Що буде з хвостатим звіром, якщо jinchuruki убитий?

Це показано в аніме, що jinchuruki спійманий і хвостатого звіра видобувається і запечатані в демонічний статуя Акацукі. Що буде, якщо jinchuruki убитий десь ще? У пошуках Тсунаде дуги, під час бою між Джирайя-Тсунаде і Орочімару, Орочімару намагається вбити Наруто, як він jinchuruki з дев'яти хвостів. Що б сталося з дев'ятьма хвостами, якщо б він убив Наруто?

+381
NIKET ACHARYA 18 жовт. 2014 р., 10:08:00
29 відповідей

Простіше кажучи, це світ, в якому практично все можна зробити, поставивши мислення і розуміння, в нього алхімії ака. Алхімія, по суті, був створений, коли Аместріс був заснований і існував виключно в Ксеркса до цього. Тому сучасна алхімія була навколо протягом приблизно 400 років до того часу манга/шоу почалося.

Технології у цей час також була набагато менш розвиненою, ніж наша. Важко було випускати банкноти або інші подібні фіатні гроші, які буде важко відтворити. Алхімік може навіть проводити всі необхідні компоненти в його власному будинку, і це було б набагато складніше накладення заборони на безліч окремих компонентів.

З іншого боку, золото є великий і важкий. Це теж дуже рідкісна, і лише крихітна частина золота на Землі є в земній корі. Раптом прийде великий запас без жодних правил по лінії поставок буде прямо-таки підозріло. Виробництво золота в кількостях, достатніх для руйнування економіки, безсумнівно, звернете увагу, і завдяки своїй вазі, безсумнівно, буде набагато простіше простежити.

Звичайно, це все за умови, що Аместріс був спроектований, щоб витримати випробування часом. Дійсно, гомункулы потрібен тільки (відносно) короткострокове рішення, яке буде тримати населення щасливим, поки не прийшов час, щоб убити всіх.

+923
Thyme 03 февр. '09 в 4:24

Крім навушників і мікрофонів, інших популярних і відомих вокалоидов, таких як Рін, льон, Kaito і цибулі, здається, не мають якихось дивних предметів, таких як овочі.

Насправді, багато вокалоід (та інші голосові програми) мають елементи, пов'язані з ними

enter image description here enter image description here enter image description here

 • Гумі (а Megloid) має морква для її пункт

 • Тето Касане (в UTAUloid) і хліб

 • Лука часто асоціюється з рибою, або з-за її волосся, восьминоги.

Є більш перерахованих тут

Більшість з них походить від шанувальників, а не творці оригіналу, а не чиновник - навіть випадковий прийом товарів персонажа. Наприклад порею у формі палички іноді видають на концертах Міку. Елементи характеру часто мають у художників відео

+874
ANESHKA GOYAL 31 груд. 2015 р., 23:13:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, причина в тому, що Деку не мають контролю над своєю силою. Лише деякі люди знають, що Деку дуже потужний, але він може використовувати тільки 20% своєї сили прямо зараз. Однак, інші люди вважають його слабким, тому що вони припускають, що влада його ніби ок, хоча він ламає собі кістки.

Особисто я дав би йому владу 3/5 та 5/5 швидкість. Хоча вони і список його швидкість 1/5, сказав м'язистий, що він дуже швидкий. Він продемонстрував хороший контроль над його швидкістю.

+825
Dingoe 28 трав. 2018 р., 04:42:46

Ніхто не після одного-шматок в екіпаж солом'яному капелюсі, навіть не Луффі.

Як було пояснено багато разів, кожен елемент має різні мотивації, щоб йти через Гранд Лайн:

 • Луффі хоче підкорити Гранд Лайн, щоб стати королем піратів, тому що піратський король найбільшу свободу у світі
 • Нами хоче намалювати карту всього світу
 • Санджи хоче дістатися до всіх синіх (який нібито близький до цільний)
 • Зоро хоче стати найбільшим мечник в світі (ака.: Йому потрібно перемогти яструба)
 • Подрібнювач хоче знайти ліки від кожної хвороби
 • Робін хоче дізнатися історію порожнечу століття
 • Френкі хоче бути на сонячному йти, коли Луффі стане королем піратів, так що він може завершити свою мрію
 • Брук хоче зустрітися Лебун, коли вони нарешті повернутися в початок Гранд Лайн

Саме тому вони здаються краще, ніж більшість піратів, як вони не хочуть, щоб дістатися до кінця Гранд Лайн, щоб розбагатіти.

Закон хоче тільки, щоб знайти одну частину, щоб стати Королем Піратів, а тому що це в основному скарбів.

+815
Jerry Mander 11 вер. 2012 р., 21:53:09

Я ніколи не бачив мангу з такою кількістю повнокольорових голів. Я вірю у час, Кімі не Іру Мачи, Судзука (того ж автора), а також багатьох інших манга лише кілька сторінок кольоровий манги, коли є колір видання.

Проте, з голови 116 до 134 (як писали), всі голови є й інша версія, яка в повний колір. З моєї точки зору, це дуже незвично. Я розумію, що це дуже популярна манга, але мангу я перерахував вище і інші манга просто або навіть більш популярними, але ніхто до мого знання вже багато рядків повнокольорові видання.

Є причина для цього або автор/художник просто багато вільного часу на забарвлення в манзі?

+807
Brian Hempel 5 січ. 2010 р., 00:53:43

Чи Ryūzetsu очі, пов'язані з її Kekkei Гэнкай чи ні невідомо, так як вона-єдина людина бачив з цією здатністю

Цей безіменний kekkei Гэнкай, мабуть, дозволяє користувачеві виконувати реінкарнації ніндзюцу, так як вона дозволила Ryūzetsu виконувати техніку перевтілення життя Дракона. Видно було тільки в Наруто фільмі: в'язниця крові і Ryūzetsu був єдиний відомий користувач. Інші деталі, такі як чи це була звичайна або рідкісна і будь-яка інша техніка може бути виконана, використовуючи його, невідомо.

І хоча Ryūzetsu в очі дуже схожі на Риннегана

Ryūzetsu була біла шкіра, довжина до пояса білі волосся, які покриті зеленою бандані, який має довгі вигнуті білі смуги, які належали борошно і сірі очі з кілька кругових візерунків подібно болю Риннегана.

вони не те ж саме. Ми знаємо способи отримання Риннегана є

 1. Риннегана, як правило, можуть бути розбуджені набирає Хагоромо чакри або відтворюють його від суміщення чакри синів Хагоромо, а Індра і Асура, або безпосередньо отримуючи від чакри Хагоромо сам
 2. Як і з будь-яким dōjutsu, Риннегана можна пересаджувати в інші

Додатково, ті з Rinnigan зможете освоїти будь-дзюцу і всі 5 природ чакри

Той, хто володіє Риннегана може легко освоїти будь-дзюцу, а також всі п'ять природних перетворень

Однак Ryūzetsu показано тільки за допомогою вогню.

+794
bmende 26 бер. 2014 р., 14:10:10

Під час іспиту мисливця, Гон пішов за ароматом понзі і він також знає про її бджола здатність розмноження. тому можна припустити, що він зрозумів з моменту, коли вони отримали лист.

+759
jagath rathnayaka 21 квіт. 2019 р., 08:37:38

Цю пісню звуть Дас звеите Капітель (диск #1, слід #26).

+757
Shido 20 вер. 2011 р., 23:17:48

Якщо ви бачили англійська подкроватью версія Наруто, то ви, ймовірно, згадайте слово "потік!!!" що може хлопець сказав просто перед використанням нічного хлопця на Мадара. На моє запитання, що він взагалі говорити по-японськи? За допомогою Google translate я отримую "нагаре", як японський переклад слова "потік". Але це звучить як односложное слово в шоу.

Я думаю, що це сталося в епізоді повітряний Наруто 421.

Ось кліп з YouTube.

+715
user141935 12 бер. 2011 р., 18:20:39

Йдучи за годинниковою стрілкою від верхнього лівого:

 • Kinkaku (верхній, старший брат)
 • Гинкаку (Нижній, молодший брат)
 • Сатомі Сузукі (Бентен, як школярка, вона носить синій піджак і волосся)
 • Yaichiro (тигр Вер.)
 • Мама (з чотирьох братів Симогамо, рідний дім вик.)
 • Yasaburo (крос-сукня Вер.)

Кодзі Кумета, відомий за Прощай, безрадісний Сенсей манга, зробив оригінальний дизайн персонажів для серіалу.

+699
Luis Osuna 31 груд. 2010 р., 11:04:59

В епізоді 8 на 10:40, коли Шінічі кидає собаку в мотлох, пісня грає, що я не зміг знайти ніде в інтернеті.

Я знаю, що ця пісня -"поряд з вами" з різних інструментів грають, але я хочу знати, де я можу знайти всю пісню грається з певним звуком.

Оригінал "поруч з тобою" Ост просто не дає таке ж сумне почуття, а це інша пісня.

+696
Bentley Sorsdahl 12 черв. 2010 р., 16:06:08

Чорний Zetsu-це безформні прояви волі Кагуи, створеної, перш ніж вона була запечатана Хагоромо і Хамура. Він планував маніпулювати Індра Otsutsuki і його нащадки в один прекрасний день орудувати Риннегана і активує нескінченне Цукуемі.

Коли Мадара активував нескінченне Цукуемі, і в пастці всякі чакри всередині дерева Бога, чорний Zetsu потім вдарив Мадару в той час як він був виснажений його чакри, і використовує його хвіст в jinchuriki тіла і в поєднанні створюють псевдо Агуни.

+678
Mathieu Maret 10 лют. 2012 р., 02:36:01

У відкритті сезону 2, є динозаври і доісторичні тварини є. Чому?

Animal Outlines

+632
mbranbilla 23 лют. 2018 р., 18:11:29

Це досі незрозуміло в аніме. На момент написання, є 11 томів лайт-новел і аніме адаптації, в тому 9 (під назвою На це).

Від том 9 Глава 5 (виділено мною):

Був це сон? Вона не була впевнена. Її нечіткої мозок ще не працює. Листи повністю покриті Нацуме, і все було незрозуміло, тому вона не могла прийняти нормальне рішення.

Нацуме м'яко торкнувся її губ пальцями. Відчуття томливої було незрозуміло свіжою, чистою і реальною. Особа Нацуме почервоніли і вона уткнулась особою в знову охоплює.

Він цілком реальний. Інцидент стався, але ми не впевнені, де. Воскресіння пройшло успішно, але там може інша річ, яку необхідно зробити для Нацуме жити в реальному світі.

Цей технічний успіх Сузу був про це в том 10 Глава 3:

"Так. Я не буду приховувати. Мене звуть Tsuchimikado Нацуме. Я був прийнятий основний Tsuchimikado родини незабаром після народження і був піднятий в якості наступного глави сім'ї. Tsuchimikado Harutora-мій друг дитинства".

"Також...... Це правда, що я мертвий чоловік. Минулого літа я був відроджений з смерті. ......Ні, я тільки прокинувся, і зараз я все ще насилу зберігаючи моєму нинішньому стані".

У майбутньому, може бути ОВА на частину ЛН, який може вдаватися в подробиці про нього.

+598
hebinda 28 лист. 2017 р., 23:27:59

У главі 11 було виявлено, що ...

Ви були праві. Зейра був дійсно не більш ніж ілюзія, створена Мевіс. Це було підтверджено, коли Юрій сказав Мевіс, що ніхто з них не може бачити або чути Зейра і що Зейра повинна бути ілюзія, Мэйвис змусила себе тримати себе в компанії.

enter image description here

+563
user3085777 10 лип. 2016 р., 17:45:38

Senju Hashirama, 1-й Хокаге, одружився на Узумакі Міто вірно? Так що це робить його Наруто пра-пра-прадід?

+550
Swooper 4 бер. 2018 р., 01:16:54

Кавасіма Ами, вводять в 5-й серії Торадоры, має те ж ім'я (по батькові), як Сейлор Меркурій громадянська форма; не тільки ім'я однакову вимову, але вони поділяють ті ж кандзі (китайські ієрогліфи).

川嶋 亜美 (Кавасіма Ами)

水野 亜美 (Мідзуно Ами)

"川嶋"означає "річка" + "острів" і"水野"означає "вода" + "поле", так як є тема вода і звучать освіжаючі. "亜美"важче перекладати, оскільки"亜"ніколи не використовується в поодинці (це може мати сенс "суб -", але це не мається на увазі сенс тут). "美"означає красивий, тому він дуже популярний кандзі для дівчаток імена і дуже шанованим.

逢坂 大河 (Айсака Тайга), навпаки, не передбачає прекрасні зображення таким же чином."逢"означає "зустріч" або "рандеву" та "坂" означає "нахил" або "пагорб". "大河"дійсно є зображення води, так як це означає "велика ріка", але вона також має загальні об'єднань в Японському культури, які не викликають в уяві образ освіжаючої води, таких як "大河ドラマ"(тайга дорама), які драматичного серіалу розгортається в історичний період, а фраза"大河小説"(тайга shosetsu), тобто послідовність новел, які переносять теми.до.а. Роман-наявність зазору між розімкнутими контактами. "大" - це не дуже поширена кандзі для дівчаток імена, оскільки це означає "великий" або "великий" (він має позитивні значення, як в комбінації для "великий" або "серйозної"). Хоча основний японське слово для "Тигра" це "トラ"(Тора),"タイガー"(taigaa) також можливий (особливо для назв спортивних команд, таких як "阪神タイガース" [Хансин Taigaasu]), тому її прізвисько може бути гра слів.

Мідзуно Ами Сейлор Меркурій (займає окремо) послідовно розташовані високо в характері популярність поголовно. Вона випередила всіх інших жіночих персонажів аніме для #1 місці не журнал травня 1993 року опитування, тому вона добре відома за те, що розумний (з IQ генія), так само популярні з чоловічою отаку, і, як правило, добре любив. Вона не вважати високого зросту (серед п'яти Сейлор воїни, Сейлор Юпітер відомий як довготелесий, але пізніше вона буде коротшим, ніж деякі з зовнішньої Сонячної системи, і воїни зоряного світла).

+545
Paa kwadwo 10 жовт. 2010 р., 16:58:35

Я маю на увазі Курама в Наруто, так що не було б дуже ніяково для колишнього бути присутнім у всіх інтимних моментів останнього, будь вони романтичні або фізіологічну природу?

+509
Mritunjay 2 лист. 2013 р., 05:41:02

З Маріс у першу:

enter image description here

Що цей символ в її волосся і що це значить?

+402
prithivi raj 18 трав. 2018 р., 02:28:08

Що дійсно збентежило мене була частина, де його партнер по "Елсі", була демоном, щоб зловити злих духів, з самого початку виявився "фінального боса", який, як Кацураги контракт з нею закінчився...

Я не отримати його, тому що після того як він переміг зло і повернувся з минулого, у договорі повинно було закінчитися, оскільки він зробив усе, що йому потрібно, але чому вона фінальний бос, я все ще не розумію... Може хтось будь ласка, поясніть мені, чому і як Елсі "фінальний бос"...

+284
Vpaul 24 черв. 2019 р., 20:01:50

Оскільки капітани мають величезну духовну силу, їх zanpakuto також мати потенційно величезні розміри і потужність. Як вже згадувалося в іншу відповідь, їх здатності контролювати свої результати влада в невелику герметичну zanpakuto.

Однак, їх Шикай (перший випуск) і Банкай (остаточне звільнення) може викликати їх розмір zanpakuto збільшити, тому що вони більше не приховувати свою міць. См., наприклад:

На великих стадіях випуску, форма zanpakuto багато в чому залежить від його конкретних здібностей, але є потенціал для величезних розмірів.

+281
ruzenhack 14 лип. 2016 р., 13:10:47

Це не так.

Лихо-це прокляття на 3-3 класі, де хтось, хто повинен бути мертвий приєднується класу і в цьому випадку члени класу і їх сім'ї були знищені до кінця року або лихо припинилося достроково.

З-за неприродного присутності цей мертвий чоловік, що йде серед живих, принаймні, один студент з класу 3-3 або одного з членів сім'ї або вчитель класу вмирає кожен місяць. В кінці навчального року, зайве просто зникає, наслідки катастрофи на клас' спогади та записи в ньому міняються місцями, і що залишилися в живих забувайте, що зайві ніколи не був частиною класу. Лихо свій шлях, тим самим ознаменувавши кінець смерті, до наступного року. Така реверсивна запис не повинна бути повністю завершена, так як чибики вдалося записати ім'я самих зайвих років, після того.

Джерело: клас 3-3 > 1973 р. - "біда" класу 3-3 починається (останній абзац)

Лихо є результатом класу 3-3 в 1972 році, не прийнявши смерть однокласника і діяти, як ніби вони все ще були там. Це запропоновано мертвих до класу і, таким чином, став ближче до самої смерті. Починаючи з 1973 року, Катастрофа б почати самостійно, без хтось запускає його.

Тому смерть Місакі Фудзиока-це результат нещастя, а не тригер, це теж знак того, що він почав, як вона є членом сім'ї МЕІ

[Місакі Фудзиока] помирає в епізоді 1 в 9-му класі 3-3 прокляття, будучи "смерть квітень", першого, хто помер через прокляття.

Джерело: Місакі Фудзиока > сюжет > інше (перший абзац)

У той час як різні ЗМІ розходяться в тому, як вона померла (через пересадки нирки, або з-за неї лейкемія), вони вказують на те, що вона була перша смерть у катастрофі в 1998 році.

+226
mshaffer 3 квіт. 2018 р., 01:24:20

ОК, величезні спойлери для нападу на Титан мої питання.

У кого-небудь є ідеї чи теорії про те, чому люди перетворюються в броньований і колосальний титани, чому ці титани хочуть, щоб вбивати людей, і чи роблять вони це усвідомлено?

+181
ngch 13 жовт. 2018 р., 09:57:41

Традиційний "пастка" - це хлопчик, переодягнений жінкою. Зверніть увагу, що це не просто хлопчики, які виглядають жіночно, але персонажі, які прикидаються протилежною статтю або які вважаються в оповідної середовища.

Приклад "традиційного" пастка:

Марія Марія Holic✝

enter image description here

& Штейнс;ворота рука Urushibara (як ви писали раніше)

Не пастка: Ryuunosuke Акасака (вихованця дівчина хто)

enter image description here

Зворотна пастка це просто протилежність - жіночий персонаж, що вдає чоловік один. Ось чому Шарлотта потрапляє під цю категорію. (Поки вона відшила бути жінкою). Аналогічно, персонажі, які є чоловічими не є строго зворотний пастки.

Приклад зворотного пастку:

Харухі Фудзиока - Оранської Приймаючої Школи-Клуб

enter image description here

Не зворотний пастку: Yū Касіма з Nozaki-Кун

enter image description here

+166
Thijs van Dien 18 вер. 2016 р., 15:00:07

Ангел: чи є шанс, що там більше ніж три його?

Отонаси: Так? Ах, так... це можливо.

Ангел: мені шкода чути це.

Гумор тут полягає в тому, що Ангел, по суті кажучи, маючи одну Хіната досить погано , і вона сумно чути більше його.

Хіната: не думаю, що мене сьогодні і завтра буде те ж саме. Бережись.

Ангел: є дві Хіната-кун?

Це якесь непорозуміння тут, де Хіната каже, що як особистість один день відрізняється від того, як це ще один день. Ангел прийняв це як два зовсім різних Hinatas .

+98
user2333787 19 лют. 2017 р., 05:13:36

Там була гра, яка з'явилася в декількох епізодах дрібниці життя (не знайомий з оригінальної манги) де була купа круглих дерев'яних?) диски складені і невеликий молоток був використаний, щоб спробувати вдарити одну з них, і я припускаю, що об'єкт не перекинули стопки.

enter image description here

Це було зроблено до гри в серії чи це справжня гра? Як це називається?

+97
JMaylin 1 вер. 2017 р., 15:46:09
"Шинигами-сама ні Сайго не Негаю Жо" - це серія манги Ямагуті Мікото.
+83
xavierspapa 12 лют. 2013 р., 16:33:50

З офіційного джерела

Я намагався знайти якісь коментарі від автора на японському інтернет, але прийшов з порожніми руками з-за мого незнання японського. У мене є деякі дуже слабку доказів того, що станом на 2013 рік, не було жодного такого пояснення, навіть в Японії, обговорюються нижче.

Згідно японської Вікіпедії сторінку про моногатарі серії, дуже мало відомо про Mizudori-Кун і Rousokuzawa-кун за винятком того, що Mizudori-кун коротше, ніж Карен-тян і Rousokuzawa-кун вище, ніж Tsukihi-Чан, припускаючи, що вони схожі на автора, і додавши докази пожежі сестер масивні брата комплексу. Tsukihi-тян трохи розповідає про Rousokuzawa-Кун у Неко Чорний, під час якого вона заявляє, що хоче пестити груди в теоретико-множинному сенсі, і також каже у Tsukihi Phoenix в тому, що її відносини з ним цнотлива; вона також каже, що Карен-тян і Mizudori-кун не порозумілися. У моногатарі серії викии також має майже нічого, щоб сказати про них. З Коеми, з точки зору характеру, і абсолютно відмовився з ними зустрічатися, ми досі не бачив їх, і здається, що вони більш незначна ділянка докладно, ніж нічого; наскільки я можу сказати, що я перерахував вище,-це сукупність наших знань про них.

Як їх імена, Нішіо Ісін, автор серії моногатарі, має історію вигадувати дивні імена для своїх персонажів, як правило, ті, повний каламбур і підтекст, і здається, чим більше дрібних, тим більш дивні імена вам. З моногатарі серії себе я уявляю "Каики Deishuu" і "Кісс-шот ацерола-Оріон-серце-під-лезом", а назва "Валгалла комбі" для комбінації Senjougahara і Kanbaru; див. http://en.wikipedia.org/wiki/Zaregoto_Series#Characters і http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Medaka_Box_characters приклади з інших його робіт.

Тлумачення вентилятора

Наступна частина-це трохи по дотичній, оскільки він передбачає неофіційне додзінсі, але я сприймаю це як доказ, що японські глядачі також мали доступ до опису станом на квітень 2013 року (дата публікації додзінсі х), оскільки вони вносять свої власні теорії. Одного разу я знайшов додзінсі (дуже, дуже відволікає від роботи додзінсі, які могли б вас уволил, якщо вам трапиться бути на роботі, тому я не буду давати посилання, але назва Sukimonogatari - ВВР кавер), який запропонував теорію імен "Rousokuzawa-Кун" і "Mizudori-кун", поряд з випадковим секс-сцени. Ось частина сторінки (редагування ВВР), що пояснює деякі теорії:

Page 12 from Sukimonogatari

Зверніть увагу, що в додзінсі, хлопчикам, названим "Mizudori-Кун" і "Rousokuzawa-кун" не існує; "Mizudori-кун" є Tsukihi-Чан, і "Rousokuzawa-кун" - Карен-тян. Верхня ліва панель дає ланцюжок перетворень:

[月火]【Tsukihi】 (Місяць | вогонь)
→ [水]【Міцуї】 (вода. В залежності від дня тижня прогресії з неділі до субота: 日月火水木金土)
→ [瑞]【Міцуї】 (добрий знак. Кандзі з таким ж значення, як "вода")
→ [瑞鳥]【Mizudori】 (сприятливий птах).


[火憐]【Карен】 (вогонь, жалість)
→ [燐]【ВХ】 (фосфор. Беремо другий символ і замінити серце радикальних 忄 з вогнем радикальних 火)
→ [燐寸]【Маккі】 (матч. Головка сірника містить фосфор)
→ [蠟燭澤]【Rousokuzawa】 (蠟燭 означає свічка. 澤 або еквівалент shinjitai 沢 загальний символ, використовуваний в назвах)


Коеми бере до уваги жахливий збіг у назвах, які вони дарують один одному і kaii, що вони постраждали. Tsukihi-тян, під назвою "Mizudori", це kaii птах, і "сприятливий птах" може звернутися в Фенікс. Карен-Чан, під назвою "Rousokuzawa", був вражений бджола kaii, і свічки можуть бути зроблені з воску. Коли авторку запитали, чому вони обирають такі імена, вогонь сестри пояснюють, що вони вибрали ці імена, тому що перелітні птахи, і свічки годинник є методи Відображений час, яке вирівнює з тим, що весь Арараги сім'я імена з поточного часу і календаря1.

Висновок

Загалом, нічого особливого не скажеш про цих двох романів чи аніме до кінця другого сезону, і немає роз'яснень, що стосуються їх імена до цього моменту. Хоча я не знайшов нічого офіційного, дуже мізерну інформацію про цих двох, поряд з (ПРАВДА слабким) доказом додзінсі, говорить про те, що вони інший приклад Нісіо Ісін хвацько химерні каламбури імена для своїх героїв, і ні, він не збирається пояснювати їм (це б зруйнувало всі задоволення).

Виноска

 1. [暦]【Коеми】 означає календар.

  [火憐]【Карен】 містить префікс カレンダー, тобто календар.

  Tsukihi (月火) може бути надана як 月日, який містить кандзі для Місяця і сонця, що також означає день і місяць.

+72
MartiSanchez 5 серп. 2012 р., 16:25:27

Як прокоментував Танака Акі, ось найкрасивіший фан-карт: Карті території Auyugok Гарне розуміння удачі йому :P

+47
Weirdest 6 лип. 2015 р., 06:53:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil