Чому Сейлор Мун Кристал не щотижня?

Сейлор Мун Кристал-це "провітрювання" (онлайн) кожну 1 і 3 п'ятницю місяця. Це не тільки не щотижня, але не щотижня.

Чому це?

+563
Muntasir Ahmed 20 серп. 2013 р., 03:11:41
31 відповідей

Не читай питання нижче, якщо ви не актуальною для феї манга хвіст. Вона може містити спойлери

У главі 399-400 з манги Хвіст Феї, Ерза б'ється Kyouka, щоб зупинити активацію особи.

В ході цієї боротьби, Kyouka використовував її прокляття, щоб підвищити чутливість Эрзы до болю.

enter image description here

Після цього прокляття, вона використовується ще один, щоб видалити всі п'ять Эрзы почуттів. Але Ерза продовжувала боротися.

enter image description here enter image description here

Одним з п'яти почуттів - дотиком. Без нього вона не повинні бути в змозі відчувати нічого, в тому числі і біль. Хіба це не повинно зробити перший Kyouka прокляття марно?

Але чомусь Ерза продовжували відчувати багато болю і страждань багато.

enter image description here

Як вона може відчувати біль посилюється, так як всі її почуття були вкрадені?

+989
grepast 03 февр. '09 в 4:24

Немає гарантованої відповіді на це питання. Але судячи з різних ознак різних символів, які вони придбали за допомогою батьків, я можу сказати, що діти Наруто успадкував риси, що мають ниткоподібні шрами, але не кількість шрамів.

Очевидно, у творців манги, віддаючи частину батька і частина матері риси характеру своїх дітей. Як і у випадку з Наруто, він успадкував колір волосся свого батька, хоча Кушина волосся мали характерний червоний на відміну від інших Узумакі по. З іншого боку, Наруто отримав його бакенбарди з-за впливу чакри Курамы, коли він був в утробі матері своєї, тому що Курама був запечатаний в Кусине.

Аналогічно, у разі Inojin (син Сая та Іно), він успадкував обличчя батька і його матері. У разі Boruto і Химавари, у них є вуса, тому що Наруто був і успадкував Jougan (чисте Око - Boruto) і Byakugan(Химавари) від своєї матері.

Це я, як я відчуваю Boruto є вуса. Вона також може бути також просто, як і те, що Наруто Boruto і були створені різними людьми, і вони, можливо, захочете, щоб відрізнити Boruto від Наруто.

+959
PxG 7 січ. 2020 р., 13:54:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо я правильно пам'ятаю, Шинигами будуть "очищати" западини з Zanpakuto, очищення душі і відправляючи їх в суспільство душ (не рахуючи випадків, коли душі йдуть у пекло). А що стосується Квінсі, було сказано, що основний конфлікт між Quincies і Шинигами було те, що, на відміну від обмежень, Quincies руйнують душі при вбивстві заглиблення, що було погано для балансу.

У серії було показано багато разів, що западини також можуть бути переможені людьми, які мають певні здібності, наприклад, Yasutora Садо, Оріхіме Іноуе, Hanakari території і т. д. Отже, що відбувається з порожнистим душа в цьому випадку? Це нечиста сила, або знищені, як Квінсі руку?

+954
Zapparatus 28 бер. 2018 р., 22:47:06

Рік-це небагато, але я думаю, що це Hadashi не Ген

enter image description here

Це серія манга Кэйдзи Наказава. Серіалу розгортається в Хіросіму протягом останніх місяців Другої світової війни. Головний герой-хлопчик по імені ген Nakaoka і його сім'я живуть у злиднях. Це показує, що напад атомної бомби в Хіросімі в першому томі, де батько ген і братів і сестер загинули в полум'ї, але ген і його матері вдалося врятуватися.

Там є сцена, де один хлопчик (я вірю, що він тут головний герой) бореться зі своїми друзями, і я думаю, що його друзі над ним знущалися, і що хлопчик кусає одного пальцем і їсть його пізно

Це, напевно, він з'їв палець після цього.

enter image description here

Як бачите, мистецтво не як більшість сенен-манзі близько 2000. Це тому, що ця манга була по частинах в період з 1973 по 1985 рік. Вона була опублікована в кінці 90-х в моїй країні, тому я думаю, є ймовірність, що це манга, яку ви згадали.

+949
Aaron88 23 лист. 2012 р., 08:16:42

Lucky Star image

Щаслива зірка (らき☆すた) - це манга якого є Кагамі есимидзу, пізніше адаптована для відеоігри, лайт-новел і аніме. Історія зосереджена на чотирьох японських дівчат, що відвідують японської старшій школі.

Головна героїня-Коната Ідзумі, лінива дівчинка і отаку. Кожен епізод зазвичай складається з декількох ескізів, що зображують різні аспекти життя дівчаток, більшу частину часу в комедійній манері. Кожен епізод також має багато відсилань до інших аніме і манги.

Додаткові відомості див. У Вікіпедії.

+850
Hugo Gomez 16 лист. 2015 р., 03:30:47

В кінці Bakemonogatari Епізод 2, Арараги стверджував, що його нормальну вагу має бути 55kgs, але на ваги, він показав 100кгс. Потім він сказав щось про краба і епізод закінчився. Не було жодних ознак того, що сталося на різницю ваги у всій серії.

Я тільки дивився Bakemonogatari, так що є пояснення або що-то в подальших серіях? Чи аніме помилився він або ігнорував факт Арараги надмірна вага?

+819
Rajorshi Mukherjee 24 черв. 2019 р., 19:55:12

Всі ці топоніми. 町 є маркером для міста/кварталі/районі/район або дороги/вулиці.

夕張 може бути вимовляється як "yuubari станція". Перекладачі були, ймовірно, намагається просто іменами, як якщо б вони були реальними топонімами. Е. Р. "Новий Амстердам".

Історія-це в першу чергу набір 神栖66町 (Камису 66-ї район), 8 інших районів:

 • "夕張新生町"(北海道), yuubari станція новий район (регіон Hokkaidou)
 • "白石71町"(東北), Сироиси 71-й район (Touhoku області)
 • "胎内84町"(北陸), Тайнай 84-й район (регіон Хокурику)
 • "小海95町"(中部), Коуми 95-го кварталу (Chuubu район)
 • "精華59町"(関西), Сейка 59-й округ (регіон Кансай)
 • "石見銀山町"(中国), вербами гинзан залучають (срібний рудник) район (Chuugoku області)
 • "四万十町"(四国), Симанто район (Сікоку область)
 • "西海77町"(九州), Сайкай 77-й округ (регіон Кюсю)

Вони всі названі на честь реальному житті місць, у тому числі Камису.

+784
Roger Newman 16 серп. 2015 р., 23:44:22

Охана біологічний батько - Мацумаэ Аято - померла, коли Джордж був ще дитиною, неуточнених причин (ймовірно, японського холодно або що-то). Я вважаю, що це тільки йде в шоу, але якщо ви подивитеся фільм, ви дійсно отримаєте, щоб побачити, що етап життя Охана.

Після цього, мати Охана (Сацуки) отримує у відносинах з різними хлопцями, останньою з яких є хлопець, якого ви бачите в епізоді 1. Чувак, мабуть, багато боргів - Сацуки має поганий смак на чоловіків. Ще гірше, коли його кредиторів попросив у нього його адресу, ушльопок дав їм адресу Охана квартири.

Швидше, ніж мати справу з його боргами, як розумна людина, він і Сацуки вирішили відмовитися від квартири і втекти разом з тим щоб змусити кредиторів від їх слід. Для них, це подвоює як романтичного відпочинку, і таким чином, вони не хочуть брати Охана разом з ними. Сацуки вирішує корабель Охана вимкнений Kissui, і, таким чином, шоу починається.

В основному, все зводиться до Сацуки бути виправдання жахливого для батьків.

+718
yarri82 3 бер. 2014 р., 16:38:12

Останнім часом, все більше і більше в Netflix оригінальної серії (аніме) з'являються в моїй стрічці і так далеко, всі вони дуже високої якості. Це йде в аудіо, візуальні і, як правило, історія. Більшість з них є досить унікальним у порівнянні з загальноприйняті.

Так що я цікаво, якщо вони відрізняються від звичайної серії. Як, у них є обмеження на публікацію? Наприклад, більшість серій в Японії тільки для Японії і тільки в змозі покинути країну через доставці DVD-дисків або незаконне потокових послуг. Є Netflix оригінал в принципі теж без будь-яких обмежень для публікації?

Щодо витрат на виробництво? Є ті, які охоплюються Netflix і це наприклад, призначений Netflix або робить Нетфликс може мати власні команди за шоу?

Зазвичай я б не заморочувався на цьому, але я помітив суттєву різницю у якості з більших хітів в Японії і оригінальних серіалів Netflix. Наприклад, більшість показує, як правило, забувають про фонових персонажів, об'ємний звук і т. д. В оригіналі Нетфликс, я ще не зустрічав ці незначні недоліки якості. Так що ж робить основна відмінність між ними?

Я усвідомлюю, що юридично компанія Netflix оригіналів може тільки бути знайдений на Netflix. Чи означає це, що Netflix може стати новим конкурентом в аніме-індустрії?

+674
Grant Tanabe 23 жовт. 2016 р., 09:57:53

Я знаю дуже мало про аніме, але я хотів би закінчити його.

Ось що я знаю:

 • Головна героїня-маленька дівчинка з довгими світлими волоссям, і вона має рожевий хвіст дракон з сердечком на кінці.
 • Їх теж хлопця з блакитними або чорними волоссям, у якої є дочка, і вони обидва в людському світі.
 • І я думаю, що єдиний спосіб потрапити в магічний світ через дерево в центрі озера.

І це дійсно все, що я знаю, і я хотів би, щоб хто-небудь допоміг мені визначити це аніме.

+667
devWeSp 18 лист. 2014 р., 17:23:16

См. також:

+641
Andrian 16 бер. 2014 р., 05:48:31

https://www.youtube.com/watch?v=r7dYMxIpJis

Це все атака на саундтрек Мга.

+555
Parandenatali 7 груд. 2018 р., 11:05:59
Питання, що стосуються звукові ефекти в аніме.
+533
Felix Kapanda 12 січ. 2015 р., 15:40:15

Є ще говорять тварини в Дракон м'яча Z, в епізоді важкого становища дітей, поліцейський-це тварина, і деякі з дітей теж.

Крім того, ближче до кінця клітини сагу, потрібно було вирізати Король Землі (собака), коментуючи інформацію про те, скільки дорослий Гоку, виглядав як дитина Гоку, який убив короля Пікколо.


Але кількість мовців тварин дійсно отримати знижується.

Він начебто йде з напрямком Дракон м'яча приймає. Він відходить від химерної, легкої комедії до більш серйозної бойової сенен, і говорять тварини вписуються все менше і менше в цій історії.

+500
HadiM 9 лип. 2018 р., 09:54:54

За сейю показує, я маю на увазі такі речі, як Hanazawa Кана Hanazawa Кана Хитори де Dekiru Кана, ресторан Мацуока Йошицугу Мацуока.

Є місця, де можна подивитися їх повністю з незмінною якістю? Їх можна знайти в YouTube, але він був завантажений за якимось випадковим хлопцем в інтернеті. Якість також сильно варіюється, як у деяких є тільки голос, один тільки відео з низьким дозволом, а також пропустити деякі голови (я.е неповні).

Примітка 1: ліміт відповідей на правові джерела. Примітка 2: не обмежуючись сказав шоу. Вони є лише прикладами.

+471
Paul BRINZEI 26 бер. 2018 р., 15:41:40

Тому що деякі люди люблять жінок з великими грудьми. Як зазвичай, аніме перебільшує; він не може просто мати жінку з великими грудьми, це повинна бути жінка з неймовірно велетенськими грудьми.

Це не чисто японська річ. Насправді, я стверджую, що він прийшов до походження від американських ЗМІ, які були експортовані в Японію. У США, велика груди часто вважається більш привабливою. Передбачуваний ідеал фантазії американських молодих чоловіків це 36D-24-36: 36 дюймів навколо грудей, розмір чашки Д 24 дюймів навколо талії, 36 дюймів навколо стегон ("пісочний годинник" фігуру). Є навіть статті з допомогою цих трьох розмірів як стенографії для свавілля в суспільстві стандартам краси.

Втіленням цього еталону краси в американських ЗМІ-це Джессіка Реббіт з Хто підставив кролика Роджера?

jessica rabbit

Жінки з великими грудьми також поширені в американських коміксах:

American comics women

elektra ms marvel

Аніме та американських коміксів, як властиво все перебільшувати, так що по суті вони взяли переваг для великих грудей і значно перебільшені, це, до того, що символи є J-чашки груди. (Нам читачі, майте на увазі японський J чашки-американський Х Кубок.)

Японія отримує купу американських ЗМІ, так що є широкі можливості для цього американська любов великі сиськи проникати в їх культуру. Моя теорія полягає в тому, що це почалося під час американської окупації з плакатами пінап привезений військовослужбовців:

enter image description here enter image description here

Потім він був оновлений з кожному голлівудському фільмі, що довести чоловікам вожделіють жінок з великими грудьми.

Говорячи про Джессіка кролика, Тріщини є цікаві теорії про психологічних і еволюційних причин, чому анімовані жінки з безглуздо перебільшеними цицьки приваблюють глядачів. Очевидно, що сайт гумору, а не рецензований науковий журнал, тому взяти його з зерном солі.

+451
Alec Nicson 22 черв. 2011 р., 12:46:10

Shinsekai Yori image

Від нового світу (або Шинсекай Йори)- роман, написаний Юсукэ Кісі. Вона також була адаптована в мангу і аніме. Аніме-адаптація була підготовлена-1 картинок і режисер Масаші Ishihama. Історія розгортається тисячоліття в майбутньому, в той час, коли у людей є телепатичних здібностей називають juryoku.

Роман був виданий у січні 2008 року, а манга (також написаний Юсукэ КІСІ і з мистецтвом Тору Оикава) почав випускатися в травні 2012 року. На 25 епізод аніме вийшов в ефір з вересня 2012 по березень 2013 року.

Додаткові відомості див. У Вікіпедії сторінку або Шинсекай Йори вентилятор Вікі

+378
Mangy 31 лип. 2016 р., 13:37:02

Я завжди дивувався цьому, але чому назви аніме так часто змінюються, коли він отримує новий "сезон"?

Я розумію, що назва залишається незмінним на тривалі серії, як відбілювач або однієї частини, але чому нові "сезони" для одного або двох курей аніме мають трохи різні імена? Наприклад...

 • Для Ару kagaku не Рэйлган, Ару kagaku не Рэйлган з
 • Нуль немає Tsukaima, нуль немає Tsukaima: вже не Киши, нуль немає Tsukaima: принцес немає Рондо, нуль немає Tsukaima Ф
 • Оризии Коробка, Оризии Коробка Ненормальним
 • Мистецтво меча онлайн, Мистецтво меча онлайн II
 • Руди не Imouto га Конна ні каваій послуга га Най, руди не Imouto га Конна ні каваій послуга га Най.
 • K-На!, ДО-О!!

Мене особливо цікавлять останні два, де єдина помітна різниця в назві знаку пунктуації. Всі вони-прямі сиквели, так чому б просто не дати йому таке ж ім'я, як першого сезону, як в американському телебаченні? Вихідний матеріал зберігає свої ім'я все своє життя (наприклад, ніколи не було Наруто: Ураганні хроніки манга або Пекучий погляд Шани III в світ роману), так навіщо їх аніме адаптацій зробити різними назвами?

Є юридична тонкість в Японії, яка забороняє виробництво за одного "сезону", щоб мати таке ж ім'я, як інший, в цілях роз'яснення? Або у виробників/той, хто вибирає імена просто хочете, щоб залучити більше прихильників, роблячи відмінність між "сезонами"?

Деяке уявлення про те, як провітрювання аніме праць буде високо цінується.

+362
user4254673 11 серп. 2015 р., 02:32:05

Кожен може стосуватися.

Чим більше базових обличчя виглядає, або менш схоже на когось конкретно, тим більше relateable буде.

Ви могли помітити в багатьох серіях (особливо в сьонен жанру) цей стежок дійсно стосується тільки основний акторський склад, де sameface будуть застосовуватися однаково, незалежно від раси. Якщо лиходій повинен бути симпатичним, співчуваючим або якимось чином, їм буде надано sameface.

Однак, все більше і більше особливостей буде додано більше персонаж повинен розглядатися як несуттєвий або невиліковним сволота. Інші приклади порушення стежці включають в себе, намагаючись візуально штовхати персонажа стежці.

Наприклад, маленький, але relateable дівчина буде менше носа, ніж інший основний акторський склад, або міцного хлопця, зв'язки будуть більш визначеними ніс або в квадраті шин чайові, але вони обидва мають у загальному ту ж структуру.

+359
Mykhailo Kovalskyi 7 бер. 2014 р., 07:45:39

У верхній середній частині плаката написано уе в wo Muite Arukou.

"Уе про Muite Arukō" (上を向いて歩こう, "я дивлюся, як я ходжу") в японській мові пісню, яку виконав японський співак Кю Сакамото, і написані ліриком ЭИ Рокусукэ і композитор Hachidai Накамура. ЭИ написав текст під час прогулянки додому з японського студентська демонстрація протесту проти присутності армії США, висловивши розчарування з приводу невдалих спроб.

Лірика розповісти історію про людину, яка дивиться вгору і свистить, поки він гуляє так, що його сльози не впаде. Вірші пісні опишіть свої спогади і почуття. ЭИ рокусукэ написав цю пісню, Коли ми поверталися з акції протесту проти Договору про взаємне співробітництво і безпеку між США і Японією і почуття пришибленного про провал протестного руху, але тексти були надані цілеспрямовано універсальний, так що вони можуть відноситися до будь втраченої любові.

У плакаті, Умі теж дивиться вгору, коли вона піднімає прапори, можливо, так сльози не впаде , коли і якщо вона думає, що її покійного батька, який був убитий в Корейській війні. Що, або Міядзакі використовує історію Умі висловлювати своє розчарування у зв'язку з невдачею"?

Плакат грубо накидав, так що важко сказати, чи є прапори піднімаються дівчинки або буксир. Відносні розміри прапорів було б припустити, що вони підняли на буксир, але пильно дивлячись на плакат, Ми бачимо Ію плит з'єднані лінією, яка не поширюється на верхній прапор.

Якщо розглядати цей спосіб, схоже, самий верхній прапор був піднятий дівчина в церемонії підняття прапора і прапора підняли прапор hinomaru. Той факт, що прапор малюється звужується до одного кінця, як цифри Вимпел 1 просто додає до загальної схематичностью.

Може, Міядзакі зробив намалювати прапор hinomaru посилатися Японії, проводжаючи свою країну так, як вона пливе в небезпечний і неправильний шлях до руйнування, але це тлумачення є, швидше необґрунтована, враховуючи докази, представлені досі, так що я сподіваюся, що хтось втручається і пише щось відповісти. Між тим, я буду продовжувати робити дослідження на це і сподіваюсь придумати щось, щоб підтримати або спростувати мій аргумент.

+298
Gabriel Littman 3 вер. 2011 р., 05:22:20

Кушина вижила видобутку будинок для відпустки bijuu з-за Узумакі клан неймовірно сильну життєву силу.

(Глава 501)
Tobi


Спойлер Блок:

(Глава 579)
Kabuto

+284
Arzzet 9 бер. 2014 р., 19:38:20

Немає ніякого поняття про те, чому бойової програміст Сирасэ закінчився так різко? Я не зміг знайти жодних інтерв'ю чи пов'язаних з ним матеріалів про нього, навіть японський. Це сумно, що є, 14 років вже? Без кінця і без пояснень.

+282
bijoy bhuyan 25 трав. 2016 р., 15:26:27

В кількох епізодах, осудність обговорюють персонажів. Є навіть сонцезахисний крем, щоб захистити розум від ультрафіолетових променів.

Яка мета осудності в аніме? Чому це актуальна тема?

+258
Bidisha Biswas 27 січ. 2019 р., 11:10:14

Коротка відповідь: перший дракон Slayers покоління зачарований, повільно фізично і магічно розвиватися дракона-як риси характеру(вих. біологічне безсмертя). Тому вони є частиною дракона/ частина людини з можливістю використання як людських, так і магією дракон. Другого покоління можуть використовувати магію дракона, але завжди були і будуть повністю людини(вих. не біологічно безсмертним).

Набагато більш довго намотується і рветься відповідь: У цій серії функція драконів багато, як майстри, що працюють на масовий і іноді буквально неймовірно величезних масштабах влади. Люди так кардинально відрізняються від драконів означає, що люди, за замовчуванням, в буквальному сенсі здатний, використовуючи той же тип магії як дракон. Славу вбивці дракона полягає в тому, що у вас є влада, щоб використовувати магію дракона, незважаючи на людину. Вбивці драконів другого покоління дана влада використовувати магію драконів за допомогою імплантації Лакрима дракона під час перших поколінь були фізично змінені самі дракони. Головна перевага першого покоління проти другого покоління полягає в тому, що перші покоління розвиваються повільно одному рівні влади, як дракон, не просто ж типу магії. Сила дракона почала цей процес і є основною причиною того, що вбивця драконів магія славиться як потужний. Дорослий дракон Slayers схоже ходьбі бластів багаторазові etherion. Протягом усього серіалу вони ніколи не вмирають, крім як від інших дорослих мисливці на драконів(включаючи самогубства), хоча логіка говорить досить потужний дракон повинен мати право вбити одного. Вони також ніколи не постарієте настільки, що постарше, як правило, мають величезний досвід/талант, використовуючи свою магію.

+251
Mehrdad Mirreza 21 трав. 2014 р., 07:41:54

Немає ніяких пояснень про це ніде. І я не думаю, що там буде.

Автор оповідання залишили це питання відкритим, щоб змусити нас думати більше про це.

Від мого розуміння, відхідну куля показує ваш внутрішній характер (також відомий як ваша Аніма в психології термінів), який показує його справжні справи і його власної, тому, коли Тсуна бере кулю кілька разів, ми бачимо його, сильніше, більш серйозні, а лідер-як на малюнку. Яка є його справжньої особистості, яка прихована під його особистість в масці (особистості, що він показує людям, коли він не збила куля). У будь-якому випадку, якщо вам потрібно йти глибше, ви, можливо, захочете, щоб дізнатися більше про Карл Юнг і його теорії, тому що я думаю, що автор перероджується під впливом його.

+232
Don Question 13 бер. 2016 р., 06:53:46

всі змінюють символи, як ви кажете, альтернативні версії і оригінали з маючи альтернативний легенди.

однак ідея змінити простягається від канону персонажа, який бряжчав змінити з найкращим, який робить її зовнішній вигляд Хив відчувати маршруту після

Меч поглинув тінь. після повернення у Великий Грааль вона пошкоджена Ангра-Майнью і вперше з'являється, коли Широ, Рін і Ілля біжать почорнілі Берсерк і працює в якості альтернативного слуга сакури

Поза Доля/Ніч Сабер альтер діє як "альтернативна форма" брязкати що виходить, коли Сэйбер ahoge щипается в доля/порожнисте Атараксия

незважаючи на те, що антагоніст Доля/Ніч Сабер альтер Уробути Ген побачив, як Темний герой

Оро: що я уявляю, що для Сабер Лілі сюжетна лінія, в Fate/залишитися ніч Сабер був повністю побитий заклинателя, і так вона стала однією з її службовців. Схоже, вона думала, що "я б краще з Рицинусом, ніж з Широ." (Сміється)
НАЦУ: я ніколи не думав про це. Цікаво. Іншими словами, біле плаття уявляє, як її тіло і душа були приручені Кастер. Так Лілії дійсно як "лілія" на ливарник... ви божевільний виродок, ти зробив це знову...
Такеучи: Лілі дизайн був натхненний плаття, яке вона носила, коли шабля була захоплена Кастер. Потім, ми просто наповнив її жіночі якості, що шабля не вистачало і він став тим, чим є зараз. Так що в принципі, я думаю, що Уробути дуже близько до істини.
Оро: Справді?! Лілі дивилася, як лиходій для мене з моменту, я бачив її. Уявіть її появи з-за ливарник, реально працюючих на цих каблуках! Просто думаючи про це примушує мене хвилюватися!
Такеучи: але з точки зору лиходіїв, ми не можемо змінити?
Оро: ні, вона не лиходійка, вона темного героя.
НАЦУ: альтер-ідеаліст, який чіпляється за свої власні цінності, навіть якщо вона почорніє. У зв'язку з цим, вона не чистий лиходій.
Оро: наприклад, змінити як Hakaider в механічний порушник Hakaider (*8). І Лілі-ворог її. Зморшки в куточках очей є доказом цього. Вона буде сяяти, як злодій.
НАЦУ: після перемоги над Лілі в бою, змінити б стрибати на мотоциклі в останній сцені і виїхати на захід. Потім оповідання прийде в: "вона-це сучасний лицар, який живе у Світі Темряви!" (*9)
Такеучи: мотоцикли в бік, (сміється) Я думаю, це було б цікаво додати м'ясо до Лілі персонажа таким чином.
Джерело: Сабер альтер - література 5 - тип-Місяць Туз 7 - 10-річний ювілей інтерв'ю: Кіноко Насу х Такеучи Такаші х Уробути ген

перш ніж доля/Гранд-замовлення інших персонажів є зраджує зразок жарту, створені Такаші Такеучи і іноді навіть не окремі люди, такі як Сакура Сэйбер, хто "альтер" був її Нобелівської Фантазм пальто клятви , але після доля/Гранд того почав стає реальним

Змінити насправді один з 3 варіантів героєм себе

 • Змінювати (オルタ, Oruta?) - Слуги сильно змінилася від своєї звичайної особистості за допомогою різних засобів часто присвоюється звання "змінити" після їх імені. Справжній Лучник, змінене Геракл, відкидає називають "Геракл змінити" і замість вибирає собі ім'я людини", "Алкід".
 • Лілі (リリィ, Riryi?) - Слуги, які беруть на себе більш молодий вид порівняно зі своїми старшими я часто присвоюється звання "Лілі" після їх імені. Це назва зазвичай застосовується тільки до жіночої прислуги, але ті, як дитини-Гіл та Олександр називають слуги Лілі в іншому місці.
 • Санта (サンタ, Санта?) - Службовці, які виступають у ролі Діда в долі/Великий порядок новорічних заходів присвоюється звання "дід" після їх імені.

Джерело: Слуги - Змінити

і як такий не плутати з альтер его , які є окремим слуга класі, де особи можуть бути будь-якого класу


Поточний список змінює (як 19/01/2018) в бік від альтер Сэйбер з Fate/ніч перебування є

 • Доля/Великий Порядок

  • Альтер Емія - опальний безсердечний версія лічильник Зберігач Емія, які відкинули його ім'я
  • Альтер Лансер від Arturia - альтер форма Лансера від Arturia, який, перед зміною в "богиня Святе Спис" вирішив insated стати тираном, відомий як "Король бур"
  • Берсеркер КР режимі - версія КР режимі, що відображає бажання, загадане на Святий Грааль Королева Медб
  • Загадкова героїня х Алтер - лиходій з всесвіту раб, який присягнувся, щоб перемогти таємничі героїні х
  • Месник Жанна д'арк - виготовлення Жанна д'арк, створені Жиль де Ре через Святий Грааль після її смерті
  • Жанна д'арк змінити Санта-Лілі - Месник Жанна д'арк після вживання Гільгамеша еліксир молодості (стати "Жанна д'арк змінити Конвалія"). отримала титул "Санта", коли вона прагне стати "Санта-Жанна д'арк".
 • Доля/дивний фейк

  • Справжній Лучник - людська сторона Геракла, який втратив свою божественність після Bazdilot Cordelion використовував свої командні заклинання, щоб розбудити спогади з 5-ої війни Святого Грааля і його корупції в ньому. він відмовляється назвати альтер слуга і приймає ім'я, а не Алкід

і як пояснив вище, Сакура Сэйбер альтер виглядає насправді їй Нобелівської Фантазм, пальто клятви

+210
websynod 10 серп. 2017 р., 07:41:17
Zettai Junpaku: Махою сьодзьо знаходиться в 6 хвилинах додзінсі ОВА на основі манги "Махою сьодзьо" за Раита.
+125
Marcellus Salazar 26 груд. 2015 р., 08:21:59

Це може бути тому, що я єврей (так-так, Мадара-єврей), але я не могла не помітити схожості між Сталевий Алхімік в Німеччині нацистського режиму.

 • Німецькі прізвища (Едвард, Альфонс, Олів'є, Бредлі)
 • Фюрер
 • "Собаки армії"
 • Дуже мілітаризована
 • Світле волосся, блакитні очі мем
 • Винищення (Ishvals)
 • Війну на кілька фронтів
 • Експерименти над людьми
 • Одержимість окультизмом серед високопоставлених чиновників

Це тільки у мене? Чи є зв'язок? Є письмова згадка що? У мангака сказав що-небудь про це?

+88
Elizabeth Chan 6 серп. 2012 р., 08:13:04

З'ясувалося, що Місіс в главі 48. І higuchi обіцяв припинити вбивати злочинців, так що він міг одружитися на Місі, другий вбивця , і він це зробив. Але ж він написав вже дуже багато злочинців, померлих продовжували триває протягом 23 днів, поки вони не зупинилися. Від цього вони можуть вивести ці вбивства могли бути підтасовані до 23 днів у майбутньому.

enter image description here

+78
Mirek Xxx 29 трав. 2013 р., 07:01:57

Одна річ, я хотів би ясно, що спробувала передати підготуватися до Каму перед його виливки.Камуї не швидкий дзюцу, як літаючий Райдзин,особливо тому, що спробувала передати немає інших його очей.

Приходячи на ваше запитання,спробувала передати уречевлений простору-часу раніше, а потім миттєво телепортировал Саске.

+41
Martha Marshall 15 квіт. 2019 р., 06:50:02

В кінці аніме,

Juuzawa Зуу збила машина/вантажівка і він був показаний говорити Ame на землі.

Ми повинні припустити, що він

помер,

або це залишилося як скелелаз, який ніколи не був вирішений (були написані лише три романи і те, як вона була перервана)?

Також, як Амэ знав, що Juuzawa була в небезпеці в кінці? Це повинно було показати, що вона дійсно знала його з іншого життям чи це було щось ще?

+23
Amitchakraborty 29 лист. 2011 р., 13:29:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil