У чому сенс Росаріо і чому ім'я Юкі, що навичка "Розаріо матері"?

У другому сезоні меч мистецтва онлайн Юкі був 11-хіт оригінальний навик володіння мечем. Вона передала його Асуна, перш ніж вона померла. Вона назвала свою майстерність, "Розаріо матері".

Може хто-небудь сказати мені, що саме Росаріо значить? Я хотів би знати, що це буквально означає, і що це означає в поточному контексті, і якщо є які-небудь історії за словом.

+262
Phil Coates 18 вер. 2010 р., 01:17:01
33 відповідей

Тому що він насправді не потрібні. Він намагався передати цю інформацію з Саске перед смертю. Він дав, що інформація про EMS до Саске, так що Саске міг отримати EMS після його смерті, якщо він хотів.

Плюс Ітачі був на межі сліпоти. Так що навіть якщо Саске був звичайний шарінган Ітачі міг принаймні видно, що це хороший привід.

+929
WiXZlo 03 февр. '09 в 4:24

По-перше, сильніше, ніж Гоку Gogeta Муї і кінцевий вимикач Джирин, тому що Gogeta виготовлений з Гоку і Вегета кращі риси і множить його на багато, так що будь-яка влада-вгору або трансформація Гоку або Вегето отримує додається Gogeta. Так як Gogeta може бути слабкіше Гзк? Gogeta є, ймовірно, нарівні з УкрГМЦ УкрГМЦ і сильніше, ніж Привид.

+880
Alex Rozenman 8 черв. 2013 р., 05:17:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я просто пам'ятаю, як читав його назад. Я думаю, що це було щось подібне, вона прокинеться в один день і ходить в школу, де вона розуміє, що деякі люди так дивно пахне. Я думаю, що пізніше якийсь хлопець говорить їй, що вона може пахнути, коли люди навколо неї сексуальне збудження. Я знаю, це звучить дуже дивно для мене, щоб бути в пошуку це... це не те, що я хочу прочитати це багато, але я просто згадав, що читав це і це турбує мене, оскільки я не можу здатися, щоб знайти його...

+850
Alexander Ljungberg 18 бер. 2019 р., 14:23:02

Всім відомо, наскільки великі запаси чакри Наруто. enter image description here Моє питання, однак якщо Boruto успадкував великою життєвою силою і масивної чакра Uzumakis. Досі він в змозі легко використовувати 3 клонів без будь-яких проблем, але знову ж таки, його батько міг зробити більше в його віці.enter image description here

Там досі жодних вказівок аніме, які могли б довести, що Boruto, можливо, успадкували величезні запаси чакри батька.

Я дійсно зацікавлений в цьому, тому що тільки так людина може освоїти режим відлюдника (якщо у них буде достатньо чакри, щоб протистояти силі природної енергії), і якщо Boruto дійсно успадкували масивні чакра завантажити його батько, то можливість його освоєння шавлії режим буде досить високий, я думаю

+826
user111679 29 черв. 2014 р., 09:40:42

Може тому, що там насправді немає ніякого "поганого хлопця" в цьому світі з самого початку. Хтось стає погано з-за деяких інцидентів сталося з ними в минулому. Ніхто не є злом у той час, коли вони народжуються в цьому світі.

Якщо ви ріжете наповнювачів і битв в Наруто або Наруто гравців, ви побачите історію цього аніме насправді дуже глибокий, тісно пов'язані з нашим повсякденним життям. Він завжди намагається об'єднати людей в деякому роді.

Ви напевно пам'ятаєте, як Нагато закінчив ланцюжок ненависті, або як Забузов зберіг свою віру на Наруто. Ви побачите немає "лиходія" Наруто. Кожен "лиходій" персонажів (Мадара, Саске, спробувала передати, ...) є гарна причина, щоб вести себе, як вони це роблять. Коли хтось намагається зробити речі так, як вони хочуть, але не міг зробити це, вони намагаються допомогти тим, хто мають ту ж мету, як йому/їй. Ось як вони стають хорошими.

Це насправді подобається, як Sossli1 говорить в одному зі своїх відео на YouTube

"Тих, хто потребує плече, щоб поплакатися шукати тих, хто випробував це".

+775
Tony Power 6 черв. 2019 р., 23:01:58

У велике виробництво креслень для аніме (і я також бачив їх ділянки), зокрема, символів, на відміну від фонів, докладні ескізи/малюнки лінії в різні кольори. Є мета, до цього інших, ніж може розрізняти лінії? Вони використовуються для кордону кольору? Є виробництво, чому конкретні лінії повинні бути різних кольорів?

enter image description here

enter image description here

enter image description here


Редагувати:

Просто щоб бути трохи більш зрозуміло, мені було цікаво, особливо з квітами, що використовуються в цих конкретного стилю малюнки, де лінії, здавалося, бути кольором. Наприклад, якщо це аніматіки, перший ескіз був колір, використовуваний в тіні і відтінок, але середина зображення показує кольором лінії мистецтва, де сльози червоного кольору, а очі блакитні.

enter image description here

+764
helenkame 21 трав. 2012 р., 13:47:27

Я був просто цікаво, якщо це було можливо для Учіха, щоб пробудити Mangekyou Шарінган ще до пробудження Шарингана.

За даними Вікі:

Він (Mangekyou Шарінган) спочатку розбудив травми з свідком смерті близької користувача.

Я думаю, що це має бути здоровий глузд, але якщо ви не знаєте, щоб пробудити МС користувач, щоб засвідчити те, що так травматично, як зустрічатися з ким-то близько до зазначеного померти користувачів.

За даними Вікі:

Коли володар цього kekkei Гэнкай відчуває потужний емоційний стан з точки зору людини дорогоцінна для них, їх мозок починає виробляти особливий вид чакри, яка впливає на зоровий нерв, перетворюючи очі в Шарінган.

Щоб пробудити Шарінган, що Учіха повинен бути крайнім(потужний) стан емоції, яке змушує мозок, щоб випустити особливий тип чакри, який потім викличе їх очах перетворюватися в Шарінган.

Я поставив, як Учіха пробудити Шарінган і МС, але це може бути можливо поєднати обидва зазначені шляхи в один? Я маю на увазі, якщо Учіха, хто ще не прокинувся Шарінган ще, став свідком чогось настільки травмуючими, вони просто разбудивший пор. могло навіть бути можливо? Або просто пробудити Шарінган, а потім МС майже миттєво, в той же час?

+715
SUGAxMOCHI 21 трав. 2015 р., 04:19:38

За даними на Мисливець х Мисливець Вікі:

Перший Feitan мовами Китайська; він говорить в обривки фраз японською при переході на рідну мову, коли злять.

Враховуючи це, а текст написаний або японську кандзі або китайська (як @kuwaly бити мене вказуючи), а те, що є японський переклад надано, я збираюся зробити висновок, що текст написаний на китайській мові. (Там можуть бути деякі фрагменти японського, але я трохи сумніваюся в цьому.)

+659
Casey Gallegos 16 черв. 2014 р., 07:44:35

Це допускається для однієї юридичної особи мангака складатися з кількох художників, кожен з яких виконує частину роботи, як в повертає назад? Наприклад, один робить історії, а інший робить креслення. Буде видавцем манги роботі з такими командами?

+628
Aleksasugar 23 вер. 2010 р., 02:08:18

У дійсності немає ніякого "раю" або "пекла", просто "реінкарнація" або "порожнечі".

З християнської точки зору, реінкарнація (не християнське поняття) може розглядатися як "небо" і порожнечу, "пекло".

Дивлячись на це з боку, єдина причина, по якій "небеса" і "пекло" умови були виховані, щоб зробити його ситуації простіше і чіткі (тобто Чорний і білий) і зрозумілим для людей, які проходять це випробування. Однак, реальність того, що зображено, полягає в тому, що немає ніякого фактичного нагорода чи покарання (або навіть у загробному житті). Кінцевий результат просто здається, що ви або повернутися до життя або перестане існувати зовсім.

В бродячий цирк, жіночий маска (біла) являє собою божественну сутність, а вони (і тварин), маски (червоний) символізують демонічне. [1]

На основі аналізу чотирьох епізод аніме і смерть більярд ОВА, можна зробити висновок, що Білий - "Рай" і червоний - "пекло".

Епізод 1

Реінкарнація:

Takashi

Порожнеча:

Machiko

Результат: Жінка | Вони

Elevator Masks

Епізод 2

(Там же)

Епізод 3

Реінкарнація:

Miura Shigeru Takada Mai

Порожнеча:

(немає)

Результат: Жінка | Жіночий

Elevator Masks

Епізод 4

Реінкарнація:

Tateish Yousuke

Порожнеча:

Tachibana Misaki

Результат: Жінка | Вони

Elevator Masks

Більярд Смерті

Реінкарнація:

Otoko

Порожнеча:

Roujin

Результат: Вони | Жінки

Elevator and Masks

+567
user275246 27 груд. 2012 р., 08:42:46

Проблема № 1-це щотижневий випуск перейти Shonen буде випущений в тиждень листопада. 25, 2013.1 Наруто глава 656 буде доступний на цьому тижні, який я припускаю, є головною мотивацією для вашого питання.

Дослівний переклад, при відсутності зв'язку, такі як показано нижче, може призводити до неправильного тлумачення, що Наруто бере перерву до кінця 2013 року. Це фактично приймає тільки один тижневу перерву.

mangastream translation

Щотижня Shonen стрибок, як випливає з назви, кількості питань по тижнях, від 1 до 52. Питання, який віз главу Наруто 655 був випуск № 51, випущений в тиждень листопада. 11, 2013.


1. Через різницю часових поясів та інші причини, що різні читачі можуть зробити переклад голови на різні дні тижня. Отже, маючи в тиждень по понеділок дати, щоб уникнути плутанини.

+477
Skydog 2 січ. 2020 р., 11:42:55

Це так звані растрові крапки. Залежно від розміру і відстані між точками, можна створювати різні відтінки, використовуючи один колір - або, з обмеженою колірній палітрі ви можете створювати різні відтінки не доступні для вас.

enter image description here

Це часто використовується, щоб економити на друку витрат, як ви можете отримати широкий спектр відтінків кольору з меншим використанням чорнила і немає необхідності для різних рівнів тиску.

Тому що манга часто наявних коштів, зниженні витрат часто є пріоритетним для журналів і таких, щоб витягнути прибуток без збільшення цін для споживачів.

Ви можете побачити це в інших, не манга друкованих носіях, а також - безкоштовний/недорогий газет: enter image description here

Вона стала асоціюватися з коміксами Сходу і Заходу часто будемо використовувати його також для художніх цілей.

enter image description here

Інші растрові зображення не існує, як і швидкість маркування, сьодзьо виблискує і такі - і просто, вони використовуються, тому що це простіше і швидше отримати бажаний ефект.

А також надає особливу естетику, він забезпечує колір міцно рівномірно зафарбувати, тоді як при фарбуванні вручну легко мати нерівні тіні на вудки або тисне по-різному зображення.

+470
bablorubzahar 17 лип. 2013 р., 08:09:31

Це не було показано в аніме, ні в першому Токійський гуль манга. Відповідь на це виявилося лише в Токійський гуль:ре.

В Тому. 15 Глава 164,

сцена була показана в якому Kaneki і приховати розмовляли на даху будівлі. Пізніше, * ^ * графіка звичайно просить сховати, щоб показати, що він (*^*графіка звичайно) йому (приховати). Це означає, що * ^ * графіка звичайно ж атака/калічити сховатися, але не міг згадати його сам. Крім того, оскільки сховатися не живити почуття злоби або жалю проти * ^ * графіка звичайно протягом всієї манги, то можна сказати, що він або давай * ^ * графіка звичайно з'їдає частину його або ж він намагався чинити опір і не пробачив * ^ * графіка звичайно за те, що він зробив. Особисто я думаю, що колишній був, що сталося, враховуючи, як Nagachika це. enter image description here

+435
Ilham Zakaria 25 лист. 2013 р., 09:45:29

Я тільки що закінчив читати главу маги манга 234. Моє питання: Шева говорив Соломон або Давид через Руху, після того як Соломон зображений Іл Иллах? Мені не потрібен відповідь, заснований на чутках попереду історія, я просто питаю, якщо це Соломон або Давид.

a page from the manga

Я маю на увазі, вона впевнена, що він-Соломон (адже саме так вона звертається до нього) але я думаю, що це Давид, який навмисно плутає Шеви, що вона розмовляє з її чоловіком. Будь ласка, відповідайте фактами, поки глава 234, якщо це щось прорвалося, які будуть розкриті пізніше, я волів би не знати цього зараз. Спасибі!

+433
Sukhwinder 1 груд. 2010 р., 00:14:56

Ваше питання виходить трохи нерозуміння, як аніме в цілому (і Гуррен-Лаганн зокрема) проводиться.

Дві так звані "сезони" з Гуррен-Лаганн (ЄП 1-15 проти лорда геному, а потім ЄР 17-27 проти анти-спіраль) насправді не були дискретними сезонів. Вони звучали разом, як один безперервний блок з 27 епізодів (епізод 16-це повторення першої дуги), з квітня по вересень 2007 року.1 таким чином, будь-які зміни в теми, які ви, можливо, сприймається відразу ж після тайм-скіпа не може мати нічого спільного з там бути перерва в шоу - тому що не було ніякої перерви! (Крім одного тижня за епізод, нагадаємо, у всякому випадку.)

Крім того, не виключено, що будь-які зміни в тема можуть бути результатом реакції громадськості на першу дугу шоу (рейтинги тощо). Згідно народної мудрості,2 типовому 1-2 курей аніме витрачає за рік у виробництві до її виходу, це означає, що переважна більшість робіт (розкадровка, дизайн персонажів, мистецтва і т. д.) робиться за часом шоу починається провітрювання. Враховуючи часові рамки у питанні, це не здійснимо для студії зробити значні зміни в аніме під час сезону.

Між сезонами, звичайно, все можливо - класичний приклад це Код Гіас, який бачив якихось серйозних змін в його другий сезон, частково із-за змін в провітрювання час. Але протягом одного мало-курей сезоні, є серйозні обмеження на скільки студії можуть змінюватися на льоту.3

Загалом, які б зміни ви помітили після пропуску майже напевно присутня тому, що виробники запланували для того, щоб бути; не з-за зовнішніх факторів, таких як думка глядача чи високопоставлених керівників, або ще багато чого.


1 Зверніть увагу, що один "курей" аніме майже ніколи не буде 15 епізодів в довжину, що є ще одним наводку, що два "сезону" не були розрізненими.

2 Якщо у вас є щось краще, ніж народна мудрість, будь ласка, дайте відповідь на це запитання!

3 Зверніть увагу, що ніхто з того, що я сказав, відноситься до супер-популярних аніме як великий shounens (наприклад, Наруто, один шматок, і т. д.). Я не знаю нічого про те, що виробничі цикли схожі на них, але це досить очевидно, що вони повинні бути запущені на всіх етапах виробництва паралельно, що означає, що вони повинні бути в змозі реагувати на думку глядача (хоча я поняття не маю, чи вони дійсно роблять на практиці).

+431
adfaklsdjf 6 лип. 2011 р., 07:58:41

В один прекрасний момент, Ед, Ал і Лінг виявляються в бій з обжерливістю. Потім,

Ед, Лінг, і заздрість поглинула обжерливість, яке переносить їх в інше вимірювання.

Він також не раз заявляв, що алхіміки використовують енергію від руху тектонічних плит земної кори (хоча це не зовсім точно, то похибка не має значення для цілей цього питання). Ця енергія не буде присутній на іншій планеті, набагато менше в іншому вимірі.

Для того, щоб вирватися з цього альтернативному вимірі, Ед виконує трансмутації людини. Він використовує заздрість-це філософський камінь, щоб зробити так, це означає, що він не потребує такої енергії. Однак, до знаходження заздрість, Ед використовує алхімію, щоб мода каструлю (підтверджується відмітками трансмутації на горщик). Він також використовує його, щоб перетворити залізо з крові в зброю.

Це не повинно бути можливим; не повинно бути ніякої енергії для використання алхімії в цьому вимірі. Це нагляд автор(и), чи є якесь пояснення?

+399
Wil Leeuwis 12 трав. 2012 р., 17:08:16

В чому схожість та різниця між на відміну від відбілювачів і чакра з Наруто?

Я відчував, що вони обидва схожі, як ніби це частина людини нутро/дух/душа, а також він відчувається на відстані. Як правило, тим вище духовна сила людини або рівнів чакри, тим сильніше цей чоловік. Ще одна схожість-як чакра і Реацу зменшується до нуля, у той час як вмирали. Тим не менш, є деякі суттєві відмінності, які не роблять те ж саме з різними іменами.

Я хочу знати, як відмінності, так і подібності між ними.

+364
user64860 1 трав. 2015 р., 01:24:54

Країн у ФМА все, здається, мають різні державні структури. Люди, здається, у військовому плані виконання, але я думав, я бачив посилання на якийсь парламент. Сін, здавалося, племен, але Лін теж принц. Ishval, здавалося, якийсь набір із старійшин, хоча я не впевнений. Які технічні державні структури трьох країн?

+356
Alexandra Miller 10 лют. 2017 р., 07:24:44

Тільки що закінчив читати главу 828 і я повинен сказати, що герма 66 у мене здувся.

Хто саме вони? Вони пірати? Вони дворянство люблять tenryubito?

Я пропустила голову або що-то? Може хтось заповнити мене?

+341
Najmeh 4 лип. 2017 р., 14:06:05

Так, вона виразно починає. Це було на зупинки, тому що аніме майже наздогнало мангу.
Він буде приходити в будь-який час в 2014 році.
Дати поки не повідомляється.
Ця стаття з існує не має інформації про повернення.


Так Фейрі Тейл, безумовно, повертаючись з просунутою анімацією і ще трохи інтриги :Р
----Оновлення----

13-й випуск у цьому році журнал Kodansha Щотижневий сьонен озвучив у середу, що нова аніме-адаптація манги Хіро Машима Фейрі Тейл буде прем'єра в Японії 5 квітня. Нових епізодів вийде в ефір 6 ТБ Токіо мережах щосуботи о 10:30 ранку Джерело

+316
jef de busser 14 трав. 2012 р., 17:38:16

Спойлери в резюме нижче. Не можу здатися, щоб отримати теги для роботи

Я б рекомендував дивитися Наруто і Наруто:допомога знову без епізодів наповнювача для максимізації вашого досвіду.

Якщо у вас немає терпіння, щоб повторно дивитися, ви повинні почати з початку поточного Сага. З вашого опису я б сказав, що ви дивилися до 10-го сезону аніме (Epsiode 197-221)

Так що ви можете підібрати будь-який з 197 епізод або епізод 222.

Сезон 10 слід assemblance з Каге, п'ять ніндзя провідні своїх селах, в результаті дій злочинної організації Акацукі, а також ізгоїв ніндзя Саске Учіха, який був заодно з ними.

Сезон 11 (виконуваних файлів 222-242) основна увага приділяється ніндзя підготовці до світової війні проти злочинної організації Акацукі.

Сезон 12 (епізодів присвячений Наруто підготовки для управління дев'ять-білохвоста демона лисиця і перший день світової війни проти злочинної організації Акацукі.
Четвертої Великої Війни Ніндзя. Основні події і поглинань голів/епізодів

Фільми в основному наповнювач. Так це до вас, якщо ви хочете дивитися. Це питання повинні відповісти за порядком дивилися кіно. Де Наруто фільми потрапляють в графік?

Reddit для розширеного обговорення: Наруто фільми: коли дивитися

Якщо ви хочете переглядати без наповнювачів, дотримуйтесь цього керівництва. Як дивитися Наруто і Naruto Shipudden заливний безкоштовно

+299
paradigm72 29 вер. 2019 р., 05:04:58

Як використовувати мотиви:

Людської смерті, викликаної Зошит смерті побічно подовжують життя оригінальна деяких інших людини навіть без конкретного наміру, щоб подовжити оригінальний конкретної життя в людському світі.

Життя дівчини може бути збільшена до Нового часу

+277
sosnova 23 лип. 2011 р., 13:59:09

Та я знаю цей логотип це ВАП розважальна компанія.

Це не дуже зрозуміло з їх статейки або Енн-сторінка скільки філій у цій компанії, і що вони роблять точно, але вони, здається, бути залучені в мовленні і, очевидно, функціонує як музичний лейбл крім випуску або ліцензуванням і поширенням аніме та ігор.


Логотип-це скрипт шрифт із зарубками і розчерки. В скрипті нижня буква в з'єднується у верхній частині, де нижня буква Ю з'єднується внизу, схожі на це. Ось як ви можете відрізнити їх один від одного.

enter image description here

Використовуючи зворотний пошук зображень шрифти та логотипи можуть бути складніше. Хоча Кернінг не повинно бути проблемою для розпізнавання тексту, ці букви перемішалися і запечені в артефактами і перешкодами.

Інший варіант, щоб уникнути неправильного тлумачення логотипи будуть шукати продукт кодів або URL-адреси на диску або куртку і виглядати це замість зворотного пошуку зображень.

+270
Kyo Akashi 24 квіт. 2017 р., 01:58:04

В іграх головний герой завжди і їхній суперник завжди починають з їх професором покемонів надаючи їм стартовий покемон (за винятком до Золото/Срібло/Кристал, де суперник вкрав у них стартер від професора). в золі аніме, Гарі, 2 безіменний тренерів, може і на світанку всі отримали свої професора покемонів.

Але враховуючи, що там здається лише 1 професора покемонів у кожному регіоні (дуб = Канто, Береза = картину, плющ = помаранчеві острова, і т. д.) і ми бачили так багато покемонів тренерів у кваліфікації Ліги Європи в аніме це, здається, що якщо кожен тренер йшли до того ж Покемон професора вони будуть завалені роботою, дивлячись після кожного покемона, коли вони ловлять більше ніж 6, так що дуб не повинна мати час, щоб бути реактивної установки по всьому світу, як він робить для радіо-шоу.

Так як же почати в якості тренера покемонів, якщо вони не мають професором покемонів?

+255
user71401 24 лип. 2015 р., 22:46:00

Я прочитала всі манги і перегляду аніме. Він був досить Данг точний аж до епізодів у 60-х роках, коли вони пішли та створили ці всі інші погані хлопці, а такий великий ділянку, що не було в манзі (душі вампір речі... я не можу згадати їх назва). Але судячи з усього, епізод 110 аніме починається знову і триває з лінією сюжету манги і все. Але крім того, я думаю, що манга і аніме дуже схожі :)

+249
RadioRaheem 3 вер. 2016 р., 12:41:55

Канон, як правило, посилається на оригінальні роботи , а не найпопулярніший. Таким чином, я б припустив, що спочатку японська манга-це канон.

В інших середовищах може бути канон, а також, наприклад, аніме-це дуже важлива частина франшизи. Стиль манга, ймовірно, все ще превалюють.

Canon-це дуже широкий термін, який може бути жорстким або м'яким, як користувач, який використовує його, тому важко відповісти точно на це питання.

+241
Daiwei 21 лист. 2014 р., 21:25:04

100 лвл був перевищений рівень у грі, але новий світ має свої закони і щось з гри проявлятися по-різному. Це тому, що новий світ не гра, а реальний світ, який намагається розібратися в ігровій механіці.

У грі, мінімальна кількість досвіду, монстр може дати 1, а також Ainz було 100% досвіду на рівень, якщо гра дозволила йому стати рівень 101.

Ainz вже повинні рівнятися, якщо він набирає очки досвіду, єдиний нюанс це те, що якщо новий світ дає людей або інших монстрів менше досвіду. Наприклад, якщо новий світ дає людині досвід 0.001, то це може бути можливо, але немає нічого, що говорить про те, що Ainz може.

Останнє зауваження, сам автор говорить, Ainz перевищено рівень, і він не зможе отримати рівень.

Посилання на переклад, який має посилання на оригінал.

https://www.reddit.com/r/overlord/comments/6fcxi6/kugane_maruyama_interview_kono_light_novel_ga/

+167
verakar 8 жовт. 2012 р., 16:06:37

Я думаю, що причина, по якій королівські охоронці були настільки потужними, тому що ніхто, химера мурах розвиватися швидкими темпами і враховуючи кількість часу, за химеру мурах розвиватися з темпами піту, слід просто подвиг.Отже, підсумовуючи, піту так само сильна, як вона/він це тому, що піту було багато часу, щоб розвиватися і найближчим вершина еволюції тільки під царем.

+165
Grigory Fadulin 14 жовт. 2015 р., 02:51:17

Після Hamaji отримує лист від Fusé Dousetsu потім обезголовити її. незабаром після Dousetsu зауважує невеликий цівкою крові, що випливає з Hamaji ніс, перш ніж вона йде, щоб покрити свій ніс, це коли кров почне виходити.

Чому Hamaji кровотечу з носа? воно було пов'язане з бачачи Dousetsu обезголовити Fusé?

+163
taninamdar 7 черв. 2015 р., 06:00:05

Це звучить дещо схожий на Сарутобіз Наруто Ост III, на трасі 12.

Тим не менш, існують деякі відмінності, так що це не той же трек. Пісню в цьому епізоді, здається, не бути в будь-який з офіційно випущені саундтреки. Існує кілька неофіційних версій онлайн, хоча, як правило, під назвою Сарутобі ремікс або раптового нападу. Наприклад, тут.

+115
Starfish unicorn 2 лип. 2014 р., 11:43:02

Різниця між сенен-ай і Яой , як вже просили.

Однак, я виявив кілька термінів, що стосуються аніме і манга звертаючись до чоловічої гомосексуальності :

  • Сьонен-ай
  • Червня
  • Яой
  • Хлопчиків люблю

Які основні відмінності між цими жанрами?

+60
Christy Caldwell 25 лист. 2015 р., 07:19:45

У главі 109, Курокі каже, в лютому, що він піклується про Римма Намура, на користь його старого вчителя. Римма-в Париж, щоб взяти вступні іспити в консерваторію. З деталей CH. 110, ми можемо сказати, що Римма готується до іспитів в консерваторію, що Нодамэ відвідує.

З урахуванням цього, найбільш розумне тлумачення полягає в тому, що Нодамэ потрібно вилетіти в Париж, щоб за неї вступні іспити, а потім (і з результатами на руках), вона повернулася до Японії до переїзду в Париж з Тіакі у березні. В її розмова з її друзями, то вона повинна мати на увазі, коли вона збиралася відійти "по-хорошому". Їй потрібно піти на екскурсію, коли вона повернеться в березні в Париж не надто неправдоподібними або: можливо, вона повинна була в стислі терміни і не зміг би зробити будь-туристичної діяльності, а там для здачі іспиту.

+33
iguanab1 15 бер. 2015 р., 04:53:26

Noein: на самого себе (або, Noein: МОУ Хитори не Кімі е)- науково-фантастичний аніме, яке включає в себе безліч теорій від квантової фізики. Найбільш часто згадуваною є многомировая інтерпретація.

Шоу включає в себе кілька "timespaces" паралельні світи, що існують в якості можливих варіацій в "реальному" світі. Паралельні світи в шоу завжди можливо майбутнє сучасного світу.

См. також:

+28
AperioOculus 4 груд. 2018 р., 22:34:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil