У багатьох аніме грати головною темою під час фінальної битви?

Під час перегляду аніме з подругою, він зазначив, що "все аніме грати свою пісню під час фінального бою". Тепер, я сумніваюся, що це "все", але, звичайно, головна тема пісня Приборкувачі Дігімонов і (перший) ВП Сталевий алхімік: Братство грати у фіналі епічна битва в їх серії. (І я впевнений, що є багато інших прикладів.)

Більшість аніме цього? Є причина (а не просто грати нова епічна частина)?

+527
Roy Cryer 19 груд. 2011 р., 21:47:55
27 відповідей

Є манга/аніме під назвою "щось, що-то", навіщо? це сервер будь-якою метою ідентифікувати його як серію? приклад: Штейнс;ворота, роботизована;Примітки.

+997
Sabu 03 февр. '09 в 4:24

Ну це залежить від визначення слова "зло".


Справедливе попередження: все, після цієї точки-це спойлер, якщо ви ще не читали Гару дуги в комікс.


Гару романтизує і ідеалізує "монстри". Він бачить їх як працьовитих особистостей, які тягнуть себе вгору волосся, тільки вам протоптаною за конформіст героїчної ідеологів. У дитинстві він завжди був розчарований тим, що монстри незмінно програвали, як не крути, або сильний, або вони роботяги.

Крім того, люди прикріплюються до концепції героїв і станеш залежним від їх неминучу перемогу. Люди не працюють так складно, для запобігання війн, катастроф і монстрів в цілому, тому що вони мають захисну сітку героїв. Так що, як це ні парадоксально, зусилля героїв, щоб покласти кінець стражданням і лих насправді в кінцевому підсумку зробити це в пандемію. Гару бачить це як чума на людство, і ставить собі за мету виправити це і стати кінцевою монстр, який перемагає всіх героїв і справедливість, і сил у світі в цілому, щоб досягти єдності світу в їх протистоянні йому. Всі, не тільки герої, повинні бути частиною докладаємо всіх зусиль, щоб досягти миру і уникнути лиха. Класичний "миру у всьому світі через страх" рішення.

Так що якщо це звучить для вас зло—тероризують світ для того, щоб об'єднати його проти вас—то, звичайно, це зло за вашим визначенням. В літературному сенсі, він, ймовірно, буде класифіковано як анти-героя: його цілі в цілому збігаються з тими героями (світу), але його методи більше схожі на тих лиходіїв (грубий і черствий). Іншими словами, він Макіавеллі: мета виправдовує засоби. Сенс його існування в рамках роботи більше деконструювати концепцію героїв і кинути виклик його значення і добра в суспільстві, ніж бути "зло".

Зараз одна з головних особливостей Гару дуги його відсутність самосвідомості про все це. Він стверджує, що відмовився від своєї людяності і доброти, і що він справжній монстр. Але його фактичне поведінка спростовують м'яким характером: він постійно виходить зі свого шляху, щоб захистити дітей, і поки він не сильно травмувати і госпіталізувати кількох героїв він насправді не вбити будь-який з них (хоча, можливо, декому, якщо б вони не отримували медичну допомогу швидко). В дорозі він знаходить наполяганням інших монстрів, що він повинен убити речі рейок роду конформістської ідеології він хоче повстати проти, і, здається, підсвідомо дозволити собі ігнорувати їх і робити так, як йому заманеться. Безвідповідальний вбивця, будь він герой чи монстр, є рабом імпульсів, не вільне істота.

В кінці Гару дуги, це Сайтама і вибух, який в кінцевому підсумку лаючи Гару за його хороший характер, і як все цим монстром його помилкові і по-дитячому. Що він хотів привернути увагу і похвалу і досягти чогось великого; не бути злим і руйнівним. Сайтама навіть каже, що Гару став слабшим, так як він став більш жахливою, і на його найбільша сила людини. Так він же був контрпродуктивним.

+990
gohanman 9 січ. 2018 р., 05:51:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Немає інформації про наступному житті справжніх про загробне життя, але, якщо ви думаєте, що в серії є деякі моменти говорять про реінкарнацію.

Як ви можете прочитати на Вікіпедії:

У старих японських легенд, він часто стверджував, що мертві відправитися в місце під назвою еми (黄泉), в похмуре підземне царство з річкою, що відокремлює живих від мертвих згадується в Легенді про Идзанами і Идзанаги. Це Йоми дуже близький до грецького Аїду, однак, пізніше міфи включають у себе поняття про Воскресіння і навіть Елізіум-як би такі описи, як в Легенді про Okuninushi і Сусаноо.

З-за цього, існує загальноприйнятої теорії про реінкарнацію. Вони думають про це, але, не про реінкарнації на людину, тому що вони можуть перевтілюватися, як і будь-яка інша річ (пам'ятаю ці глави говорять про перевтілюючись в Барнакл? (Я не пам'ятаю зараз).

Зрештою, можна подумати, хто Отонаси і Tenshii (Юдзуру) дуже пощастило і отримав перевтілився на осіб, в той же час і місце, і вони знову зустрінуться. Є лише ідеальні ситуації, а не від форми за замовчуванням.

+955
Jim Kohn 22 жовт. 2011 р., 23:47:55

Лансер було спеціально замовлено, щоб розвідати інші майстри і визначити сильні сторони своїх слуг, б'ючись з ними в нічию. Він не міг розраховувати на отримання адекватною мірою Сэйбер і Арчера сили, які збиралися деякі довжини, щоб приховати свої здібності—дійсно, як Сэйбер і Арчер були про те, як їх "істинним" зброєю може бути все що завгодно, але вони не збиралися перейматися, розкриваючи його,— якщо він намагався змусити свої руки. У битві між слугами, це майже завжди вимагає використання їх найпотужніший небесний фантазм. У той час як використання його благородний Фантазм може призвести до смерті або шабля або лучник, цілком імовірно, що команда суспільства потенцію нападу, або що невизначеність "дізнайся свої сильні сторони" дозволив йому трохи лазівка проти таких таємничих супротивників. Команду не вбивати їх, здавалося б, швидше за все, заважати благородний Фантазм в якійсь мірі, можливо, давши супернику достатньо місця для маневру, щоб уникнути смерті (але не обов'язково важкою травмою, такий як з шаблею).

Згідно TypeMoon викии:

Всупереч своїй легендарній бойової доблесті, його бої в п'ятій війні Святого Грааля вкрай обмежений. Воює кілька слуг, щоб малювати, він ніколи не почне бійку сам по собі. Навіть якщо він знайде повну можливість вбити супротивника, він буде лише спостерігати і дається жодних повноважень для атаки. Він може тільки вийти проти суперника під час другої зустрічі із-за командного заклинання, так що його перший справжній бій без будь-яких пов'язує" проти Арчера. Без нічого зобов'язує його, його удари набагато швидше і сильніше, ніж в попередньому бою. Єдиний спосіб Арчер здатний наздогнати за ним у прямому бою у порівнянні з попереднім бій за рахунок досвіду раніше з ним боротися.

Нагадаємо, що Лансер спочатку був атакувати Широ, перш ніж Сэйбер був викликаний. Широ був просто сторонній свідок, і за комментам Рін це було суворо заборонено, і тому цілком природно, що слуги хотіли відв'язуватися від своїх боїв, щоб усунути свідка. Після Сабера викликають, Лансер відступає і чекає, поки шабля прийти до нього і силою в бою (думав, що він, здається, не мають проблеми із намагається спровокувати своїх опонентів). За попередній бій з Арчером, ми не знаємо точно, як воно було порушено. Ми ввели в бій вже прогрес з точки зору Широ.

+950
VinDeXQL 1 квіт. 2012 р., 12:17:02

Моє питання було трохи передісторії, щоб додати контекст.

По-перше, як і більшість напад на Titan шанувальників, я СВЕРХРАЗДУТЫМ про другий сезон виходить. Я розмовляв з одним в кампусі про це, то вона зазначила, що дата релізу 1 квітня (як підтвердив на polygon.com) і натякала, що це могла бути просто жарт. (Стукає по дереву) я дуже сподіваюся, що це не так, але це змусило мене замислитися.

Є першоквітневі розіграші ніколи не проводяться по аніме студії або видавця манги, щоб видавати випустити нову серію або новий транш існуючої серії?

Я міг собі уявити, так як західна культура начебто всі визнали і ми бачимо якийсь прозахідний теми, контексти і свята в аніме іноді, але в той же час я не думаю, що в Японії є еквівалент Дня сміху.

+901
carloscarcamo 25 серп. 2015 р., 16:48:46

Не одна частина фільм: Принцеса пустелі і Пірати: пригоди в Alabasta мати нічого спільного з Alabasta Arc в аніме?

+891
Tim Birke 15 жовт. 2012 р., 00:57:50

Яка музика грає один шматок епізод 644, коли Hajrudin зустрічає Люсі ака Луффі?

+602
rajan9999 2 серп. 2013 р., 11:06:09

Це дійсно просто. Ніндзя поділяє його тіло і чакру звіра, тому, коли вона всіх дістала, вона виснажує обох сторін чакра. І ви знаєте, що відбувається, коли ваші чакри опускається до нуля, вірно? (Бджола-вбивця каже, що це)

+564
Robert D 15 вер. 2011 р., 03:29:53

Ваше припущення близько, але не 100% правильно. Чакра виходила не від Juubi, але Juubi прийшов як втілення дерева, також відомий як Shinju. Плід, який ріс на дереві, відомі як чакри плід вперше був з'їдений Агуни Ōtsutsuki, що робить її першим користувачем чакри, і витоки чакри як зараз використовується днів.

Трохи більш докладно нижче, але й масивні спойлери.

Після Агуни Otsutsuki (мати Rikudo Сеннин) і їли плоди, відомі як чакри фрукти, які виросли на дереві, вона виходить мало не Бога як повноваження. Які вона потім використовувала, щоб припинити всі війни на час. Це робить її перший володар чакри.

Вона повільно зійшла з розуму. На межі божевілля, вона втілюється з Shinju для створення Juubi. Після цього вона пішла в пориві гніву після того, що у неї 2 синів Хагоромо і Хамура, успадкував її потужна чакра і dojutsu відповідно.

+500
Shashaank B 29 вер. 2014 р., 02:54:13
+482
babuin42rus 26 лист. 2015 р., 23:01:00

У серії Pokemon, тріо Маршалл отримує тварина жаба, kyogre і Рейкваза обидва отримали нові повноваження після мега еволюції був виявлений, але чому Маршалл отримує тварина жаба, і Кайогра отримати початкова форма і Дарвін отримав Мега, це можливо тому, що Дарвін не ОРБ?

+478
Wayne20 10 бер. 2016 р., 06:37:19

Fun

Контракту (стилізований під реальний) - американський теле-і кінопродукції компанія, заснована в Флауер Маунде, штат Техас. Студія є найбільшим дистриб'ютором аніме та інші властивості іноземних розваги в Північній Америці.

Реальний почалася 9 травня 1994 року за ген Фукунага і його дружина Сінді як реальний виробництв, з обсягом фінансування Даніель Cocanougher і його сім'ї, які стали інвесторами в компанії. Контракту була продана Наварра корпорації на 11 травня 2005 року, і компанія була перейменована як Funimation розваги. В квітні 2011 року, Наварра продається *реальний групі інвесторів, включаючи Фукунага за $24 мільйони. Приблизно в той же час, товарним знаком компанії куля, Зірка і синій бар були скинуті з її логотипом і компанія була перейменована в просто реальний. У травні 2013 року, реальний зміцнює свої підрозділи в рамках нової холдингової компанії групи 1200 ЗМІ.

См. також:

+476
ciarra harris 29 лип. 2014 р., 00:15:19

Цікаво, чому Луффі, Зоро і Усоппа (і Робін) були вражені, коли вони побачили дракона з панк Газард , а три з них вже бачили Рю, Дракон, що вони зустрілися на кораблі острів?

+423
stevothegreat64 30 жовт. 2011 р., 13:24:25

З Вікі,

Використовувані монети на замовлення, на зворотному боці підпис спортивні групи дванадцяти-ногий павук, і хвости побічних зображенням павука.

Приклад розглядається у розділі 92, коли Feitan і Нобунага був невеликий суперечка про те, що робити з косинцем і хоч і оселився з підкиданням монети. Нобунага переміг з голови і монета потім показали, де на дванадцяти ніжках павук вгору.

+332
pavjel 6 квіт. 2017 р., 18:00:39

Вони використовували нитку в якості прикладу для світові лінії, все трохи відрізняються.

Приклад Аттрактора Області: http://steins-gate.wikia.com/wiki/Attractor_Field

Але коли-нитка перетирається і розплутує пасма можуть відокремитися, що створює розбіжні лінії буде.

fraying example

+313
ml242 10 трав. 2012 р., 18:27:07

Титани можуть мати різні типи здібностей, як зміщується назад до людської формі (ака Титан перевертыши), або покласти зброю на себе (наприклад: броньований Титан, Енні ховається в потилиці, ...). Третя здатність це було показано, що координати.

Здатність координувати це в основному здатність керувати титанами. Якщо здатність контролюється належним чином, вона може панувати над усіма титанами робити все, що ви від них хочете.

Це як люди змогли побудувати стіни, як міцний і великий, як зараз.

Наскільки історія йде, це, здається, не працюють на перевертышах Титан і там має бути тільки один титан з координатою здібності.

Хоча звір Титан був показаний, щоб мати подібні здібності.

+299
Verry Lin 24 лип. 2012 р., 22:46:03

Спойлер попередження: містить спойлери для тих, хто не читав чи дивився кінець Імпел вниз дугу.

В епізоді аніме 451, Бон Клей маскує себе як Магеллан, щоб допомогти Луффі і укладеними бігти на морський корабель. Магеллан дуже сердиться, коли він дізнається, і нападу Бон глини.

Magellan ready to attack Bon Clay

Епізод закінчується через кілька секунд, і в наступних серіях не показують, що сталося далі. Чи означає це, що Бон Клей був убитий за кадром, або це залишилося в невідомості?

+246
yan 6 жовт. 2017 р., 20:42:53

"P" - це поширена японська прізвище суфікса, так що можна стверджувати, що гра-на-слів відбувається тут. Ви можете додати його на ім'я будь-якої людини (імені або прізвища, чоловік або жінка, хоча він найчастіше використовується для жінок). Це мило і неофіційні суфікс для одного.

Наприклад, "Р" - суфікс використовується у Сейлор Мун. Усагі називає Мінако "みなP"(Міна-П), та чібі-вуса називає її кішка-особа робота"ルナP"(Місяць-П). Цей мангака редактор 小佐野文雄 (Осано Фуміо), виходить під ніком "Оса-P" в реальному житті. Ювелірний магазин у серії "ジュエリOSA*P", названий на його честь.

Щоб дати собі нік-суфікс, і з подвійним "П"суфікс у два спина до спини П. С. Швидше за все в тому, щоб зобразити США персонажа, як ультра-милі і cutsey ("うさ" США, скорочено кролика "兎" Усагі + "П"+"Р"). Японські звуконаслідування (擬態語, gitaigo; 擬音語, комплекс giongo, і 擬態語, gitaigo) часто (хоча і не завжди) повторюється один або два склади поруч один з одним, і це вважається у них милий звук.

Кабана четверту стіну коментар вказує на те, що США має тільки "П"суфікс на увазі, але аудиторії відомо, що "ビーッ" (piiii)- це звуковий ефект (擬音語) в пронизливий звук комп'ютерної помилки, такі як цензор цензура для показу по телебаченню.

+245
David Awakim 26 лист. 2011 р., 22:29:56

А капела версія цієї пісні ще не було випущено.

За даними VGMdb* і Імас ДБ, Nemurihime був тільки випущений на двох компакт-дисках:

  • Идолмастер майстер художник 2 -перший сезон - 05 Тихайи Кисараги: це був оригінальний варіант пісні і, отже, не є спеціальною версією.
  • Идолмастер АНІМ@ний майстер 07: Це один з численних саундтреків до аніме, але все одно оригінальна версія, а не а капела.

Примітка: вказаний сайт має офіційні відносини з im серії@S, але вони обидва надійні фан-бази даних.

З моменту виходу в ефір аніме, Nemurihime також був випущений на DVD і Blu-Ray для живих виступів на:

  • Идолмастер 7-ї річниці
  • Идолмастер 6-річчя

Однак я подивився відео виступів і вони обидва були в оригінальній версії. Я думаю, що це з упевненістю сказати, що будь-які виступи Nemurihime до аніме і оригінальні версії.

* Оскільки VGMdb не має постійної функцією пошуку, це ті параметри, які я використав:

trackname -- 眠り姫
ігри-Идолмастер

+235
bizarre87 12 вер. 2013 р., 03:12:59

Наруто перевершує Какаші від болю дугою після того, як Наруто дізнається senjutsu. Його статус Генін-це лише звання. Ти забуваєш, що Наруто тренувався Джирайя протягом трьох років і пропустив всі іспити Чунін між ними.

Якщо ви дійсно хочете сперечатися про Какаші Каму і його Mangekyou Шарінган, що він якимось чином про це дізналися в партії Наруто ще сильніше. Його запаси чакри не божевільний.

+205
DocForNoc 25 трав. 2014 р., 17:42:32

Припустимо, ви хочете показати, що три персонажі мають тісний взаємозв'язок, яка налічує в початковій школі. Тоді весь сенс діалогу, щоб здійснити це.

Чи є назва для цього типу обміну або діалогу? Діалог, який має сенс.

ПС. Я пам'ятаю де читав, що є певний тип манга, де вам дозволяється використовувати лише чотири сцени, щоб зробити цей тип точки. Це схоже на жарт чи розіграш.

+177
JavaC3code 14 черв. 2017 р., 06:58:51

Я дивлюся аніме З учорашнього дня і не міг допомогти, але цікаво, чому його назвали Gokukoku немає Брюнхильда або Брюнхильда у темряві. Досі я не бачив ніяких згадок про Брюнхильд; це людина, пізніше в розповідь? Або інше ім'я головного героя?

+162
cmptUser 2 черв. 2016 р., 02:08:39

В Сталевий алхімік: Братство, як альфонс може іноді алхімією, і іноді йому здається, що він не може? Крім того, на початку шоу, не так сказав, що він втратив свої здібності, коли він втратив своє тіло? І якщо він може займатися алхімією, чому він не державний алхімік теж?

+111
Techsunil 27 черв. 2013 р., 07:12:44

Цитата Ви говорите, швидше за все це використовується в Ураганні хроніки

Шлях назад, я використав, щоб ненавидіти Саске... але я якось звикла бути з ним, я зрозумів, що він дійсно велике задоволення... бути поруч...він людина, яка, більш ніж хто-небудь інший прийняв мене і моє існування. Саске-мій друг... і він уособлює собою узи, що я так довго чекав, щоб отримати, так ось чому... - Узумакі Наруто

На даний момент в історії ви вже повинні знати, як ненавидів Наруто був у місті, і як ніхто не хотів визнавати його, як він був страшний девятихвостый. Але потім Саске прийшов, що в Наруто очима був схожий на нього, як вони обидва "поодинці". Вони почали будувати конкуруючу відносини, майже так само, як Какаші і Гай мають rivalship. У цей момент Саске нічого більше не бачу його як "небезпечний 9 хвостатих", і поступово почали визнавати Наруто як рівного суперника, а як друга.

В епізод 132 тільки після того, як Саске каже, що досвідчений шинобі може читати думки під час бою, не сказавши ні слова. Існує уявлення про те, як Наруто дивиться на Саске з 13:07 ~ 18:28 . Щось подібне відбувається в Ураганні хроніки так само, тільки після битви з Данза.

+60
wenxi 18 серп. 2015 р., 21:35:36

Це пов'язано з: яка різниця, коли дзюцу плетіння виконується тільки деякі з них ущільнень і, коли виконується плетіння всіх?

Згідно відповіді начальника-ткацтво-це техніка, яка використовується для маніпуляції чакри на виконання дзюцу. Деякі користувачі вимагають більше ручних печаток для виконання дзюцу, у той час як інші не вимагають стільки з-за їх контролю чакри.

В Наруто, Епізод 374

Ми бачимо Какаші і спробувала передати їх бойових царство, де їх Mangekyou Шарінган забирає їх. Приблизно о 8:30, Какаші і спробувала передати в тісноті і спробувала передати рука Какаші для виконання ручного друку для вогняного кулі Justu.

Яким чином маніпуляції чарка ручної роботи ущільнень при виконанні їх з іншим учасником?

+52
maxxon15 19 черв. 2013 р., 06:46:51

Сім'я Хікарі створили твори мистецтва, і вони стали двома половинками його. Вони є душею його. Так вони, ймовірно, були створені Хікарі з творами мистецтва. Це аніме.

+17
user225976 16 бер. 2015 р., 18:19:23

Нещодавно у мене була дискусія з друзями про те, як важко їм знайти його, щоб слідувати за аніме/манга з-за величезної кількості персонажів, що потрапити в серію.

Вони стверджували, що представлено більше 3000 знаків (приблизно 5 за епізод), який я розвінчав, як більшість з цих персонажів ніколи не згадується знову.

Ця заява послідувала , мають близько 250 символів, де було ще важливо пам'ятати імена зброї, як це може бути важливо.

І Легенда про галактичних героїв, які були 660 імені персонажів, багато з яких де регулярно повторюваної або навіть вважати головних героїв.

З цим моє цікавість, яка серія має найбільш повторюваним імені персонажів?

+16
Kalana 7 лип. 2011 р., 01:20:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil