Може Тацуя використовувати матеріал лопнув в тактичному/стратегічному масштабі без третього САПР очей?

"Третє око" САПР розглядається з точки зору безпеки як ядерний детонатор, та на замовлення за третій відділ електронавантажувача саме для його ефективного використання матеріальних вибух.

Це можливо для нього, щоб кинути його в той масштаб/діапазон без нього?

+404
swdon 3 бер. 2013 р., 20:30:14
37 відповідей

Toradora image

Торадоры! світ роман серії Ююко Такемия, який пізніше породив манга і аніме-серіал. У ньому розповідається історія двох учнів середньої школи, які допомагають один одному завоювати увагу своїх любовних захоплень, але стала ближче в цьому.

Супутні роботи:

 • Оригінальний світ романи з Торадоры. були написані Ююко Такемия і illsutrated на Ясу. Опубліковано в ASCII роботи ЗМІ, вони побігли за рівно 3 роки, від 10 березня 2006 року по 10 березня 2009. У загальній складності було 10 томів випущено.
 • Відгалуження світ роман, названий Торадоры спін-офф! почалася публікація 10 травня 2007 року і тривала до 10 квітня 2010 року. Маючи той же автор, ілюстратор і видавець, як і оригінал, ця серія була 3-х томах.
 • У Торадоры! манга все ще пишеться Ююко Tekemiya і опубліковані в ASCII ЗМІ працює, але показує ілюстрації із Zekkyou. Початку серіалізації у вересні 2007 року, вона досі триває в даний час, з останньою 7- й том був випущений 21 квітня 2015 року.
 • Аніме під назвою Торадоры! режисер Tatsuyuki Нагаї, написано Марі Окада і вироблена Ж. К. співробітники розпочалася 2 жовтня 2008. До 26 березня 2009 року, в ньому містяться 25 епізодів, з ОВА окремо виходить на 21 грудня 2011 року.
 • Візуальний роман в стилі відеоігор для PlayStation Portable була випущена 30 квітня 2009 року Namco Бандай гри.
 • Інтернет-радіо-шоу використані в рекламних цілях під назвою ToradoRadio! ефір від 4 вересня 2008 року, до 28 травня 2009 року, з 38 і зовсім епізоди. Воно було організовано Джунджи Majima і Ері Кітамура, аніме акторів з Рюджі Такасу і Амі Кавасіма відповідно.

См. також:

+994
Rupar 03 февр. '09 в 4:24

В останньому епізоді (шпаклівки, очевидно...) з Наруто, епізод 368 вираз

"полоскотати нерви"

літав всюди. Я пробував погуглити, але не зміг знайти, що це означає.


Я думаю, що вона означає щось вздовж ліній , показуючи свої внутрішні почуття, але я не зовсім впевнений.

ЗИ: англійська не є моєю рідною мовою, тому не судіть.

+978
Aenimated1 6 черв. 2010 р., 14:01:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Плямистий квітка манга за Shimoku Кіо, автор "Гэнсикэне".
+963
ezio 21 черв. 2015 р., 20:45:55

На основі майже всіх його персонажів введення в японській мові (наприклад, японської Вікіпедії), Гонконг венге раніше був елітний гравець з Шанхаю молодший молодіжної збірної, але програв. Інше джерело (Міхо кіно - японський фільм огляд сайту) навіть зазначив, що йому не вдалося досягти вершини в Китаї.

За даними чергову статтю, це схоже на правду навіть в реальному житті.

 • Як для професійних спортсменів, медаль приносить про репутацію і доходи від реклами. Конкуренція-це їхня кар'єра. Тому якщо спортсмен не виконує добре, він/вона буде поза полем зору людей і проблем, заробляючи собі на життя.

 • [...] в колективістської культурою, як Китай, невдача сама по собі страшніше покарання - обробилися зсередини, і побічно від решти суспільства. Ви не ваші батьки, ваша родина, ваша спільнота, ваша спадщина - грошей, часу, зусиль і доброї волі, що було вкладено в вас. Ви давайте все вниз. Повісити голову в сором.

 • Тільки в тому сенсі, що вони можуть бути відрізані від команди, в який момент вони знаходять себе без мети і багато в чому незатребуваним в одній з найбільш конкурентоспроможних на ринку праці.

+942
pileofrogs 3 черв. 2014 р., 19:46:06
Місія-Е-це аніме-серіал виробництва студії Дін. Для його пріквел, див. [код-e].
+927
maccaroo 10 лют. 2013 р., 08:56:59

Це чистої води спекуляції, так як я не можу знайти надійне джерело, але я думаю, що це якось пов'язано з обмеженням мага сил. Наприклад, ЮКО може надати тільки одне бажання, якщо людина готова втратити щось важливе для нього/неї. Ця цитата як-то ставляться до цього:

"Щоб отримати щось рівної цінності повинні бути втрачені." - Перший закон рівноцінного обміну в алхімії (Сталевий Алхімік)

Якщо її сила не має меж, то вона повинна надати які-небудь побажання, не сплачуючи за будь-яку ціну. І крім того, Клоу Рід хороший приклад. Він найсильніший майстер, відомий в Tsubasa Хроніка (Cardcaptor Sakura та іншими) Всесвіту і поки він не може оживити когось, хто вже помер (хто був ЮКО) і була однією з причин для конфлікту Tsubasa хроніка і сюжет іншими. Ще одним прикладом обмеженості людини влади.

А хто поставив його, я дійсно не знаю. Але це, напевно, правило, встановлений письменників струбцини.

+792
user247147 15 квіт. 2014 р., 19:08:20

Кузан/Aokiji був колись Адміралом Світового Уряду. Після того, як він програв у битві за флот позиція Адмірал він пішов в морську піхоту і побродити самостійно. І в підсумку шокуючі новини шок Світовий уряд. Кузан об'єднали свої сили з

Чорна Борода пірати

яка розглядається як зрадник в уряді, коли він зловживає своїм становищем, як Шичибукай.

enter image description here

Питання: чому він прилучився до піратської групи, яка є зрадником і загрозою для уряду? Він не вірить у справедливість у світі державою?

+675
Oleksii Nezhyborets 6 лип. 2012 р., 15:32:53

Ось чому алхіміки вивчати так довго, і національні алхіміка ще більше. Є багато книг, що пояснюють, як це зробити правильно, Як розрахувати кількість, тип матеріалу, decomjposition речей і так далі.

Вони прагнуть використовувати саме те, що їм потрібно, не більше, не менше, так що вони працюють для точної настройки, щоб зрозуміти, як речі зроблені, як працюють речі, і потім повторити їх, як вони хочуть.

+659
Dalahro 26 лип. 2016 р., 15:51:29

Він, здається, не бути якийсь "правило", але аспект конкретних сильніше здатності/аватари:

 • було прямо сказано, що Чорний Лотос аватар завдає постійний шкоди з її леза
 • "красти" здібності не буде багато красти без постійної складової

Я не думаю, що це був вивчити (в аніме принаймні), якщо є способи, щоб навмисне її досягнення (від вирівнювання було б логічно), а також інші аспекти аватари деяких людей воно зовсім випадково.

+630
Fede 6 серп. 2014 р., 03:09:26

В кінці Нобуаки є останнім в живих і сказали, що він може зробити будь-яке бажання він хоче, і після цього він блимає, де він просить Чемі з. Це не флешбек, але насправді сила бажання повертати час назад, коли він просить Чемі перед грою Усаму сталося. Нобуаки справжній Усаму, але він не розуміє, як він раз змінилася, і тому все, що розгортається в результаті сила навіювання від Нобуаки. Він просто думає, що це і трапляється. Мрія на самому початку-це його смутний спогад про події, які відбуваються

+612
Toby H 3 бер. 2015 р., 04:43:25

У громадській організації, архітектури, та назви налаштування німецько-ЕСК. Аналогічно, культури, архітектури, мінарети, а пустеля припустити, що Ishvalans араб-ЕСК впливу.

+607
Sundar Venkataraman 2 черв. 2013 р., 16:22:00

Наруто глава 503, стор 17:

enter image description here

 • Мінато вирішив запечатати Кураму в Наруто, в першу чергу з-за слова Джирайи про "дитя пророцтва", думаючи,/знаючи, що Наруто може використовувати силу Tailes звіра, щоб бути рятівником світу ніндзя.
 • Кушина говорить Мінато, що герметизація повного К'юбі було не можливо фізично , і вони повинні були розділити звіра в Інь і Янь, половинки для герметизації. Крім того, всі дев'ять хвостів' чакри було надто велике, щоб бути запечатаний в дитинку.
 • Кушина була при смерті через вилучення хвостатого звіра і тому вона не здатна (чи не вижити) знову стати в jinchuriki.

Через вищезазначені причини, Мінато вирішив запечатати Ян половину в Наруто (так Наруто може використовувати силу для добра) і половину Інь в собі (як запечатати всю Курама не вдалося).


Редагувати:

Мінато і Кушина вирішили, що Наруто міг би стати, сказав дитина з пророцтва з силою К'юбі. Оскільки весь К'юбі не міг бути запечатані в малюкової Наруто, Мінато довелося використовувати Женця друк смерті. Так що сила Курамы може бути збитий, щоб запечатати його в Наруто. Крім того, Жнець смерті ущільнення дозволив Мінато, щоб вибрати, яку половину Курамы повинен бути запечатаний в Наруто.

Так що, по суті, Мінато зробив стати Інь Курамы за в jinchuriki і залишився. Але втрата жатка друк смерті, що він запечатує життя користувача. Мінато запечатав Ян Курама в Наруто, ставши в jinchuriki Інь Курамы і ціною свого життя.

+586
moonchid 11 жовт. 2016 р., 20:42:17

Чому тільки жінка може пілот ?

Чому тільки жінки можуть активувати (і чому вона Orimura - це єдиний чоловік, який може зробити те ж саме) в даний час невідома. Але це натякнув в романі, що Tabaneбыл Shinonono, творець Це не свідомо налаштувати повинна бути жінка-єдина платформа. Вона згадує, що це був випадковий побічний ефект, а так як вона не хвилює цей фактор, вона не бачила жодних причин морочитися з ним.

Джерело

Чому вона є тільки один чоловік-льотчик ?

Припущення про те, чому вона може пілот.

За ShadowFiend1000

Це моя теорія позаду нього, я думаю, що причина вона може пілот Це пояснюється Tabaneбыл смикає за ниточки на спині. Одним управлінням є що вона не пов'язана з Chifuyu, і як Адам Дженсен з Deus Екс людська революція разом з Джей Сі Дентон з Деус Екс, генетично змінено. Ця істина є, можливо, відомо Chifuyu, Мадока і може Tabaneбыл тільки.

Для тих, хто ніколи не грав у цю гру. В людській революції, механічні імпланти вимагають від користувача, щоб використовувати ліки для життя для того, щоб запобігти gilial тканини для того, щоб використовувати збільшення. Адам був генетично змінені (невідомого для себе) білі спіралі в результаті його тіло не утворюють gilial тканини. Це секрет тільки Девід Зарубками і його подруга Меган знає. І вона грає велику ділянку в ігри, а також.

Ви бачите тут зв'язок зараз? Ви можете запитати, хто змінив Итико? Я думаю, це фантом завдань.

Якщо це правда, то це може служити масивний точці ділянки з урахуванням як багато лідери світу хотіли б біо мод своїх солдатів знос.

Джерело

+506
scott528 14 бер. 2019 р., 08:00:28

До того часу, не було ніяких "жовтих волосся", але, ймовірно, це не було дика думка. Велюр має невелику роль у серії ДБЗ проти Вегета, який є його супутником, але агов, може бути, Наппа волосся на інших місцях. Е. Р. брови.

+499
Essense 26 бер. 2019 р., 20:42:01

Я згоден, що є кілька персонажів в Наруто/гравців, які дивляться чоловік в манзі, але жінка в аніме.

приклад: Katsuyu

Але Хаку - це хлопець, в аніме та манзі. Немає жодних сумнівів. Хоча, спираючись тільки на зовнішності, Наруто (і навіть глядачі) прийняти за дівчину, він уточнює він хлопець! :)

+485
Marvin Higginson 24 жовт. 2017 р., 16:47:25

Отже, Кирито Асуна вперше зустрілися під час проходження через перший поверх. Вони команда, і перемогти боса. Пізніше вони зустрічаються під час купівлі хліба і після цього, коли Кирито спить і весь Грімлок саме відбувається. Що в основному це відбувається в два роки.

+453
MoLLIa 28 квіт. 2012 р., 16:49:55

Ці точки називаються Томоэ.

Коли вперше прокинулася, кожен Шарінган, як правило, мають тільки одне Томоэ (巴). Шляхом навчання і постійного використання Шарингана буде розвиватися друге Томоэ, а потім, після повного дозрівання, третій. Всі здібності Шарингана доступні користувачеві з його ранніх стадіях, але з більшого розвитку приходить більша знання цих здібностей.

Наприклад, під час їх першого бою в долині завершення Саске міг легко бачити руху Наруто після отримання третього Томоэ в його очах, коли він не міг ухилитися від них все раніше.

+368
Leo Winter 2 черв. 2014 р., 10:35:53

Я маю на увазі ці червоні "символи", які, як я дізнався, називають Magatamas. Я зацікавлений у знаючи той факт, що вони представляють щось важливе, або вони просто якісь прикраси?

SOSP with Magatamas

+355
Akos S 20 квіт. 2016 р., 23:24:52

Я хочу вивчити іспанську, спостерігаючи Дракон м'яча (оригінальні, не я, не gt) З іспанська даб і саб. Я знайшов всі серії з іспанським дабом, але я не можу знайти передоручив версії Дракон м'яча Z в Подкровать (іспанська).

Хто-небудь знає, де, якщо я хотів мати можливість дивитися їх легально в Іспанії Подкровать, якщо це можливо?

+353
olyalima 19 черв. 2013 р., 22:52:35

enter image description hereenter image description here

Скільки і як змінилася особистість Ітачі Uchihaa після різанини?

+352
Kzl Khinzawlatt 29 груд. 2010 р., 09:03:40

@Templar627 робить цікаве відмінність в його відповідь. Особистість мудрий, доля/додаткова Червоний Шабля-це скоріше гедоніст, що робить річ overindulgently з великим задоволенням (виражається її кілька непристойною одязі). У грі діалогів і сцен, вона (мається на увазі) дуже відкрито бісексуалів кажу тільки те, що вона піклується про те, що красиво ("гарні хлопці хороші. Красиві молоді дівчата краще. Моє єдине перевагу-це краса!").

Червоний Сабер може бути голосний і самовпевнений, часто втручаюся в розмову, кидатися радами, і ображає своїх ворогів, як вона вважає за потрібне. На відміну від Блакитної її колегою, вона марна, шалений і зарозумілий, і говорить з усіма Регал проголошення зарозумілий правитель, що частково Божественну, не в відміну від Гільгамеша.

Якщо ви вважаєте синій Сабер бути цундере, Червоний Сабер буде повною протилежністю. Вона смілива (її вбрання показує її декольте і спини/спини і ніг/купальник/трусики), де інші стриманий, гордий, де інший-скромний.

Червона Сэйбер, здається, щоб бути трохи коротше на 150см у висоту, порівняно зі зростанням 154см синій її аналог. Однак червоний Сабер бюстьє (Б83/В56/H82), ніж її блакитні колегою (B73/W53/H76).

Red vs Blue

В доля/додатковий матеріал, червоний Сэйбер передісторію згадує, що її турбота про дипломатії викликала Британія відносин в Римі для поліпшення в останні роки, по суті, робить її чоловік, який побудував привід для легенди про короля Артура народитися. Можливо, чому вона синя Сэйбер виглядає так схожі на червоний Сабер, тому що її легенда/архетип був заснований Червоний Сабер.

+336
Ryan Weinrich 21 серп. 2011 р., 06:54:28

Другий трейлер фільму Драгонболл супер: Броли , здається, показують, Гоку і Вегета народилися одночасно.

Це так, не державної серії по-різному? Якщо так, то які версії Дракон м'яча історія була б канон тепер, серіал або фільм?

+335
Hadiya Quinn 9 груд. 2010 р., 16:48:36

Головним героєм розповіді є хлопчик, який народився в знатній сім'ї, яка править навколо Землі, але насправді досить бідний. У нього багато старших братів, і тому він не має надії стати спадкоємцем сім'ї, але у нього немає жодного наміру робити так. Його батько також був роман з дочкою старости.

Ніхто не звертає на нього уваги або що чекає від нього, за винятком одного з його старших братів. Маги рідко зустрічаються у світі, але його батько має деякі магічні книги, хоча він не може використовувати себе магії. Виявляється, у хлопчика великі здібності до магії і вчиться дуже швидко. Він також відвідує ліс за маєтком, щоб навчати його магії і полювання на дичину. Бо в лісі небезпечно, люди взагалі не заходять не поспішаючи, і, оскільки населення вкрай необхідні для худоби, там не так багато мисливців. Коли він приносить тому він полював на тварин, він сильно похвалив за додавання м'яса на проїзд своєї родини, яких зазвичай виготовляють з неаппетитной кашкою.

Одного разу він зустрічає зомбі в лісі, який виявляється великим магом, який помер, але не може виїхати через його бажання знайти учня. За короткий час хлопчик навчається магії свого нового господаря і також отримує свою Ману потенціалу. Його господар дарує йому своє чарівне кільце зберігання, який серед багатьох інших елементів, також включає раціони, які могли б прогодувати армію протягом декількох місяців. Хлопчик дарує своєму господарю спокійну смерть з його нещодавно навчався магії.

Він повільно стає відомо, що цей молодий учитель може використовувати магію, і староста підходить до нього, щоб спростувати претензії свого старшого брата, щоб титул глави дому. Хлопчик, однак, не бажає конфліктів, ні він зацікавлений у положенні.

Коли його старший брат одружується, всі його старші брати були змушені покинути будинок, так як вони досягли повноліття і повинні їх знайти власний шлях у світі. Хлопчик добирається, щоб залишитися ще на кілька років, тому що він ще занадто молодий. Його майстерність магії дозволяє йому літати, і, таким чином, він може відвідати інші міста. В місті, він прикидається молодий хлопець з сусіднього села, який прийшов, щоб продати гру його батько полював.

Коли він стає трохи старше, хлопчик покидає свій будинок, щоб вступити в авантюрист школи. Щоб не напружувати його фінанси, він претендує на стипендію і проходить випробування з честю. Він формує команду з 1 хлопчик і 2 дівчинки.

Як представник свого будинку, він запросив на вечірку царюючого місцевої знаті. Виходить, що вони були зацікавлені в ньому, тому що вони знали про його зв'язки зі своїм вчителем. Його господар був геніального мага в своїх рядах, хто був посланий на битву, але загинула і блукала по всьому, як зомбі. Благородні просить за бій пайок назад і хлопчик повертає їх. В обмін, вони здадуть банківський рахунок свого господаря і дім.

Я думаю, що опис цього роману говорить, що він містить багато економічних питань. Якщо я правильно пам'ятаю, головний герой теж перевоплощенная людиною з іншого світу. Роман у базі даних mangaupdates.com але я не можу знайти його. Будь ласка, допоможіть, якщо знаєте, спасибі!

+312
dimlah 10 лют. 2015 р., 10:21:42

Завдяки Вікіпедії, ось запропонувала подивитися замовлення (фільми курсивом, ігноруючи короткі фільми і побічних матеріалів, таких як ігри та манга):

 • Пригоди дігімонов (сезон Дігімонов 1 ака)
  • Перша серія, представляючи оригінальні DigiDestined і їх партнерів
 • Пригоди дігімонов 02 (сезон Дігімонов 2 ака)
  • Прямим продовженням Дігімонов пригоди
 • Дигимон: фільм (фактично сформований з трьох коротких Дігімонов пригоди фільми)
 • Пригода дігімонов 02: Diaboromon завдає удар у відповідь (ака Diaboromon повертається)
  • Мабуть, ніколи не було виходу DVD на Заході, тому не знаю, як ви дивитеся, що офіційно ці дні
 • Приборкувачі Дігімонов
  • Набір в світі, де оригінальний серіал просто анімаційні серіали
 • Приборкувачі дігімонов: Битва авантюристів
 • Приборкувачі дігімонов: втік Дигимон Експрес (ака утікач Locomon)
 • Дигимон Кордону
  • В якому DigiDestined злитися з Дігімонов духи, а не мати їх як окремі сутності
 • Дигимон кордону: Відродження стародавнього Дигимона (ака Острів втрачених Дігімонов)
 • Цифровий Монстр Х-Еволюція
  • Ніколи не випущений на міжнародному рівні, і не пов'язані з якою-небудь інший серії
 • Рятувальники (рятувальник даних ака Дігімонов)дигимон
 • Рятувальники Дігімонов: Абсолютна Влада! Активуйте Режим Луснув!!
  • Ніколи не випущений на міжнародному рівні
 • Дигимон Xros воєн (ака Дігімонов Ф'южн)
 • Пригоди дігімонов три.
  • До повернення первісного DigiDestined, сезон був випущений в чотирьох частинах, з заключна частина вийде в Японії в лютому
 • Всесвіту Дігімонов: Примі Монстрів
  • В даний час немає офіційного релізу англійської

З точки зору спадкоємності, подивившись перші два сезони пригод ви можете дуже багато дивлюся Дігімонов фільм Digimon і пригоди три. єдині речі, які йдуть безпосередньо з оригінального шоу, один одному показують і огляди фільмів окремі потоки.

Я б особисто припустити, що в якийсь момент Ви дивитися фільм літні війни, яка по суті Дигимон: фільм забрав у Дігімонов Всесвіту і у багато разів краще.

+309
Srikanth Namburu 11 січ. 2010 р., 01:46:04
"Якийсь магічний індекс", спочатку в серію романів з Kazuma Kamachi, адаптована в аніме-серіал, який тривав два сезони і повнометражний фільм.
+288
chhantyal 25 груд. 2012 р., 13:57:31

У главі 1 Иноу батл Вашингтон дрібниці життя-Кей не Наку де манга адаптації, Andou зробив посилання на Фантом трупаз лідером Chrollo Lucilfer з Мисливець х Мисливець серія, як зазначив Томоє. (Зверніть увагу на відповідний хрестик-подібний татуювання на лобі).

Яка сцена з Мисливець х Мисливець посилається тут? І який контекст цієї сцени?

+273
vinay singh 29 трав. 2013 р., 21:42:13

Ми знаємо, що Гару був навчений на ура, і що він може використовувати потік води скелю розбивши кулак це в минулому, і ми бачимо його копіювання безрукавка Майстер і сторожової техніки людина і стиль. Але як щодо своїх власних методів? Хіба у Гару є деякі важливі прийоми його власного?

+249
Boten Bireu 2 квіт. 2019 р., 22:04:37

Я думаю, що це не правда, що аніме-специфічний, його можна побачити в багатьох американських шоу. Я не можу сказати, що я не бачу особливої різниці сам, можливо, є певні жанри (американський чи японський), що робити, але здебільшого я думаю це приблизно рівні. Можливо, винятком більш пізніх шоу, як я вважаю, американському телебаченні стала більш відкрито говорити про секс.

В контексті історії, як правило, риси характеру додаються, якщо вони важливі для сюжету. З-за цього, ми зазвичай маємо дві полярні протилежності - Пречиста Діва & безладне статеве життя. Деякі історії потрібен конфлікт з колишніми, і там, як правило, епізод інтимність входить сюди - як з американського ТБ. Велику частину часу, однак, один досвід не згадується і передбачається глядача, що вони цнотливі від своєї зовнішності/поведінки.

У еччі показує, будучи незайманою часто апеляційну скаргу - глядачам подобаються невинні жінки більше, ніж безладний і близьких. Це видно в західній культурі теж - бачу , що ти повія і порно індустрії значення цноти відео. Наприклад, у східній культурі, бачиш багато ідол-груп, які забороняють відносини , щоб зберегти привабливість для своїх шанувальників.

Варто сказати, що аніме , як правило, має більш молодими акторами, ніж західні шоу. Багато західні показує базується навколо дорослих литий на роботі, як більшість аніме-шоу зосереджені на Школі Життя. Очевидно, дорослі персонажі було б більше часу, щоб випробувати інтимні стосунки, ніж Школа героїв (особливо як вони могли б бути в одностатевих школах)

Разом з установкою школу, приходить підліткові метання, коливання гормонів і підвищений інтерес до протилежної статі. З-за цього, загальний характер-це той, хто знайшов свою першу любов хоче поекспериментувати з протилежною статтю. Це тема, яка перегукується з чоловічою цільової аудиторії-підлітків, яка є важливим більшість любителів аніме.

Це, як кажуть, моє ставлення до Америки обмежена. Але є досвід з великою розголосу в британських ЗМІ - я думаю, це не надто байдужими від показано тут. Може бути, це Америка, Хто непарних виходить?

+246
manchester 7 груд. 2011 р., 05:50:21

Ця пісня спочатку з'явилася в епізоді, де Робітники & Сакура бій Сасорі.

Назва пісні є зворотна ситуація.Sonetimes Читайте також як перетворити столи. ( Kesei Назвою Гякутен.)

Це трек номер 26 в Наруто оригінальний саундтрек (з групою Таканаси).Наруто Саундтрек

Також є ремікс версія називається спін і вирвався з саундтрека до фільму "Boruto - Наруто фільм".Це приголомшлива пісня, а також.Boruto : Наруто фільм оригінальний саундтрек

+239
isaif 10 серп. 2017 р., 00:02:34

Хокаге вам вирішено Хокаге перед ним. Hiruzen почав шукати наступника

Після служіння в якості Хокаге протягом багатьох років, Hiruzen почав шукати наступника титул. Поки він сподівається, що зможе дати установки до Орочімару, він побачив, що його цікавить тільки влада він пропонував. Хоча він повернувся до Джирайя, замість Hiruzen імені учня Джирайя Мінато Намиказе в якості свого наступника.

Як Джирайя спочатку вибрав 3-й Хокаге. а четвертий помирає, перш ніж він зможе вибрати нове, села повернувся Джирайя, якому в черговий раз відхилив пропозицію і знайшли йому заміну в цьому випадку Тсунаде.

Коли Цунаде пішла в комі там, де немає легендарних саннинов, щоб заповнити цей пробіл в селі дидент знаю, що робити. І це де Данза встав і запропонували, щоб бути 6-го Хокаге, який в ці відчайдушні часи був затверджений.

Мої джерела Джирайя hiruzen Данза

+220
Piece Digital 11 лист. 2017 р., 02:16:12

Вся стіна не збігається з обладнанням, і вони, як правило, не вистачає свободи від боротьби, щоб зайняти час, щоб налаштувати, і підняти, опустити техніку. Не кажучи вже про них не розповідати людям на стіні саме там, де взяти обладнання, якщо це буде потрібно. Ракети не дають послання.

+219
user810 12 черв. 2019 р., 10:40:51

Було сказано, що його метою є, щоб убити богів, але як це може вбити богів, або Бога? Я дивився епізод, але я просто не розумію.

+201
2by 27 лист. 2017 р., 03:47:47

Наскільки мені відомо, Kisara-це звичайна людина, яка має надлюдські здібності (поправте мене, якщо я помиляюся). Чому, коли на неї напав Тіна Спраут, вона була в стані різати метал пістолет Тіни Гатлін навпіл своїм мечем? Тому що вона дуже досвідчений майстер бойових мистецтв? У неї є якоюсь нелюдською хабілітат або металевих протезів, що робить її сильнішою, як Рэнтаро? Її меч особливий меч або він зроблений з varanium або що-то? Що це?

+182
satori 16 лют. 2011 р., 08:03:58

Як наголошується в коментарі Senshin, це фігура Смерті ноти поруч.

enter image description here

+150
Avinash Patel 21 лист. 2015 р., 06:46:31

У всьому, що дуги, хоч і перебуває під опікою своєї сім'ї, і йому заборонено показувати здібності Alluka або навіть говорити про неї, або нехай люди бачать її (наприклад, дворецький сім'ї перервав телефонний дзвінок, де хоч можна говорити про Alluka, ніхто, крім осіб, що мають відношення до своєї сім'ї бачив Alluka, коли вона пішла в лікарню). Якщо хоч не послухається їх, Alluka і сам буде змушений повернутися в їх сімейний особняк.

Як ви сказали в коментарі, він ще міг спробувати вилікувати Гон, що шлях і повернутися додому з Alluka, але є деякі моменти, по яких він не може цього допустити :

1) там ще був ризик, що його сім'я зловила його, перш ніж він вилікував Гон, так що якщо він не він не міг більше допомагати йому.
2) Alluka є єдиним членом його сім'ї, що хоч справді любить і вона бачить свого брата, як хорошого людини, тому він не хоче її розчаровувати.
3) Якщо Alluka був спійманий підсвічування, він буде використовувати сили своєї сестри для себе, не піклуючись про неї. І хоч не міг дозволити цьому статися.

+108
Elliot Boney 14 лют. 2013 р., 11:03:45

У Сидонія немає Кібі, чому це, що більшість експериментальних Гардэс-жінки? Я повністю усвідомлюю, що у них є третій підлога, тим не менше, більшість пілотів беруть жіночу форму. Чому? Був він коли-небудь пояснював? Жінка допомогти їм у фотосинтезуючої?

+80
lozadaOmr 11 черв. 2013 р., 05:15:03

Як, напевно, видно з відповіді, до речі питання може призвести до помилкових відповідей.

Акіра був знятий повністю через 24 окремих зображень у секунду, щоб досягти швидкості 24 кадри в секунду. Зазвичай це називається "стрілянина на один", де жоден кадр не повторюється послідовно.

Більшість анімацій зроблено "на двійках", які означають 12 окремих зображень в секунду використовуються для досягнення 24 кадрів в секунду, повторюючи по мірі необхідності.

Більшість аніме робиться від 2 до 12 різних зображень у секунду, щоб досягти швидкості 24 кадри в секунду, повторюючи по мірі необхідності.

Висока якість студії, як правило, використовують суміші, що мають деякі анімація працює на них, але більшість функції працює на двійках (Ghibly, наприклад, це дуже багато, зазвичай це дуже очевидно в плавність анімації).

Акіра-найвідоміший анімаційний повнометражний зроблено "ПРАВДА" 24 кадру протягом усього фільму. Я б посперечався, найбільш відомий з невиданого "злодій і чоботар", почасти через його дивної історії, і почасти тому, що коли говорю про те, що це робиться "на один" завжди згадується.

Тому відповідь на ваше запитання, якщо розуміти буквально, то ні, це не тільки "знятий" на 24 кадрів в секунду (більшість, якщо не всі, кілька).

Відповідь на ваше питання "так", як тільки повнометражне аніме виробництво анімовані на ті, в 24 футів в секунду.

В залежності від того, чи ви хочете вважати "злодій і швець" (як це невиданий), це єдиний "сучасний" (після 1950 р.) повнометражний мультфільм анімація на.

Я б дав навмисне тупий відповідь на ваш буквальний питання замість передбачуваного питання, але я бачу, що це вже зробили :)

+13
esonat 17 жовт. 2014 р., 07:46:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil