Хутра аніме з вірусом "контроль розуму"

Перш ніж я описую те, що трохи про це я знаю, дозвольте мені ясно дві речі. Я буду звертатися на "вірус", але я не знаю, що це насправді. Я іноді можу сказати Ганді, а не меч. Це тому, що я тільки що витратив 30 хвилин, дивлячись вгору Ганді, а не тому що це аніме Gundam (хоча може бути).

Отже, я знаю, що це хутра аніме. Коли вони входять в хутро, вони проходять через коло, який застосовує облягаючі костюм, який вони використовують для контролю меча. (Насправді я не повністю впевнений в цьому).

Один з епізодів бере участь у конференції та/або інші групи людей збираються разом, говорять про "вірус". Один з учасників заражений (і дещо про них їм доводиться приховувати, щоб люди не знайти це).

"Вірус" бас етапів (я думаю) врешті-решт бере за заражених (поки вони хутра), і заражений втрачає контроль (стає контрольованою?). Якщо я правильно пам'ятаю, всередині хутра тепер виглядає як м'ясистий пекельної дірки, створені вірусом"".

Я досить впевнений, що це було на Таонами. Я на 100% впевнена, що це було на Т. В. У США в період між 1998 і 2005.

+390
Ms Pisces 2 жовт. 2012 р., 13:27:51
40 відповідей

Досить прямо вперед запитання, який обсяг продажу і/або прогнозованих продажів Мистецтво меча онлайн другий сезон? Наскільки це було порівняно з сезону один, який був дуже популярний?

+998
Taegost 03 февр. '09 в 4:24

Ну... я просто побачив ноутбук в мого товариша, однокласника і він просто привіз його вчора не було в школі. І мені дуже цікаво , звідки він взяв, що і скільки коштувало.

+903
Pablo59 4 серп. 2017 р., 14:57:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Шанкс дуже сильний, хоча це не єдина причина, чому флот зупинився. Будучи одним з чотирьох Йонко означає, що його команда є одним з найнебезпечніших у всьому Гранд Лайн. Звичайно, Білоуса було принаймні так сильні, якщо не сильніше, але Шанкс не слабак небудь. Він був в змозі тримати його власне проти кількох сильних супротивників, у тому числі в різний час і в різних ситуаціях, Михоук, Кайдо, і Білоуса.

Шанкс теж не дуже небезпечний пірат в очах світового уряду, хоча він дуже потужний. Вони розглядають його як загрозу, але визнаю, що він, ймовірно, не буде один, щоб почати великий конфлікт по-своєму. Його поважають велика кількість людей у військово-морському флоті, у тому числі Сенгоку, хто хотів би уникнути конфлікту з червоними волоссям піратів. Військово-морського флоту, напевно, зміг би перемогти червоні волосся пірати за посилання, але вони б понесли важкі втрати в ході процесу, які просто не варто. Він теж досить привабливий, так що, ймовірно, допомогло.

У кінцевому рахунку, Сенгоку вирішив припинити бій з поваги до гомілки, не тому, що вони не могли його побити, але він, безумовно, залишається одним з найвпливовіших людей в світі.

Джерело: Один Шматок Вікі

+849
SkyEagle888 5 лип. 2014 р., 16:35:25

Нацисти зробили велику роботу на те, щоб затаврувати свастиками, але символ був використаний для інших цілей, перш ніж досі. Ви можете переконатися в тому, що це не особливо аніме по відповідній області на карти Google наприклад. Або будь-який інший великий японський місто з цього питання.

Enoshima Station area in Google maps

У зв'язку з його використанням в індуїзмі, ви, ймовірно, знайти Його, пов'язаного з храмами тощо. Tofugu є стаття на це з трохи більш докладно. У Вікіпедії в статті також йде в подробиці символу використання в азіатських культурах. Крім того, версія, використовувана на японських картах є одним 卍 за годинниковою стрілкою, а в нацизмі-проти годинникової стрілки 卐.

Ви, однак, не тільки одне бентежить, тому і готуватися до очікуваним напливом іноземних туристів під час Олімпійських ігор в Токіо в 2020 році, Японія картографічне агентство (далі ГСИ) планує змінити деякі символи , щоб зробити карти легше зрозуміти.

Symbols set to change on maps of Japan

Ці зміни тільки для карток, спрямованих проти іноземців, хоча, японці, мабуть, залишаються незмінними, так що ви можете очікувати аніме автомобільної навігації, щоб ще дивитися, як це в 5 років.

+813
Ramakrishna 24 січ. 2017 р., 20:32:01

Вона зазвичай говорить фразу "як дріб'язкових" (あさはかなり,asahaka Нари). Той факт, що вона прийшла з минулого (а.е феодальної Японії) і народився в Стародавній Японії якось пов'язане з ним?

enter image description here

+798
sRonin 30 трав. 2016 р., 22:38:52

Як називається пісня, яка грає по цій частині? Я дійсно хотів дізнатися назву твору фортепіано або хоча б композитора. Я намагався шукати Осц лялечка, але на жаль тільки ОП і Ед були звільнені.

+778
Huan 16 трав. 2017 р., 12:00:51

Всі люди прийшли з одного і того ж предка ("Адам"), це робить нас родиною? Технічно це робить. Реально, стільки часу пройшло, що ніхто не дивиться на це так.

Це те ж саме. На основі останньої чолі, це дійсно здається як якщо б Хагоромо був предок Учіха і Senju клани, а Хамура (принаймні на його очі на знімку) був предком клану Х'югу.

Що робить їх однією великою дружною родиною, за винятком того, що ця історія давно забута, і ніхто не розглядає його як щось більше.

Що стосується володіння клану, Наруто належить до клану Узумакі, так як його мати була з клану Узумакі. У Узумакі це subclan з Сендзю, який пов'язаний з Учіха. Це робить Наруто з Учіха? Не правда.

Власності клану визначається за народженням, а не здатність.

+771
Krzysztof Kowalski 20 вер. 2016 р., 22:36:33

Я помічав у деяких з манги, що я читав, що Бред Пітт з'являється в них.

brad

Він з'являється в Yakitate Японії під ім'ям Бред Кідд, показуючи по кілька разів за серію (як аніме, так і манга) , в основному відносяться до П'єро.

bradagain

І в Аракава під мостом, він сказав, що він міг бути їхнім сусідом на Венері

Я знаю, що це не буде unheard для голлівудських кінозірок, щоб показати в шоу, але він, здається, досить помітно у Yakitate Japan і друге входження змусив мене думати, що там може бути щось ще.

Є що-небудь за вибір західного актора? Я маю на увазі, вони могли б вибрали Тома Круза або когось іншого.

У нього камео в інших шоу?

+727
Brian Levis 11 вер. 2013 р., 21:19:18

Ось список відмінностей між першим фільмом і оригінальною тимчасової лінії

Найпомітніший сюжет-мудрий, що Місато знала про Ліліт, і вона знала, що мета Ліліт була, а потім перед боєм Ramiel, вона показала Шінджі, що Ліліт була і пояснив, чому він потрібен для боротьби з ангелами.

Зовнішній вигляд і визначення ангельської Ліліт в кінці першого фільму і просто перед початком операції Ясима (відповідний епізод 06 з серіалу), на відміну від завісу таємниці зберігаються в оригінальному серіалі, де Ліліт була не бачив, поки епізод 15 і помилково ідентифікований як Адам до 24 епізод.

Більш примітно, що Гендо і Fuyutsuki говорити про "контракт з Ліліт," яких не було у старої серії. Існування Ліліт не може бути таємницею, але його роль натякнув, приймати інший оборот з його оригіналом серії.

Не було жодної згадки про "контракт" з Ліліт в оригінальній тимчасової лінії.

+694
notAChance 4 серп. 2019 р., 07:01:56

тому що погані хлопці ніколи не визнає свої дії, але замість того, щоб спробувати виправдати свої дії як просто, взяти цей приклад

лиходій намагається знищити світ

поганий хлопець: людство повільно вбиває планету протягом тисячоліть

герой: а що дає вам ніякого права його знищити

поганий хлопець: якщо ви бачили людину, вмираючого від причин, що знаходяться поза його контролем і не було ніякої надії врятувати його, ви не хочете закінчити своє життя і полегшити його страждання?

герой: а як щодо всіх невинних людей, що живуть у світі

поганий хлопець: хто по-справжньому невинний, кожна людина використовує технологію, яка шкодить планеті, вони знають, що вони роблять, шкодить планеті роблять, але нічого не роблять кращі зміни, але замість цього залишити його на своїх лідерів, щоб зробити зміни, які замість того, щоб гризтися між собою і коли один бере на себе ініціативу, інші побоюються їх відрив від колективу і затаврувати їх, як зло, і вести війну на їх шкоду планеті більше

герой: але люди можуть мінятися

поганий хлопець: правильно, але тільки щоб врятувати свою шкуру і не заради планети, яка підтримує свій руйнівний характер за рахунок власного здоров'я

так в Наруто, де лиходії пояснюють свої дії і ніби як конфлікт думок це все одно тільки ваш стандартизованих поганий хлопець намагається пояснити, що його вчинок правильний і хороший хлопець не має права зупинити його

+694
Abhishek Varshney 29 січ. 2017 р., 16:08:45

Тіло Юкіо народився занадто слабкі, щоб контролювати синє полум'я Сатани. Але він все-таки син Сатани, тому, звичайно, він завжди буде успадковувати кров сатани, просто не в його владі.

+687
Lord Johar 10 лют. 2018 р., 02:30:58

Там є сцена, коли Наруто збирався піти на свою інавгурацію в якості Хокаге, але був нокаутований Химавари. Замість нього, Конохамару перетворюється в Наруто, але ніхто не помічає цього з числа присутніх.

Як же Конохамару обдурити всіх в прихованій селі аркуша?

+663
antisociallife 4 трав. 2017 р., 23:44:29

З практично немає нових аніме провітрювання протягом наступного тижня або так, з осені в даний час і зимовий сезон, починаючи з січня, я хоч убий, не можу зрозуміти, що транслюється по ТБ в Японії, щоб зайняти місце аніме, який, як правило, повітря. Не буде багато порожніх слотів часу? Вони не можуть заповнити їх з різдвяні знижки вірно? Різдво не таке вже і велике в Японії від того, що я знаю.

+659
shadowmoses 28 січ. 2011 р., 16:37:08

Це дутися, і базується на реальне вираження життя з однойменною назвою.

Хоча він може бути використаний як спосіб змусити себе виглядати більш привабливо, це більш часто використовується (особливо в аніме), як по-дитячому висловлювати незадоволення або досаду, в аналогією з надутими щоками вираз.

Дивіться тут і тут для отримання додаткових визначень.

На "3 особа дутися" полягає в гіпертрофованому вигляді дутися, і є інші, менш екстремальні випадки бути знайденим в іншому місці. Деякі приклади різної інтенсивності наведені нижче.

Pout 1

Pout 3

Крім того, "3-особа" не обмежується тільки дутися. Як скорочена форма відображення стиснув губи, його також можна побачити персонажів або в очікуванні, або даючи поцілунок, або про тих, насвистуючи.

+646
Abdulrahman 4 вер. 2011 р., 23:24:23

В аніме, є зворушлива сцена між Субару і Рем. Але за словами людини, яка, імовірно, прочитати легкий роман, продюсери змінили цю сцену.

У світ роман, Рем фальсифікував її смерть (вона робить вигляд, ніби вона вмирає зі зброєю в руках Субару) з метою почути його щирі почуття до неї. Субару дійсно сповідує свої почуття до Рем і незабаром після того, як він зрозумів, що вона просто грала.

Ось посилання на амінокислоти програми про резюме, де я отримав цю інформацію: (це майже наприкінці Тому 7)

Це дійсно відбудеться? (як-то я просто не можу позбутися відчуття, що це резюме не заслуговує довіри)

+646
himera 92 28 лют. 2013 р., 18:58:28

Якби Алукард був безсмертним, він би не був відсортований про Андерсон священного леза, він був вражений, щоб побачити їх у дійсності. Разом із причина постановки себе з Ісусом Торн і перетворюється в святій монстр, який показав, як Алукард злякався, що Андерсон зробив, коли він приніс Бога в боротьбі він знав, що Бог буде говорити в своїй армії і не мають нічого не залишилося. invalidingthe кінці Уолтерс кінці бою, коли він пив кров з людей Лондона кіт хлопчик був без розуму він був не чоловік і не вампір він був кішкою, мав душу-він був божевільний кіт, який може обдурити Алукард в забути свій сенс життя і все руками людей, які жили всередині Алукарда було за китової Алукард і вона принесла Алукарда в його мозку, повні інших людей, як він поглинув за останні роки навіть його інша форма Дракула і дівчатка карта навіть Тхо це був він і інші люди, кіт хлопчик мав ні розуму, ні душі, так що це кіт хлопчик не був визнаний і лаконічність.

+629
Marsi2016 17 бер. 2018 р., 19:40:54

Скільки сезонів є в Diabolik любителів аніме? Деякі веб-сайти кажуть, що є два сезони, і деякі кажуть, що є лише один сезон.

+597
Rohail John 12 квіт. 2014 р., 05:31:57

Це, напевно, Генма війни, яка базується на манга називається Генма Тайсэн. Здається підходить під ваш опис сюжету і персонажів (братів-близнюків, батько майстра, викрали матір, і т. д.) Відмінно. Ура!

У далекому майбутньому, монстри і нелюди, бродять по землі, і правляча злий король шукає людину жінки принести його могутню силу-адепт спадкоємців. Не пропонує себе злий король, щоб врятувати своє село від клану мавпа рейдерів, і дає йому двох синів-близнюків, лох і Цзінь. Вона і її сини, однак, заслані, невдячні жителі села, і не компаньйон Эиа (член клану Демон перетворився на вовка за непослух) Лох бере на виховання його батька, короля. Королева Parome лукавого зневажає людей, однак і її недоброзичливості до Лооф поглиблює...

+551
dlowe 22 серп. 2016 р., 19:03:54

Я думаю, де все забуваєте одну, яка хулу. Не тільки це безкоштовно, але цілком легально і надає послугу під назвою хулу плюс (який забезпечує вільну від реклами досвіду) і дозволяє дивитися відразу кілька аніме (плюс серіали) без реклами.

Просто подумав, що це буде цікаво виховувати.

Також цікавий і той факт, що більшість відео, розміщених на таких сайтах, як animeultima фактично розміщених на інших сайтах, таких як auengine.com якого є завантаження файлів на службу, а потім просто вставити на сайт. Так що все це стає трохи сіра зона, тут чи на сайті законною або незаконною.

Але це тільки моя думка.

+550
brenner 17 груд. 2014 р., 14:59:59

У Мисливець х Мисливець аніме, я пам'ятаю той момент, коли хоч зустрічає величезна аура, яка належить Netero. Він сидів на вершині якогось горба.

В якому епізоді був цей момент?

+547
PLZHELP 2 черв. 2013 р., 07:05:57

З-за недавніх новин про Мисливець х Мисливець манга триває, я вирішив заново подивитися аніме і яке питання застряг в моїй голові. Я його ще не закінчив, але я не пам'ятаю жодних пояснень про походження влади Alluka в перший раз я його дивився.

Я дивився кілька відео, але вони дійсно не пояснити моє питання. Я також не міг знайти відповідь тут.

Походження влади Alluka не пояснили в аніме, або, можливо, в манзі?

+530
Mary Jille Canilao Andres 5 лист. 2014 р., 17:07:16

Я почав дивитися це аніме, але я в кінцевому підсумку закриття браузера, не записуючи, як мені довелося піти, і історія була очищена. Все, що я пам'ятаю, був у школі хлопчик йшов вперед, і розповідав, і він сказав щось на кшталт: "Це мій світ звалився". Як він це сказав, Все навколо нього перетворилося на світло і гігантський дитина почала їсти світі людей, і стався гігантський куля особи. Там була дівчина з помаранчевими або каштановим волоссям з мечем, який почав боротися з ними, але хлопець зупинив її, і вона відрізала його від плеча до стегна, щоб напасти на монстра. Потім, коли вона повинна була перерізати гігантський дитина і мало не вбив її, вона перетворилася в маленьку дитину і полетів. Тоді дівчина заговорила на світло поруч з нею або що-то.

Хто-небудь знає що це за аніме?

+526
dragoon 8 вер. 2015 р., 15:41:28

Cardcaptor Sakura і Tsubasa водосховище Хроніка ділі є частиною тієї ж "мультивселенной", а також іншими. Клоу Рід є головним персонажем в обох Cardcaptor Sakura і Міядзава і інші символи, такі як Юкіто з'являються в більш ніж одній з них.

Є й інші кросовери між різними світами, таких як цей:

Чи Tsubasa-син Чи Сяоран і Сакура. Сакура кіномото з Cardcaptor Sakura дала їй Зірка паличка чи сакура як ціна в ЮКО для Tsubasa їхати в країну Клоу. Він також заявив, що Tsubasa не дає ЮКО його справжнє ім'я, (контрапункт до Ватануки, хто дає ім'я і день народження), замість цього він використовує ім'я свого батька, чи Сяоран

Також, за даними ccs.wikia.com:

Оскільки частина струбцини заявив намір іншими було об'єднати їх роботи в єдину всесвіт/мультивсесвіт, це здається цілком вірогідним, що Юко має більш проходить усвідомлення подій Cardcaptor Sakura, Токіо Вавилон, і X/1999, і поки що вона не може мати відвідали Сефиро себе, вона майже напевно здогадується про його існування. У спеціальному Роман випущений в Японії про походження двох Mokonas, було відзначено, що Клоу Рід і сама познайомилася з оригінальною Мокона Сефиро (магія knight Rayearth) таким чином, що робить його зразком для будівництва двох невеликих Mokonas. Одна чорна і одна біла. Білий червоний камінь і один чорний синій камінь.

Хомут відомий через кросовер персонажі для всіх їх різних мангах. Tsubasa та іншими найбільш тісно пов'язаний, але є і великі кросовери, такі як Клоу Ріда, між Tsubasa і Cardcaptor Sakura.

+522
Mohammad Zain Abbas 26 січ. 2010 р., 20:57:54

Все можливо, реальна форма дуже вузькі і він зумів зробити свою форму бафф, тому що один за всіх, нібито. Але тепер він уже не був один для всіх, і він все ще може зробити його формі Буф. Він як і раніше повинні бути невеликі, залишаються одні для всіх , це його форма бафф зроблений для комедії цілях чи що?

+493
alighieri 25 бер. 2013 р., 06:00:22

Це фентезі-манга і є дівчина, яка має два охоронці, які, можливо, були братами. Вони проводять все своє життя разом і навіть сплять в одному ліжку.

Але одного разу вночі одного із двох охоронців цілує дівчину уві сні (що не дозволено), і так один з них зізнається і буде страчений або покараний і це все дуже сумно, поки ви не знайдете той, який поцілував її насправді був інший охоронець і що він знав, що інший хлопець буде намагатися захистити його і взяти на себе провину

Я думаю, що охоронці сиріт, також є якийсь елемент магії, я думаю, - демони можуть або не можуть бути залучені - я 100% впевнений що на

+478
shekhar pande 27 жовт. 2013 р., 03:04:28

Схоже, Linlin випадково з'їв мати карамелі. Не тільки карамель, але і деякі, якщо не всі діти там присутні. Немає ніякого іншого пояснення для Linlin набирає сили карамель якщо карамель раптово помер там і була, на щастя, деякі фрукти, лежачи там, що повноваження карамель перевели і Linlin з'їв.

Для відповіді на ваше друге питання, це не підтверджено, але особисто я вважаю, що передача влади від ДФ(фруктовий Диявол) має бути можливим, якщо ви їсте весь осіб.

Як ми бачили у Цезаря клоуна вихованець смайлик, коли він помер, його ДФ влада перейшла до фруктів, і багато користувачів ДФ втратили крові, але якщо вони не вмирають, вони не втрачають здатності ДФ. Так, це необхідно для людини, щоб з'їсти іншої людини або ж з'їсти небагато з них після їх смерті до ДФ потужність передається на який-небудь фрукт або хтось інший. Зверніть увагу, що це все специфікації, а також може бути поясненням, як Чорна Борода отримав свої повноваження, а не чому він має кілька ДФ за

+451
Kersten 25 квіт. 2011 р., 11:50:44

Як видно в аніме/манги струмок виконує техніку, звану 45 градусів, що здається, як-то смішно. Це якась японська жарт або каламбур?

+446
Collin Grady 8 трав. 2016 р., 03:02:48

Чому Кирито через святого меча, бо якби він був, він би викинути інші предмети в його iventory. Хоча здавалося, що йому вдалося зробити це в сезоні 2 матері Росаріо, він зрештою зміг отримати священний меч, тому що в першому епізоді Росаріо матері у нього груди, Якщо ви звернули увагу. Він був rewareded з мечем, як молотом в епізоді Екскалібур.

+343
Jamrooz Khan 3 вер. 2014 р., 18:05:10

За даними ТЗА, трек називається з вами (з участю Алекс Bendetto) за Мамико Ното.

+328
Jeffrey Simon 29 лист. 2011 р., 18:49:51

DVD-диски без цензури.

Вони ще не повністю звільнений (Том 3 виходить 28 листопада, об'єм 4 26 грудня ), а також випущений в англомовних країнах.

Я очікую, що це може зайняти ще декілька місяців, перш ніж його підібрав англійська licencors (потокова передача права були куплені, але DVD прав не для всіх поки що).

Реф

+308
KV3 9 груд. 2011 р., 23:23:52

Вона не знала ні імені, ні як вона з'явилася в іншому місці, крім кришки.

З Дракон м'яча Вікі: "на обкладинці цієї глави показує, Гоку і молода печерна жінка верхи на динозаврів з доісторичної епохи-як фон."

+255
ykiomertaz 8 серп. 2012 р., 23:20:13

Має "це більше 9000!" мем з задоволенням перекинувся назад в Японію? Це посилання до іншого манзі або аніме? Якщо це так, вони використовують 9000 (який, в залежності від того, хто ви запитаєте, переклад помилка або навмисний неправильний переклад) або 8000?

+253
WalterJ 20 бер. 2010 р., 20:33:18

У Mangekyou Шарінган-це очі, що змушує вас поступово сліпне, коли після тривалого періоду використання. Шарінган не має такого побічного ефекту. Таким чином, "вічна" частина Шарінган, який означає, що не буде отримати всі Бліндер понаднормово, не поширюється на звичайний Шарінган.

Насправді, єдина реальна користь для пересадки звичайний Шарінган (враховуючи, що у вас вже є один), так що ви можете використовувати Ізанагі. Ця техніка робить очі втрачають свій світ на одному диханні.

Це видно під час бою з Конан спробувала передати, що він пересадив оком, який він використовував для відродження себе з Ізанагі

+198
user10168 23 жовт. 2013 р., 17:54:46

Епізод 11 з Kekkai ти в ефір 20 червня 2015. Можна було б очікувати епізод 12 (останній епізод) в ефір через тиждень, 27 червня 2015. Що... не сталося.

В даний час (17 серпня 2015), останній епізод ще не вийшов в ефір. Це дуже ненормально - в останній раз я пам'ятаю затримку такої величини, як це відбувається, коли землетрус вдарить у спину в березні 2011 року і відкладено в останні кілька епізодів з числа зими 2011 показує.

Чому епізод 12 за місяць затримки?

+188
Sifa Kamau 23 лют. 2013 р., 23:17:18

У країнах третього світу (Глава 6), в Sage Юляна це побічний квест, щоб отримати фокусник Зірочка (після пробудження 2 кристала) ви можете дізнатися у Темного Лицаря Alternis Дім, тамплієр Braev і його дружина/Едеа мати Mahzer, що Едеа того, що цей світ мертвий.

Однак, на початку цієї глави, побічний квест до пробудження всіх кристалів, чорний Ominas маг Кроу очікував Едеа, щоб прибути, щоб служити під його командуванням. Перед боєм з лицарем Срібного Хейнкель, він запитав, чому Едеа не з Кроу.

Після побиття Braev, він сказав, що меч Едеа був відправлений назад після її смерті. Я не можу думати, чому Ominas або Аргент б дав неправдиві свідчення, враховуючи, що вони просто воювали Едеа і втратив, або навіть, як вони схопили третього світу Едеа меч, але не дивно, що Едеа був насправді живий (на відміну від Braev або Mahzer).

Так мені цікаво, коли ж Едеа третього світу помирають? І були Eternian небесні лицарі сили в Caldisla не повідомили?

+174
Matt Barnes 17 жовт. 2011 р., 19:06:10

ірис з вічною маноах і азот долі однакові, встановлені в різних точках шкали. Гранд Фантазм спочатку має відбутися в кар'єрі алхімія Ірис Blanchemont з головним антагоністом і молодий старійшина Відьма з першої частини гри, як і її товариші по команді, проте сюжет був переглянутий і змінений, в результаті роз'єднання. так Фортнер Ірис не Ірис Blanchemont. але вічна Мана Айріс і azoth долі молодих Ірис-це одне і те ж.

+95
SquarePowder 21 квіт. 2010 р., 00:10:49

Схоже, Рюук обдурив царя Богів, роблячи вигляд, що він втратив свою Зошит Смерті.

Глава 60

Sidoh з'являється вперше. Sidoh говорить, що він думає, що це час, щоб убити людину або двох. Це відбудеться в 2009 році, 6 років після того, як Рюук впустив Зошит Смерті/Sidoh на землі. З цього ми бачимо, що Sidoh ледачий і незграбний смерть Бога, хто не зрозумів, він втратив свою Зошит Смерті протягом не менше 6 років. Яка пояснює, як Рюк став власником цього зошита смерті. Згідно з Як використовувати: XII століття, ви втрачаєте право власності, якщо Зошит Смерті вкрадено, якщо тільки вона не отримана протягом 490 днів, але його не було.

Якщо ви втратите Зошит Смерті або у вас його вкрадуть, ви втратите свою власність, якщо ви його повернути протягом 490 днів.

60

Глава 65

Sidoh знову з'являється. На цей раз він зрозумів, що він втратив свою Зошит Смерті і попросив царя Богів, бачив він передсмертну записку. На що король відповідає, що Рюк вже ухвалила, що Зошит Смерті, вдаючи, що це його.

Коли я сказав царю царів, як це виглядало, він сказав: "сказав, Ryuuk було одне він втратив, і взяв його з собою"

65

Висновок

Рюк було нудно і не відчувати себе живим у смерті Божий світ. Але як використовувати: ХХIV, смерті боги не дозволили залишитися в людському світі протягом тривалого періоду часу. Тому, коли Рюк знайшов зошит смерті Sidoh, він бачив один раз в житті можливість, щоб повеселитися. Він зробив вигляд, що смерті Богу, що Зошит смерті його, щоб він міг отримати право власності через 490 днів і в цей час починається історія.

Бог смерті не повинні залишитися у світі людей без особливої причини. Умови для проживання в людському світі є наступні:

  • Коли Бог Зошит смерті передається людини.
+74
arief nada 14 бер. 2017 р., 21:26:32

Перший раз, коли я бачив Oppai Лолі-це Гестія від Danmachi. Але, Гестія перший Oppai Лолі в аніме та манзі? Був Oppai Лолі перед нею?

+60
tkfever 23 трав. 2016 р., 22:37:31

Це кільце з червоною печаткою і золото "忍" емблема.

a ring with a red seal and gold "忍" emblem

Я не знаю, чи є такі кільця в Наруто.

Хто його носить? Це підробка?

+40
Arnav Das 2 вер. 2011 р., 17:28:59

Це тому, що Мінато говорив, коли Наруто зустрів його першими, що якщо хто-то знав, що Наруто його син, то він був би в небезпеці.

enter image description here

+17
Matt CF 18 лист. 2016 р., 06:39:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil