Б Inuzuka або метод підрахунку Нара як kekkei Гэнкай?

Kekkei Гэнкай розглянуті здібності передаються по крові, від цього питання: як це методика характеризується як kekkei Гэнкай? При обговоренні kekkei Гэнкай, проте, люди, здається, ніколи не включають здібності клану, такі як Нара тіньові володіння або Inuzuka спільні дзюцу зі своїми партнерами собака. Б-ці (або схожі) здібності вважаються kekkei Гэнкай, а якщо ні, то чому?

+188
sultan 6 серп. 2018 р., 22:09:49
40 відповідей

Чому це так відбувається тому, що удав його зняв, щоб показати небесні Марк Дракон і тільки що намагався вбити Луффі, і було б неввічливо витріщатися на Боа тощо.

З іншого боку, Луффі дійсно була вражена здібностями р-2, і Луффі були друзі з нами протягом кількох місяців і знає її особистості.

+941
user69110 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що це зробить їх більш зрілі або показує, що часу минуло кілька років

Ваш спосіб мислення є правильним тут. Хоча це, безумовно, робить зрілими, ріст волосся на обличчі більш правильно показує хід часу. Він відомий як TimePassageBeard стежці.

Це борідка-це тренд в Японії чи що?

Це не тенденція в Японії, але один з інструментів/візуальні сигнали, що використовуються письменниками (і mangakas теж) легко показати хід часу. Такого роду метафора проявляється не тільки в аніме, але і в інших видах ЗМІ. Раніше пов'язаний сторінці наведено деякі приклади, але дозвольте мені поставити деякі тут, якщо додати деякі з моїх власних:

  1. В "Теорії Великого вибуху", після закінчення сезону дві банди відправляється на Північний полюс на три місяці. Коли вони повернуться наступного прем'єри у них у всіх великі бороди (крім Шелдона, який акуратно підстриженою борідкою).Це сталося пов'язаних сторінок
  2. У недавньому фільмі У серце моря, головний герой Оуен Чейз показано, що виросли волосся на обличчі, щоб показати хід часу.
  3. У грі Кредо вбивці II, Головний герой Еціо Аудиторові показано, що росте волосся на обличчі, як ви закінчите більше спогадів.

Так чому козлячі борідки? Або, що більш важливо, чому волосся? Ключове слово тут це легко показати.

Плином часу: людські волосся зростання швидкості приблизно на 1,25 см в місяць. Це означає, що якщо ви не скоротити ваші волосся (лицьова чи ні) на рік, він буде рости не менше 12 см, розмір лінійкою! Середня людське обличчя приблизно 50 см в довжину. Маючи волосся становить 12 см у довжину ця грань легко видно. Адже всім відомо, що волосся росте з часом, побачивши довгі волосся на когось, допомагає встановити, що минув деякий час , так як ми востаннє бачили його/її.

Зрілість: як у зрілості, це просто. В давні часи і навіть у наш час, волосся на обличчі завжди бачив у дорослих людей. Ви не бачите волосся на обличчі у молодих людей? Поклавши волосся на обличчі на персонажа, допомагає встановити той факт, що цей персонаж не молодий вже.

номер Так, ви праві. Козлячі борідки, або ріст волосся в цілому легко показує зрілість та/або часом.

Що стосується покемонів, принаймні, у випадку Алаказам, схоже, борідка, є ще символізує мудрість, ніж плином часу. Що стосується інших, ну...

+929
Sanjay Thanekar 2 жовт. 2016 р., 13:31:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я шукав для цієї манги і я сподіваюся, що це та сама манга, яку ви шукали.

Ім'я манга Сю 7. Манга складається з 4-х разовим оповідання і повість, яку ви шукаєте, третій.

3) коі немає Kajitsu (плід любові)

Yuzuhara довелося піти з команди з легкої атлетики з-за травми і з-за цього...потім в один прекрасний день до Шухей соз у вікно, де вона сидить і просить її зустрічатися з ним...хоча в шоці Yuzuhara погоджується, щоб він бачив в ній місце біля вікна за місяць до свого місця зміни...але в останній день перед її сидінням зміни Шухей не сунуться...

+919
ninelive 30 квіт. 2016 р., 07:36:45

Я знаю, що нормальні титани не розумний, але в одному з епізодів 1-го сезону ми бачимо, що вони можуть навчитися залазити на дерева для того, щоб дістатися до розвідників. Так чому ніхто з них не спробував рити тунель у землі, щоб пройти стіни?

+911
korniyuk 11 квіт. 2011 р., 18:14:03

Touko Amano, the main heroine

Книга Дівчина (文学少女 Бунгаку сьодзьо, літ. Літературу дівчинка) світ роман серії з сьодзьо та літературні теми. серія Бунгаку сьодзьо має вісім оригінальних романів; кілька спіноффов, побічних історій і продовжень; адаптація аніме; два Овас; і манга адаптацій двох романів. Оригінальні романи, випущені в США ієна преси під назвою Книга дівчина, перша в серії книга Дівчинка і суїцидальні пантоміми.

Коноху Іноуе був колись автор бестселерів, що пише під жіночим псевдонімом Міу Іноуе. Але після того, як його подруга, Міу Асакура, теж початківець письменник, покінчив життя самогубством, стрибнувши з даху перед ним, Коноху стійкі глибокі душевні рани і не міг писати.

Він почав гоїтися, коли він зустрів Токо Амано, старшекурсница у своїй школі і тільки члени шкільного літературного клубу. Токо це істота, яка харчується книгами, вона відчуває оповідань, написаних на сторінках ароматів, і не може їсти нормальну їжу. Після того, як Коноху, бачить, як вона їсть книгу, вона змушує його вступити в клуб і приймає його в свою службу, як "особистий кухар", наказав йому написати історію для неї кожен день, щоб вона могла насолодитися його смаком. Але, незважаючи на її зовнішній вигляд-Плесід, Токо енергійний і непосидючий, і коли серія літератури-тематичні загадки зустрічаються на їх шляху, токо не можу встояти в близькому з них.

См. Також

+877
Kerry mcleavey 2 вер. 2018 р., 21:48:28

Це може бути не разенган, а просто збираючи чакру і обертати його для більшої потужності. Моїй оборони це було б Індра використовує таке ж дзюцу, щоб Чідорі в цей наповнювач дуги. Обидва jutsus схожі на сучасний День jutsus ми знаємо, але не зовсім те ж саме

+846
Sukesh Swaraj 21 жовт. 2019 р., 20:30:18

Ні, це було імплантовано назад спробувала передати, він бачив, коли вони перемістяться назад, спробувала передати ліве око повертається до його Mangekyo (очей чорний Zetsu частина його має).

+829
Adriana Garcia Belisario 30 січ. 2017 р., 01:21:46

Після перегляду Фейрі Тейл (2014), епізод 11.

Ерза не вмирає, ні вона потрапити. В анімації, крові не повинно бути. У коміксі, Ерза потрапила в праве плече Слеш Кагура, а в анімації вони відредаговані цієї частини.
enter image description here !
enter image description here !+810
user29367 22 черв. 2010 р., 13:19:56

Кожні ворота вимагає величезною фізичною силою, ось чому і Гай тренувати тіло, не використовуючи чакру, але з використанням Ваг, пробиваючи колоди/дерева. Цей тренінг підвищує міцність кісток і м'язів, тому, коли вони відкрити врата межі-реліз, який йде з збільшенням чакри не рвати їх.

Кожні ворота відкривають раз випускає стримувати у фізичному тілі разом з величезною чакрою. Будь-ніндзя, крім ДАІ, чи Райкаге відкриття воріт буде розірвати, тому що замість того, щоб використовувати 10-30% від там Макс м'язи/кістки вони використовують 100% порушуючи тим самим.

Тсунаде/Сакура влада виходить від ідеального контролю чакри не фактичної фізичної підготовки це-те, чому Сакура з не зможе що-небудь підняти в 12 років, щоб подолавши десяток метрів всього за 2 роки.

Різниця в тому, що Гай і Чи має більшої довговічності, захист, витривалість, витримку, ніж Тсунаде і Сакура, тому що вони містять свої тіла, але вони не мають в будь-якому місці поруч з кількістю чакри контролюють вони це роблять, ніхто в серіалі. хоча це може здатися чакра сила проти фізичної підготовки, сили ніякої різниці в реальності, якщо Гай і чи скінчилися чакри, вони все ще мають своїми надлюдськими як статурою, щоб хоч як-то зійде, але якщо Сакура втрати чакри/вибігає вона б стала кормом і буде вбивати легко, тому що 100% її сила виходить з чакри.

Якщо ви читали роман Уся/Синься фізичний характер результату, з використанням ваги/ваги/тиску води, що дозволяє збільшити його міцність кістки, м'язи, тіло, органи, щоб досягти такого рівня, що його шкіра тверда, як алмаз.

Немає ніндзя в серії, крім Райкаге і близько навіть маючи шкіру/кістки, як тверда, як камінь, як більшість з ніндзя можна пошкодити звичайним гострим kunais, є ніндзюцу, яке підвищує захисні сили організму, як Kakuzu землею ніндзюцу та режим відлюдника, але це знову чакри залежала, в той час як тіло в режимі 24/7, не вимагає чакри і не вимагає енергії для підтримки, крім їжі.

+794
jmoreno 21 лип. 2013 р., 20:35:57

Є дуууже багато аніме (і манги з цього питання), що телекомпанії не знаю, що буде парад і який не буде на момент укладення контракту зі студією.

Справа в тому, коли студія отримує зелене світло, щоб робити ряд, він зазвичай є одним сезоном; тобто, за винятком деяких стрибати комікси, які мають тривалі серії (наприклад, Наруто, один шматок, Бліч і т. д.).

Тому коли студія отримує зелене світло для початку виробництва, кількість епізодів вже вирішено. Для деяких, цього достатньо, щоб зробити повноцінний сюжет і мати чисту кінцівку. Інші-більш відкрито або на самому цікавому місці. Це може керувати аудиторією, щоб забрати мангу, щоб побачити, як історія продовжується, або в надії студії, популярність буде досить високою, що аудиторія буде просити або вимагати другий сезон. Це видно в останні Shingeki немає Kyojin (атака на Титану) бум.

Це також вірно для японської драми. Як правило, це все один сезон. І якщо є другий сезон, він наступає значно пізніше, тому що студії і телекомпанії не спочатку планували зробити другий або третій сезон з самого початку. Це означає, що ви також повинні враховувати час виробництва між сезонами теж.

Сподіваюся, що допомагає. (Моя єдина посилання, що я жив в Японії протягом більше 5 років і бачив, як це відбувається багато і чув про це в новинах.)

+784
Virendra Singh chouhan 28 лют. 2016 р., 22:09:29

Коната, ймовірно, називали Сираиси як Себастьян (міркування про те, що він виглядав як sterotypical Батлер), тому що багато аніме дворецький на ім'я Себастьян. Так що ім'я Себастьян, ймовірно, відноситься до слова дворецького для отаку. А вона, напевно, посилаючись на наступні дворецький на ім'я Себастьян:

+777
golukumar981981 10 січ. 2016 р., 08:04:27

Це правильно, що Йотаро може рухатися в застиглому часі. І за цією логікою, Діо може також рухатися в замороженому часу протягом 2 секунд.

Йотаро можете зупинити час на 5 секунд і він використовує його (див. час зупинки) в 9 другий Діо час зупинки, і в цей момент, в ZA Warudo час зупинка була замінена Зірка платини і Діо може рухатися тільки на 2 секунди. Він виявився замороженим на 11-й секунді після Warudo za був активований, але оскільки його вже замінили на зірки платини (див. час зупинки), Діо використовував 2-й, що він може рухатися в застиглому часі.

Я не знаю, як дорожній каток працювати.

+752
Chatianya Sharma 15 черв. 2017 р., 13:32:01

Враховуючи, що вона буде першою володіти чакри, Кагуя може поглинути будь-яку техніку, в тому числі Аматерасу

Як перша людина, щоб коли-небудь володіти чакрою, вона може поглинути будь-яку техніку, що вона зіштовхується

Однак, до початку Наруто і Саске битва з Кагуя, Саске зробив використовувати Аматерасу на Агуни, щоб відвернути її

Щоб створити отвір, Наруто переконав Саске, щоб атакувати Агуни з Аматерасу, яка дозволила йому підібратися до неї ближче і використовувати його сексуальний: техніка зворотного гарему. Цей метод був успішно відволікає Агуни досить довго для Наруто, щоб нанести їй удар

Ви можете побачити це явище на Ютубі

+740
dgel 15 лип. 2019 р., 04:53:34

У Boruto, Конохамару має символ групи на рукаві. Він трохи схожий на символ USB (або помісь фігурку і саламандри), хоча очевидно, що це не так. Що це таке і що вона з себе представляє?

Konohamaru with armband

+708
enpy 19 вер. 2015 р., 17:35:54

Серед треків Хеллсінг Ост альбомів є один, який обривається приблизно на 1 хвилині і це називається "несподівані події". Я не міг знайти повну версію (якщо вона взагалі існує) і я починаю підозрювати, що це насправді-це повна версія, і це називається якось це жарт. Коментарі до відео на YouTube пропоную те ж саме, але я їм не довіряю.

Є офіційне підтвердження, що це дійсно весь трек, чи є десь більш повний варіант?

Одне з численних відео на YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=XL0fFXO8apM

+699
user60679 5 трав. 2011 р., 08:51:02

У першому сеті відкриття кредити для шахрай не мріє зайчик дівчинка семпай ми дивимося коротку сцену негідник носить незвичайний вигляд рюкзака так, як я ніколи раніше не бачив. Rascal from the back, wearing narrow, low backpack.

Я дивилася тільки перші три епізоди, і я не вірю, що там було контексту для цієї картини. Я ніколи не бачив такої вузький рюкзак раніше, але я припускаю, що вони існують. Деякі характеристики здаються мені дивними:

  1. Як мінімум, як він сидить, це як би "впритул пакет" як рюкзак, принаймні, шахрай носити його.
  2. Верхньої планки показано обмежують його руки. Він надмірно пов'язуючи його руки, чи це правильний шлях, щоб носити його?
  3. Якщо рюкзак було піднято досить високо за верхні ремені, щоб поміститися на плечах (загальні для більшості рюкзаків я не вірю), то нижня планка, здавалося би, щоб відповідати навколо верхньої частини грудної клітки, що також здається незвичайним.

Це реальний світ предмета, носити так, як це має бути?

+686
Teresa Still 29 трав. 2011 р., 19:45:15

Де я живу (Ірландія), сцена Конвенції є переважно підлітки навколо 16/17. Як я стаю старшою, я відчуваю себе на своєму місці. Мені лише 22, так що я не старий, але все ще набагато більш енергійним і не так вже й багато людей мого віку не залишилося. Є ще учасники старше себе, але кількість, як правило, в одній цифри.

Я дивився прямі трансляції з Crunchyroll по Американській конвенції (a-Кон може бути?), і це, здавалося, було трохи більш різноманітним.

Я хотів відвідати Великий конвенції в гості коли-небудь в майбутньому, так що я був Цікаво, що вік демографічні зазвичай для американських конвенцій, таких як аніме ЕКСПО або аніме.

+680
mchlfchr 8 вер. 2011 р., 04:47:37

Щоб додати у відповідь Румпельштільцхен, Асуна була вихована в середовищі суворої її батьків, особливо матері. У романі була сцена, де її мати була зла на неї і заборонити їй грати в ігри, так що вона може більше вчитися (хоча вона не відстає у своєму дослідженні).

З-за цього, я впевнений, що Асуна вільно володіє англійською мовою. Принаймні, для японця володіє. Під цим я маю на увазі її англійську, можливо, ще є сильний японський акцент.

+633
eMadman 8 лют. 2012 р., 01:32:39

Я впевнений, що це дух Юлія Цзюе. Також її духу, ширяючого про світ в першій сцені.

Yulia Jue

+627
mlzboy 1 бер. 2010 р., 19:40:21

Алібаба отримав Амон з підземелля захоплювати Джин, але Моргіана була можливість отримати якусь щодо Амона в підземеллі Заган.

Як це працює? Я не думаю, що вони пояснили це в будь-якому місці.

Примітка: Я не читав жодної манги, що може бути там, де відповіді лежать.

+535
jozzy 1 трав. 2012 р., 18:36:07

Він як і раніше займає навчання, щоб використовувати хакі, але не спеціальної підготовки, характерні для навчання хакі. Наприклад, ви могли б піти навколо бої жорсткіше і жорсткіше супротивників, поки в кінці кінців, ви випадково використовувати хакі. Можна швидше все зробити бойової підготовки, як Helmeppo і Кобі, результатом якої має стати використання хакі вела прямо на тренування хакі, так як вони стежать за кимось. Проходить навчання на майстер-хакі, хоча це може бути можливим, щоб майстер хакі тільки бої з більш сильними супротивниками і без будь-яких вказівок, але смерть була б більш ймовірною.

+496
Saifallak 15 вер. 2011 р., 05:49:44

у НФО написано це на сьогоднішній день, це тіло його не відчував спраги, так і не турбувати його. Хоча він чудово розумів, що мертвий не хотів відчувати себе таким чином, він не міг допомогти, але думаю, що все це був жарт, коли він зрозумів, що він більше не був людиною. Тому ми можемо припустити, що його тіло більше не існує в реальному світі

+485
Solemnity 11 серп. 2012 р., 01:47:11

Під час вивчення цього сайту, я натрапила на цей конкретне питання: які 9 гори і 8 морів?

У відповіді, однак, я не бачив, щоб хто-небудь згадував всі сині. Тому моє питання чому всі сині не частиною 8 морів, що Зоро згадує?

+424
Shubham Sethi 12 лип. 2010 р., 10:02:30

На реддите темі обговорюють епізод, один і той же питання вискочив, на який був цей відповідь:

Він штрикнув ножем хлопця, який образив його сестру. Ми бачили останній схопив ножа з кухонної раковини і встромила йому в стегно/спину. Ви можете також бачити кров Сімада сорочки з-під його рюкзаку після того, як він коле Тацуми. Насправді, він, ймовірно, міг би вижити, якщо він сам не перевтомлюватися вбивство детектив.

Фотографії тут тиражуються в порядку, як це зазначено:

He got stabbed by the guy who assaulted his sister You can also see blood staining Shimada's shirt from under his knapsack after he stabs Tatsumi

Так що в принципі, він отримав ножове поранення, але після вбивства детектива, а потім стік кров'ю від раніше отриманих травм.

+370
Reldel 24 груд. 2017 р., 16:39:23

Загалом, так, ці містичні очі сприйняття смерті (直死の魔眼, Chokushi немає Маган, містичні очі прямого смерть) може вбити слуг

Істоти будуть мати різну кількість ліній в залежності від їх складності. Люди будуть мати рахунковий кількість в геометричні візерунки. Мертві численними лініями по всьому тілу, що робить їх зовнішній вигляд важко розрізнити. Члени примарний вигляд буде мати дуже мало "частини схильні до смерті". Без фізичних тіл, як слуги також можуть бути вбиті.

Джерело - містичних очей сприйняття смерті: лінії

Це відбувається від тип-Місяць Фес. Офіційний буклет 10-річчя Q і брошуру, яка є цитування 14 розділ I пов'язана з

Питання: з Сэйбер і Гільгамеш мають фізичних тіл в Fate/залишитися ніч, може Шики бачить лінії на них? (@LestatDusk)

Відповідь: не тільки, коли вони мають фізичні тіла, містичні очі сприйняття смерті є ефективними навіть тоді, коли вони знаходяться в духовних тілах. Для Шики [Ре], якщо опонент може бути визнаним "живим" (а не "життя", але "жива"), вона може бачити лінії смерті. Наприклад, привиди в номерах були мертві, але вони були "живими" в тому сенсі, що вони можуть втручатися в сучасному світі. Також, чому у неї нічого не вийшло проти шаріра руку Арайя-це тому, що він належав до освіченого той, хто досяг "стає згасла, жива". Щоб убити його по лінії смерті, значить, вона повинна розшифрувати передовій лінії рівнів смертності" вище, ніж звичайне поняття смерті. Але що сумувати про кістки полягає в тому, що замість того щоб зробити це, вони перетворяться на попіл, якщо ви спалюєте. Якщо у вас є час, щоб використовувати заклинання смерті, рівень і перемогти його фізично.

Джерело - Цитата Примітка 14

Звичайно, може користувач зробити це інша справа. В Q & наводив вище, відповідь, здається, припустити, що "Сікі" відноситься до Реги Шики. Якщо ми говоримо з точки зору Тоно Шики, то це буде трохи складніше через мігрені страждає, коли він знімає містичний око вбивці окуляри Аоко дала йому.

Містичні очі сприйняття смерті не є непогрішними. Людський розум не хотів сприймати смерть таким чином, і з допомогою вельми негативний вплив на людський мозок, викликаючи головні болі. Крім того, є кілька рівнів сприйняття; на початку, Шики міг тільки бачити лінії на людей і предмети, а потім просунулися, щоб бачити точки На живих істот, то точки на неживі предмети. Кожен крок веде далі розуму від природного сприйняття, і кожен крок є більш руйнівними до мозку; напруга в підсумку призводить кровоносні судини мозку лопнуть і смерть для користувачів.

Soruce - Тоно Шики: здібності 5-го пункту

Реги Шики не показано, що мігрень від використання її очі. Крім того,

Нарешті, здатність сприймати і трасування ліній або точок Пірс не дає користувачу будь-яких додаткових фізичних можливостей для виконання завдання, особливо щодо мимовільним мети. [Тоно] Шики все одно повинен потрапити в діапазон, мета, і рухатися його руку собі, що завдання не тривіальна на вигляд ворогів, з якими він стикається.

так що навіть з його містичними очима, Шики Тоно треба ще вміти протистояти слуга і, як згадувалося в розділі Реги Шики:

[Реги Шики] бойові здібності можливо тільки на рівні Сиель, дозволяючи їй управляти оборонний бій проти людини на рівень раба. А ще набагато сильніше, ніж [Тоно] Шики, який має надію, навіть змагаючись зі слугою в обороні, невідомо, як її спроможності працювати і швидкість, з якою вони вступили в силу, вона повинна вибрати, щоб використовувати їх. Вона зазначила, другим сильним істотою в Nasuverse, коли не включаючи слуг, під Арквейд Брюнстад і вище початкових демонів.

Джерело - Реги Шики: Третя Особа

Тоно Шики/Міхаель Роа Вальдамион з іншого боку, в той час як він володіє містичними очима, вони не містичні очі сприйняття смерті (хоча він вважав, що вони були однакові) і він тільки різати "життя" людини, а не "смерть", що реги і Тоно робити.

Я повинен також зазначити, що в той час як містичні очі можуть убити раба (враховуючи власні фізичні здібності користувача), не всі можуть бути вбиті з ними.

Єдиним суб'єктом [Тоно] не вдалося вбити ніч Валахії, оскільки воно не існує як реального істоти, а явища, які не існують, поки це відбувається. НАН України також заявив, що істоти, такі як ОРТ мають імунітет до очей Шики, не маючи поняття "смерть" в першу чергу.

+320
RosaFMann 18 жовт. 2011 р., 02:57:29

В кількох сценах Курапика вступає в контакт з червоними очима своїх братів.

Я завжди задавався питанням, якщо він може визначити, яка пара очей належала до якого колишній член Курта. Може бути, через Нен або просто тому, що вони так багато значать в їх культурі, що він може, звичайно, сказати, проживши з ними, коли вони були живі.

Що коли-небудь звертався в манга/аніме/ або наповнювача?

+278
Tmac 5 серп. 2010 р., 11:44:19

Я просто дивився Coppelion. Було цікаво про манзі, і відповідно сторінці Вікіпедії... це все ще відбувається? Мабуть, він має майже 200 голів, так що я думаю, що аніме не охоплює більшу частину історії.

Я не знаю, якщо там буде подальшим екранізацій аніме (буде?), але зараз я більше зацікавлений у знаючи, як поточна частина аніме відрізняються від свого аналога манги.

Наскільки вірний це аніме, досі?

+244
Neo Parkd 5 вер. 2018 р., 21:08:39

Ви, ймовірно, думаєте про безсмертної об'єкти , які Кирито (та інших персонажів), як відомо, удар по.

В Меч мистецтво онлайн, фізичне оточення, такі як стіни, будівлі, пам'ятники і основні риси вважаються "Безсмертний об'єкт". Звуковий сигнал помилки, і повідомлення буде звучати, якщо безсмертні фізичні об'єкти вражені, навіть якщо випадково.

Це не змінить стан смертності гравця - вони дуже багато смертних - він інформує тільки від стану об'єкта вони хочуть взаємодіяти. Якщо це Безсмертний об'єкт, він не може вжити яких-небудь пошкоджень, так вражає його (незалежно від умислу) не заподіє йому шкоди.

+240
Johnlorenz Aaron Ratunil Roa 11 трав. 2019 р., 17:18:00

Він пояснив тут:

Наруто здатний подолати ці недоліки шляхом навчання Senjutsu. За рахунок покриття Rasenshuriken в Senjutsu чакри, її форма зберігається після формування, це означає, що він може використовувати його в якості снаряда і, як наслідок, що він більше не повинен турбуватися про збитків для себе.

Я не впевнений, якщо це було пояснено в аніме, так як я читаю тільки мангу, так що якщо це не так, я пропоную читати мангу починаючи з Глави 400, який, здається, почала Наруто підготовки Senjutsu.

+237
Jay Dee 7 лист. 2018 р., 01:13:50

Коли Кирито б'ється з блиском в очах це перший раз, коли він використовує його стрілянина по-македонськи здатність, яка є причиною, чому в нього другий меч на замовлення Ліз, після того як він убив боса, його ХП була досить низькою.

Перш ніж він використовує його, він невпевнений в її використанні, це тому що з двох рук стікає HP при активних або його коливання більше пов'язані з умінням стає все більш широко відомим?

+234
WPler 21 груд. 2011 р., 08:59:36

У цьому керівництві я подивився для навчання читання на японському, він каже, що після вивчення алфавіту, мені варто взяти словник, якийсь вихідний матеріал, і для нього переклад.

В той час як керівництво включені вихідного матеріалу розборів я хочу почати отримувати вихідний матеріал для себе, коли я тікаю з того, що на керівництво. Один з пунктів про отримання вихідного матеріалу є те, що

перш за все, вам варто почитати перекладену версію

і нижче, які пропонують серію частинами в журналі Shonen стрибок журналів. Оскільки, звичайно, я хочу, щоб уникнути, мультфільми, які можуть бути помилковими, я зрозумів, що я повинен прагнути до серії я знаю, були офіційно випущені на англійській мові. Три серії, які приходять на розум Наруто, один шматок і Бліч.

Все, що я знаю про перейти Shonen окремо від цільової аудиторії полягає в тому, що щотижневі випуски з 1 Глави серію частинами до них, поки Тома компілює ці голови (хоча я можу помилятися).

Я цікаво, якщо є сайт, де я можу подивитися, які глави були серіалізовать в чому проблема перейти Shonen, щоб потім зіставити випуски журналу на англійську Тома.

Примітка: причина, чому я хочу перейти Shonen журнали замість японських сейю трьох-це тому що спочатку я можу бути тільки на 1 або 2 Глави і я впевнений, що журнали займають менше місця, ніж книги. Також це буде хороший тест з рештою журнал в тому, наскільки я можу зрозуміти без перекладу, щоб підтвердити.

+202
jakobi711 8 лют. 2010 р., 04:10:03

Перед фінальним боєм з Саске, Наруто вже половина Курамы (Інь). Двоє друзів були не менш могутніми.

Після бійки, Наруто отримав іншу половину (Ян), як зазначено в манзі.

Чи означає це, що Наруто повноваження подвоюється, роблячи його сильніше, ніж Саске?

+196
hsarret 8 квіт. 2017 р., 09:34:40

Я знаю, що принцеса Тютю аніме використовує багато музики та виступів з балетів Лебедине озеро і Лускунчик. Тим не менш, основна сюжетна лінія аніме -- принцеси, який допоможе повернути серце принца до нього, тільки щоб померти після зізналася в любові -- тісно слідувати або історія? Якщо так, Які основні відхилення?

+187
zappymax 31 груд. 2014 р., 05:34:08

Згідно статті у Вікіпедії:

Однак, він дізнається, що школа призначена для студентів, які володіють магічною і духовної енергії називаються елементи , і які мають створеного зброї , відомий як Makens.

Елементами є: магічні і духовні енергії

Makens є: створений зброї

Також як згадано на TVTropes:

..... куди тільки студенти зізналися ті, хто вміють контролювати джерело енергії у всіх живих істот під назвою "елемент". Маніпулюючи цими "елементами", вони здатні виконувати загальні психічні здібності, такі як псіхокінез..., щоб збільшити їх фізичні здібності і вміти використовувати магічні артефакти під назвою Макені. Ці Макені дати користувачам конкретні і різноманітні здібності, такі як супер швидкість, перетворюючи своє тіло в сталь, маніпулюючи водою...

Існує два типи Макені, зовнішніх і внутрішніх. Зовнішні Makens виглядають як звичайні озброєння і надбудов, в той час як внутрішні Макені впроваджені всередину тіла користувача. Так як вони є потужними артефактами, використовуваного Древніми Богами, студенти зазвичай не мають значення true (тобто Оригінал) Makens, але використовувати тільки наслідували Makens, які підробляються під Макені-Сміта резидент покоління Tagayashi.

Так Makens - це спосіб використання енергії в рамках так званого елементів.

+178
Kathryn T Gianoncelli 1 квіт. 2019 р., 18:42:33

Існує деяка плутанина про те, що "Tanken дрібниці життя не Мачи"- це.

Це не те, що ви бачили субтитри для. Речі, які ви бачили субтитрами-це рекламний ролик і деякі непроветренного наступний епізод, прев'ю. Як правило, ці речі не тлумачаться як "спец", але в даному випадку, вони були неправильно об'єднані з і приймають за "Tanken дрібниці життя не Мачи", який Мел вважає спец.

"Tanken дрібниці життя не Мачи" зовсім не складатися промо-відео і деякі непроветренного наступний епізод превью. Швидше, це серія ~10 хвилин відео кліпи з участю дрібниці життя акторів і персоналу (в основному Сираиси Мінору, насправді) робити те, що вже майже нічого спільного з реальною шоу. Ось перший з них на YouTube (може піти вниз в будь-який момент).

Вони ніби і цікаво дивитися, я думаю, але знову ж таки, вони мають абсолютно нічого спільного з дрібниці життя , а також актори і працівники шоу.

Я підозрюю, що Мел є основним джерелом цієї дезінформації. Якщо хтось знає, як зробити запис виключені з ТЗА, вони повинні, ймовірно, зробити це з "Tanken дрібниці життя не Мачи".


У будь-якому випадку, відповідаючи на ваш заголовний питання, я думаю, що є 11 епізодів "Tanken дрібниці життя не Мачи". Ютубі, здається, є епізод 11, і на офіційному сайті для манги списки епізод 11 будучи плануються для включення в БД 13 (останні томи).

Однак, це трохи збиває з пантелику, так БР-1 та БР-2 включає те, що називається "Tanken дрібниці життя не Мачи", які можуть бути відмінними від "Tanken Hakken дрібниці життя не Мачи 1" на 3 БД (в БД 13, в якому перераховані "Tanken Hakken дрібниці життя не Мачи 11"). Тому відповідь може бути 12 чи 13? Це майже напевно не 14, хоча.

Є що-то від нестачі інформації про дрібниці життяз БД контент, тому що диски були жахливі отримала, з-за великого числа з них (13 по 26 серій; 11 або 12 більш поширений, як мені здається) і висока вартість кожного окремого тому.

+156
PPartisan 29 вер. 2019 р., 06:09:50

У Kabaneri залізної фортеці, один з "пара Смітів" говорить на японському з бітами та фрази англійською мовою. Його звуть Сузукі, і він є одним з пара Смітів, яка усуває пошкодження в поїзді:

enter image description here

Як ви можете бачити ось на цьому відео, він змішує в звичайні англійські слова, як "капітан" і "танк" з іншою частиною його японського діалогу. Немає інших персонажів, які роблять це. Чому він включає в себе випадкові англійські слова у своїх пропозиціях (здається, що англійські слова можуть навіть бути озвучений ким-то ще, як вони звучать неймовірно з місця з японського діалогу)?

+78
user72824 4 черв. 2012 р., 23:37:16

Mahoromatic promotional art

Mahoromatic - це seinen манга і аніме серіалу про колишнього жінка-андроїд солдат, який вирішує провести залишок своїх днів, працюючи на сина свого покійного командира в якості покоївки.

Манга була написана Bunjūrō Накаяма і була опублікована з 1998 по 2004 рік, що охоплюють 8 томах. Два сезону телевізійного аніме були зроблені, режисер Хіроюкі Ямага і виробництва студії Gainax і Studio валу. Перший сезон, Mahoromatic: механічна дивчина, було 12 серій і почав транслюватися у вересні 2001 року, а другого сезону Mahoromatic: щось більш гарне, було 14 епізодів і вийшов в ефір у вересні 2002 року.

Для отримання додаткової інформації див.:

+54
AiX 13 квіт. 2017 р., 11:22:17

Я впевнений, що фільм "самостійний" фільм. Однак, якщо відео довелося спостерігати в аніме, було б, напевно, десь після 17-ї серії, якщо ви помітили Wolfwood волає до Ваш в його прізвисько "голка-башка", який Wolfwood навіть не зателефонував Ваш, що до 17-ї серії, коли вони їхали разом.

+44
Esteban Vargas 13 січ. 2013 р., 05:52:12
+32
fraglord 16 жовт. 2014 р., 20:06:28

Це не можливо, щоб врятувати Маюрі в Альфа-світової лінії. Насправді, якщо поліція приїхала і зупинилася в лапту - Маюрі б просто серцевий напад. У VN, якщо не існує реальних способів померти - світ просто вбив Маюрі, даючи їй серцевий напад. Це фіксована точка в Альфа-світової лінії, Окабу довелося повернутися в бета, щоб врятувати Маюрі, але що б викликати смерть краще, а там маніпуляціями пуск.

+20
James Addison 7 вер. 2010 р., 00:40:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil