Може хто-небудь бути ніндзя/Шинобі?

В останній манга Наруто (глави 646), Шинобі світу був побудований на дереві Бога, де чакра дійсно виникла. Але що, якщо у тебе немає чакри і народився як нормальна людина, ти можеш бути Шинобі?

Зверніть увагу, що я маю на увазі людей з вродженими чакри і без уміння маніпулювати ним.

+100
Anjar FoRthe Resthoff MyLiffe 9 черв. 2017 р., 08:52:34
34 відповідей

Є так званий оповіданні, який швидше за все той, який ви дивитеся (а Ви читаєте). Чесно кажучи, надрукованих кольорових сторінок не дешеві. Вони коштують набагато більше, ніж ЧБ сторінки і важко друкувати правильно. В Японії немає такого поняття, як "друк", все робиться в цифровому вигляді.

Manwha, що робиться в ЧБ повністю з-за його методу розповсюдження (друковані), які ви не побачите кольорових сторінок (як кавалер Absis, або ідентифікатор, який має кілька кольорових сторінок в якості бонусу), там же стиль, що може бути надруковано (такі як вимикач/ЯО) і є ті, які не друкуються (майже готові).

Важко побачити Manwha (або будь-яких друкованих ЗМІ) в повному кольорі. Єдиний випадок я знаю, щоб любити る, який випущений пізніше, після випуску чорно-білих сторінок.

Це питання вартості розповсюдження засобів масової інформації, який є дешевим для Японії, так що художник може запропонувати кольорові сторінки.


У прикладі ви дали, "Чарівник" Кім сараї, це оригінальний комікс, який публікується через наверое.

Є багато чорних і білих Manwha, просто знайти їх складніше, так як вони розподілені фізично.

+968
Gharie 03 февр. '09 в 4:24

Paca Plus promotional art

Пака плюс (японська: パカプラス) є 2011 Комедія/Пародія знайомства сим/візуальний роман додзінсі групи Пако проекту. Головний герой, Саєкі Кадзуми, і його подруга Ізумі Юкарі піти на побачення з альпака королівства. Після пробудження від дрімоти в автобусі по дорозі додому, він виявляє, що Юкарі чарівним чином перетворилися в альпака! Так починається їх дивний роман.

Він породив пріквел, Пака плюс мінус (パカプラスマイナス) в 2012 році і продовження Пака Плюс Плюс! (パカプラスぷらす!) у 2013 році.

Для отримання додаткової інформації див.:

+906
Dmitriy Chernyavsky 17 серп. 2014 р., 06:35:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Просто формування фізичної масиву або коло в таблетировать алхімії. Для алхіміка не пощастило зустрітися з істиною, вони можуть використовувати своє тіло, як коло, помістивши свої руки, утворюючи кільце від серця через руки і спину. В іншому випадку ніщо інше. Едвард і Ідзумі, схоже, означає - протягом часу вони обговорювали пам'яті Аль засідання правду - що зустріч правда, буквально бачити "істину", або знання про всій Всесвіту, тобто найвищу істину або знання. І що в залежності від того, скільки заплатили - частина тіла втратила - порушника алхімік бачить різну кількість "правди". Вони припустили, що Аль-заплатив все його тіло, повинно бути, він бачив майже всі "правду", або, принаймні, набагато більше, що його брат або Ізумі зробив. Але я не думаю, що вони йдуть у будь-яких навіть згадувати про це знову. (Це лише думка, але вона може бути навіть за сюжет або що автор вирізав пізніше). Але наскільки я знаю, Єдина річ, яка пропускається є необхідність намалювати або зробити фізичний коло.

+874
Gae Geloa 15 лист. 2017 р., 07:57:03

Всякий раз, коли я побачив прекрасні малюнки та ілюстрації зазвичай я намагаюся знайти художника, і коли я пошуку для "Шун Саекі" (він Shokugeki немає сома ілюстратор) я натрапив на цю тему на мал. Шун Саекі, ілюстратор з цієї серії є мангака сек.

Це правда, що Shokugeki немає SOMA художник-хентай мангака? Дивлячись, як foodgasm намальовано я не здивуюся, якщо це правда.

Блоги Foodgasm

+843
user258241 7 бер. 2019 р., 08:55:14

Мені здалося цікавим, що в назві Кеййо вісім "!", написано як "Кеййо!!!!!!!!".

Автор не говорив, що причиною його назва, крім "за звання привабливий"?

+721
nhoy psyad 26 груд. 2013 р., 10:56:06

Це відсилання до космічної втікачів Ідеон.

+715
connergdavis 9 квіт. 2012 р., 04:35:23

Джирайя знав, що батьки Наруто, а насправді він знав всю передісторію. Таким чином, він би напевно знав, що Наруто є 'дев'яти хвостах' від початку. Він не прийшов вперед, тому що Наруто не був готовий. Як ми бачимо, в перший раз вони зустрічаються, Джирайя був ніби він не дбав про Наруто, але відразу після зобов'язується навчати його.

+624
4424dev 27 черв. 2010 р., 21:17:22

Є кілька думок з цього питання обговорюються в аніме, і я вважаю, що одне з них має найбільший сенс. Той факт, що суспільство, що живе за законом Сібіл вже сформувалися певні моделі поведінки, що робить його дуже важко спокійно протистояти системі.

Пам'ятаю, як люди починають сходити з розуму при одній думці, що їх злочинні рейтинг може піти вгору? Як вони стають надзвичайно нервую при вигляді злочинної діяльності або щось, що може виглядати як він. Уявіть, якби вони дізналися, що хтось намагається протиставити Сібіл, як вони відреагують. Це, безсумнівно, викличе масу неприємностей і, цілком можливо, багато людей загинуло через того, як система Сівілла працює.

Тому найбезпечніше буде змінити спосіб, вона поступово працює зсередини, змінюючи основних принципів, як він судить людей. Акан не може поодинці знищити Сібіл системи, і тому, що вона має таке сильне почуття справедливості, вона знає, що це не було б право на ризик більше невинних людей, ніж вона повинна, так вона насправді не було вибору.

+621
antonycc 30 вер. 2012 р., 10:47:41

Для того, щоб відповісти на ваше питання, чи Може звільнена душа від Пов може бути відроджені знову чи ні, я ті очки, які були в ефір на телек.

Так, ви можете воскресити його.

Перш ніж відповісти на це питання, потрібно зрозуміти, як пов працює. Для цього, будь ласка, зверніться сюди. Оскільки ви спеціально сказали, щоб не використовувати ніяких спойлерів, ви можете перейти за посиланням, яку я поділився.

Додаткові докази, відвідати Едо проекту Tensei wiki-сторінці. Вони відзначають, що:

Можливо, перевоплощенная шинобі, щоб відродитися знову в реальний живий організм. Мадара, однак, був відроджений без його оригінальні очі, помер без них.

+601
RAJESH PATEL 13 лист. 2018 р., 14:48:12

Аніма дійсно був останній Еон. А чому Сеймур не використовувати його, ну, Сеймур почав паломництво, коли він був ще дуже молодий зі своєю матір'ю і він не був у курсі останнього Еону і остаточного виклику тоді. Коли мати, нарешті, показав свій план, щоб стати остаточною АЕОН так заради Сеймур, вона залишила його спустошеним. Він розірвав там паломництво і не далі і при цьому не боротися з гріхом. Це можна перевірити у вікі , а також.

+574
user5689562 27 лист. 2017 р., 12:56:12

Розділ 1

Також відомий як "спеціальний загін Служби". В цьому розділі розслідує особливо тяжкі злочини, і його доступність обмежується тільки в Японії.

Розділ 2

Забезпечує дотримання законодавства в галузі медико-біологічних експериментів (ООН), затверджені Міністерством охорони здоров'я, праці і добробуту. Також застосовує патенти.

Розділ 3

Робіт злочини, пов'язані з наркотиками в Японії.

Розділ 4

Підрозділ спецназу під назвою "Рейнджерс". Бато-це колишній рейнджер і cyberized очі, як і інші його колишні колеги, як видно в ГІТС:Сак.

Розділ 6

Спостереження і розвідку. Вони не дуже cyberized і вони не бачать багато дій.

Джерело - Вікіпедія , плюс мої власні спогади про події. В даний час невідомо, які розділи 5, 7 і 8 зробити.

+536
Yiru Shen 6 вер. 2018 р., 23:30:16

Походження цієї стежці не лежать в аніме. Ранній приклад титульний падіння фільм 1929 "все тихо на Західному фронті", або ще раніше в Шерлока Холмса Роман "Етюд у багряних тонах" (1887). Як правило, назва крапель виконується в кінці роботи для того, щоб дати бажаний ефект нового розуміння назви у контексті історії.

Перша відома японська анімація, коли-небудь створених був в 13, другий 1907 давно "Katsudo Шашин", тому метафора передує історії аніме.

До того часу аніме було по телебаченню (1960-ті), цей троп був характерною рисою багатьох медіа-форматів, так що це не дивно, що його перевели себе в аніме теж.

Майте на увазі, що багато аніме адаптації від лайт-новел, манга і інші формати, так що назва крапель може бути передано звідти.

+494
user313338 6 груд. 2012 р., 11:06:42

Він міг би просто замінити рибу в океані Doflamingo. Якщо я щось пропустив.

+490
pradosh nair 6 серп. 2012 р., 11:27:08

В останній трейлер з фільму Драгонболл супер Броли, Саян мати морозильна камера армії-як панцир, коли вони нібито зустрічаються з морозильною камерою вперше. Як це можливо? Зробив Саян і морозильна камера армії отримали свої обладунки з іншої раси чи це помилка безперервності?

+481
superluminary 16 серп. 2011 р., 10:17:23

Я дивилася "хто не п'є Каноджо на" знову. В епізоді 12, коли гра "Nyaboron" закінчилася, вона грає пісню. Є пісні в будь-якому місці, або просто зроблені з концепції аніме?

СНТ

Ep12 @ 13:32 enter image description here

+474
scottfennell 20 серп. 2014 р., 04:53:40

Ваша плутанина виникає через відмінності у системах числення, які використовуються в англійській і японській мовах. Подивіться на цей графік. Зверніть увагу, що де-англійськи буде десять тисяч, японців є слово для того, 万 (Ман), і звідти починає враховуватися аналогічно англійському "тисяча": 10万, 100万, і... 1000万. Тому було б природним відсічення на дисплеї: Японці зрозуміли б, що лічильник відрізавши п'ять 0С.

+468
Aamir Alam 17 січ. 2015 р., 06:01:23

Як називається саундтрек в Токіо вовкулака корінь (Епізод 2....14:15) ? з місця Акіра дочка Мадо?

+444
abac 31 бер. 2014 р., 05:23:35

Ок, я думаю, що більшість людей чули це дивна назва аніме фільму, який повинен вийти... я читав роман і манга. Але я просто не розумію, що назва насправді означає. Персонажі згадати його на початку і в кінці... я знаю, що це не слід розуміти буквально, але хто-небудь може пояснити мені сенс назви?

+427
Amar Syla 10 вер. 2018 р., 02:12:43

some major characters from Index

Якийсь магічний індекс (світ свою чергу, помічник без індексу, とある魔術の禁書目録【インデックス】) є науково-фантастичних лайт-новел, написаних з Kazuma Kamachi і проілюстровані Киетака Haimura. Вона також була адаптована в мангу, двох сезонів аніме і кіно.

Для спінофф серії, дивіться .

Для отримання додаткової інформації:

+418
user63601 2 лют. 2011 р., 21:57:48

У студії Ghibli фільми, музику, здається, мають різні відгалуження і та ж музика в кіно.

Чому цю музику вибрали? Є важливість, актуальність або сенс у цьому? Як називається Музика? Музика, про яку я кажу, можна почути у всіх фільмах. Наприклад, в перші секунди Майо не Takkyuubin

+367
Mahfuja nilufar 13 серп. 2013 р., 23:26:26

Навігація так само просто, як доброту ваших карт і напрямні пристрої. Так що в цілому я підозрюю, що перехід буде так складно для Strawhats, як і будь-який інший піратський екіпаж. Пірати зазвичай мають однакову кількість ресурсів для початку. Якщо щось треба простіше на Strawhats, тому що нами був дивлячись на карти, так як вона була ще зовсім дитиною. Хоча це перевага ніколи не згадується в серіалі і я не думаю, що вона насправді здатні експлуатувати знання (поки що?).

Тепер ви маєте рацію, кажучи, що це набагато простіше для морських піхотинців , щоб переміщатися по світу і це робить багато сенсу. Морські піхотинці і світового уряду були навколо протягом більш ніж 800 років, починаючи з порожнечі століття. Тому вони змогли намалювати карти всього світу і зміг би створити багато вічних пози для всіх існуючих островів.

Книги з карти доступні в місцевих магазинах і бібліотеках, як ми бачимо, як нами номер в Арлонг парк був наповнений цими книгами. Пірати могли б отримати ці книги, але з РГ, що мають набагато більші кошти, я припускаю, що на кожному кораблі є такі карти для навігації через моря. Той факт, що морські піхотинці подорожувати по карті можна побачити у розділі 321, коли Aokiji бере свою картку, щоб перевірити розташування Strawhats збираєтеся поїхати.

enter image description here

У той час як на Гранд Лайна, морпіхи використання компаса для навігації. Це можна побачити в розділ 128 коли курець просить вічної позі Alabasta. Всі вони дійсно потрібно зробити, це зв'яжіться зі штабом, і вони будуть відправляти їх вічної позі, приблизно по повітрю схожі на газету птахів.

enter image description here

З числом розумний вчений РГ була протягом багатьох років, я не здивуюся, якщо РГ буде мати подібні пристрої для нового світу. Я не пам'ятаю жодної згадки про такий устрій тільки поки.

+316
ppnair 28 бер. 2010 р., 17:46:14

Щось я помітив під час перегляду ряд англійських Дубс є те, що персонажі говорять... найкращий спосіб я можу описати це як діалект. Сценарії і озвучення зробили рідною (в основному американські?) Англійської мови, але використовувати дивний словниковий запас і звороти, які звучать як частину свого власного діалекту. Важко описати, оскільки це звучить не як будь-який справжній англійський говір мені знайомий.

Наприклад, в англійській дубляжі Devilman на Netflix використовує слово "людини" (і в одній точці "смертних") замість "людина" або "людина" в англійських реченнях, де вони будуть очікувати замість. Фраза "Ідіть до біса, ви, смертні!" сприймається як чітко пишномовним і неприродним для мого вуха (як уродженець загального американського англійської мови).

Це реальне явище чи мені це ввижається? Якщо це реально, чому вона існує?

+274
Mohit Bhagwani 1 вер. 2017 р., 01:04:24

Що показати це?

this

що саме відбувається?

Я знайшов у цьому аніме, але джерелом для нього (це від бум бум долара в тому, що АМВ в 22:04) тільки говорить "різні".

+256
STEPHANE CAVATASSI 2 черв. 2010 р., 14:57:07

В атаці на Титану сезон 3 епізод 8. Ерен використовує можливості зміцнення Титану, щоб захистити своїх товаришів по підземній каплиці Рейш.

enter image description here

Він не герметизувати ти рок

+234
AsylumServe Communications 14 вер. 2018 р., 03:43:02

За даними Вікі:

За даними Яхве, спочатку Готея 13 були "захисники" тільки за назвою, у складі не менше озвірілою натовпу вбивць, але саме з цієї причини вони були силою, щоб його боялися, особливо тому, що Ямамото був виключно прагматичним лідером, якого б тримати навіть його підлеглі як витратний матеріал. Відзначається Готея 13 зазнав кардинальні зміни після винищення Квінсі, дозріваючи в подальший світ, тепер знайшли почуття справедливості, виявивши, речі, щоб захистити і скарбів.

Це означає, що готей 13 діє в якості приватної організації в суспільстві душ, чи це влада, чи законодавця, ніж можна судити душі. Якщо готей 13-це орган уряду, як вони можуть знищити Квінсі, якщо вони діють від імені короля душа? Я знаю, що цар душі не безпосередньо контролювати суспільство душ. І я вважаю, що готей 13 було зроблено несправедливо. Тому я роблю висновок, що готей 13-це не єдине джерело правосуддя. Тому кожна душа може робити, що хоче, щоб в людському світі, Суспільство душ або Уеко Мундо не порушують нічого з авторитетним діячем не існує між душами.

Я вірю тільки в те, що робить готей 13 авторитетне заклад, тому що у них група користувачі Банкай, які готові покарати інших душа по імені Ямамото.

+165
Be0wulf 3 черв. 2011 р., 14:09:57

У триаж х сторінці Вікіпедії сказано, що шоу була підхоплена Сэнтай манзі назад в 2015 році для англійської версії.

У травні 2015 року, Сэнтай манзі, ліцензованої триаж х на англійську мову, реліз в Північній Америці, [...].

Крім цього, я не можу здатися, щоб знайти що-небудь ще про дубляж.

Був він коли-небудь завершений?

+152
kbhsas 23 бер. 2014 р., 23:55:35

В останній серії Durarara!! ми бачимо Ізая з головою Селти все. Як він потрапив в голову?

+109
MrMorice 2 квіт. 2014 р., 08:52:37

Чому образ Тоторо ("мій сусід Тоторо") так часто? Навіть поза аніме, фонові малюнки можуть включати Тоторо ляльки чи плакати.

Це просто питання маркетингу або є щось особливе про фігуру чи характер? Цікаво, якщо Тоторо (як іграшка або зображення) є навіть більш відомим, ніж фільм.

+83
Curious4769 16 січ. 2020 р., 14:00:41

Тепер це було давно, коли я дивився фільм, але, наскільки я пам'ятаю, у першому епізоді Шармандером з'являється, Эш знаходить його пошкодив (або, принаймні, дуже хворий) в середині дороги. Эш і його партії, а потім врятувати його. Після прийому Шармандером до медсестри Джой (я думаю, вони візьмуть його з ким-то, принаймні), вони пояснюють, що вогонь по казці Шармандером представляє його здоров'я. Чим сильніше полум'я, тим більш здоровим і міцним він буде, і навпаки. І так, я пам'ятаю, що він дійсно вмерти, полум'я вляглося повністю, що пояснювалося в тому епізоді, а також.

Вибач, якщо відповідь не 100% точний, але це було близько 15 років, як я бачив цей епізод.

+51
Acid 24 квіт. 2018 р., 17:27:51

Прочитавши один удар людина викии я прочитані, що, коли молодий Сайтама був знущаються. Але до героя йому вдалося перемогти чудовисько. Як це можливо? Сайтама був слабаком перед героєм чи ні?

+32
zingsy 27 квіт. 2010 р., 20:21:20

Коротка версія: ні, така подія є унікальним для манги.

Довга версія: я йду через комікс шукаю всі його сутички з монстрами...

 1. Початок глава 42: Цар біжить в Shitanobeel, людина, який перетворився в ящера, схожий на чудовисько з-за його одержимості рептилії. Shitanobeel швидко простягається сам і здасться. Згідно з коментарем оточуючих людей, крики чудовисько, йде в конвульсіях і відключилася. У главі 100 ми дізнаємося, що він ще живий. Коротко.

 2. Незабаром після цього, він зустрічає Dushimof, машина Бог, а пізніше гігантську птицю. Він каже його подалі від першого, але ні монстр занадто налякані, щоб боротися з ним, принаймні, в часі ми бачимо їх. Внутрішній монолог короля спеціально плачеться, що Dushimof надто сильний, щоб налякати тільки його репутація.

 3. Незабаром після цього внутрішнього монологу короля показує, що там були до 6 випадків, коли деякі (могутніх) чудовисько з'явилося перед ним, він замружився в страху і тікала, а коли він знову подивився монстр був мертвий. Це малося на увазі в наступній главі, що Сайтама був відповідальний за них (в деяких випадках він явно так, як ми можемо розпізнати монстра або навіть побачити його, перемігши його). Ці події, які призвели царя, щоб він був визнаний найсильнішою людиною на Землі; ймовірно, він мав значну репутацію раніше, і це не ясно, якщо монстрів питання ніколи навіть не помітив його.

Ми не бачимо царя, виникли інші монстри набагато пізніше, на чолі 73, хоча він має кілька епізодичних ролей, як він грає в ігри або гарячий горщик з Сайтама. Це речі, які не були висвітлені в аніме або манги ще.

4. Починаючи з глави 73, він стикається з проти Psykos, бездомних імператора, злі води, і чорна сперма відразу. Всі вони дуже невпевнено нічого не роблячи і, звичайно, інтерпретувати будь-яке його дію як вищий бойової сили. Навіть коли він тікає кілька глав пізніше. Psykos каже, що вона знає про нього дуже мало, і що більшість монстрів, які зустрічаються з ним просто слабкий. Ніхто з її противників свідомість або померти тут. Але Psykos і безпритульних імператора нападають на інших героїв, зло води не робить нічого, тому що він відчуває, ніякого насильства від Короля, і чорна сперма залишається з ним один на один (відмовившись від допомоги іншим, тому що хотів залишити його відкритим для короля нападу), перш ніж він і відвернеться.

Король не мав ніяких інших зустрічей з монстрами, зображені на комікс. Так що ніяких смертей, але один пішов в судомах і зомліла, і є ненадійні і неперевірені чутки, що багато інші свідомість також.

+20
nickb 25 вер. 2010 р., 06:00:03
Люцифер і бісквітний Молот є манга за Мизуками Сатоши частинами молодий цар наш щомісячний журнал. Він розповідає історію двох сил, що борються за знищення Землі, і група героїв, закріпленого між двома зігнуті на порятунок планети.
+18
user67129 18 лист. 2010 р., 06:03:54

В основному Джон помре в певний момент, який...

 • ...перш ніж його оригінал тривалість життя закінчилася б (через як використовувати: LVII)

  В Зошити смерті, не можна встановити дату смерті більше, ніж оригінал тривалість життя жертви. Навіть якщо смерть потерпілого знаходиться в тетраді смерті за його/п'ядь її оригінальною життя, жертва помре раніше покладеного часу.

 • ...протягом 23 днів пишу, тому що точний час смерті було написано (через як використовувати: ХХVII, правило номер 2)

  Якщо ви пишете, вмирають від хвороб і не визначили причину смерті, але тільки напишіть конкретний час смерті без фактичного назви хвороб, людина буде вмирати від адекватного захворювання. Але Зошит Смерті може працювати лише протягом 23 днів (у людський календар). Це називається 23 дні правило.

В нашому випадку, що б померти спокійно , а не хворобою, тому що той факт, що Джон повинен померти не вказано. Він може померти в комі, може померти після наркотики чи сексуального виснаження, як вже згадувалося у відповідь Кейн.

 • ...через 6 хвилин і 40 секунд, якщо жодна з цих 23 днів в році 2315 або якщо це не можливо для Джона, щоб спокійно померти протягом цих 23 днів війни, наприклад (через використовувати як: СІ, Правило № 3)

  Як ви бачите вище, час і умови смерті можуть бути змінені, але як тільки ім'я жертви було написано, смерть людини ніколи не може бути уникати.

Тому, якщо ви пишіть Джон zeurtö помирає мирно в рік 2315 одну з таких дій.

 1. 2315 після його первісної життя; Джон помре, як він зазвичай би.
 2. 2315 після 23 днів в письмовому вигляді; Джон помре від серцевого нападу через 6 хвилин і 40 секунд.
 3. 2315 до 23 днів у письмовому вигляді, але це неможливо для Джона, щоб спокійно померти, він помре від серцевого нападу через 6 хвилин і 40 секунд.
 4. 2315 до 23 днів у письмовому вигляді, і його можна спокійно померти, він помре спокійно протягом цих днів на найбільш ймовірні дати.

Тепер, якщо б ви написали "Джон вмирає мирно сексуального виснаження", без згадки конкретного часу, то він би помер пізніше, ніж ті 23 дня, якщо він був все ще в його оригінальній тривалості життя (з-за як використовувати: ХХVIII, правило номер 1)

Якщо ви пишете вмирають від хвороб, як раніше, з якоїсь конкретної хвороби, а не у визначений час, якщо він триває більше 24 днів для людини, щоб померти за 23 дня правила не вступили в силу і волю людини вмирати на адекватному часу в залежності від захворювання.

+18
fiachrafiachra 9 бер. 2018 р., 17:16:13

Крім того, з всесвіту причини, що його особистість була прихована, як пристрій змови, є у Всесвіті причина люди не знають, що Наруто-син 4-го Хокаге?

Адже Мінато був одружений на Узумакі Кушина. Повинно бути, вона була вагітна перед нею і смерть Мінато. Будучи дружиною 4 Хокаге, вона повинна була, принаймні до певної міри, фігуру знаменитості. Кожен знав, що вона вагітна. Вона повинна була спортивна гарним животиком, принаймні пару місяців до її смерті. Незабаром після її смерті, раптом новонародженої дитини по імені Наруто Узумакі бродить (що трапляється, має разючу подібність з 4-ї, який стає все більш і більш очевидно, як він у віці), і ніхто не зв'язав вони були пов'язані?

Раптом сиротою, Наруто був зростала нічого не знаючи про своїх батьків, що отримують тільки прізвище своєї матері, тому що третій Хокаге думав, що це було найкраще, що ніхто не знав, що він був пов'язаний з четвертого Хокаге.

Я знаю, що третій сховав його відношенню до 4-го, а просто використовувати прізвище дружини 4-й вже не здається, що це буде дуже ефективно. Це дійсно все, що потрібно, щоб обдурити всіх? Є інше пояснення анонімності Наруто?

+17
Dev Pradhan 15 серп. 2012 р., 02:07:09

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil