Різниця між обмеженим тиражем і стандартне видання

Я хотів купити якогось аніме. Але коли я заходжу на Amazon, є стандартна і Limited Edition для певного шоу. Але обидва говорять, хоча вони містять 4 дисків. Я дивлюся розпакування на YouTube за певні серії (наприклад, іменем і ім'ям:) і там, здається, не бути жодної різниці між двома до того ж товстіший коробки (який виглядає кулер на полиці). Може хто-небудь пояснити це мені? Посилання, картинки, і приклади було б здорово, спасибі!

+621
Nagaraj Juro 31 жовт. 2019 р., 01:34:38
34 відповідей

Я думаю, що вона ні одного з них, не садист і не мазохіст (чи, може турбувати їх у той же час, залежить від того, як ми дивимося на це). Але вона без розуму (я маю на увазі психічно ненормальний) дозвольте мені пояснити вам, чому.

Що Дзюнко дійсно любить не боляче або боляче, що вона любить це відчуття розпачу, чи то вона його почуття або змушуючи інших відчувати. Так що якщо хтось або сама відчуваю розпач проходить через завдаючи їм шкоди або болю, то вона, не вагаючись, щоб зробити це. Але як я вже сказав , Вона божевільна, тому що у неї є парадокс, який тримає петлю в її свідомості. Парадокс у тому, що вона хоче, щоб інші відчувають відчай, але вона теж хоче відчути відчай, тому що її почуття розпачу робить її щасливою, але проблема в тому, що для того, щоб відчувати відчай, вона, щоб, наприклад, вбити кохану людину, але якщо ми думаємо про це, якщо ви любите когось достатньо, то ви не вбити його, але вона хотіла вбити тільки заради цього відчаю. І найгірше, що навіть якщо ви хочете покарати її за те, що вона зробила, ти не можеш, тому що вона буде відчувати радість, будучи в розпачі, якщо б Ви були, щоб покарати її. Так вона втратила разі, один божевільний на нього.

Тому її розум-це obcessed з відчаю не обов'язково з мазохізмом чи садизмом, вона просто сходить з розуму.

+913
Cody Poll 03 февр. '09 в 4:24

Походження є, можливо, дивно, справжнє життя! Це відбувається серед дітей в Японії і в інших країнах.

enter image description here

enter image description here

+875
user3490999 19 квіт. 2018 р., 14:35:25

Враховуючи, що Вегета не сенсі сайт genkidama провести Kuririn, можна припустити, що Ки-це не обов'язково бойова сила. Гохан також тільки помітив сайт genkidama, побачивши, як величезний це було в небі.

+849
Patrick CL 10 вер. 2015 р., 15:09:45

Є ще одна причина для неї, щоб бути сумним (крім того, що вже сказано в інших відповідях). Це Широ залишивши вежу з годинником. Це зробило б її нещасною весь час.

На початку епізоду Рін дуже щасливий. Там синє небо і вона біжить з Широ до занять і посміхається йому, а просити його прогулятися з нею після занять. Але через кілька секунд Широ робить сумний вигляд. Трохи пізніше Рін просить його приєднатися до Годинникової вежі і продає її добре:

Приєднавшись до магії асоціацію не без своїх плюсів. Фактично більшість людей будуть стрибати на ідею

Широ відповіді

Так, напевно ви маєте рацію...

Це буде щасливий Рін закінчується. Інші персонажі отримують подібне лікування. Сэйбер і Широ жити в Авалоні на всю вічність після того, як маршрут долю і Широ і Сакура живуть в будинку Эмии, і він відмовляється бути героєм. Це те, що Рін збирається робити, бути щаслива з ним годинну вежу.

Але потім вона згадує Арчер. На наступний ранок прокидається Широ і Рін, крім нього. Схоже, вона була там на деякий час, так що, можливо, вона була дивлячись на схід сонця, поки він спав. Я думаю, що вона пам'ятає, Арчер. Вона обіцяла йому зробити Широ щаслива, вона бере його, щоб побачити меч. Рін знає, що це буде гойдатися розум Широ до того, що він дійсно хоче, і це, звичайно, робить. Коли вони повертаються голові Рін в плече Широ. Вона відчуває себе вразливим і сумно, тому що її рішення буде робити.

На наступну ніч Широ говорить, що він склав свій розум, щоб залишити магічні Асоціації. Він питає:

Хіба ти не здивований?

Звичайно, вона не була, візит до шаблі так, що він вибрав шлях, який веде його до щастя. Вона мала 1 цілий рік в Лондон, щоб відвідати шабля і вона не (Широ, мабуть, не було відомо, що місце існує). Навіть якщо Рін каже, що це так, що він зможе засвідчити свою повагу шабля і він говорить спасибі, мене є, це багато значить, це не має нічого спільного з цим. Це просто для щастя Широ (проти її власного).

В кінці епізоду вона стала, напевно, дивиться на сонце в очікуванні Широ. Він нагадує їй знову Арчера. Потім вона каже солодкі речі:

Все це приведе наш розкошуючи, я просто знаю це

Вона також каже, що вона збирається слідувати за ним. І в кінці його (Лучник) посміхається. Самотність було проблемою Арчера, тепер, Широ і Рін на його боці, він може бути щасливий герой.

В долю порожнисте Атараксия (я не читав його, але я бачив цю сцену в YouTube) там є сцена, де ми бачимо майбутнє Рін. Вона каже, що вона дасть Широ щастя більше, ніж хто-небудь. Його щастя, перш ніж її власні.

Висновок: на початку епізоду-це реальність. Рін дуже задоволена. Вона йде на навчання біг і обертаючись і посміхається Широ, коли говорила йому, щоб прогулятися з нею після занять. Проблеми приходять, коли Широ робить його сумне обличчя і Рін стикається з реальністю, що бути разом у вежу з годинником-це її мрія світ, а не його. Здаюся, що завдає їй болю (особливо після того, як він вже майже погодився на це), тому вона починає сумно після 2 днів весь час.

+778
Galak Fyyar 6 лют. 2015 р., 23:28:27

В епілозі в пінг-понг, ми бачимо цей газетний заголовок.

newspaper headline about Kong Wenge

Через п'ять років після натуралізації, нарешті, путівку на Олімпіаду для Tsujido венге

Тепер, я не знаю японський, але я можу прочитати це на самому початку японського тексту:

辻堂文革(中国名 孔文革)

Це призводить до

Tsujido венге (китайська назва Гонконгу венге)

Це свідчить про те, що Конг венге відомий як "Tsujido венге" в Японії. Це тому, що це не має сенсу для 中国名, щоб просто бути з посиланням на китайські ієрогліфи (кандзі) на його справжнє ім'я мені дали "中国" (тобто "Китай" або "китайці" в сенсі національності), але знову ж таки, я не знаю японський.

Є у Всесвіті причина такої розбіжності? Можливо, так він хоче грати для Японії, йому краще з японської прізвищем? Я думаю, що школа-Конг грав був Tsujido, і це також видається актуальним.

+722
Zubair Alam 23 бер. 2014 р., 10:35:20

З-за другого сезону, вона Жриця Каїна (уособлення острова підсумками). Так що це візуальний ефект пробудження її сили за те, що змогли зламати зламати (наприклад, коли вона воювала проти Lydianne Дідьє (Райдер танк) у другому епізоді другого сезону). Тоді ж автор розповів нам, що Асаги-це Жриця Каїна безпосередньо.

+704
user162206 12 лют. 2017 р., 06:34:54

Shaman King manga cover

Шаман Кінг - це манга Хіроюкі Такеи. Йо Асакура, головний герой серіалу, є шаман - посередник між слів живих і мертвих. Історія слід за ним, як він намагається стати королем шаманів, вигравши боротьбу Шаман - це конкурс, який проводиться між шаманами кожні 500 років.

Оригінальна манга була дуже популярною, було продано більше 22 мільйонів копій в Японії в 2007 році, в той час як нові томи, також дуже популярні як у Японії, так і в США.

Інші ЗМІ (крім манги і її аніме-адаптації) включає в себе тринадцять відеоігри, саундтрек компакт-дисків, і колекційна карткова гра.

См. також:

+698
Praketa Saxena 28 груд. 2014 р., 22:29:47

Якщо у вас є Черчілль Я, але шльопнути треку кришки і все тут, без фактичного отримання більш пізньої моделі, яка вже є. Або рознесеною бронею на іншу модель танка VK. Все було зроблено/спроектовано до або під час 1945 року, але ніколи не споряджав таким чином. Це дозволяється?

+694
SuperK 22 січ. 2014 р., 19:33:01
Під високим тиском без каната (або, "поза межами") - це світлий роман, написаний Nagomu торії та проілюстровані Чисе Камои. Це надприродний зріз життя розповідь про гімназистів з нелюдськими здібностями в світі, наповненому явища. Він також має аніме-адаптацію.
+686
poseid 22 жовт. 2010 р., 16:25:38

Those Who Hunt Elves art (not sure what kind?)

Ті, хто полюють на ельфів (або Ельфійська Жо Кару моно-Таті) комедія бойовик/пригоди манга написана ю Ягамі. Вона була адаптована в 2 сезону телевізійного аніме режисер Кадзуеси Катаяма і вироблена групою ТАС. Історія 4 мисливці на ельфів (і Ведмедик-як межпространственная здатні дозування туалетного паперу), які потрібно знайти 5 фрагментів заклинання для того, щоб переміститися назад у свій будинок.

Публікація манги почалася публікація в 1994 році і охопила 21 томів. Обидва сезону аніме складався з 12 епізодів, перший вийшов в ефір у жовтні 1996 року, а другий вийшов в ефір у 1997 році.

Для отримання додаткової інформації див.:

+678
akashi 17 серп. 2011 р., 14:25:10

Я припускаю, що мій коментар здався answery & я використав, щоб мати такі теплі спогади хлорки, так що тут йдеться. Відмова від відповідальності: якщо ви готові прийняти ледачі наповнювач пишу як відповідь, не читайте все що нижче цю заяву, тому що завтра у мене немає занять, тому я вирішила писати і згадувати.

Причини уособлення Zanpakuto не безпосередньо відображають їх шинигами

Літературний глузд підказує наступне:

  • Характер перекриття непопулярний & інакше погано. Ви не хочете давати кожен персонаж фокус-клон. Він просто погано пише познайомити партнерів як повні двійники. Інша справа, коли що клон-персонаж співвідноситься з ким-то ще (все в Наруто, хто був як Наруто) або документ, що замінює його (і в Наруто, коли Сай був новий Саске). Ті, як правило, добре (але не варто зловживати, Наруто).
  • Недолік матеріалу - це головна причина всіх проблем відбілювач ніколи не зустрічаються, - це факт. В іншому випадку, він би ще бути коханим Локомотивом, ніж вибувати флагман розваги. З однаковими сюжетами, новими героями або з упором на персонажів здатися ОК ідея здається свіжою.
  • Наповнювач дуги demaaaand одноразові конфлікту, тобто, іноді ви отримуєте ті, знаючи, що вони просто тягнули час, так що вони навіть не намагаються здатися цікавою і деколи ми отримуємо змінюють правила гри, і ти плачеш, знаючи, що милі дівчата, не марно буде померти або піти. В даному випадку, все було загорнути з усмішкою на заході сонця ", хоча у нас були наші розбіжності, ми будемо рухатися вперед". Майте на увазі, доставляти це може буде банально, тому він часто стає кинулися.
  • Їжу для роздумів теми або питання, як ваш, - це сюжет очікування до кипіння, але занадто часто залишається пшик без подробиць. Що приводить мене до мого наступного припустив точки,
    • Саморефлексія/прийом передбачає роботу з частинами себе, які тобі потрібні і як їх досягти. Як, Ічиго внутрішній світ реагує на хороший (рідне місто, а може і більше) і погані (дощ на все, що тоне в ньому) в його житті. Але його розчарування з самим собою перетворилася в досвідчений старий, і інстинкт-людина, тварина, створити попит, що Ічиго повинен бути сильнішими, щоб подолати перешкоди. Рукія, милий шибеник/солдат зосередилися на бойовиків, але і внутрішнє зачарування красою тільки бачив в ній натхнення з Шиба Міяко (Кайена дружина), Бьякуя-це мистецтво і сила, і можна стверджувати, що це представляється в її zanpakuto втілення. Також соді не клинок в цю дугу бентежило, що первинна особистість Рукії робить її просто військовий інструмент. Хоча повноваження силою сприяє почуття пригнічення, щоб переконати духів битися з сініґамі, базових ідей немає у більшості з них-або просто таємно склала причин, щоб рухатися сюжет, тому що наповнювач рідко пристойне напрямок.

Це просто відкриті здогадах, що має благі наміри, змусивши уболівальників розгорнути на персонажів, які їм подобаються, отже, ці два приклади нагорі і наступна заключна частина.

[Домисли]

Kazeshini особистості є той, який Hisagi ненавидить не тільки з-за того, як він, а хто він -- розширення його душу. Він не підкреслити з Kazeshini, що робить його частиною себе він не може визначити. Kazeshini відображенням цієї плутанини, тому вони не погодитися. Крім того, якщо вони зустрічаються на півдорозі, не будуть заглушатись страхом (вбити) або розчарування (що здається слабким). Досягнення Банкая-це, напевно, про звільнення невпевненість & заборон, щоб стати повністю або просвітленим-ви знаєте, зростає з мечем, а не проти/від нього-або це була початкова ідея.

[/Припущення]

+678
Leen Droogendijk 29 серп. 2019 р., 18:23:54

enter image description here

У Counter-Strike: глобальний наступ нової шкіри був випущений під назвою Акіхабара прийняти. Опис шкіри:

Потужна і точна гвинтівка з оптичним прицілом Aug компенсує свою довгу перезарядку низьким розкидом куль і високою скорострільністю. Він має прикрашені теплопередачі вініл з аніме обкладинки журналу.

Так мені цікаво, це насправді приходять з реальної обкладинки журналу аніме? Чи це просто якийсь звичай у будинку працюють клапана? На дівчину за прикладом слова "Fazik" позначені на ній уніформа; можливо, художника або що-то?

enter image description here

Ось вам альбом з фотографій шкіри питання.

+656
wim van Leeuwen 13 жовт. 2012 р., 04:57:26

Сато був частиною морської піхоти США в минулому.Він був частиною ультра-елітної частини бойових діях у В'єтнамі.

Так в останньому епізоді ми бачимо Сато минуле, як морський і Сато в даний час захоплений американськими.

См. також: http://ajin.wikia.com/wiki/Sat%C5%8D

+628
Aryvd 30 черв. 2012 р., 09:01:48

Я знаю, що Сатору та Айрі не зібратися в аніме. Вони разом в манзі?

+619
Robert Martirosyan 23 квіт. 2017 р., 00:22:58

Зазвичай, все сіро-червоний колір, але чому черо Улькиорра був зелений? Це означає, що вона могутніше? Що робить його таким різним?

+598
Harry Saqs 8 трав. 2015 р., 04:31:10

Як же все за "злодійство бзік" працювати? Він повинен доторкнутися до жертви, або він може зробити це на відстані? Це все описано в манзі, офіційна книга, фільм або щось?

+560
David Jesse 29 січ. 2019 р., 18:35:41

Цей мем був поширений в англомовній частині інтернету, але досі ніхто не знає її справжнє походження. Я шукав щось подібне в японській сфері інтернету і я не знайшов нічого. Наскільки я знаю, начебто і не існує в аніме. Так, там були розповіді про kouhai бажаючи бути з їх семпай, але не схоже, що це могли бути вихідцями з аніме.

Які аніме могла б почати цей мем?

+537
Gonzalo 19 квіт. 2014 р., 01:31:50

Я був затятий фанат Наруто і дивився всі епізоди один за іншим і дійшла до кінця партії в той час. Це було 2 роки тому, я думаю, і я останній раз дивився епізод 220 або що... просто після реанімації дзюцу і т. д. В той час як у світі йде війна. Потім він став один епізод в тиждень і я перестав дивитися і подумав, що я знову підняти її, коли вона буде закінчена. На жаль! Це все ще відбувається, але я чув, що вона закінчиться до грудня цього року. Але тепер я не впевнений, що пам'ятаю весь сюжет і знову підняти його не будуть, що приємно. Так може, варто подивитися його весь і пропустити епізоди наповнювача! Таким чином, я можу приєднатися поточного епізоду протягом місяця і подивитися фінал, як повітря.

Або якщо я дивлюся фільми Наруто, у нього така ж історія і персонажі і розповісте про всіх важливих речей, щоб знати, перш ніж братися за поточні епізоди, які йдуть на сьогоднішній день? Фільми заощадить мені багато часу і неприємності, але їх буде достатньо?

+504
Eldar206 25 вер. 2016 р., 11:05:52

Тому я завжди помічав це протягом багатьох років перегляду аніме, я завжди дивлюся на персонажів аніме і вони, здається, щоб Чумацький/розмиті текстури на шкіру/одяг. Це не помітно для людей, але сподіваюся, ви бачите, що я маю на увазі з цими картинками.

(Клацніть на фотографії і збільшити для кращого уявлення про те, що я маю на увазі.)

enter image description here

enter image description here

Я скопіювати і вставити фотографії в Photoshop і з допомогою інструмента " піпетка на різних ділянках шкіри і одягу. Колірні коди скрізь стрибати, тому вони не можуть бути твердими.

Чи може бути, що ці кадри були відскановані певний Дої? Можливо, що в результаті редагування програмного забезпечення, як після ефектів? Або, може бути, це фактура паперу?

+501
ula291289 16 груд. 2011 р., 04:55:44

Сарутобі Hisuzen сама ніколи не переобраний на пост Хокаге з Конохи. Оскільки він був у попередніх Хокаге, він був просто представлений як Хокаге після смерті Намиказе Мінато сама(четвертий).

Причини, Всі знали, що Данза був не підходить людина для посту Хокаге.

Jiraya сама була походив навколо, щоб знайти учня, який збирався принести мир у світ шинобі, і Ooruchimaru був дуже погана людина і Тсунаде сама і не прийняв пост Хокаге (це було, поки вона не зустріла Наруто-Сан).

Оскільки він був просто представник, він ніколи не називали п'ятого.

+479
pantiley32rus 15 бер. 2010 р., 01:52:44

Я знаю, що в Сейрейтей є багато різних видів bankais і було цікаво, якщо Ічиго-єдиний, який повністю змінюється, коли він активує свій банкай.

+452
Mackenzie 25 бер. 2011 р., 01:35:53

В глибині поля: фаза 6, виявлено, що Рікко і Dekomori займаються якоюсь рольової гри в кімнаті. Вони, здається, роблячи вигляд, що картонні коробки, які вони носять меками.

Rikka and Dekomori sit in the clubroom, wearing cardboard boxes

Попередні епізоди з глибини поля зобразити, як вони уявляють свою роль-грати, бій пройде.

+417
Kuchiru 11 лют. 2017 р., 05:25:57

Ви могли б обґрунтувати його корисність, як воїни не комфортно носити інші речі в бою/не в змозі зберігати свою зброю/спорядження максимально ефективно і таке. Або це свого роду уніформа. Буквальне, або як усвідомлює себе персонаж, який не знає, що вони забудькуваті, тому їх носити одне і теж кожен день, щоб уникнути не визнав. Або, щоб привернути увагу. Або щось. Або у випадку з примарами, це може бути вбрання, що вони померли. Або перевертнів - маючи обмежене розуміння суспільства, тому вони не бачать нічого поганого в носінні того ж матеріалу.

+393
Rajat Sahoo 14 жовт. 2019 р., 07:05:18

Я припускаю, що ви говорите про аніме версію, яка відрізняється від версії манги.

Хоча це не показано на екрані, це дуже запропонував, що Хідейосі був спійманий в боротьбі між Сейду Такидзава і упир Норо. Насправді, ми останній раз бачимо втекти, перш ніж він відповідає * ^ * графіка звичайно, він був помічений Норо після того, як він з'їв руку Такидзава по.

+338
Sonia Pan 4 жовт. 2015 р., 14:10:04

Я бачив кілька аніме, де мішенню для грабіжників, в основному, поштові відділення, а не банки або інші місця, які могли б мати гроші. Це пристрій змови, який почався десь чи це насправді те, що грабіжники насправді піти на поштові відділення в Японії? Якщо це останнє, може хто-небудь пролити світло на те, чому поштові відділення є улюбленою мішенню для грабіжників?

Деякі приклади аніме, які грабували поштові відділення з верхньої частини моєї голови меч мистецтва онлайн і де чергу, помічник без індексу. Є, ймовірно, більше найменувань, де це відбувається, що я не можу згадати.

+297
mrexox 8 лют. 2015 р., 23:40:56

Це не те, що звукові гендзюцу перевершує. Звукове гендзюцу діє на різного штибу, так що робить doujutsu (техніки очей) марно бігти від нього, на відміну від ілюзій, які працюють на зір.

Що робить звук генджутсу більш ефективним користувачам Шарінган, тому що вони спираються на свої поліпшені здатності бачення, щоб протистояти найбільш генджутсу.

+292
TheChange 14 жовт. 2015 р., 03:15:33
Haikyū!! (ハイキュー!!?) японська сьонен-зайдиголова-спортивна манга написана і проілюстрована Haruichi Furudate. Виробництво склопакетів був зроблений аніме-адаптація режисера режисер Сусуму Mitsunaka, який транслювався з 6 квітня по 21 вересня 2014 року.
+288
YoItsChi 19 трав. 2010 р., 06:58:17

В останніх двох серіях, одним з правил дійсно кажуть, що якщо кількість нот смерті в людському світі перевищує 6, 7 записка не буде мати ніякого ефекту, поки один з інших записок або знищити сініґамі світу.

+254
Noha Sayed 7 лист. 2018 р., 06:14:15

Вони взагалі нічого не буду розповідати, але там були натяки на дуги Skypiea, флешбек Робін дуги, і острів Фішман.

+236
Will Han 10 квіт. 2013 р., 02:36:40

Насправді є не так багато посилань тут , але є дві версії цієї історії в грі, в безпечному режимі, де він був Юдзі даючи Казукі плече, масаж і 18+ режим, де у них був секс, не знаю з якої сторони аніме адаптовані, але я думаю, що це 18+ з цим неоднозначним, але це повністю залежить від спостерігача уява тут. У посилання в коментарях згадували, що вони думали, що епізод, порівняно з гри, так що просто йти вперед і, якщо цього недостатньо в якості доказу, тоді я залишу правильної відповіді кому-небудь іншому. Але так, вони сказали, що вони займалися сексом у грі.

enter image description here

+209
Darren Young 12 січ. 2020 р., 01:19:39

Як видно з http://mondaiji.wikia.com/wiki/Sakamaki_Izayoi він придбав

Влада сонця: Лев: орган по сонцю зазначено П'ята влада Західного Зодіаку Лев. Сила Лео заснований на міфі про Немейського лева, звіра, який був абсолютно непроникна для леза. Цей захист був терта з Идзаей і благословив його з тієї ж захисту від лез, що робить його можливим для Идзаей, щоб безпечно зловити спис Індри і кинути його назад. В останній ембріон 1, Мінотавр атакував Идзаей з прото Керавнос але він був абсолютно неушкоджений, незважаючи на те, що один удар від прото Керавнос може перевершити поняття "Слеш". Однак, ця Влада сонця не ефективні проти подарунків, які можна розбити подарунки зірок або вбити небесних духів, як показано в томі 12, коли гавкіт успішно рубонув Идзаей його Гарпе, хоча Идзаей послабив свою атаку і отримав лише невеликі травми.

Хто дав йому повноваження сонця і коли це сталося?

+208
MacMad 26 лип. 2012 р., 05:56:36

Що таке "жарт" Rimuru робить?

Як заявив на 絢瀬絵里 коментар і У. Це зауваження, швидше за все це відноситься до школі основні/учитель.

Читає відео-реакція японських фанатів, коли цій конкретній сцені транслювалося, всі називають "директором школи"

Інший японський віяло також писав про це статтю, в якій автор визнав свій власний досвід,

"皆さんが静かになるまで5分かかりました"の元ネタは学校の先生ですね。笑
そういう先生いませんでしたか?私の周りにももれなくいたのですごく笑ってしまいました。
"皆さんが静かになるまで5分かかりました"先生は全国区なのかもしれないですね。

Схоже, походження "знадобилося 5 хвилин, щоб ви всі заспокоїлися" - це шкільний учитель. лол
Взагалі таких вчителів не існує? Тому що, без сумніву, був один навколо мене, я дуже сильно сміявся.
Ці вчителі, напевно, у Національному виборчому окрузі.

Таким чином, це не тільки розважальний стежці, але і в реальному житті посилання.


Якщо це щось з японської культури, чому він подумав, що розвивалися гобліни і лютоволки з цього іншого світу зрозуміє це?

Ніхто не знає... але враховуючи, що він любить носик його місцеві жарти, я не думаю, що це дуже дивно для нього, щоб зробити це... може бути звичка, як дотепний чоловік?


Живі джерела реакції:

+165
James Beuerlein 24 груд. 2014 р., 21:01:53

Нещодавно, Сэнтай манзі була розпродаж і я вирішив купити сад слів і дітей які переслідують втрачені голоси на DVD/Blu-променів. Я зробив деякі дослідження, і від того, що я зібрав, Filmworks з сентая, як правило, пропонують більш низькі якісні переклади аніме (наприклад, якість відео) з більш дешевою ціною. Враховуючи, що ці фільми Макото Сінкай, я б очікував, що якість залишиться те ж, але у кого-небудь є спосіб перевірки цього твердження?

Це мій перший раз відразу при покупці DVD з дистриб'ютором аніме, тому я не впевнений, якщо Сентай Filmworks з авторитетними з точки зору їх якості відео при перенесенні за аніме з Японії.

+105
Parth Verma 21 черв. 2015 р., 23:37:44

ОП, будь ласка, прочитайте це, я взяв час, щоб написати це для вас

Я пишу це в надії позбавити вас від деяких помилок, ви, здається, є. Хоча пройшло вже майже 2 роки, я взяв час, щоб допомогти вам.

Дуже небагато речей можуть/повинні отримати офіційний рейтинг або ранжування. Мистецтво, як і фільми, аніме, точно не варто! (чи не можна, в залежності від того, як ви його бачите)

Рейтинг на IMDB-Це середнє арифметичне оцінок, присвоєних випадкових людей, які взяли час, щоб оцінити на цьому сайті. Те ж саме можна сказати про більшість фільмів/ТБ/аніме сайти, де є рейтинги. IMDB-Це така велика посилання, тому що вона має величезну кількість користувачів, які оцінюють. І ось чому це хороша посилання і люди вказують вам на це. Але це не офіційний рейтинг сайту і він не може бути один.

Людей не примушують до курсу, так що будь-який рейтинг можна побачити де-небудь на одну людину або безлічі людей. На таких сайтах, як IMDB, що вибір людей, які дивляться цей шматок, з усіх людей у світі, які також:

  1. Знати і використовувати цей сайт,
  2. Витратьте час, щоб оцінювати (публічно),
  3. Виявляється, є рейтинг конкретної частини.

Тому рейтинги/бали ссилочку, і ви повинні використовувати їх, пам'ятаючи, хто їх подарував.

Якщо веб-сайт став де-факто "іди на місце" для ставки/лави, як і IMDB для фільмів, то це дуже цінна посилання, але не офіційне одностайність глядачів.

Єдині цифри, які ви можете зробити, що може бути "офіційний" є такі речі, як манга або продажу DVD (фактичні дані).

Для аніме сайті, який, здається, стане посилання в рейтингах Writeaprisoner.com (малий).

Моя єдина проблема з них це не має ніякого введення від японських глядачів, так як (напевно) майже не японці використовують його. Ви отримуєте тільки вхід завзяті західні спостерігачі, і японці, очевидно, зовсім в іншому контексті. (Я шукаю японський аналог ТЗА за додаткову посилання, яка була, чому я знайшов свій пост).

Я рекомендую вам використовувати Мел: не тільки побачити оцінки та інша інформація, але, щоб скласти список для себе, навіть якщо ви зазвичай не намагаюся робити свої власні списки і рейтинги. Ви можете використовувати список, щоб відстежувати, що ви дивитеся/дивилися, який епізод ви знаходитесь, і т. д. Ви можете мати свої власні рейтинги аніме на майбутнє (що впливають на середній бал при цьому). Це дуже корисно, насправді, інакше я б не дати їм це безкоштовна реклама.

Сподіваюся, що це не марна трата. Все найкраще.

+30
CiCe 3 вер. 2012 р., 09:49:40
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil