Що означає слово Камеамеа?

У Вікіпедії, Камехамеха визначається як вид метеликів.

Камехамеха Визначення в інтернеті Камехамеха метелик є одним із двох видів місцевих метеликів на Гаваї. Гавайські ім'я pulelehua. ... http://en.wikipedia.org/wiki/Kamehameha_(метелик)

Що означає в Дракон м'яч серії?

+944
uina08 10 січ. 2010 р., 07:45:55
36 відповідей

Це не питання про конкретний аніме. Однак, мені цікаво, чому існують епізоди наповнювача.

Спочатку, я думав, це дозволити манзі заздалегідь трохи більше, коли аніме наздоганяє. Однак, в Наруто (наприклад), манга закінчилася, а аніме ще є наповнювачі.

Для інших серій як одна частина Аніме знято досить близько до манзі немає філерів (слава Богу!)

Яка мета епізоди наповнювача?

+996
Sleepy Yonanymous 03 февр. '09 в 4:24

Мені здається, Samidare (трек 28 з Ураганні хроніки Ост 2).

Зверніть увагу, що частини цього треку також звук віддалено схожий на Ochibabune (Ост 2 доріжка 26), Yamagasumi (Ост 2 трек 22), і Utsusemi (Ост 1 трек 7), тому його можна легко сплутати їх.

До речі, Utsusemi грав у попередній сцені.

+962
normalra 2 лют. 2016 р., 18:33:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В Наруто він нам показав, що Тсунаде Hashirama онука. Це означає, що вона є дочкою сина Hashirama це? Так Хто син Hashirama це ?

+916
Jim Chou 31 бер. 2016 р., 00:13:51

Цілком можливо, що це може бути Юме Kuonji, рожева волохата дівчинка з Кімі га Aruji де Shitsuji GA і руди де, інший візуальний роман від MinatoSoft, виробник Majikoi. Є багато різних конструкцій символу і символу на футболці може бути просто стилізована версія Юме. Важко сказати, на скріншоті вище, але ви можете подивитися інші скрін-шот ahoge, одну пасмо рожевих волосся, що частина конструкції Юме по.

+908
user99848 21 серп. 2011 р., 13:16:34

Я нещодавно читав Кодомо але Дзикан манга. Потім я прочитав про масові суперечки, коли Сім морів намагався випустити серію в США, пояснили в найдрібніших подробицях по семи морях, Джейсон дивіться тут, а коротко тут. Я теж читала про Каору Watashiya відповідь, показуючи, що вона абсолютно не зрозумів чому ця серія була так спірно тут, а також, що машинний переклад все ще є довгий шлях, щоб піти, оскільки Watashiya є всі її дані з читання американських форумів пройшли через гугл транслейт. (Мене особливо спантеличила її зауваження, зроблені в наказовому тоні, що "доросла людина, навіть батько, який приймає ванну з дитиною буде заарештований" в США). Це джерело також стверджує, серії називаються "помірно ризиковані" в Японії.

Може бути, я просто занадто американський, але Kojikan здавалося, що це буде принаймні кілька спірних практично в будь-якій країні. Рін тільки в третьому класі, коли серіал починається, і в наступних главах з проблем статевого виховання, онанізм, менструація і сексуальне насильство в досить реалістично. Чи були які-небудь суспільні суперечки навколо серії в Японії? Це зробив підняти будь бровами взагалі?

Я був би вдячний джерел. Очевидно, що якщо відповідь "Ні", немає таких свідчень, так що мій поріг для "немає протиріч" - це "нічого не видно в основних ЗМІ". Якщо Сполучені морального варти Podunksville, Хоккайдо опублікував заяву, що засуджує Kojikan, я не очікую, щоб хто-небудь знайти його. (Хоча хороша робота, якщо ви робите.) Я прошу для доказу досить гучні суперечки, навколо таких масштабах, як оточуючі нас звільнити.

+815
lastlink 8 лют. 2016 р., 17:51:54

Ну, там напевно є офіційним саундтреком до Ушио Тора. Ви можете придбати один з ось

Що стосується вашої бойової сцени музику, хтось відтворював музику на YouTube, які ви можете знайти цікаві.

+766
Marjia Afrin 24 лист. 2014 р., 21:12:04

Поки немає пояснення в Наруто, чому людина здатна використовувати Сусаноо без його МС або Риннегана, це було зроблено в минулому.

Єдиний логічний висновок полягає в тому, що після хтось використовує Сусаноо, вони можуть знову використовувати його без Mangekyou Шарінган. Манга ніколи явно заявив, що Сусаноо вимагає використання пані, а вона заявила, що Сусаноо-третя техніка МС користувачі отримують після Цукуемі і Аматерасу.

При включенні японської міфології в рівняння, ми можемо причини, що Сусаноо не вимагає ніяких технік очей (і нижче картинка була не випадковість). Це взято прямо з Сусаноо сторінці Вікіпедії:

Всі троє народилися від Идзанаги, коли він умив обличчя очистити від забруднювачів Еми, підземне царство. Аматерасу народилася, коли Идзанаги обмив свій лівий очей, Цукуемі народився обмивання з правого ока, і Сусаноо з обмивання носа.

Цукуемі і Аматерасу походить від ока, тоді як Сусаноо йде з носа, тому не потрібні очі, щоб використовувати Сусаноо.

Джерело: Ч 577
Примітка: Ітачі не активоване МС. У розділі 578, Ітачі активує МС, коли він повинен використовувати його. Таким чином, МС не потрібно використовувати Сусаноо. Крім того, коли Мадара б'ється з п'ятьма Каге і обидва Риннегана, він також здатний використовувати Сусаноо.

enter image description here

+760
NIRPEKSH TOMAR 26 трав. 2019 р., 22:27:54

Це, напевно, не тому, що він не може бути майстром Санкт. Він просто не хоче бути один. Gildarts не подобається позиції впливу (він також відкинув звання майстра гільдії) і як частіше говорили в інтернеті

Він занадто ледачий, щоб відірвати свою дупу і заповнити форму заявки.
Напевно, не хоче, як він не хотів звання майстра гільдії.

Також назва в даний час не додати до нічого, крім відомого імені. Він може навіть не бути в змозі бачити його прибуток

Це просто назва, наскільки нам відомо, він не пропонує нічого іншого, крім поваги з боку мас.

Сподіваюся це відповість на ваше питання

+752
theymos 30 вер. 2013 р., 07:49:22

Ось це поворот, які беруть участь шматочки історії. Але один із кращих способів вирішити, в якому порядку буде дивитися перевірити цей сайт. Він має сторіс і їх параметри часу ліг в деталь (це може бути хорошим доповненням до як тенчі термінів огляди)

Для випадковому порядку перегляду його треба дивитися в такому порядку

 • Тенчі Muyou! Ryououki (1992-1993)
 • Тенчі Muyou! Omatsuri Ryououki Дзен `г.... (1993)
 • Тенчі Muyou! Ryououki (1994)
 • Тенчі Muyou! Ryououki (2003)

Потім ви можете слідувати цьому на стороні розповідь про своїх батьків

 • Тенчі Muyou! Bangaihen: Галактична Поліція (1994)
 • Махою Дівчина Досить Семмі (1995 - 1997)

І від цього ви можете піти перевірити альтернативні настройки

 • Сін Тенчі Muyou! (1997)
 • Тенчі Muyou! Манатсу Єви (1997)
 • Тенчі Muyou! (1995)

Або навіть альтернативна версія сторона історія

 • Махою дівчина досить Семмі (1996)

І альтернативних налаштуваннях варіант варіант

 • Сасами: Клуб Махою Сьодзьо (2006)
 • Сасами: Клуб Махою Сьодзьо 2 (2006-2007)

І нарешті, ви можете перевірити той же параметр історію

 • Тенчі Muyou! GxP, де (2002)
 • Isekai не Seikishi моногатарі ( 2009-2010)
 • Подвійний! Паралельно Runrun Моногатарі

З цією інформацією він цілком собі, як насправді дивитися його. Але для історії я б порадив, принаймні, дивився перші 4 я виклав у такому порядку.

+723
Derek Reynolds 11 лист. 2015 р., 09:48:21

Як пояснили інші відповіді вище процесора/ЦП кандидатів і народів нептуній вік гри (з 3 ЦП відсутній) є

 • Planetune = Сега

  • Нептун = Вигаданих Домашньої Консолі Сега
  • Nepgear = Вигаданих Портативна Консоль Сега
  • Plutia = Випущений Приставки Sega
 • Lastation = Соні

  • Нуар = Плейстейшен 3 (система оригінальної гри був реліз)
  • Нні = ПСП
 • Lowee = Нінтендо

  • Блан = Виї
  • ОЗП і ПЗП = в DS і DSI1
 • Leanbox = Майкрософт

  • Верт = X-box 360 (як на 360-це з того ж покоління, як в PS3. х-бокс з того ж покоління, як на PS2)
 • Едем = М'яка Гудзон2

  • Peashy = TurboGraphx 16
 • Тарі = Атарі

  • Рей = Консолі Atari

Soruce: ЦП - список процесорів

Нуар, Верт і Блана консолі подання в Ultradimension на вік Нептунія V і трохи слабкіше, як Ultradimension являє 1989 та за моїми відомостями з 3 тільки у Нінтендо консолі тоді для Блан до в той час як нуар і Верт не (Верт сумнівно може бути ПК)

терміни, які використовуються в іграх приймаються з сьогоднішнього інформаційних технологій, однак умови гри змінюються на серії

 • Gamindustri = ігрової індустрії, постійна боротьба за акції-одна з ознак цього, а також вартості компанії на фондовому ринку вартість акцій. так в Gamindustri чим більше акцій одна нація має більш потужний сказав, що нація-це сильно

 • Процесор (блок покровителя консолі) - засновані термін Центральне процесорний пристрій в консолі

 • HDD (жорсткий диск божественності) - виходячи з терміну жорсткому диску. в тій чи іншій формі всі приставки центральний процесор на основі мав форму диска. (для DSI дозволяє вставляти картки SD)

 • Дос (божество гріх)

  • одне з визначень може бути, що це базується на строк дискова операційна система, фоновий система, що використовується на комп'ютерах (в основному Windows). це визначення я думав, що це був фінальний бос справжній маршрут називається Дос.Arfoire і з цього боса лежить в основі НВІС (це правда Arfoire, які повинні бути переможені не попередньої знайдено за звичайним маршрутом, який називається КПВ.Arforie)

  • Сакураї Томоко однак припустив, що DOS може бути засноване термін "відмова в обслуговуванні" атаки, яка використовується злочинцями і підходить з ASIC природи3

 • КПВ (злочинці вільного світу) - в той час як існує багато визначення КПВ я вважаю, що в контексті Нептунія це посилання на кастомний прошивки, як правило, використовується при зломі консолей для піратського контенту

 • Консольні війни - цей термін використовується у реальному житті для опису постійна боротьба між компаніями, коли вони випустять консоль, щоб залучити покупців до нього. зробили це шляхом підбурювання розробникам розробляти ігри для консолі, інші периферійні пристрої, такі як senoring руху і зміни системи включають в себе нові функції, такі як можливість інді-розробників на випуск ігор і зворотної сумісності

 • Arfoire - як це вимовляється, R4 являє собою піратський апаратного/програмного забезпечення, використовуваного на DS для запуску ромів DS

що може бути, чому КПВ.Хитрість і Лінда перетворені ROM на їхньому боці, а не ОЗП при Lowee голови МК. Другий

Слід зазначити, однак, що, як зазначено в розділі дрібниці процесора Викии розділі термін ЦП не використовуються в японській версії гри так само, як з Arfoire так що визначення я наводив вище, пов'язані з англійської версії гри


1: як в DS і DSI була випущена в Японії до японського релізу вік Нептунія Мк II. ігри, випущені для консолей DS і мають маркування ДС і працювати на обох системах (на відміну від 3DS або NN3DS гри) однак ДСІ містить перероблену операційну систему та реінтродукції області замок (не присутня у оригінальній DS) робити різні оперативно мудрий як ОЗУ і ПЗУ різні особистості мудрого

2: Як заявив на Викия дрібниці для Іден є посилання на Гудзоні м'яким Логосом, який підходить Peashy по колірній гамі, однак, в той час як Хадсон софт не випустили жодної консолі вони робили Хадсон софт HuC6280 процесора для TurboGraphx 16

3: Як ви можете бачити на Вікіпедії абревіатура Дос (з малої букви П), а дискової операційної системи Дос (з великої букви О) і в строк кримінальну вільного світу опущений в абревіатурі КПВ таким чином, я б більше сторона з DOS, а не Дос-однак у мене немає правильного цитування, для яких термін використовується в англійському перекладі

+659
Julius Taquilgan 17 груд. 2019 р., 16:14:34

Те, що ми бачили в аніме Гоку вперше потрапив Бог ки, коли він став супер Саян Бог (червоний) після здійснення ритуалу, де 5 Саян чистого серця оточили його.

Вегето вперше отримав тільки Бог ки (не супер Саян), коли він був відправлений на навчання в інший вимір шматки разом з Гоку

https://www.youtube.com/watch?v=KNpUK5n9bHg

там Вегета каже, що вони називають Богом-ки-ки, яка не перетікає з його тіла

В цьому інших відео, після того, як сказали Уїсс не виходять з гі, як Гоку і Вегета отримати смак супер Саян синій, який нібито "мають владу супер Саян Бог (Бог-ки), а потім перетворюється в супер Саян"

https://www.youtube.com/watch?v=FxrFIuWsaVg

Отже, умовою для того, щоб Бог ки-навчитися контролювати ки за це не переповнення від тіла користувача. Особисто я теж вважаю, що потрібен певний мінімальний рівень потужності, щоб досягти Бога ки, інакше чому Уїсс зробив Вегета поїзд і підняти свій рівень сили, перш ніж говорить, як його використовувати і вам Бог ки (додаткова Примітка: Уїсс також згадує "він досягає рівня , де він може відчувати Бога ки").

Якщо ви не окремий випадок, таких як головоломки (Дэндэ) або Верховний Кай, хто може відчувати інший бог, ки і, отже, є Бог ки, тому що вони були приписані богам, або вони були народжені боги, коли вони мають низький або не дуже великої держави рівні (це сказано не тільки боги можуть відчувати Бога ки)

І по манзі, я не пам'ятаю щось про Бога ки. Зазвичай Toyotaro в манга спробує розсьорбати кашу, яку зробили з аніме або фільми про різних суперечливих понять з деякими додатковими роз'ясненнями , але це не так. (іноді він також робить більше плутанини, ніж узгодженість)

+655
Kotryhel 25 лип. 2010 р., 08:19:08

Після літньої поїздки, Teshigawara і Мочизуки перезаписати Мацунага повідомлення про те, як зупинити лихо після того як він починав з акцентом на дії обговорюються, так що ніхто не шкодує про це рішення, а також для профілактики то ж безумство, що взяла на весь клас під час літньої поїздки.

Проте, що сталося після того, як зайві були вбиті. Це було виявлено раніше, з рахунку Мацунага вбив зайві, що тільки людина винен у смерті зайві будуть пам'ятати його протягом короткого часу. Коли Сакакібара показав усім фотографії класу, які були взяті, коли вони приїхали, ніхто не бачить і навіть не знає додаткових, які Сакакібара і Мей можуть побачити і запам'ятати.

Сакакібара пам'ятає Рейко, тому що він був тим, хто вбив її, дізнавшись, що вона була зайвою. Мей пам'ятає, тому що не тільки була, вона є і робити вбити себе, але вона також показала, що вона пам'ятає Рейко померти. Її "брехливі очі" також може сприяти її запам'ятовування.

Однак, оскільки тільки Сакакібара Мей і пам'ятайте, зайві, як Teshigawara і Мочизуки пам'ятайте, що це смерть, що зупинити лихо? оскільки це було колись, що вбиває зайві зупинив лихо (так що це не було доведено, що існує зв'язок)

+631
Fred Hicks 29 лип. 2017 р., 05:18:50

Цю фотографію Алісії і Уэлкин від ОВА 9, або епілог з історії.

Скріншот цієї ОВА, де влітку можна знайти на офіційній вікі-сторінці з футболки тут

Він відзначений як епізод #35 на bottem сторінки

+618
lamlam 7 серп. 2012 р., 00:54:45

Я спостерігав за Клеймор. Я не читав мангу ще.

Число 8, Флора:

Вона швидко йде на оголення, січа, і обшити її Клеймор.

enter image description here

Як ви можете бачити, вона торжествує, слеші, і засовує назад так швидко, що образ її боку начебто статична, в той час як купа слешів з'являються навколо мети.

Але почекайте.

Який сенс вкладає її Клеймор тому під час нападу когось? Хіба це не марна трата часу? Хіба не було б більш корисно з піхов і потім скоротити незліченну кількість разів швидше, ніж обшити її клеймора під час бою?

Доказ того, що вона дійсно решетування після Х кількість слешів:

Ця сцена нижче триває кілька секунд. Це означає, що вона повинна постійно обшити її Клеймор, інакше цей ефект зображення було б неможливо: enter image description here

+590
Amy C 18 січ. 2015 р., 17:13:48

У главі 421, ми бачимо Нацу Люсі лоскотали ноги. Нічого незвичайного, але він викликається псих/хворий збоченець. Так лоскоче чиїсь ноги вважається Акт збоченець в Японії?

+538
allenski 9 груд. 2018 р., 14:04:09

Я думаю, варто зазначити, що Ван Хоенхайм був у центрі трансмутації коло, так що по моїй теорії він став філософом каменю, який заснований на людському тілі з одним домінуючим душі, а жадібність-Лінг і гнів були свої каменів, вкладених у них, який схожий, але щось недорого шабаш Ван Хоенхайм.

Я думаю, що це також варто відзначити, що, можливо, не всі гомункулы мають рівні душі, оскільки кожен з них має різні повноваження. Взяти, наприклад, заздрість. Він може поглинути все більше і більше людей і додати в його душі. Можна сказати, що він може знадобитися, щоб постійно знову додати душі знову і знову, тому що його перетворень використовувати багато душі.

У мене також є ще одна маленька, не пов'язані теорії: а що якщо Ед і Ал мають більше душі, ніж нормальні люди? Подобається, що якщо коли Ван Хоенхайм відтворює це як фільтрація частина душі в єдине істота? Тоді Ед буде мати аномально великої душі людини, і, коли Аля народилася у нього буде більше душі, ніж у людини, але не такої великої душі, як Еда. З-за них більше душі, вони старіють з різною швидкістю, ніж інші люди. Оскільки Ед старіє повільніше, ніж Ал, він буде коротшим, ніж його молодший брат, тому що він старіє повільніше,

тому, коли він отримує impaled і використовує свою власну душу, як камінь філософів, він скорочує своє життя і тому він швидше старіє і стає вище до кінця аніме.

+522
Tony Rao 7 лют. 2013 р., 04:06:31

З формулювання правил deathnote і "очі Шинигами" розкривається в аніме цей сценарій здається правдоподібним.

Однак, як я вже багато разів говорив, у таких питаннях безглузді спекуляції, так як сценарій правдоподібне і правила ДУ залишає місця для спекуляцій. Тому, крім просто кажу, що цей сценарій можливий і кажу, що деякі з наших кращих письменників фанфік вибираючи це як можливий пункт ділянку ІДК, що ще додати.

Однак, щоб додати до "підозрою" на сліпої людини. Є багато способів це було б поганою ідеєю.

 • Раптом сліпа людина виліковується. Публічність, DN користувача виставляється. А хтось може побачити їх разом
 • Це не так легко приховати, що ви не сліпі. Безліч мимовільні дії, такі як ухилення, рухати руками і т. д. віддати те, що ти не сліпий. Було б набагато складніше для сліпої людини, який був зцілений, щоб приховати ці знаки.

Так що на поверхні це може здатися гарною ідеєю, але вона має свої підводні камені, плюси і мінуси так само, як інший. Також сліпий чоловік втратив зір, коли він відмовляється від права власності на ДУ. Хотілося б думати, що Кіра буде вбивати, щоб отримати ноутбук назад.

+506
4n0th3r 21 черв. 2019 р., 03:03:36

Офіційний звук ще не випущений, але хтось зробив кавер на піаніно в YouTube. Ось посилання:

https://youtu.be/cu7qN-_80w0

+485
Nagendra Pandu 20 груд. 2019 р., 06:32:13

Згідно списку щасливою зіркою дрібниці на Енн, він може бути засноване посадиш Хікару (також відомий як Рабі-Ен-троянд) з Ді гі героїв. Важко знайти її фотографії не перетворився, але мені вдалося це:

enter image description here

Як бачите, колір волосся і колір очей, і вона також носить окуляри. Але це досить загальна, тому тут подальше схожість.

Коли посадиш перетворюється в Рабі в рожевому кольорі (її сьодзьо тсж), у неї заячі вуха. Дівчина в Lucky Star має Шпилька Заєць.

Також, в оригінальній серії героїв Ді гі знаходиться в магазині під назвою геймери. Вгадай, де щаслива зірка сцена відбувається? Магазин геймерів.

enter image description here

Це трохи "цензура", але можна сказати, що це повинно бути геймери.

+451
burntt999 30 серп. 2014 р., 07:43:08

Доля В/нуль, є деякі солдати з Ionioi гетайры вершника, які виглядають кілька важливих. Всі вони є героями, так що вони, ймовірно, в імені героя, а також. Хто вони? Є у них назву?

soldier 1soldier 2soldier 3

+417
ArM 26 лип. 2010 р., 06:38:35

В кінці Мисливець х Мисливець сезон 1 епізод 51 (AxBrutalxBattlefield), вони грають різні класичні кредити пісні замість "Полювання на мрію". Він грає відразу після Моцарта "Лакримоза".

Як називається пісня?

+400
sibvican 14 груд. 2010 р., 10:28:02

Коли Кіноко Насу вперше написав Доля/Ніч перебування в коледжі він називався старої долі (旧Fate) і доля походження і було оновлено пізніше доля/прототип. НАНУ писав тільки те, що стане маршруту доля гри.

є припущення, який зміст стоїть за ім'ям. тобто

 • Доля може ставитися до долі слуги, як шабля, приймаючи її долю в її життя і долю магів, які змагаються один з одним у війні

 • Відпочинок може означати бажання зберегти службовці як з Широ і Сэйбер, він може звернутися, щоб зробити щось залишитися або залишитися , як причина, чому Широ вступає у війну як доля/перебування ніч доля/порожнисте Атараксия, щоб зберегти мир в місті або в небесах, відчувати себе маршрут, який є як кінцевою кульмінації гри як Зокен хотіла небес відчувати себе аморальність, але без його тіло гниє. у Fate/Extra, в два рази Х. Pieceman змінилося Місяць осередку відбору для війни, вважаючи, людство потребує війни, щоб просуватися і розвиватися, він хотів Кишинами Хакуно і будь-який інший майстер, який з'явився на Місяці клітини ядро бажати продовження війни (перебування на війні)

 • Вночі може ставитися як бої в основному відбувалися протягом ночі протягом ночі або тьма позаду війна (в прототипі відчувати системі Небесної судилося матеріалізуватися звіра або в корупції і доля/перебування ніч Ангра-Майнью у грааль)

Інша теорія полягає в тому, що доля частини був узятий з його оригінальних робіт, /перебування ніч була просто додав би круто, як з Карою немає під високим тиском (空の境界?, горить. Межа пустоти) - сад грішників або подій tsukihime (月姫, літ. Місячна Принцеса).

Реф аніме Новини мережі форуми

+391
user43208 11 лип. 2017 р., 22:48:10

Так, Санджи може використовувати ПС, навіть якщо це не було показано, але за моїми відомостями. Ми це знаємо з голови 668, коли закон просить Луффі, що його команда здатна боротися Цезаря, користувач соціології.

enter image description here

enter image description here

+375
user3559662 9 січ. 2014 р., 09:19:25

Я знайшла ідеальний відповідь на це питання на РэддиТ:

Вона повинна виглядати неоднозначно, але якщо б він, вона б, напевно, не бачив його в першу чергу, а вже згадати, ким він є. Плюс, вона тікає від нього у своїй духовній формі і навіть мав розмову з ним потім, коли вона дивиться на нього, щоб сказати йому відвалити. Тэндзин також підтверджує, що він не пішов на це. Я думаю, що частина краще грати в манга - нам дійсно довелося чекати відповіді, так як вони змінили деякі з того, що відбувається в аніме і чому вона сердиться, а також з Ято. Якщо ви хочете, щоб побачити, як вона виходить в манга: гол. 22 п. 31 - 33 п., потім СН.22 п. 38 - п. 42, і, нарешті, гол. 23 П. 43 - СН.24 п. 7.

Я не читав сам, але манга за мотивами аніме, я можу сказати, що Тэндзин допускається Ято змушений порушити свою обіцянку, оскільки він був власного Хиори бажання залишитися з ним.

Останню чергу свідчить про її зв'язки не ріжуть на далекому березі, той факт, що вона ще може перетворитися в її духовній формі (з хвостом).

Висновок: якщо він дійсно обірвати всі зв'язки, вона знову стала нормальною людиною, яка:

 • Не зміг би перетворити в її духовній формі
 • Б втратила всі свої спогади про Ято
 • Не зміг би побачити Ято

Нічого з перерахованого вище не сталося, так що, на щастя, Тенджин дайте обіцянку слайд.

+352
Laxmikant 14 груд. 2018 р., 15:23:15

См. також:

+338
Oleg Kochetilov 20 квіт. 2011 р., 05:54:15

В даному випадку, Маріка, напевно, носити уніформу своєї старої школи. Як студент передачі, є пільговий період, перш ніж ви отримаєте за умови однієї школи визначає (зазвичай придбані).

Це також випадок передачі студент уніформа тропом:

Новий переклад студентів в тих місцях, де шкільна форма є встановлення культурних замовчуванням часто носити свої старі, поки школа може надати їм новий. У фантастиці, це показує новачком або аутсайдером. Коли вони потрапляють в поточну шкільну форму, це означає, що вони були асимільовані. Якщо студент має намір бути риба без води, вони будуть тримати свою стару форму протягом усього серіалу. В японських ЗМІ, навіть бунтівники не вирішите повністю відмовитися від уніформи; в американських ЗМІ вони будуть робити це, навіть якщо в новій школі немає форми. Порівняти неоднорідною формі.

+296
MKreegs 10 серп. 2015 р., 22:51:26

Кілька думок, які не були охоплені в існуючих відповідей.

Здається, що маніпулювання душі насправді не відомо в алхімії, оскільки вона не була навіть сильно практикувалося. У бік Альфонса, залишилися лише два суб'єкти, чиї душі були прив'язані до об'єктів, які були створені вченими, які займалися дослідженням філософського каменю. Навіть якщо б Ед і Ал були в змозі відновити деякі знання про людську трансмутації, не було ніякого способу для них, щоб дізнатися, як маніпулювати людської душі.

Враховуючи це, я впевнена, що Едвард не знав, як вкласти душу в об'єкт до того самого моменту, як вони відкрили браму істини. Це було насправді знань, отриманих від істини, як і його техніка трансмутації без кіл.

+273
Artur Balthazar 29 груд. 2011 р., 22:15:43

В оригінальній серії Супер Саян постає як міф: згідно Вегета, коли мова йде про легендою, він стверджує, що останній супер Саян існував 1000 років тому. Міфічне якість супер Саян зберігається протягом Фриеза сага, і сприймається як причина Фриеза вирішив убити всіх Саян.

Зараз в 2011 ОВА епізод Бардок, ми дізнаємося, що Бардок може перетворитися в супер saiyan, і зробив це в бою з охолодженим.

Може ця неконгруэнтность бути вирішена? Як супер saiyan бути міфом/легендою, якщо принаймні один, Бардок, існувала майже до початку оригінальної серії куля Дракона?

+247
QBM5 21 квіт. 2011 р., 21:59:54

Це з верхньої частини моєї голови, так що я міг би бути зовсім несповна розуму, але це, як я пам'ятаю. Спойлери для Kizumonogatari, Nekomonogatari чорний, і буду рада будь-яким коментарям вперед.

Сінобу, в Кизу, каже Коеми, що голова-поплескуючи-це якийсь інтимний акт підпорядкування між слугою вампіра і майстер. Коеми думає, що це трохи дивно, але йде разом з нею.

В кінці Кизу, Tsubasa приходить до висновку, що Сінобу хотів помирати весь час. Коеми відмовляється надати їй про це, а замість цього приносить про ситуації, в якій він асимптотично людини псевдо вампіром Сінобу і це безсило асимптотично вампіра псевдо людини, щоб смоктати кров Коеми, щоб вижити. Сінобу в люті, і не розмовляє з Коеми, поки Карен бджоли.

У Неко чорний, Сінобу допомагає перемогти Чорна Ханекава. Після цього, Коеми йде, щоб погладити її по голові в якості нагороди, але вважає, що вона носить, що дивно пілота капелюх. Вона взяла капелюх, щоб показати Махару, що вона все ще була зла на нього і не дозволить йому погладити її по голові.

Пізніше, в Tsubasa кішка, Сінобу перестав злитися на автора і починає жити в його тіні. У Карен бджола, вона навіть виходить, щоб поговорити з ним, коли він в бані. Так вона не на нього злитися, вона перестає носити капелюх, так як вона не повинна перешкодити йому пестити її голову.

Редагувати: тепер з фактичні докази.

Kizumonogatari, Глава 4 встановлює, що керівник-потираючи розглядається Сінобу як знак послуху. Коеми тільки дозволено Сінобу, щоб перетворити його у вампіра, і Сінобу і запитав його, якщо він розуміє, що він повинен бути підвладний їй. Першим починає говорити Коеми.

"Ха-ХАА"

"Так, неоднозначний відповідь-ви дійсно розумієте?"

"Хм, Умм, я розумію."

"Тоді як знак послуху до мене, потри мою голову!"

Вона сказала, велично.

....

Керівником руб.

Ува, у неї волосся дуже м'які.

Хоча є багато волосся, це дійсно гладкий.

"Цього досить".

“....Це знак послуху?"

"Ви не знаєте, що?"

Вона подивилася на мене з презирством.

Вампіри використовувати інший набір правил.

Ось Nekomonogatari чорний, Глава 13, де Коеми йде в подякувати Сінобу її про допомогу і знаходить її в капелюсі. Ошино також говорить Коеми, що він дав їй капелюх. Я масажувала деякі граматичні помилки в перекладі.

Мені навіть захотілося погладити її голову.

В знак покори, хоча я б це так не назвав.

Досі, я думав, що вона могла дозволити мені зробити хоч що—то я думала, що вона безумовно, дозвольте мені подякувати її.

"............"

Мої очікування були значною мірою невиконаними.

Відчуття всевладдя дивитися зверху в эпилоги не застосувати тут.

Коли я приїхав і зустрів її в класі на першому поверсі, маленька дівчинка вампір був одягнений, всі речі, загадковий шолом з окулярами, типу ви носите при їзді на мопеді.

Я не можу гладити її по голові, як це.

“Ну, що? Вампір-тян цькували мене про це. Адже вона той, хто розгадав всі кішки, так що я дав їй приз"

Ошино пояснив.

Котирування явно не сказати, що Сінобу був одягнений у капелюх, щоб зупинити автора від втирання голову, але, здається, абсолютно зрозуміло з контексту. Це був її спосіб сказати Коеми, не терплячи, щоб сказати йому, що вона не простила його.

+214
Michael Daum 29 лип. 2011 р., 20:06:55

Першим dispell деякі помилки:

 • Я не думаю, що Вбивці драконів є якісь правила. Будь-хто може стати вбивцею дракона за умови, що у нього є дракон, щоб навчити його, або він вбивця драконів Лакрима поставити на своє тіло. Обидва рідкісні, таким чином, є не так багато Вбивці драконів.
 • Я припускаю, що Люсі могла навчитися користуватися картами Кана. (Особисто я думаю, що мавпа могла їх використовувати, але це тільки моя думка.) Але не тому, що карти магії і небесного духу магія-це "фокус". Небесний дух магії викликання тип магії.
 • На мій погляд (знову ж вибачте за припущення) Урано Metria не заклинання заклинателя. Коли Люсі використовувала його, вона насправді викликані сила самих зірок. (Зверніть увагу, що деякі зоряні об'єкти насправді з'явився.)

А тепер, власне, відповідь на питання:

Ми бачили людей, що використовують різні типи магії. Як згадувалося раніше Макаров використовує титан, але ми також бачили його запалити вогонь. Але він також використовував закон феї та інші атаки типу енергії проти Хосе Фантом Лорд. Ми також бачили Люксус використовуючи Фея права, в той час як він зазвичай використовує вбивця драконів магія. Аїд використовуються різні види темної магії, а в його старі часи як Purehito він, імовірно, мав менш темні репертуар. Ми знаємо, що Zeref можете використовувати як мінімум два види магії: магія життя, яка створила демонів і Чорне, що приносить миттєву смерть. Мираджейн має як трансформація магія і Сатана душу. Але мої улюблені Ultear і Джерар. Ultear використовувати як раз магія і лід зробити. І Джерар в основному навчився магії Mistogan, щоб додати у свій репертуар на турнірі.

З усіма це на увазі, ні, нічого не підказує, що чарівні люди вчаться. Насправді їх багато вивчати різні види магії. Мабуть, просто тому, що вони краще в одне поле, щоб вони дійсно не використовувати інші велику частину часу (як Люксусу.) Або у них є особисті причини, щоб не використовувати інший тип (наприклад, Ultear.) Або вони так добре з одним типом, що вони навіть не обтяжувати себе вивченням інших. (Як Нацу.) Крім того, що тільки в компетенції мага визначає, чи зможуть вони використати магію чи ні.

+213
Dustin Getz 19 трав. 2015 р., 08:42:45

Я зазвичай використовую аніме Новини мережі здійснивши пошук серії, які мене цікавлять, і, бачачи, якщо він має ліцензії на англійській мові, це, зазвичай, можна знайти нижче на сторінку, де він перелічує, хто робить переклад і голоси акторів, якщо він був дубльований. це також список дистриб'юторів та інтернет-стрічками (як Twitter).

Однак там, здається, список на майбутній домашній релізи тут, я можу підтвердити вбити Ла вбити реліз з недавнього божевільного реклами по електронній пошті, після його випуску в Австралії. Однак кредит повинен йти на цей коментар як насправді я не знаю про список аніме Новини мережі.

зі списком, якщо ви натиснете на DVD ви хочете, потім прокрутіть вниз до енциклопедії посиланню і прокрутіть вниз, Наступна сторінка "англійська з" ви можете побачити, хто дистриб'юторів і в якому контексті їх випуски, в яких (якщо вони ітернет потоковий фільм з субтитрами, якщо він має англійський литого тоді це охрестили)

+190
Brinda Goodfellow 28 черв. 2016 р., 20:49:26

Чи манга містить більше історії, ніж в аніме?

Якщо бути точним, аніме відходить від манги трохи ближче до кінця, а замість Зеро і Юкі на даху, нуль стоїть на платформі, зроблені цілком з лози шип від Кривавої Троянди. Також, Канаме вбив усіх старійшин вампірів, не просто Итидзе і охоронців в самому кінці. Після цього є час пропустити, поки Академія Крос відновлений і знову працює і Канаме зараз живе з Юкі.

Досить багато-від невеликих розбіжностей на кінець аніме, ви можете почати читання з Глави 49 (Тома 11 - 49-е добу) і не пропустити, хоча я б просто почати читати з Глави 1 раз прочитати бонус/додаткові історії, що більшість томів (я не знаю, скільки вони додають, але я пригадую одну невелику історію з Кайена догляд за маленькою Юкі)

Оскільки серія триває після того, як Юкі йде з Канаме Академії Крос, є більше інформації, як ми дізнаємося більше про Чистокровка і те, що сталося між батьками Канаме і Рідо, зокрема, чому в аніме Юрі каже, що Рідо "вже убив одного з своїх дітей", коли Канаме ніколи не згадує сусідню, крім Юкі.

Ми також дізнаємося більше про Мисливці на вампірів, і чому їх зброю ефективно проти вампірів, і, нарешті, дізнатися, що реальна кінцева мета Канаме для його минулих дій (вбивство Шизука Іо, знищити Сенат, роблячи нуль, що він є)

Воно закінчує історію?

Так, відповідно до цього відповіді, манга закінчена в 2013 році в Японії з англійським перекладом зроблено на наступний рік. Це, ймовірно, безпечно припустити, що після Тома 19 (Глава 93), що це він.

Звичайно, того, чи приймаєте ви, що це кінець-це інша справа. Оскільки не було ніяких нових релізів потім, там, здається, не бути ніяких планів продовжити після Глава 93. Там, напевно, фанфіки і додзінсі з плаваючою навколо, але це не вважається каноном (наприклад, Юкі робить Sayori вампір і стають парою назавжди)

+179
Janar 11 січ. 2011 р., 13:08:36

Тобі Zetsu клонів, шинобі це перевтілився на Кабуто і Мадара приймають участь в битві. Але Тобі у Саске в притулок під контролем Zetsu, щоб отримати оговтався від операції з пересадки очей . Чому ж він не призвів до війни після того, як він вилікується, а Саске був помститися Конохи?

+167
user95015 2 жовт. 2010 р., 17:57:05

Що стосується аури, це нічого не сказати. Немає ніякого способу, щоб знати напевно, чи буде це саме Kaioken. Проте, я особисто не думаю, що це ж за наступним причин

 • У розмові, яку ви виклали, хто заявив, що "Гоку був активує свої резерви для тимчасового підвищення потужності". Це більше схоже на Гоку і Вегета включення в епізод 122 боротися Джирин(Гзк на початку і Вегета до фінальної спалаху). Kaioken це помножувач. Goku буде подвоєння або множення його потужності х разів.
 • Тянь і krillin, очевидно, відомі Kaioken і визнав би Гоку з допомогою трансформації. Тьєн запитав, чи це був той же принцип, який передбачає, це було щось інше, що, здавалося, схожі.
 • Джирин порівнює Гоку живлення до Кале, який був постійно включаю в свій легендарний супер Саян форма. У Kaioken повністю відрізняється від тієї ж.

Однак, коментар Гзк на його руйнуючи своє тіло і коментувати одночасно може навести на думку, що Гоку був, можливо, використовуючи Kaioken. Однак, оскільки Kaioken б конкретну цифру(Двомісні, Тримісні, збільшив його потужність в 20 разів і т. д.), І жодної згадки про це змушує мене повірити, що це просто Гоку просто витягаючи більше сили в його супер Саян синій формі.

+134
asmades 4 груд. 2012 р., 15:13:32

В епізоді 7 меч мистецтва Онлайн, ми побачимо Елізабет кузні. На дошці оголошень є прикололо фото її з трьома іншими людьми, але на цьому фото, вона маленька дитина.

Хто-небудь знає, як це сталося?

+69
cxwangyi 12 бер. 2015 р., 15:37:04

Сачи, зокрема, дзижчали історія в японській версії так само. (Хоча, в книгу, вона насправді співала "Рудольф, червононосий олень". З якихось причин, вони змінили цю сцену в аніме)

Загалом, те, що ви говорите, буде відрізнятися від аніме до аніме, і це залежить від того, хто є їх озвучування. Скільки локалізація студії хоче, я впевнена, це велика річ, коли справа доходить до цього. "Скільки посилань на мову походження ми хочемо зберегти?" В цілому, це було б важко прямо перекласти пісню з Японської на англійську, зберігаючи потік і зміст недоторканими.

+60
Duane Drury 2 лист. 2010 р., 09:17:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil