Чому Такуто зламати печатку Вако в кінці зоряного водія?

Заключний епізод Зоряних водій дещо заплутаною для мене. Хоча зрозуміло, які події відбулися, я не розумію, чому деякі персонажі зробили те, що зробили.

Зокрема, чому Такуто вирішив зламати печатку Вако розв'язати cybodies в нормальний світ?

enter image description here

Для всієї серії:

  • Блискучі бригади суть прагне зламати друк всіх 4 дівчат для досягнення 5-го етапу.
  • Такуто був значною мірою бореться проти них для всієї серії, щоб зупинити цей процес.

Ну чому ж, в останньому епізоді, він "передумає" і зламати печатку Вако?

(Зауважимо, що це має на увазі, що Вако фактично дозволяє Такуто зламати її печаткою.)

+262
Jawney Amore 28 трав. 2015 р., 22:43:42
33 відповідей

Живого дії серії включають фільмах і телесеріалах, адаптованої на основі існуючої манги або аніме матеріал. Цей тег повинен використовуватися для виробничих питань.

+960
Viktorrr 03 февр. '09 в 4:24

У Bungou бродячих собак, Анго Сакагути здатність "міркування про декаданс".

Я погуглив і подивився на вікі, але там немає жодної інформації про це.

Що він робить?

+930
zzeroo 14 бер. 2019 р., 16:24:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Тому що Кабуто не був його експеримент, але і партнером. Добре видно, що він показав прихильності ні до однієї зі своїх дослідів і навіть Саске був, припускають, щоб бути його наступне тіло. Але з іншого боку Кабуто був його партнером, другом або товаришем. Навіть можна стверджувати, що відродження Орочімару в хорошу сторону був із-за дії Кабуто. Тому він не дав йому прокляту мітку, тому що він ніколи не хотів використовувати його як пішака, як він зробив з іншими. Він може навіть симпатії з Кабуто за його минулого, з дитинства, показані в аніме.

+884
James Coulee 8 серп. 2017 р., 14:45:22
Виданню historie-це історична манга Hitoshi Iwaaki, який розповідає історію життя Євмен, розумний грецький генерал і вчений з юних років
+712
newrealease tv 13 груд. 2012 р., 07:21:26

Я нещодавно читав один твір (зокрема, в главі 754), і я помітив, що Зоро використовував атаку "1080 фунт Фенікс".

Final page of chapter 754

Після того, як я прочитав цю главу, я був перегляду аніме з моєї сестри (випуск 66 в даному випадку), і ми були в роботах в стилі бароко АРК і я помітив, що Міс Валентайн заявив свої атаки як "10 000 кілограм преса".

Probably a direct clip from the anime, but I don't know for sure.

Я впевнений, що Японія не використовувати імперської формі вимірювання, тому був переклад "1080 фунт Фенікс" неправильні?

+702
grawity 4 квіт. 2015 р., 11:35:05

Ну, правоохоронці не кричать "руки роблять!" перш ніж належним чином змінюється, так що манікюр і помада підходять мотив гарно переходить в досить опікуни.

Використовуючи Tenou Харука/Сейлор Уран (сезон 3 перетворення, які Анно працював, але все ще працює) з прикладом ДВД Р2:

Haruka's manicure

Lipstick

End transformation pose

Я знаю, що я відповіла на це зовсім небагато часу після того, як питання було поставлене, але я впевнений, що це допоможе комусь там.

+690
Theresa Langentern 11 серп. 2013 р., 17:08:10

Вони, здається, стають менш активні вночі або якщо позбавлений сонячного світла, і тому, можливо, їх головним джерелом енергії від сонця. Анні відмовилася піти в підпілля. Також, здається, є типи стін титанів.

Мені здається, що титани бояться метро і параметрами сонячного світла роблять їх слабкими в підпіллі. Це правда і якщо це так, чому не люди намагаються колонізувати Землю?

+690
Mutuma 1 трав. 2012 р., 04:27:40

Для одного це може бути кров. По-друге, це може бути хакі озброєння, оскільки вона варіюється від людини до людини. Точно так само, як Верго був фіолетового кольору і Луффі чорний. Так як ми не знаємо багато про них, я думаю, що це безпечно припустити, що збігу кольору особи сила або особистість.

+636
Gary Williams 27 квіт. 2016 р., 22:01:31

Пісня починає грати приблизно з 3:12 (коли Синъити ходив в школу) близько 4:53 (в кінці гри в баскетбол). Мені просто дуже подобається музика під час цієї сцени.

+612
Aloso 2 серп. 2012 р., 09:35:50

Швидше всього там було багато. Деяким людям подобається думати, що це особливий фрукт, який коли-то хтось дуже сильний, як і сам Роджер. Мені здається, що було б уже згадувалося, і головне мені подобається ідея, що Луффі є першим, щоб використовувати його диявольських фруктів в такі вражаючі та інноваційні способи.

+595
yuxiang meng 4 черв. 2017 р., 03:37:47

Для Безодні Hyperscape, манга є адаптацією фільму.

У Вікіпедії про це у короткій,

Адаптація манги, фільму ілюструється Chibimaru почав випускатися в щомісячній комічної медіа завод живий з лютого 2014 року.


Однак, плутанина між наступності між манга і аніме може виникати з-за аніме обігнав першоджерело (лайт-новел) успіхів.

З Японської Вікіпедії,

原作の第3巻がまだあらすじしかできていない時期にアニメ化の企画が動き始めたため、第1話から第18話までは原作の第1巻から第3巻までに準拠した内容となっており、第19話以降は時系列的に現時点ではアニメオリジナルエピソードとなっている(原作10巻巻末時点で、まだ2年目の6月末)。また、。当初は2011年後半に放送が予定されていたものが2012年にずれこんだ そういった時間的余裕もあり、第1話の放送前に全26話の制作を完了した。制作に余裕を持てた状況も、前述のような異色の展開や実験に寄与している。原作のスペースオペラ的側面はやや薄められており、異星人的な種族などは登場しない。ただし最古参の海賊が存命しているなど 原作の要素は残っていたり、、アニメ版からの逆輸入設定も有る。

Так як аніме по виробничому плануванню збирався почати, Коли 3-го тому оригінального джерела (лайт-новел) був тільки резюме, епізод 1-18 буде ґрунтуватися на тому 1-3, і епізод 19 і пізніше буде аніме оригінальний сюжет, заснований на даний час в хронологічному порядку. Однак, у той час як мовлення планується почати в другому півріччі 2011 року, було відкладено до 2012 року. Через резерву часу виробництво для всього 26 епізодів, перш ніж 1 Епізод був показаний. Крім того, допустимий час дало можливість для виробництва сприяють різні розвитку сюжету і експериментів. "Космічна опера" відчуття від вихідного скоротилося, і чужий-рас не були введені. Однак, щодо старий пірат живий і більше, то сюжет від першоджерела ще залишилися, але й деякі параметри з аніме адаптація в занадто світлий Роман.

Підіб'ємо підсумки:

  • Світ роман був адаптований у мангу і частково в аніме.
  • Аніме продовження з оригінальної історії, в той час як світ роман все ще триває.
  • Фільм продовження аніме, і нову мангу адаптували його.
+520
Parduz 2 лист. 2012 р., 21:58:00

Це ніколи не було виявлено, але сеньйор рожевий натякнув, що вона померла. З однієї частини голови 775 вкладаючи всю свою любов у Люсьєна

enter image description here

Сеньйор Пінк : небо не дивився сьогодні, але.. якщо я піду вище, я просто могли б зустрітися Лукіан (російська)

Якщо росіяни на острові небо це звучить, як вона померла

+518
Elias Thompson 22 січ. 2016 р., 05:02:20

Це "Чі Світ Хоум 3Д" аніме ігри "новий адресу чи" або це просто перезавантаження?

+502
Sharmila Sharmi 9 черв. 2011 р., 17:01:46

Принципово, вершника, здається, не ухилятися від злих справ - особливо її дії в школі. Вона не проаналізувати їх з радістю, але, на відміну від, скажімо, шабля, вона не чинить опір командам свого господаря, коли вони ведуть її в цьому напрямку.

Я спробував отримати повний текст з гри, щоб проаналізувати кожен раз, коли вона згадується як "зло"; однак я не міг знайти будь-який. Наступне з моєї пам'яті: Саме оповідання робиться з точки зору іншого персонажа, як правило, Емія Широ. І ти не можеш винуватити його, або своїх співвітчизників, для вершника позначати як злих; проте велика частина це більше через розпорядження свого господаря.

В небеса відчуваю, справжня мета вершника показав - і це, по суті, благородно. Всі попередні події маються на увазі, щоб бути з-за її лояльності до Сакуру - непокора Зокен або Шінджі мали прямий вплив на неї. У самому справі, Райдер є значно більш потужним, в небеса відчуваю, ніж будь-який інший шлях - це, швидше за все, з-за небажання і половинчастістю, коли підкоряючись Шінджі; іншими словами, вона вдавала, і не даючи їй все в надії, що переміг.

+462
Kevad 5 трав. 2011 р., 19:58:25

Це "смуток рішення", трек 22 на нуль немає Tsukaima ~вже не Киши~ саундтрек.

+457
Thomo 24 січ. 2011 р., 23:36:59

Епізод 7 малює картину фон Кеко це. В основному, Кеко все, що тільки втративши все важливе для неї, включаючи її сім'ю. Тому вона в розпачі і хоче десь знайти розраду.

Вислухавши історію Саяки, Кеко почали ототожнювати себе з нею. Тому вони ефективно формується дружба. Епізод 10 показує, що ця дружба формується в кілька строків.

Тому, коли Саяка стає відьмою, Кеко відчувала обов'язок врятувати її - її єдиний друг.

+440
Seth DeVore 22 лист. 2015 р., 14:43:23

Цей епізод/дуга вперше ввів таке поняття обмеження хакі. У самому справі, вікі-сторінки на хакі посилається на те, що набір епізодів заявити, що:

Незважаючи на свої великі можливості, хакі далеко не безмежні, як це може бути виснажується від надмірного використання, що робить користувача не в змозі використовувати його протягом певного періоду, поки він регенерує.

Також беру з цієї сторінки загальне визначення:

Грубо кажучи, існує два типи хакі доступний для кожного, враховуючи належне навчання, але є і третій тип, що тільки певна група "обраних", як кажуть, мають. В простих термінах, хакі-це здатність відчувати і передбачати духовна енергія (Kenbunshoku), використовувати життєву силу як фізична підкріплення (Busoshoku), і, для рідкісних "обраних", осилити волю супротивника з вашим власним (Haoshoku).

Так це чи Haoshoku haki в Завойовника, який прив'язаний безпосередньо в їх сили волі. Прикладом цього може бути:

У розділах 923 і 924 ВАО дуги, ми бачимо, що сила волі Луффі вдається зробити кілька слабких солдатів слабкий, хоча він був нокаутований Кайдо. Сам Кайдо каже, що Луффі був дивлячись на нього.

Як ви сказали, жодна з форм хакі відносяться до тіла користувача. Так що Санджи зміг використати їх, незважаючи на те, помінялися з нами. Однак, це не означає, що вони не мають будь-яких обмежень на всіх.

У ВІУ дуги, Луффі коментарі, що Katakuri буде виснажувати його Kenbunshou хакі, якщо він тягне бій досить довго.


Тепер що стосується недоліків Луффі, характерні для шестерня 4-й, саме із-за надмірного Busoshoku хакі. Як сказано на вікі-сторінці:

При використанні редуктора по-четверте, Луффі широко використання його Busoshoku хакі, покриваючи його руки, ноги і велика частина тулуба в це до такої міри, що вони чорніють від загартовування.

У поєднанні з складом гумової Луффі і його стисла структура м'язів, шестірня четвертої як додає вибухової сили для атаки Луффі і дає йому поліпшені захисні властивості далеко понад те, що він може продемонструвати З або без шестерні другої та третьої передач

Причиною для шестерня 4-й вибухової сили не тільки хакі, але як Луффі стискає його гумові тіла. Подібно до того, як він збільшує свою швидкість шляхом перекачування його кров швидше в шестерня 2-й. Це означає, що його фізичне тіло знаходиться під великою напругою, так як Релей згадує, коли Луффі демонструє ці здібності до нього.

Як тільки цей ліміт досягнутий, шестірня четвертої автоматично відключається, залишаючи Луффі виснажений, ледве міг рухатися. Він також може використовувати хакі протягом десяти хвилин після використання цієї техніки, як вона швидко виснажує його запаси хакі. Методика також широко податки витривалість Луффі, так як використовуючи його тільки один раз, залишає Луффі так і фізично виснажені після того, що він ледь може стояти і боротися, навіть після того як він відновив свої хакі і мобільність.

Схоже другої передач, використовуючи шестерні четвертої причини метаболізму Луффі стрімко збільшуватися. Насправді, після того, як Луффі набили собі на роздутий розмір в його боротьбі з Шарлоттою крекер, використовуючи спорядження четвертий раз змусила його спалити величезна кількість він з'їв в лічені хвилини,

Виснаження і побічних ефектів настільки велике, що він не може нормально стояти і боротися навіть після відновлення хакі і мобільність. Однак, слід зазначити, що здатність Луффі нести ці недоліки, або може зменшити їх дію, поліпшується, як видно під час його боротьби з Katakuri, де йому вдається бігати і ухилятися трохи навіть після того, як його перша спроба виявилася невдалою.

+439
Pianosaurus 29 жовт. 2019 р., 11:50:52

Як з'ясовується, Інарі ще не зовсім втратила свої сили, віддавши їх назад в Ука. Незабаром після моменту, де аніме кінчається, Інарі знову зможеш бачити богів і знову використовувати божественні сили.

+438
ThunderBiggi 8 серп. 2018 р., 12:44:47

Коли Мадара був близький до смерті, він віддав у Риннегана Нагато, і очі Нагато були вкрадені. Ви можете сказати: "ДНК", але в такому випадку Нагато не так, чому реанімували Нагато і Мадара у Риннегана?

+429
WhiteHeart 15 лип. 2016 р., 20:41:25

Що б Клеймор

enter image description here

він розташований у вигаданому середньовічному острові, де люди страждають від Youma, людиноподібні перевертні, що харчуються людьми. Група, відома як організація, що створює людину-Youma гібриди вбити Youma за додаткову плату. Ці жінки-воїни носять броньовані мундири з білими трико. Громадськість ставляться до них як "клеймори", натякаючи на свої мечі Клеймор, або "срібними очима відьми," завдяки їх срібними очима і як у них сил тільки на людину.

Доказів

він вже має більше ніж 50 Розділ

За даними Вікіпедії манга 143 голови і триває досі

За жанром це екшен, і деякі сексуального змісту з великою кількістю крові

Я бачив тільки аніме, але я вважаю, що це дія і кривавими, однак сексуального змісту в аніме теж є трохи на оголення в ньому є сцени канібалізму і одного з персонажів майже дозволяє собі бути зґвалтованою

Головна героїня-жінка, короткі волосся, білі волосся і меч

Що б кляр (на фото вище)

Ця жінка-монстр, вбивця, блукаючи між містами, щоб убити чудовисько, і громадянин платить її. Але вона сама потвора.

Клеймори йти з міста в місто, з міста в місто, вбиваючи Йома , вони підуть, але перед цим сповіщає людей про те, що представник організації з'являться, щоб зібрати плату. всі клеймори є частиною Йома , Клер сама є частиною Клеймор, тому що вона була вселено з Клеймор голова (жінки, яка виховувала її)

На початку, хлопець вирішив піти за нею, з якої причини я не пам'ятаю, можливо, щоб помститися своїм батькам смерті.

цей хлопчик-Раки, які вона врятувала, він спочатку починає за нею стежити, але потім Клер вирішує взяти його з собою, бачачи себе у ньому, коли вона була врятована Терезою, Клеймор, який врятував її від Йома

Одна з глав показують, що в неї є знайомий, який теж такий самий монстр-вбивця, як її, але вона повинна вбити її, тому що її друг був споживати Монстр всередині її, і перетворитися на монстра.

Як було сказано вище клеймори наполовину Йома, їх повноваження і сила приходять від використання цієї стороні за допомогою демонічної енергії знати, як їх аура Йокі, якщо вони використовують дуже багато вони "прокидаються" і стає надзвичайно Youma харчування, відомий як пробудилися істоти. він пояснив, що пробудження-це прирівняне до відчуття сексуальної кульмінації і жінок було показано, що чинить опір цьому більше, ніж чоловіки, так що це причина, чому клеймори є жінки, проте пізніше в серіалі-Клер дізнається про чоловічий клеймори проіснувавши однак він припустив, що вони просвітлених істот зараз, Клеймор, як правило, вистежувати один одного для того, щоб запобігти їх просвітлених істот.

Протиріччя

Це seinen

Вікіпедія каже, що демографічна сьонен

+380
Timg 25 жовт. 2014 р., 21:20:15

Орочімару до нього 4-й Shinbo війни


Якщо ви маєте на увазі Орочімару до війни він був нездатний використовувати ніндзюцу. Hiruzen використовується жнець друк смерті Частина Orochimarus душі, які містили свою зброю.


Орочімару під час 4-ої війни Шинобі: ця відповідь містить спойлери.

Орочімару відновлює руки після того, як він закликає шинигами ?>! і розрізає її живіт, випустивши в пастці частинку своєї душі. "Орочімару продовжив надіти маску, який викликається сініґамі в володіти своїм тілом. Тоді Орочімару продовжив розрізати Шинигами шлунка, рана відбилася на його власному тілі, щоб звільнити у пастці вміст всередині Шинигами".
"З його руки, а також відновлена".
Також перед Шинигами був в змозі зловити Orochimarus душі він помінявся місцями з білий Zetsu дозволивши йому втекти.
"Щоб уникнути смерті, Орочімару перевів його в Білий Zetsu Suigetsu тримав вниз"


+377
h3nrik 12 груд. 2012 р., 14:46:16

Фільм обов'язково великий або стрибав так далеко. Вони пропустили ці важливі сцени, як:

  • Світу зрозуміє це не реально (ну, це частково пояснює якийсь момент в кіно, але тільки трохи).
  • Перемігши господаря синапсу
  • Мікако-це богиня?
  • і т. д.

Якщо ви хочете дізнатися більше або заповнення отворів в кіно, я волію читати мангу, яка має повну історію (ну, в аніме з манги).

+301
EvZ 4 груд. 2016 р., 07:05:36

Аніме-планеті і Writeaprisoner.com у користувачів представлені пропозиції показує на "Якщо вам сподобався х, ви, можливо, як у" установки.

Як розробник я, це те, що я хотіла виглядати створення, і Writeaprisoner.com, як представляється, найбільш поширених сайтів, які будуть використовуватися для двигуна, так як вони надають API для програмістів.

Рекомендації Аніме-Планеті:

ТВ-шоу рекомендації: enter image description here

Оновлення: аніме-планеті зараз є версії 1 персоналізовані рекомендації двигуна , який працює від того, що ви вже бачили

enter image description here

Рекомендації Writeaprisoner.com:

За рекомендації

enter image description here

Є пара двигунів на основі Writeaprisoner.com, що люди домоглися таких як AnimeRecs (який на даний момент) або малий.око.їм

Є також нова аніме каталогізатор колібрі , яка дає вам ряд рекомендацій, заснованих на те, що ви дивилися, які жанри ви любите, яка тобі подобається. Це, здається, найпростіший доступ і не солей показати конкретних.

Колібрі Пропозиції:

enter image description here

Інших Джерел Інші веб-сайти, які надають аніме рекомендацій двигунів, вбудованих в, як правило, вони засновані на тому, що точно так само зацікавлені люди користуються також.

Компанія Odnoklassniki (Спасибі @David_Starkey ):

Crunchyroll

Амазонка:

enter image description here

+285
Christopher Heyworth 5 трав. 2011 р., 07:48:25

Той, хто з'явився і вбив Робо Фриеза був з іншого майбутнє, в якому андроїди знищили все, що так події супер ніколи не може з ним трапитися.

У Cell сазі, коли клітини пояснює, як він прийшов з майбутнього, він стверджує, що він вже "утилізували" стволів, щоб вкрасти машину часу. Я також пам'ятаю, як він зазначав у ході стільниковий Сага, що зміна минулого не змінити своє власне майбутнє або майбутнє Z воїни він був, але замість того, щоб створити альтернативну тимчасову лінію (я думаю, що це було після того, як вони знайшли доктора Геро лабораторії і krillin припустив, що стовбури йдуть назад у часі далі і знищити його до того, як андроїди активовані)

Щоб довести це, після того, як телефон був виявлений, щоб бути "Андроїд" створена доктором Геро, krillin і майбутні стовбури повернувся в свою лабораторію і знищив Лаваль мобільний, який був захований там, і вона не викликала зрілих клітин вони в даний час борються, щоб зникнути.

Також на Викии для майбутніх стовбурів

Майбутні стовбури (未来のトランクス), згадується в серії просто як Хоботів, це Саян і гібрид людини син Вегета і Бульма з альтернативного майбутнього. В даний час стовбури народився, терміни були змінені на майбутні стовбури і поїздок клітини в минуле. Таким чином, два ствола абсолютно різні життя (на відміну від тих, хто жив до часу прибули машини, вони жили точно такий же життям, як і їхні аналоги, поки точка, в якій два поняття розходяться: три роки до того, як андроїди прибутку).

Джерело: Драконівські Перли Викии - Майбутні Стовбури

Так що майбутні стовбури (той, який убив Фрееза Робо), ймовірно, не виходити за рамки, тому що супер Саян Гоку і Вегета, хто знав інших рівнів, померли і велику частину часу він проводив бойові андроїди.

Стовбури бачив супер, напевно, не повернутися назад в часі, тому що немає необхідності. І в будь-якому випадку, якщо планета буде зруйнована зола буде просто відновити його, так що він може продовжувати отримувати десерти.

+280
sachin muthe 18 жовт. 2012 р., 03:53:56

Так, вони роблять. Як і в реальному світі ми їмо якась тварина і ми тримаємо деякі домашні тварини.

Їстівні покемони : Basculin, тугодум.

Люди їдять покемонів


М'ясо часто показують в аніме, але в той час як це ніколи не було безпосередньо показано, що приходять з покемонів, ніякий інший джерело живлення поки не пояснив. Відомо, що деякі покемони виробляють харчові продукти і побічні продукти, такі як молоко, горіхи і фрукти. Вони можуть бути благополучно зібраний практично без шкоди чи незручностей для покемонів. Однак, було відзначено, що деякі покемони полюють і використовуваних для їхнього м'яса: Farfetch, що, зокрема, зазначила Для приготування смачної їжі, особливо, коли приготовані з цибулею-пореєм, і були майже винищені з-за цього, в кінцевому рахунку, призводить до їх цінності.

Під час дуги історії в іграх другого покоління і їх рімейки, новий склад команди Rocket почати красти тугодум, відрізавши хвости і потім продають їх як ласощі. Зазначено, що хвіст не з'їли, а засмоктується або злегка пожував; подібна манера, в якій людина буде користуватися жимолості.

Під час відвідування бібліотеки Canalave, виявлено Синно народної казки про те, що покемон спійманий від моря їдять, а потім кістки кидали назад у воду. Він також зазначив, що покемони, що були з'їдені повернеться повністю конкретизовані. Еш і Брок ввижається приготований Magikarp.

В покемонів корабельної аварії, Еш і друзі, разом з ракетою команди опинилися посеред океану без їжі. Зрештою, з-за їх голоду і відчайдушною природи їх ситуації, Еш і Брок почали обговорювати і фантазувати про їжу Magikarp Джеймса. На жаль для них і Мяут зокрема, складу тіла Magikarp робить його майже неїстівним. Місті, уточнюю: в цьому, заявивши, що Magikarp не більше, ніж масштаб і кісток, таким чином було б отримано засобів до існування.

У Новий Сюжет, Багато Дивно!, Харлі був флешбек, в якому однокласника (який виглядає як може) вкрав його "перекусит", яка має схожість з крихітними Octillery, схожі на восьминогів подають у деяких ресторанах реальному житті. Це невідомо, якщо вони були фактичними Octillery, або просто готувати їжу і форму, щоб виглядати як вони.

Можливо, виходячи з формулювань, використаних у запис Покедекс Cherubi, що люди, не тільки покемони з'їли кулька-як Cherubi придаток раніше. Також, за його Покемон чорний 2 і білий 2 входи Покедекс, Basculin дивно смачні, вказуючи, люди їли їх.

+222
user178543 5 квіт. 2014 р., 04:11:11

Я настійно рекомендую правило прохолодно. Немає динозаврів та інших доісторичних тварин в історії, ні аніме, ні манги. Але динозаври-це круто.

Якщо я повинен спробувати знайти зв'язок з серією, тема буде вимирання. Якщо всі стіни будуть порушені, то людству загрожує вимирання через титанів, вірно?

Манга спойлер (не читайте більше задоволення від серіалу): при подальшому знання манги, я б переформулював вище відповіді на

Людство всередині стін можуть опинитися на межі зникнення в найближчому майбутньому.

+193
user3804799 23 лют. 2013 р., 18:15:04

Насправді я думаю є різниця, якщо ви пам'ятаєте cp9 сказав місячну ходу техніка змушує їх стати легким, як перо, що робить їх здатними відскакувати від повітря, але якщо ви помітили, що хтось використовує цей Rokushiki tachnique повинен безперервно залишатися підстрибуючи, але, ми відвеземо техніку, що Санджи використовує йому здається, він має можливість залишитися парити в повітрі. І як ви можете бачити, він використовує Діабло ногу так не тільки плаваючі, але і спінінг, його техніка майже так, як ніби він робить тверде небо під ногами під час ходьби, тому що якщо ви пам'ятаєте, він повинен тертя використовувати Diablo ніг і з місячною ходою ви не отримаєте тертя під ногами, але місток робить.

Його просто моє спостереження

+189
Coins 20 бер. 2010 р., 03:46:45

Знак вказує на те, що чисті чакри otsutsuki тече всередині Boruto, під час дії, коли мудрець шести шляхів дав чакру Наруто і Саске можна було побачити сліди на долонях. Це в основному те ж саме, але замість boruto має постійне чакра Otsutsuki з-за його Jougan :)

+117
David Stein 11 січ. 2014 р., 19:49:30

Коли Карс стає вищою формою життя, є образ, який вказує кожен з нових функцій Карс' - 400 айкью, 18м, стрибки і т. д.

enter image description here

Може хтось допомогти перевести те, що його інші навички?

+117
MARTA 55 5 жовт. 2013 р., 11:38:57

Ще одна причина, чому Джирайя не використовував Каге Bunshin тому що природа дзюцу сам. Каге Bunshin ніякої дзюцу розпадається чакра користувача рівномірно. Це ризикований крок для нього, щоб виконати, враховуючи, що він знаходиться на ворожій території, без підтримки і не має уявлення про продовження повноважень болю. Припустимо, що після використання Bunshin немає дзюцу, біль не Bunshin Кейджа, але реальна його, він би так облажався того, щоб боротися з болем тільки половина чакри. Маючи тільки половину своєї чакри завадить йому використовувати деякі з його jutsus.

Інша можлива причина полягає в тому, що існує зв'язок чакри між реальним і Bunshin Каге як пояснив Тобирама. Tobirama explaining principle of Kage Bunshin

Цілком можливо, що в цей час Джирайя і відчуття, що болю він воював всі трупи і що є хтось, керуючи ним віддалено. Він вирішив не використовувати Каге Bunshin бо він боявся, що якщо він буде використовувати її, біль була б в змозі виявити його місцезнаходження за посиланням чакра. Також зверніть увагу, що крім досвіду, чакра Bunshin Кейдж також передається назад користувачеві.

+98
Victor Domingos 4 вер. 2016 р., 17:55:56

Швидкий пошук Google показує, що

Повертаюся обсяг 2 працює на рітуксімаб 4-6 липня цього року! Спасибі всім за підтримку і участь. джерело

+72
Detabbs 11 вер. 2013 р., 16:40:35

Згідно з розміщеним відео, Пісня, здається, петлі на 15 секунд.

Якщо ви послухайте пісню уважно, схоже, що це всього лише гра на фортепіано, і мелодія чимось схожа з С -> А -> B -> Р -> А -> Ф -> Р -> Е, де він грає одну ноту, то він пропускає ноту і грає далі, перш ніж повернутися до пропущеним увагу, і весь процес повторюється.

Тепер, пісня звучить не надто складними, так що, можливо, було причиною, чому він не включений до ДКП, незалежно від того, наскільки важливою вона є і скільки разів він грав.

Інша можлива причина полягає в тому, що цей мотив був використаний в якійсь іншій роботи за межами заздалегідь аніме. В результаті, виробнича компанія може бути дозволено використовувати лише 15 секунд в аніме в якості фонової музики, але забороняється класти його на саундтреки. Моїй уривчастою пам'яті тільки нагадує про двох інших випадках, коли ця пісня грає: коли Лелуш становить близько Nunnaly і коли Каллен бачить її мати утриматися. Я не пам'ятаю цю пісню будучи іншим у тих випадках, тому його виключення з Ост можуть бути ліцензійні проблеми (нехай 15 секунд пісні, щоб бути використані будь-яку кількість разів, але не дозволяють пісні повинні бути відтворені в ліцензованих саундтреків).

+34
Gabby demon 12 вер. 2010 р., 04:21:31

Screencap

9-й Титан насправді крилатий Титан. Це має сенс, якщо ви вважаєте Марлі падіння, прямо зараз, як вони можуть розраховувати тільки на титани на землі і їх сили слабшають з-за цього. Ще 9-ї Титан знаходиться всередині Парадіс стіни.

+32
user24987 5 груд. 2019 р., 12:18:41
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil