Чому був Уеда Рехэй призначений главою клану Есиока і не син Seijuurou це?

Я читаю мангу Бродяга. Після смерті Йошиока Denshichirou, людини по імені Уеда Рехэй призначений глава сім'ї. Тоді Рехэй приймає рішення, що школа повинна боротися Мусасі біля Ichijou-дзі за межами Кіото.

Однак, згідно відповіді на історію стека обмін, це був 12-річний син Seijuurou, в Йошиока Matashichiro, роблячи це. - Це Уеда Рюхей вигаданий персонаж, який замінив Йошиока Matashichiro? Якщо це так, то чому автор не показав Йошиока Matashichiro у своєму коміксі?

+250
Jochen Lutz 11 лист. 2014 р., 09:04:49
31 відповідей

Levi's Pajamas

Це не має нічого спільного з мангою? Чи це просто щось, що фанати придумали? Тому що я бачу так багато людей cosplaying як Левій у Титан піжами.

+988
Leonie Creque 03 февр. '09 в 4:24

Користувачі соціології мають повний контроль над тим, які вони стані, і було показано, щоб мати можливість частини свого тіла в різних державах.

Є деякі види діяльності, де в буквальному сенсі вогонь-це дуже непрактично, наприклад, коли ви їсте, чи п'єте. Користувачі соціології проводять більшу частину свого часу в людській подобі з плоті і крові, але багато тренувався, щоб, якщо щось або хтось несподівано робить спілкування з ними рефлекторно перетворити точки дотику і околицях у своїй стихії. Для більш потужних споживачів, це доповнюється Kenbonshoku хакі.

Але користувачі соціології все ще просто люди. Коли Луффі вдарив обох Ace і курця помилково, Туз їв, і я думаю, що курець був застуканий зненацька, тому що він був сконцентрований на туза єдиною загрозою в той час. Варто також відзначити, що, незважаючи на курця, будучи дуже сильний, він є однією з найслабших logias наведені досі і в той час не з'являтися на очах хакі.

Я думаю, що форма за промовчанням для будь-якої людини з дияволом фруктів полягає в їх оригінальній формі, від того, що ми бачили з усіх Logias і Zoans, за винятком подрібнювач, але він підкидає всякого роду винятків, і це теж не по-людськи.

+970
user3434 8 вер. 2013 р., 17:00:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це круті гори, з епізод чоппера плюс : зимове цвітіння, чудова Сакура. Його трек 11.

+949
StealthByROOT 23 вер. 2017 р., 21:05:34

Ось записка з останньої глави:

enter image description here

+921
Zaira banu 26 черв. 2016 р., 02:49:07

Які типові цикли випуску, які використовуються для голів манги або серій аніме?

Я не прошу конкретних манга/аніме, а просто як часто голова/аніме можуть бути випущені, наприклад, щотижня або щомісяця.

+849
satia75 1 січ. 2019 р., 19:50:05

Ви можете прочитати про них докладно на TVTropes:

Tsurime Очі:

          enter image description here

Особливий стиль малювання очей в манзі і аніме, де зовнішні кути нахиляють вгору, закінчуючи особливим гострим кінцем, використовується на відміну від традиційних МНС м'який стиль пониклі, Tareme. Tsurime символізує сильну волю, зарозумілість, гордість або в характері. Найбільш помітно в жіночих зразків (оскільки він грає проти стереотипу) і є зазвичай атрибутом Tsunderes, Kuuderes і особливо крутий дівчата дій.

Tareme Очі:

          enter image description here

Стиль в аніме та манзі малювання очей, куди вони никнуть або провисне по кутах. Як правило, Мое персонаж буде мати ті остаточні, співчуття-Магніт щенячьи очі. Як правило, він являє собою добрий, тихий, сумний, крихкий чи інакше м'яка людина. Тільки дуже помітні, якщо є більше, ніж кілька символів, які малюються без них.

Як ви можете зрозуміти, Tsurime очі навпроти Tareme очі. Що стосується "чому" герої-це символізація використовується для опису їх характеристик, які легко зрозуміти звичайним спостерігачем аніме.

+848
user95534 27 черв. 2019 р., 01:35:55

Іноді аніме потокове безкоштовно, але в основному це, як правило, географічно контролюватися. Е. Р. Хулу використовує географічну блокування для припинення людей з інших країн та регіонів за межами США від потокового контенту.

Чому у них це обумовлено, ймовірно, питання авторського права. Сайти, такі як anime44 зазвичай розглядаються нелегальних сайтів, а тому, що авторські права залежить від багатьох факторів, включаючи розташування це, як правило, важко закрити сайти, як anime44.

Як сказав у коментарях, вони, як правило, безкоштовно адже сайти, такі як Crunchyrolls часто отримують дохід від користувачів, преміум-членство, а продукти/товари, які вони продають на сайті, включаючи Koruko кошика фігурки і багато, багато іншого. Також представляється досить імовірним, що вони заробляють гроші від кліків по рекламних оголошеннях, або про те, як багато людей розглядають оголошення в аніме, що ви бачите безкоштовно. Також ймовірно, що вони теж можуть бути спонсорами.

Редагувати: одна річ, що ці території зазіхати на це:

користувачі мають право на низку гарантій, що захищають своє. Користувач право на копіювання для особистого використання.

На жаль, є деякі ускладнення, так, якщо ви перебуваєте в країні, де закони про авторське право не співпадає або насильством то люди можуть піти, і якщо вони течуть он лайн для всіх по всьому світу, то це точно не для особистого використання, тоді це?

+834
DJ Pirtu 30 лип. 2015 р., 02:22:03

Коли заборона збігає з в'язниці, він пояснює, що він дозволив собі опинитися у в'язниці, тому що тоді він жадав болю. Це дало йому, з іншого боку, приємно, але йому це набридло. Коли він почув, Meliodas був поруч, він біг, бо слідом за ним буде веселіше, ніж бути замкненою в клітці з гратами, через його кінцівки майже не годують.

Він приймає відвідавши після життя, що його команда боротися воскреслий Helbram, і б'ється з капітаном вирішили піти по своїй волі, щоб воскресити її. Він, очевидно, більш ніж готові використовувати будь-яку можливість, щоб повернути її (навіть віддаючи його команда), якщо він бачить можливість. Це має означати, що він здався і не переслідували цю мету, тому що він не знав, як повернути її. Він, здавалося, не було відомо, як повернути її назад, але так як поїхати, він почав відчайдушно шукати. Я очікую, що він зробив те ж саме перш, ніж йти в тюрму.

Майте на увазі, що для безсмертного людини і довгоіснуючих феї, 5 років не дуже довго (хоча це зайняло набагато менше часу, щоб закохатися один в одного). Це було майже як брати (приємне?) відпустку, коли він не має чіткого обмеження часу на свій проект, незважаючи на його очевидну важливість для нього. Я припускаю, що їх був якийсь провини і презирство до себе надмірно залучатися в це.

+705
Good day 7 лист. 2018 р., 03:05:25

Риннегана Саске точно так само Риннегана 3-го Агуни очей і 3-й очей фірми Madara. Так, 3-й Мадара очей і 3-Агуни очей-це одне і те ж, це означає, що є тільки один такий очей.

Цей Шарінган rinnegan з Томоэ завжди був один випадок очей з самого початку. Це дуже відрізняється від Риннегана Мадара, який так само, як пару Хагоромо очей.

+686
user217446 16 серп. 2014 р., 22:55:00

Мені було цікаво, якщо існують які-небудь конкретні деталі про те, скільки шкоди Саян броня може поглинути?

+657
kamashay 27 лют. 2016 р., 08:03:20

Повертає назад, здається, заснований на реальних персонажів. Як зазначено в культурних посилань стаття на Викии повертає назад, з їх подібності згаданих на сайт mangafox форумів:

 • Ashirogi Муто за тсугуми охба і Такеши Обата.

  Moritaka Масиро і Акито Такагі нагадують тсугуми охба і Такеши Обата, відповідно. Письменник і художник частина аналогічна Ohba письменник і Обата будучи художником, Масиро підлозі-реалістичний стиль схожий Обата, тим темніше стилі манга, що зробити краще прийом (що було вірно для Ohba яких найбільш продавана манга Зошит Смерті) і навіть Такагі невдала спроба в дію манги Обата нагадує провал, Rampou, що скасували після другого тому. Такагі, за даними повертає назад, краще в письмовій формі темною і складної історії; це могло бути паралельні шляхи Ohba листи як автора (наприклад, смерть Примітка). Там теж були голови, які говорили про серйозні гумор в повертає назад; цей "серйозний гумор" також можна побачити в Зошит Смерті.

  Також примітним є це заява, зроблена користувачів форуму посилання:

  У кінці кожної глави є сторінка, яка показує ім'я, зроблене Ohba (з 
  смішні і потворні малюнки так само, як ті, що Tagaki звикли робити) і зробив ім'я
  за Обата, з кращим панелей і креслень (так само, як ті, що Маширо робить)
  
 • Вважається, що Ейдзі Niizuma базується на Эйитиро Ода і Кубо.

  Ейдзі Niizuma, здається, заснований на ОПР, що охоплює всі успіх їх манзі і швидше дитячу чистоту своєї любові у твори мистецтва.

 • Редактори повертає назад видається на основі редакторів реальному житті.

  Редактор Ashirogi Муто Акіра Хатторі, базується на двох редакторів реальному житті. Назва засноване на Хатторі Джон Батист Акіра а подоба засноване на Юу Саїто. Соути Аїда, керівник групи Хатторі в повертає назад, заснований на реальному житті нинішнього заступника головного редактора Соути Аїда. Він був редактором повертає назад від Глави 1 до голови 91. Вони в основному використовуються одні й ті ж імена (навіть ієрогліфи однакові), а редактори реальному житті для більшості з встановлених редакторів.

 • Комічні тенденції Hiramaru з тваринами, роздратування на його редактора, і лінь проводити паралель з Хідеакі Sorachi, мангака Грентэма.

  Він також може бути заснований на Єсіхіро Тогасі, які так само ліниві і мангака дружина: Наоко Такеучи, то мангака Сейлор Мун.

 • Нобухіро можна порівняти з Хіросі Гамо, в реальному житті мангака відомий своїми кляп манга і припустив, щоб бути тсугуми охба.

 • Спеціалізація Аокі в романтику манга, разом з нею досвід і популярність серії провести паралель з Мидзуки Kawashita, мангака з Ічиго 100%, Hatsukoi Limited, а Ане доки.

+623
fulanito 2 жовт. 2015 р., 06:59:10

Шляхом читання манги і перегляду аніме я прийшов до такого висновку - Дощ не впав у Alabasta протягом 3 років, а раніше це робили лише в столиці, а не в сусідніх регіонах. При використанні штучного дощу порошок, місця, де він використовується, отримує більше, ніж середній дощ та прилеглих районів немає. Оскільки з доброї волі ми знаємо, що король не використовуючи порошок або мали які-небудь знання про нього використовується, може бути, що крокодил був використовувати його в столицю з якийсь прихований місці, яке вилилося в таке явище і після того, як він перестав використовувати його, скажімо, на 3 роки, що дощу не сталося, було час природних погода була реконструюючи себе і варто крокодил був переможений, він би йшов дощ, тим не менш??

А по-друге, якщо курець використовував штучний дощ машини з корабля після бою (не міг зрозуміти, чи було чи не так, як він говорить, коли його запитали, він ніколи не порушував закон, але він показав такий корабель є в спину) , як він міг зробити дощ весь острів??

+601
Conor Svensson 21 лют. 2016 р., 14:54:17

Є музика, яка грає в епізоді 1 у 07:14 Марк, як Алукард прогулянки в лісі. Хто-небудь може впізнати цю пісню і ДКП?

+589
konrad01 7 лют. 2018 р., 21:48:56

Я вважаю, що є сцена, де Tomura годинник на руку в калюжі крові, і дзвонить його батькам, так що я б припустити, що його батьки були вбиті, а рука на обличчі його батька. Я знаю, що це звучить жахливо, але це буде мати сенс.

+583
Deepanshu Sharma 15 жовт. 2012 р., 01:57:07

Або, може бути, поки вони в світі, вони все-таки народить хлопчиків, але було як 'Ой! Ти хлопчик; притулок для вас і тільки взяв додому дівчат. Пам'ятайте, що їхня вагітність вимагає від них покинути острів жінок, щоб перейти у світ чоловіків. Тому тільки люди, які залишили б знати напевно. Хто сказав, що вони повинні сказати, хто у них був хлопчик? Або що вони були вагітні взагалі?

+579
vanshan 23 серп. 2019 р., 06:13:44

Є великий контраст: Айзен встиг вставити його без Рукії знаючи. пізніше він заявив, що видобуток буде фатальним (але це не реально вбити Рукию).

Як же Айзен вставити його в Рукию? І які плани він зробив так, що вона буде в небезпечній ситуації з Ічиго?

+546
Eldon Tome 2 бер. 2017 р., 13:16:04

А я не читав роману, він як і раніше досить туманні, є вона антагоніст чи ні. Як в історії підробок, Каики є антагоністом, але в другому сезоні, він став свого роду героєм.

Зараз в моногатарі серії другий сезон, я вірю, що вона антагоніст з того, що вона збрехала і сказала, що вона Мэмэ Ошино племінниця. (Вона прикидатися хорошим хлопцем)

Коли вона майже врізається в Надэко, вона сказала щось на кшталт "Я не повинен зустрітися з вами ще" і говорить Надэко, щоб перестати вдавати з себе жертву. Це означає, що вона пов'язана з Надэко стає зміїного бога.

На дуже останній епізод, коли Каики накинувся хтось. Що хтось згадує про Ougi, маючи на увазі, що вона стоїть за атакою Каики по. І коли Каики не втрачає свідомість, він пам'ятає, що ім'я (Ougi), але він не міг згадати, хто це. Це означає, що Каики говорить правду про Ougi не племінниця Ошино меме це.

+541
Shamsudheen TK 14 лист. 2018 р., 00:18:36

Деякі люди кажуть, що він Шен Йена, але як? Вони не схожі на всіх, і Шен Ієна повинен був загинути тоді. Отже, хто цей хлопчик?

Who is this boy?

+486
gw24 19 бер. 2011 р., 05:16:36

Я думаю, щоб зрозуміти це, важливо визнати, що шоу це все про святкування токусацу тропів (думаю Могутні рейнджери). Саме тому, як і в більшості токусацу-шоу, всі боси вибухають. Зараз, в більшості токусацу-шоу, міньйони просто побито, а потім ігнорувати. Часто вони просто зникають між пострілами. Немає певного "канону" пояснення того, що відбувається з ними для жанру в цілому. Так як самурай фламенко емуляції цих шоу, він також ігнорує питання про те, що відбувається з миньонами.

Тому відповідь полягає в тому, що вони, ймовірно, зробити те ж саме, що миньонам зробити в будь-якому іншому шоу, але ніхто не знає, що це таке.

+431
Behzad Abdollahpour 5 груд. 2013 р., 07:41:49

В сталевий Алхімік, коли алхімік виконує трансмутації людини, вони втрачають частину свого тіла. Що визначає ту частину тіла алхіміка втрачає?

+405
Majis 11 жовт. 2015 р., 10:20:45

На всяк випадок, сьогодні у випуску #20 сезон 3, її "племінниця" (якщо вона її племінниця або просто називати його "дядьком", тому що він близько до неї) називали його "японським героєм", так що не сумніваюся, що він японський. (І вони сказали, що все, можливо, навчалася в США, напевно, саме тому він виглядає американський)

+394
mazerraxuz 19 квіт. 2019 р., 09:59:38

Asobi Asobase є манга написана і проілюстрована Рін Suzukawa, яка отримала аніме-адаптацію в 2018 році. Вона зосереджена на трьох школярок і різних ігор в тому, що вони куштують У/створити.

+278
02280 6 трав. 2016 р., 03:17:21

Щоб відповісти на назву, її не можна сказати. Схоже, ви питаєте, якщо Quincy, природно, сильніше Женців душі, просто тому, що еліта еліта Квінсі, в СС, отримали можливість користуватися спеціальними інструментами, щоб викрасти душу Жнець Банкай це.

Недолік в тому, що логіка полягає в тому, що ми не розуміємо, як працюють інструменти. Ми просто знаємо, що вони крадуть Банкай коли-то вона використовувалася в передній частині інструменту, а не як вони це роблять, і на яких умовах. Єдина зачіпка полягає в тому, що Ямамото був дуже потужний, тому був тільки Яхве досить сильний, щоб володіти його Банкай. Цілком можливо, що вони слабкіші, але, як і більшість надприродних/фентезі розваги ЗМІ, більшість людей можуть володіти більшою потужністю, ніж їх нормальний максимум, і навіть спонтанно харчування постійно. Дуже можливо, що не було ніякого способу без Voltstandig вони могли побити капітан Жнець душі в стані Банкая, але все ще міг володіти силою Банкая. Зрештою, Женці душі зробити саме це. При активації Банкая, вони в середньому в 5-10 разів більш потужним, ніж просто їх Шикая. Перетворення Voltstandig використання Квінсі дуже схожий, а насправді вони не могли використовувати його, Хоча вони вкрали Банкай.

Надалі вибір гниди, вони теж були надані повноваження на Яхве, як кожен з них отримав листа, надаючи їм не тільки більш груба сила, але і надприродні здібності. Самостійно, його неможливо сказати, наскільки сильними вони будуть.

Нарешті, є ще одна річ, щоб виховувати, першої війни з Квінсі. Женці душі перемогли в тій війні, і майже всі Квінсі були вбиті, до точки, де Урыв і його батько були єдиними з відомих живих Квінсі зліва, не рахуючи Sternritter, хто може або не може бути вже мертвий.

Редагувати: що стосується ваших міркувань про zankaptou, є ще одна річ, щоб виховувати. Яхве, вік estemated принаймні 1200 років, який включає в себе 1000 років він був в основному безсилі. Так, він, ймовірно, не менше 200 років на цей рахунок, коли Ямамото переміг його (використовуючи його zanpaktou). Хоча він міг би бути старше 200, він був ще першим Квінсі коли-небудь, що тут досить великий, тому що готей 13 був заснований більше 1100 років, перш ніж він був переможений. Ямамото вікі сторінка в історії виховує підстави 13 squadrens було 2100 років тому, 1100 років до Яхве поразки, і єдина картина, що нас тоді були кілька captians weilding zanpaktou. Так, в той час як Nimaiya, можливо, був капітан, він вже винайдений zanpaktou, принаймні на тисячу років раніше, ніж перший в історії Квінсі народився. Жнець душі без zanpaktou в основному noneistant, тому що вони відразу після того, як стати Женцем душі, і це було основі протягом сотень років, перш ніж Квінсі існувало, так що немає ніякого способу, щоб порівняти їх. Жнець душі без zanpaktou також ніколи не бачив, крім, можливо, Ічиго, тому неможливо сказати, наскільки потужними вони були.

+269
Craig Blaszczyk 15 трав. 2016 р., 16:49:17

У реальному житті японській культурі, багато людей взагалі сподіваються отримати і спроба привернути увагу їх любов з інтересом, не виявляючи вголос або прямий, так що це не аніме/манга конкретної стежці , а скоріше твори аніме/манги, що включає стандартний досвід початкового/мл високу старшокласники в Японії у минулому і до теперішнього часу. Іншими словами, конкретна аніме не починав мем, а конкретне аніме був просто першим документом в реальному житті поява таких моментів. Сьодзьо - манга-журналів, таких як рибон часто мають колір розвороти поради і вказівки про те, які зачіски, одягу, аксесуарів може допомогти вам бути поміченим хлопцем, який тобі подобається (я особисто вважаю, що це дуже сумнівне, яка викладала в 5~6-го класу в японських державних школах... я б здивувався, якби хтось із хлопців звертають увагу на те, як мила дівчина пенал і, тим самим, думаючи: "про, у неї добре виходить бути такою милою. Я б її зараз" але я відволікся), так з молодих років, японські дівчата призиваються в цю практику , намагаючись залучити любов з інтересом, не потребуючи, щоб зізнатися йому в своїх почуттях прямо (так, що він буде зацікавлений в ній, перш ніж він зрозумів, що вона зацікавлена в ньому).

Семпай ("先輩") є старшокласники , в якомусь сенсі , до якого японець завжди буде kouhai ("後輩", учнів школи) протягом всієї своєї життя після закінчення школи. Немає аналогічної системи на семпая/kouhai системи в західній культурі. Семпай які часто старше, але не завжди: більш важливий, ніж вік людини, рік у школі або кількість років у загальній bukkatsu (студентський клуб), компанії і т. д. в той час, що kouhai входить у вказану школу, клуб або компанію. Це вірно як для чоловіків, так і жінок, тому ми не можемо сказати, що мем виник тільки дівчата в романтичні відносини-особливі серії думав потай про своїх семпая; в сьонен - аніме дії, хлопці звелися для дівчаток, які вони думають, може бути їм не по зубах вже, будь старше або того ж віку. Наприклад, я є членом студентської групи манга в моєму університеті в Японії, і ми всі називаємо один одного на "Сан". Хоча вони всі молодші за мене (так як я студент і вони старшокурсників), було б зовсім недоречно для мене, щоб почати називаючи їх у yobisute (тобто, без поважних суфіксів імен), тому що вони або 1) мій семпай з точки зору кількості років членства в клубі, або 2) вони увійшли в клуб в той же час, що і я. Якщо ти вступаєш в університет як першокурсника і зустріти студент-другокурсник, який є свого віку, він/вона автоматично семпая в силу того, що клас перед вами. Тоді, навіть якщо ви не бачили свого семпая за останні десятиліття, і ви тепер обидва середнього віку і працюють в різних компаніях рівній репутацією, коли ви знову зустрінетеся, він/вона ще твій начальник, якому ти повинен дивитися до відкласти і служити; немає згладжування рівня в японській семпай/kouhai культури.

Ви пишіть,

"начебто і не існує в аніме. . . . не схоже, що це могло прийти з аніме".

Якщо ви питаєте, яке аніме ознаками це точні лінії внутрішній монолог, де сейю озвучує його, ви можете бути праві в тому, що точне формулювання не може бути знайдений, проте, що буде важко підтвердити. Оскільки семпай/kouhai відносини і не-зізнаюся-почуття-прямо культурний елемент як стандарт в японській культурі, було б важко точкової і переконайтеся, найбільш раннім випадком цей момент документально в аніме середовищі, тому що ви повинні бути дивлячись на самих ранніх аніме ТБ фільмів і серіалів, вироблених в 60-ті роки , які містять школах, або, можливо, вам навіть потрібно перевірити старі пропагандистські фільми і шорти з попереднього десятиліття (які важко схопити, навіть для аніме вчених). Що потягне за собою розслідування всіх жанрів сенен науково-фантастичних сьодзьо спортивної серії. Хоча я не дуже добре знайомий з 60-х років аніме, я можу сказати, принаймні, що ви можете знайти це "пам'ятай мене, семпай" момент, хоча і не точні формулювання, в багатьох аніме вироблено в 70-х, 80-х і 90-х років. Така англійська фраза буде підсумовуючи момент, що ми часто бачимо, відбуваються в аніме.

См. також моя відповідь на це питання:

. . . основним форматом японських романтика любити когось, ким ви не є друзями протягом тривалого часу, і, нарешті, "сповідувати" свої почуття раптове любовний лист, на День Святого Валентина, або день закінчення школи, в якій одержувач повинен різко вирішити, чи є він/вона має романтичний інтерес до іншої людини-хто, можливо, не були на одержувача радар-небудь. Це може призвести або відмовляють на місці ("я вас навіть не знаю"), а бажання спробувати сходити на пару побачень ("може, я зможу зацікавити тебе"), або першого вибору є одержувачем поза себе від радості ("я таємно сумував за тобою протягом багатьох років теж!"). Багато романтичних почуттів і сексуального потягу ніколи не зізнався, але деякі з них отримують відмову через формату, в якому потенційна пара не впізнати один одного через дружбу або випадкових знайомств перед основним сигналом DTR (визначення відносини) подія відбувається, або взаємні почуття-зізнався відразу після закінчення церемонії та відповідних сторін частину шляху йдуть в різні школи до школі або університеті, так що взаємний інтерес не ведуть нікуди.

+220
Andrei Kramer 31 трав. 2013 р., 02:53:22

Fairy Tail Image

Фейрі Тейл - це манга написана і проілюстрована Хіро Машима. У серіалі розповідається про пригоди Люсі Heartfilia, майстер-підлітка, яка приєднується до титульної гільдії магів і об'єднується з товаришами по гільдії Нацу Драгнил, як він шукає дракона Igneel. Аніме-адаптація почала транслюватися в жовтні 2009 року режисер Шінджі Ісіхара і виробництва A-1 Фото. Цей тег повинен бути використаний на питання, що стосуються "Фейрі Тейл" манга або аніме.

 • Хвіст Феї (манга), написана Хіро Машима, опублікованій в серпні 2006 року
 • Хвіст Феї (аніме серіал), режисер Шінджі Ісіхара і виробництва A-1 Фото, що вийшла в ефір у жовтні 2009 року
 • Ласкаво просимо в пагорби феї!! (ОВА), режисер Шінджі Ісіхара і виробництва A-1 картинки, випущений в квітні 2011 року
 • Академія фея - Янкі-Кун і Янкі-тян! (ОВА), режисер Шінджі Ісіхара і виробництва A-1 картинки, випущений в червні 2011 року
 • Пам'ять днів (ОВА), режисер Шінджі Ісіхара і виробництва A-1 картинки, випущений у лютому 2012 року
 • Фейрі Тейл фільм: Жриця Фенікса (аніме фільм), режисер: Масая Фуджимори і виробництва A-1 фото та супутникова, вийшов серпні 2012 року
 • Фей тренувальний табір (ОВА), режисер: Хіро Машима і виробництва A-1 картинки, випущений у листопаді 2012 року

Додаткові відомості див. У Вікіпедії сторінку, або Фейрі Тейл Вікі.

+208
Kakenx 24 лист. 2010 р., 06:24:25

Я тільки дивився кілька років тому перший сезон Durarara. З тих пір, Durarara X2 в шоу, Durarara X2 в десять і Durarara Х2 кецу виходили в ефір, а також деякі спеціальні.

Якщо я хочу подивитися всю серію Durarara з самого початку, в якому порядку я повинен його дивитися?

+170
JHM 2 квіт. 2012 р., 13:06:21

Отже, ми розповіли, що під час вагітності ущільнення слабшає. І ми бачимо, що в Кусине епізодів. Але якщо друк слабшає під час вагітності, чому вони навіть дозволяють жінкам стати джінчурікі? Хіба це не шлях безпечніше просто призначити людину на роль? Вони нічого не виграють від призначення жінки? Я маю на увазі.. Кушина була жінкою... попередній джінчурікі К'юбі це також була жінка. Чому?

Коли обговорювали, хто наступний джінчурікі буде тебе не вони піднімуть руки і йти, як "це не хороший вибір взагалі! Ви, хлопці, розумієте, якщо вона хоче, Т є діти, ми повинні організувати супер-секретний план, щоб використовувати це. На що я впевнений, що хто-то сказав "Це нормально, це не як якийсь випадковий голий мужик збирається на нас напасти, поки вона народжує і використовувати цю механіку.... вірно?"

+158
suman chattopadhyay 5 черв. 2010 р., 05:44:26

Ландерс (або "люди Землі") не набирати рівні, але дуже низьким порівняно, що авантюрист.

Згідно з його викия:

Він доклав величезні зусилля в цьому образі, як спусковий апарат, його вирівнювати курс був 1/4, що авантюриста, але він був в змозі досягти рівня класу, аналогічні початку шукачі пригод, перш ніж його міняти статус

+85
inklik inklik 2 лют. 2015 р., 18:59:22

Тільки колір озброєння може бути надано зброю. Оскільки зброя є неживим, колір спостереження і завойовника хакі не може бути надана. Зброю можна розглядати як розширення однієї кінцівки (хоча вони і не згадуються в ОП, це зазвичай буває в більшості манга). Колір озброєння забезпечує додатковий рівень захисту від зовнішніх пошкоджень на тілі. З достатньою практикою, він може бути використаний як зброю для нападу. Оскільки зброя є продовженням тіла, зброї дається захист озброєння щоб зробити їх більш смертоносними.

Крім того, Рейлі згадував, що колір озброєння може бути наділений зброєю для більш сильний вплив. Але як це робиться не правильно пояснив.

+83
Extrakun 26 серп. 2013 р., 00:18:31

З самого початку серії, ми побачили хвостатих як великі, злі, і злі істоти, прив'язані всередині тіла в jinchuriki. Вони були показані, щоб зневажати людей, які зв'язали їх і використовують свою владу для особистої вигоди. Але вони не завжди були такими.

Спочатку вони проявляються у вигляді невеликих і емоційно відкриті до мудреця Шести Шляхів. Хоча я розумію, чому вони ненавидять людей зараз, я не розумію, чому і чим їх ставало більше з їх невеликим розміром, щоб щось еквівалентно 'дорослий розмір'?

Вони тепер відображаються як великі маси чакри. Коли вони помирають, вони переформування. Також, як ми бачили, коли К'юбі був розділений на дві окремі частини, його розмір був зменшений. Але це зниження чакра знову не його.

Так може хто-небудь пояснити:

 1. Як же хвостатих зростати від чібі до дорослого розміру? (Вони ростуть, як звичайні тварини?)
 2. Крім того, у чібі хвостатих менше енергії і чакри, ніж їх дорослі форми?
+77
Kirill Ch 7 жовт. 2018 р., 16:12:44

Я тільки що закінчив це аніме на Crunchyroll, якщо ви вже дивилися так само, ви знаєте, як це закінчується.

Де я можу бачити, що станеться далі, не чекаючи, поки ще можливо в наступному сезоні? Крім того, в якій главі манги піднімає, де аніме закінчується?

+16
talsibony 30 жовт. 2016 р., 17:19:44
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil