі закінчують життя самогубством (є навіть слово, яке я не пам'ятаю). Очевидно, аніматори ставляться як до бруду там, хоча основна робота йде від них. Чи є правда в цьому? І якщо так, чи є студії з хорошими умовами праці? Я говорю переважно про оплату, розумний графік роботи і добру компенсацію.

+249
teflonJon 27 бер. 2011 р., 09:56:24

Походження Чорного святі (暗黒聖闘士) було виявлено в книгу Санкт Seiya Космо спеціальні опубліковані в 1988 році (і перевидана в 2001), але це канонічність спірно. Хоча це довела Kurumada себе у якийсь момент, це не було прямо написано на його, і була опублікована в середині Посейдон АРК щотижня випускають, так що багато пізніше ідея прибрати що є деякі суперечності з тим, що показано в цій книзі. Я не думаю, що є повний переклад сказав збірник, але є досить багато резюме в Інтернеті, я буду самим інформація з цього один, в той час як введення тільки по-іспанськи, фактичний зміст викладу в основному іспанською та англійською, хоча є деякі речі, які йдуть виключно на іспанській мові.

Під час Gigantomachia відбувалося, континент Му (де святі ганчірочки були) затонув у глибинах Тихого океану, з його відома техніку крафта разом з життя алхіміків, які створили полотна були втрачені. Але близько 1500 р. н. е., острів був виявлений алхіміками повстанців у притулок, яка, мабуть, те, що залишилося від континенту Му і називалося Смерть королеви острова, там вони почали працювати над створенням нової тканини, але оскільки знань було загублено в століттях вони могли тільки ремесло імітацій з існуючих, найбільш копійованих один Фенікс тканина, єдиний справжній священний тканини, що ще залишалися на острові, і найсильніші бронзові тканини, коли-небудь зроблених. В той час як їх сила не могла зрівнятися з оригіналами, вони все ще були досить потужними, щоб бути серйозною проблемою в святилище, тим більше що воїни стверджували, що вони були не святі, а воїни, яким було відмовлено в Санкт-статусу вони тільки отримали поверхневе уявлення про Космо і повстав проти святилища. Таким чином, острів був опечатаний святилище, і зберігач послав, щоб охороняти острів і придушити Чорному святих. До того часу з оригінального серіалу Сейя Святий, цей охоронець був винен, майстер Вккі і Есмеральди прийомним батьком. Коли ікки вбив його і зламав йому маску, друк була зламана і Чорне святих

+248
cmidmid 3 вер. 2012 р., 02:26:20

З того, що я прочитав на форумі:

Вправа Ангел ЕМА моделюється на реальних заходах Ангел в 70-х роках. Культурист Цусіма Сейджі, під назвою Mukimuki людина (людина, що біжить), комічно Ангел здійснювати в рекламному ролику для солодких, зроблених Morinaga , а також в інших телевізійних програм в кінці 70-х років. (Талісман Morinaga-це ангел, і засновник Morinaga & компанії Morinaga Taichirō був християнином і навчилася робити на західний манер кондитерських виробів в США.)

Ось відео оригінального Ангел вправ: https://www.youtube.com/watch?v=NpF9V3nQoK4

+223
StingRayZA 15 бер. 2013 р., 10:32:09

Який порядок виробництва з аніме дигимон? Я бачила 1 сезон з TAI і Augumon і сезон 2 з Девісом і Veemon. Але який правильний порядок для продовження?

+210
Ciprian Gheorghite 7 вер. 2014 р., 21:36:06

В Джа.У Вікіпедії стаття , дуже сподобалося, термін шум пишеться як ノイズ, повністю в катакана. Немає жодної згадки про абревіатура О. Н. В. С. Е. У цілої статті.

На офіційному сайті міста , дуже сподобалося і дуже сподобалося р використовувати орфографічні ノイズ послатися на шум, і там теж не згадується абревіатура О. Н. В. С. Е. в поясненні терміну.

На відміну від них, ви можете знайти різних термінів пишеться латиницею з офіційних сайтів Вікіпедії, наприклад, Ф. С. В., S2CA, Лінкер, Anti_LiNKER, С. і О. Н. р.

В даний час немає доказів того, що Н. А. В. С. Е. являє собою скорочення більш довгої фрази. Це швидше стилізоване слово для того, щоб чітко відрізняти його від прозивного "шум" для перегляду в англомовних країнах (як у всесвіті і в реальному житті).

+189
goldilocks 12 черв. 2019 р., 20:38:43

Кілька персонажів у всесвіті Наруто ділитися своїми органами з іншими організаціями, більшість з них є справжніми союзниками. Вони ділять владу як є, навіть якщо верх контролює тіло.

На моє запитання, чому це не трапитися з К'юбі і Наруто?

Кілька разів рятує К'юбі Наруто з його червона чакра на слизьких ситуацій. Наруто знає про це і іноді вони розмовляють один з одним.
К'юбі-це злий демон, звичайно, але з-за того, ТАТ він помре, якщо Наруто помер, а Наруто, як ніндзя, має небезпечно жити; він буде в К'юбі перевагу, щоб допомогти, враховуючи, що його чакра набагато сильніше Наруто.

Чому б їм не об'єднатися?

Редагувати: питання про Наруто ванілі не біографічний або що-небудь ще.

+181
Donna Shaner 6 серп. 2010 р., 07:02:49

Причина, чому Саске тільки один Риннегана ніколи не було сказано або пояснено в аніме або манги. Це, очевидно, не зупинило спекуляції, хоча навколо нього.

Мої припущення, чому Саске тільки один Риннегана буде:

 • Як ти сказав, Саске тільки отримав половину чакри Хагоромо і тому проявляється тільки одного Риннегана

 • Шість Саске Томоэ Риннегана є особливим і не йдуть у парі, як звичайна Риннегана

 • Шарінган-це такий знаковою частиною зовнішності Саске, що Кішімото не хочете, щоб повністю замінити його.

На стороні записки, Риннегана Саске не вважається недосконалим. Хоча, воно зберігає здатності його Шарингана, це спостерігається в інших користувачів Шарингана/Риннегана, таких як Хагоромо і Мадара. Він також не харчуються його чакрою, якщо він не використовує його, але у нього є, щоб закрити його Риннегана, якщо він занадто багато його.

Сподіваюся я відповів на ваше питання і, будь ласка, поправте мене, якщо я помиляюся в будь-який момент.

+119
Nikalay Suprun 15 вер. 2014 р., 05:40:58

Я не можу знайти точного відповіді, так як все у мене знайшли люди, припускаючи, що це може бути. І Масаші-сенсей ніколи не говорив, що уряд створив чи, принаймні, дав нам натяк?

+111
wizkyd 10 жовт. 2013 р., 23:29:41
Хроніки Валькірії-це тактична RPG серії спочатку вийде на PlayStation 3. Перша гра отримала аніме-адаптацію в 2009 році, а третя гра отримала адаптація ОВА в 2011 році.
+83
Yusran Abdillah Muthahari 7 лют. 2019 р., 08:23:19

Питання просте - треба читати мангу, дивитися серіалу, грати в ігри (особисто я не маю до них доступ), трикутник, серце, перш ніж поринути в чарівний дівчинка ліричний Nanoha серії?

+64
Nick Meyjes 28 лист. 2011 р., 09:30:15

Деякі люди стверджують, що ці монгольські квіти отруйні і що Ейн з'їв один, коли Цвай помер, але я досліджував і немає жодного достовірного джерела, який говорить нам, що ці квіти дуже отруйні. Деякі люди стверджують, що насправді, вони не були разом, Цвай був десь в іншому, і інші стверджують, що вбили Айн-Цвай.

Зробив як Айн і Цвай померти? Що ж насправді відбулося?

+23
manpatha 15 бер. 2013 р., 06:10:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil