Що це аніме про зелену шерстю робот на ім'я Софі?

У 2010 році, я пам'ятаю, як дивився аніме, яке ніби живете в майбутньому після якої-небудь тип вибух стався.

Я думаю, що там був зелений-волохата дівчинка робот річ на ім'я Софі, і вона залишилася з людиною по імені Ріо, який втратив свою доньку під час вибуху.

Закінчилася дівчина, робот збирається в космос, щоб врятувати всіх.

Що це за аніме?

+21
Cazy Coder 21 квіт. 2014 р., 18:03:51
34 відповідей

Kotaku написано в його пості тут:

Все частіше японські влади були розправляючись з наркотиків і знаменитостей. Замість того, щоб цих відомих особистостей, як поліція, здається, роблять у США, японська поліція та ЗМІ з'являються наводити приклади з них, нанизуючи їх сушитися. Це може бути хорошою річчю! Вона також може бути трохи багато.

Як Джастін Sevakis ставить його в своєму пості тут:

В Азії, очікується, що "талант" (співаки/актори/шоу/тощо) повинні бути прикладом для суспільства в цілому. Коли один потрапляє в серйозну злочинну проблеми (як правило, на наркотики), що відбувається далі, є частиною дуже добре носити ритуальний характер.

Крок 1: його майже не чути за талант питання для боротьби з зарядки. Все буде відбуватися так, як якщо б вони повністю винним. Якщо вони достатньо відомі, можуть бути прес-конференції, в якій вони будуть вибачатися за те підведеш всіх своїх шанувальників, і багато плакати.

Крок 2: Агентство з управління таланту, лейбл(и), а також будь-які компанії, що працюють за контрактом, що людина, щоб зробити роботу або зовнішності відразу ж видалити їх зі своїх списків. Магазини будуть видалити свою музику, товарів та інших медіа з урахуванням їх ім'я від їх полки. Оголошення будуть видалені з веб-сайтів. Я ніколи не чув про цілої серії аніме тягнуть за голос актора, потрапляючи в біду, але це досить рідко, що голос актора в характерних ролях потрапляє у таку біду.

Крок 3: Час проходить, як правило, не менше року. Диски і товарів, які були виведені раніше спокійно повернуть на полки магазинів (і, імовірно, потокові сервіси). Талант працює в рамках правової системи, і після того, як їх обов'язок перед суспільством виплачується (у в'язницю, домашній арешт або умовний термін закінчується), художник вільний і спробувати почати свою кар'єру, або йди працювати в магазин. Художник не відновлена в своїх старих установ, але безкоштовно ще раз спробувати куди-небудь і почати нове життя.

Є ще кілька подібних випадків, які сталися в Японії, як і у випадку з актором Shunta Накамура Манабу Oshio і інші, але ті, що пов'язані з аніме індустрії є наступними:

1. Норіко Сакай

Норіко Сакай, 44, був визнаний винним в зберіганні і використанні амфетамінів у серпні 2009 року і був засуджений до 18 місяців тюремного ув'язнення з відстрочкою на три роки. Але на відміну від зірок, у більшої частини іншого світу, Сакаї вирок був відзначений як ефективне завершення кар'єри, що зробило її популярною в багатьох країнах Азії. Її рекорд-лейбла, Віктор розваг, анулювала контракт і зняла всі її альбоми з продажу, в той час як Toyota двигун був списаний прибутковий інтернет-реклами. Однак, в 2012 році вона повернулася в шоу-бізнесі, і почав виступати на сцені грати. Вона вже випустила нові альбоми, і як вона і дещо з її старих релізів резервну копію на iTunes.

2. Ре Аска

Ре Аска Чагэ і Аска був заарештований за наркотики володінні на початку 2014 року, що викликало Уолт Дісней Японії, щоб зняти музичне відео на пісню "На старт." Уолт Дісней Японія також зняла відео з колекції студії Ghibli короткометражних фільмів, який був раніше випущений на DVD. Таким чином, Дісней стер короткометражний фільм від студії Гинули бек-каталогу. Це як якщо б його ніколи не існувало. Всі Чагэ і Аска сайти і акаунти в соціальних мережах або заморожені, а зняті і не активні на момент написання цієї статті.

+1000
anuj namjoshi 03 февр. '09 в 4:24

3-е изд за Cardcaptor Sakura "фрукти цукерки". Є кілька версій цієї пісні, але Мел тільки перераховані один співав Мегумі Кодзіма. Однак, я чув принаймні одна інша версія (див. http://www.youtube.com/watch?v=1uNALWuWJaoі я б не здивувалася, якби було більше. Хто-небудь може підтвердити, що інших версій цієї пісні існує і хто співає кожна з них?

+954
silent9 10 лют. 2010 р., 12:25:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

А нинішнього главу манги, таємницю іграшки в Dressrosa виявлено.

Але незрозуміло для мене подробиці про закон, який не допускає людей, щоб відвідати будинок іграшок, і іграшки, щоб відвідати будинок людини.

Яким буде негативний ефект, який зробив Doflamingo реалізації цього закону?

+939
Eduardo Claudio 22 черв. 2016 р., 11:30:56

Хоча це звучить як дабстеп версія, я думаю, що це Hypnotik.

+904
Berat Korkmaz 23 трав. 2017 р., 23:16:02

Після манги, Сусаноо досягається тільки тими, хто може використовувати обидва, Цукуемі і amatarasu. Японський фольклор дає більш повне уявлення про це тому, що три "техніки" були названі в честь 3 "богів", які є братами і сестрами. Ми можемо зробити висновок, що Мадара може використовувати amatarasu, оскільки він бачив, як, використовуючи Сусаноо і Цукуемі. На стороні записки, навмисно або помилково, Ітачі показано, використовуючи Сусаноо без його активного mangekyo шарінган, Мадара і показано використання його при використанні rennegan. Це приводить мене до думки, що Сусаноо може бути використаний в будь-який час без Шарингана будучи активним до тих пір, як amatarasu і Цукуемі може бути використаний. Крім того, відповідь вище говорить про те, що спробувала передати в Каму-це єдина можливість його mangekyo шарінган. Однак, за спробу використовувати око Місяця без Мадара, я думаю, що це також безпечно припустити, що він також може використовувати Цукуемі. Слід, однак, відзначити, десять хвостів необхідні для виконання дзюцу, і його очі відбивається від Місяця, а не користувача, який може означати нескінченне Цукуемі може бути окрема дзюцу можуть використовувати тільки десять хвостів і це jinchiriki. Також слід зазначити спробувала передати використовуються в невеликих масштабах версію цієї техніки в одному з фільмів, який привернув Наруто і Сакура в інший "світ мрії". Невеликий шар був присутній під час кастингу, що може призвести до її повністю відокремити, хоча аналогічною назвою, технікою.

На жаль, з наявною у нас інформацією, в даний час немає однозначної відповіді на weither або не є реальний набір можливих прийомів для всіх користувачів шарінган, щоб розблокувати, або якщо спроможності між користувачами шарінган самі по собі є унікальними.

У нас є цитати манзі говорилося, що Мадара Ітачі і Саске є винятком серед своїх родичів, і ми знаємо, що вони всі можуть використовувати amatarasu Цукуемі і Сусаноо. У нас також є цитати манги, які кажуть, що ці методи рідко в їх клан. Це відсутність Учіха, що методи кшталт "норма" Тому що 3 з 5 Учіха, який методи відомі нам раніше згаданий комплект. Я врятую мої проблеми з вірогідність і шанс, лол.

Крім того, прояснюється вище відповіді, Мадара був реанімований (tensai ЕДО) з обох очей, і в його "прайм". Тобто всі ті методики, які він набув протягом свого життя могли б бути використані, у тому числі його отримання hashiramas клітин, і rennegan незважаючи на його отримання пізніше, на смертному одрі. Він був на смертному одрі перед його спробувала передати засіданні, що пересадили обидві його rennegan очі Нагато, і почав ставити його око Місяця план в дію. Саме з допомогою спробувала передати і чорний zetsu (Мадара), що буде впливати на Нагато у своїх діях під час мудрець дуги, і доведення до логічного завершення, здавалося б, зірвали план. Коли jinchiriki потрапили в полон і їх хвостатих витягнув з них, вони померли (виняток отримав garaa, який помер і був відроджений). Вони були відновлені (tensai Едо) і reinfused з хвостатим звіром чакри, в той час як самі звірі, здавалося, були запечатані в статуї Гедо, незважаючи на jinchiriki будучи в змозі використати весь звір перетворень. Видно з Сон Гоку, будучи звільненою від штанги чакра закладено в ньому, але все ж були запечатані в статуї, і перевіреної на звільнення tensai Едо і jinchiriki без впливу самих звірів.

Нарешті, коли Мадара повертається в своє реальне життя тіла, у нього немає очей, поки zetsu відновлює спробувала передати rennegan використовував спочатку Мадара це.

+892
user2815465 23 лист. 2018 р., 12:51:58

Я думаю, причина набагато простіше, ніж всі ви, хлопці, просто сказав. Цілком ймовірно, що наказ коритися не міг бути виданий, оскільки всі інші люди не схильні Гіас почав би підозрювати щось дивне відбувається, і вони досліджували на Гіас. Однак, цей висновок не може бути можливо, якщо виданий наказ, як "відтепер і надалі слухатися мене, але ніколи не скажу і не робить жодних посилань на те, хто дає вам накази".

+850
White Boy 7 лип. 2011 р., 17:11:07

Як броньований Титан і Енні у формі Титану загартувати їх тіла, в той час як Ерен та інші перевертні Титан не може?

+840
paulj 28 лют. 2015 р., 09:13:26

Н досліджував минуле, так багато його висновки збігаються з L, так що я почну з самого початку, чому Н (І Л) думали, що світ був убивця.

 • Глава 2/Епізод 2 (19:11): Цей вбивця повинен бути в районі Канто.
 • Глава 3/Серія 3 (3:35): Цей вбивця повинен бути студентом.
 • Глава 4/Серія 3 (10:40): Цей вбивця повинен бути відносним поліції.
 • Глава 11/Епізод 6 (8:45): Цей вбивця діє самостійно і має бути серед тих, розслідуваних ФБР протягом перших 5 днів.
 • Глава 15/Епізод 8 (5:58): у вбивці був досліджений Рей Penbar і, отже, є частиною Головного Ягамі сім'ї або частиною суб-головний Кітамура сім'ї.
 • Глава 19/Епізод 9 (15:35): я нутром чую, що його світло є вбивцею.

З цього моменту, я постійно підозрюючи світ, але ніколи не міг знайти якихось конкретних доказів, що підтверджують це коньюктура. Це відбулося в основному за неправдивих правил поставити в сам світ. Якщо б не ці правила, світ був би засуджений. Потім в главі 58/епізод 25 (18:45) л вмирає і в главі 59/епізод 27 (1:25), N і M вступають у гру "кішки-мишки" -гра починається заново.

 • Глава 60/епізод 27 (13:22) (м): вбивця повинен знати про викрадення директора Takimura.
 • Глава 63/епізод 27 (20:27) (л): L-це фейк і тепер називається Л2.
 • Глава 75/епізод 30 (1:44) (Н): Л2-це вбивця.
 • Глава 77/епізод 30 (10:53) (м): н дізнається, що одним із правил є підробленою М.
 • Глава 78/епізод 30 (12:16) (н): на 13 день правило вважається підробленою.
 • Глава 79 (Н): підтверджується правило, що це фальшивка.
 • Глава 82/епізод 31 (13:27) (Н): то вбивця , повинно бути, син шефа Ягамі, Ягамі Лайт.
 • Глава 85 (Н): це підтверджує, що світло-це перший вбивця і Міса-другий вбивця.

З цього моменту, Н тримає підозрюючи світло, але знову ж потрібні докази, перш ніж засуджувати світла. Він узяв Н аж до голови 103, щоб отримати ці докази і він тільки отримав шанс теж.

 • Глава 103/епізод 36 (21:16): Свєта зізналася моя перемога
 • Глава 103/епізод 37: Миками закликає Світ Бога (2:37), і тільки ім'я не записано-це світло (3:00)

Це вважалося досить доказів, щоб засудити світла і гра вбивця нарешті закінчилася, коли Рюк вбиває світло.

+813
Sohaib Mustafa 27 трав. 2010 р., 01:31:44

Нижче ростомір був циркулюють в інтернеті:

enter image description here

Але я не думаю, що це точний, так що я зробив деякі грубі розрахунки, використовуючи різні джерела.

Поширений графік ставить Гамагори на 2,69 м або 8" 8'

KillLaKill.com є деякі профілями персонажів на їх місці різних героїв.

Якщо припустити, Рюко має середній жіночий японський висота - 158 см (5 футів 2 дюйми), тоді можна було б оцінити висоту Гамагори шляхом зміни розмірів зображень, так що масштаб символів є більш розумним. Я використовував розмір голови для цього, як відмінності повинні бути менше, ніж якби ми порівнювали інші особливості:

1.58 м * 1.66 Ryukos = 2.6228 м або 8"7'. Це дуже схоже на зображення вище

enter image description here

Там, очевидно, багато недоліків в цьому розрахунку. Масштабування на основі візуального огляду, Рюко не може бути середній жіночий зростання, не використовуючи стандартний блок Номерана вимірювання і т. д. Але це дає певний діапазон, що його висота може впасти ст.

+792
Gaynor 21 груд. 2017 р., 16:37:44

Існує не так багато інформації там, можливо, тому, що це погана практика, щоб критикувати колег-аніматорів. Але є інформація від людей, які були задіяні:

По-перше, цей мангака був задоволений тим, як аніме анімовані, і студія сама була задоволена результатом, бажаючи реалізму, не роблячи його повністю живе дію і не був би проти, щоб зробити це знову з іншої серії, відзначити, що Майстер Мусі бути хорошим кандидатом для стилю.

Вертикальні Інк. хто публікує мангу англійською, також заявили про свою підтримку стилістичної адаптації - вертикальна Інк. Тамблер

Галузі в цілому не проти того, щоб ротоскопірованія в промисловості, Kuuchu Baranko також реалізували це для одного персонажа зовнішній вигляд і outroar в інтернеті

enter image description here

Діти на схилі також використовували техніку для анімації персонажів, які грають на музичних інструментах, особливо на барабанах;

enter image description here

Він також не був мішенню негативна зворотній зв'язок небудь.

Особисто я вважаю, що якщо велика unconvential стилістичні був зроблений вибір для всієї аніме, там завжди будуть негативні відгуки, і це робить набагато більше шуму, ніж позитивні.

+712
benvd 23 жовт. 2015 р., 07:25:20

Деякі дослідження Google, я виявив, що воно виходить від manhwa китайський, чиє ім'я 万人夜话: я не знаю, чи є переклад на англійську мову, що. Може, хтось, хто розуміє китайський знає, перекладене назва (якщо воно існує).

Це посилання на скан з яких фотографія (тому. 5).

+708
habeeb pavan 5 трав. 2016 р., 21:00:49

Додаткові томи 11 манга, в профілі мати Midoriya, вона сказала, що її чоловік працює за кордоном.

+606
magicus 28 вер. 2015 р., 10:52:44

Згідно Вікі, Murasme ...

... - це отруйний клинок, який може вбити людину за допомогою тільки одного розрізу. Після того, як меч пронизує шкіру, вона уприскує отруту в жертву, вбиваючи їх протягом декількох секунд. Акаме стверджує, що чищення це зброя є дуже небезпечним з-за цієї здатності.

В аніме, епізод 24, якщо бути точним, вона ріже себе, коли бої Esdeath, щоб отримати відчутний поштовх силою за декілька хвилин нібито з допомогою сили всіх людей, яких вона вбила. Виходячи з того, що я бачив в аніме і дискусії навколо леза, вона повинна була померти, чому не вона?

+604
Murad Kedir 15 серп. 2017 р., 00:07:24

Хто був Сью cosplaying як в "Гэнсикэне" Nidaime - Епізод 4?

Це було, коли вона cosplayed, коли вони намагалися отримати додзінсі закінчена і вона хотіла Ogiue косплей як Азуса.

+560
Louis Langholtz 27 лист. 2010 р., 03:34:49

По епізоду 4 з Токійський гуль: корінь а, є пісня, яка грає, коли * ^ * графіка звичайно бої Shachi перед тим, як вставляти пісню, мандрівники, грає.

Як називається пісня?

+538
user2488125 16 вер. 2019 р., 10:46:50

Він носив навіть під час останніх епізодів із dragon ball Z, коли він відправився поїзд зі сильніше, особливо в Буу так думаю, що це просто продовження звідти.

+537
user702846 1 лист. 2019 р., 19:51:55

Немає жодних свідчень про те, що сталося, Але так, вони є. Це насправді досить ясно, якщо ви дивитеся в розділі:

А також це з Вікі:

Після timeskip, лучче з'явився як член СР-0. Лучче пішли в Dressrosa відновити свідоцтво Donquixote піратів контрабандистів, тільки щоб виявити, що вони вже були прийняті. Лучче підозрював, що революціонери були відповідальні.

+516
user182757 Lee fedeles 27 груд. 2014 р., 00:53:13

По-перше, я думаю, що ваш інстинкт-це взагалі правильно: ця сцена покликана встановити, що Кушанскому дуже фізично сильним характером, з чудовими бойовими навичками. Це стає більш актуальним, особливо, коли ще не було відомо про фізичне тіло Кушанскому по.

Є також Правда у відповідь @kumagoro по. Зламавши меч, частково це символічний акт, зламати волю підкорених.

Що сказав, Я не згоден, що "там, здається, не бути багато реакції від Навсікая" для знищення меча. Кушанскому опускає меч в одній панелі і розбиває його в інший; панель реакція між двома показує Навсікая, яка дійсно виглядає як шок для мене. Ми не добираємося, щоб бачити реакції інших уродженців долини, але Навсікая це здається підходящим для мене.

Я думаю, що ми можемо об'єднати, що реакція з вище концепцій сформулювати такі гіпотези:

Навсікая нападу солдатів Кушанскому, і дядько Міто розряджають обстановку, змушуючи обидві сторони припинити.

Кушанскому з'являється і стикається з делікатної ситуації. З одного боку, хтось убив її власними солдатами, і хоча це й замовк на даний момент, решта її солдати не будуть задоволені, якщо говорити тільки кисті його без наслідків. Правосуддя має бути зроблено. З іншого, вона не хоче, щоб її солдати вбивають всіх в долині; вона потребує своїх людей, щоб справитися з божественного воїна яйце.

Отже, Кушанскому знищує зброю, яка дозволяє вбивати її солдат. Це свідчить про її роль влади-вона може знищити все в долині і в долині ніхто не може зупинити її ... а також її фізичні сили для прориву настільки потужною лезо. Це акт домінування.

Навсікая стривожений, але для звичайних людей з Долини, що меч-це інструмент, використовуваний королівською родиною більш історично і культурно значимий артефакт, наскільки мені здається. Так, це рідкісний об'єкт, але люди з Долини переживають біса травматично день; Кушанскому знищивши королівський меч-це відносно незначний інцидент.

Все, що сказав, Ця сцена також включає Навсікая продемонструвати психокинетические сили, що ніколи не з'явиться знову, тому Хаяо Міядзакі, можливо, було тільки придумувати і бачити те, що застряг. :-)

+504
typelogic 21 лист. 2012 р., 20:02:12

Що Котецу намагається пародіювати в цій сцені з голови 495?
Мабуть, його дійсно старим.

fundamentals

+489
HS Lee 31 січ. 2015 р., 18:31:15

Для Шикая Мацумото Rangiku це:

Коли вийшов з командою "гарчати" (唸れ unare?), лезо розчиняється в попіл. В бою, Мацумото можете контролювати рух попелу, і вирізати все, що він приземляється на, переміщаючи рукоятку. Попіл теж достатньо міцне, щоб використовуватися в якості щита, щоб заблокувати ворожі напади

Для Шикая Кучик Бьякуі:

...Відокремлює лезо сенбонзакуры на тисячі тонких пелюсток, як леза.... У той час як леза занадто малі, щоб бути видно неозброєним оком, вони відбивають світло таким чином, щоб виглядати як пелюстки сакури. Бьякуя може контролювати лопатей, тим самим дозволяючи йому шматувати супротивників на відстані і пробити практично будь-який захист. У той час як Бьякуя може контролювати леза з допомогою сили думки, використовуючи його руки, дозволяє йому робити це більш ефективно, що робить лопаті рухатися в два рази швидше.

Є кілька основних відмінностей, хоча вони дуже схожі.

 • Бьякуя може контролювати лопаті його з розуму, в той час як Мацумото необхідно перемістити рукоятку.
 • Зола може бути використана в якості щита, поки Сенбонзакура не може.
+477
un1corn 18 лип. 2017 р., 19:20:22

enter image description here

Танець у вампіра Bund в манзі серії Тамакі Нозому працює з 2005-2013. Він має 12-епізод 2010 адаптацією аніме на вал.

Додаткові відомості див. У статті Вікіпедії.

+400
llameadrpc 7 січ. 2019 р., 23:09:29

Darker than Black image

Темніше, ніж чорний - це надприродна дія аніме Tensai Окамура. Через десять років після загадкової катастрофи, перші люди, відомі як "підрядники" отримали різні нелюдські сили, використовуючи яку, варто було їм унікальною ціною. Різні країни використовують їх в якості шпигунів і вбивць. Організація під назвою Синдикат відправляє внз, китайський підрядник, на секретній місії в Токіо.

Цей тег повинен використовуватися в питанні про темніше, ніж чорний.

Для отримання додаткової інформації:

+358
eding42 2 квіт. 2016 р., 09:25:07

У 15-му розділі манги є флешбек, в якому Ед говорить, звертаючись до Альфонсо:

enter image description here

+354
ranggadablues 10 черв. 2018 р., 16:09:00

(Примітка ця відповідь є застарілим.)

Аніме, здається, зробити серйозне зауваження з приводу не розкриваючи, хто сьомий один. Я сумніваюся, що це було виявлено ще в манзі. Це означає, що відповіді ми не можемо і не знати.

Було сказано, що нинішні "шичибукай" є:

 • Закон
 • Михоук
 • Doflamingo
 • Кума
 • Хенкок
 • Баггі

Чорна Борода залишив князьків і тепер набагато більш потужним.

+331
user39785 5 січ. 2015 р., 03:00:58

У першій серії/чолі Наруто, Наруто вкрав сувій з секретними jutsus і від неї, дізнається, Tajū Каге Бушин не дзюцу, множинне версія тілесного альтернатива Бушин не дзюцу (який вони вивчають в школі). Поки Каге Бушин не дзюцу, здається, бере більше чакри і це набагато складніше, ніж Бушин не дзюцу, це не здається особливо кричущим. Крім того, значна кількість персонажів, здається, використовувати його, якщо Викия статті можна вірити. У той час як більшість персонажів, які використовують Каге Бушин не дзюцу не зробити кілька клонів, це не схоже на масовий стрибок від одного до іншого. Так чому це тримається в таємниці і запечатані в сувій печаток, коли інші jutsus, що неймовірно важко для людини або навіть потенційно смертельною (як відкриття восьми Воріт) не?

+296
Rosemary Dzvimbu 7 лип. 2012 р., 10:24:00

Це Busō-не секу хакі. Більшість Busō-shokus чорні тому, що вони на щось, що не світлого кольору (шкіра або рядка Doflamingo по).
Єдині винятки, які я бачив, Луффі і Chinjao. Взуття Doffy є Busō-Секу, що означає це чорне, персонал Верго є Busō-Секу, що означає це чорне, шкіра Верго є Busō-Секу, що так воно фіолетове.
Це може бути, що під колір вибирає, будь то фіолетовий або чорний. Він може навіть просто бути концентрація хакі.

+256
Charley Farley 14 черв. 2013 р., 02:25:33

Зверніть увагу, як в зображення, Луффі і Усопп мають точно таке ж вираз на їхніх обличчях. Я б сказав, що це поєднання

 1. Здивування на #2С потужність,
 2. Шок побачивши свого друга в такому вигляді, і
 3. Він просто наслідує Усопп в спробі на "правильної реакції" на ситуацію.

Адже Луффі прагне бути майже ненормальна реакція, коли справа доходить до подібних ситуацій. Бої, їжа, скарб, та суміжних тем йому тут всі раді, але дівчат він не звертає уваги на...

+220
user1932796 30 жовт. 2010 р., 10:40:01

Моє припущення полягає в тому, що Міядзакі хотів дати лісі почуття глибокої старості. Це навряд чи буде виглядати старий ліс без кілька дерев, які впали або були скорочені. Ми змусили повірити, що ці дерева були вирубані, коли ліс був набагато молодше.

Звичайно, є кілька питань, які виходять з цього.

 • Чому ці занепалі розпаду дерева (або впала частина або пні)? Так, є приклади кореневі системи переплітаються, але це не так.
 • Чому немає рими?
 • Якщо цих дерев скам'яніла, що очищає воду? Якщо вони не зачерствел, чому немає моху?

Я думаю, що Міядзакі планує виглядати і відчувати себе прадавнього лісу з суперечливими ідеалами.

+218
user10141 29 лип. 2014 р., 06:50:50

Ні аніме, ні візуальний роман показує, як саме Кенго батько був переможений. Тим не менш, у візуальному романі, Кенго батько не був переможений поодинці Кесуке - він був побитий, коли Масато, Кесуке і Рін піднялися проти нього одночасно.

Файли source1 і файл source2

+195
Meryl Fernandes 20 лип. 2016 р., 06:33:52

Схоже, Нацуме реінкарнував, але з якоїсь причини, Harutora довелося залишити її позаду, вірно? Відповідь очевидна, він зробив щось табуйоване, заборонене, і там, здається, якийсь незакінчену справу з Taizan Fukun ритуал, який робить це логічно, що він міг втекти, так що він міг закінчити те, що почав.

Крім того, це видається цілком логічним, що Нацуме буде залишений, як, що...я маю на увазі, якщо ви думаєте про це, Harutora повинні бути принесені в жертву щось більше, ніж життя плескатися на щось табу, воскрешати мертвих, які в будь-яке інше аніме, що я бачив-це більш серйозно помічені як злий магії.

Враховуючи характер Нацуме, вона б цього не допустила Harutora, щоб зробити щось подібне-насправді, вона вже висловила свої заперечення назад, коли Сузукі намагалися використовувати один і той же ритуал. Тільки з цієї причини ставить Harutora в нестандартній ситуації, коли він повинен воскресити Нацуме проти її згоди. Їй заперечуючи процес може тільки ускладнити і відвернути його від ... ми повинні назвати це романтичної або нав'язливою--мета продовжити життя або повністю воскресити її як нормальну людину.

Якщо б я був Harutora, це було б занадто страшно зіткнутися з ким-то ви любите тільки, щоб сказати їй, що її життя залежить від певних `невизначеності' в тому числі за допомогою інших-мирські боги, демони, чи ще за що-небудь і робити все це з якої причини? За любов, яка чиста і щира? Я не думаю, що Harutora має навіть найменшого розуміння того, що він дійсно відчуває до Нацуме, незважаючи на те, що він робить щось відчувати глибоко і лякаюче глибока сама по собі сумнівів не викликає...

Сказавши це, я б, напевно, надіти найкращі кросівки і підготувати для запуску, якщо тільки, щоб врятувати себе від приголомшливо тривожні пояснення ... і зізнань ... Я повинен зробити, щоб задовольнити Нацуме болісно зондувального цікавість..

Нарешті, якщо Harutora довелося зрештою пожертвувати собою, як це може бути єдиною можливістю для завершення ритуалу, я впевнена, що він не хоче робити це прямо у неї на очах. Він знав, що я відчував, будучи свідком перших рук смерті Нацуме і бути причиною занадто. Я думаю, він би не вагаючись, щоб кинути все заради неї, але просто так він не повинен відчувати себе так погано про нього, він міг би зробити це самостійно, як якісь вищі, героїчні жертви, яку ніхто не повинен заважати, особливо Нацуме, хто може відкинути те, що пропонують--це відмова, що Harutora б бути ще більш трагічним, бо як на диво очевидно, він просто такий хлопець, який не знає, коли потрібно здатися. Чи може це просто справа впертого справжня любов?

Що ясно, що він не бажає продовжувати своє існування без Нацуме, як видно, коли він торкнувся відсутня пентаграма на його верхній лівій щоці відразу після загибелі і оплакувала її втрату викрикуючи її ім'я неодноразово-те, що він зміг це зробити, тільки коли він був укладений Kurahashi/Yashimaru в Onmyou штаб-квартира Агентства.

Таке відчуття, що хтось повинен померти де-небудь по дорозі до Нацуме остаточної воскресіння пригнічує мене, як це виглядає зловісно з самого початку... що Harutora, можливо, в переносному сенсі померти, щоб поступитися якоу повне пробудження як засіб вдосконалення заборонений ритуал цілком можливо, тут ще більш гірким можливість Нацуме здаватися своїм життям, щоб звільнити Harutora від зобов'язання він на себе, щоб воскресити її, особливо коли вона зрозуміє, зрештою, глибину його жертви... я не знаю, яким чином історія може піти, але там обов'язково буде щось романтично-трагічними, в кінці кінців... і це майже змушує мене хочуть знати, як все може вийти... так, говорити про 50 відтінків реінкарнації, вірно?

+193
Arjun K Mukundan 8 лист. 2010 р., 06:00:06

Ну якщо згадати з філлеров, де Какаші вперше використав Raikari, він отримав його очі страшно, тому що він не міг впоратися зі швидкістю свого тіла. При використанні raikari це прискорює ваш рух через висвітлення чакра і якщо у вас немає Шарингана, щоб піти з вами(бачити ваших противників атак з великої дистанції) або освітлення щит(як у райкаге є) ви знаходитесь в для відкритих атак. Ось чому Какаші не міг використовувати Raikari без Шарингана.

+129
museday 11 вер. 2016 р., 19:17:59

Є питання з приводу респавна час регулярних Диявол фрукти (ДФ), але мене цікавить можливість створення безсмертної армії, використовуючи той же одноразовий ДФ, а саме Опе Опе але ми і Йоми Йоми але Мі.

В опе Опе але Ми може виконувати "вічної молодості операція", яка вбиває ДФ користувача і дає вічну молодість (і тому потенційно вічного життя) до теми. У Йоми Йоми але Мі дозволяє душі користувача, щоб повернутися до його тіла після його смерті.

Чи Опе Опе але Ми респаун після багаторічних молодь експлуатації (користувача смерть) або після смерті діяла особа? Чи Йоми Йоми але Ми респаун після "першої" смерть або після того, як душа покидає цей світ назавжди?

Принаймні, на опе Опе але Ми ні тіла вліво, щоб утримувати фрукта повноваження і після Doflamingo хотів стати безсмертним Россинанте харчуючись плодами та проведення операції, можновладці не можуть бути збережені в оперованого організмі людини.

Можна створити армію безсмертних, використовуючи один з цих ДПП?

+109
Alexander Gjikopulli 20 лист. 2017 р., 10:50:52

У боротьбі з Midoriya, шото не хочете використовувати свій вогонь частина бзік і нападають тільки з льодом. Його батько попередив його, що він збирався дійти до межі, якщо він не Midoriya штовхнув його, і після шото згадалося включив його пожежної частини. Тоді я не дуже добре розумію, що сталося. Здається, він посилає крижаної атаки перше, що Midoriya відвертається, а потім він як-то використовує його вогнем в атаку, але не дуже зрозуміло як. Яка була атака Тодороки шото про? Він тільки використовувати вогонь, він використав поєднання вогню з льодом, він використовував його крижаною частини просто estabilize себе? Як це було?

enter image description here

enter image description here

+89
Jeff Voigt 27 вер. 2019 р., 14:32:36

Біда виникає, коли хтось помер додається до класу 3, спогади і всі записи, що стосуються додаткових змінені деякі невидимі сили і додаткову фізичного тіла, дозволяючи решти класу, щоб взаємодіяти з ним.

Однак, при описі того, що може бути причиною лиха існує, для 3 класу, 26 років, що передують відмовився прийняти дівчину, смерті і почав діяти так, як якщо б вона ще існувала, що ведуть до неї на випускний фото, вона починається з одного студента відмовляючись прийняти її смерть і була спочатку думав ввижається потім більше студентів підтвердив і вчитель дозволив мертву дівчинку залишитися в класі.

Дівчина, яка померла 26 років до отримання фізичного існування як зайві або ж просто клас побачити її привид?

+21
Gherpi Omar 20 серп. 2014 р., 06:38:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil