У чому сенс повторного-л звуть?

В одному епізоді ми бачимо Ре-L ім'я на комп'ютерний термінал. Однак, де "-" це, ми бачимо це насправді повинно бути "а", як і інші листи-це просто видно. Це означає, що її ім'я, можливо, був повинен бути реальним.

Мені цікаво: якщо є якийсь сенс Ре-л ім'я спочатку було реально, але не визнавалися в якості Ре-л?

+48
White principal 6 трав. 2013 р., 19:38:49
35 відповідей

Великі зміни, пов'язані з отвору і закінчень. Немає більше закінчень, тільки великі отвори близько 2 хвилин. Анімація полотно занадто великим: до цього був у 4:3, тепер його широкоформатним

+969
Dudus 03 февр. '09 в 4:24

Якщо фактичні правила з манга/аніме будуть застосовуватися, після смерті Мії, безсумнівно, коли її ім'я було записано в зошит. Дивлячись з правил з Зошита смерті Віки,

 1. Чоловік, ім'я якого буде записано у цій зошити помре.
 2. Якщо причина смерті написана протягом наступних 40 секунд після написання імені, то так воно і буде.
 3. Якщо причина смерті не вказана, людина помре від серцевого нападу.
 4. Після написання причини смерті, деталі смерті повинні бути записані в наступні 6 хвилин 40 секунд.

Таким чином, ви можете додавати тільки ті причини та умови загибелі людини. По суті, це означає, що ви можете змінити те, як людина вмирає, але не будь людина вмирає.

Якщо власник Зошити Смерті вирішує у будь-якому випадку писати в змозі, то один з двох сценаріїв може відбутися:

 1. Стан повністю ігнорується, і жертва просто вмирає від серцевого нападу.
 2. Якщо якась частина умовного пропозиції можуть бути використані в якості умови або причини смерті потерпілого, то воно буде застосовано (якщо це фізично можливо).

В якості прикладу, якщо світло написав у передсмертній записці,

МІА Саттон. Якщо вона бере книгу, вона здійснює самогубство, вистрибнувши з колеса огляду.

Згідно сценарію 1, МІА Саттон помирає від серцевого нападу. За сценарієм 2, МІА Саттон помре, вистрибнувши з колеса огляду (що є фізично можливим, оскільки вона була на колесі огляду, в цій сцені). Я не зовсім впевнений, за яким сценарієм відбуватиметься, але я особисто схиляюся до другої.


Як Примітка сторони, я навіть бачив точне формулювання світла використовується для МІА Саттон. Згідно стенограмі з того ж сайту,що ти розмістив,

МІА Саттон загинув, коли вона бере до відома смерті від неї хлопець. У Північно-Західному колесі огляду, таємничо вона падає... тягне сторінку з моїм ім'ям записки. І це в кінцевому рахунку поглинутий вогнем. Хоча її хлопець благополучно приземляється в воду... МІА страйку береговій лінії... миттєво вмираючи.

Помітити світло використовував слово "коли", а не "якщо" в умовах за смерть Мії, які, ймовірно, означає, що він мав намір убити її. Це говорить про те, що компанія Netflix версія також не дозволяють використовувати умовні пропозиції щодо смерті людини.

+935
DJBOY 25 квіт. 2016 р., 02:05:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Після деяких досліджень, я знайшов цей малюнок, і я додав/завершені комбінації. Як бачите, я знайшов всі комбінації (навіть якщо деякі з вас не погодяться зі мною), але я зовсім не уявляю, що треба ставити як поєднання вітру і Землі...

Я забув згадати, що є один спосіб, Кристал релізу, походження якого неясно для мене. Це може бути відповідь на питання, але у мене немає доказів або джерело, щоб вимагати його.

+917
Overlord Ignis 10 лип. 2014 р., 10:18:13

Можливо, причиною стало падіння гвардія королівства і розкрадання вищевказаних меч. https://www.chronocompendium.com/Term/Fall_of_Guardia.html

+880
Cami Rodriguez 2 січ. 2020 р., 21:53:53

Так, спотворений текст є результатом mojibake, де оригінальний текст японською, закодованих в зміну-Джіс кодування декодуються з Windows-1256 кодування.

Якщо ви коли-небудь відкрити японський веб-сторінки або текстового файлу, закодованих у Shift-JIS в кодування (2-байтовий набір символів) під деякі західні кодування в Windows (1-байтовий набір символів), ви побачите високу частоту ƒ парі з якимось іншим персонажем у підсумковому вигляді. Оскільки я помічаю, що є арабські символи, зображені на картинці, я використав один з моїх існуючий текстовий файл, який закодований у Shift-JIS і спробував відкрити його з арабської (для Windows) кодування в браузері, і я дізнався, що арабська (Windows) або західні кодування має таке ж відображення Для * і # (що є ще одним поширеним символом в спотворений текст).

Після порівняння з належним чином наданими розташування вікна статусу і деякі здогадки, мені вдалося декодувати спотворений текст в належний японський текст (у дужках 〈 і 〉 додаються для наочності і не декодується з спотворений текст):

〈サーバー〉
月サーバー
〈ゾーン〉
月サーバー
〈区分〉
個別ゾーン/モンスター出現なし
〈その他〉
戦闘行為可能区域
全特技使用可能
進入許可/制限あり
退出許可/制限あり

Переклад:

<Сервер>
Місяць Сервері
<Зони>
Місяць Сервері
<Класифікація>
Ізольовані зони/не монстр
<Інших>
ПВП дозволено
Спеціальні навички дозволили
Запис обмеження/обмеження
Обмеження виходу/обмежений

Додаток

Для того, щоб перевірити результат, ви можете використовувати наступний фрагмент коду Python 3:

перевранные = 'ƒTپ[ƒoپ[\nŒژƒTپ[ƒoپ[\nƒ]پ[ƒ"\nŒژƒTپ[ƒoپ[\n"و•ھ\nŒآ•تƒ]پ[ƒ"/ƒ'ƒ"ƒXƒ^پ[ڈoŒ"'ب'µ\n'"'ج'¼\nگي"چsˆ×‰آ"\\"وˆو\nپ@'S"ء"Zژg—p‰آ"\\\nپ@گi"ü"–‰آ/گ§قڈo Œہ'\xa0'è\nپ@'"–‰آ/§گ Œہ'\xa0'è'
друку(спотворений.кодування (в Windows-1256').shift-JIS і декодування ("))

Нижче є тільки джерелом1 з mojibake для порівняння з зображенням:

1 текст нижче містить U+200Е зліва направо Марк, щоб запобігти арабські символи від надання справа наліво і зміна їх форми в залежності від їх розташування. Ще одна проблема, яка запобігає пряме копіювання з-за наявності в U+00A0 нерозривний пробіл, який перетворюється на простір, коли скопійований з браузера.

ƒTپ[ƒoپ[
ŒژƒTپ[ƒoپ[
ƒ]پ[ѓ“
ŒژƒTپ[ƒoپ[
"و•ھ
Œآ•تƒ]پ[ѓ"/ѓ'ƒ"ƒXƒ^پ[ڈoŒ"'ب'µ
'""¼ج
گي"چsˆ×‰آ"\"وˆو
پ@'И"ء"Zژg—п‰آ"\
پ@گi"ü"–‰آ/§گ Œہ' 'è
قڈo پ@'"–‰آ/§گ Œہ' 'è
+861
Steropes 7 серп. 2016 р., 05:56:20

Для тих, хто не знає короткий опис 2-х основних закидони залучені в основний сюжет мого героя наукові примхи один за всіх (все можливо, Izuku) і всі за одного.

Перший Один за всіх

Все може пояснити те, що один за всіх-це союз двох закидони: примха, що запаси сили і хитрість, які можуть бути передані іншим особам. Один за всіх дозволяє користувачеві отримати доступ до накопичених влада, яка дає миттєвий користувачів надлюдську силу в руйнівних рівнів, збільшилася маневреність, і надлюдську швидкість. Izuku Midoriya є дев'ятим користувачем одна за всіх.

Тепер всі за одного,

Всі за одного дозволяє вкрасти закидони інших людей і володіти ці вкрадені сили як свої власні. Всі за одного, також дає користувачу можливість передачі викрадених закидони інших людей. Користувач всього за одне може поєднати кілька вивертами для того, щоб створити руйнівні методи, які зазвичай неможливо з використанням тільки один бзік.

У боротьбі між всіх і всі за одного

ми бачимо комбінованого впливу кількох закидони використовуватися разом всі за одного. По імені, що становить близько 10-12 вкрали наступ закидони (не кажучи вже про численних оборонних, а також ті, що дозволяє йому жити і т. д. enter image description here

Як вийшло, що в поєднанні фізичної звитяги 9 людей (2 з яких ми знаємо, були quirkless) може бути сильніше, ніж комбінація з принаймні десятки сильних закидони, може і більше?

Можливо, по темі: Що означає "один за всіх" дозволяє накопичувати владу? Прийнято відповідати не в змозі пояснити, як це накопичення перевищать всі за одного, якщо його якийсь експонентний ріст, бо всі проти лінійне збільшення для всіх один.

+806
Cesar Villegas 28 груд. 2017 р., 16:28:40

Він сказав, що Finral можете тільки використовувати його просторової магії, щоб відкривати портали в ті місця, які він вже. Є якийсь виняток?

В епізоді 34, Finral відкриває портал до печери, де Аста бореться членів певної організації. Це дозволяє Ями, щоб допомогти Аста, але здається дуже дивним, що він був би в цій випадкової печері.

+786
Sid Sehgal 11 лист. 2013 р., 15:34:55

Назва пісні Rokutousei немає Йору на приціл художника. Ви можете почути повну версію тут.

+780
mutebi 6 вер. 2015 р., 20:49:14

По більшій частині, так, але є деякі винятки. Я припускаю, що ви не читаєте Доля/Ніч візуальний роман, який відповідає на ваше запитання. Як такий, спойлери, що нижче.

Деякі герої в основному тільки такі люди, як відомо, дійсно існував в історії. Ці Ф/з вершника (Олександр Македонський), Кастер (Жиль де Ре), Арчер (Гільгамеш), ассасин (Хасан ібн Саббах); та Ф/СН ассасин (Сасакі Kojirou; або, принаймні, я думаю, що консенсус полягає в тому, що він був справжній), і істинний вбивця (Хасан ібн Саббах).

Інші герої такі літературні герої, або люди з сумнівною історичності. В світі долі, ці люди розглядаються як ніби вони були реальними історичними постатями, які просто опинилися відомі в сучасній допомогою художніх творів. Вони включають Ф/з шабля (Король Артур), Лансер (Діармуід на UA Duibhne), Берсерк (Ланселот); та Ф/СН Райдер (Медуза Горгона), меч (Король Артур знову), Лансер (Ку режимі), Кастер (Медея) і Берсерк (Хераклес)

І потім у вас є одне величезне виключення, що Ф/СН Арчер (тобто слуга Рін, не Гільгамеша). Ф/ЗП Арчер насправді Емія Широ, який є вигаданим.

Є ще делікатне питання, навколо різні Хасанов, яких викликають як вбивць - ідея полягає в тому, що всі рядові ассасини (не рахуючи дивних винятків, як Сасакі Kojirou) відповідають лідером історичного ассасин культу. Проблема там полягає в тому, що практично немає записів (в реальному світі), що лідери культу були схожі, тому їх особистостей і здібностей у світі доля цілком і повністю є вигадкою авторів (Уробучи ген і Кіноко Насу для F/Z і Ф/СН відповідно).

+760
user120746 9 серп. 2019 р., 04:57:16

ну, він в основному засвоїв свій урок; його характер сильно змінився після всього, що сталося (Хиори допомагати йому після всього цього, велика причина, теж); він, зрештою, підліток~

якщо він буде продовжувати "щипати" Ято... [спойлери уникнути] (ви повинні побачити 2 сезон, якщо ви ще цього не зробили, оскільки він охоплює, що в аніме з Бисямон)

+744
Steve Sether 19 лип. 2019 р., 18:10:57

Серія Сора без Woto був заснований в пост-апокаліптичному світі, що значно скорочує технологічні можливості людства. (Танки -> павук Takemikazuchi буденні танки)

Тоді весь шоу фокусується на подіях після апокаліпсису, тільки мигцем флеш-бэками на більш ранніх подій під час апокаліпсису. Але по більшій частині, сам Апокаліпсис в значній мірі оповиті.

enter image description here

Чи існують які-небудь подробиці про:

 1. Апокаліпсис був?
 2. Як це сталося?
 3. Що ж пред-апокаліптичний світ?
+738
Ulkomaalainen 12 черв. 2012 р., 11:59:04

Це Юрій на льоду аніме сенен-ай? Я хочу подивитися аніме, але це дає мені флюїди яой. Я не великий шанувальник яоя, так що я хочу знати, якщо це яой.

+709
Ali Haydar 25 жовт. 2012 р., 17:57:00

Кай не надто погано, як я зараз дивлюся на кікс. Але! є дурні речі, нарізані від того, що я пам'ятаю в З. Драконівські перли:

(СПОЙЛЕР)

Клітини плющить і тисне Андроїд Глава 16 після того, як він закінчить розповідати Гохан, щоб прийняти свій внутрішній гнів, щоб перемогти клітин. У Драконівські Перли Кай вирізати і тільки патрон мозку Андроїд 16 і кілька болтів не видно чарівним чином на сцені. Ще під час Фриеза саги вам див. розділ використання одночасно знищувач дисків, щоб відрізати хвіст Frieza автора, який зробив буває як Z і Кай, але це йде в розріз з головою дроблення.

Мені Драконівські перли Зет Кай знищує в кожному виді і формі, тому що його більш впливовим у розвитку персонажів. Не говорячи вже з Ямча використовувати свою техніку Вовк Ікло кулак.

З того що я читав так само ми втратимо на Majin Буу Сага, Kid Буу саги і супер Андроїд 17 саги.

Нарешті він не сказав з того, що я читав, але навіть якщо це всього лише наповнювач, що сталося з часником молодший сага? Якщо я правильно пам'ятаю, він був заснований після повернення від namek. Я можу помилятися. Так сильно відрізана від Z, це свого роду пригнічує.

+582
apui3456 11 вер. 2017 р., 06:47:29
Цей тег слід використовувати для питань про приквели серії.
+545
pyther 13 січ. 2020 р., 00:00:32

В принципі, Бібі, Шарлотта, і Нагіса Момое-це три різні назви однієї й тієї ж сутності. Нагіса Момое її звали в житті, Шарлотта-її ім'я, як відьма; та Бебе-це те, що персонажі називають її в повстання, бо вони не знають, що відьма звуть Шарлотта.

Справа ось у чому: єдина причина, чому ми (глядачі) дізнаємося імена відьом (наприклад, Шарлотта, Октавіа, Кримхильды Гретхен), тому що їх імена з'являються в рунах. Наскільки нам відомо, правда, герої в цьому шоу не бачу руни, і навіть якщо вони це зроблять, вони, ймовірно, не можете прочитати їх. Так що, хоча ми знаємо, що та відьма, яка вбиває Мамі в епізоді 3 це Шарлотта, герої не.

Тому, коли Шарлотта з'являється у заколоті, потрібно було назвати її щось. Згідно з ніжністю Мамі на італійський, вона, здається, обрали назву "Бібі" (які, з деякими акцентами в потрібному місці, означає "дитина"). Звичайно, в кінці кінців вони з'ясували, що коли вона була людиною, її звали Нагіса Момое.

+540
codereader 4 трав. 2015 р., 18:38:54

Ґрунтуватися виключно на тому, що було показано в аніме, припущення про те, що відбувається з банкету в епізоді 1 DanMachi другий полягає в тому, що:

 1. Коли боги жили у своєму власному світі, Аполлон намагався Гестія Ву і вона йому відмовила.
 2. Аполлон говорить, що він напевно не затаїв образу про те, загнув.
 3. Всім відомо, що Аполлон тримає образи назавжди, і, як правило, займають непропорційне відплата проти тих, хто зробив його неправильно.

З цього, передбачається, що Аполлон досі прикро, що Гестія не йти з ним, і у відповідь він чекав все це час для Гестія, на те, що вона ніжно любить, так що він може взяти його в неї.

+532
Joash Koriese 1 трав. 2017 р., 11:12:44

По Тут, в аніме, кровотеча в основному відбувається з характером сексуальний потяг. Це перебільшення, мають високий кров'яний тиск, коли реальна людина сексуально збуджений.

В японських ЗМІ, здорових молодих людей, у яких немає інших сексуальна віддушина часто страждають носові кровотечі побачивши оголене жіноче тіло, або навіть просто пара добре заповнені трусики. Це, напевно, побічний ефект високий кров'яний тиск у тілі, яке овердрафт в банк крові.

І це як метафору, для цього:

Кровотеча-це, звичайно, візуальна стенографія/евфемізм для сексуальної збудження. Це зазвичай інтерпретується таким чином, що чоловіки і жінки, з маленькі струмки крові, які вказують на легке збудження, і хльостає фонтани крові, які вказують на монтаж/екстремальні збудження у обох статей. Він також може бути інтерпретовано як скорочення строго для ерекції в чоловіків. У тому разі, коли кров стріляє з носа вибухоподібно, і у смішному кількості, імплікація буде сім'явиверження.

+520
Daniela Canu 26 лип. 2010 р., 01:23:38

Я можу придумати кілька причин.

Поза Всесвіту

У Всесвіті Так як це був бій між майже рівними суперниками, в 300 ударів було необхідно, тому що,

 • Поставити ному з рівноваги, так що він не міг захищатися від фінальної "плюс ультра" удар. Якби це був перший удар, ньому може успішно захистив проти нього. Якщо ви уважно подивитеся на бій ви побачите ному починається з зіставлення всіх можливо, удар за удар, ніж його частота зменшується, так як все може отримує більше переглядів і, нарешті, вона стає однобічною, так як все може поб'є його.
 • Оскільки всі знали, що ньому не зводить на немає пошкодження і регенерації його, якнайшвидшого поступово пробиває відколи від його сила, поки він не був достатньо вниз, щоб закінчити одним ударом.

Все може новий у нього була фіксована сума часу, поки його "супер" форма тривала, отже, і не рахуючи цього він пішов голова в голову з ньому до самого останнього моменту випустивши всю свою силу в останній удар.

Якщо ви йдете і читати мангу (і, сподіваюся, в нинішньому сезоні провітрювання) ви побачите, що він робить щось подібне

Коли він йде проти всіх за одне, він використовує останні вугілля один за всіх у своє тіло, щоб завдати смертельний удар. Чи означає це, що попередні удари були безглузді? Я думаю, що ні!

+477
Cuil Yahoo 27 бер. 2013 р., 03:24:52

Вони знають, що Наруто є джінчурікі. Те, що третій Хокаге ховалися від всіх інших мешканців селища є його ставлення до Мінато і той факт, що село була атакована тобі. Багато людей не знали лиха К'юбі тому, що Тобі напав і спричинив його. Замість цього, вони думали, що К'юбі був просто пішла вільно.

+444
YuMS 2 вер. 2011 р., 16:10:31

ні, це перетвориться в оригінальний ССБ/SSJB (супер Саян синій). Це відзначалося, з-за темно-блакитного відтінку по краях аури Вегета, і регулярне ССБ має більш темний відтінок по краях. Ця нова розвиненою формою ССБ ніколи не доходили Гоку,принаймні в аніме Драгонболл супер.

Розвивалися форми SSB має повні здібності ССБ, який в звичайній формі тільки протягом перших декількох секунд. Хоча ССБ розвивалися добре, це не так швидко, як ССО (супер Саян Бог).

Так що це не та форма, це еволюціонована форма, і має потенціал ССБ, без будь-яких обмежень.

нижче наведено графік еволюції для всіх перетворень Дракон м'яча (Саян тільки) (включає в себе всі форми, які використовуються як Гоку і Вегета)

Kaioken --> супер Вегета --> СС1 --> СС першого класу --> СС другого сорту --> СУ2 --> СС3 --> СУ4 --> ССО --> ССБ --> РСР (супер Саян піднявся, використовувані Гоку чорний) --> ССБ розвивалися (Вегета був першим, щоб використовувати цю еволюціонувала форма правління АСБ) --> інтерфейс --> Муї (ІП вичерпує користувачів, і Mui потім автобус вичерпує користувачів, але коли Гоку використовував його, він би помер, якщо він вийшов з неї тоді)

Я зробив своє дослідження на м'ячі Дракона Вікі

Посилання:

ССБ: https://dragonball.fandom.com/wiki/Super_Saiyan_Blue

ССБ розвивалися: https://dragonball.fandom.com/wiki/Super_Saiyan_God_SS_Evolved

СС-схема: https://comicbook.com/anime/2017/11/28/dragon-ball-super-saiyan-flowchart/

+387
Satish kumar 24 серп. 2011 р., 02:57:29

Це Лотор зловити-фрази, але я переглянув купу відео і найближчий я отримав це "запустити Robeast".

Заркон або Хаггар кажу, що це буде занадто великим.

+336
Sacx 8 січ. 2011 р., 13:33:55

Причина насправді проста, якщо ви розумієте, дуже важливе пояснення і демонстрація від Юі, в Epsidode аніме 12, серце Юі. Щоб пояснити, що відбувається, Асуна і Кирито зустрітися і прийняти молодого чоловіка, дівчину, яка, здається, в самоті бродить по лісі, і вони вирішили взяти її і піклуватися про неї, сподіваючись, що вона прокинулася від великий обвал в середині лісу, а в епізоді до епізод 11, дівчина з Маунтін Дью, Кирито і Асуна відразу після свідками її падіння і вимикатися автоматично Надзвичайним і аналіз гри всіх можливих мислимих причин, щоб вона там на самоті, занадто молодий для звичайного гравця і великий ключ не курсор, який кожен гравець завжди має справу їх обставина не показують. Так вона звичайно дивує їх зі здоровою дозою амнезія, коли прокинувся, і це досить погано, щоб в принципі не мати її пам'ятаю, вона все життя в минулому. Батьки, вік, самий основний чоловік з амнезією досі не знає, що і вона повинна була Асуна квоти, як чистий аркуш, навіть впливаючи на її словникового запасу і вивченні мови. Але висновок полягає в тому, що ця ситуація була першою, щоб дати занадто багато прапорів, які він повинен був викликати підозри ікони ще складніше consering це було зроблено, щоб бути головним повідомлення. І було чітко зазначено, що вона майже не грає через зауваження про її передач і як Кирито згадує, вона не повинна бути в будь-яких боях. Забігаючи вперед conciude на наступний день вирушимо на пошуки разом, і знайти підлогу бос не очікував ніхто, і, як здавалося Кирито, ймовірно, самий високий рівень боса вони бачили досі, і Асуна krito і опинилися в пастці, з можливістю битися і померти або просто померти. Отримавши майже смертельний удар блокує одну атаку Юі, хто ховався виходить, здається, діяти, як нормальна людина, але потім протистоїть боса голова до голови, як за помахом чарівної палички sunnons меч це на вогонь і не супер високий стрибок череп спліттер приймаючи його. Ми дізналися, що вона є ИИ.. ШІ-це програма. Все, що запускається в Aincrad є щось, щоб запустити його.. згадує, що босів падає і т. д. і т. д... в основному все, що робить світ aincrad, це все контролюється sydttem комп'ютерної системи, або ви можете сказати ІІ. Цей ІІ знаменитого кардинала системи, ви так багато чули, але не особливо розумію. Ви дізнайтеся Юі ШІ, вона отримує певні привілеї, як Пегрэм і загальний доступ до адміністратора системи. Це багато привілеїв. Так що вона все робила сама, без будь-якої допомоги повинен був не бурмотіти слова або що завгодно і мати чудову зброю віддадуть їй і вона набула безсмертну об'єкта foecedield на вимогу запобігаючи напад доторкнутися до неї поки не зробили конкретних судо інструкції для цього. Командир має можливість використовувати систему вибираємо, кого він хотів легко паралізувати, хоча здавалося, що він використовував помічник пульт дистанційного управління, щоб допомогти йому внести зміни у його світ, який він створив. Цього повинно бути достатньо, щоб показати, що ви ніби як Юі і healthcliff як ми дізналися, як використовуються системи Assist режим, який тільки здається, щоб дати їм невразливість. і видалити його на вимогу. також як це було кардинальне системи, передав такі права, як у адміна доступу та управління системою якихось кардинальних робити. і заключне повчання самознищиться і зітре світі думку, що був одним з тих, хто знає, скільки можливих команд. Так що людину чи не людини (сенсу немає нервових шестерні) як ефективно використовувати кардинала система дуже ефективно усунути ті проблеми, які кожен з них повинен був використовувати. Вони повинні бути адмін. І 2mwe дізнайтеся, що ШІ Юі може закликати зброю і взяти пряме попадання без шкоди, маючи якесь foecedield. Обидва, здається, їх оборона удар автоматично. Тільки Юі здавалося виклику елемента. ви не заходили в гру. Хіткліф, ймовірно, була обліковий запис адміністратора. він використовував privls з допомогою консолі його руку. він міг, як вже згадувалося в інших битвах мав автоматичного управління для нього. Юі не потрібна hardwar3 вона комп'ютер. вона говорить дати privs адмін на один день. мабуть, ви просто повинні знати, як це працює.

+323
xross 4 лют. 2018 р., 09:57:14

Я намагаюся знайти списки аніме за жанрами відкритим текстом. В принципі, питання в тому, що кожен список аніме я можу знайти в інтернеті (ТЗА, Ганна, планети аніме) стилізований певним чином, який не сприяє копіювати-вставити. Я хотів би списки в текстовому вигляді.

+319
Simon Eismann 9 груд. 2016 р., 00:09:37

Сезон 9 відбілювача наповнювач і не мати місце в каноні.

+272
Joe Whyte 5 жовт. 2016 р., 22:52:09

Хіба Хеллсінг манга охоплює більше матеріалу, ніж аніме? Я прочитав сторінку Вікіпедії, але не бачив жодної згадки про нього. Наприклад, манга продовжити історію, де аніме зупинилися?

Я не великий фанат манги, тому я не знаю, скільки книг і глав перевести на епізоди аніме в цілому, не говорячи вже про це.

Дивіться прохідників робить мене хочуть більше, тому я почав rewatching Hellsing Ultimate і я подумую про те, чи читати мангу.

+271
smileyborg 3 бер. 2011 р., 15:23:07

Kuchiyose є досить спірним дзюцу, оповите таємницею.

На початку серії, Наруто представлений з сувоєм договору жаба. В який він підписує з кров'ю, тим самим підтверджуючи договір. З цього моменту, він може закликати жаб. Те ж саме відбувається з Джирайя (чиє ім'я раніше за списком).

Орочімару має татуювання на правій руці, на якій він маже кров потрібна для призову.

Мадара Учіха був помічений виклику К'юбі після отримання контролю над нею, і використовувати його в бою проти Hashirama, здавалося б, без контракту.

Тобі був помічений використовуючи ту ж техніку після того, як він розпечатав йому Кушина.

Що стосується Риннегана тваринного шляху, це дуже ймовірно, припустити, що викликаний тваринам якийсь зомбі, а також (як Rikudo не дзюцу органів), так як у них Риннегана і пірсинг (і не говорити взагалі).


Здається, що генеральний контракт з виду, або контролю над конкретним істотою достатньо. Якщо є договір, обидві сторони можуть вільно викликати один одного (що видно по зворотній Шимы виклику). Якщо ні, він, ймовірно, займе "згода" обох сторін на техніку для роботи (або, вимушена згода, у випадку з К'юбі).


Техніка дуже незрозуміло в природі. Це просторово-тимчасове ніндзюцу, яке саме по собі загадка, і дуже мало відомо про це. У нас не так багато подробиць.

+253
Patrick Womble 3 серп. 2014 р., 03:19:36

Так, вони іноді показують їх малювати кола. В основному, схоже, коли вони діти, хоча... перевірити 23 Главу манги, коли Едвард усуває госпбудівлі і при спробі людської трансмутації. Обидва рази він використовує палицю або гострі закінчився об'єкт, щоб малювати лінії. З госпбудівлі, він показує, як він ходив навколо будівлі, використовуючи палицю.

В обох випадках можна побачити, що лінії не ідеально рівній відстані і мають злегка хвилясті краї їх, показуючи їх мальованої стиль.

Іншим прикладом може бути невелике коло трансмутації, що Едвард малює на набір броні для приєднання Альфонс, хоч і відносно невеликі бачиш його малювати теж. Це теж жодним чином не очистити/гострі.

Може бути, це просто аніме, яке має гострі і чисті кола трансмутації?

+252
Cromedon Dada 21 жовт. 2013 р., 01:39:37

За даними офіційного характеру збірник:

Шлях Jashin використовує тіла віруючих у заборонених ритуалів дзюцу. Hidan був перший успішний тест.

В якості нагороди за його численні вбивства, Hidan набуває Безсмертного тіла через Шлях Jashin. Це тільки допоможе підтвердити його любов до слова.

Він додає:

Ти будеш вбивати сусіда. Цей догмат суперечить, оскільки це дозволить відданих, щоб вбивати один одного. Але для Hidan, хто безсмертний, це безглуздо. Саме тому він здатен прийняти вчення і слідувати його вченню. Навіть якщо він закінчується тільки зі своєю головою...

Він також додає, що стосується його мотивації:

Шлях Jashin є абсолютним для Hidan, єдине, що варто вірити ст. Він вважає своєю вищою метою, буде поширюватися шляху Jashin для невіруючих у всьому світі. Це означає, щоб створити світ, який визнає масові вбивства. І Hidan відчуває, що це можливо, будучи частиною Акацукі.

І це про нього, про інформація про Hidan на збірку.

+205
Prashant Koirala 26 серп. 2010 р., 03:24:06

У серії "boruto:Наруто нове покоління" - це повний серіал або аніме або манги, але фільм boruto:Наруто фільм" є частиною "Boruto:Наруто нове покоління" теж цей епізод і сцену, що не в "Boruto:Наруто нове покоління" знімали, але обговорювали е. р в "Boruto:Noruto фільм", фільм avout на boruto обманює і використовує ніндзя інструмент Чунін іспиту, що заборонено все це теж "Boruto:Наруто наступне покоління", але в цьому (borotu:Наруто фільм) .вони детально обговорили

+175
Nishant kashyap 9 лип. 2018 р., 02:07:43

В 1:42 пісні є деякі хору (священики?) спів у фоновому режимі.
Але я не міг з'ясувати, що насправді вони співають про.
Де я можу знайти текст цієї пісні з хору входить?

+172
konclager 16 вер. 2011 р., 16:10:58

Що ж стосується останньої частини ОП пост я можу з легкістю вирішувати цю частину.

Підлога-це внутрішній статевої ідентичності чоловіка/жінки/ні, в той час як секс-це зовнішнє біт ви отримали при народженні. Так що цей персонаж є одним з деякою ступенем гендерної дисфорії.

+162
JEROME 14 лип. 2015 р., 07:27:45

Просто щоб бути ясно, є ще одна норма, яка свідчить, цього навіть більш чітко. Тільки якщо шинигами навмисно продовжує комусь життя, вони вмирають.

Жінок і правила:

1) шляхом маніпулювання смерті людини, що має вплив на життя іншої людини, що оригінал тривалість життя людини іноді може бути збільшена.

2) Якщо Бог смерті навмисно не вище маніпуляції, щоб ефективно продовжити тривалість життя людини, то бог смерті помре, але навіть якщо людина робить те ж саме, людина не помре.

+161
Support Dingos 6 вер. 2019 р., 14:41:28

Серед п'яти основних елементів чакра (земля, вода, вітер, блискавка і вогонь), який тип чакри робить клану Aburame мають для боротьби з комахами по своїй волі?

+148
sydan 10 серп. 2018 р., 15:22:23

Академії Honnouji це школа, яка править і все місто в руках владного диктату.

Все там у полоні?

Ви могли б назвати це, але вони можуть вийти в будь-який час вони хочуть.

Що відбувається, коли студент буде відрахований?

Його/її родина йде на найнижчій соціальної групи або бути вбитим, це залежить від причини відрахування.

+145
Mariana Baltazar 26 груд. 2015 р., 23:42:12

В який епізод зробив Наруто об'єднати дев'ять-хвости чакра режим і режим мудреця? Якщо можливо, як він дізнався, або хто сказав йому це зробити?

+15
JAmes 22 жовт. 2016 р., 01:37:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil