Це дев'ятьма хвостами ще сильніше, ніж вісім Хвостів, хоча половина його була запечатана?

Я не читала мангу, тому питання може бути досить простий.

На початку обговорення було сказано, що кількість хвостів визначає владу білохвоста звіра. Так як половина дев'ять-хвости чакри був запечатаний четвертим Хокаге, це означає, що вісім хвостів тепер має більше чакри, ніж девятихвостый?

+910
ck ng 6 лют. 2014 р., 00:37:33
29 відповідей

Є дві причини, у мене є цей запит (спойлер!):

По-перше, спробувала передати не Сусаноо. Враховуючи, що ви повинні пробудити як Цукуемі і Аматерасу, а спробувала передати ніколи не використовував жодного з них, як Какаші здатний використовувати очі, спробувала передати виробляти Сусаноо? Якщо він скопіював Сусаноо, то як він це зробив? Можна взагалі копіювати щось на зразок Сусаноо?

По-друге, не будучи з роду Учіха, він стикається з величезними проблемами при використанні навіть одного ока протягом тривалих періодів часу. Він майже втратив половину своєї чакри, зробивши блискавичну клон проти шлях Дева. Крім того, тепер у нього обидва ока після затяжної битви подібними Zetsu, спробувала передати, Мадара і Кагуя тепер, як він взагалі повинен стояти?

+1000
Dan Rust 03 февр. '09 в 4:24

Я не бачила серію, але це звучить як узливання, або ритуал виливання рідини. См https://en.wikipedia.org/wiki/Libation . Це давня практика багатьох культурах, як правило, як підношення Богові і в пам'ять про тих, хто пройшов далі. Якщо серії бере участь в Японії, це може бути конкретно синтоистской або буддійській практиці, але якщо в анонімному світі фантазій, вони, ймовірно, узагальнений настроюється. Що ви, звичайно, описати збігається з тим, що говориться в статті.

+951
CTTKDKing 7 груд. 2010 р., 08:31:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мадара також можете використовувати Цукуемі, оскільки його мета полягає у використанні нескінченного Цукуемі, яке буде можливо, тільки якщо він має Цукуемі.

Можливо, він також міг використовувати Аматерасу? Ось чому він міг поцупити його Susano вставити. Отже, ці три здібності (не менше двох) мабуть, мають усі користувачі вічного mangekyo звичайно, вони розбудив їх.

Може бути, Shisui, спробувала передати і Какаші розкрити свої унікальні здібності, перш ніж ці три. Отже, можна зробити висновок, що або більшість вічного mangekyo володіти тими ж здібностями і з-за деяких невідомих причин, деякі з них також мають особливе.

Або це може бути що Мадара, Саске і Ітачі вічного mangekyo унікальні здібності ще покажуть. Або Киши просто біситься. Або може бути я?

+828
Lennart Schedin 16 черв. 2018 р., 17:25:00

Це думати під час роботи, або зробити телефонний дзвінок.

Розум у нього є, але він також усвідомлює, що його оточує, він не дивлячись у простір.

Крім того, це дуже ймовірно, що ці взаємодії відбуваються набагато швидше, ніж ми їх бачимо (в реалі), просто як думки і мрії переживаються мозку в одну мить, а для нас це виглядає , як якщо б знадобилося хвилин (в реальності це зайняло менше секунди).

+758
christutty 28 трав. 2016 р., 05:30:16

По-перше, я не нагадую Zeref говорячи про Едорас, він може не усвідомлювати.

По-друге, в розділі коментар ви процитувати Вікі :

""Поля смерті Ankhseram" - це чарівна спел"

Але лінія могла б бути написана давним-давно, коли демони і Zeref прокльонів не буває. Тепер у Тартар дуги ми дізнаємося, що демони з книги Zeref використовувати лайки, які не магія. "Поля смерті Ankhseram" також може бути прокляття, а потім не вплине на Эдорасе.

+738
Eric Schweichler 26 бер. 2010 р., 19:38:07

Головний антагоніст аніме, який також керує

Monokuma (робот-ведмідь), має фетиш для відчаю.

Саме тому

вона заточила цих 14 студентів, змусити їх відчути відчай, і насолоджуватися нею.

Насправді, тому вона створила правило, що

Якщо ти убив одного з своїх однокласників і не зловлять як злочинця, ви можете уникнути.

Так що однокласники, які мали прихильність до жертви буде оплакувати його смерть, і ті, хто подружився з злочинцем, буде відчувати себе винуватим.

Це не точно виклав те, що сталося б, якщо б тільки 2 або 3, або навіть тільки 1 залишиться (в кінці 7 або 8 студентів залишаються), але судячи з головного лиходія (якого я буду скорочувати до МВ відтепер) тенденцій і любов до відчаю, вона б, напевно, (пам'ятаєте, що немає ніяких точних доказів, що вона буде робити, так що я використовував слово напевно)

А) не дозволяйте будь-який з решти 1/2/3 студент/s йти, якщо вони не вбивають один одного, чи залишиться в школі для іншої частини їхнього життя, відчуття вічної безвиході.

Б) вбити їх, тому що вона буде або нудно, або вона буде роздратований, наскільки оптимістично вони про життя, так як весь сенс фіксувати їх в школу, щоб насолодитися народною відчаю, і, коли їх відчай стає повторювалася, або вони не відчувають ні відчаю, вона змушена вбити/позбавитися від них.Примітка:

 • Danganronpa спочатку Відеогра серії. Аніме було випущено в цілях комерціалізації перша гра серії, сюжет заснований на аніме.

 • Тому що відео ігри вже давно, а в аніме всього 12 серій, це поспішили і втратили багато деталей від відеоігор.

 • Крім того, у другій грі він показав, що МВ дійсно було резервного плану, коли їй ставало нудно або дратує з 14 студентів, вона зараз спостерігає. В аніме, вона зробила інші школи, і вона заточена інших студентів, для того, щоб дивитися їх у відчай, як тільки вона мала б достатньо для нинішніх студентів.

+705
Dark Dark 6 вер. 2011 р., 03:06:10

У цитрусових аніме вийшло на початку 2018 року. Однак, манга закінчена в серпні 2018 року.

Так як аніме було б у виробництво, ми не можемо просто припустити, що глава була випущена в грудні 2017 року, це те, що є в аніме.

Так як більша частина манга-адаптація аніме?

+664
digitalsteez 19 трав. 2011 р., 20:58:05

Я думаю, ви маєте на увазі цей короткий кляп у 386 епізоді , коли Луффі і Ко. вирішили зберегти Hatchan так що вони можуть отримати безкоштовно Такояки.

+657
CharlieQ 15 трав. 2019 р., 08:04:01

Код Гіас, особливо в оригінальній японській версії, ми бачимо щось було, як продакт-плейсмент обмінюються (як показано в цей відповідь) між серіями і Піца Хат.

Code Geass scene with Pizza Hut box Real life Pizza Hut box with Code Geass advertisement

Пізніше в Серії, С. С. починає мати наклейки і гігантські плюшеві того, що можна назвати талісманом піцерії, по імені чіз-кун.

stickers and figures shipped from Pizza Hut

Тепер, коли Код Гіас вперше з'явилися на Заході, я не помітив Піца Хат маючи хоч скільки-небудь сир-Кун в Австралії, але потім знову здається, була спроба зняти Піца Хат література з серії, коли вона була локалізована на Заході.

Тому мені цікаво, сир-кун існувати в Японії? Якщо так, вони існують до або після Код Гіас? Хто його створив автор Код Гіас або Піца Хат? І він до цих пір представляють зараз Піца Хат?

+640
loganfsmyth 11 квіт. 2011 р., 03:30:20

Правильна відповідь це залежить.

Риннегана, як кілька користувачів вказали, можуть бути отримані шляхом поєднання чакри Індри й асури. У кожному поколінні, нащадок одного з братів успадковує свою чакру.

Таким чином, МКФ "обраних" нащадків як Індра і Асура є спільна дитина, їх потомство успадкує обидва чакри і буде Риннегана, природно. Оскільки обидва Учіха і Uzumakis мають потенціал, щоб успадкувати чакра Індри й асури, це може бути можливим для потомства успадкувати Риннегана природно.

Відмова від відповідальності: вище сценарій є гіпотетичним і призначений, щоб вказати, що природні Риннегана може бути можливість. Однак, дуже ймовірно, що всі "богоизбранные" спадкоємці чоловічої статі від того, що ми бачили.

+621
ernitingoel 22 трав. 2014 р., 07:09:34

Хвиля держав з великою впевненістю, що Incursio слабкіше, ніж великий колісниці, тому що Incursio був прототипом для великої колісниці і т. д.

Перші зіткнення між хвилею і Тацуми може привести глядача до такого висновку, але Incursio має можливість розвиватися (від звіра він був зроблений), в той час як великої колісниці немає.

Якщо ви дивилися до фіналу, ми бачимо, що

Тацуми причини Incursio так сильно розвиватися під час боротьби з Shikoutazer, що він навіть отримує можливість літати. Але його достатньо, щоб перемогти імператора, на жаль, не достатньо, щоб врятувати життя Тацуми це.

Враховуючи це, я не думаю, що Incursio був слабкий. Чи це Так?

+601
Vidoqc 13 серп. 2017 р., 13:00:41

Напад залишає квадратний отвір з-за те, як він тримає руки. Коли він стріляє напад, як правило, він поміщає свою руку у вигляді ромба і наводиться на свою мету. тоді напад буде знято і формує квадратну форму.

enter image description here

enter image description here

як ви можете бачити, що його руки разом і становлять понад ромбоподібну форму і, коли він стріляє в атаку він обертається і робить квадрат.

пізніше в серії він змінює те, як його руки укладають і більше кіл превью і зробити форму трикутника з руками замість ромбовидної форми.

про це повідомляється на ультра Драконівські Вікі

Цікаво, ця техніка залишає квадратний отвір в землі, замість трикутника.

+591
Dmitry Fedotov 25 груд. 2014 р., 09:43:01

В продовження попереднього відповіді, схоже, Гленвуд-це лише частина всієї "запустіння" карті. Схоже, eastgand повертати і зіткнувся з midgand (нам на затоку-зона в якості посилання), і що westgand зміщується на схід, щоб зіткнутися з midgand також, роблячи супер-континент Гленвуд.

Так що, в принципі, в Zesteria, ми ніколи не відвідати southgand або northgand. У пізнаваний світ набагато менше.

+546
Lauren Allen 13 груд. 2017 р., 21:54:27

ОК, це довгий постріл, як я пам'ятаю тільки дві сцени. Він просто застряг зі мною і мені було б дуже цікаво дізнатися, що аніме це було. Я бачив його близько 14 (може 15) років тому і я не знаю, якщо він був новий чи ні (напевно, не аніме ніколи не був у Великобританії тоді). Мені здається, я бачив його на каналі "Браво", але думаю, що це був єдиний канал, бажаючи показати, що аніме було нічого навіть віддалено цікавого (інші канали були сильно відредаговані дитячі речі).

Перша сцена, яку я пам'ятаю, було протистояння двох чарівники (або маги). Один був старою людиною на землі, я думаю, у нього були білі волосся. Він дивився на злого чарівника, який левітував на деякій відстані (але вони могли чути інші, як вони завжди, здається, роблять у аніме). Старий чарівник стріляла якась чарівна Стріла, що він здавався дуже впевненим хотіли вбити цього злого чарівника, але злий чарівник заблокував її з його долоні, яка була в білій рукавичці, з вгору-вниз пентаграми. Потім старий чарівник схопився схопився за серце, кровотеча, неначе поранена стрілою (яка була ще в руках злого чарівника, який, здавалося, не змінюється при цьому), у шоці від того, що сталося, і потім падав вниз, імовірно мертві. Старий чарівник засміявся.

Інша сцена була якоюсь жінкою, нібито важливим, але я не можу згадати, чому - я думаю, що злий чарівник хотів її за щось? Вона корчиться на підлозі від болю. Це денне світло і вони на луках і полонинах (коротка трава і де вона згорнута була просто бруд). Вона зупиняється в корчах, але як і раніше трясе і починається wretching, пучинистих. Раптом щось буде стирчати з її рота і почав бігти від неї, він виявився гігантський білий-рожевий опариш, який швидко звивається далеко. Вона виживе і лежить там, тремтячи, відновлюється. Є голос за двох чоловіків, які, думаю, були з нею, але не показує на час. Один молодший, запитують, Що трапилося і старше (можливо, старий чарівник я згадував раніше) пояснила, що вона народила личинку і це було пов'язано з темною магією. Як не дивно, ні здивовані тим, є опариш майже стосувалося дорослої людини або, що опариш може стати гігантською мухи (що дратує шкідників, коли крихітні і swattable - гігантська муха просто... фу).

Від помутніння моїй пам'яті я не впевнений, що така настройка є. Одяг вся проста, але і те, що ви очікуєте в старій Японії - юката і звичайна тип тканини. Я не пам'ятаю, але я думаю, що це-машина часу, тому я не думаю, що є автомобілі або гармати.

Стиль анімації, що старі текстури з піском, які всі старі аніме, схоже - щось між насильством Джек і Киберсотни Oeda 808. Я думаю, що це був фільм/ОВА, а не серіал, але я можу помилятися. У мене враження, що це був "не для дітей" який аніме (хоч я і був дитиною в той час), але я думаю про це, тому що тоді це були тільки ті, які я дивився (за винятком Принцеса вампір Мію) і тому що це було після 10 вечора вододіл' річ.

Я дійсно не мають набагато більш докладно, ніж це мені шкода, але він залишився зі мною і не можу здатися, щоб знайти його, коли я роблю мої пошуки. Якщо ви могли б допомогти взагалі було б бажано. Якщо ви вирішите це, ви будете мати мою вічну вдячність, і я навіть дав вам мій останній Роло якщо я з'їла.

+531
Guranda Kashakashvili 16 бер. 2019 р., 00:34:08

На один шматок Вікі є ця сторінка про декорацією, яка, здається, підтверджує ваше припущення:

В одній частині, є два декорацією, в кожному епізоді, і кожен з них показує один з Піратів Солом'яного капелюха, як правило, ті, хто мав найбільш важливе значення в епізоді, супроводжується уривками з їх теми.

Крім того, існує багато інформації, як кількість появи кожного символу в переходах і деякі дрібниці про критерії вибору персонажа, наприклад

Персонажі один шматок отримати персональний фішечки тільки після того, як вони приєднатися до солом'яному капелюсі піратів. Наприклад, Брук, незважаючи на бойові дії вздовж солом'яні капелюхи для повноти арки трилер Барк, не було ніякої уваги до його офіційного найму. Санджи є винятком, маючи фішечки тільки два епізоди після його початкового появи, задовго до приходу екіпажу.

+519
robsn 2 січ. 2011 р., 21:48:11

Я часто бачив, що персонажі в одній частині є свої дивні (читай: деколи дратує) підписів. Є конкретна причина для них?

Наприклад, на зображенні нижче, Віто має rorero як його підпис. Ці суфікси іноді вбивають всю атмосферу сцени, тому мені було цікаво, чому вони так важливі в першу чергу.

Example

+517
Viet Phan 19 трав. 2014 р., 17:19:55

Я знаю, що ім'я це "Чачанской музика", але коли я дивлюся його, я не можу знайти повну версію.

+488
Dennis Linuz 20 груд. 2016 р., 19:03:11

Відсутній зміст

Манга налічує 9 томів і один додатковий том (під назвою 'бонус-трек').

В "Я щасливий Сен пішли" сцена з Каору не в змозі передати свої почуття до Рицуко, а потім розповідати їй, що він поїде в Токіо в кінці манга 8 тому. Ця сцена знаходиться в 6 хвилин в останньому епізоді аніме.

Коротше, такий зміст томів 9 і бонус:

Каору листя, щоб вивчати медицину в Токійському університеті, де він розпалює його любов з джазом. Він ніби робить з Рицуко, потім дізнається, що вона, здається, була з іншим чоловіком і розірвеш всі зв'язки. Він стає лікарем в одній з лікарень Кюсю і через натяку на Юрика (який живе з Юнити, а пізніше і Близнюки) дізнається, що Сен став священиком на сусідньому острові. Сен прибув туди після того, як спочатку вирішивши залишити все позаду, після аварії його сестри. Тільки зрозумівши, як сильно він любить працювати з дітьми, він передумає. Каору зустрічає Рицуко знову багато років потому, дізнавшись, що вона ніколи не була в серйозних відносинах. Манга закінчується всі зустрічі на джем-сейшн на острові, слухав на Рицуко, яка вагітна з Каору дитини.

Ось більш детальна розбивка по главам. Для стислості Рицуко р. і Каору К.

Том 9:

 • ch41: на випускний день Р. К. ігнорує він продовжує думати про Sen, але людям говорить, що все це скоро буде позаду, і він буде зосереджений на навчання в Токіо. К. висловлює своє вибачення у вікно Р., так само як і в аніме. Наступний поїзд сцена трохи менш драматично - вони встигли обмінятися кількома словами. Р. папа думає, що хей міг виїхати в Токіо.
 • поштовий індекс ch42: к. в університеті в Токіо. З студентська страйк продовжується життя здається легким. Він знайомиться з дівчиною на вечірці, хто запрошує до себе на ніч, але думаючи про Р. Він знову посилає її подалі і нічого не відбувається. Під час відвідин матері, вона співає колискову Пташиного острова будя старі спогади в ньому.
 • ch43: страйки кінця і, замість того, щоб розважатися, к. починає грати на фортепіано знову після приходу в джаз-клубі в університеті і приймаючи на роботу за сумісництвом в Сіндзюку бар. Стрес як на роботу і майбутні іспити і К. за низькою, коли він знаходить фотографію його і сіна в мішку Р. дав йому на його від'їзд. Примітка На задній читає на двох ідіотів. Дружба-це на все життя. Починаючи з 1966 року, і назавжди. Натхненний цим К. змінює свою думку і починає випитувати на роботі для сенатора він також, нарешті, відповідає на лист, який він отримав від р. у поштовий індекс ch42.
 • ch44: Джуничи з'являється в К. роботи і обіцяє допомогти, дивлячись на СЕН, а також. К. припиняє свою роботу на користь навчання, але продовжує листування з Р. через деякий час її стали рідше і коротше. Один день в телефонний номер на листівці з Р. по телефону К. зустрічає чоловіка, сказавши йому, щоб залишити р. в поодинці. К. передбачає очевидне. На похороні К. дідуся-сказав він, як очікується, успадкує лікарні формувачів і стати опорою сім'ї Нишими' (маючи на увазі майбутню одруження інтерв'ю). К. бачить Seji, хто тепер знаменитість, у ТБ і розуміє, що на відміну від Сейджі, він не стежив за своєї мрії. Незабаром після того, як К. втрачає його фото і сіна і не знайти його знову. Юріка (подруга Джуничи) візити к. в лікарні і дає йому фото з сіна, як священик разом з адресою на острові.
 • ch45: ми бачимо Сіна, як священик у навчанні на вищезгаданий острів. Він, здається, популярний серед дітей і островів. Звук ревів грають на органі тягне його назад у церкву, де він знайомиться з К. і вони в терміновому порядку доведеться тікати від настоятеля злий на несанкціоноване використання органу. Після стрибка у часі ми дізнаємося, що К. відмовився від спадщини в лікарні і замість цього приєднався до лікарні у Кюсю. На весіллі Сатико (в церкві Сен), К. Р. відповідає знову і дізнається, що вона ніколи не була і вже точно не більше стосунки з хлопцем на телефон. Р. дізнається, що к. не збирається повертатися в Токіо.

Бонус-Трек (Том 10):

 • Доріжка 1: Юрика живе з Джуничи і ніяк не може знайти роботу, тому що вона не закінчила середню школу. Випадково, вона, нарешті, знаходить в вивіски живопису. У той час як вона все більше зайнята роботою, Джуничи, здається, поводитися холодно і показує, що він не думає про майбутнє, для нього і Юрика. Він робить ще один поїзд станції сцени з Юрика на межі переходу, і з міста на Юнити, щоб визнати свої почуття.
 • Трек 2: коата (один із сіна братів), зараз 14, показано підбираючи джазових ударних в музичному магазині підвал. Він проводить деякий час з Р., який протягом усього часу новорічних та вони зустрічають хлопця, який відповів на телефон, коли К. подзвонив Р. тоді. Він не приймає "немає" за відповідь, який призводить до втручання коата, і Р. відкрито визнаючи в них обох, що вона все ще любить К.
 • Трек 3: Передісторія Цутому (Р. папа). Він був введений в джазовий хлопець по імені Кендзі. Кендзі часто грав джаз зі своїм братом і Цутому, зупинялися, щоб послухати звук, який він чув з вулиці, поки Кенджі запрошує його в один день і починає вчити його бас віолончелі. Там він також зустрічає Фумі, який неназваною хвороби і крадеться геть з лікарні, щоб провести час на Кендзі. З другим інтенсифікації світової війни, Кендзі йде, щоб приєднатися до військово-морської групи і Цутому готується до роботи на заводі. Кендзі помирає у війні і Цутому проводить кілька годин з Фумі (який до цих пір знаходиться в лікарні) після не бачив її протягом тривалого часу. Під час наступного авіанальоту життя Цутому рятує Фумі, але потім знаходить себе спустошеною руйнування. Щоб підбадьорити його, вона тягне на віолончелі і до нього, і він грає урочисті ноти до збору уцілілих серед руїн. Відкриття музичного магазину-це виконання мрії Кендзі не мав ('розповсюдження музики світу в це місто і зібрати музикантів, щоб грати разом кожен день).
 • Трек 4: пояснює, що сталося з Сіна після його сестри нещасного випадку. Сен знайшов, трохи не потонув рибалка. Зупинившись в останнього, щоб заробити гроші на пошуки, Сен починає дружити з молодим відлюдний сирота. Граючи на саморобних барабанах з нею та іншими дітьми в селі Сен пам'ятає, скільки задоволення він має навколо дітей і вирішує питання про його майбутній кар'єрі. він спочатку запропонував Сен, можливо, намагався покінчити з собою, кинувшись у море. Однак, коли він їде з міста, ми дізнаємося, що він стрибнув у воду, намагаючись витягти намисто-сиріт і вирубався в процесі.
 • Трек 5: Каору, Сіна і Юніті всіх зустрітися на джазові сесії на острові і дізнатися, що Юрика народила близнюків. Сен бачить Джуничи вперше з моменту їх аргумент років тому, але, здавалося б, подолав всі погані почуття і вітає двох. Незабаром після того, Цутому і вагітних Рицуко чинити так само. Хлопці починають сперечатися, на якому інструменті дитина буде забрати, всім, звичайно, ручающийся за своє, поки Рицуко Мирити дискусії з її пропозиції на саксофоні.

Причини

Щодо коментаря chirale, я не знайшов нічого конкретно відзначити, був серії спочатку планувалося більше. Однак слід пам'ятати, що бонус-трек манги було оголошено тільки в січні 2012 року, в той час як аніме почали показувати вже в квітні 2012 року. Цілком можливо, звичайно, що люди, які беруть участь розмовляли один з одним, але в залежності від того, як конкретизовані розповідь для додаткового Манга була (не) в цей час, там, мабуть, не було достатньо часу, щоб вписати його в аніме, а також.

Крім того, як видно вище, існує не досить вистачає історії, щоб виправдати другий курей і деякі історії з бонус-трек скоріше епізодичний характер, і тому важко адаптуватися в єдиний епізод.

+403
gravitystorm 16 вер. 2013 р., 04:59:06

Так, дитина може успадкувати обидва клану' дзюцу.

Це офіційно пояснили Масаші Кішімото(творець Наруто) Дитина з Uchicha і Х'югу як батьки обох кланів очах.

А Inojin не хороший приклад того, як техніка його батько Сай вчили його.Прийоми ніндзя мистецтва не передаються через генетичний спадок. Крім того, методи клан Іно класифіковані як приховані методики, які використовують звільнення Інь/Ян, який також навчав/вивчив не передається через генетику.

Хороший приклад-Учіха + Х'югу дитини як відповів сам Кішімото -

Interview with Kishimoto

+307
Elteto 3 черв. 2012 р., 09:22:44

Цілком можливо. І його приклад наведено у Boruto.

У разі, якщо ви ще не дивилися Boruto,

Inoijin, син Іно і Сай володіє здатністю використовувати обидва його батьків jutsus. Шарада може використовувати Шарінган, як її батько Саске і дивовижна сила, яку вона відображає, коли вона народила, як і її мати Сакура.

+274
Jacob Taleb 13 бер. 2017 р., 17:22:18

У Мисливець х Мисливець 83 епізод, коли Netero отримував замовлення від одного з світових лідерів зі знищення мурах, були комахи рухаючись на вікно, що виходить лідер, а також поруч Netero поки вони розмовляли. Оскільки ці комахи були надані значні "екранного часу", я думав, що вони означали те, що я не зрозуміла.

Спочатку я думав, що вони можуть бути пов'язані з понзі (але комахи не виглядають як бджоли), бджоли понзі вже зробили свою справу в кожному випадку і навіщо комусь летіти, щоб зустрітися з нібито 'маглов президент у будь-якому випадку? Я вже шукав в інтернеті, але нічого не знайшов. Тут є що-небудь безпосередньо пов'язані з історією, або це просто метафора/символічне поняття про те, як мисливці були готові протистояти комахам?

ladybug with the world leader

ladybug with Netero

+168
CraigS 9 жовт. 2015 р., 02:23:14

Філлери частин серії, які призначені, щоб дати час манга, щоб отримати більшу відстань від аніме.

Як правило, менш досвідчених (і менш оплачувану) письменники ці філлери, не оригінал мангака.

Це призводить до неузгодженості із загальним сюжетом, а іноді, навіть усередині самих епізодів (з-за малого досвіду письменника).

Тепер я не перевіряв кредитів для цього конкретного епізоду, щоб бачити, хто був сценаристом, але моя думка полягає в тому, що це так. Отвір сюжет, і нічого більше.

+149
jewfro 30 вер. 2016 р., 04:39:09

Коли Мінато використовував Жнець смерті (Мертвого демона споживання) тюлень він, по суті, Курама розділити на дві частини:

 1. Ян Курама
 2. Інь Курамы

Кожна половина Курамы мають свої власні совість, перетворивши їх у дві окремі сутності.

Пізніше, коли Наруто і Мінато стукнулися кулаками, Інь та Ян-Курама прийшов в контакт один з одним, з Ян-Курама привітання його інша половина випадково і прошу його, щоб поділитися своєю чакри, що призвело Інь-Курама зазначити, що задаючи собі чакра була дивна ситуація

Причиною для поділу чарка тому, що немовля не зміг би протистояти силі Курамы, якщо він містив обидві сторони від його чакри.

Оскільки Курамы чакри було надто велике, щоб бути запечатані в дитячій, як Наруто, Мінато вперше використаний Мертвого демона споживання ущільнення для поділу і ущільнення її половину Інь в собі, а потім підготував вісім триграм друк у в'язницю Ян половину в Наруто

Крім того, Мінато, знаючи, що наслідком вчинення Жнець смерть (мертвий Демон споживав) ущільнення, ущільнення Інь Курамы всередині себе.

Коли Мінато використовує його, він запечатує тільки дев'ять хвостів' інь чакру, залишивши його на самоті, Ян чакри; це ущільнення її інь чакру в собі, робить його своїм jinchūriki.

Наслідок? Смерть.... вигляд.

На кілька миттєвостей після цього призыватель може рухатися і говорити, дозволяючи їм закінчити всі справи, які вони можуть мати. Незабаром Шинигами буде споживати їх душі і душі їх мети(и), закінчуючи своє життя. Душі тих, хто в пастці всередині Шинигами шлунок не може увійти в чисту землю і призначені для боротьби зі своїми жертвами на всю вічність

З Курама був розділений на дві окремі сутності, одна половина була в пастці всередині Мінато в той час як інший наполовину жив і був запечатаний в Наруто. Тому що душі опинилися в пастці в шлунку Шинигами, судилося воювати один з одним, це також пояснює, чому Мінато може використовувати дев'ять хвости чакра режим.

+113
Akihisa 12 вер. 2011 р., 14:30:10

Скільки серій Наруто вже охрестили. Я бачив кілька різних відповідей на це питання. Якщо все eppisodes охрестили, де я можу купити його або побачити його

+93
cupcake 13 січ. 2018 р., 12:34:30

У нге аніме насправді відхилилися від манги, а не навпаки.

Автор для манги Есіюкі Sadamoto

Режисер/сценарист аніме Хідеакі Анно

+79
alear right 18 серп. 2015 р., 19:44:16

Я припускаю, що це було те, що ви сказали, зв'язок, яка була зроблена з-за Шизука кусатися і повертаючи нуль у вампіра.

Під час одного епізоду (я не впевнений, що Епізод), нуль розуміє, що вона повинна бути Шизука. Марія кпини нуля, щоб натиснути на курок, але він виявляє, що він не в змозі через зв'язок між ними. І він сказав, що після того, як людину вкусив вампір, то вампір стає його власником і що людину може управляти його/її господар (як коли Шизука завмерла його, коли вона збиралася пити кров Юкі).

+48
user119123 4 вер. 2016 р., 11:50:01

В епізоді 12, на Хиираги Близнюки супроводжувати Коната на Комикете. Хоча це перший раз подивившись туди, Kagamin, мабуть, бував і раніше (з Коната). Це раніше відвідування (без Цукаса) висвітлені в аніме? Як щодо манги?

Скріншоти (кликабельно) від Е12:

Від ~1:50, де Коната намагається обдурити Міюкі піти:

Opening scene

Наступні знімки з ~3:30.

First timer

Second timer

+30
lanenok 3 лют. 2013 р., 21:33:17

В Хто ні вихованця на Каноджо титрах покоївка-тян голос ім'я актора "? ? ?". Чому? screenshot of the ending sequence

+28
Muhammad chhota 27 квіт. 2017 р., 22:46:25

Як Мадара використовує Сусаноо Учіха, коли він не має 2 здібності mangekyou в його очах?

+20
dovahkiin 24 серп. 2018 р., 12:03:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil