Хват показаний в Хікару не йти, що використовуються експертом гравців?

У ранньому епізоді Хікару не йти Акіра Тойя Хікару зауваження, які повинні бути початківець, тому що він тримає його камінням неправильно. У шоу показано, що реальних гравців використовувати хват, який використовує тільки свої вказівний і безіменний пальці. Це правда в реальному світі? І якщо так, то чим саме перевага даної ручки? Мені здається, що не використовуючи великий палець, ймовірно, упустиш ненароком камінь, так що мені важко бачити, чому він буде використовуватися.

Hikaru holding stone

+149
M Rameez 4 жовт. 2013 р., 13:16:23
35 відповідей

Я думаю, що трек є "зловісний Летючий корабель ~циклон йде~".

+997
Azinudin Achzab 03 февр. '09 в 4:24

Абсолютно ні, кажучи взагалі, хоча це не використовується в кожному аніме. Найпростіший спосіб ознайомитися з типовим волосся/типи особистості, щоб подивитися на непробачно гарем (bishoujo) і реверс-гарем (bishounen) аніме та відеоігри, тому що вони підсилюють дію основних стереотипів з метою кожного глядача/гравця знайти, принаймні, один тип, свій ідеал дівчини/хлопця. Однак старі аніме з 80-х і раніше були досить різні (хоча й не абсолютно різні) набір стандартних видів, чим більш сучасні аніме.

Для bishoujo, перевірити: ToHeart, Аі Йори Аоши, любов Хіна, Tokimeki Меморіал, Kakyuusei, дебют і т. д. Для bishounen, перевірити: кошик фруктів, цих Юги, Харука Нару струми немає Наку де, Сказання ~Синсэнгуми Китан ~, незважаючи на Оранської Куку-бу, Ла-Корду D'oro, що Ута не принц-сама: Маджі любов 1000%, зоряне небо, Конфлікт братів, безкоштовно!!, Kamigami немає Asobi і т. д. Ви дізнаєтеся той же основний характер/типів волосся повторюється серед цих рядів. Для 80-х років і більш старих аніме, перевірте: нічого Тедзука Осаму, Версаль немає бару, скла немає, камінь, туз в wo Nerae, атака номер 1!, Комплекс Ashita немає Джо, команда Ninjatai Гатчамэн, як Ginga Tetsudou 999, Кенді початку Ганді і Макросс і т. д. Останні серії moe мають однакові типи.

+996
Rishiv93 29 трав. 2018 р., 12:15:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я припускаю, що ви маєте на увазі шматок Kousei грає в самому кінці епізоду; це єдиний випадок, коли Kousei грає на піаніно в ЕР. 13 після його "Liebesleid" продуктивності. Я дізнався це як Шопен композиція, можливо Ноктюрн.

Після деяких пошуків, я виявив, що це був Ноктюрн немає. 2 В D-бемоль мінор, ОП. 27. (Результат, запис Ерік Лу в 2015 році на конкурсі імені Шопена.) Воно повинно бути відносно легко розпізнати шматок, якщо у вас є деяке попереднє знайомство з ним, оскільки Kousei починає грати в самому початку.


Спочатку, я подумав, якщо який-небудь інший предмет (наприклад, "Liebesfreud", який названий в іншу відповідь , як шматок Kousei грає), можливо, закралася саундтрек в якийсь момент, можливо, у спогадах чи в Kousei роздуми. Однак, після того, як уважно слухаючи саундтрек і перевірка на "Liebesleid" результат і деякі записи, я підтверджую, що все, що ми чуємо під час виступу сегмент Рахманінова "Liebesleid". Таким чином, тільки музика для фортепіано, що ми чуємо, яку відіграє в цьому епізоді "Liebesleid" і "Ноктюрн" Шопена.

Зверніть увагу, що те, що глядачі чують-це модифікований, подовжена версія Рахманінова домовленості. (Саундтрек повертає до початку праву частину до першого ключа змінити, коли ми бачимо підводні Kousei. Цей стрибок не існує в оригінальній партитурі. Є подібні стрибки пізніше, у спогадах Саки після Kousei накинувся на неї, а коли Саки відображається на Kousei.)

+990
Andre Vannes 25 черв. 2012 р., 23:30:40

У хлорці, під час перегляду фінального бою між Ічиго і він став сильнішим, я помітив, що в grimmjow тіла не зникли, коли він був переможений, як і інші espadas зробив (надалі, коли саме з'явилися). Немає жодної згадки про він став сильнішим після цього. Розгублений я звернувся до манзі, в 286 я не міг сказати ні. Я все ще був збентежений, тому я звернувся до Вікі. В Вікі, вона невиразно говорить

"..але Ічиго і захищає він став сильнішим, як він лежить на землі, тяжко поранений. Тим не менш, він пережив напад...

Швидкий пошук в Google і я знайшов це Yahoo відповіді пост про це, але обидві посади розпливчасті і даремні. Чи є якийсь авторитетний джерело, який може перевірити, якщо він живий чи ні?

+978
lhammer 10 лют. 2013 р., 09:56:09

Я волію читати мангу, якщо аніме не все історія бо після середньої школи DxD манга навіть менш розвинена, ніж в аніме... де я можу купити англійського перекладу (або навіть оригінал не переклад) романів?

+933
user1940679 1 вер. 2011 р., 00:07:28

Луффі є офіційним правописом, який ви можете побачити на офіційний товар.

"ルフィ" (Рут)- японське вимова цього імені. Перший склад він виголосив середньостатистичний японець як альвеолярний натисніть (написано в Міжнародному фонетичному алфавіті (МФА) як гачок-подібний ɾ символ. Зверніть увагу, як цей символ дещо відрізняється від англійського Р лист) плюс "ГО" звук (як в "корінь" "Гугл" і т. д. Написано в ПНД як "U" або в стандартні символи як ū. Подивитися англійська мова для подробиці на "У" тут).

Японці syllabograms РА, Ри, ру, Ре і Рв (ラ、リ、ル、レ、ロ、 або хіраганою, ら、り、る、れ、ろ) є альвеолярні відгалужувачі, які є різновидом рідких приголосний звук котить. Вони не просто відповідають будь-які англійські літери , такі як Р (який написаний в ПНД як enter image description here . Зверніть увагу, що фонетично це не те ж саме, як тонка вудка-подібний ɾ символ). Альвеолярна крана може звучати приблизно як будь-якому з наступних англійських букв: Р, Л, або D. У Японській вимові, це в рівній мірі прийнятно вимовляти "ルフィ" звучати як згорнутий р-не прокочують Р, Л або Д.

Оскільки багато носії англійської мови не ростуть відкритими до прослуховування альвеолярного крана, багато хто думають, що вони чують в R або L під час прослуховування японської і тому латинізація японської мови на ромадзі використовується "Р". Це абсолютно протилежна японському народу слух англійську R або L і думаючи, що вони чують альвеолярної крана. Деякі японці можуть розрізняти різницю в прослуховуванні англійській Р проти л проти альвеолярного крана, хоча вони не можуть точно відтворити R і/або L, в той час як деякі японці не чують різниці. Деякі можуть вимовити різниця між R і L. деякі не можуть спочатку розрізняти і вимовляти, але можна навчитися через фонетиці навчання.

Природне англійське вимова правопис "Луффі", ймовірно, буде з Л звук і короткий "е-е" звук (як в "йорж "просто" і т. д. Написано в ПНД як enter image description here або в стандартні символи як ŭ). Однак, такі передбачуваного вимову було написано катаканой як "ラフィ" (Рафі) з "Ах" звук (як в "дзвінок", "також" і т. д. Написано ПОН, як enter image description here і в звичайний символ, а'), тому ми можемо зробити висновок, що ОПР не було "Лух" у свідомості як правильна вимова.

"フィ" - це ковзання (на відміну від дифтонги слайд) "フ" (фу або ху) + "イ" (я) = "сповнений брехні, але" прискорило стає "інтернет". Це аналог давно я звук (як у "сонячному" лижі" і т. д. Написано в ПНД як "я" або стандартному символ*).

У Міжнародному фонетичному алфавіті, "ルフィ" вимовляється ɾ іф я. Щоб уявити це, може бути, простіше для читання орфографії, ми могли б написати "РОО + Плата", де "R" є прокат (як багато або як мало поряд з англійською я, як вам подобається).

+915
NK Gupta 29 квіт. 2019 р., 14:02:19

enter image description here

Хороша думка є, ймовірно, Кацухиро Отомо Акіра. Він був випущений в 1988 році і має світову кінотеатрах в більш ніж 10 країнах, і як мінімум на 9 мовах.

Вікі Акіра Приміт.:

Назва розглядалася як одне з найбільших анімаційних фільмів всіх часів і послужило збільшення популярності аніме фільмів в США і взагалі за межами Японії. Він як і раніше захоплювався його винятковими візуальними ефектами. В опитуванні каналу 4 за 2005 рік, 100 найбільших мультфільмів всіх часів з мульт-шоу і фільми мультфільм,

і

Фільм Сід шлях до зростання популярності аніме за межами Японії. Акіра є провісником другої хвилі фендом аніме, який розпочався на початку 1990-х років і набув масового культ з тих пір. Акіра також згадується як головний вплив на живого дії фільмів, починаючи від матриці до літопису.

В історії аніме вікі-сторінки також зазначає:

Незважаючи на те, що Акіра в Японії, він приніс з собою набагато великі шанувальники аніме. Коли показували за кордоном, фільм став культовим і, врешті-решт, символом Середнього Заходу.

Детальніше:


Там було якесь згадування про Драконівські перли, але перший з цих фільмів були випущені в 1986 році і ні один із перших міжнародних релізів.

+831
Michael Amante 22 бер. 2016 р., 13:32:00

Я завжди вважав, що переклад було Б Чашовидно-повія, а це те, що вона називає себе, Б Гата посилаючись на її сиськи, і H Кей, як в стилі хентай, який схожий на повію. Я досі думаю, що це для чого призначене це ім'я, хоча, чесно кажучи, вони, ймовірно, не вважають переклад при створенні імені, але я думаю, Japaense люди будуть читати це ж, як якщо б ми читали "Б склав повія" в якості назви.

+827
jediwoah 13 лист. 2011 р., 00:03:08

Є багато аніме, що перший сезон, але другого сезону, хоча там достатньо матеріалу, щоб провести ще один сезон. Також є кілька аніме, які дублюються, але тільки до певного моменту в серії.

Отже, чому аніме з зберегти права на ці аніме, замість того щоб передати їх іншій компанії?

Наприклад, ось кілька аніме, яке не стало більше сезонів:

 1. Майо Чікі (1 сезон) - велика скелелаз
 2. Розаріо вампір (2 сезони) - ще один скелелаз
 3. Вища Школа Мерців (1 сезон)
 4. Світ тільки Бог знає (3 сезони) - пропустив багато контенту

А деякі, які дублюються тільки до певного моменту в серії:

 1. Детектив Конан (130 епізодів) - зупинено з-за низьких рейтингів
 2. Знайомі нуля (1 сезон) - Дубльований не далі з-за низьких рейтингів

Є ще багато прикладів. Чому студії за ці серії і називає неохоче відпускають прав іншим особам для продовження серії?

+762
texuhuku 29 трав. 2015 р., 17:19:33

У главі 729 від トモちゃんは女の子 (Томо-тян ва онна-але ко), два персонажі ведуть переговори, в той час як інші два ці жести, зображені на рисунку:

Carol and Tomo gesturing

За Giseigo (звуконаслідування) використовується тут (コンコン - Кон-Кон), я зрозумів, що він повинен робити щось з лисиці (лисиці був описаний в японському фольклорі як дуже розумний і хитрий). Я бачив ті ж жести, пару раз раніше (не пам'ятаю де) у приблизно такій же ситуації (персонаж, провідний іншого за ніс).

Який сенс тоді, говорить, жестикулює? Надійного джерела або посилання будуть оцінені.

+726
concerned2 1 лип. 2019 р., 01:04:44

Гару (ガロウ, Garō; видавництво: Каро) - колишній учень вибуху, але був вигнаний з його додзьо йти на рожен.[7] з-за його захоплення монстрів, і свою ненависть до героям, він зазвичай називають людину монстра і мисливця герой. Сітуевіна Асоціації герой розглядає його в якості серйозної загрози для організації, незважаючи на все людину.

Може бути, він злий, але його рано говорити, що, тому що Гару досі людину читайте тут, щоб дізнатися більше про Гару https://onepunchman.fandom.com/wiki/Garou

+722
Muhammad Abdullah Mughal 11 черв. 2018 р., 04:57:42

Я помітив, що Igneel є прийомним батьком Нацу, але помітивши, що його років з Igneel були досить короткі. Хоча справжнє питання полягає в тому, щоб когось справжні батьки Нацу і звідки він взявся.

+718
vinayawsm 1 жовт. 2015 р., 22:46:16

enter image description here

Є 3 (два) різних майбутніх, майбутнього, коли 10000 драконів вийшов з воріт. Це майбутнє Люсі не знала про ізгоїв, так що вона не знала, що вони повинні знищити брами, щоб ніщеброди не прийде в минуле і запобігти все це відбудеться. Так що щоденник не складається з того, щоб зупинити пророцтво, а вона просто писати те, що вона знає, що якщо ворота зруйновані, це зробить ефект ланцюгової реакції. Подарунок Люсі-це той, хто придумав висновок.

enter image description here

+714
Anahoma 9 лист. 2019 р., 07:58:17

Навіть якщо Джирайя був відроджений він був би на дні океану і я сумніваюся, що він зможе дихати під водою так що навіть якщо він був відроджений, він помре миттєво у будь-якому випадку через нестачу кисню і тиск води.

+699
MARIA ALVAREZ 2 вер. 2015 р., 03:24:09

Супер Саян піднявся очі і показав рожевий іноді і в інший час, сірий. Чи є для цього підстави, чи це помилка проектування?

enter image description here

enter image description here

+688
Max Clow Reed 4 лют. 2014 р., 12:16:24

Вони відбуваються з аналогічної практики в реальному світі, де вони використовуються в бокс, спортивні єдиноборства і бойові мистецтва (в основному муай тай, один з більш брутальних видів спорту). Вони в основному бачив на зап'ястях, але може бути використаний на ноги теж з тих же причин. (Ноги іноді загорнута навколо стегна, але можна загорнути вниз, а також.)

Існують різні види обгортання: тканина/еластичний, марля, або тип литий матеріал, який набагато міцніше.

Тканина обгортання допомагають захистити від поверхневих порізів та інших негараздів; ви, можливо, бачили (або) ситуації, у яких, після удару, кісточки пальців може зношені або крові, як висихає шкіра/ламається від удару. Маючи кришка над ними, очевидно, захистити їх від цього.

Марлі і міцніше литих матеріалів (і навіть тканина, в меншій мірі) призначені для захисту зап'ястя та кисті від ушкоджень під час ударів. Вони допомагають, тримаючи руку в належній формі, обернувши навколо пальця і великий палець і тримати структуру в первозданному вигляді, коли вплив зберігається.

enter image description here
(Джерело: Вікіпедія)

Це більш ніж імовірно, що Наруто прийняв це є свої символи відображаються як (напів-)реалістичним, підготовлений бойових мистецтв.

+649
pchr8 21 черв. 2018 р., 08:03:31

Схоже, що це все є на 2-ий сезон, тільки з 8 ОВА епізоди. У ТЗА сторінка не містить жодних альтернативних версій або епізоди 2-го сезону, інших, ніж ті. 3-й сезон теж схожий; ОВА версія з 10 епізодами.

+615
erickeno 30 серп. 2016 р., 02:28:29

Як Джастін Sevakis згадує у своїй статті на аніме економіці:

Виробництво аніме-це надзвичайно трудомісткі пропозиції, які користуються послугами до 2000 осіб за епізод у всьому світі. Велика частина рутинної роботи, зараз робиться в країнах третього світу в Азії, і використання цифрових технологій дозволило скоротити витрати за всіма напрямами. Виробництво аніме зараз так ефективно, як це коли-небудь було.

Що сказав, один вартий епізод аніме про нас 100,000-300,000$за епізод, за даними різних виробників, ми вже говорили. Це може здатися багато, але в реальності це досить дешево, приблизно на одному рівні з американським дип-кабельне ТБ-шоу. (Американський прайм-тайм ТВ-шоу може коштувати мільйони.) Але помножений на 13 епізодів, які, тим не менш перетворюється у загальний бюджет 2-4 млн. доларів США.

Це дуже багато грошей. Деякі компанії досить багаті, щоб вкладати стільки в одному шоу. Якщо він прогорів, і вони втратили всі гроші, більшість ніколи не зможе відновитися.

Що ми розуміємо з цього:

 • Виробництво кожного епізоду аніме-це дорого і найчастіше, студії не можуть дозволити собі випускати цілий сезон, перш ніж їх в ефір.

Правда, виробляючи аніме стоїть складне завдання: гігантська сума грошей і праці вам наливають у кожної видобувної свердловини за лаштунками, перш ніж один креслення навіть створили. Ставки високі для кожної компанії бере участь, і кожен сезон буде мати ряд переможців і переможених.

 • Вони не можуть дозволити собі ризикнути всім" аніме без провітрювання він і, помітивши, як вона сприйнята громадськістю. Це не означає, що вони можуть повітря спеціальний епізод до їх виходу в ефір основного аніме, щоб вирішити, чи аніме має потенціал, щоб бути популярним на немає. Є багато аніме і показує, що втрачаєте аудиторію під час аніме і все це повинно бути прийнято до уваги при оформленні чергового епізоду. Як Росс згадує у коментарях, "крім того, якщо шоу буде скасовано або запустити скорочену вони не витрачають гроші на епізоди, що ніколи не вийде в ефір."

Як вже згадувалося у цій статті:

У той час як багато люди описують студії як дешеві, тільки близько половини бюджету часто дається в аніме студії, а решта-на мовників та інших супутніх компаній.

Як тільки справи підуть в гору, у виробника є дві основні обов'язки: переконайтеся, що виставка зроблена добре, і відновити всі мільйони доларів, що Комітет виробництва провели в першу чергу.

 • Вони повинні підтримувати потік грошей для вирішення кредит вони забрали і влаштувати для решта бюджету шоу.

Примітка: ця відповідь був складений у припущенні, що адаптація матеріалу для манги достатньо для аніме питання.


ТЛ;ІН: основні причини, що виробництво аніме не передбачає закінчення виробництва всього аніме до провітрювання є:

 • Виробництво аніме має аж 2000 осіб для виробництва одного епізоду з Ціна від 100,000-300,000$за епізод. У більшості випадків, студії не можуть дозволити собі випускати весь сезон до викриття, тому що навіть серія Епізод 12-13 бере стільки, скільки нам 2-4 млн. дол.

 • Ставки високі для кожної компанії бере участь і кожен сезон буде мати ряд переможців і переможених. Отже, вони не можуть дозволити собі ризикнути всім" аніме без розгляду адміністратора шанувальники аніме і популярність. Якщо шоу буде скасовано або запустити коротшають, вони можуть не витрачати гроші на епізоди, що ніколи не вийде в ефір.

 • Тільки близько половини бюджету часто дається в аніме студіо з іншими буду мовників та інших супутніх компаній. Отже, завдання виробника, щоб переконатися, що показують, і щоб відновити мільйони доларів, що Комітет виробництва провели в першу чергу. Отже, вони повинні підтримувати потік грошей для вирішення кредит вони взяли/організувати інші бюджету шоу.


Я також зв'язався з Джастіном Sevakis задаючи йому це питання, оскільки він, здається, бути експертом в цих питаннях, і його відповіді майже на всі пункти. Якщо він пише знову, я буду оновлювати цей відповідь, щоб відзначити основні моменти того, що він пише в якості відповіді.

+577
mingganz 15 лют. 2012 р., 19:14:51

Я знайшов в інтернеті, що є деякі відмінності в сюжетної лінії манги і аніме (англійська) метал (оригінальної серії). В моїх пошуках, щоб знати різницю я спробував знайти манга онлайн (законно), але я ще не знаю точно, скільки томів/голів (манги) доступні для оригінальної серії проявах. Вікіпедія показує , що є 14 питань. Але опис про те. 14 тут є джерелом плутанини для мене. Він каже:

Це фінальна битва в Б. Р. С.--остаточний тест, щоб побачити, яка команда буде отримувати звання чемпіонів футбольний Кубок світу! Дід Тайсона і друзі починають святкувати перемогу до фінальної битви ще має місце, але грецька революція насправді виграти?


Я тільки що завершив серію і вище опис вписується в епізод 30 в сезоні 3 р-революція , де рівень команди, які здобули перемогу у заключному турі команда чемпіонату світу. Крім того, Сезон 3 побіг за 52 епізоду і епізоду після епізоду 30 розібралися з проблемою по імені "бігу".

Це саме моє замішання. Якщо я вважаю, що опис то це означає майже 40 с. С. аніме немає в минулому випуску, тому. 14 серії манги, і це, здається, велика різниця.

Зараз все зводиться до таких моментів:

 • Я щось пропустила манга зазначеної серії?
 • Чи може бути, що зазначене опис є неповним або неправильним?
 • Звідки береться підсумковий випуск кінець манги?
 • Манга б бути достатньо, щоб відобразити повний сюжет аніме? Сенс, є міні-серії також?
 • Додатково: де я можу придбати/отримати повний манга для зазначеної серії?
+573
Mickey Willis 16 трав. 2013 р., 14:10:02

Примітка: ця відповідь заснований на подіях до глави 651, без розпізнавальних знаків і містить спойлери.

Т. к. відповіді довго не було, я розділю його на декілька розділів, по-перше, що пояснюють механізм нескінченного Цукуемі, а потім фон і філософії, і, нарешті, відповісти на конкретні питання.

Механізм нескінченного Цукуемі

Використовувати Ітачі Цукуемі в якості посилання, щоб зрозуміти нескінченне Цукуемі. Ілюзія триває 72 години , а протягом часу сприймається в ілюзорному світі, але тільки в реальному світі. Живлення від Juubi/Shinju чакри, нескінченне Цукуемі-суперсильний версії, в трьох варіантах:

 • Він приваблює уми всіх в ілюзію.
 • Його ілюзорного простору витриманий в найдрібніших подробицях, за бажанням заклинателя.
  Зокрема, люди, які не існують в реальному світі можуть бути створені там.
 • Він триває вічно , як протягом часу сприймається в цьому світі.
  Ілюзії здається, триватиме лише мить у реальному світі, але оскільки він нескінченний, реальному світі час не з'являються заздалегідь. Крім того, оскільки уми людей були втягнуті в ілюзії, ніхто не навколо, щоб відчувати потік часу. Це може також бути тонким культурним, оскільки нескінченне Цукуемі використовує Місяць, щоб кинути ілюзію, і Цукуемі, бог Місяця пов'язаний з потоком часу.

Щоб зрозуміти філософію око Місяця план, на тлі історії Наруто корисна.

Тлі історії Наруто

Кішімото спочатку хотів зробити Наруто манга seinen, але порадили зробити це сенен, так що він може бути опублікований у щотижневому журналі Shonen журналу Джамп. На мій погляд, він як і раніше зберігає свою seinen основною в сюжеті, а використовуючи сенен елементів в оповіданні.

Серед дій і комедія, він досліджував різні елементи людської природи чи філософії, і конфлікти між ними. Персонажі у сюжеті також використовуються для подання таких елементів. Оповідання в основному зосереджена на філософії втратить інтерес аудиторії, тому корисно мати символи представляють їх. Наприклад, Наруто представляє, як позитивне мислення і працьовитість можемо долати труднощі, в той час як Саске представляє, як помста робить людину сліпою дозволити іншим використовувати його, і так далі.

Мета досягнення миру в усьому світі

Всеосяжний філософське питання кілька разів запитували, "Як досягти миру в усьому світі, позбавлений ненависті і страждань?" Різні символи, намагалися відповісти на нього по-своєму.

 • Hashirama: рівномірно розподіляти повноваження між селами, так що вони не будуть битися за нього.
 • Джирайя: коли-небудь, люди будуть по-справжньому розуміти один одного, і ненависть припиниться. Я не знаю, як це станеться, але я вірю в своїх студентів, щоб з'ясувати це.
 • Нагато: створити потужне зброя, що люди будуть боятися і перестати боротися. Цей світ є тимчасовим, оскільки люди з часом забувають про силу зброї, тому вони повинні бути знову нагадав.
 • Наруто: я буду розірвати порочне коло помсти і справедливості, яка призведе до світу як-то.
 • Мадара: створити ідеальний світ без переможців і переможених, яка закінчиться ненависть і страждання.

Мотивація для плану око Місяця

Мадара втратив усіх своїх братів у війні. Він втратив титул Хокаге в Hashirama. Його власний клан відкинув його, коли він хотів захищати їх (за його словами). Він також програв Hashirama в долині кінця. Потім він читав світову історію в храмі Учіха, який розповів, як Агуни Ootsutsuki закінчилося всі існуючі конфлікти, вживаючи заборонену в Shinju фрукти, але це призвело до конфліктів. Він зрозумів, що світ, який створює переможців і переможених створює такий світ завжди будуть в конфлікті, і ніяких зусиль для припинення конфлікту може викликати нові конфлікти. Він був переконаний, що немає ніякої надії на досягнення миру в реальний світ, і, отже, вирішив домогтися її в ілюзорному світі.

Спробувала передати спочатку відкинули план Мадара, але, побачивши, як система ніндзя призвело до смерті Рін він втратив надію в реальному світі, і переконав його прийняти план Мадара, який створює ілюзорний світ, де Рін не повинен померти.

Відповіді на конкретні питання

Коли все знаходиться під гендзюцу, це означає, що ніхто насправді жити своїм власним життям? Або люди живуть своїм життям і використання генджутсу просто усуває біль, страждання і війни?

Народ з голоду під цю техніку? І якщо немає, вони здатні до розмноження? І якщо вони можуть робити дві, це техніка з часом перестає, коли Мадара/спробувала передати померти?

Мені просто цікаво, якщо життя все ще може продовжувати під цій техніці? Якщо Отже, техніка коли-небудь зупиниться?

Як описано вище, ілюзія триває вічно, за час сприймається в ілюзорному світі. Реальний світ стає неактуальним після того, як ілюзія починає.

Тепер на більше (глибше) філософський рівень, як це планують відрізняється від загального плану руйнування біль?

План біль полягала в тому, щоб досягти миру в реальний світ через страх потужна зброя, хоча світ є тимчасовим. План очей Мадара Місяць наділяє людей немає вибору, вони змушені в мирному світі постійно. На мій погляд, Місяця очей план являє філософію, що світ-це стан душі, а тіло не має значення, оскільки він залучає людей до світу (нехай і ілюзорним), в той час як їх тіла залишилися в реальному світі, стають неактуальними.

Як Примітка боку, план біль, мабуть, під впливом атомної бомби в нашому світі, хоча автор явно не стверджував.

Навіщо морочитися з оком плану Місяць, якщо можна просто вбити всю планету.

Різниця між ними може бути довга філософська дискусія сама по собі, так що я коротше, використовуючи аналогію. Щоб покласти кінець стражданням пацієнта пухлини легень, ви могли б зробити:

 • Видалення пухлини (розчин Наруто)
 • Пересадка легенів (план око Місяця)
 • Вбивати пацієнта (це питання)

Аналогії часто оманливі, Але ключовим моментом є те, що план око Місяця хоче створити світ, в якому кожен може відчути, що руйнування світу не може досягти.

Тоді це наводить мене на думку, що Мадара і спробувала передати просто психологічні проблеми. Це причина, чому вони йдуть з цим божевільним планом?

Немає нічого спочатку без розуму від бажання, щоб уникнути болю в реальність свої мрії, так як це цілком звичайна людська природа. Наступні Кальвін і Гоббс смуги-це один з популярних примірників. Кіт Білл Уоттерсон, Спрайт, помер у реальному житті в цей час, і він зрозумів, що він міг завжди бути з кішкою уві сні.

Calvin and Hobbes strip in honor of Watterson's cat, Sprite

Висновок про те, що Мадара або спробувала передати психологічних проблем-це розтяжки, або суб'єктивні, в кращому випадку. У нашому світі, це досить поширений для однієї людини відчувати проблеми, а потім намагаються вирішити за всіх. Мадара або спробувала передати легко може вирішити лише свої проблеми, використовуючи Ізанагі, Рінне проекту Tensei, або обмеження Цукуемі ілюзія тільки для себе.

Нарешті, війна являє собою конфлікт між філософією Мадара/спробувала передати і філософії Наруто, і ми знаємо, що Наруто в кінцевому підсумку переможе в деякому роді. Це може бути як Кішімото дав нам ще моральні, які намагаються вирішити проблеми реального світу через ілюзії марні, і вони повинні бути вирішені в реальному світі.

+530
smuseus 14 черв. 2011 р., 15:00:57

Як за один шматок Вікі:

Досі, агентств СР бачив на Гранд Лайн є CP5, cp6 с, CP7, CP9 і СР-0.

Існує вісім офіційних шифр Полс, які нумеруються від CP1 з файлом cp8 з двома неофіційними одиниць, які названі CP9 і СР-0 . Сайфер підлогу номер 9 має ліцензію на вбивство будь-якого громадянина, що не співпрацюють зі світовим урядом або діє всупереч його інтересам. Тому що такий радикальний метод застосування правосуддя світовим урядом не повинно бути відомо, ця група є секретною організацією. СР-0 мабуть, більш потужний, ніж CP9, як їх називають найсильнішою в світі розвідки.

-СР-0, більш відомий як шифр Поль Юкіко нуль є найсильнішою розвідувальної організації серед шифр Поль, за словами Ніко Робін.

-Жодне з СР-0 членів були перетворені в іграшки. Хоча, Doflamingo має контролю над ними.

Doflamingo відкрив закон, що він був наділений повноваженнями командою CP-0, оскільки він містить секретну інформацію про Mariejois' 'національне надбання', яка потрясе світ, якщо його існування не розкривається для громадськості.

Ви можете прочитати про них докладно тут

+525
Tim Partridge 19 серп. 2012 р., 09:19:53

Я дивився відео на YouTube, який охоплює мій герой наукові кола, і він говорив так, ніби існує зв'язок між кількістю рук Shigaraki був прикріплений до його тіла, і скільки його потенціал, він може випустити.

Він згадав, що він втратив деякі з його руки, в одній з останніх глав манги, #глава 238, мабуть

Чи є зв'язок між владою Shigaraki і скільки рук у нього є в його тілі?

+412
Cygnus X 13 квіт. 2015 р., 02:52:59

За даними цього списку аніме адаптації глава 975-980 планується повітря в найближчі чотири тижні (3 березня, 10 березня, 17 березня і 24 березня), в той час як глава 984 і вище не планується як анімація ще.

Щоб піти іншим шляхом, як зараз в наступних главах манґи звучали як аніме:

 • Все до голови 974
 • Голів між CH. 981 і 983

Примітка: моя відповідь показує стан релізи на Fepruary 28, 2018. Я так розумію автор запитання дивився кожен епізод випущений в цю дату, тому до епізоду 893.

+396
HDE 226868 26 жовт. 2017 р., 17:22:09

Я перечитував передсмертну записку, а у другій главі під назвою "Сторінка 2: л" Райто Ягамі дізнався через сайт "Легенда про Кірі Спасителя", що він тепер відомий як Кіра. В англійській мові мультфільми текст цієї сайт згадує про воскресіння і повернення Кіри. Що буде означати, що Кіра не існувало, і також, що його послідовники є групою, яка вже існувала і вважає, що тепер Кіра повернувся.

Так Кіра існують ще до Райто Ягамі почав свої дії правосуддя?

Що ви думаєте про це? Це змушує мене так заплутали, що я зараз намагаюся знайти відповідь шляхом дослідження, а не продовжувати читати мангу...

+309
can gurel 16 серп. 2015 р., 07:11:56

За даними Бліч Вікі, суперзірка здібності:

Суперзірка (英雄 (ザ・スーパースター), Eiyū (Sūpāsutā з); японська мова для "Герой"): Маска отримує значну кількість старанність, витривалість, і силу, коли він має принаймні один чоловік його підтримують, досить відправити два капітана-рівень Шинигами летить з одного удару. Він стає досить міцним, щоб стати стійкими до багаторазовим прямим атаки від Банкая Кенсея це. Влада також дозволяє йому відновлюватися від пошкоджень, з ура-Джеймс зцілення його пошкодженої перетинки.

Це дійсно дивно, як він не міг слухати Джеймс захоплюватися, але як ви можете бачити, що це ніколи не згадувалося слово "чути" або "слухати".

Тому ми можемо припустити, що йому не потрібно слухати крики. Джеймс залишалося тільки бути поруч, захоплюватися, цього достатньо, щоб активні його здібності.

+294
Compactc9 21 квіт. 2013 р., 12:53:15

Перша частина опис відео говорить (виділено мною):

Наруто,Саске,Какаші Команда 7 Проти Агуни Ōtsutsuki Повний Бій (Англійськими Субтитрами) . Naruto Shippuden: ultimate ninja буря 4 кролика Goddess大筒木カグヤ"Кагуя Otsutsuki" проти Наруто,Саске вчинене Сусаноо Какаші. Рінне Шарінган проти Byakugan. Нестабільна трансформація Кагуи хвостатий звір пробудження,заключний TruthSeeker кулі ультимативну дзютсу. Попередні Битви З Босами;

Так як ви можете бачити, що це не відео з епізоду аніме-серіалу, а заставки з Naruto Shippuden: ultimate ninja storm 4 Скачати. Самій нижній частині опису також чітко зазначено, що це з гри:

screenshot from the video description section

+288
Twicetimes 8 серп. 2014 р., 11:01:10

Я думав Мард Гір, так він сказав, щоб бути більш потужним, ніж Zeref.

Але це ніколи не згадується в каноні, хто прокляв Zeref, щоб бути безсмертним?

+287
Jeevanantham Mathavaraj 26 трав. 2016 р., 06:38:02

А простий пошук в Google повертає наступне:

Вік

28 (близько 33 кінець серії)

Джерело: http://kenshin.wikia.com/wiki/Himura_Kenshin

+280
Christophe Morio 16 черв. 2015 р., 02:22:29

Уілл Хейз знову стати * ^ * графіка звичайно? Під цим я маю на увазі, якщо Хейз буде повернути свої спогади і прийняти його справжню особистість як Kaneki?

У мене є трохи знань Хейз це передісторія (як * ^ * графіка звичайно стала амнезією) але я ще не дивився 3 сезон і читати мангу (як Токійський Гуль і Токійський гуль:ре) ще.

Ця подія відбудеться в аніме або манги ще?

+260
MokaT 10 квіт. 2011 р., 06:50:11

По-перше, давайте імітація виглядати як на наступному малюнку сприймається різними людьми:

Нормальне Колірний Зір

Normal

Червоний Сліпий (Протанопия)

Red-Blind

Зелений-Сліпа (Дейтеранопія)

Green-Blind

Синій-Сліпа (Тританопия)

Blue-Blind

Червоний-Слабкий (Protanomaly)

Red-Weak

Зелений-Слабкий (Deuteranomaly)

Green-Weak

Синій-Слабкий (Tritanomaly)

Blue-Weak

Monochromacy (Ахроматопсія)

Monochromacy

Синій Конус (Monochromacy)

Blue Cone

Протанопия і дейтеранопія є найбільш поширеними типами дальтонізму.

Як бачите, ці досліди дальтоніки глядачі не інгібується їх стан. Хоча конкретного зображення або сцени, можливо, не мають великого впливу на звичайного користувача, який вони ще могли насолоджуватися іншими аспектами аніме, такі як листи і діалог з англійської озвученням, і найголовніше-анімація.

Там може бути не обов'язково аніме для сліпих людей, тому, що аніме, призначене, щоб бути на ринку для широкої аудиторії, як правило для рекреаційних цілей.

Як правило, аніме виробництв не фактор доступності дальтонік глядачів в бюджет за рахунок додаткових витрат, оскільки більша частина прибутку від виробництва аніме від продажу дисків.

Колір сліпі люди, як правило, покладаються на параметри свого комп'ютера (використовуючи певні колірні профілі, "дальтонік" режими в іграх) або телевізора (настроювання кольорів на екрані телевізора), щоб налаштувати свої візуальні враження.

Рідко кольорі відіграють головну сюжет і історію аніме, але якщо це відбудеться, зміна, як правило, значну (наприклад, Викторика волосся в Gosick), помітно, та/або підкреслюють сюжет і діалог.

Настройка кольору-це лише мала частина аніме головоломка. Навіть без цього, вам можуть бути відсутні дрібні деталі, ви все одно зможете отримати велике зображення.

+207
Shai106 19 лип. 2010 р., 15:39:58

У Himouto Умару-Чан Умару будинку має два окремих "держави":

enter image description hereenter image description here

Мені цікаво, як обидва англомовних фанатів і говорить по-японськи шанувальники називають ці два "держави". Є офіційна назва?

Від того, що я спостерігаю, коли вона змінюється від "малого" на "велика" держава, текст "うまうーん" з'являється позаду неї:

enter image description here

Я так підозрюю, що велика форма називається うまるーん.

+175
Grunt 20 лист. 2010 р., 19:13:01

В той AR Tonelico Qoga, у словнику під Necrohouse з Ayatane, це говорить про те, що деякі Теру клан почав ненавидіти людей після того, що називається Сім плям крові інциденту, який був викликаний сіль Сіель. Саме ці події призвели до Necrohouse дозволяючи Garthnode Infiria відбуваються в надії, що люди самі себе знищать.

Але я не знаю, що цей інцидент. Єдиний інцидент за участю племені Тэру в Сіль Сіель я в курсі був, коли Bourd викрадений Міша з літопису Півмісяця, отриманий у битві між плем'ям Теру і Tenba які призвели до руйнування Skuwat рідне місто Ауріка по. Але це був шлях шлях після Garthnode Infiria так цього не може бути.

Так, як воно сформульоване, здається, ніби цей інцидент плям крові повинен бути насправді для гравців у попередній грі (оскільки він також уточнює, що син Ayatane світ не має відношення до Necrohouse з Ayatane). Так мені цікаво, де була вся інциденту сім плям крові? Був він у CD-драмі або манга?

+143
eyphka 10 лют. 2014 р., 02:08:35

Коли Kuroro Люцифер краде можливість іншого користувача нен, це означає, що початковий користувач не зможе використовувати його більше? Або це копіпаст, як Гін копіюєте пробивні здібності? Тому що в останню дугу, він використовував Shalnark здібності 'чорний голос'.

Чи означає це, що оригінал користувача більше не можу його використовувати? Може Chrollo повернути здібності нен, що він вкрав?

+130
igortyson 13 трав. 2014 р., 22:24:13

В епізоді ляльковода , коли Катару дізнається, що Хама був відповідальний за зникнення людей під час повного місяця Хама потім йде контроль Катару з магію крові.

Коротше після вигонки Катару на коліна, вона здатна повернутися самостійно і дати відсіч показуючи ніякого опору або напруги, ніби Хама більше не контролював її.

Він не був схожий на хама не Bloodbend, тому що вона контролювала Сокка і Аанг пізніше і це не тому, що вона не може контролювати когось гнути, тому що Катару зупинила її, змушуючи вбиваючи Сокка Аанг, взявши під контроль її тіло.

Так чому б не Хама контролюючи Катару, а замість цього дозволив їй воювати?

+94
Gale Jourdet 20 бер. 2017 р., 03:09:37

Я знайшов його! Пісня називається відчайдушний штурм.

Редагувати: Посилання тут відчайдушний штурм Ост

+60
kyokose 15 груд. 2016 р., 02:47:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil