Була покоївка насправді говоримо про Kyokutei робота Бакін?

В Кабукі грають в Fusé: мемуари мисливиця покоївка розповіла, що її дід Такидзава Бакін і гра є похідним від його оригінального роману і бурмоче про себе, що вона бачить, як вони її змінили.

Фільм Fusé: мемуари мисливиця база від Казукі Сакураба забронювати запобіжник Gansaku: Сатомі Hakkenden яка сама адаптація Kyokutei Бакін з Nansō Сатомі Hakkenden

Тепер портрет Kyokutei Бакін з Кунисада, мені трохи нагадує Такидзава Бакін

Тому мені цікаво, коли покоївка розповідає про Кабукі грати, будучи похідним від оригінального твору Такидзава Бакін була вона насправді звертаючись до Kyokutei Бакін? і якщо це так, вона говорила про виставу кабукі або весь фільм сама

+264
Danny Davidson 19 жовт. 2014 р., 16:55:42
38 відповідей

Одного разу, я читав мангу з наступний опис:

Збочений президент, який любить дівчаток, сперечаюся віце-президент, надмірною ретельністю скарбника і тихий, задумливий секретар. Це навряд чи форма квартет Shirayuri дівчаток учнівської ради старшої школи.

Що значить "Сі" означає? Чи є приклади сперечаюся символи, крім вищезгаданої манги?

+979
Al Fahad 03 февр. '09 в 4:24

Як вже згадувалося, ОП сам, Блю-Рей версія має деякі додаткові [1][2], в тому числі Горо Міядзакі, режисер, розповідає про відмінності між мангою і фільмом.

Режисер Горо Міядзакі в Йокогамі (15 хвилин) Міядзакі розповідає про Зі схилів Кокуріко період, фільм і відмінності між манга і анімаційні екранізації.

Режисер Горо Міядзакі в Йокогамі (18 хв; HD якості): зі схилів Кокурікодиректор говорить про зміщення оригінальної манги сидить у 1963 Йокогама, баланс між достовірністю і правильно кінематографічні візуальні ефекти, історія і географія міста, і навіть кілька заміток про ідеї, які не потрапили в готовий фільм. Це розмова, який було б корисно затягувати в кімнаті редагування, але все ще добре стоїть знайшли час, щоб подивитися.

Але для стартера, японської Вікіпедії перераховані деякі з основних відмінностей:

Фільм слідував тема оригінальної манги і налаштування для головних героїв, але сюжет та історія презентації були значно змінені, що робить його оригінальним твором.

 • Введення "латинського кварталу", шкільної газети клубу клубу в якості оригінального матеріалу у фільмі. Шун і Широ намагалися захистити їх клубу, яка була запланована, щоб бути знесені. Умі, намагаючись сказати по доброті клуб для студентів, запропонували по очищенню і стати ближче до Шун через нього. Кіно сюжет багато в чому побудований навколо цього закону "збереження".
 • Терміни в кіно приблизно в травні-червні 1963 року. Щоб запобігти продовження навчального року, Шун був розміщений в 3-й рік з самого початку, 2-й Умі рік, і 1-го Сора рік.
 • Шкільна форма була змінена з піджак в матроському костюмчику.
 • Головного героя прізвище було змінено з Комацудзакі, щоб починаючи з доступного matsuzaki.
 • Ім'я квартиранта китами Хокуто було змінено на Мікі Хокуто, підлогу від чоловіка до жінки, і ця професія ветеринар до лікаря.
 • Ім'я головного героя мати Nijie Комацудзакі було змінено на Реко починаючи з доступного matsuzaki, професії від оператора доцент коледжу (англійська література).
 • Установка про Mahjong граючи в азартні ігри було вирізано.
 • Що стосується підозр про народження, він показав, що фотографія батька, що Умі показано таке ж як на фото, що Шун був.
 • Умі дід, Shimatarou вже немає в живих, і багато персонажів в манзі не з'являються.
+935
Kanishka Ganguly 26 груд. 2011 р., 18:38:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як і деякі інші відповіді, сказав: Ні. Невеликої кількості води добре.

Якщо ви думаєте про морський камінь і подібний ефект вона чинить на диявола користувачів фруктами, я думаю, можна з упевненістю припустити, що вода сама по собі не проблема, а швидше морською стихією води. Річки, океани. і т. д. небезпечне з цього приводу, але інших джерел води, таких як питна вода, дощ і т. д. Все в порядку.

+889
Rainald62 20 черв. 2018 р., 18:08:17

Мадара не потребує Божественної дерева для активації нескінченного Цукуемі. Єдині вимоги, щоб активувати нескінченне Цукуемі десять хвостів чакри і Риннегана. Божественне дерево-це просто дзюцу, що доповнює це.

Додаткові відомості про 2 Jutsus:

http://naruto.wikia.com/wiki/Infinite_Tsukuyomi

http://naruto.wikia.com/wiki/God:_Nativity_of_a_World_of_Trees

+887
metaColin 11 вер. 2011 р., 04:29:10

Це тому, що:

Душа Eichi спостерігав за нею з тих пір, як він помер. Коли Sheldan намагається забрати душу Міцукі, він пояснив, чому Eichi є причиною, чому Міцукі може бачити Шинигами. Це те, що врятувало Міцукі і Такуто після того, як вони прокололися з косою від Містичний в кінці серії. В кінці манги він показав, що Eichi відмовив Такуто, щоб забрати його душу (це лікує перше завдання в якості Шинигами), тому що він хотів зустрітися з Міцукі знову (тому що з обіцяного вони зробили, щоб зустрітися знову, коли вони досягли своєї мрії) і залишається з нею протягом 6 років до кінця серії, коли він бачить, що зараз вона щаслива і хоче жити.

+866
malcolm the4 27 січ. 2014 р., 14:22:47
Рецепт дракон Manhwa розповіді про кухар м'ясо дракона
+846
rabejens 29 жовт. 2014 р., 14:22:56

Бродяга являє собою белетризовану тлумачення взято з життя Мусасі Ейдзі Есикава в Мусасі. Роман описує і не дуже історично точні, хоча багато людей почали приймати книгу Есикава як історичних через його популярності.

А чому немає згадки про Matashichiro, молодший з братів Йошиока? Що краще (економічно) не кажучи про те, що Мусасі вбив 12-річного хлопчика.

+838
Delun Kang 22 лист. 2010 р., 18:57:50

Потенційні спойлери для сезону подій 6-8 з Наруто

В бій Джирайи проти болю ми отримуємо наступну інформацію.

Конан-колишній учень Джирайи, який теж ангел Amegkure і болю, який Риннегана є лідером, який переміг Ханзо. Під час бою ми дізнаємося про шести шляхів болю, кожен, хто використовує різні унікальні здібності, розділяючи їх поле зору. Джирайя був збентежений, як би шість чоловік Риннегана Нагато, коли тільки це було.

Це налаштування на послідовність подій, провідну в наступний сезон.

Джирайя визнає Яхико, і тоді тіло болю, яку він тягне в жабу. Потім він вирішує повернутися і розуміє, що всі шляхи болю ніндзя він бачив/зустрічав раніше. А потім усвідомлення, що"не у них". Це бентежить мене, оскільки ми знаємо, що Нагато може зробити будь-якого померлого людину на шлях страждань (шлях тварин), чому він вибрав саме тих конкретних людей, що Джирайя знає? Насправді, звідки він знав, що Джирайя знає їх?

І тому питання, як/чому Нагато виберіть "шляху" болю?

Додаткова інформація: він вибирає наступні шляхи болю

в 5 шинобі, що Джирайя, які виникають у період його подорожі: Ляльковод, водоспад шинобі, в Фуму клану шинобі, Шинобі трави, священик. Шостий шлях, тобто Яхико здається очевидним через їх зв'язку. Але знову-таки з допомогою інших 5 здається дуже невипадковим.

+837
Dan Petersen 18 лют. 2016 р., 14:39:18

Після його прокльони, причиною його вигнання з свого села більше не існувало. Його відносини з Сан також показав ніяких ознак подальшого розвитку.

Але він вирішив залишитися в металургійний завод.

Оскільки він принц свого народу (і останнього завантаження), не було б більш логічним для нього, щоб повернутися додому?

+819
Henrique Moreira 26 груд. 2014 р., 22:37:33

Правило X. 2 saies ", не є причиною смертю фізичної особи, чи самогубством або нещасного випадку, якщо смерть призводить до смерті більше, ніж передбачалося, людина помре від серцевого нападу. Це до того, що іншого життя не вплинули".

Це взагалі (у тому числі в каноні) інтерпретується як "не можна зробити конкретну людину вбити". Ми всі згодні, що на основі цього правила можна написати "р-н підстрелили", але не "б серцевий напад після зйомки хто-то". Моє питання, якщо можна було б написати "зробити постріл. Б серцевий напад після зйомки". Ім'я "містера а" в записнику так і повинно працювати, але я впевнений, що світло або Рюк називають неможливим.

З канону я розумію, що Кіра-це Операція Ляльковод навіть без здатності blaiming конкретних осіб для homocide він здійснив (просто подумайте, що сталося б, якби один з членів цільової групи застрелити ще одного підстрелили на його власні, так що світло тепер є зброя і людини Шилдс, щоб вбити я withuout deathnote або очевидців), але в каноні не повинно бути жодних причин чому він не повинен працювати.

+808
Deirdre Leahy 14 черв. 2018 р., 18:24:45

Це умэ-сенсей, одягнений, як Покемон (metapod). Умэ сенсея озвучує умэ Аокі, манга художника.

+773
Andrew Atkinson 10 січ. 2012 р., 07:04:56

Думаю Queerats як люди (Підморгування підморгування). Людина може бути азійських, Кавказької і т. д. Отже, є багато різних типів Queerats теж; у деяких з них є роги, деякі мають дрібні зуби і (в даному випадку) деякі з них високий.

Однак. Існує припущення щодо висоти Kiroumaru, що припускає походження Queerats. Це останній EP спойлер:

Оскільки Queerats з номера-кількість людей, висота Kiroumaru може вийде з цього. Це може означати, що він або його раса не "еволюціонувати" в Queerats. Або, гонки Kiroumaru може бути високим у першу чергу. Тобто, коли вони ще були людьми, вони були високими. Тому, коли вони перетворилися в Queerats, вони занадто високі.

Сподіваюся, що допомагає :Д

+673
kz kubooz 7 серп. 2011 р., 01:29:12

Виходячи з того, що я бачив, бачив, коментарі і і пошук, Р4 Золотий анімація базується на маршруті орієнтованих навколо Марі в П4 Голден відео анімація гри. Аніме буду переказувати оригінальну історію Р4, з бонусними подій з Марі, а не після оригінального сюжету Р4 аніме.

Опис з аніме Ультима:

Адаптація персона 4 гра відео гра, дія Persona 4 Золотий. Сюжет переказує події оригінальної, а також новий персонаж-Марі.

+644
Tripathi Anurag 28 бер. 2016 р., 22:19:14

Перш ніж я винесу моя відповідь, ми повинні запитати себе, що режим відлюдника це.

Що таке режим відлюдника?

З шавлії режимі статті:

Режим відлюдника-це уповноважені державні люди увійти, коли вони вчаться малювати природної енергії всередині їх і змішуючи її зі своєї чакрою. Поступаючи таким чином, людина створює нові senjutsu чакри , що дозволяє їм увійти в режим відлюдника.

Наступний питання: де шинобі навчив?

Досі, режим відлюдника було показано, викладав у двох місцях: на горі Myōboku у жаби, і Ryūchi печері змій.

У статтях чітко сказано, що мудрець режим досягається, коли користувач вчиться малювати природної енергії і змішує його з чакрою, і гора Мебоку і Ryuchi печері два відомих місця, де вони можуть навчитися робити так.

Тепер вимоги для навчання режим відлюдника:

За словами Фукасаку, тільки ті, хто вже мають "крайня чакра рівень" може використовувати природну енергію, щоб викликати senjutsu.

Мудрець режимі Hashirama senju розглядає це

Давайте перейдемо на Hashirama Senju.

З-за його великих запасів чакри, Hashirama може використовувати senjutsu ввівши режим пустельника, який подвиг він міг виконувати негайно; невідомо, де він навчився цьому.

Якщо ми подивимося на його здатності розділ:

Він точно знають навичок він не вивчав, будучи в змозі визнати Сансару Небесної техніки житті.

Враховуючи вищевказані дані, на закінчення, цілком можливо , що Hashirama мудрець режимі сам. Оскільки він самоучка, це не тварина-вплив. Отже, це буде щось на кшталт "нормальний-без тварин-вплив-мудрець-режим".

Що привело мене до такого висновку?

Вчити режим відлюдника на горі Myōboku або Ryūchi печера надає користувачеві з жабою і змією під впливом шавлії режиму відповідно

Це пояснення жаба/змія методів, використовуваних Джирайя/Наруто і Орочімару/Кабуто.

Однак, мудрець режимі Hashirama не показав, що тварина-це вплив і досі має. Тому він не міг вивчив режим відлюдника з гори Myōboku або печера Ryūchi.


Його режим відлюдника зміцнює його деревини-реліз методів, і його загальна продуктивність значно.

З Наруто манга, голови 657, стор 08:

Madara

Мадара-сама рядок: "тільки це багато сил... це буде легко впоратися.", показує, що досвідчений і сильний шинобі може використовувати Senjutsu в лічені хвилини.

Завертаючи

Оскільки немає ніяких офіційних подробиць про те, що мудрець Hashirama режим використовує, мій висновок класифікується як можливість.

Інший можливий висновок полягає у відповідь: чи є slug на основі шавлії режимі?

+561
shrmarock 12 лют. 2011 р., 04:46:35

Намагаючись вирахувати, як душа трудиться у фізиці це дуже важко зробити, так як в даний час немає ніякого способу, щоб підтвердити або будьте ласкаві його існування ваги, там вважають, що всі почуття з'єднуються в душі.

Коли ми дотик, смак, запах, чути або бачити, наш розум переводить це означає, що наша душа може зрозуміти,

 • на дотик і на смак нам потрібні нерви, щоб зібрати інформацію, так Аль немає нервів, він не може використовувати ці, однак він може відчути свою душу подряпин на тільки коли хтось шкребеться у крові ущільнення

 • для запаху нам потрібен ніс, так Аль ні носа, він не може пахнути

 • для чуючи і не бачачи, душа може зрозуміти, що він чує/бачить, однак він може визнати за чого Ал не в змозі запам'ятати ключові статті з його пам'яті

однак, це лише домисли і буде змінюватися в залежності від віри, як я сказав, намагаючись фактор як душа працює у фізиці-це дуже важко.

А для чого ви згадали про аль бачення не стикаючись з його нерухомого тіла на зір, ворота можна тільки відкрити з допомогою спеціальних методів, пам'ятайте, спочатку Ед і Ал вважав, Аль тіло, щоб бути втрачені, проте потім почав вірити, що його тіло все ще може бути в або в воротах, це може бути, що, коли Аль-тіло і душа були розділені так само як і зв'язки між ними таким чином, забороняючи Аль сказати, якщо його тіло все ще існує чи ні, це теж пояснює, чому в Botherhood Баррі був здивований побачити його тіло.

+507
Amey 23 трав. 2011 р., 12:45:49

Це, швидше за все, юзу, кислий, терпкий, graperuit-такі як цитрусові фрукти, які мають дуже характерний аромат. В японській кухні, їх соки часто використовуються в якості приправи, і їх цедра, в якості гарніру. Це традиція, щоб прийняти гарячу ванну з юдзу в день зимового сонцестояння, для аромату і різні переваги для здоров'я.

+495
user62342 28 черв. 2014 р., 21:59:04

Коли логічно думати про це питання, я прийшов до висновку, що навіть якщо він не має наміру вбивати, немає ніякого способу, він може цього уникнути. Просто подумайте про те, як швидко він рухається і скільки вплив його атак є. Важко повірити, що ніхто з численних низькорівневих ворогів ніколи не страждав смертельним наслідком на цій грубої сили. Думаю про всіх кораблях, стінах та інших твердих матеріалів він здатний зруйнувати голими руками. Не кажучи вже про незліченних ворогів, які передаються з великої висоти - або на кораблях. Якщо ви йдете за борт у відкритому морі, ви, швидше за все, помре через кілька годин, навіть якщо ви не один з диявольських фруктів користувачів.

Так що навіть якщо взяти до уваги, що в більшості аніме - люди схильні бути набагато жорсткіше, ніж в реальності, так і "фізичні закони" світової Луффі може бути більш щедрою по відношенню до жителів, відповідь має бути: так! Хоча це, можливо, не були його наміри, Луффі більшість, звичайно, загинуло багато людей. Більшість з них-морські піхотинці, я вважаю. Просто тому, що він використовує грубої сили і зброї немає, він не стає менш небезпечним. Автомобіль є занадто грубим. Але якщо вона потрапляє вам в 50 миль на годину...

+475
Sebin Davis 27 лип. 2010 р., 07:56:54

Це рідкість, але це не так рідко.

Згідно японської Вікіпедії:

Це часто, щоб мати 2 кредиту сцен для фільмів, телепередач і т. д.: Відкриття і фінал. За загальним правилом, Відкриття кредитів студію, основних виконавців, продюсер, куратор, письменник і т. д., і закінчуючи кредитами весь персонал.

В японських фільмах, вони часто мають відкриття показали всі кредитні і опустити кінець 60-х роках. Проте, у 70-х і 80-х, кредити стали спліт до відкриття з важливих кредитів, і закінчуючи іншими. В 90-х і пізніше, він став звичним для відкриття, щоб показувати тільки назва, а в фіналі грає пісня перераховуючи всі кредити.

Однак, більшість з 60-х і 70-х аніме ОПВ навіть не список який-небудь кредит, тільки показуючи анімації та пісні, іноді з ліричними (якщо тільки я мабуть дивився не telop версії...). Навіть якщо вони перераховують кредитні, це схоже на нинішню тенденцію (виробничі-пов'язані кредити), але там були деякі, які включали акторів (з близько 25 аніме ігри, що я дивився):

Примітка: 声の出演 такий же, як і ЧВ (голос персонажа).

+471
Paul Norman 14 трав. 2019 р., 15:41:53

enter image description here

так стіни будуються всередині острова Параді, де король фріц з элодия втекла після того, як кобила виграла війну проти титанів. Я думаю, що ця стіна повинна була служити захистом від кобили, але голова не пояснив ще.

+465
Min Ming Lo 13 лист. 2014 р., 07:52:39
Д. Сірий-людина-це серія манга Кацуры Hoshino про "екзорцистів", які борються "Акума".
+462
gardengirl47 10 серп. 2014 р., 20:41:13

Останні дуги Boruto: Наруто наступних поколінь , здається, повністю покривають сюжет фільму.

Чи є різниця (з точки зору сюжету, анімація, бої і стиль малювання) між цією дугою і у фільмі і в серії?

+447
barksdml 28 жовт. 2011 р., 20:14:51

На моє переконання це Лелуш, але з промитими мізками від своєї дорогоцінної пам'яті як Наннэлли і більше і rewriten як тактик для королівської сім'ї Юлія має подібність з Лелуша і виключно під час бою між Сузаку і Синь Х'югу Shaing Сузаку визнає, що це і як thefightgoes на Юлій "Лелуш" стає погано і починаю згадувати, що і особливо у Вікіпедії він пояснює, що він був вигнаний Акито

+436
user7552 10 лют. 2014 р., 11:21:31

Він зробив це так, як ви описали. У першій главі манги він проткнув кинджалом в око, щоб довести собі.

enter image description here

Це ж історія в аніме. Хоча, як зазначалося в коментах від Балінта, її вистачає з будь-якого аніме, за винятком спецвипуск під назвою "Епізод Луффі"

+405
raspberrykid 24 січ. 2017 р., 10:52:54

Я зараз дивлюся один шматок і я в тій частині, де Луффі намагався втекти з Імпел Дауна. Чорна Борода з'являється на вході в Імпел Даун, коли Луффі і Ко. починається втеча від 6 рівня.

Я не зрозумів, що Чорнобородий шукає в Імпел Даун. В першу чергу, я думав, що він хотів боротися Магеллана, але після того, як були отруєні, я думаю, його мета була не в цьому.

Яке призначення бороди?

+381
user19545 26 черв. 2018 р., 16:51:07

Я не думаю, що не має нічого спільного з реальною міфологією. Це просто стилістичний вибір виконавця Yuki Midorikaw більше, ніж все інше, щоб зобразити екай таким чином. У давнину маски використовувалися, щоб зобразити істот і персонажів в ході гри і ритуали.

Схоже, що в манзі і аніме представляють екай, коли в людському вигляді, подібно до звичного погляду примари носити трикутні пов'язки на голову.

+354
Jeremy Tarpley 23 лют. 2012 р., 17:20:54

Кращий спосіб описати це не знання, а свобода. Люди, які були відправлені на Марс, не всі "вчені уми". Там були деякі нормальні люди (як видно в нинішні зусилля по колонізації Марса), але цих людей легко маніпулювати, як видно в тому, як "лицарі" присягнули на вірність в обмін на Aldnoah, і таким чином придушив маси.

У людей немає свободи. Вони голодують, їдять кріля, щоб вижити (див. сцену, де граф Saazbaum їсть курку в перший раз), так що останнім часом розвиток науки з 1980-х років не був "вченою", ні "вчити", або ці люди. Замість цього, він був збережений в таємниці лицарями і "цар". Ось чому принцеса Asseylum побажання миру між Землею і вгору, так що люди більше не страждають без знання або свободу, так що торговий шлях для обох можуть бути отримані і, отже, людина може бути "щасливий".

Так що відповідь на питання: знання, віра-це набагато краще, але це не так ефективно використовуються, як немає жодної свіжої думки чи свободою думки. Якщо "знання = сила", то люди не мають ні.

+320
tilliesjuria 24 бер. 2014 р., 01:35:29

Згідно Сталевий Алхімік Вікі, Троянда, персонаж, який з'являється в Ліор дуги ФМА, є "Томас" за прізвища. У той час як у Вікіпедії запис на ній просто ставиться до неї як Троянда, швидкий пошук Google для фма троянда дає кілька результатів для неї, як "Троянда Томас".

Однак, я не пам'ятаю, щоб Роза ніколи не називають інакше ніж "Троянда" в ході або Сталевий Алхімік аніме або манги. (Це, звичайно, можливо, що я не пам'ятаю в аніме 2003 дуже добре, так як я запоєм дивилася його рік тому і, можливо, пропустили деякі деталі.) Що походження її передбачуваної прізвища, і це взагалі-то "чиновник" у будь-якій якості?

+304
iii 14 серп. 2018 р., 11:09:36

З тієї ж причини він зміг defeate Йотсуба Кіра: коли він торкається до відома, що він колись належав, він тимчасово відновлює/ зберігає свої спогади.

Я не знайду посилання зараз, але деякий час після першої великої розв'язки на півдорозі через мангу, світло пояснює Рюк/ нам, що він тримає фізичний контакт у замітки за допомогою корсета. Поки він чіпляє записку, яку він колись належав (і в якийсь момент йому належало все, що стало частиною людського світу в якийсь момент), він тимчасово тримає його спогади. І так як це старий ошуканець світла, тимчасово буває кілька місяців.

Я піду знову по манзі наприкінці цього тижня і сподіваюся, що зможу знайти chepter.

+300
Brayan Loayza 31 груд. 2018 р., 14:00:32

enter image description here

Гэнсикэне це манга за Shimoku Кіо про коледж клуб для отаку і отаку-орієнтований спосіб життя. Вона була адаптована в кілька сезонів аніме. Цей тег також містить огляди серії "Гэнсикэне": Nidaime.

Назва шоу-це скорочення від клубу ім'я: гендай ШіКаку Бунка Кенkyuukai (現代視覚文化研究会), яке перекладається як "товариство з вивчення сучасної візуальної культури".

Розповіді в основному складається з гумористичних посилань на інші манга/аніме/відеоігри та багатьох інших аспектів культури отаку.

См. також:

+291
TheGass 24 квіт. 2017 р., 05:25:45

Завдяки paulnamida коментар, це піджанр 異世界 (isekai, "інший світ") називають 異世界転生 (isekai проекту Tensei, перевтілення в іншому світі).

Nicopedia (японська) має ексклюзивну запис для цього жанру.


На їх думку, визначення

元の世界の住人が死んで異世界で生まれ変わり、新しく人生をやり直すというもの。

Жителі оригінальний світ помирає, перевтілюється в інший світ, і почати нове життя.

Вона існувала принаймні з 1988 року в Японії з новою історією аура Dunbine боєць, в 3-епізод OVA з Баттлер аура Dunbine.

古くから存在するジャンルで、日本のアニメでも80年代後半で既に近い特徴を持った"нова історія аура DUNBINE Баттлер"が登場している [...]

У жанрі, який існував протягом тривалого часу, у другій половині 1980-х був японський аніме нова історія аура Dunbine боєць , який має схожі характеристики [...].

Причиною смерті може бути що завгодно, але однією з найбільш примітних викликана вантажівку, в якій це називається "реінкарнація вантажівка".

転生なので異世界に行くには一度死ぬ必要があるが死因は様々で、トラックに轢かれて死ぬ、事件に巻き込まれて死ぬなど様々である。特にトラックに轢かれて転生する場合は"トラック転生"と呼ばれている。

Так це треба один раз померти, щоб перенестися в інший світ, тому що це реінкарнація, існує безліч причин смерті, як бігти за вантажівкою, потрапивши в аварію і т. д. Особливо, для реінкарнації після запуску під вантажівку, це називається "реінкарнація вантажівка".

Деякі видатні твори в цьому жанрі:

 • アルバート家の令嬢は没落をご所望です (дочка Альберта Хаус бажає, зруйнувати)
 • 異世界はスマートフォンとともに。 (В Інший Світ З Моїм Смартфоном)
 • 賢者の孫 (Kenja немає Маго)
 • 公爵令嬢の嗜み (здоровий глузд дочка герцога)
 • この素晴らしい世界に祝福を! (KonoSuba)
 • 転生したら剣でした (у мене був меч, коли я реинкарнировался)
 • 転生したらスライムだった件 (той час, що я перевтілився у слиз)
 • ナイツ&マジック (лицар і магія)
 • 本好きの下剋上 〜司書になるためには手段を選んでいられません〜 (опаляющий Книгоеда)
 • 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~ (Mushoku проекту Tensei)
 • 幼女戦記 (Сага про Таню зло)

Що стосується причини, чому є багато робіт з цим жанром останнім часом, Кевін фу відповідь на подібне питання буде також застосовуватися тут:

Але причина, чому немає напливу їх використання є той факт, що в даний час він продає при використанні в лайт-новел, манга, аніме або назва.

+289
jblanche 8 вер. 2019 р., 15:06:41

В новини сайту кращі Темпест дерево початок/Genesis був фактично відповідальний за Чорного Заліза хвороби, яка бере участь перетворюючи людей в залізо/чорне залізо. На викии написано це...

Чорний праска хвороби (黒鉄病, Куроганэ час) - це хвороба, думають, було викликано пробудженням дерево новини сайту кращі. Це насправді викликана дерево початок намагається зупинити дерево новини сайту кращі від пробудження.

Але що б цього досягли в перетворенні людей в Залізо і як це зупинити дерево новини сайту кращі/Результат від відроджуються на Самона?

+264
Rick Roy 12 вер. 2014 р., 06:29:54

Таким чином, але не обов'язково. Всі 3 з них, спробувала передати, Мадара і Саске, це Учіха адже таким чином вони декілька тісно пов'язаних, але це не означає, що їх батьки чи бабусі і дідусі були такими ж людьми. Це лише означає, що коли ви йдете шлях назад у них яку-небудь LineAge Індрі, але це було десятки поколінь раніше. Цілком можливо Индрас дітей, щоб розкласти досить, що ви могли б груп сімей, чиї лише зв'язок між ними і будь-який інший Учіха-це Індра. Ймовірно, вони теж іноді виходять заміж за Учіха, який допоможе урізноманітнити генофонд.

Дійсно, так довго, як вам уникнути своїх братів і сестер і двоюрідних братів, проблема інбридингу майже не існує у будь-якому випадку. Ґрунтуючись на тому, що було показано, клан був, напевно, кілька сотень міцних до мордобою, так що там, ймовірно, буде великою кількістю Учіха, щоб вибрати з без інбридингу бути реальною проблемою. Звичайно, це буде іноді відбуватися, але коли справа доходить до цих 3 спеціально, там, швидше за все, ніяких серйозних відносин. Мадара може бути багато великі дядьки з ними, і спробувала передати і Саске може бути прямим двоюрідні, але ближче всього ми можемо припустити, враховуючи, що ми знаємо Obitos батьки не Sasukes, але не відносини між батьками, і Мадара і його братів не було ніяких відомих дітей, закінчуючи його безпосереднім сім'ї.

+245
Raju Meazi 27 січ. 2019 р., 13:13:53

В залежності від вашого визначення наповнювач, я б сказав, Так, дійсно, є наповнювач арок в манзі.

Я кажу це з кількох причин.

 1. Іншої відповіді тут, як я пишу це передбачає, що манга-це завжди оригінальний контент, який не відповідає дійсності. Хоча це найпоширеніший спосіб робити речі (адаптації манги в аніме) є звичайно випадки адаптації аніме у вигляді манги (наприклад, Мадока Магіка).
 2. Розглянемо цей телевізор тропів сторінки. Він пропонує декілька визначень наповнювача. Одне те, що "не у вихідному матеріалі". Однак, його також можна вважати чимось ", не пов'язаних з основним сюжетом", який не обов'язково означає, що дуги наповнювача ексклюзивні спеціальні пристосування.

Наприклад, розглянемо дуги Екскалібур в Пожирача Душ манга, які також з'являються (майже дослівно у деяких випадках) в аніме. Вони не мають ніякого практичного впливу на спільну історію - вони існують просто для комічного ефекту. Якщо ви пропустили ці глави, в цілому історія нічого не втратить.

Тому, так, манга може мати заповнювач, тому що наповнювач може бути визначена як все, що не має прямого впливу на основний сюжет.

+193
Brad Ellis 29 квіт. 2018 р., 23:56:57

Він дозволив йому залишитися, тому що багато членів організації були свої мотиви і знав, що вони зрадять спільних зусиль в той чи інший момент. Всі вони пропали безвісти нинс, що означає лояльність до організації, був явно не в верхній частині їх список. Багато з них були навіть просто шпигун або досягнення своїх цілей. Йому це було не важливо, як довго, як він може використовувати їх для досягнення безпосередніх цілей. І кожен із них думав, що вони в кінцевому підсумку перехитрити, контроль і здобути перемогу над іншим, як у них все відмінно ніндзя.

 1. Біль/Конан показали, що вони ніколи не мав намір іти разом з оригінальною план Тобі по. Тобі був в курсі цього, принаймні до певної міри. Очевидно, недовіра між двома.
 2. Орочімару був великий перебіжчик час і вони завжди знали, що він був там, щоб шпигувати за ними і мав свою власну порядку денного.
 3. Кісаме тільки пішов разом з Тобі, як тільки він показав, що він був справжнім Mizukage. В іншому випадку здається, що він насправді не було ніякої відданості іншим, ніж він був, що він робив у той час.
 4. Його союз з Кабуто, він знав, що йому можна довіряти, але співпрацює з нею у будь-якому разі за всіх перерахованих вище причин.

Він також не думав, що Ітачі знав стільки ж, скільки він зробив або як він (а testiment до яким хорошим ніндзя він був). Також йому сподобалася ідея мати додаткову Sharingans висить навколо у разі, якщо він мав потребу в них.

+188
agnotek 28 лип. 2012 р., 12:35:07

Я хотів би купити для своєї колекції копію Тома куля Дракона 1 кольоровий і без цензури або близькі.

Переглядав я знайшов до сих пір:

 1. Звичайний об'єм 1 непідцензурний, але немає кольорових сторінок.

 2. Колекційне видання має кольорові сторінки, але це цензура.

 3. Віз великий, має кілька кольорових сторінок, але цензурі і дійсно великий.

Я помиляюся? Будь-який інший вибір?

+167
Devera Thom 12 трав. 2017 р., 00:43:15

Я думаю, що Makato відновили свій час стрибали і сходить до часів в майбутньому. І їй в майбутньому займає історична живопис реставрація професії, так що Чіакі минулого (коли вони були в середній школі) можуть прийти і подивитися картини він хотів бачити.

Насправді, - сказав Чіакі, що запис картини були знайдені в цій конкретної епохи.Після цього картину не знайдено.Це означає, що makato був насправді тітонька відьма, хто раз стрибнув, щоб зайнятися реставрацією так що Чіакі в майбутньому міг бачити його.також вона згадала, що вона зробила стрибати по часу в минулому.Також в ідентичності фільмі тітонька відьма була дуже маловідомий і загадковий чоловік......у неї дуже мало друзів.

Вона також виявила ніякого хвилювання, коли вона почула makato розповідав про свою аварії.{тому що вона знає, що makato("сама", як мені пояснювали)не вмирають.(якщо вона насправді не відьма лол).І ця картина дуже важливо, тому що це зробить Чіакі з майбутнього, щоб стрибати і він буде зустрічатися з makato}.Makato навіть у фіналі було сказано, що вона дізналася, що вона хоче зробити в майбутньому, але це був секрет...і професії вона хотіла взяти реставрації картин і вона буде в кінцевому підсумку тітонька відьма в майбутнє і Чіакі б знову з нею зустрітися, і хотів дати їй час семимильними {або якимось чином їй вдається змусити їх повернутися на час зі свого шкільного життя, коли картина була там, щоб відновити, так що makato останніх можна зустріти так і буде нескінченна пульсація{це може звучить дивно, але на мій погляд якщо makata майбутніх стрибків у минуле, то минуле makata, коли вона досягне за цей час майбутніх makata вчинили тимчасової стрибок вона буде стрибати знову, і це буде створювати нескінченні пульсації}.

Я не впевнений, якщо Makato б коли-небудь зустрітися з Тіакі в майбутньому, але, як тітонька відьма вона чекає його, і вона відновлює картину в надії, що навіть якщо він не зустрінеться з нею в майбутньому вона буде відновити картину так, що майбутнє Чіакі, коли він зробить тимчасової стрибок був би здатний задовольнити Makato сама знову в минулому.

на жаль це довго і нудно і мій англійська це жахливо.....

+148
Cbeez 25 квіт. 2013 р., 11:59:56

У ФМА Братство, він сказав, що істина спостерігає за всім алхімічним бірж у світі.

Сутність біля воріт, що називає себе правду:

Моє питання, якщо істини не існувало б неможливі подвиги, такі як людські трансмутації бути можливо? Таке могло б бути можливим?

+86
AJ Sue 11 трав. 2014 р., 05:26:13

Карлик в колбі, з Сталевий алхімік: Братство, розглядається в пастці всередині колби під час своєї першої появи.

В один момент у серії, карлик заявляє, що його найбільше бажання-залиште колбу (з ФМА Викии):

Будучи гомункулом без форми, карлик в колбі не може виконувати будь алхімії свого. Крім того, хоча фляга була єдина річ, яка тримає його в живих, [Гном] бажав існувати поза його.

Однак, за осміліли частини вище, схоже, фляга якось тримати його в живих (хоча він тільки закорковано всередині нього). Як це зробити, і як би йому померти, якщо він пішов?

+49
Panddora 28 жовт. 2014 р., 01:55:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil