Може клон бути в синхронізації з оригінальним користувача, коли він все ще активний?

В манзі, голова 647, я побачив, що перший Хокаге клон деревини зміг почути дискусію між первісною (Едо-проекту Tensei) Hashirama і Мадара Учіха. Це можливо?

Я бачив, що Ямато деревини клон був не в змозі спілкуватися з його оригінальною, ось чому він був через навушник. Я також знаю, що, як тільки тіні-клони скасували початковий користувач буде отримувати свій досвід.

+294
TTnode 9 лют. 2014 р., 23:16:00
40 відповідей

Найбільш тісно пов'язана легенда, що я можу знайти-це Шива. Шива-це індуїстська божество, який має три очі і поклоняються люди в регіоні, що Пай з.

Третій очей: (Trilochana) Шива часто зображується з третім оком, з яким він горів бажанням (Кама) в попіл,[98] під назвою "Tryambakam" (санскрит: त्र्यम्बकम् )(Таміл :நெற்றிக்கண்), який відбувається в багатьох писемних джерел.[99] в класичному санскриті слово ambaka означає "око", і в "Махабхараті" Шива зображується Триоким, так це назва іноді перекладається як "має три очі".[100] однак, у ведійському санскриті слово Амбе або Амбіка означає "Мати", і це раннє значення слова є підставою для переведення "трьох матерів".[101][102] ці три матері-богині, які в сукупності називаються Ambikās.[103] інші супутні переклади були засновані на ідеї, що ім'я насправді означає дари дані Рудра, який з якоїсь традиції були передані богиня Амбіка.[104] було відзначено, що, коли Шива сильно програє себе, його третє око відкривається, який може знищити більшість речей в попіл.

джерело: http://en.wikipedia.org/wiki/Shiva

Це кращий трехглазого божества правильний регіон, я міг знайти. Я думаю, що 3х3 очі, можливо, брали участь легенди як джерело натхнення, а потім побіг з ним.

+1000
nobin 03 февр. '09 в 4:24

"Б Гата" (тип B) може ставитися до розміру грудей Ямади. Я пам'ятаю, що одного разу сказав Такасі "в Гата" про дівчину з невеликим розміром грудей.

"Ейч-Кей" (стиль H) може ставитися до слова Ямада спотворюється. Буква "h" читається "А-че" і японською мовою, "Echelon, вказавши" звучить як "еччі". Аніме "Дакара боці ва, год га Dekinai" є хорошим прикладом.

+915
Dee Lyons 10 черв. 2015 р., 20:19:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

На початку серії, * ^ * графіка звичайно волосся темно-коричневі, за винятком ВП, де ми бачимо його зображення з білим волоссям. В епізоді 11 ми бачимо фінальну сцену * ^ * графіка звичайно, його волосся, перетворивши білі. Це, виявляється, попередній перегляд речей, його волосся, карі на початку епізод 12.

Однак, в епізоді 12, ми бачимо сцену, теоретично відбувається в голові * ^ * графіка звичайно, або як галюцинація, в якому його волосся тьмяніє від коричневого до білого.

Kaneki's hair changing color

Після цієї сцени, однак, це зміна кольору, здається, проявляється в реальному світі теж. (Одяг * ^ * графіка звичайно теж, здається, інвертування кольорів.)

Чим викликана * ^ * графіка звичайно волосся (і/або одягом), щоб змінити колір у реальному світі за цей епізод?

+806
Dazzler 17 квіт. 2019 р., 05:22:50

Насправді там немає чітко визначених відповідей, але є кілька ключових моментів сюжету, які надають підказки.

В першу чергу, сам Хагоромо. Він мертвий, і все ще можуть проявитися в живому світі і навіть дати чакру назовні. Він наполовину Ootsutsuki, які мають безліч загадкових сил, тому не все, що з розуму.

По-друге, Індра і Ашура діти Хагоромо, тому їх спадкування таємничими силами це дається. Якщо Хагоромо-таки зможуть це зробити, вони, напевно, є якась можливість зробити те ж саме. Хагоромо хоч і Риннегана, який керує життям і смертю, так що йому більш або менш повний контроль в порівнянні з ними теж буде мати сенс.

По-третє, спробувала передати, хто мав просторовий перехід влади і міг використовувати чакру, яка, за його власними словами, "з'єднує два світи", щоб повернутися назад і навіть дати чакра комусь. Якщо це звучить знайомо, то тому, що його саме те, що Хагоромо зробив. Однак він мірних перекладання повноважень, який пояснює, як він може бути краще, ніж Ашура і Індра.

По-четверте, Риннегана зуміти відродити народ, і проекту Tensei Едо будучи в стані псевдо оживити людину, а також жертву і оживити Гаару показує сенс спробувала передати про чакри, що з'єднує світ живих і світ мертвих-це правильно.

Так, Ашура і Індра не тільки деякі таємничі сили Хагоромо, але вони також мають неймовірну ненависть один до одного, за рахунок чого це відбулося завдяки Хагоромо. Вони воювали, мабуть, до смерті в той день. Індра вірив влади, і був переможений молодшим, і він вважав слабким, брат. його велика образа для своєї гордості. Влада помиляється, він помиляється, і того, хто слабший бити його не тільки шляхом наслідування спадщину Хагоромо, а потім у бій. Напевно, він хотів, щоб виграти в довгостроковій перспективі, тому він переселився, так що Ашура вже давно був би мертвий і не в змозі зупинити його, так що Ашура зробив те ж саме, щоб зупинити його. Кровна помста, що навіть смерть не може зупинити.

+744
asdfkjasdfjk 2 жовт. 2011 р., 00:11:31

З усіх котів, які мають імена, які кішка дана, ім'я якого (картинка або опис його особливостей)? Як же Рін придумав ці імена?

Which cat is which?

+665
PseudoJD 7 квіт. 2014 р., 18:30:29

Ну він не може стримуватися, коли справа доходить до його повноваження і якщо він бився б, що хтось був би мертвий або важко поранений. Але є і те, що він майже ніколи не буває в гільдії.

+655
trrrrrrm 2 серп. 2016 р., 16:06:33

Я думаю, що їх краща стратегія-зробити Dyspo і Топпо, щоб усунути все відносно слабких бійців з різних всесвітів, а Джирин усуває любить Гзк(без ІП), Вегето і Frieza і найкращий час для реалізації таких srategy буде ближче до кінця турніру.

+653
Clay Collins 10 бер. 2012 р., 22:12:45

Я отримав його. Назва Ост Хоші не kakera. Хоші не kakera 2-го эндинга за fhana. Це фінальна тема з епізоду 7.

+625
makazmark 7 трав. 2019 р., 13:14:06

Хоча Широ і Ганта були друзями дитинства,

Широ був використаний в експериментах директор (Hagire Rinichiro) і мати Ганта. Це було все, перш ніж була створена зона-парк смертників, і коли режисер заснував її, він створив спеціальну кімнату для Широ. Широ не був там укладений у в'язницю, але там жили так, що експерименти по створенню "зіпсоване яйце" (іншої особи Широ) може тривати, що вона була директором, коли зона-парк смертників був створений.

Це було коротко згадано в країні чудес мерця Вікі.

+624
Ken Anderson 3 вер. 2015 р., 22:09:34

Хей не убив Інь, він використовував свою силу, щоб відокремити Изанами і Інь. На знімку, де вуз здійснює Інь, вона просто падає в непритомність.

Він вирішив врятувати Інь замість того, щоб вбити її, так що людина, якого ми бачили в "труну", який принесе руйнування в відповідності з документами, написаними Ембер.

+622
obey 8 січ. 2020 р., 03:20:17

Я додивився аніме, але, здається невирішеним

А тайга відвідує школу після кредити дозволяючи Рюї сказати, що він любить її, вони як і раніше в окремих школах

Тому я цікаво, невже в аніме кінець в тій же точці, як Роман манга/світло? Якщо не який з манги або світло роман не історія прогресу furtherest (так що я знаю, що зробити, щоб продовжити і закінчити розповідь)

+604
Benjamin Leinweber 11 лист. 2015 р., 17:19:34

Кіра (або Ягамі Лайт) - це напевно анти герой. За визначенням, анти-герой, центральний персонаж в оповіданні, фільм або драма, кому не вистачає звичайних героїчними атрибутами. Героїчними атрибутами є такі якості, як загострене почуття справедливості, прагнення до іншим, а не свого власного існування, співчуття до інших і т. д.

Світ був його власний шлях правосуддя, він багато разів вбиває людей, щоб захистити свою ідентичність(існування), а також маніпулювати невинних людей, щоб виконувати його накази. Всі ті якості, які навпаки героя.

Навіть L і N, не можуть бути віднесені до героїв, а я залишався до половини і убитий. Тоді N виходить з другої половини.

Нарешті, я скажу, може бути, він показує деякі характеристики лиходій, але не включена бути лиходієм. :)

+604
Roshan Anthony Pinto 24 лист. 2012 р., 17:43:34

Спочатку я думав, що це мало місце, перш ніж вони вирушили в Лас-ночес, але Чад використовував праву руку в якості щита Brazo Дереча де гіганті, який він розробив тільки в Лас ночес.

Коли закінчується сезон 9 проходити в хронологічному порядку?

+592
Welcome WILDBoYee 1 лист. 2012 р., 06:15:56

Я хочу почати читання манги Наруто, але я б краще почати читати з останнього епізоду, який був показаний (в даний час епізод 381). Чи знаєте ви, що голова цього епізоду (епізод 381) б бути?

+519
sirenka 17 січ. 2015 р., 13:21:27

Кінцівок насправді те ж саме. Кінцівка серії показує, як люди сприймають людину инструментальности в їх свідомість (їх самотність стирання і всі їх думки зливаються). Фільм кінцівка показує події, які відбуваються у зовнішньому світі (фізичні явища).

Дійсно, фільми були результатом тиску з боку вболівальників. :Д

+506
New Yim 16 лют. 2012 р., 22:56:42

У Bakemonogatari, є два різних отвори для Надэко - один в капелюсі і без неї.

left: hat version; right: no-hat version

Є конкретна причина, чому?

+501
Steven Peterson 12 жовт. 2010 р., 22:08:53

Деякий час назад, я натрапив на цей ролик , який показує закінчення Капітан Tsubasa серії. Однак я швидко з'ясував, що це не реальна кінцівка.

У цьому відео (яке по-іспанськи, я не міг знайти це ж відео англійською мовою), ми бачимо молоду Tsubasa, граючи з футбольний м'яч, яка в кінцевому результаті потрапляє на дорогу, що веде до Tsubasa того, як його збила вантажівка. Потім він переходить до сцени, де Японія грає з Бразилією в те, що здається остаточною. Нарешті, він переходить до сцени, де ми бачимо стару Tsubasa, що лежить на лікарняному ліжку.

На початку відео, субтитрів йде, сказавши щось схоже на:

Це ближче до іншого кінця, де Олівер (Tsubasa) без ніг у лікарні.


Я знайшла ще одне відео (також на іспанською мовою), що висвітлює історію.

Він пояснює, що по першій главі оригінальної манги Tsubasa потрапив під той же вантажівка з іншого відео, але так як у нього футбол, удар поглинається. Тоді він починає думати про футбол, як його друг, і тому історія, яку ми знаємо розплутує.

Після цього відео стверджує, що у фіналі проти Бразилії, після Цубасы забиває гол, на сцену вискакує, щоб він отямився в лікарні і обіймає свою матір, говорить йому, що вони перемогли. У відео йдеться, що якщо ми подивимося пильніше, ми помітили Tsubasa немає ніг, тому що він їх дійсно втратив у цій аварії, і тільки прокинувшись з коми, уявивши всієї сюжетної лінії. У відео йдеться, що є теорія, що це, можливо, було частиною початкового плану автора, так як сон на слово присутнє у багатьох назвах, в основному стверджують, що це оригінальна кінцівка серії.


Всю інформацію щодо цього альтернативного відео, здається, по-іспанськи, і я не знайшов багато відповідної інформації англійською мовою. На кількох англомовних джерел я знайшов , це фан-мейд. Я схильний схилятися до такої можливості, як пропонується, що в минулому вони здаються досить надуманими.

Якою може бути у разі:
Яке точне походження цієї альтернативної кінцівці?
Це дійсно повинна бути оригінальна кінцівка?
Або якщо це фан-мейд, де він виник? Коли він вперше побачив?Я не бачив більшу частину серій. Мало я ще бачив коли я був дитиною, і з португальською дубльованої версії. Так що я знаю практично нічого про сюжетної лінії серіалу.

+479
2016Vlad 27 вер. 2010 р., 05:00:29

У будь-якому випадку ви хочете кожен історій обертаються навколо окремих випадків, немає певного порядку, але якщо ви дійсно дбаєте про час, хронології.. я думаю, що його майже правильно за винятком дикий і рогата відлюдник події довше, ніж заборонено Scrollery, ви повинні розуміти, що більшість Фей манга, заборонене Scrollery і дикий і рогата відлюдник, а також далекоглядний феї в храм відбулося між ними в той же час лінія, ці комікси не сиквели, а, швидше, зосередитися на різних точок зору і характерів і доповнюють один одного, як і самі ігри, але і сконцентруватися на ексклюзивних сюжетних ліній, які тим не менше є гармати через них усіх, так що немає певного порядку для вас, щоб прочитати їх і більше нагадує чий розповідь вас цікавлять в даний момент.

+462
Michael Mol 22 квіт. 2010 р., 15:54:02

Так я живу в Австралії, і я дивлюся Наруто , принаймні, 24 годин на місяць. Якщо ви хочете дійсно гарна якість, то дивитися його на AnimeLab. Якщо ви не хочете реклами, то не використовуйте мобільний AnimeLab.

Хоча ці дійсно допомогти вам, аніме спільноти отримує потерпілих, якщо ви не купуєте офіційний товар і DVD-диски, або подивитися його на офіційному потокового веб-сайтів, аніме виробничої компанії буде закритий, тобто вони не виробляють більше сезонів, і ніхто не хоче ;)

+459
Keel 11 черв. 2012 р., 16:35:37

Ні, це не супер saiyan срібло, тому що Ультра інстинкт може бути використана будь-якою людиною. Хто ж сказав, що боги руйнування прагнуть досягти цього стану, який в даний час є найбільш важким справою.

+435
LucScu 31 трав. 2015 р., 12:23:29

Я вважаю, що в манзі він не тільки втратить свій наряд, а потім померти відродити в новому тілі. Щоб зробити аніме більш доброзичливий дитина, вони просто змусили його впасти і втратити його тканин в процес відзначити різницю з до ( крім полум'я на голові). Loseing його тканини також додає більш кумедна сцена дає деяку цінність гуморист.

+407
Brian Lara 13 лют. 2010 р., 01:46:19

Умови втрачено техніка 《秘奥義【ロスト・テクニカ】》 і останнього хохла 《魔道極法【ラスト・クレスト】》 досить умовні, оскільки вони зазвичай згадуються разом з поясненням будучи членом Трініті-сім.

У главі 17, обидва терміни використовуються один за іншим ближче до кінця голови. Це просто раніше Лізі активувала свій козир.

"Бути Трійця сім означає, що ви придбали втрачений техніка в вашому конкретному архіві." - Ліз [японська версія]

Коли Лізі активувала свій козир, і Сорском (людська форма Астил гримуар), попередив Арата про магії використовується.

"Це Avaritia вже втрачені техніка, на останнього хохла ..." - Сора

"Це вірно. Це Бааль Пеор" - Лізі

Потім в главі 19, в змозі бути частиною Трійці сім повторюється, але на цей раз з останнього хохла на місце втрачених техніка:

"Трійця сім топ-класу волхвів кожного з семи смертних гріхів, вірно?" - Арата

"Правильно. Ми ті, хто освоїв останнього хохла кожного архіву" - Ліліт [японська версія]

У мене два питання по цим двом неоднозначні терміни:

  1. У чому різниця між ними?

  2. Незалежно від того, чи відносяться вони до різні поняття чи ні, не втрачені техніка передбачає останнього хохла і навпаки?

(Будь ласка, збережіть свою відповідь з первинних джерел, а не з вторинних джерел, таких як Вікіпедія і Викия. Ви можете використовувати їх в якості відправної точки, хоча).

+404
junihh 19 лют. 2014 р., 07:51:49

Я думаю, що магія повинна бути вивчена. Це як вчитися, я думаю. Коли Ерза була ще дитиною, вона змогла навчитися магії без практики це. Якщо у вас є знання про те, як використовувати деякі магії, ви можете використовувати його. Я припускаю, що це може залежати від волі користувача, або це може фактично бути всередині їх усіх разом. До речі, є кілька персонажів, які можуть використовувати більше одного типу магії, як Ultear, Джерар, нуль мізків, і Аїд.

+397
user3180371 6 січ. 2020 р., 09:05:39

У мене є теорія, що влітку Троянда-мати Рубі роз і ворона (прізвище:??) мама Яна (очевидно!). Я вірю, що коли Ворон пішов на ту місію так давно (після того, як вона народила Ян, звичайно), що придумав і викликав ворон, щоб залишитися на своїй місії протягом багатьох років. Що призведе TaiYang вважати, що ворон зник або помер. Потім він узяв його старий напарник річна Роза і одружився на ній і є Рубі

Коли влітку помер, я думаю, що він думав, що він був людина-одиначка, яка виховує двох дітей і його брат (дядько Qrow), щоб допомогти, так він не хотів одружуватися знову, тому що він не хотів, щоб його серце було розбите ще раз. І я не відчуваю себе як Нео буде частиною сім'ї. Це може бути збігом те, що вони обидва купили однаковий намисто, але ніхто не знає напевно. Таким чином, провідних до моєї теорії. Знову ж таки, це теорія і я можу помилятися.

+389
frenziedherring 15 лют. 2014 р., 01:55:33

Він був супер saiyan 2, Як ви можете чітко бачити блискавки/іскри навколо нього. Його волосся не міняють свого розміру. Тому СС3 виключається.

Це ймовірно, причина, чому сказав Гоку Вегета перевершила його в битві богів фільм) у певний час. Тому що на СУ2, Вегето був сильнішим СС3 Гоку.

І так, робот Вегета супер Саян 2 Як добре :)

+382
techmakin 19 вер. 2012 р., 07:53:12

Як сказав @тонну.Юнг говорить, і як йдеться в цій статті, у студію по виробництву гангста, студія Manglobe збанкрутувала :

За даними animeanime.Біз студії Manglobe початку процедури банкрутства на вересень. 29-го після декількох місяців неспроможності. Новини банкрутство Manglobe студії не було відомо.

Тому якість впало.

З тієї ж причини (очевидно), ви не повинні очікувати другий сезон або інший контент, що відноситься до суперський, але там все ще може бути шанс, що інша студія випускає його, якщо інтелектуальної власності гангста вам продали.

+367
tzm41 14 вер. 2013 р., 07:12:30

Ні, можливість не залежати від Королевою групи. Я забув, чи це була сама Ріас, або Азазель-сенсей сказав, що чим сильніше Иссей, тим довше він може залишатися в просуванні, так як просування буде позначатися на його організмі. Якщо просування залежить від сили команди Королева, тоді не буде необхідності Иссей, щоб поліпшити свою фізичну силу.

У світ роман, було роз'яснено, що кожна деталь має значення. Королева коштує 9 пішаків, Човен коштує 5, єпископа і лицаря 2. Тому, а не сила Королева, заохочення підвищує міцність за даними ці цифри, я думаю. Звичайно, покращення залежить від того, яку частину він буде перетворюватися.

Наприклад, Лицар стоїть 2 пішаки, тому поліпшення здатності більш або менш 2x в його здатності як пішака. Однак, воно не розподілено рівномірно. Більшість з них будуть розподілені на швидкість. Корольова, будучи все-цілий шматок, буде зробити навіть крок для всіх здібностей.

+363
Jing Darell 14 бер. 2010 р., 08:59:04

В кінці 22-ї серії, анти-піратський корабель, великий хрест був розгромлений великий улов і малося на увазі, що він би пішов за Маріка і Bentenmaru далі.

Маріка повинні були прийняти рішення про те, щоб спробувати врятувати екіпаж великого улову, або втеча.

Це був той момент, коли Парабелум ФТЛ стрибає на полі бою і приваблює великий хрест, в кінцевому рахунку примушуючи його відступити.

Це дозволяє Маріка в Bentenmaru, щоб врятувати екіпаж великого улову. (який зрештою був знищений, тому що вогонь не міг бути контрольованою і спровокувало схованки боєприпаси)


Тому можна стверджувати, що без допомоги Парабелум, екіпаж великий улов, ймовірно, загинули. Це також можливо, Маріка і Bentenmaru б і згинули, якщо б вони вирішили залишитися, щоб врятувати екіпаж великого улову.

+310
NiloCK 26 груд. 2013 р., 13:34:04

Не домінатор включається після кіматичний сканування, що суддів особистості живої людини, грунтуючись на його мозкові хвилі?

Якщо це так, чому домінатор включаються в "летальна ліквідація" для дронов в декількох епізодах?

Редагувати:

Як люди відзначили, для дронов домінатор часто включаються в режим "знищити разлагателя".

+301
absolutsp7 16 бер. 2011 р., 10:15:09

Оригінальна манга була написана Єсіхіро Тогасі. Він також є автором Мисливець х Мисливець, серед інших, менш відомих серій.

Я читав інтерв'ю в США сенен Джамп, де він розповів про те, як зміни мови почалося з його ідеї для серії, яка почала б з головного героя вмирає, і як більш пізні частини ґрунтувалося на його любові фільми жахів, такі як "Світанок мерців".

Він одружений на Наоко Такеучи, автор Сейлор Мун манга.

Стаття Вікіпедії.

+282
Kyle Chapman 26 лип. 2010 р., 14:53:28
Привид в обладунках-це seinen кіберпанк-манга Масамуне Сиро адаптована в декількох фільмах і аніме. Мотоко Кусанаги розділ громадської безпеки 9 та її команда розслідують кіберзлочини.
+231
Romir Bani 30 вер. 2018 р., 17:06:11

Як вже казали, було кілька секунд після кредитів кінця, і він був більш відкритим фіналом особисто я знаходжу втіху в тому, як вона закінчилася в тому, що я сам не міг знайти кращого способу, щоб закінчити його, що підтримує теми і повідомлення, які він, здається, не передати. Справа в тому, що нічого по-справжньому доброго і нічого по-справжньому зло. І люди, і вампіри здійснювали аморальні вчинки по відношенню один до одного з самозбереження на увазі, що існує перспектива є і інші аніме, мені сподобалося, що змусило мене відчувати себе таким же чином протягом багатьох років. Шики нещодавно доданої в цей список. Але хлопчик був сумний аніме правда тупий і непоступливий.

+195
Ryan Monsurate 16 січ. 2017 р., 15:18:04

У Покемон Чорне і біле, Еш намагався ловити Айріс, бо під кутом вона виглядає як Покемон. Він не зробить цього.

+190
Hisoka Orgasm 18 черв. 2010 р., 17:51:18

Після перегляду кількох книг сайтів, а також просто набравши в автора здається, що це тільки художнім твором серії. Прочитавши персонаж біо для Punitto МНС йдеться:

Він створив основи "будь-хто може легко ПК" для Ainz плаття Ooal якого входить приймати рішучі заходи, щоб дізнатися якомога більше інформації про цільовий гравець, як це можливо, коли робиш убитих гравців, а також для підтримки постійного розсуд від цільового гравця.

+105
Arne Brasseur 9 бер. 2011 р., 10:47:41

Якщо у вас є Шарінган, ви можете працювати на людину, наприклад, гендзюцу кожен Учіха може використовувати цю здатність. Але що щодо Какаші? Він не Учіха, але він може виконувати генджутсу? Якщо так, будь ласка, перелічіть їх вниз.

Примітка: Я не маю на увазі після четвертої світової війною Шинобі, оскільки ми знаємо, що після війни Какаші немає Шарингана.

+87
user79264 1 вер. 2014 р., 17:51:47

Які анімаційні студії знаходяться поза Токіо?

Японські Вікіпедії статті на アニメ制作会社 (анімаційні студії) каже:

92%[1]の制作会社が東京都内、特に大手制作会社の所在地付近に集中しており、地方には少ない。

Переклад,

92%[1] від номери-студіо розташовані в Токіо. Зокрема, більшість з них групуються навколо великих студій. Мало зустрічається в сільських районах.

Переглядаючи список наведено далі на сторінці Вікіпедії, ми бачимо, що такі студії не знаходиться в Токіо (東京都):

Студії включений в "чуже" і "не активний/банкрутом/і т. д." розділи статті Вікіпедії на момент написання статті не включено до зазначеного переліку. Зазначимо також, що я згенерував цей список підлозі-програмно - я гарантую, що кожний запис у списку вище є не Токіо студії, але можливо є і інші номери-студіях в Токіо, я пропустив. У доповіді йшлося на 92% малюнок на Вікіпедії 14 вказані номери-студіях в Токіо на момент її написання (2010), так що 18 я перерахував вище, мабуть, досить добре покриває цих студій.

Чому більшість з них зосереджені в Токіо?

У доповіді згадується в статті Вікіпедії, на жаль, не здогадуватися, чому існує так багато студій в Токіо. Я б припустив, що це в основному просто Токіо-економічним центром Японії, але це спекуляція з мого боку, і у мене немає джерел, щоб підтримати це.

В сторону: у доповіді наголошується тенденція студій переходить у сільських районах, у результаті досягнень в області технології, роблячи цифрової анімації та обміну даними простіше.

+59
Tenryu 17 жовт. 2010 р., 06:50:34

В новому фільмі, чому обидва були Вегето і ГОКУ не підозрюючи про Броли. Вони не впізнали його, Хоча Гоку/Вегета воював Броли давним-давно. Не соромтеся додавати/редагувати інформацію.

+52
Djenny M 11 черв. 2016 р., 16:32:06

Аніме та манга були критично проаналізовані. це просто, як все вище сказали, це не так поширене і популярне. Але хотілося б додати у свою думку. Аніме і манга, в зародковому стані, або я повинен сказати час, коли вони починають ставати популярними, їх цільовою аудиторією були діти та підлітки. Ви знаєте, як діти, коли їм є, що їм подобається, стало важко отримати їх від нього. Це призвело до "отаку" мислення, яке, в свою чергу, дає аніме і манга негативну репутацію. Я хотів би запитати вас тоді, якщо щось має негативну репутацію, чи готові ви вивчати його в класі? Ви не будете, вірно?

+38
WANKUNDA SIMWANZA 9 черв. 2018 р., 23:21:50

Відповіді немає (або поки немає).

У тренінгу/тест, де всі могли боролися Midoriya і Bakugo, все може і врізати(не на всі 100%) ударна хвиля справила набагато більше руйнування, ніж всі Mirodiya за пуансонів(100% чи ні) в курсі(в аніме).

+32
MC9000 24 вер. 2013 р., 19:41:47

У нього є ці темні лінії навколо очей, не тому, що Шукаку не дозволю йому спати, а тому, що Шукаку-це як єнот -- єноти мають темні лінії навколо їхніх очей, як у Наруто вуса.

+30
Snoze 1 лист. 2018 р., 17:51:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil