Може Цезар клоун контролювали курця?

Курець це палить людина. Він може створювати, контролювати і перетворюватися в дим на волю" – цілісний Вікі

Цезар-це газ людина. Він може створювати, маніпулювати і перетворюватися на газ". – Один шматок Вікі

Оскільки дим-це газ, може Цезар контроль курця, коли він перетворюється в дим?

+795
Juan Tarrio 7 груд. 2012 р., 18:24:00
36 відповідей

Canon є будь-який держатель прав (люди, які володіють ІВ) говорить, що це. Компанія Canon постійно змінюється. Просто подивіться на американський комікс-індустрії, DC і Marvel завжди ідея прибрати і переосмислення канону.

+988
Axel Valle 03 февр. '09 в 4:24

Це те, що вони народжуються з чи є пояснення?

+962
Lance Manion 19 лют. 2016 р., 02:17:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Там, здається, багато ексклюзивного контенту в аніме синдромом восьмикласника демо коі га поглинути її душу!, наприклад, Dekomori Санаэ, Кумін Цуюри, і з Таканаси (старша сестра Рікка) всі ексклюзивні аніме.

Які суттєві відмінності (як по-різному оцінюють події в аніме гра вийшла друком романи) потім у світ роман порівняно з аніме? Чому виробництва внести такі зміни?

DESSU!!!

+957
Freshtea 3 жовт. 2019 р., 18:22:07

Я думаю, що це манга, але я не впевнена.

Я пробував інші сайти, щоб отримати відповідь на це питання, але нічого не вийшло.

enter image description here

+916
user2190580 20 серп. 2013 р., 12:26:10

Два слова: броня сюжет.

Всі жарти в сторону, це ніколи не пояснював. Це, однак, торкнулися, в аніме під час нон-канон щедрот наповнювач дуги. Три спеціальний мод-душі, створене Урахарой, щоб допомогти Ічиго повернути силу банкая, всі використовували їх власний замовлення Гигая. Ще раз повторюся, ця дуга не канон і персонажів.

Ця людина може не мати задовільної відповіді.

+902
UrVal 31 трав. 2012 р., 15:49:03

Пошук "Hatsune miku чужий" результати в цьому відео до пісні космічний Ангел в стратосфері (成層圏の宇宙天使).

Вона пролітає через простір у космічному кораблі, що мав розмову з купою інопланетян, і в кінці відео, вона повертається туди, звідки вона почалася.

+870
GrettyGoose 4 лют. 2019 р., 15:12:46

Це невиданий трек під назвою "рятує Мінато Кушина". Ось це на YouTube.

+858
Free Axe 23 січ. 2015 р., 11:51:26

Вони канал шоу буде просто зрушити вперед або назад на 5 хвилин.

Так що, як правило, починається о 12:00 почнеться в 12:05. Покази у вечірній почнеться в звичайний час, протягом дня, знімаючи 1 або 2 оголошення в кожному оголошенні перерви. Канали, які тримають жорсткий графік просто прибрати більшу частину реклами в рекламу і шоу тоді. Вони не виділяють 30-хвилинний слот на короткий. Однак, якщо у них є 15 хвилинне шоу, вони будуть грати, безпосередньо перед або після короткого.

Канали заробити багато грошей від реклами, тому вони тільки прибрати рекламу для серії вони очікують отримати максимум перегляду.

А за те, що почав, я не можу сказати, але поки не можу згадати, я впевнений, я бачив шорти, що не аніме, але переважна більшість, ймовірно, буде аніме. Я думаю, головна причина, чому ми бачимо більше шорти, тому що аніме з нахабніють за рахунок спонсорів і виробляти більше франшизи, такі як ігри і фігурки і т. д. але я думаю, в основному з-за більшої кількості перегляду. 10 років тому компанії, можливо, мали важкий час, роблячи прибуток на короткому і тому канали не хочуть їх, але тепер більше грошей означає, що вони можуть зробити краще, музика, скрипти і анімації для шорти (або будь-які інші речі, які роблять їх варто дивитись) так що канали хочуть, щоб їх.

+805
SimialKing 22 квіт. 2011 р., 21:46:24

Що сталося з Ал і Ед ногу в результаті відскоку

Оскільки алхімічні сили маніпулюють не людини, а світу в цілому, наслідки за спробу обійти закон еквівалентного обміну в трансмутації-це не просто відмова та припинення. Коли занадто багато намагався занадто мало, що відбувається, називається відскік, в якій алхімічні сили, вивести з рівноваги по обидві сторони рівняння сильно коливатися за власним бажанням для того, щоб стабілізувати себе - брати чи давати більше, ніж було призване часто непередбачуваних і катастрофічних формах, таких як випадкові мутації, серйозних травм або смерті.

Джерело: Алхімія - Відбій

сталося так, що Ед і ал всі матеріали, зібрані для середнього дорослого організму, є чи не це збіглося тіла Тріша не проблема, але те, що вони дали для душу, пару крапель крові.

Це натякає про те, коли Ед говорить Роуз про те, що робить людину і як Cornello "диво", щоб повернути до життя мертвого-це не Закон Божий.

Ед: Води, 35 літрів. Вуглецю, 20 кілограмів. Нашатирного спирту, 4 літри. Вапна, 1,5 кг. Фосфор, 800 грам. Солі, 250 грам. Селітри, 100 грамів. Сірка, 80 грам. Фтор, 7.5. Праска, 5. Кремній, 3 грами. І сліди п'ятнадцять інших елементів.

Роза: Що це?

Ед: Всі інгредієнти середнього дорослого людського тіла, аж до останньої крупинки білка в твої вії. І хоча наука дає нам весь фізичний зрив, там ніколи не було успішною спробою на приведення людини до життя. Там ще щось відсутній, що-то вчені не змогли знайти в століттях дослідження. Так чому ви думаєте що рубати-робота священика з його дешевими трюками буде здатний? І якщо тобі цікаво, всі ці інгредієнти можна купити на допомогу дитини. Люди можуть бути побудовані за безцінь. Немає ніякого чарівництва в ньому.

Роза: Ну якщо немає магії, то ти повернути людину до життя!

Ед: Просто питання часу, Троянда. Наука знайде спосіб. Наука-це відповідь на всі питання. Якби я був тобою, я б відкинути Писання і забрати книгу алхімія. Ми ближче всього до богів є.

Джерело: Сталевий алхімік >01. Ті, хто кидає виклик Сонця

Те, що Ед має на увазі душа. поки вчені в Сталевий Алхімік можемо виміряти всі речі, які необхідні, щоб зробити тіло людини виникає проблема, що немає ніякого еквівалента на душу. навіть в реальному житті існування душі обговорюється, тому що немає ніякого способу, щоб підтвердити його існування або навіть виміряти, щоб визначити, що буде рівної цінності.

Навіть Ед не був упевнений, що коли вони це робили

Ед: Просто простягни свого пальця, добре? Що таке душа насправді? Коли ви берете міф, це просто іскра, яка починається життя. Це в нашій крові. З її крові. Це справедлива торгівля.

Джерело: Сталевий алхімік >03. Мати...

так, у всякому разі, до самого відбою. Це не справедливий обмін, як пара крапель крові не рівні душі, так що все тіло Ела, душа в комплекті, був узятий разом з Едом ногу різкі коливання рівняння приймає більше треба це спроба стабілізувати.

ми можемо навіть назвати кінцевим результатом, може викликати відскік, Тріша була дана "життя" , але її тіло не було належним чином реформувати її органів поза її тіла не згадувати немає ніякого способу, щоб підтвердити, якщо Тріша душу повернули. у 2003 аніме ми дізнаємося, що це Тріша продовжувала жити, але як гомункула не було душі і не вистачає частини її спогадів, в той час як у братство та манзі Ед витягує Тріша тіло, яке поховали Пинако і Ед дізнається, що це була не Тріша, як її волосся кольором і структурою кістки були різні.

+798
Guna Akash 21 груд. 2017 р., 10:17:08

Перші два сезони аніме адаптували все з самого початку, і зробив це через Нагасе дуги. Нагасе дуги закінчується у главі 41. Глава 42 додаткова глава, і 43 початок вони по дузі. Звідти до початку сезону 3, єдині частини, які були адаптовані кілька глав 54-55 у першій ова, і Тенрі дуги (глави 57-64; 56 Ще одна додаткова глава) у другій ОВА. Сезон 3 оживляє богинь дуги, яка починається в голові 114. 3 сезон аніме закінчується глава 189 манги. Станом на лютий 2014 це все, що було анімовані (якщо не вважати магічних☆Зірка канон 100% ОВА, яка вільно адаптується відповідний спін-офф глави манги).

Отже, мінімальна кількість читати, щоб дізнатися всі основні сюжетні арки будуть голови 43-53, 65-113, і триває від голова 190. Однак, якщо ви не хочете пропустити будь-якої з додаткового контенту, я б настійно рекомендуємо читати все з самого початку. Історія має безліч бонусних матеріалів і додаткових глав, які не були пристосовані, і багато хто з працюючих жарти відбуваються в цих розділах.

+754
Miihaaliich 31 трав. 2011 р., 03:03:40

Я хочу знати, коли 3 сезон буде випущений, тому що я дивився трейлер і чекаю його в ефір

+748
Lostghost 22 лют. 2016 р., 17:25:04

А як називається пісня яка грає у 2 епізоді 6 сезону, коли Хендріксон повертає і бореться з "сірим" демоном з Хаузер, Gilthunder і Griamore?(В кінці бою)

+728
Charles li 5 черв. 2012 р., 13:49:24

Епізод Бліч 539 відповіді.

Комамура говорив його прадід:

enter image description here

Який сам є величезним іклом. З цього ясно, що собачий вигляд-це сімейна риса. Розмова також показує, що вони мають особливий статус, хоча це не ясно, що саме їх роль в суспільстві душі. Це, однак, ясно, що Комамура народився цей шлях.


Бліч 556 має деяку додаткову інформацію - у спогадах його попередня зустріч з його прадіда, який говорить:

werewolf clan!


Значить, він не вовк, а перевертень. Клан виник у суспільстві душу, були вигнані, але повернулися.

+707
Noobie 25 черв. 2018 р., 01:34:30

Приблизно, як швидко люди можуть пересуватися з 3D маневр передач (3DMG) в атаки на Титані? Яка максимальна швидкість досяжна? Якщо люди зможуть пересуватися швидше, коли гак похитнувся, тоді я хочу, щоб відповісти, якщо вони можуть рухатися швидше в повітрі, хитаючись, тоді я хочу, щоб відповісти. Але я не хочу, щоб швидкість гачки.

+701
zeferino cossa 28 жовт. 2013 р., 14:23:27

Вона має на увазі shakugan не Шана, у серії від того ж виробника індексу. Ось замітка ТЗА на серії:

Він думав, що його звичайні дні буде тривати вічно, поки вони не були раптово закінчилася зустріч з дівчиною з рудим волоссям і очима. Він назвав її Шана.
Не довго після того, як він входить у середню школу, у звичайні дні Сакаї Юдзі прийшов до кінця. Він бачить щось дивне по дорозі додому: люди застигли в дивному вогні, а монстр, який виглядає як велика лялька, нападає на них. Просто, коли він збирається бути вбитим, дівчина в темному плащі, тримає в руках великий з'являється меч, і нарізає монстра навпіл. Хоча Юдзі виживає дивна зустріч, дівчина повідомляє йому істину: "Ти "більше не існує".
Вона називає себе Марево полум'я, який полює на "Дузі не відрізняється"; вторженцев з іншого світу. Вона пояснює йому, що він є "Факел", заміна Юдзі, чиє "існування" вже зжерли. Вона також сказала йому, що він-особливий Факел, "Mystes", в якому міститься цінний елемент в ньому. Коли він дивиться на груди, він бачить в собі слабке полум'я, так, як вона сказала.
Це таким чином, що його вічна боротьба поряд з дівчиною починається.


Точніше, вона, швидше за все, посилаючись на shakugan не Шана-Тан події, враховуючи кількість * в Саби, а те, що ці індекс-Тан спец.

+685
gabrielgiussi 30 вер. 2017 р., 05:13:24

Після битви з Kuuya, розум Kuuya за регресує до дитини теж, як пояснює Сакуя

Щоб повернутися в той час, коли у неї не було ніяких турбот

Hakuro звинувачує себе, так як він перетворив, і, коли він підійшов до неї, вона кричала і дряпав її меча. Однак впродовж всієї історії Hakuro звинувачує себе, коли він здатний допомогти близьким йому людям. І перш ніж Kuuya регрессировали не тільки Genjimaru вбив, але Діі також напав на неї, залишивши її меча сильно пошкоджені.

Мені цікаво, якщо це був дійсно Hakuro трансформується, що викликало Kuuya до регресу (з страху), або якщо це були інші чинники, які мали місце у той час.

+672
nzmarkc 24 квіт. 2013 р., 01:04:56

Курапика настільки потужне, з його червоні очі. Ми вже знаємо, що всі клану Курта має червоний очей.

У відповідності з цим, чому всі інші члени клану Курта різанину привид трупа?

Вони не могли використовувати червоний очей дати відсіч примарною трупи? Немає "героя" в клан Курта, або в даному контексті, людина, що покращився і освоїли його червоні очі?

+636
Guillaume Genreau 26 груд. 2014 р., 22:28:28

Вони оригінальні персонажі для pixiv, не з якогось аніме.

З енциклопедії про чубчик Чубчик штамп (японською), їх імена:

 • ハクゾウ(白い象の様な生き物)
  Hakuzou (Білий слон-р дивиться істота)

 • キツネ(キツネの様な生き物)
  Кіцуне (Лисиця-й вид істота)

 • 萌え娘(各人物)
  МНС мусумэ (осіб)

 • どくろちゃん(ドクロに角が生えたキャラ)
  Докуро-тян (череп з рогом)

Енциклопедія для в'їзду МНС мусумэ (японською мовою) також згадує про 4-х символів, але вони безіменні:


Однак, в pixiv посотрудничали з чубчик власні постійні манга Gaikotsu Shotenin Хонда-сан , який був адаптований в аніме-серіалів, випустивши 10 обмежена за часом наклейки, які можна використовувати до 31 січня 2019.

"Gaikotsu Shotenin Honda-san" stickers

Gaikotsu Shotenin Хонда-Сан наклейки тепер доступні в pixiv!

+601
Little Programmer 5 серп. 2015 р., 23:39:19

Це не було явно вказано, але комір має три стани: активна, пасивна і мертва батарея.

В активному режимі, прискорювач може використовувати свої повноваження вектора трансформації. В режимі розрядженої батареї, прискорювач не може ходити або говорити, він може тільки логічно, поки батарея не заряджається або джерелом електромагнітних порушення видаляється.

У пасивному режимі, прискорювач може думати, говорити і ходити (хоча і з паличкою), так що це не протяг, щоб думати, що він також має досить слабке відображення щита, щоб захищати від ультрафіолетових променів.


Крім того, інша можливість полягає в тому, що автор ніколи не думав про це.

+533
GoogleSlayer 4 трав. 2018 р., 18:46:13

Запрошені тварини живуть протягом тривалого періоду часу у відношенні до людського світу, але, що кількість життя в їх світі (як жаби гори Мебоку).

Кріплення Myōboku має записи свого населення в список, а також ім'я власника жаба Myōboku залишається там, поки не помре.[7]

Я знайшов вище в розділі Вікі на гору Мебоку. Тому з упевненістю припустити, що жаби вмирають і не безсмертні. Вони просто живуть дуже довго.

+495
Diego Tercero 18 груд. 2018 р., 08:03:56

Якщо ви питаєте, чи буде Робін давали надлюдську силу, сили фрукта, відповіді немає. Дубльований кінцівок вона створює не сильніше індивідуально, ніж її нормальні кінцівки.

Процитую один шматок вікі-сторінки на Хана Хана але Ми:

Сила користувача теж досі обмежуються їх індивідуальної силі, це означає, що окремі сили в реплікації придатки не відрізняється від фактичного відповідний кінцівок Робін.

Однак, вона може обійти це шляхом створення декількох кінцівок, з тим щоб підпорядкувати собі більше людей або переміщення важких предметів, як вона продемонструвала під час бою проти Яма і весел, серед інших, але навіть тоді вона її межі, як вона зазначила, як важко яма під час її боротьби з ним. Сам фрукт не робить її фізично сильніше, вона просто використовує свої здібності, творчо, щоб компенсувати його недоліки.

+451
Roche Cabanlit 20 черв. 2014 р., 05:27:11

Я думаю, що після Ланселота і Ґвіневри закохався, Моргана ле Фей сказала всім, що Артурия-це дівчина.Я не впевнений,але можна перевірити тип Місяць викия

+447
Ahnaf Al Rafi 23 лип. 2010 р., 05:48:20

Я хотів би знати, як довго Doflamingo був його диявольський фрукт сили.

+397
jessamyn west 12 січ. 2019 р., 11:03:51

Я знайшов розм світі лайт-новел і манга на Amazon. Моє питання: це манга завершена історія? Манга вже 8 томів, а останній буде випущений 11 грудня 2018 року. Але світ роман 17 томів, і останній буде випущений 19 березня 2019 року.

Так це манга всю історію? Або мені потрібне світло романи, якщо я хочу прочитати розм світу? Якщо це так, то це тому, що світ романи мають більше томів і вийде на 2019 в той час як манга тільки до 2018 року, так що манга не завершена історія? Або це інакше?

+390
Cianoissa Silva 27 лист. 2014 р., 10:39:38

Потенціал для цього завжди був в Серас, але вона проявляється чудові здібності вампірів з-за того, пити кров вперше. Після чого вона закінчила свій "внутрішній шлях", щоб стати повноцінним вампіром.

+358
Vuki Limani 24 серп. 2010 р., 04:46:39

Вони нібито якась форма магічного супер їжа, вірно? А не як деякі все-ліки ліки, так як вони не можуть вилікувати від хвороби, ні зарубцевавшихся РАН. Як ніби вони супер заряд тіла природного зцілення або щось. Але, враховуючи, що вони також повинні бути в змозі підтримувати когось слабшого, якщо ми припускаємо, що магія не тільки для підтримки тіла, але чарівним чином проводимо всі необхідні поживні речовини для того, щоб підтримувати себе так довго, то може Senzu бобів вилікувати недоїдання і відновлення організму, що було б нормально?

+250
Nicolas LUTIC 5 квіт. 2013 р., 08:11:34

Тільки Тсунаде вимірювань були виявлені в серії (люб'язно Джирайя). І я не думаю, що databooks включають такі деталі, як розміри бюста. Тому порівняння буде ґрунтуватися на зовнішності виключно. Візуальне порівняння-не кращий спосіб отримати правильну відповідь.

Але якщо ви шукаєте ще один персонаж, який помітно великий oppai, там Самуї з Kumogakure:

enter image description here

+242
Junboy Arciaga 13 жовт. 2013 р., 11:17:26

Спробувала передати в бік, дав їм Какаші в якості тимчасового подарунка. Це було як спробувала передати буде жити в Какаші на той момент. Якщо ви пам'ятаєте, він щось сказав Рін, начебто "є ще одна річ, я повинен робити" або щось подібне. Однак, Какаші не може використовувати обидва Sharingans, я навіть не впевнений, що він не може використовувати один Шарінган. Це ще досить заплутаною.

+228
Reza Khan 26 бер. 2014 р., 08:54:49

Одним з правил є те, що він повинен зробити прямий зоровий контакт. Ще він здатний Гіас близько двадцяти осіб одночасно в Епізод 1 з 2 сезону. Він навіть може зробити це пізніше. Так як він може це зробити?

+203
Greg Sadetsky 25 лист. 2017 р., 01:21:19

У серіалі показано, Юу довідається, як використовувати антигравитацию, і Міцукі може зробити антиматерії.

Так як аніме закінчується тільки після того, як вони перемогти Василіска, хто-небудь з них навчилися використовувати катастрофу?

Буває інші дракони, вони вбивають в світ роману?

+154
AllTradesJack 4 серп. 2016 р., 04:55:19

Я бачив тільки в аніме і не читав мангу, але до мене прийшов питання:

Може титани плавати?

Ми знаємо, що вони ненормально світла і сильна для своїх розмірів. Однак той факт, що вони випаровуються після смерті роду припускає, що вони утворюються з деякого компактного водяної пари, тому ми повинні очікувати, що вони тануть, коли вони вступають в контакт з водою? Не схоже, що вони зникають, коли йде дощ... або, може бути, вони не можуть плавати, бо вони дуже тупі

Тому що, якщо вони не можуть, це місце в Парижі могла б бути можливість для людства.

Від http://www.parisetudiant.com/etudiant/sortie/l-ile-seguin-et-les-berges-de-la-seine-boulogne-billancourt.html

+114
Mischinab 14 жовт. 2017 р., 19:05:20

Хтось відповів Про junon Boy на Яху! Відповіді 5 років тому. Сподіваюся, що це допомагає небагато.

Це конкурс краси для хлопчиків, а хлопчики-підлітки. Юнони-журнал, як і сімнадцять. Я не знаю, що вони переможуть, але я думаю, що читачам багатьох дівчаток голосувати, і я вважаю, що переможець отримає гроші і контракт з якоюсь актор агентство/моделювання.

Більшість конкурсантів є просто молоді хлопці, які хочуть бути акторами/моделями.

+113
Vyshnav Vizz 28 трав. 2014 р., 21:02:27

Мені здається, що вони відносяться до всіх реальному житті релігій. Так АОТ у людей немає реальної історії нашого часу, вони поступово створили свою власну релігію, щоб пояснити стінах і людства (як Адам і Єва).

Я не схильний всі відповіді у Вікіпедії. В даному випадку це особиста думка, з якою я повернувся з Арміном, коли його називають єретиком за свої переконання, як у Убивць Крід, де вони завжди йдуть на поводу у своїх богів.

+92
79101425296 31 серп. 2018 р., 21:46:05

Звучить як ще одні двері - Isekai Kaikitan.

Мова йде про дівчину і її батька, який їздив до місця, через магічну двері.

Так, дівчинка і її батько були в подорож, щоб дізнатися більше про поведінку людини. Вони підійшли до людини в біді, і запропонував їм "двері", яка приведе їх у світ або їх ідеальний світ, де їх проблеми будуть вирішені. Що брехав за дверима був різним для кожної людини.

1) Одна з історій-про дівчину, яка не любить овочі і пішов у світ без овочів через чарівну двері.

2) Ще одна історія про дівчину, яка не була задоволена своєю зовнішністю і отримала ножа, який може змінити своє обличчя і тіло. Однак, вона зловживати його і її обличчя стало страшним.

Так, я пам'ятаю, це дві історії дійсно були в манзі, так як я читав кілька разів манга (одна з моїх родичок була копія). Я також перевірив з моїм братом, і вона пам'ятала це занадто. Нижче наводиться більш детальна версія з двох історій, які ви згадали:

1) що збрехав за дверима був світ без овочів, де народ їв тільки солодощі. Зрештою, її тіло ослабло, тому що люди з 'цього' світу потрібно більше, ніж солодощі, щоб зберегти своє здоров'я. Зрештою, вона зрозуміла, як важливі овочі були на її тіло, і вона повернулася до "цього" світу.

2) що збрехав за дверима була операція в номер, щоб зробити її красивою. Дівчина вкрала ніж і діяла сама, таким чином, не потрібно більше відкривати двері. Як вона стала більше і красивіше, вона увійшла в світ розваг. Зрештою, у фотосесії (я не пам'ятаю точну контексті, але її образ буде взято з камери), коли вона спробувала посміхнутися, рот виривав у обидві сторони, роблячи її схожою Kuchisake онна/щілини рот Жінка.

За посиланням, яку я дав вище, не Голова був коли-небудь scanlated.

+67
Xtrime 3 лип. 2015 р., 22:10:02

Я читав мангу до обсягу 5, і я б описав його як Юрія комедія. Ні одна дівчина відносини розвиваються в реальній глибиною, але Канака напевно лесбіянка і залучають тільки Марія, оскільки він, здається, дівчина. Двоє з них не зустрічалася і Канака не має жодного інтересу в отриманні за її страху перед людьми; справді, тортури Марія, напевно, поглиблює її страху перед людьми.

Канака фактично проводить більшу частину свого часу в серії гнати/не вожделеет різні милі дівчатка, хто сумлінних жінок, таких, як її шибеник семпая Ryuken, в спіральки волоссям-президент студентської ради, і Марія така ж сестра-близнюк Шизу, хто це дівка переодягнена хлопчиком в школу для хлопчиків (і ненавидить чоловіків з-за неї досвід є). Комедія стає поступово все більш і бере на себе все більше і більше, як серіал триває, але Канака-лесбіянка-її відмітна риса, і вона не показує ніяких ознак потягу до чоловіків або бажання.

Якщо ви шукаєте глибокий, романтична історія, це точно не це, але там реально дівчинка-дівчинка пам'ятка Марія-Голич, так що в цьому сенсі його можна назвати Юрієм.

+33
sajid saifi 8 черв. 2012 р., 23:11:28

Звичайно, спробувала передати не нематеріальні. Коли він використовує Каму, він може телепортувати частини свого тіла постраждали від нападу у вимір Каму, зупиняючи себе від пошкоджень. Тим не менш, межа justsu п'ять хвилин, і це максимальна кількість часу, він може постійно використовувати дзюцу. Після п'яти хвилин, всі наступні спроби використовувати Каму погано, і він, треба думати, вимагає деякого часу, щоб поповнити свою чакру, перш ніж використовувати його знову. Ваше питання був трохи заплутаним, так що вибачайте якщо я не правильно відповім.

+10
Kthulhu 26 груд. 2011 р., 17:51:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil