Чи є спосіб, щоб убити Алукарда?

Я впевнений, що люди спробували кожен спосіб можна , щоб спробувати його, але він залишався живий і здоровий.

У Хеллсінг ультімейт: Епізод 2, Коли Люк Валентайн говорить, що він буде доводити, що Алукард безсмертя-це міф, Алукард відповідає , що немає такого поняття, як безсмертя.

Я дійсно не розумію, чи існують які-небудь обмеження на його так зване безсмертя, або, може бути, ніхто не знав, чи існують? Чи є спосіб, щоб остаточно "вбити" Алукард?

+808
user129051 13 лип. 2014 р., 01:49:11
27 відповідей

Це був час, бачив я в останній раз дивилася і , і я пам'ятаю, що там була камео роль в певний епізод. Проблема в тому, я навіть не пам'ятаю, в якій з двох аніме і сезон це сталося, тільки що там була епізодичною основної групи персонажів.

Може хтось вказати мені, де він опинився і що сталося в камео? Крім того, він проявить та інші аніме в парі?

+969
bagirich 03 февр. '09 в 4:24

Ядро аніме і манга займають більшу частину розповіді Ітачі, особливо якщо ти шукаєш свій "канон" історія. Тим не менш, він з'являється в інших ЗМІ.

Як Абхішек Мішра говорить, він з'являється в OVA "сонячна сторона бою!" Ось список непрофільних аніме/манга ЗМІ Ітачі з'являється в:

ОВА:

 • Прихована Село Великий Спортивний Свято Листя! (як камео)
 • Сонячна Сторона Бою!

Ігри:

 • Наруто Shippūden: остаточний ніндзя буря революції-ніндзя ескапади (Овас в грі)

Роман:

 • Наруто Jinraiden: день завив вовк (більш Саске відображення на дії Ітачі)
 • Ітачі Сінден: книга яскравого світла/ Ітачі Сінден: книга Темна ніч (пов'язані з новими #451-458--це відповідь каже, що він слід за романами, Наруто Викия каже, що це не так, я не знаю достатньо, щоб сказати, в будь-якому випадку)
 • Акацукі Хиден: злі квіти в повному розквіті

Фільм:

 • Дорога до ніндзя: Наруто фільм

Наруто Викии є список всіх ігор, в якій він відтворюватися характер.

+952
glasses 25 жовт. 2014 р., 03:34:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це ніколи не пояснив, як у мішку бал працює? Я знаю, що ви кинути його Покемон, і якщо він досить слабкий, ти зловити його. Але процес не пояснив? Чи працює це на людях? Більшість покемонів, як у мішку бал?

+949
MHJ 29 лист. 2010 р., 21:04:14
 1. Супер Saiyan
 2. Зійшов Саян(Супер Saiyan 2)
 3. Супер Саян 3
 4. Супер Саян 4(не канон)
 5. Легендарний супер saiyan (не канон)
 6. Супер Саян люті(майбутні стовбури)
 7. Супер Саян Берсерк(перетворення Кела)
 8. Супер Саян Бог
 9. Супер Саян Синій
 10. Супер Саян Троянда

// Додаткового

 1. Містика/ остаточний Гохан ( я б не назвав це реальний супер трансформація Саян.)
 2. Ультра інстинкт Гзк (його нова аура, здавалося, вказують, що це була нова трансформація).
+937
Tom Elam 30 січ. 2016 р., 10:18:08

У випадку з Саске, він тримав свої власні сили, тому його, швидше за все, справа в тому, що повелитель тримає свої власні сили.

Повноваження Ітачі були Аматерасу і Цукуемі. Повноваження Саске є Аматерасу і влада безіменних я буду називати Аматерасу управління, який дозволив йому контролювати Аматерасу, як якщо б це був пісок Гаари, і поставити невгасимого полум'я вибратися на волю. Ми бачимо, як ця сила явно на що Ітачі тільки коли-небудь постріл Аматерасу, як пістолет з його очей, вражаючи все, що він дивився на. Ми бачимо Саске не лише однакові, а й загасити полум'я і направити їх, наприклад, на шипи, на свої руки, як Чідорі, або навіть пальто Сусаноо в них і створити щит так, що вони поширюються на зловмисника.

Після того, як Саске отримав Сем, він все ще використовував Аматерасу контроль до такої ж міри, але він ніколи не використовував Цукуемі, тому що він не міг. У главі 585, під час бою проти Саске Кабуто

він і оживив Ітачі кинув генджутсу на одного, щоб вирватися з гендзюцу Кабуто. Ітачі використовував Цукуемі, в той час як Саске використовував гендзюцу звичайного Шарингана.

Якщо Саске зміг використовувати Цукуемі, що б не було часу, щоб використовувати його, але він не. Замість цього він продовжує використовувати Аматерасу контроль за напади точності, використовуючи Аматерасу. Кращий приклад я можу думати прямо зараз, у своєму останньому бою в основній серії

проти Наруто, Саске використовує універсальний потягніть, щоб принести в Наруто і його кілька тіньових клонів, потім оточує себе в полум'я Аматерасу. Потім він створює шипи навколо все його тіло зроблене із чорного полум'я прямо перед Наруто і його клони до нього дістатися, пірсинг всіх тіньових клонів, а Наруто ледве ховається за допомогою плащ його чакри, щоб захопити на полум'я.

ТЛ;ІН він як і раніше використовує Аматерасу контролю після отримання EMS, але генджутсу мудрий тільки коли-небудь використовує Шарінган гендзюцу. Таким чином, найбільш ймовірний відповідь полягає в тому, що вони тримають їх спочатку повноваження. Допомогою унікальних спеціальних сил іншої людини, швидше за все, втратили, замінили на інші пільги езз.

+922
Leif Bork 29 черв. 2010 р., 20:15:36

Моя думка, що, оскільки вода як слабкість зазвичай розглядається як демон/диявол слабкість натякає її назва диявольський фрукт і що в тому, що душа є полярною протилежністю море, яке, в свою чергу, створило б боротьба між 2 і води в кінцевому рахунку виграє бачачи, як чорти плоди, за чутками, частина моря, викликаючи свого власника постійно бути виснажить свої сили або в разі морського каменю призводить їх силах, щоб злити досить просто, так що вони не можуть використовувати свою силу. це чиста спекуляція, але це теж дуже вірогідна теорія всього

+901
Nemi Chand 3 лип. 2012 р., 02:12:19

Оригінальний Mangekyo Шарінган збільшує навантаження на очі. Очні м'язи знаходяться в постійній напрузі через унікальною чакра Mangekyo споживає. Це напруга змушує користувача поступово сліпнути.

Іншої людини в очі не (з різних причин) зробити те ж напруга. Тому зір користувача недоторканими.

Давайте розглянемо список:

 • Ітачі розбудив його Mangekyo на своєму, слепну.
 • Саске - розбудив його Mangekyo за власним, пішли майже зовсім сліпим, потім взяв очі Ітачі і отримав свій зір.
 • Мадара - ж, як і Саске.
 • Какаші - пам'ятайте, що око спочатку не належать йому. Його Mangekyo більше схожа на Вічного, ніж нормальне одне.
 • Спробувала передати - мабуть, це тому, що спробувала передати висока концентрація Hashirama Senju клітин. Ці постійно лікувати очі, оберігаючи її від сліпоти.
 • Данза - ж, як і Какаші, очі не належать йому. Хоча через Сишуй очей приклали величезні зусилля на його чакри і тіла.
+891
Studio Istanbul 6 лист. 2017 р., 16:11:47

Послідовність подій:

 • Старий кашпо двох куль
 • Молодий чоловік нападає на нього так само, як вони горшечном
 • Старий вмирає (або вибитий або щось) у боротьбі
 • Молодий чоловік повертається до столу і продовжує горщика залишок своєї кулі

Після того, як старий горщики кульки, звичайно, це все-таки його включити, як він забив? Або ж правила в більярд, що вони використовували не обов'язково виходить? Або, може бути, він використовував тіло старого і змусив його пропустити?

Є правильна відповідь на це питання, або це просто велика дірка ділянку, який був пропущений за?

+828
MedUnes 20 черв. 2015 р., 05:14:19

Ми знаємо, що птах Сокка, Соколик, вирушив у подорож, щоб доставити лист батькам ТОФ і не повернувся.

Що сталося, Соколик?

На Викия говорить:

Соколик не повернувся в групу після доставки листа ТОФ, і передбачається, що він знайшов новий будинок в Бейфонг майна

Але вони посилаються на Никелодеон офіційний сайт як джерело, а на сайті вже оновлені видалення будь-якої інформації про це.

+809
Fred Carkin 9 вер. 2010 р., 14:26:20

У ФМА Викии сказано, що цей...

У першій серії аніме, останки людини не трансмутація це була Тріша бере на себе більшу роль. Після брати кидаються геть від місця, шукаючи допомоги, деформованої, живої маси, яка була створена вдається відповзти. Терпляче чекаю не далеко від будинку був Данте, який годував його червоні камені необхідно щоб надати йому людський вигляд.

Яке залишає враження, що Данте знав, що вони будуть виконувати трансмутації людини на свою покійну матір. Хіба це не дивно трохи, що Данте так зручно близько до будинку, коли інцидент відбувається? Мені здається, що вона знала, що це трапиться.

Звідки Данте знав, що брати Елрік збирався повернути їх мати, Тріша? Я теж не можу пригадати, коли це сталося в серії. Перерахуйте, будь ласка, епізод у вашій відповіді, якщо це можливо.

+766
lecter 31 бер. 2010 р., 14:17:52

В Японії термін називається eyecatch, який також відомий як бампер. Як питання згадав, це, як правило, для позначення початку і кінця рекламної паузи.

У мовлення, а комерційні бампер, ідент бампер або розбити бампер (часто скорочується до відбійника) це короткий анонс, як правило, від двох до п'ятнадцяти секунд в довжину, який може містити голос, поміщений між паузи в програмі та її реклами, і навпаки.


В Японії eyecatch (アイキャッチ aikyatchi) або внутрішніх eyecatch це сцени або ілюстрації, які використовуються для початку і кінця рекламної паузи в телепередачі, особливо в аніме і токусацу-шоу. Цей термін використовується в Японії для позначення всіх видів бамперів.

У багатьох серіалах, eyecatches є існуючі в кульмінації оповідання, провідною на спекуляції під час рекламної паузи.

На відміну від американської програми, в якій бампери зазвичай передаються по мережі (коли вони у них взагалі), eyecatches майже завжди виробляються на виробництві компанії і є частиною самої програми, а не (або служить) в продовження рекламної паузи. Вони, як правило, від двох до шести секунд в довжину. Eyecatches для дітей програм часто довша і пишніше, при eyecatches для програмування, призначені для дорослих можуть складатися не більш ніж із логотип програми на чорному тлі.

+756
Albert Gao 17 квіт. 2019 р., 06:40:55

Мені здається, що відповідь в ейфорії-це лише одна частина головоломки. Це більш пряму відповідь на питання в заголовку, але, на мій погляд, не зовсім повним. Я не обладнаний, щоб зібрати воєдино все це, але я постараюся зробити свій внесок, що я можу.

Японська культура, здається, був зачарований з пів теми аж до самого початку. Синтоїзм міфологія, мабуть, має транссексуалів божества, званого Іші корі купола не ками, і деякі міфи про створення включені гомосексуальні теми. Джерело.

Японський театр Кабукі спочатку у чоловіків і жінок акторів, але починаючи з 1630-х роках, сьогунат Токугава заборонила жінкам з'являтися на сцені через все більш еротичний характер грає, так що чоловіки-актори стали грати всі жіночі ролі. (Кабукі, "перехід на yarō-кабукі"). Всю жіночу театральну групу під назвою Такарадзука Ревю був створений в 1913 році; жінки грають чоловічі ролі у своїх постановках, дещо схоже на звичайне аніме стежок класу покласти на постановці "Ромео і Джульєтта" і "Спляча красуня" з юнацьким максималізмом дівчина грає чоловічу роль і дівоча красива дівчина грає головну жіночу роль. У сучасне час, віжуал вулична мода частіше підкреслює універсального стилю для чоловіків і жінок. У Вікіпедії сторінка на Bishounen розглядаються не тільки історичні та сучасні аспекти японської культури вигляд гермафродитизму та гендерної розмитості.

Тому японська культура вже давно сформованою традицією з гендерних питань. Я вважаю, що поширеність пастки і genderbending в аніме-це сучасне вираження цієї традиції. Як в ейфорії, говорить, тому що аніме і манга малюються, вони знаходяться за межею фізичного. Вони не повинні знайти актора, який трохи андрогінний і плаття, що актор, щоб підкреслити ці особливості. Аніме та манга насправді можете просто намалювати дівчину і кажу, що це хлопчик, чи намалювати хлопчика і назвати його дівчиною.

Що стосується останнього пункту про можливі культурних упереджень, схоже, що японська культура має справу з цими темами в унікальний спосіб, хоча подібні теми не новина на Заході. Ситуація з театром Кабукі в період Токугава, де всі деталі грають акторів-чоловіків, це нагадує ситуацію в Англії за часів Шекспіра: жіноча роль, хоч і не офіційно заборонений, були дуже рідкі. Молоді хлопці часто грали жіночі ролі. (Вікіпедія, хлопчик-програвач). Це робить "Дванадцята ніч" та інших п'єс з переодягання свого роду тришаровим metafictional жарт: під час "Дванадцятої ночі" вперше був випущений, Єлизаветинської аудиторії, побачили б хлопчик, граючи жінку, яка була переодягнений хлопчик.

Є також сучасні західні роботи, де чоловіки маскуються під жінок або навпаки, наприклад, місіс Даутфайр, божі корівки. (Що ви думаєте про їх якості, вони існують.) У Ніла Геймана 1602 Марвел, Джин Грей маскує себе як хлопчика, так само як Арья Старк Джордж Р. Р. Мартін - Битва королів.

Однак, я не наважуюся назвати будь-який з цих "контрприклади" в передумові даного питання. Крім Шекспіра, робіт західних я згадала, не використовувати цей прилад для вивчення гендерних питань. Вони, можливо, просто трохи, в невеликій мірі, але в основному, це просто комедія або практичних міркувань, як гармонує з чисто чоловічий трупи найманців. Ранма 1/2 теж в основному комедійні, але і інші подібні аніме і манга насправді дослідити гендерні питання на деякій глибині. Пастки, як це ім'ям Юкімура, Марія Голич це Марія, і Otoboku за Мідзухо призначені, щоб бути привабливою для чоловіків, глядачів, а також провокує почуття розгубленості і дискомфорту. Цей дискомфорт може бути використаний для комедії, так як він у ім'ям і Марія Голика, але цей метод дуже відрізняється від того, як Місіс Даутфайр створює комедії.

Є високочолі творів літератури і кіно, які спрямовані на вивчення гендерних проблем в такий же, як ці аніме і мангу робити. Але аніме і манга прикладів не високочолі, вони є досить популярними, і створений для нормальних читачів і глядачів, не для критиків і літературознавців. Ім'ям і Otoboku навіть орієнтовані на молодіжну, чоловічу аудиторію, а не аудиторія відома своєю відкритістю до обговорення гендерних питань. Схоже, що Японія має унікальну традицію з гендерних питань в художній літературі, а сучасне використання пастки і пів-вигину в аніме і манга-це сучасне продовження цієї традиції.

+707
asscorbinka 25 жовт. 2016 р., 19:03:34
Використовуйте цей тег для всього "Moribito" франшизи, у тому числі "можливості Moribito" ("Хранитель святого духа"), перший роман серії Uehashi Наоко, на основі якої був знятий аніме-серіал 2007.
+686
uronce 2 лист. 2014 р., 03:26:05

Я пам'ятаю, як це інтернет-магазин, але я не можу згадати назву. Я знаю, що це вже 2 сезони і я знаю, що він був випущений в США, але я не впевнений на 100%, хто має ліцензії, з якоїсь причини я відчуваю, що це було реальний. Я пам'ятаю його як новий випуск, так що це дещо нещодавно, в 2010 році.

2 персонажа я пам'ятаю-це жінка, який я пам'ятаю, одягнених в білі і довгі білі/сріблясті волосся. вона працює як торговець зброєю і добре відомий як нещадний, але не менш успішно.

У неї є купа охоронців, але один з них-молодий хлопець, який ненавидить її, тому що торговець зброєю. Я отримую відчуття, що він дитина солдата, а може бути на Близькому Сході, тому що у нього більш темна шкіра.

+676
Dave Stockton 7 черв. 2010 р., 16:39:09

В Фея хвіст епізод, коли майстер Макаров взяти Gildarts, щоб призначити його новим господарем, він покаже щось Gildarts, і я так зацікавлений у ньому. У кого-небудь є інформація про те, що "річ"?

+676
user2677279 1 жовт. 2015 р., 19:23:08

Ну, як Наруто і Senju Hashirama є реинкарнациями Асури. Крім того, Hashirama не може бути прямим нащадком Наруто як одружився на Узумакі Міто не означає, Узумакі Міто має безпосереднє відношення до Кусине. Там може бути невеликий шанс, але можливості безмежні, припускаючи, що клан Узумакі-це великий клан.

+650
Hanlin 9 черв. 2016 р., 05:41:37

Там була тільки частина Орочімару, що був у тілі Саске. Я вважаю, що прокляття Марк передає частину своєї чакри і таким чином частину себе в тіло мішені.

Це була частина Орочімару, що був всередині Саске, яка була запечатана Ітачі з допомогою використав сили меч Тотсука. Але частина його все ще живе всередині інших, хто ніс прокляття Марк і його чакра була там з Кабуто, який поглинув Орочімару після того, як Саске убив свого головного органу.

Пам'ятайте, що Орочімару був дуже слабкий, коли Саске оживив його, що він повинен був поглинути його чакру з Кабуто, щоб стати ще кілька нормальних.


І це не правда, що Орочімару не міг бути запечатаний.3-й Хокаге не зміг закрити його тільки тому, що він був занадто слабкий тоді, щоб витягнути Орочімару з ним. І це не означає, що Орочімару може вивести на волю з тіла будь-якої людини. Саске воскресив його. Він не поп-вибратися на волю.

+633
Nick Meyer 10 трав. 2016 р., 18:10:33

Я читав мангу і знаю, що Баскервілів-прихильники Глен Баскервіль, але яка їхня реальна робота? Це необхідно для захисту прірви або безодні прийшов на землю і знищити його, щоб вони могли знайти ядро прірву?

+627
Laurie Hungerford 30 груд. 2019 р., 16:31:46

Той міг би використовувати хлопця телепортації, щоб скинути пару десятків цих троянд і стріли, вони всі мертві. І навіть якщо це не так, ні отрути, щоб убити їх. Це було б набагато простіше, ніж боротися з ними.

Також це не буде перебільшенням припустити, що асоціація мисливець має спеціальний сигнал лиха, щоб зв'язатися з Гін. Зателефонуйте Гін. Він клацає пальцями і бац всі мурашки поздихали.

Редагувати: ця дуга є моїм фаворитом :П

+622
Jayesh Madoori 25 січ. 2014 р., 05:51:03

В один удар людина Вікі на Tatsumaki сторінки, йдеться :

Один сказав, що Tatsumaki сильніше, ніж 100% мафія, головний герой іншої роботи, Моб Психо 100, а проти ???% Натовп, немає відповіді.

Ще Один удар людина Вікі, один сказав про це під час свого інтерв'ю Ніко.

+478
Cydydtsh Hdushe 8 квіт. 2010 р., 01:01:17

На даний момент в аніме (епізод 17) ми бачимо Nezuko більше не вести себе як спраглих плоті демона вона була, коли вперше перейшла, це з кількох причин, які я можу придумати:

 1. Вона виявила, що її почуття і розуміє пріоритетом є сім'я (як показано в 1 РД)
 2. В ній 2+ роки дрімоту, її анатомії зміщується (описав лікар і наставник), до точки, де голод вже не вбивши її, і вона може виступати (кілька) зазвичай

Але враховуючи їх, чому вона досі потрібен шматок рот? Яка його мета? Крім того, якщо вона все ще є голод, і вона використовується як профілактичний, не міг tanjiro попросіть лікаря зробити її зможе вижити тільки на крові?

Щось не сходиться.

+455
LisaG 28 трав. 2018 р., 16:14:39

Передбачалося, що топ-4 в Эспаде були усі рівня Васто Лорда, так як вони значно перевершують combatwise, ніж капітан суспільства душ. Однак, з чотирьох, тільки Харрибел рівень був підтверджений в якості Васто Лорда.

+408
frank303 11 січ. 2013 р., 03:51:51

Згідно з цим, він одного разу запитали в інтерв'ю іспанській про це, і його відповідь була

Роботех не існує? Що це? Чи існують Макросс другий?

http://rdfhqcommunicationscenter.yuku.com/topic/1583/Shoji-Kawamori-does-Robotech-exist#.WFNQHPl97IU

Редагувати: 01/05/2017

Я знайшов останнім часом все більше про це. Дуже цікаво насправді

“Коли справа доходить до Роботех, це складно коментувати. Це не так хоча я сидів через весь серіал. Не кажучи вже про те, що він поєднує в собі три окремих серії Macross, Південний Хрест і Mospeada. Тому він відчуває себе трохи змушені в результаті".

“У той же час це була можливість для нашої роботи, щоб бути показано світу і за це я вдячний. Однак, оскільки часткове зміни в сюжеті був зроблений без схвалення з США, Оригінал автори, це досі справляє неприємне відчуття після всіх цих років."

"Що стосується недавно анонсованої живого дії фільм Роботех, я вітаю можливість працювати на ньому, але цей запит ще попереду".

https://www.forbes.com/sites/olliebarder/2015/12/10/shoji-kawamori-the-creator-hollywood-copies-but-never-credits/#5a3eb4d63a0f

+295
Pobrecita 5 груд. 2016 р., 21:40:22

Коротше клони не мають якої-небудь чакри, і після нападати на когось, тоді як Тіньові клони чакра-реліз і може напасти.Ось чому це легко для Byakugan розрізняти клонів, але важко між тіньових клонів.

+269
Palettecolor 1 квіт. 2012 р., 13:04:43

Все, що я знайшов в інтернеті був форум-нитка на Оро Джексон , список яких персонажі з підтвердженим висот за даними форуму ОП. Немає жодного джерела для всього цього: я припускаю, що вся ця інформація виходить від СБС і книги.

У будь-якому випадку, курець, мабуть, 185 см. Це має сенс, якщо ми подивимося на зображення нижче, як Зорро зріст 178 см завчасно пропустити за обсягом 10 ГПА.

a panel with Smoker and Zorro for height comparison

+181
Harsh Trivedi 3 серп. 2015 р., 12:35:47

Він каже, що коли ви біжите з кімнати для запису ви можете задати своє сініґамі, щоб принести вам ще одна зошит смерті.

Пілот манга не канон. Однак, нічого прямо говориться про це в основній серії, так що це правило може або не може бути дійсним для основної серії.

 • Правило не діє в основній серії.

  У цьому випадку, смерть Примітка чомусь "росте" кілька сторінок після того, як ви витратите всі сторінки, як описано в цей відповідь.

  • Як Шинигами сказати, що записка заповнена чи ні?
  • Коли нам кажуть, що Зошит смерті закінчилися?
  • Що, якщо я заповнити мою записку, попросіть Шинигами ще один, потім стерти те, що було знову на моїй першої ноти, я зробив дві записки смерть для моєї особистості?
  • Чому Ягамі Лайт зробити, щоб отримати шість нот смерті?

  Згідно з цим припущенням, ці питання не застосовні.

 • Правило діє в основній серії.

  • Як Шинигами сказати, що записка заповнена чи ні?
  • Коли нам кажуть, що Зошит смерті закінчилися?

  Точно так само, як ми, в реальному житті, сказати, якщо ноутбук заповнений або ні! Якщо власник каже сініґамі, що зошит заповнена, вони, ймовірно, перегортувати сторінки, щоб побачити, якщо всі сторінки з'являються , щоб бути заповненим, або, може бути, вони навіть не будуть морочитися і просто здати новий ноутбук.

  Це було явно вказано і видно, що Шинигами, як правило, ліниві і не дуже розумні. Я не можу представити їм каже господар, "Гей, подивіться, тут є трохи місця в кутку, чому б тобі не написати там зараз?"

  • Що, якщо я заповнити мою записку, попросіть Шинигами ще один, потім стерти те, що було знову на моїй першої ноти, я зробив дві записки смерть для моєї особистості?
  • Чому Ягамі Лайт зробити, щоб отримати шість нот смерті?

  Тут передбачається, що будь-який власник здає їх використовувати ноутбук, а потім отримує новий, або використовувати ноутбук стає неефективним і виключається з підрахунку. Це розумне припущення, тому що в іншому випадку було б протиріччя, коли Світла запитує Рюк для 7-го ноутбука.

Ви можете вбивати людей, після написання на стерті сторінки?

Є смерть правила Примітка щодо стираючи імена:

Як використовувати: XLII

1. Марно намагатися стерти імена, написані в Зошиті Смерті з гумки або білою.

Слово марно в наведене вище правило може бути витлумачено, щоб означати одне з двох:

 1. Не намагайся стерти ім'я в надії врятувати людину, чиє ім'я ви тільки що написали, тому що це не спрацює.
 2. Прати сама не буду працювати. Все, що написано в Зошити Смерті не може бути фізично видалені.

Якщо інтерпретація 2 Правильно, кінець дискусії, очевидно. Якщо інтерпретація 1 вірний, то теоретично ви можете тримати повторного використання сторінок писати олівцем і прати гумкою, або писати чорнилом і мити її з водою і т. д. Але, напевно, не варто, тому що ви в будь-якому випадку нескінченних сторінок.

Нарешті, щоб відповісти на питання в заголовку:

Чому існує цілий зошит смерті поки вистачає тільки на одну сторінку?

Для зручності, от і все. З більш сторінок, ви можете уникнути неприємностей від того, щоб прати раз в кілька днів, стираючи з обережністю, щоб не пошкодити сторінки і т. д. Крім того, зверніть увагу, що смерть не була "для людей", він був "призначений для сініґамі". Дизайн продукту, як правило, орієнтується на смаки своїх основних клієнтів. :-)

+173
James Barlow 12 вер. 2010 р., 20:03:23

The Idolmaster 2 album cover

У Idolmaster (часто стилізований як Идолмастер і скорочено їм@ів) почав як аркадна гра в 2005 році, і з тих пір породив безліч інших ігор, манги, аніме, компакт-диски (обидва-драма і музика), і інші пристосування. Гравець управляє виробник, який займається виробництвом жіночого ідол-групи, і повинні приймати рішення, що стосуються їх діяльності і підвищувати їх, щоб зробити їх успішними.

З-за розміру франшизи, багато різних історій існує, іноді з кардинально різними сюжетами від оригіналу, але в більшості випадків, продюсер працює в компанії "765 ПРО", в якому працюють 13 кумирів (станом на Идолмастер 2).

Включені в цей тег посилання на проект їм@з-Вікі):

Питання про історію Idolmaster гри ласкаво просимо сюди. Для гри питання, задавайте в Arqade.

Для отримання додаткової інформації див.:

+123
Kortig 11 трав. 2018 р., 02:11:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil