Які інші загоничі були в Меч мистецтва онлайн?

В епізоді 8 - чорний і Білий танець з шаблями, після того, як Кирито Асуна отримав погодитися, щоб приготувати рагу з кролика, Асуна звільнений Kuradeel і отримав відмову:

Kuradeel: я не можу залишити вас наодинці з тіньовий характер такої
Асуна: а я нічого не можу сказати про його тенистости, він насправді дуже сильна. Насправді, він на 10 рівнів вище вас, Kuradeel.
Kuradeel: ви натякаєте, що я чимось гірший за нього? Почекай, не кажи мені, що він є одним з тих загоничів.

В епізоді 2 - калатала, після побиття Illfang Кобольда Господа, Кирито був виявлений в бета-плеєр. Відображаючи за запитом Diavel в, Кирито займає позиції антагоніста і брехня про те, як далеко він просунувся під час бета-Сан:

Кирито: я зробив його на підлогу навіть не інші бета-гравці могли дотягнутися.
Kibaou: те, що робить вас гірше, ніж бета, ти чортів поганий чітер.
Фоновий плеєр: він загонщика!
Кирито: калатала так? Так, мені подобається, як це звучить.


Я був під враженням, що Кирито був тільки "калатала". Однак, Kuradeel говорить один з тих загоничів, який передбачає, що є ще як би окремо від нього. Використовуючи форму множини, Kuradeel є групування Кирито з іншим.

Тому мені цікаво, чи були інші загоничі в САО? Якщо там були, ми знаємо, хто вони були?

+887
mleves 16 бер. 2018 р., 11:40:56
30 відповідей

В даний час є 11 переведених спеціальних пропозиціях та 25 перекладені голови.
Я не впевнений, що Замовлення я повинен читати ці голови?

+988
Shafihi Ali 03 февр. '09 в 4:24

Скільки смерті Примітка манга робить Френк Wildhorn театралізоване музичне прикриття? (Детальніше англійською тут.)

(Я розумію, що корейського виробництва - це переклад одного і того ж сценарію, а не зміст відрізняється від японського виробництва, а якщо воно відрізняється, я хотів би знати, яка частина японської манги проміжної кришки, а також яка частина манги корейська версія обкладинки.)

+976
Chiranth Bs 28 лип. 2014 р., 22:51:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знаю, що вони не канон, але я хотів би знати, між якими епізодами/дуги ці можна дивитися, щоб вони не переривають Canon і потік краще хронологічно. Як помістивши їх в сторону, де вони безпосередньо не переривати і порушувати хронологію, як я чув, все, крім дуг зазвичай робить.

+971
sebko 25 черв. 2016 р., 05:49:10

Є пісня, яка грала за короткий проміжок часу, в боці не герой Академія сезон 3 епізод 45, 9:50. Я думаю, що ця пісня не виконувалася раніше в серії.

Що це за пісня?

+908
user127219 19 трав. 2010 р., 08:31:22

Отже, мій друг, з яким я посварилася з дивився це аніме на своєму ноутбуці. Я б хотів дивитися його, але я не знаю назва серії і я не можу просити її зі зрозумілих причин. От що я пам'ятаю:

 • Це не занадто старий... 2013-2015, може бути
 • Головний герой-хлопець з білим волоссям і заражених (?) око, але його очі дійсно може стати нормальним оком. Він людожер, якщо я правильно пам'ятаю
 • Він разом з багатьма іншими персонажами, чотири червоних хвостів стирчить зі спини, у деяких є крила. Всі з хвостами або крилами-людожери, якщо я не помиляюся. Всі людожери були заражені очима, в яких вони можуть "вимкнути" і сильніше, ніж у інших людей
 • Художній стиль-це дуже добре, так як не у всіх є величезні очі
 • Не впевнений щодо жанру. Це щось між хоррором і фантастикою
 • Волосся і колір очей не надто реалістично
 • Я пам'ятаю сцену, де він бореться з великою світловолосий чоловік у білому костюмі, який намагається його з'їсти або щось подібне. Він закінчив тим, що змушує людину вважати, а потім з'їсти його замість
 • Я просто згадав, головний герой часто потріщати вказівний палець. Він робив це знову і знову

Вибачте, якщо це занадто розпливчасто, будь ласка, майте на увазі, що я бачив лише два або три епізоди в проходженні. Я б дуже хотіла дізнатися назву цього аніме.

+905
ken8311 26 трав. 2012 р., 15:44:39

Ну, в такому разі ми повинні вважати, що вони в світі повністю відрізняється від нашого, Що означає, що їх місячної поверхні і структура відрізняється від нашого.

Деякі кажуть, що Місяць була створена, щоб тримати злочинців заарештували, але у такому разі у нас є прохання атмосфера, схожа на земну.

Це не настільки божевільні, щоб думати про При розгляді інших фільмів, в яких деякі символи можуть дихати у воді, або тому подібне.

Про Агуни, вона не була чужою, вона була звичайної жінки, які їли плоди і поглинена сила дерева. :)

+876
Stevik 30 вер. 2012 р., 06:02:48

Немає жодної ознаки, що він коли-небудь зокрема заявив, що це спадкове, і враховуючи, що дві людини без усякої кровної зв'язку є, можна припустити, що вона не є спадковим. Швидше за все, заснований на Shippūden - епізод 268, схоже, те що треба, принаймні, для користувачів, щоб мати спорідненість для всіх трьох елементів, що kekkei тоута використовує. Однак, оскільки в даний час пилових викидів є єдиним відомим kekkei тоута, важко сказати, якщо це остаточно, єдина вимога. В Наруто Вікі звертається.

+828
jacroe 16 серп. 2015 р., 15:16:54

Це Надя: таємниця блакитної води:

Серії центрів навколо Надя, молода дівчина невідомого походження, і Жана, молодого французького винахідника. На початку розповіді, два головних героя переслідували Грандіс Granva, Сансон, і Хенсон, група викрадачі діамантів, які переслідують Надя на синьому каменем кулон вона володіє. Після того, як врятовані капітаном Немо і його підводному човні "Наутілус", коштовність злодіїв і молоді герої об'єднують зусилля і брати участь у боротьбі проти нео-Атлантів сил, які прагнуть до світового панування.

Gone Fishin'

+818
ElliottYoung 23 серп. 2011 р., 07:41:17

У нього день народження 7 липня укладаючи з Хіро Машима. Рік конкретно не було сказано, але вона якийсь час, коли дракони зникли. Оскільки Нацу був навчений Igneel, він повинен був народитися до цієї дати, імовірно кілька років раніше, щоб дати час для підготовки і все таке. Так навколо X777.

+793
Tiago Correia 8 вер. 2015 р., 21:24:28

Є купа причин для аніме повинно бути припинено. Одним з найпоширеніших з них буде відсутність продажів. Аніме може стати досить популярною, і багато спостерігав. Але якщо продаж не збігаються, немає другого сезону будуть зроблені, тим не менш, з-за проблем з грошима.

Популярність також відіграє фактор. Якщо перший сезон не досить популярні у бік глядачів, ніж другий сезон-це просто марна трата коштів. Проте, є деякі аніме тайтлов, які там роблять другий сезон сотні років після першого сезону, так що сподіваюся не все втрачено для любителів, хто бажає на другий сезон (наприклад, Інуяша закінчив ефір у 2004 році, однак це продовження серії Інуяша: Заключний акт почався в 2009-2010 рр. Завершення всієї серії, так як манга закінчилася в 2008 році).

Втрата спонсорів-це не рідкість, що може призвести до колосальних бюджетних скорочень, які іноді призводять до заборгованості, яка в першу чергу повинна бути покриті.

Майте на увазі, що студії використовують японські цифри продажів як точка відліку для продажу, які досить сильно відрізняються від європейських/американських продажів

Так, я вважаю, причина цього в тому, що аніме-це природно поширений в Японії. У США це щось інше, щось рідко, тому люди можуть побачити його в якості цільових. Якщо ви були в Японії і сказав: "Я великий фанат аніме", не помічає, як якщо б японець сказав "Я прихильник американських комедій", тому що це буде такий широкий жанр, який найбільш кожен зможе знайти те, що їм подобається. Обидва людини, ймовірно, в кінцевому підсумку отримати відповідь типу "Ну... це мило.... які?" і т. д.

Іноді це може бути просто питання між директором і мангака.

Кошики фруктів випадку він спочатку буде більше, але творець манги не подобається директор або щось (лол, я не пам'ятаю точно) і вона не дозволить їм продовжувати аніме.

Деякі інші причини, хоча і рідше, то будуть проблеми грошей буде

 • Немає вільного часу для радіомовлення
 • Відсутність матеріалу (але ти говориш про тих, з історією, щоб сказати так що вважай це одним з частково)
 • Відсутність студій, які хочуть взяти на роботу (трапляється частіше, ніж ви думаєте)
+778
Smit 20 лют. 2019 р., 22:56:05

Я сильно підозрюю, використання катакани тут просто дати архаїчної родзинку в друкарні. Історично (до 2МВ або близько того), катакана був фактично використаний в багатьох контекстах, де хірагана використовується сьогодні не тільки для запозичення (зауважимо, однак, що навіть сьогодні, катакана має інші значення). У тому ж ключі, шоу типографіка використовує виключно попередньо спрощення kyuujitai кандзі, а не їх сучасні shinjitai аналоги.

Офіційні довоєнні документи були часто написані в стилі моногатарі", так сказати - подивитися, наприклад, у 1890 імператорський рескрипт про освіту, який використовує точно такий же стиль: kyuujitai і Катакана.

Я не думаю, що є якийсь глибокий зміст у використанні катакана сама по собі. Може бути, є щось, щоб бути сказаним про архаїку-смак річ, хоча дивитися в цілому. (Особисто я підозрюю, що повинно бути сказано просто "Shinbo думав, що це круто виглядає таким чином".)

+774
Cirux 18 лип. 2019 р., 14:32:32

Я намагаюся згадати ім'я багатотомну історію. Кожен обсяг був близько 20-25см х 10см х 3 см завтовшки, напевно, 120 сторінок?

 • Не в кольорі - чорний/білий лінійний малюнок з штрихуванням тіні (не сіре затінення в потертій стиль).
 • Історія дівчини у великому водонепроникний підводний + воїн костюм, як лицар, але цибулинні і великий.
 • Вона має якусь "магічні" здібності, я думаю. Не все, що знаєте про це трохи.
 • Вона відвідує замки і тримає, допомагає людям з проблемами, квести і т. д.
 • Історія має Летючий корабель річ веденні маніакально-депресивного (біполярного) хлопець, який одягається як денді.
 • Цей хлопець був покоївки/дівчина кухар з дивною хворобою - вона має отвори і відсутні кінцівки, здається, це називається "нуль хвороба". Інші люди по всій Землі його.
 • Лицар дівчина зустрічається з хлопцем Летючий корабель.

Я пам'ятаю книги з близько 12 років тому, може бути? Не знаєте, коли вони були написані. Я теж пам'ятаю англійською та ліво-верх-право читання, а не справа наліво стиль.

+742
fgysin reinstate Monica 16 січ. 2011 р., 19:29:38

Коро-сенсей і Ітона крові не пов'язані взагалі, це щупальця, що вони обидва потрапляють в ту ж категорію "сім'я".

Цього брата відносини були вперше згадані офіційний опікун, як зробити Ітона плутати про свої стосунки з Коро-сенсей. Він мав намір убити Коро-сенсея з допомогою розлюченого Ітона, але, очевидно, не вдалося.

+739
cik roses 4 січ. 2018 р., 10:15:05

Розширення астрального моря відповіді, історія, описана в питанні про "Кагуя робот", родом з манга-те 37 (під Tentoumusi комікси етикетці). Тема заснована на "Казка про принцесу Кагуя".

У 1979 версію аніме (епізод 736) з тим же назвою "Кагуя робот" адаптував історію сумлінно. (Це той, який описаний в питанні)

У 2005 році "оновлення" версії (епізод 103В/195) під назвою "бум піднімає принцесі Кагуя" має іншу історію розвитку, використовуючи той же "принцеса Кагуя" тема.

Деякі з цих відмінностей:

Обсяг 37 "Робот Кагуя"

- 22-го століття універмаг помилково доставлена "робот Кагуя"
- Денна сховав його, але бум використовував його
- Задоволення сховала новонародженого Принцеса Кагуя від мами і все
- Дораемон був дуже злий, коли побачив робота Агуни. Хоча бум наполягав на тому, щоб сховати і підняти її, Дораемон вказав на відсутність плану прохолодний бездумно
- Коли багата людина бачив її днем, він сказав: "(вона) схожі, як дві дині , як і її покійної дочки. Будь ласка, нехай вона буде прийомною дочкою".
- Коли бум БПК прощання в Агуни, він пробурмотів: "ласкаво просимо з Місяця прилетіли".
Аніме "Бум Піднімає Принцеса Кагуя"

- 22-го століття універмаг завезли нову продукцію "досвід фольклору набір - Принцеса Кагуя версія"
- Бум сховав його від Doraemon і використовуваний інструмент
- У новоявленої принцесі Кагуя подружився з батьками Nobita в його друзів, а також Doraemon
- Принцеса Кагуя зробивши сумне обличчя, коли вона побачила повний місяць
- "Посланець з Місяця" прийшла і Nobita & ко's repellance було марно, тоді принцеса Кагуя довелося повернути
- Коли Принцеса Кагуя БПК прощай, лист вона прийняла цей законопроект з 22-го століття універмагу.

Посилання:

+711
Diar Lana 20 лист. 2013 р., 15:14:17

Не було ніяких змін, я думаю.

Справжня і ім'я ゴール・Д・ ロジャー (Gōru Д. Rojā, гол Д. Роджера), але він також відомий по імені Золотий Роджер. Я думаю, що це просто Всесвіт річ.

Що сказав, його ім'я носить доктор, який в оповіданні описується як "більш простий початковий", часто згадується, коли мова йде про волі Д:

У серії, кілька символів ініціал "Д.". Цей загадковий ініціал був названий "воля Ді" (Dの意志 - D немає Іші) або "D буде" декілька символів в один шматок. [...]

До речі, значення для д. поки не розкривається, але це, безумовно, має велике значення і, ймовірно, буде одним з основних у розвитку цілісний розповідь.

+685
Nick Rutten 10 квіт. 2015 р., 20:29:25

Це звучить трохи схожими на Киродзука.

Серіал починається в 12-му в Японії і центри столітті на Коро, персонаж за мотивами легендарний японський фехтувальник Мінамото-але Есицунэ. Коро і його слуга, Бенкей, познайомитися з красивою і загадковою жінкою по імені входити в той час як в бігах від старшого брата Коро, який шукає своє життя. Входити і Коро закохується, але незабаром він виявляє, що вона приховує страшну таємницю: вона-вампір Безсмертний. Після нападу переслідувачів, Коро важко поранений і має ввібрати кров входити, щоб врятувати своє життя. Коро потім зрадили і напали на Бенкей, який був перекручуватися таємнича організація під назвою Червона Армія, і голова Коро є відрубані, яка заважає його перетворення в безсмертна істота.

Коро втрачає свідомість і прокидається через століття в пост-апокаліптичному, антиутопії Японії. Вижили громадяни, що потрапили під постійним гнітом з боку Червоної Армії, і Коро-це швидко знайдений і завербований підпільного революційного руху називаються ханива. Інші епізоди слідкуйте за бій Коро з Червоною Армією і її господарем елітних воїнів, які були вдосконалені зразки крові входити, і його пошуки, щоб знайти його з незрозумілих причин втратила любов.

Аніме теж на дурдом з 2008 року.

+633
Marassa 3 черв. 2018 р., 10:26:44
+615
tile 10 квіт. 2019 р., 17:15:18

У телевізійній анімації немає гри-немає життя, перед кожною грою гравці, які вступають в гру буде голосно кричати слово, яке звучить як "згоду". Я колись думав, що це була згода, оскільки історія змусить здається, що він сказав: "Я згоден з грою контракту в рамках 10 правил" (де субтитри вимовляє слово означає "Присягаюся при 10 правил", яка звучить ніякого протиріччя зі словом "згода").

Поки не подивлюся новий фільм Немає гри-немає життя нуль, який розповідає про те, де у створенні ігрового світу, які ми бачимо в ТВ-анімації.

В кіно, коли людина сама жертва, щоб дозволити Ріку тікає, він кричить слово, яке звучить як "згоду". Я думав, так це походження слова, але я помилявся. Коли пізніше Ріку і примари почали свій план закінчити війну, Ріку коригує їх вимова. Згідно субтитри, сенс змінюється від "клянуся колишньої хоробрості", щоб "лаятися правилами", але обидва слова для мене досі звучить як "згоду".

Так що насправді були ті слова, які вони кричали?

P. S. Я дивився фільм в Гонконзі і субтитри в традиційній китайській. Підзаголовок вирішив показати сенс замість того, щоб покласти фактичне слово.

+595
mks212 30 бер. 2019 р., 14:44:16

Людина в масці впорався. На майбутнє, навіть те, що мама Наруто, Кушина народжувала тримали в таємниці, як друк на К'юбі, це найслабше місце при народженні дитини. Так що, якщо хто-то сказав селянин, що Наруто-син Мінато і Кушина, коли ніхто не знав, що вона ще збирається народжувати, це може бути важко повірити. Особливо, коли тільки кілька людей знали про це. Крім того, він був, мабуть, безпечніше для Наруто, якби люди не знали, що він син Хокаге. Цей титул приносить багато ворогів. Навіть Конохамару стежили за ним 24/7.

+591
ky cao 17 квіт. 2016 р., 22:38:38

В Епізод 2 терор в резонансі, Ліза показана читання манги, яка зображує події Цар Едіп. Така манга взагалі існує?

Попередній пошук англійською не дає нічого корисного, і це досить імовірно, що ця манга могла бути придумана заради аніме, прив'язуючи на інші алюзії на роботи (які, здається, мають відношення до сюжету, але так як я тільки на другий серії, поки не можу сказати).

Але так як мені подобалося грати, я б хотіла запитати на всяк випадок тут є така манга, і якщо мої пошуки просто не вийшло.

+585
Jeremy Doan 2 трав. 2012 р., 07:00:44

hand gesture of Mai at episode 17

В епізоді 17, коли викладач попросив студентів взяти участь МАІ підняла руку, як це показано на фото). Що цей жарт значить?

+520
Jim McCoy 2 квіт. 2011 р., 16:52:22

Це коли-небудь прямо вказується в шоу або манга, як високо інет? В іншому випадку, чи є спосіб, щоб екстраполювати його, чи є якась інформація про японській школі чистої висоти?

+443
Gaurav Wadhwani 8 лют. 2015 р., 15:55:28

Мій брат і я говорили про символіку позаду розташування гомункулы татуювання розташування (тобто жадібність це на руку, тому що він хоче отримати все, обжерливість-це його мовою, тому що він хоче жерти все підряд і т. д.) і прочитавши всі Сталевий Алхімік манга три рази, ніхто з нас не міг згадати розташування татуювання гомункула прайду.

+413
Raizekas 20 вер. 2011 р., 14:33:00

Наскільки я розумію, Идзанами і Идзанаги визначає долю допомагає уникнути долі у вартість Шарінган. Смерть-кінцева доля всіх нас. Так може Идзанаги використовуватися для чит природною смертю. Потім Риннегана і Шарингана володар може бути практично безсмертним! Може Идзанаги чит природною смертю.

+359
Santosh Garole 23 лют. 2016 р., 06:00:29

Я не дуже в цьому впевнений, я бачив це давним-давно так само як і пам'ять воно дещо розпливчасто у вашому розумінні це теж розпливчасто в моїх, але ваш опис нагадує мені про полум'я Рекка.

Він не відповідає вашому опису точно, але бачачи, як ви не знаєте, що ви описуєте, жодної серії я думав, що це може бути один з них.

+337
stnly 2 вер. 2019 р., 20:20:30

Це тому, що Гедо: Рінне проекту Tensei вимагає тіло.

Рінне проекту Tensei практично Ян-елемент техніки. Він вдихає життя в мертве тіло, виліковувати будь-які пошкодження або збиток, нанесений його. Однак, це не Інь. Він не може створити форму. Вам потрібно реальне тіло для того, щоб працювати.

Так як Джирайя помер, і його тіло осіло на дно океану, він близько не підходив до села, коли Нагато використовував Рінне проекту Tensei.

Це теж з тієї ж причини, чому Кабуто не зміг його оживити. Хоча тільки ДНК достатньо, Кабуто не зміг дістати.

+293
petrohs el compa obrero 23 бер. 2016 р., 08:10:10

- Це Акамару вихованця або товариш?

Ось питання і мою відповідь на це питання...

Ну в моє обмежене знання про це я і кажу, що Акамару-це не просто вихованець Кіби, але, швидше, як товариш/один/сім'я. Коли ти дивишся Наруто, в деяких своїх сценах ви не побачите ПЕТ-майстер відносин, але узи дружби між ними, як товариші. Ви побачите, що Киба Акамару лікує більше, ніж просто собака або домашня тварина, але ставиться до нього як товариш, що він хоче захищати і оберігати... ^__^

+267
Denis Ryzhikov 20 жовт. 2014 р., 15:45:45

Більшість аніме показано застосування семпай більш розповсюджений в англійській мові, як майстер або вчитель. Як пісні на початку вже відповів. Творці аніме могли б також покласти в майстер аніме "Наруто" вони використовують все більше англійською мовою.

+230
jlecount 24 груд. 2012 р., 19:48:42

У деяких аніме є лінії під очима. Мені було цікаво, що з себе представляє? Це має бути як темні кола під очима, як деякі люди в реальному житті або?

Нижче є прекрасним прикладом, як чоловічих і жіночих персонажів, це не може бути красунею.

Example, both have the lines

Що це означає?

+195
Gudgip 27 січ. 2017 р., 06:21:04

Я намагався потрапити в чорний рок шутер, але я не можу Вам проходить перші 3 епізоду, тому що я отримую дійсно плутають. Може хто-небудь пояснити, що перший епізод про? Він начебто ходить всюди і я не впевнений, що вони намагаються показати.

+17
user70570 12 січ. 2017 р., 21:08:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil