Реальна історія Hampnie Hambart?

У неділю без БогАй батько бере його ім'я з історії про іграшку, яка продовжує рухатися у вічності після весняних канікул.

Є реальна історія про Hampnie Hambart, що був зупинений в якості посилання в аніме? Чи це просто персонаж довідкова інформація?

+402
paulsnyder 10 бер. 2017 р., 15:29:05
35 відповідей

Я хотів би дати вам канон відповіді, але після довгих пошуків я не зміг знайти. Санджи з його сигарети було тільки те, що було створено з його характером. Якщо тривалий час, що він пішов Без цього просто не відчуваю право глядача, тому що вони звикли до сигарет. Я вважаю, найдовший період часу, що він йшов, не один був на небезпеку панку і він в тілі нами, він, очевидно, мав деякі більше відволікатися на руку, яка тримала його від своєї пристрасті. Я буду продовжувати пошук, щоб спробувати знайти в каноні відповіді, якщо я можу, я буду оновлювати відповідь відповідно.

+1000
Aditya Kumar Pandey 03 февр. '09 в 4:24

Коли я дивлюся аніме і чую імена персонажів (Су-вона, сина АНК), я думала, що манга пишеться корейська і видані в Японії, як і у випадку замерзання.

Я не міг бути більш неправильно вважати, що. Коли я перевірити Акацукі немає Йона на mangaupdates, вона була написана Кусанаги Мідзухо, чий профіль говорить про те, що він є носієм японської мови.

Іноземні імена поширені в японських манга. Дуже часто можна вводити іноземець (головний герой чи ні), щоб приєднатися до решти японський литий. Крім тих випадків, у нас є розповіді, де параметр в землі закордонних справ Японії, або в альтернативній всесвіту, де імена персонажів зроблені іноземними, як у випадку з Акацукі немає Йона. Однак, у більшості з манги я читав, що потрапляє в цю категорію, імена переважають західні і я ніколи не бачив ніякої іншої показує всі знаки, що мають корейські імена.

Чому автор не став перейматися використовувати корейські імена персонажів? Чому не японець?

+1000
skifans 15 лист. 2012 р., 07:36:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В Монстр Наокі Urasawa, були "концерти", проведених з дітьми в особняку " Червона Троянда. Хіба вони коли-небудь пояснити, що ці "концерти" були насправді? Були діти відтворює події деяких книг? Я дивився всю серію і я не зовсім зрозумів, що таке "виступ" було насправді.

+996
user3152377 31 січ. 2010 р., 09:37:08

В епізоді 24 і 25 Сталевий алхімік: Братство, Ед, Лінг Яо і заздрість потрапили в суб-розмір, який був створений для зберігання все, що обжерливість ніколи не проковтнув.

Заздрю сказали, що немає порятунку, але Ед дізнався щось. Що він конкретно зробив?

Наскільки я можу зробити, він зробив трансмутації людини, щоб відкрити браму істини і з цього, він може втекти. Але як це можливо? Оскільки суб-вимірювання відокремлена від реального світу.

Також, чому Ед не втратив нічого, коли він знову відкрив ворота? Чому заздрість і Лінг ні?

+915
Franco Schillage 5 лист. 2017 р., 15:43:28

У цьому фільмі, Рем померла через панування, де шинигами помре, якщо він явно намагається продовжити чиєсь життя, убивши ще через Зошит смерті. Це сталося тому, що Кіра керувався л до Місіс в якості другого Кіри. Як тільки я довела, що вона є, вона буде виконана. Ось чому Рем вбив Л. і з Рем продовжив життя Місі, вбиваючи л, Рем помер (правило XVII ст.:1).

Я не помру, бо перш ніж Рем зробив, я вже написав своє ім'я в Зошит смерті, що вони вилучили з диктор новин. За правилами Зошити Смерті, перша письмова набирає чинності а другий ігнорується (правило ХV:1). Так я вже написав своє ім'я, коли Рем писав ім'я л, не вступили в силу.

Бачити Смерть Примітка Правила.

+908
MD A Jakariya 12 лют. 2010 р., 13:03:33

Я виграти проти світла? Дозвольте мені розповісти:

Після смерті L в епізоді 25, ми припускаємо, що світ переміг. Але в епізоді 26, Л залишає повідомлення на своєму комп'ютері (який світло віддаляється в один і той же епізод).

L's computer message

Крім того, в кінці епізоду, ми бачимо, що деякі дані передаються з персонального комп'ютера л.

Отже, моє питання: він знає/підтвердити , що світ був Кіра і направив справу даних поруч?

This ambigous scene shows the message "Transmission"

Примітка:за "перемога", я маю на увазі, що L переміг світ в їх розум гра/Битва. Л підтвердив, що світло-Кіра( але не може довести це в очах всього світу). Він зміг побачити, що світ прийде, щоб убити його в майбутньому і підтвердив, що світло-Кіра (коли світло усмішки на вмираюче тіло л). Це чисто теорія, заснована на тому, що передані дані дійсно можуть бути справи відомості про тім світі, як Кіра.

+904
GVATOR 9 груд. 2016 р., 00:54:09

Не відомо чи Ічиго зможе запечатати його Zanpakuto. Однак, Зараки Кенпачі-це інша історія. Зараки відкрито заявляє, що він не поставив печатку на його Zanpakuto, відкриваючи новий рівень обговорення. Це означає, що коли сініґамі отримують свій Zanpakuto вони unconsiously поставити печатку на ньому, що ставить його в Єдиний державний катану. Я міг би продовжувати набирати багато днів, але коротка відповідь... Кубо Тайто, напевно, думає, що Шикай Ічиго виглядає краще, що його загерметизованому положенні.

+837
Suresh 23 жовт. 2014 р., 09:37:57

Я вмираю, щоб знати ім'я хор музика, яка грає, коли головні демони представлені як Deliora і демон флейта.

Я намагався дивитися через деякі саундтреки на YouTube, але не можу знайти його.

+826
Kris Johnston 24 черв. 2012 р., 14:24:52

Всі ми знаємо, що Лелуш стер пам'ять про нього Ширлі, у разі Мао. Але чому? Не міг він просто стер її спогади про нього як нуль, замість того, щоб стерти всі спогади про нього?

+776
Aerath 14 вер. 2014 р., 02:11:24

Так, події в епізоді 37 від нападу на Титані (сезон 2, Епізод 12) відповідає глава 50 в манзі. Це означає, що якщо ви хотіли забрати відразу після епізод 12, як і всі згадані вище, це буде глава 51 (том 13) манги. Просто для тих, хто шукає епізод-манга еквівалент сезон 1 і Сезон 2 Атака на Титану:

1 сезон:

enter image description here

Сезон 2

enter image description here

Це кращий еквівалентності я придумав. Зверніть увагу, що деякі речі, які були в манзі, а не аніме, і там були деякі події, які сталися в місцях, різницею, що в аніме.

+768
Racinee 15 трав. 2012 р., 19:18:11

Є якась зв'язок, як Armored хакі подобається, коли тіло вкрите нен як шар вище тіла, і для завойовника хакі подобається, коли Піту зробити це як поле нен, так що будь поруч з нею буде відчувати і боятися.

Для іншого типу хакі передбачення, я не знаю про це, але на цьому схожість між двома і огляди для вашого духу і вашої волі. Чим більше буде, тим більш потужні.

+737
Osayande Edith 14 вер. 2013 р., 05:36:07

Під час Четвертої світової війни ніндзя, Учіха Мадаре вдається вирватися проекту Tensei Едо, звільнивши себе і знову поставив себе у проекту Tensei Едо. Але як і коли Мадара знав про ручних печаток Едо проекту Tensei?

+732
Arthuiorillo 21 бер. 2014 р., 19:10:08

@kuwaly відповідь , по суті, вірно.

Я б просто хотів додати, що я ніколи не чув про 7-й поверх, виключаються з будівлі. Основні числові забобони в Японії (і, ймовірно, китайські, і т. д.) оточують цифри 4 (四 Єп або ши) і 9 (九 ку або kyuu), так як вони звучать як "смерть" (死, ши) і "страждання" (苦 ку). В міру моїх знань, ні подібних забобонів навколо числа 7 (незважаючи на те, що, як ви правильно зазначили, 7 можна прочитати Сіті).

Також, просто для ясності - наявність "альтернативного" свідчення, як Ен і НАНА (для 4 та 7 відповідно) не чисто через забобони. Це, швидше, тому, що є два паралельних схем для підрахунку в Японії, один з яких використовує споконвічно японські слова (хіто, фути, Ми, Гей, провідник, ...), і один з яких використовує китайський імпорт (Итсу / Ічі, Н / Джі, Сан, Ши, іди, ...). Це віддалено схоже на те, як англійська і рідного слова (один, два, три, чотири, п'ять...) і грецького імпорту/латинь (моно / універу, Ді - / Бі -, три -, тетра - / квад, наболіло / Куинт, ...). Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації, спробуйте задати питання на японському.ЮВ

+731
Francis Perron 1 вер. 2010 р., 17:45:21

Для святкування початку Торіко аніме, особливий співпрацю з одним шматком було зроблено. 1 година спеціальний служить епізод 1 з Торіко і епізод 492 шт.

Через рік у 1-й річниці Торіко і через успіху першої спільної роботи, був оголошений другий Торіко X один шматок співпрацю спеціальних. 1 година спеціальний служить епізод 51 з Торіко і епізод 542 одного шматка.

Третій співпрацю спеціальних кросовер вийшов в ефір 7 квітня 2013 року, під назвою Сон 9 Торіко X один шматок х Дракон м'яча Z супер співпрацю особливе. За 1 годину спеціальні персонажі Торіко, один шматок і Дракон м'яча Z і служить епізод 99 з Торіко і епізод 590 з одного шматка.

Джерело: Тут

+651
Bismita Sahu 2 груд. 2010 р., 09:34:39

См. також:

+640
Rahman Mohammadi 29 лип. 2018 р., 04:26:19

Райнер і Бертольд відчайдушно намагаються захопити "координата", засновник Титан. Але за даними http://attackontitan.wikia.com/wiki/Beast_Titan звір Титан

"це один з найсильніших титанів, що володіють здатністю керівництво та безпосередню безмозких Титанів і створення нових титанів від загального Eldians. Ці здібності, як кажуть, майже те саме Підстави Титан"

Тоді чому люди з марлі потрібно так відчайдушно підстави Титан? Якщо це за його здатності командувати іншими титанами, не могли вони використовують звір титан, а не для цієї мети?

+639
Jon2029 5 бер. 2013 р., 19:15:07

Якщо ви говорите про Eldians за межами Парадіз острів (той, де [спойлер] Райнер родом), що з-за Marleyans. Із-за страху Marleyan в Eldian Титан трансформери, вони створили зброю, технології здатні знищити ці Титан трансформаторів. Ось як Marleyans отримав у володіння чотири з дев'яти Титан трансформаторів (не пояснити це тут).

Джерела: Манга. Він був згаданий одним з найвищих злетів Marleyan. Не забув голова. Але крім цього, він був сильно мається на увазі.

+628
GeauxEric 26 груд. 2012 р., 09:27:44

Заклинатель-це єдиний життєздатний людина, щоб мати можливість використовувати такий підступний спосіб, через її далекий приціл (тобто, її кришталеву кулю).

Сіндзі некомпетентний в тій точці, де він не може навіть забезпечити свого слугу праною, набагато менше основний магії.

Базетт більше не в картинці до цього часу у певного священика.

Ілля не має жодної підстави, тому що у неї є Берсерк.

Це не Кирей, бо він є посередником, тому імена всіх майстрів буде відомо, що його рано чи пізно, тому що всі майстри мають повідомити йому.

Тільки ассасин здатний в шпигунстві, але вбивця цього Грааля обмежується храм на горі...

+573
Nirup Singham 7 жовт. 2018 р., 13:41:01

Я не знайшов хороших доказів взагалі, звідки взялася ця фраза. Дещо дивно Синсэнгуми фан-сайтів і міських словника стверджують, що це була реальна історична фраза, але в Вікіпедії і на питання я відповідав в історії ДП стверджують, що це була не реальна фраза і була придумана для манги Нобухіро Watsuki. Вікіпедія стверджує, що без цитування:

У "Аку соку Зан" девіз його життя (悪即斬, більшість у буквальному сенсі, "вбивати тих, хто зло відразу", що перекладається як "вбити зло відразу" англійська даб і як "швидка смерть злу" у програмі Viz манга), швидше за все, вигадане, хоча воно охоплює загальне почуття Синсэнгуми під час Бакумацу.

Єдиний підлозі-надійне джерело, до їх числа відноситься пошук книг Google Пошук, що Ейвері зробив для історії ДП відповіді, який підвернувся ніяких результатів по фразі де в 20-му столітті. Історію відповідь SE також вказує на те, що пахне фраза начебто погано класичному китайському, що не експерт сучасної японської мови придумали б, який хоча б гідною непрямих доказів.

Все, що я дійсно потрібно йти на даний момент є інстинкти, які говорили мені, що якщо так складно знайти будь-який пристойний історичне джерело на цю фразу, Це дуже малоймовірно, що мангаки роблять щотижневі акції серії для сенен Джамп б вдалося відкопати, так це, напевно, було фальшивкою. Я не знаю, чи було це Watsuki спеціально або якщо це був один з найбільш дивних сфабрикованих "фактів", які іноді з'являються в щасливі історії ілюстровані книги спрямовані на школярів клас, які ви купите в магазині сувенірів в музеї, але нутром чую, що хтось зробив це в наші дні.

Це означає, що коли інші аніме використовують цю фразу, вони посилаючись мандрівника-просто спосіб Кеншин. Вони можуть робити так навмисно; кілька гучних творців манги, включаючи Эйитиро Ода з одного шматка і з-Хіроюкі Такеи Шаман Кінг працював в якості помічників для Watsuki, і серіал залишається популярним, що призвело до живого дії фільм вийшов в 2012 році, з продовженням у 2014 році, оскільки він досі в суспільній свідомості. Крім того, можливо, що після цієї фрази була введена в мандрівника-просто спосіб Кеншин, він став частиною народної історії, як в американських фільмах, як "Титанік" , вплинули на громадську погляд на історичні події.

+557
Kate Johnson 24 жовт. 2017 р., 01:15:56

Перша ВН/сезон угод з плодом все це виявиться звичайним, гріхи (горе) дівчат.

Плід все це виявиться звичайним реальний плід?

Тепер, що лабіринт у назві другій грі має означати?

+503
Paul99 30 груд. 2011 р., 06:26:17

По-перше, я знаю японський (хоча я зазвичай читаю легкі романи англійською мовою). Однак, я просто грати у візуальні новели японською (я не можу чути одне і значення помилки в перекладі).

здається, це було всього лише пропозиція або запит від ufotable, які не були прийняті в цьому номері-Студіо

Ви помиляєтесь, це не пропозиція, це був частину шляху він повинен був закінчитися.

http://www.typemoon.org/bbb/diary/log/201506.html

Це блог Нацу тільки після того, як епізод був випущений. Він каже, що виробництво епізод 25 почалося з рукопису, створеної ним (як автора). Згодом від ufotable довелося обрізати/змінити речі, як це було занадто довго/ занадто багато нового.

Це найважливіша частина, яка говорить, що:

と。感謝の気持ちを高円寺方面に送りつつ、 。きのこはきのこで恒例のネタバレ含む裏話を始めるのであった#25の制作は"ほぼオリジナルなので まずは原作サイドで書くべし、"と始まりました。
。そしてできあがったきのこによる脚本モドキを前に頭を抱える制作陣 。そう 分かるね。つまりきのこはまた尺をオーバーしたんだ。ファック!

Рукопис, яку він створює,-це 11 сторінок (тільки текст) і з'явиться в Blu-ray і вставку II буклет, який у мене є. Це не багато, але ось резюме (я можу підтвердити, що це добре): http://kurozu501.tumblr.com/post/131376500337/kyuubi-hime-fateubw-bdbox-ii-booklet-scans

Доказ того, що йому не подобається кінцівка від ufotable зробили те, що, коли він був випущений він в основному сказав: Це те, що вони зробили, і це частина того, що я написав в якості фактичного припинення.

Тепер, що ці 11 сторінок сказати про фінал?

В принципі, що Рін і Широ будуть довго і щасливо. Та частина, де Рін каже, що в аніме, що її пріоритетом є щастя Широ, що вона піде за ним, що вони будуть страждати разом, але в кінці кінців вони отримають своє довго і щасливо. Все, що було в рукописі Нацу.

НАЦУ говорив, що Рін буде з ним (вона не відмовиться від нього) і що вона знає, що після деяких страждань разом (як Рін говорить, що обидва страждають, Рін взяв участь в тому, що навантаження для нього) Широ досягне своєї мети і вони будуть жити довго і щасливо.

Чому я знаю, що він не стане Арчером? Тому що Нацу говорить так собі. В кінці рукопису Рін кладе її амулет у коробці. Вона стосувалася його нервово і ставить його там, як прощання. Потім Нацу говорить, що це означає, Широ не стане Арчером, як йому не вистачає амулета. Сумне прощання символізує її на прощання в інший Лучник, той, що був її слугою у війні.

Хороша кінцівка щасливішим, тому що шабля теж буде з ними в їх щасливий кінець. Я думаю, що це важко зрозуміти з епізоду, але це дослівний переклад 2х абзаців з рукопису:

"Одна і та ж бібліотека, широкий урочисте простір. Я шукав Широ. На парканах і стінах, важкі книжкові полиці стоять пліч-о-пліч і містять величезну кількість книжок. Ці книги всі товсті і густі, вони тільки видання книг. Широ залишився один в читальному сидіння. Він жадібно читав книги. Образ, який, здається, вивчаючи судову іспиту, а не вивчення магії. Широ, на його шляху до самостійного дослідження, піднімає обличчя від столу і пускається в міркування. Особа біль, страждання, муки боляче дивитися. Рін спостерігає за нею і кличе з звичайної легкістю. Шановний "спасибі Вам за вашу роботу, ви були тут врешті-решт." Широ, я був трохи здивований, коли побачив Рін. Широ "Тосака? Ще не в класі ....".. Рін "я закінчив практику рано", я дивлюся на книги, які я читав. Книга мова, історія, політика. Рін "поряд з англійська італійський? Магія передати наміри"

"Навіть якщо ви тільки керуєте ним, ви чесні, чи не так? "Широке" може бути, але я цікаво, якщо є щось, що не може бути передано, якщо я говорити з народом країни правильно мовою цієї країни ". Це тому, що Широ з чесністю, здається, щоб бути полювали. Рін бере підручник з Широ і повертає його на полицю. Протести Широ з очима, тільки кажучи: "що ви робите", Рін дивиться назад і назад, Рін "завтра мерзнути, не вийди на хвилинку"

У найближчі дні Широ чекає її в холі і вони йдуть до одного з підробленою могилі Сэйбер (так, там багато таких, як Рін каже, що в рукопису).

Це дуже смішно Широ є "мука, мука, мука" дивитися поки в роздумах і Рін приходить до висновку: Ок, Вам потрібен меч..., я відвезу вас туди завтра...

Зміни в цьому епізоді, а також. Я не дуже задоволена насправді епізод.

Загалом, відповідь-ні, він не Лучник. НАНУ нахабно говорить так в рукопису. В інтерв'ю він говорить, що шанс настільки близький до 0, це не варте згадки. Тут він просто говорить, що він не стане Стрілець, А до цього він говорить, що Широ і Рін будуть довго і щасливо.

+486
G51F 15 серп. 2014 р., 09:26:20

В якості підсилювача, Youpi здібності "метаморфоза" дозволяє йому змінювати форму за бажанням(1) (наприклад, даючи собі крила, як бачили раніше в серіалах). Це дозволяє йому приховувати і розкривати очі на волю.

Youpi's eyes

1) Menthuthuyoupi - Мисливець х Мисливець Вікі

+376
MOHAMED DAFALLA 7 лист. 2010 р., 08:29:55

Це думка, заснована питання. Списки, які ви могли б мати на увазі в основному особистому рейтингу людей, які використовують зміщення потенціалу в ранг індивідуальних ніндзя. Наприклад, Іна-шику-чо може бути в команді, але програють окремо. Тим не менш, я постараюся відповісти на запитання на основі тільки канонічного інформації.

Наруто перевершив Какаші в плані груба сила і влада, як ніндзя, коли він освоїв стиль вітру: Rasenshuriken. Це доведено тим, що він перемагає ніндзя Какаші були проблеми з його 2-ої атаці і досить одного пострілу йому.

Це було досягнення, яке демонструє завзятість Наруто і талант ніндзя, створюючи рух, що і його батько і сенсей (Какаші, Джирайя) не міг зробити. Він рухався вгору по ланцюжку кілька примірників (як перемогти Ітачі дублікат), але це саме чітке demarkation його доблесті б'ється Kakazu 1х1 з його Rasenshuriken. Це ще підтверджується тим фактом, що Какаші сам сказав, що це цікаво, якщо Наруто вже перевершив його. enter image description here.

Пізніше Какаші визнається Наруто, що він може бути навіть сильніше, ніж зараз. enter image description here

Нарешті, настав момент, коли кожен визнає силу Наруто і талант явно б'ється біль. Джирайя і Какаші загинули, борючись з болем, у той час як Наруто зміг перемогти його міцно. Цей момент не залишає передумови для плутанини. Так що десь між Kakuzu і біль Наруто перевершив Какаші!

+330
Kishanraj Khatri 24 лип. 2017 р., 17:09:27

Ви, швидше за все, шукаю 恋は切なく (коі ва Setsunaku, любов заподіює біль), трек 15 Ост 1:

https://www.youtube.com/watch?v=8NL-HCA67v0

+325
elveracarter 17 серп. 2010 р., 06:22:44

Хоча ми не знаємо, що сталося з його тілом , ми майже впевнені, що його смерть на цей раз була в абсолютній впевненості .

По-перше , тільки шарінган може кинути Изанами [ взято з Наруто викия ] ;

Ізанагі можна використовувати тільки людям з генетичними ознаками мудрець шести 
Шляху. Учіха, що походить від мудреця, здатні виконувати Идзанаги з 
їх Шарінган. Навіть з таким оком виступає в якості середовища, набирають чинності 
для того, щоб тимчасово контролювати потік реальності, як користувач вважає потрібним за ціною; 
одна має дуже обмежений запас часу в одне око для того, щоб викликати це 
техніка. Цей метод зазвичай використовується тільки в самих крайніх 
ситуації, і лише на короткий проміжок, а після Шарингана, з якої 
Идзанаги був відлитий перевищує межі, зазначеного очей стає безсилим і 
надані сліпими, з рідкісним винятком, що його бачення і силу 
можуть бути відновлені зазначеним очей, далі вона розвивається в Риннегана.[5]

Мадара міг перемикатися між обидва Шарингана і риннегана граючись . але є одна річ, яку ми знаємо напевно, і коли відбувається вилучення хвостатого звіра в jinchuriki загрожує неминуча смерть . коли ми побачили, що Кагуя вирвалося у Мадара ми бачили, сталося щось подібне , і звір був витягнутий з нього в Агуни і не випльовувати, поки пізніше, коли Кагуя ось буде переможений . Мадара був в кінцевому рахунку з чакри, і він не міг навіть перемикатися між очей в кінці, як ми могли бачити . Якщо він не має хвостатого звіра добували, можливо, він міг би.

Є ще один аргумент у мене , після того, як Мадара став мудрецем шести шляху, я думаю, що Мадара більше не міг отримати доступ до повноваження dojutsu його шарінган . Але це лише спекуляція.

+325
Jorge Luis Romano 29 серп. 2016 р., 15:15:29

Я дивлюся Дракон м'яча Z Kai і ніколи про це не думав - Якщо Бульма вдалося упакувати її назад у печеру капсули, чому вона не змогла покласти м'яч Драгон(и) в будинку, потім зібрати речі?

В результаті капсула буде досить малий, щоб привести до плутанини для тих, хто мав радар дракона, так як він буде перебувати в безпосередній близькості (якщо вона все-таки з'явилися), але може бути захований в чиїйсь кишені або навіть проковтнув / виплюнув, як треба. Він міг би навіть служив "цей радар зламався, у нас немає ніяких кульок здати, вони як і раніше десь там" вибачте, якщо загнаний в кут.

Це був просто випадок з героїв не думав, щоб спробувати його чи є щось, що б запобігти кулі дракона із зменшеною / зберігається у капсулі? І на цій ноті, ви могли б зберігати людини / тварини в капсулі?

+256
maramara09 21 лист. 2015 р., 18:32:08

Давайте не забувати, що саламандри раніше-світло погасили, як тільки вони були сформовані. Це означає, що Кирито також отримав спеціальний статті монстра, яким він став. Блиск очей був першим демонічного монстра в Сан-гравці зіткнулися, за даними Вікі. На стадіоні алфгейм це має означати, що будь-яке пошкодження монстра ніяк не можуть бути зцілені магією і хто його вбив не може бути відновлено, таким чином, вони всі виходили покарань за смерть на стадіоні алфгейм з жодних шансів на порятунок через відродження. Це досить страшно, якщо ви запитаєте мене.

+246
Andrey Dovzhik 11 вер. 2014 р., 10:43:25

Як вже згадувалося в мій коментар, це не здається помилка анімації. Аку але Хана це rotoscoped, який, по суті, малювання на пряму послідовності дій. Ось постріл з перш ніж він був анімований:

enter image description here

Я припускаю, що це було навмисним, якщо вони мали цей символ в такому вбранні. Я не бачив анімаційного шоу, але персонаж безумовно не з'являються в манзі, прочитавши її сам.

Всього лише припущення, але, можливо, це було exaggurate потворність персонажа, тому що аніматори не зміг зробити це легко з технікою?

Так, так це, здається, просто дивний дизайн персонажів. Особливо як персонаж майже не з'являється в аніме і тільки один рядок.

+199
drevlyanin 4 вер. 2012 р., 21:01:40

Щоб відповісти на ваше запитання, я повинен сказати, що це можливо для ніндзя вищого рангу майстер в дзюцу, що лежить за межами їх вирівнювання.

Наприклад:

 1. Саске → Вогонь Релізу, Блискавка Релізу.

  Sasuke's Fire Release

  Sasuke's Chidori

 2. Onoki (Третій Цучикаге) → Викиду Пилу, Землі Звільнити, Вітер-Реліз, Пожежної

  Onoki Jinton release

 3. Сарутобі Асум → Вітер Звільнення, Вогонь-Релізі.

  Він навіть отримав травму з власної атаки, коли він був ватин з членами Акацукі Hidan і Kakuzu

  Asuma Fire release

 4. Kakuzu → Землі-реліз, вітер-реліз, блискавка релізу, пожежної, відпуск води (тільки в аніме).

  Kakuzo

Я не буду розглядати Какаші і Ямато з різних причин, як у Какаші Шарінган і Ямато був одним з піддослідних Орочімару експерименту по. Але так, оскільки вони є ніндзя і виходячи з ваших запитань, вони задовольняють умові:

Какаші → Багаття Звільнення Землі Звільнення, Скид Води, Блискавки-Релізі.

+184
Dinesh Joshi 3 квіт. 2018 р., 18:55:30

Я хотів би запитати те ж сам якийсь час, і прийшов до висновку, що насправді не існує правила про те, як судити про різних осіб. Кожен суддя судить як їй заманеться.

Ginti, наприклад, литий Харада в порожнечу, тому що він хотів зрадити Травня, штовхаючи її до смерті. Ginti не хвилювало, що Харада передумав і спробував врятувати її, він штовхнув її в холодній крові в будь-якому випадку, якщо б вона не вирішила перейти на її власний.

Виявилося, з іншого боку, був спрямований на конкретний результат, а не те, що може статися. Якщо ми згадаємо епізод 1: Такаші (чоловік) був спрямований на реінкарнацію, незважаючи на його зраду дружині. (він у підсумку грали на перемогу, в кінці кінців). Такаші навіть не намагалися напасти на власну дружину, тільки щоб бути зупинений виявилося.

Пізніше, з Нонною в більярд (в)дії кардинально змінити свій стиль судження. В епізоді 4, виявилося навіть не намагаються зупинити Місакі (ТВ-шоу, хостес), так як вона неодноразово бив пацієнтів це (БОРП) череп на екрані, напевно, тому що гра триває далі.

Нарешті, ми Тацуми (полеглих розшукової) та Сімада (хлопчик, чия сестра була згвалтована) під час епізодів 8 і 9. Як і раніше, виявилося зупиняє Сімада від нападу Тацуми після закінчення гри. Тільки на цей раз, він забезпечує Сімада можливість тортур Тацуми. Було виявилося виконував свої думки так само, як він зробив в епізоді 1, Шімада, ймовірно, не були кинуті в порожнечу.

Як на Епізод 3 (Не 2), Травень (ака Чисато) не зовсім брехня , щоб Шигеру; не навмисно, принаймні. Спочатку вона не пам'ятала, хто вона і як гра прогресувала, вона згадала, Шигеру, Тісато, і Маі. Тільки вона вірила, вона була Тісато, і після того, як гра закінчилася, що вона згадала, хто вона насправді була. Як тільки вона пам'ятала, вона намагалася сказати Шигеру правду, але він перебив її, сказавши, що він уже знав.


Зрештою, немає ніякої реальної визначальним фактором для рішення. Кожен суддя судить як їй заманеться, і їх рішення може значно змінюватися з плином часу, як видно з разючим контрастом між Епізод 1 і Епізод 9.

+162
raymondwills10 9 січ. 2016 р., 23:07:47

Є причина, чому Шота Аидзава і Hitoshi Shinso використовувати одну і ту ж одяг? Герої мають можливість використовувати допоміжні предмети. Оскільки він був навчений за Аидзава, він викладав ті ж методи, Аидзава використовується для скріплення тканини. Пам'ятайте, що бзік Shinso легко протиставити своєму опонентові, не відповідаючи йому так, використовуючи прив'язку тканини на додаток до його відсутності контр-атаку, якщо коли-небудь це станеться. Це єдина можливість, він це близько до наступу, тип і які можуть безпосередньо заподіяти шкоду його супротивників.

Ж саме вірно для Аидзава. Без тканини, впевнені, що він може скасувати закидони, але противник не може рухатися. Отже, обидва використовують таку ж тканину, щоб допомогти їм у ситуаціях, коли їх закидони (промивання мізків і стирання) будуть марні.

Були ці одягу дані Hitoshi Shinso Шота Аидзава? Я не впевнений, якщо це коли-небудь прямо говорилося, що воно було дано йому, але Shinso навчали Аидзава, як повернувся зі спогадів чолі 214. Можливо, він був і, крім того, що він викладав Аидзава, так як він був в змозі використати його, як видно на чолі 197.

+160
Toll 25 лист. 2015 р., 18:02:20
Иназума одинадцять серії футбольних РПГ, розроблена рівня-5.
+153
James Flattery 5 черв. 2017 р., 13:08:50

Може, в аніме вони зробили вчинок Ітачі здивований, щоб не видати сюжет. Або, може бути, він міг мати на увазі ще одне секретне завдання, в якому він був план Ітачі для Саске на правильний шлях, і все ж спробувала передати це зрозумів і використовував темряву в серці Саске, щоб його контролювати.

+131
Guilherme Gobbi 29 квіт. 2016 р., 02:02:16

Судячи по першому зображення, воно повинно бути Narukami:

Narukami (ナルカミ, Narukami) є ukaku-тип quinque. Він виконує згущене клітин радіокерований подібно блискавки. Володіючи функцією стеження, ухилення від болтів практично неможливо.

І другий спосіб, це Вищий Розум:

Вищий Розум (ハイアーマインド(高次精神次元), Haiā Maindo) або Ангел бити (天使の羽ばたき(エンジェルビート), Enjeru Bīto) це ukaku-тип quinque , який стріляє променями концентрованої енергії або скороченою радіокерований клітин.

+127
Harm Campmans 12 лип. 2019 р., 01:57:32

Це може бути посилання на ветеран чоловічий голос актора Тошиюкі Морикава (森川智之). Він, як відомо, зробили дубльований голос за кадром для багатьох відомих (і красивий) голлівудських акторів, а також голоси кількох відомих bishounen аніме персонажів, таких, як Гріффіт з Берсерка, Сефірот з яких FF7, і від Нараки Інуяша.

+81
Aaron Lloyd 28 вер. 2011 р., 12:42:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil