Може 8 ворота бути досягнута ким-небудь?

Я вже знаю, що як Гай і Чи можете робити це так само як Какаші, але я ніколи не бачив, щоб хто-небудь її досягти. Чи є конкретні вимоги до техніки?

+983
Pedro Luz 21 жовт. 2017 р., 11:13:36
37 відповідей

Як я сказав у коментарі, офіційний сюжет для Hatsune miku не існує. Як зазначив @seijitsu у його відповідь, Криптон майбутнє ЗМІ оприлюднили тільки його фізичні і технічні риси. Це відноситься і до більшості інших вокалоидов, якщо не все.

Існують різні оповідання про Hatsune miku в мережі. Вона навіть є 2 візуальних новел, а саме, Мірай не Кімі, як ти мене не Ута н і Мірай не в АТО, Tsunagaru Хітомі. Якщо я правильно пам'ятаю, один розповідає про те, як вона зацікавилася співом. Ті візуальних новел, однак, не є офіційними історія з Crypton. Вони віялом історії випущений на Комикете.

Зображення предметів особистого Міку пункту (абсолютна зброя?) цибулю-порей (в західне співтовариство) або млості (в японській громади) також заснована на фан-відео. Воно почалося з пісні "Ievan полька", яку композитор зробив пісню, а не пісню з Crypton.

Ви можете спробувати перевірити Ніко Ніко Douga знайти відео Hatsune miku щодня проводить зроблені з ММД. Він має історію свого та інших вокалоидов, як Kagamine Близнюки, цибулі і Kaito.

+983
Ali Mhzoume 03 февр. '09 в 4:24

Ні, Люсі ніколи не отримав шанс подивитися на Zeref.

Тільки Нацу, Эльфман, Евергрін, щасливі і сірий (у главі 522, "сірий козир") бачили його. Люсі чула про Zeref, але ніколи не отримував шанс побачити його.

Однак, до кінця манга, Люсі не зустріти Zeref дивіться-як у главі 545 (шлях після затемнення воріт дуги), "друзів не може обійтися без". Як він зображується те, що він був молодий письменник, намагаючись зустрітися з Люсі Heartfelia після церемонії нагородження. Він бере в руки хустинку, за тим, що дивиться на мене, Мавис Вермиллион. Вони обидва включитися в розмову, потім їдуть, їх ніхто не бачив на частину голови.

+882
Charitha Ratnayake 16 бер. 2011 р., 04:03:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У чарівний дівчинка ліричний Nanoha, Аріса і Сузукі обидва спадкоємиць.

Від того, що я можу читати з викии, Сузука-це сім'я з трикутника серці 3, як і її старша сестра Сінобу-одна з героїнь, однак, Сузука сама не існує.

Для Аріса, вона каже, що її батьки є власниками компаній і вона була адаптована від Аріса Лоуелл; однак, трикутник, серце 3 не виправлена англійською мовою, не можу знайти у вікі на це, пояснюючи, скільки Аріса Лоуелл був адаптований для Аріса Bunnings.

Тому я шукаю інформація про компанії/фірми Сузукі і власні батьки Аріса, який робить їх настільки багатий.

+809
gentooboontoo 18 трав. 2019 р., 00:22:17

Хто-небудь знає музичний трек або Ост, який з'являється щоразу, коли він з'являється Інуяша? Музика грає тільки на деякий час і сумно звучить. Я пробував шукати його на місяць, але я не міг знайти його в будь-якому місці. Він грає в епізоді 47 у 16:27

+790
Miguel Angel Saloj 2 бер. 2018 р., 20:39:21

Якщо ви говорите про Наруто, ви, мабуть, говорите про епізодах наповнювача 103-106.

+757
m1sh swag3r 6 лист. 2016 р., 08:19:15

Флеш-здатність - це телепортація. Це простір, час, техніку, щось на зразок Каму. Наруто досі не вивчив його. Наруто швидкість,сила,майстерність різко зростає, коли він у дев'ять-хвости чакри режим.

Тепер його здатності навіть збільшуються з силою мудреця.

+749
tobiasweede 1 вер. 2012 р., 08:20:49
Використовуйте цей тег для питань конкретно про Сталевий Алхімік манга, в поєднанні з уфс-серії tag.
+587
Hamid Nazari 28 лют. 2015 р., 15:03:53

Пісня називається "Знову" - це трек 26 саундтреку компакт-диска 1, Якщо я правильно пам'ятаю.

Ось посилання на відео YouTube пісні, Якщо вам потрібно одне: https://www.youtube.com/watch?v=TKeI8eYtWyQ

+579
A User 5 вер. 2011 р., 01:53:10

НОП. Немає жодних доказів, щоб підтримати Пн почуття до Рец. Хоч ревнує той факт, що Гін і Рец вдарив його як хороші друзі, що швидко. Але пізніше з'ясувалося, Рец насправді

Просто маріонетка!

На Викии запис на Рец узагальнює їх в дрібниці

- Він натякнув, що вона має почуття до Пн. Коли Omokage цинічно запитує її, чи вона закохана в Гон чи ні, вона мовчить.
- Враховуючи, що вона сама є маріонеткою, можна з упевненістю сказати, що замість померлого, вона просто перестала бути.

Ви повинні подивитися фільм, щоб дізнатися більше. Hxh Все : Фантом Руж

+564
RTawerXX 7 трав. 2014 р., 19:12:53

Як глава 175, мало відомо про цю ситуацію.

Однак це відомо, що Аладдін не має спогади про своє раннє дитинство. Таким чином, він не буде пам'ятати своє звання як маги, поки не нагадали.

Не так багато відомо про минуле Аладдіна, але він дізнався, хто він такий і звідки він узявся завдяки Соломона, і Премудрості Соломона. Перші спогади у нього були в кімнаті стійкості з Удо, де його навчали всьому, що він знає його.

Аладдін, Маги Вікі

Що сказав, Є деякі припущення, чому це може бути у разі:

- Тому що він, швидше за все, нащадок Соломона, або будь-його реінкарнація, спогади можуть бути приховані, щоб запобігти деякі можливі цілі.
- Це також може бути так, що Аладдін не насправді маг, але щось ще, що виглядає як маги. Таким чином, він може не знати його призначення до втрати його спогадів, або.

Однак, жоден з них не підтвердив, але і не підтримується істотні докази, так і декілька (читай: кілька) крупинки солі.

+557
user84083 4 черв. 2012 р., 23:15:50

Я знайшов магазин в Akibahara, який продає аніме тематичні пазли - Йодобаши.

enter image description here

У них є інтернет-магазин, який повертає близько 370 результати для 'головоломки'.

FLCL-це зараз 15 років, так що малоймовірно, що є зараз в наявності лобзики для серії - японський аніме-магазинах, як правило, тільки для прикриття найбільш популярний старий серіал (Дзибли, Evangellion, Кон) і нинішній сезон показує.

Ваш найкращий вибір є, ймовірно, монітор, аукціон сайтів, таких як Yahoo і eBay.

+492
Kris Erickson 14 груд. 2016 р., 09:10:14

Коли дивився епізод 583, я помітив, що правий фланг атаки Френкі виглядав як автомобіль ролик каботажне судно. Це просто вибір дизайну або якийсь прихований каламбур?

enter image description here

+486
Erildo 18 жовт. 2018 р., 06:45:46

В школі уроки англійської, ми читаємо багато класиків, таких як Шекспір, Стейнбек, і т. д. В багатьох інших класів, аналізували популярні телепередачі і фільми. Згоден, це теж класика, наприклад, Хічкока Психо або Ніколса випускник.

Чому аніме/манга не настільки критично проаналізовано широкої громадськості, як і інші твори, написані/ілюстровані мистецтва? Є багато різних форумів, що огляд аніме і багато в інтернеті людей, які мають свою думку на різні шоу, але чому вона не визнана широкої американської громадськості, як і інші літературні твори? Це її вік (вона як і раніше популярна, і тому не достатньо старий, щоб вважатися класичним)? Той факт, що він розглядається як мультфільм багато хто в США? Це з-за негативних стереотипів на Заході навколишні аніме (багато хто може вважати всі аніме хентай, наприклад, і, отже, ігнорувати його, як вид мистецтва)?

Редагувати: , щоб пояснити це більш...багато, багато аніме підтекстів і смислів, які тягнуться іноді глибше, ніж нинішні романи/книги, які вважаються класикою літератури академічного співтовариства. Отже, чому ці шоу вивчені і проаналізовані в академічній обстановці? Наприклад, якщо я в школі/коледжі фільм класовий аналіз, чому в середні аніме не враховувати при виборі вихідного матеріалу для аналізу?

Деякі з цих шоу Я думаю, ви можете знайти глибокий сенс у легко (і ця частина є суб'єктивним, ви можете не погодитися), схожість потягнуло на романи, які вважаються класикою:

 • Пінг-понг: анімація: дозволяє глядачеві визначити визначення успіху (схожі на Людина-невидимка)
 • Напад на Титан: коментарі на людському досвіді, зображує реальність з мисливцем і видобутком динамічний (як у "Повелителі мух")
 • Fooly овіває: повноліття історію (так само, як ловець у житі)

Багато хто інші, можуть бути перераховані, а вище показано, можна багато аналізувати, набагато далі.

Вибачте за поганий тег, не міг знайти те, що було доречно.

+471
Amit Weisbord 28 лип. 2017 р., 21:33:23

Онодэра, хоча, і Маріка, схоже, сам ключ і всі вони мають пам'ять свого дитинства. Я думаю, що Раку дійсно зустрічався з ними всіма, коли він був молодий і обіцяємо одне, може бути, так що всі троє обіцяли дівчаток. Звичайно, тільки один ключ може поміститися усередині медальйон раку, але це не ключ, може підійде, Але дівчина, яку він обіцяв. Так що сенс розповіді є Раку вибирає "обіцяв дівчині" або його любов? Або, я думаю, повинна бути якась з трьох обіцяних дівчаток-його справжня любов? Тому одним Раку має на увазі як "обіцянка дівчата" - це що: дівчина з ключем на медальйон або дівчина, яку він обіцяв любити?

На жаль, я думаю, що моє питання звучить трохи заплутано, але я сподіваюся, що ви спробувати зрозуміти його.

+462
user56880 9 лист. 2011 р., 07:29:29

Detective Conan image

Детектив Конан (名探偵コナン / Meitantei Конан; локалізований як справу закрито)- японська детективна манга написана і проілюстрована Госе Аояма. Він був по частинах в Японському манга антологія Щотижневий сьонен-неділя з 1994 року. Аніме почав у 8-му січня 1996 року, анімаційна студія кіно Токіо Shinsha. Це Режисер Кендзі Кодама і Yasuichiro Ямамото. Серія налічує 900+ глав і 740+ епізодів аніме. Він також породив 18 фільмів, 12 Овас, кілька відео ігри, і живого дії драми.

Для отримання додаткової інформації:

+454
Adam Chalcraft 29 жовт. 2012 р., 15:18:14
Надя: таємниця блакитної води (а може, "цих не Вмирає не Надя") - це аніме 1990-91 зроблений за мотивами оригінального твору.
+433
Aparajith Sairam 31 січ. 2012 р., 17:50:06

Аніме епізод, який показує Індра, мають Саске очі наповнювача епізод (див. список тут). Замість того, щоб довіряти манзі, яка є каноном. Є дві причини, чому виробники не змінила його в аніме:

 1. У них ліниві, або вони не мають достатньо часу, щоб придумати унікальну здатність mangekyo шарінган і анімаційні ефекти. Так вони надавали очі Саске на Індру і назвав це день.

 2. Індра має очі Саске символізує те, як Саске-реінкарнація Індри. Особистість Індри, фізичною силою, і розум передав йому. Тому є сенс у тому, що МС також був занадто передавалися.

+425
Yuvaraj Selvaraj 12 квіт. 2015 р., 17:53:01

Прогресування від метелика до листя передбачає чіпляння за "основи" чого-небудь: метелики почали з гусеничні їдять листя. Однак, ця ідея поступово копати глибше не пояснює розвиток монолог. Наприклад, з Сиори, прогресія від:

 1. Завжди ненавиділа Юрі і хотів взяти щось від неї. ("Йти глибше".)
 2. Доброта Юрі дивився, як вона, сміючись, Шіорі. Вона думала, що, забираючи передбачуваний любовний інтерес Дзюри б щось змінити, але їй ставало тільки гірше після цього. Тепер вона знає про кулон, речі різні.
 3. В хорошому сенсі, Шіорі не знає, що їй тепер робити.
 4. "Це марно. Чому ти дивишся на мене так?"

Ми не як правило, зробити все більш "глибокі мотиви в якості фонової картинки прогресує. Головне правило, яке визначає, як монолог прогресує, здається:

 1. Перш ніж піти глибше", складається з принаймні натяк на деякі побоювання
 2. Після того, як "піти глибше", полягає в розширенні на страхах і можливих пояснень мотивів.

Так що поки я б не читати занадто багато в стилізованих елементів (що мене взагалі політика з вигадкою, коли сенс не очевидний), я можу сказати, що він принаймні підходить з двох причин:

 1. Метелик "деградує" в те, що він складений, подібно до того, як ми дізнаємося, що стоїть за проблемами героїв.

 2. Прогресування зображення має сенс , тому що він слід за малюнком і не кричуще недоречними. Багато фантастики, точніше "сенс" мотиви і стилізовані елементи ніколи не будуть; головне, що вони разом не будуть недоречні.

  (Чесно кажучи, мені здається, що навпаки прогресії---лист метелик---не знаходитися поза місця було все сегменти замінюється, і якщо б це сталося, я зміг би зробити щось про те, як герої розширення і розвитку їх мотивів.)

+372
herostwist 16 квіт. 2015 р., 09:31:29

Якщо б ви написали щось на кшталт: "Боб Хайрула вмирає від старості", чи буде це працювати?

+372
Soham Malakar 9 лип. 2015 р., 10:52:00

Це особливо цікаво спостерігати насправді не важливо, якщо вона буде або вона буде не в змозі контролювати всіх своїх внутрішніх демонів, поки є вороги, досить потужний, що не може бути проблемою... і заради шоу, вона не повинна контролювати всі її внутрішні демони... тому що вона завжди буде мати достатню кількість небезпечних демонів всередині неї... не впевнений, якщо там буде достатньо ворогів для них все...

Ой, і мені цікаво, які істоти будуть Лисана взяти? Може бути, дракон?

+362
nfirex 25 черв. 2017 р., 12:13:59

В від нового світу (епізод 18), під час літнього фестивалю атаки, Koufuu Хіно є захист людей:

I'm a fan

І він був убитий раптової атаки від монстра щури.

Після його смерті, його очі вистрілив промінь світла в небо, і фігура з'явилася жінка. Мабуть, вона посміхнулася Саки.

Що саме там сталося? Хто була ця жінка, повинно бути?

I'm a face

+362
Hanan Yakubu 6 груд. 2013 р., 17:13:04

За мої знання, Принцеса аніме-адаптація Туту прийшов першим і був перероблений в манзі пізніше. Чи манга шоу залишаються вірними аніме, чи є відмінності між ними? Що додати до розповіді?

+362
MusuNaji 20 січ. 2017 р., 20:18:40

Перевіривши Вікіпедії, TVTropes, на офіційному сайті (через спорті), і аніме Новини мережі, немає жодної інформації про це. Навіть якщо шоу було спеціально зроблено, щоб бути поганим, ймовірно, що виробництво компанії не розкривають, так що ми не знаємо. Тому, напевно, немає однозначної відповіді на це.

Однак, всілякі проблеми в шоу не сорти, які можна було б спеціально створити, якщо шоу було спеціально зроблено, щоб бути поганим. Шоу в першу чергу страждає від порушень сюжету, а також м'який знаки. Але це не схоже навмисно непослідовними; навпроти, вони не мали ніякого номери на будь-яку ділянку в короткий час, що було відведено. Про це свідчить той факт, що є спогади про сценах, які ніколи не відбувалися на камеру. Напевно, там спочатку була якась спроба на сюжет, але важливі частини були вирізані під час виробництва.

Примітно, що показують, а страшно, не найгірше аніме в історії. Якщо команда свідомо намагається зробити погане аніме, вони могли б зробити ще гірше, наприклад, з допомогою гірше художній твір або додавати більше сюжетних дірок. Немає нічого хорошого в Cosprayers, але є багато, що може бути ще гірше. Як Джон Лін зазначив у коментарі, М. О. Е. (студія, відповідальна за Cosprayers) зробив безліч посередніх аніме, і Cosprayers можеш просто бути десь на нижньому кінці розподілу, не будучи спеціально зроблено, щоб бути поганим.

Нарешті, як я зазначив у питанні, це не має ніякого сенсу, чому Cosprayers б провітритися перед хітом! і любов♥любов? якщо вони робили це навмисно погано. Кращою стратегією з точки зору виробництва можна було б в повітря це останній з трьох.

Варто зазначити, що принаймні один хлопець з інтернету погоджується зі мною. Цей коментар з Cosprayers обговорює шоу навмисно погано або не в кінцевому пункті:

Але повернемося до питання про пародії неспортивно: за даними Вікіпедії, хіт, прем'єра якого відбулася лише через тиждень після CosPrayers закінчилася, так це, здається, можливо, що продюсери планували всі разом за CosPrayers бути паскудної. Але якщо це так, то вони досі повні телепні. По-перше, є сенс у провітрюванні навмисно відстійний шоу-всередині-шоу до провітрювання створенні шоу-що дає йому контексті? Ваша аудиторія буде нудно і/або дратує, і піти дивитися щось ще задовго до того, у вас є шанс розкрити всю "передбачалося, що це буде хрень всі разом!" твіст. А по-друге, хріновий роботу автоматично не стає менш лайновим тільки тому, що ви змусили його зайти на ціль. Якщо ви співаєте пісню жахливо фальшивить, це не важливо, робив ти це тому що ти глухий, чи тому що ти робиш це навмисно, щоб зробити якийсь момент — у будь-якому випадку, це все одно збираюся зробити мої вуха кровоточити. Будучи відстійний навмисне не досить само по собі — ви повинні бути захоплююче відстійний, і бажано також включати деякі сатира на сосалкой, що ти, наслідуючи. Плюс, я не думаю, що CosPrayers досить екстравагантним в його suckiness, щоб претендувати на "ха-ха відстійний з метою" натовпу. Простіше кажучи, це не досить погано. Незважаючи на те, що "гірше CosPrayers" мем, це не найгірше аніме там, ні це навіть найгірше, що я бачив. Це просто якась посередня і нескладне. Це не вдається навіть у неймовірно жахливих.

Є деякі джерела, які дають протилежні претензії, але жодна із сторін не має будь-яких прямих доказів. Маючи це на увазі, я вважаю, що поки ми не можемо знати напевно, на основі вищевказаних доказів, це дуже ймовірно, що шоу не був навмисно погано.

+360
Oloff Biermann 26 квіт. 2016 р., 13:00:34

В один удар людина, Король, здається, тікав від бійки. Він не здається, щоб показати владу, а тільки твердість. Я хочу знати, якщо король був просто робити вигляд, що він всемогутній, і якщо він насправді.

+356
Anar Turan 22 черв. 2019 р., 13:07:54

Лелуш не поганий хлопець, але як ми бачили протягом усього серіалу, він вважає, що легше працювати в тіні. Я думаю, що якщо б він сказав Сузаку смерті, що Euphie це був нещасний випадок, то Сузаку впала у депресію, вважаючи, що там могли бути способи, щоб зупинити його, а не просто вбивство Лелуша. Я навіть думаю, що Каллен згадує про це в самому кінці серії, і це щось вздовж ліній "це легше звинуватити людину, а не обставини".

+333
Bitcoin002 13 січ. 2012 р., 08:02:11

Це називається, Що за книга була. В реальний роман, оповідач назва крапель в серії у другій главі, посилаючись на події 1930-х років (зокрема Казка про лікер безсмертя) як baccano (шум) розповідаючи казки японський турист в 2002 році, в той час як вони чекають Ронні відновити камеру вкрали пляма банди.

Що стосується назви, Наріта спостерігав деякі гангстерські фільми, і був натхненний, щоб написати про нього розповідь, з кількома поворотами, і в кінцевому підсумку стає кручений казка переплетення різних сюжетних ліній і зіткнень при досягненні висновок, і відчув, що слово baccano було точного опису його в той же час сторона з мафією тема.

+328
ThatMexikan 5 лип. 2018 р., 21:51:50

У Мідорі днів, Сейджі прокинувся одного ранку, щоб знайти його праву руку до Мідорі. Чому це так? Це якесь прокляття? Це було пояснено в манзі або аніме, чому?

+292
Devdas Bhagat 27 січ. 2013 р., 20:56:18

* ^ * Графіка звичайно волосся стає білим

після тортур Джейсона.

В манзі це трохи краще пояснив, але суть така: у главі 62 манги, Джейсон просто заходить в кімнату з його білими волоссям, і Джейсон навіть не помітив? Я знаю, що Ризі помітила його, але Джейсон або хтось ще робить так?

+283
lbf 29 жовт. 2011 р., 04:31:55

Я шукаю конкретний епізод із дівчина аніме, але я не знаю назву цього аніме. В цей епізод я шукаю, героїня знаходить дитини, і для того, щоб спілкуватися з ним, вона використовує свої повноваження, щоб перетворити себе в дитини. Однак, оскільки діти не можуть дуже добре говорити, вона не може вимовити чарівні слова, щоб повернутися. Хто-небудь знає, що аніме це може стосуватися, і який епізод? Спасибі заздалегідь.

+273
lshep 21 трав. 2010 р., 20:54:57

Деякі приклади: Чарівник з Konosuba, однією з Токійського гуля, Санджи з одного шматка

Зверніть увагу, що, хоча багато хто мають сюжету причини, я маю на увазі тих, хто не.

+267
Nalin Kanwar 13 жовт. 2011 р., 17:26:40

Це Сен здоров'я, від партії Ост другий трек 23. Також відомий як "тема Ітачі".

+202
bakedpatato 18 лют. 2010 р., 04:33:33

Одна велика річ, щоб відзначити, що Токіо Вурдалак корінь (другий сезон аніме) сильно відрізняються від манги. В манзі * ^ * графіка звичайно залишив Anteku і поїхав сам по собі, формувати свою власну групу. В аніме, він приєднався до Aogiri.

Токійський гуль:ре - Продовження манги, тобто він будує з Токіо упир. Перший сезон аніме тільки і робить пристойну роботу з висвітлення історії з Токіо упир, а другий сезон, як вже зазначалося, розійшлися, охоплюючи лише деякі з найбільш великих сюжетних точок. Маючи дивився тільки аніме, ви не будете знати численні сюжетні моменти, які вирішуються або розширені :заново.

Однак, на мою думку, вам залишиться тільки бути в міру плутати значення :знову якщо ви тільки дивилися аніме. На щастя, корінь зійшовся з Canon сюжетна лінія ближче до кінця, і багато великі події відбуваються ідентично манзі (хоча деякі з них в неправильному порядку, і такі події, які змусили їх у тому порядку, як вони були пропущені в аніме). Так як тільки перегляду аніме, ви б знання майже всіх основних сюжетних моментів.

З іншого, однак тут я не можу знайти жодної людини, яка б порекомендував робити так. Майже всі, хто стверджує, що є шанувальником Токійський гуль манга сильно не любить аніме. Навіть верхній пост з Reddit, запитують, де 2 сезону в манзі це зустрінуте загальним відповіді Глава 1 (Як, вдавай, що ти ніколи не дивився аніме та розпочинати серію з початку). Як наголошується в Чому Токійський гуль √повністю відходити від манги?, відмінності в сезон один досить значний, і ви будете в скруті, щоб знайти людей, які воліють сюжет аніме з манги.

Якщо ти в розпачі, і відмовляються читати з глави 1, 2 сезон починається приблизно глава 46.

+170
varcolac1000 26 груд. 2010 р., 19:13:08

В одному з Юі дрібниці кутові сегменти з мечем мистецтва в автономному режимі 6, вона каже, що стадіоні алфгейм онлайн ґрунтується, головним чином, від скандинавської міфології, тому є кілька посилань на нього в Alo.

Єдина посилання, що я знаю, це те, що Світове Древо в стадіоні алфгейм онлайн повинен представляти Іггдрасіль, з 9 Казки народів світу дерево, 9 ігрових світах, які пов'язані один з одним Іггдрасіль.

Таким чином, мені цікаво, що інші скандинавської міфології посилання є на стадіоні алфгейм онлайн.

+165
Muk 26 груд. 2016 р., 13:21:22

Це не вкорочення тривалості життя б вам довелося писати ім'я Б у Зошит смерті, щоб це сталося.

Як можна випадково вкоротити чиєсь існування-це, наприклад, вбивство офіцера поліції, який зупинив Б через поранення, при цьому тривалість життя Б неявно скорочується в той час, коли він отримує удар.

+121
Morne Booysen 6 жовт. 2011 р., 20:10:38

Одна річ, яку я помітив, це те, що манга зазвичай не намальовані в одному стилі, які вони використовують для Люди Ікс, Бетмен, Супермен (комікси DC і Marvel).

М'язи Вони схильні бути зроблені тонше і менш м'язистий. Коли вони малюються м'язово, м'язи хилить мати більше пачок (не знаю, як це називається), ніж в американських коміксах. Просте порівняння між Гоку Драгонболл і Супермен. ГОКУ має більше пакетів, ніж Супермен.

Волосся Крім того, персонаж манги волосся мають тенденцію бути спайки, в той час як американські комікси не. Наприклад, Тоні Старк Залізний Людина і Нацу Драгнил з Фейрі Тейл.

Очі Манга має тенденцію малювати персонажів з великими, круглими очима. Це особливо вірно в манга дівчат (сьодзьо-манга).

enter image description here

Вирази Ну, американський мангу не намалювати щелепу-капає вирази, як мангу роблять, або панічний характер, мають >.< очі.

enter image description here

Звукові Ефекти Інший-це те, що ефекти в американських коміксах, як правило, звертається всередину спайки міхура, в той час як в манзі, вони зазвичай просто написано великими хірагана або катакана лист.

enter image description here

+74
JHARNA RUPANI 3 черв. 2010 р., 09:37:58

Я думаю, що Немо сказав, що, оскільки всі люди Tartessos стали люди протягом століть (мікс). Останній "чистий" атлантів були Элисис і його дружина (і, отже, їх двоє дітей). Так що всі інші у місті (в тому числі Горгона і Електра) були 99% людину. Навіть якщо він був піднятий в якості атлантів (як він сказав), горгулі не могли знайти іншої ДНК, ніж його... він не знав (хто ж, крім Немо ???)... Бідна...

"Доказ" : син Надя і Жан', Немо і Електри сина.

Привіт !

Немезіди.

+64
Michael Redman 28 черв. 2010 р., 00:53:32

Я знаходжу в Skypia ковчег, коли екіпаж не платити за вхід, охоронці кажуть, що їм потрібно заплатити 10 мільярдів xtals для кожного з них і все стане на 70 мільярдів і швидкість xtals в живіт 10000 xtals для живота 1, Що означає, що вони повинні заплатити 7 мільйонів Беллі для всього екіпажу. Санджи сказав, що за цю ціну він може купити 1 тонна рису, на даний момент вартість 1 тонни рису становить близько 408 доларів США на 19/03/2019 з цього ми можемо вирахувати, що 1 ~ $ 17156 живота. На останньому в цьому ковчезі Luffys нагорода 100 мільйонів живота в доларах США буде ~582$ або мертвий.

+57
Shanti Nandana Wijesinghe 6 квіт. 2012 р., 14:04:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil