Що відбувається, коли два селектора мають однакову колір палуби?

Коли селектори бій, є великі колеса або годинник, який вирішує, яка селектор ходить першим.

Селектори представляють їх колір палуби (наприклад. Юзуки - Червоної Колодою, Керів - Біла Колода) На малюнку нижче коли керів билися Юзуки, і зрозуміло, що керів йде першим.

Але як ми зможемо визначити, хто ходить першим, якщо обидва Юзуки і керів була така ж кольорова колода? Б колесо повністю одного кольору?

Як з 1-го сезону аніме ні ж-палуба битви, але, можливо, існує якийсь зовнішній джерело інформації про це?

Wheel of selection

+269
StefansArya 1 трав. 2012 р., 17:09:28
31 відповідей

Я уявляю собі час, необхідний для переходу в життя після = кількість жалю. Чим простіше пошкодувати, чим швидше потрібно, щоб дістатися до після життя. Шкодую Канадэ просто подякувати людини, який дав їй серце, в той час як Отонаси а жаль-це складніше, тому що у нього немає жалю, але він не знав. Хідекі зайшов у після життя перед Юі, тому що його жаль було просто зловити м'яч, поки Юі була кілька речей, які вона бачила по телевізору. Час смерті дійсно грає роль, але я думаю, другий зразок жалю. Юі могла померти раніше, ніж Хідекі.

+956
Hershko 03 февр. '09 в 4:24

Відповідно жовтня. 1965 питання про Чорний пояс журнал:

Початок (другий китайсько-японської війни в 1940 році, близько 30% японських коледжів і університетів кампус карате клубів в союзі з одним або іншим з чотирьох основних шкіл карате, називаються "Рю." Окрім клубу на території кампусу, кожен з цих вузів мав те, що називається "О. Б." клуб карате. "Б. О." тут стояли за "Олд Бойз" і був складений випускників конкретної школи.

Ці ОБ'ЄДНАННЯ клуби, як правило, виступали в якості консультантів для студентських клубів. Так що "об'єднання" тут, швидше за все, відноситься до випускників, випускник або старший учень і зв'язку роду саме в цій школі, деякі з яких можуть згодом стати інструкторами.

Це мало б сенс, судячи по насічках на пояс Тачияма, що він старший серед клубу Дзюдо.

Тут представлені оригінальні сторінки для довідки:

chapter 3, page 81 chapter 3, page 82

+922
West 39th 14 черв. 2018 р., 06:28:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, перше, що ми повинні враховувати, що спортсмен у певній галузі не може бути успішним у будь-яких інших сферах, навіть якщо ви не професійний спортсмен, це тільки означає, що ваше тіло ще у формі і ваші рефлекси загострені, що середній гравець в грі, але ви не маєте ваше тіло в грі і ваші рефлекси суспільства на характеристики персонажа, так що в принципі достатньо лише знати деякі правила і ходи, які ви не маєте відповідних інструментів власного тіла) поставити використовувати, і який толк від цих правил, коли ніхто не піклується про них?
І друга важлива річ полягає в тому, що Сан-використовує свій власний набір навичок, ви повинні дотримуватися певні пози, щоб активувати навик, а потім використовувати його, так що навіть навички і ходи знаєш марно, тому що вони просто не такі потужні, як у грі навички. Я думаю, що в грі добре збалансовані так, що кожен повинен почати з початку і випробувати той же азарт, і ніхто не буде мати перевагу з самого початку гри.

+917
kakalokia 5 жовт. 2015 р., 03:35:08

На майже всіх аніме, які я подивилася, вони перестануть випускати аніме, хоча є ще історія в манзі, а потім, щоб отримати решту історії ви читали мангу.

Наприклад, я бачив, як Діва-сама, кошик фруктів, хост Оранської школи, волхвів і ніхто з них не закінчити те, що почали. Єдине шоу, яке я бачив, що намагався оживити всю мангу досі Фейрі Тейл.

Чому б виробникам просто анімувати всю мангу, або чому вони починають анімувати мангу і не закінчити? Чому вони не закінчити аніме на основі манги?

+885
Aris94 14 груд. 2019 р., 03:28:41

Здається, Зошит смерті потрібно ваше ім'я точно так, як надруковано на свідоцтві про народження, так що якби я хотів убити кого-небудь, наприклад "Kaitelynn ліс", то не вийшло б, якщо б я писав його як "Кейтлін Вудс" навіть якщо б у мене було її обличчя в увазі, і все інше було в порядку. Так що для світла вам знадобиться символи кандзі, і ще потрібно писати його ім'я як Цукі, як це показує на його свідоцтво про народження.

Крім того, намагався кілька разів-це ні, а якщо ви помилитеся в написанні імені аварії на більш ніж в 3 рази, людини, якого ви намагалися вбити вже не може бути убитий, що Зошит Смерті. ОФК він працює тільки якщо випадково ви не можете когось захистити за допомогою цього методу, це всього лише правило, щоб тримати вас просто думаю, поки ви отримаєте його.

+884
user75557 31 груд. 2012 р., 20:57:03

Немає канонічного відповіді на це питання.

Наруто жив один, як дитина.

Що стосується того, хто дбав про нього, поки він був дитиною, ніхто не знає.

Люди, які дбали про нього в дитинстві були такі люди, як Сандайме, Ірука, і рамен хлопець. Однак, вони не виконують ролі батьків. Найближчою людиною був Наруто, як батько, був Джирайя.

+879
madlymad 14 вер. 2019 р., 04:38:51

За Сталевий Алхімік Вікі, трансмутації кола мають символічний й функціональний аспект. Символічний сенс в круговороті енергії і життя, де еквівалентного обміну гарантує, що об'єкти не з'являються і не зникають, але змінюється в різних формах. Моя інтерпретація полягає в тому, що це втілення принципу алхімії, допомагає трансмутація мати місце, але це зайве, якщо алхімік був до воріт, втілюючи принцип алхімії сам.

Як для функції, трансмутації коло використовує енергію з землі або субстрату, що окружність на (порівнювати джерел енергії люди [спойлер] і Сін). геометричні символи (трикутники, квадрати та інші багатокутники) являють собою різні елементи (вода, земля, вогонь, повітря), і інший символ-як руни, які спрямовують і направляють енергію в більш конкретних випадках. Таким чином, у функціональному аспекті, діаграми і символи в трансмутації коло служити "маніпуляція енергетичних палати", щоб використовувати для певних алхімічних цілях.

+845
Phil Misiowiec 4 лист. 2014 р., 03:04:13

Як назва 'Історія аніме кліп' пояснює, історій, в якому міститься історія розглядається як ASMV. Але коли ви щось оголосити як історія?

Потрібні виступу на відео? Якщо так, то якою мірою? Вони лежать в основі досить велика частина АМВ чи це нормально, якщо вони підкладали тільки 1/4 від його?

Ведуть розмови повинні зв'язати один з одним безпосередньо чи вони тільки повинні містити ті ж емоції (наприклад, відчаю)?

Ось кілька прикладів кліпів, які можна розглядати як ASMV:

  • Це відео, безумовно, ASMV: https://www.youtube.com/watch?v=GmqVruTH0E4
  • Цього починається його виступу після 53 сек. і ці речі тільки принесе ті ж емоції (вони не безпосередньо пов'язані один з одним, якщо я його правильно зрозумів): https://www.youtube.com/watch?v=JZhqrI3OGaM
  • Тут немає мови взагалі, але він розповідає нам історію тільки з композитингом аніме сцени і музика: https://www.youtube.com/watch?v=LPDAZe84OJI
+831
Terry Turner 21 черв. 2018 р., 02:56:30

Боги руйнування цих всесвітів не брати участь в турнірі. Вони не беруть участь, тому що вони мали високий земної рівень визначається Зенона.

За даними

Смертний рівні

Всі всесвіти зі смертельним рівнем нижче, ніж 7 були заплановані, щоб бути видалені, але після навіювання Гоку, щоб провести турнір влади, вони отримали шанс уникнути стирання, вигравши

Зміст інших всесвітів були у безпеці і не брати участь в турнірі сили, і боги руйнування цих всесвітів, і вони могли просто сидіти і дивитися на турнір

+782
oussemos 13 вер. 2017 р., 18:46:52

У МАІ-химе серія основного аніме, де химе, стародавня сила, яка народжується всередині обраного народу, який буде боротися, щоб визначити майстра нового тисячоліття (між добром проти зла) і іноземна організація намагається вплинути на результати шляхом передражнювати цю владу.

В май-отоме серія повинна бути встановлена через тисячоліття після того, як людину мігрували на іншу планету. Технології, які використовували люди, щоб бути в змозі щоб, нарешті, дотягнутися до зірок є точною технології розвиваються після спроби імітувати Хіме здібності. І як тисячоліття пройшли... в химе користувачі відродився новий, і темрява слід за ними в іншій формі.....

+733
Helpmefindmyanine 19 вер. 2017 р., 08:46:52
Тигр & кролика-це оригінальний 2011 аніме-серіал, вироблений на світанку, про реальне життя супергероїв, які також грають супергероїв на ТБ.
+720
Hardik Bhangale 22 лист. 2011 р., 22:06:31
Плавлений крові-це файтинг, що вийшов в 2002 році за типом-Місяць і французький хліб. См. також [РОА]
+698
sydney kline 5 вер. 2017 р., 21:25:32

У АНО HANA, Менма померла, коли вона була дитиною, але потім, кілька років потому, коли вона знову з'явилася, її привид був підлітком. Що саме тут сталося?

+686
kc0hwa 25 бер. 2018 р., 17:06:09

enter image description here

Санкт Seiya (іноді, Лицарі Зодіаку) є манга написана і проілюстрована Msami Kurumada, а також ряд аніме-серіал за мотивами манги. Його слід за п'ять містичних воїнів називають "святими", які борються носив священні обладунки під назвою "клаптики". Ці обладунки мають конструкції, які випливають з різних сузір'їв герої прийняли їх як символи-зберігачі та уповноважені містичної енергії, яка називається "Космо".

На питання про 2012-14 аніме Санкт Seiya Омега, див. .

См. також:

+668
SD8109 13 вер. 2019 р., 21:45:30

Від того, як я це бачу і як це описано в серіалі, пробудження-це здатність маніпулювати пробудження середовищі, наприклад, Doflamingo по. Як коли Кузан та Sakasuki пішов у нього на небезпеку панку і постійно змінюється погода.

Інший приклад, коли крокодил перетворили все навколо себе в пісок під час його другого бою з Луффі (Луффі Міцуї)(ТЕЦ 201). Крім того, є раз крокодил говорить про "використання диявольських фруктів краще"(ТЕЦ 178) або різні породи пірат"(ТЕЦ 178), хоча це може бути просто крокодил нахабство. Він, здається, взагалі великі знання про диявольських фруктів пробудження, а він був тим, хто повідомив нам про тюремника звірі прокинулася і навіть сказав нам, що вплив на них.(ТЕЦ 544)

Крім того, як тільки він був розбитий, почався дощ знову(ТЕЦ 210), і хоча багато людей кажуть: "о, курець використовував танець порошку на крокодилів корабель" або "Крокодил використовував танець порошок інше місце, щоб зберегти її від дощу, але курець конкретно сказала Хіна, що він не (ТЕЦ 212) і що б бути вчасно, так що я думаю, що крокодил прокидається і може тримати його плодів диявола слабкість.

+594
Kislaya Singh 11 лист. 2013 р., 03:08:28

Не впевнений, якщо це коли-небудь показаних в аніме, але в манзі ми бачимо Елсі спіймала його.

З-манга, світової Бог тільки знає, главі 42 "демон, який маленький = маленький диявол", стор 15.

chapter 42 page 15

+574
divine morny 13 лип. 2014 р., 10:58:42

Це не пов'язано з фільмом в будь-якому випадку, його народ мав на увазі, що персонажі тваринного на основі символів. Вони мають на увазі дизайнери товарів для товарів, представлених тут. До речі, просто для додавання в продукти, називається Добуцу до, буквально тваринного К.

enter image description here

+538
FreeBeer 10 трав. 2010 р., 03:07:08

У сезон 4 з Бліч аніме, один з головних символів держави, що bounts народжується або створюється в суспільстві душ.

Душі народжуються в суспільство душ, як женці душі? Або якщо б кожен був колись людиною і помер, і прийшов у суспільство душ? Або якщо б усі були створені, як bounts?

+526
Mike Goldblum 15 лют. 2010 р., 12:50:49

Ось, ймовірно, більшість Аі Йори Аоши.

enter image description here

Каору Ханабиси, студент коледжу, який живе в самоті, зустрів красиву, але розгублена дівчина, одягнена в кімоно на залізничній станції. Він зголосився вести її за тією адресою, що вона шукала, що сталося в його районі, але виявилася порожньою ділянку. Не знаючи, що робити далі, Каору запропонував спустошили дівчину до себе в квартиру і запитав для яких-небудь додаткових доказів для її призначення. Вона поставила його фотографію двох дітей, яких Kauru одразу визначив як самого себе, і Аой Сакураба, свого друга дитинства. З'ясувалося, що дівчина перед ним сама Сакураба Аой, його нареченная наречена, хто приїхав в Токіо, щоб вийти за нього заміж. Її одкровення було не тільки дивно, але і нагадав найглибшу частину пам'яті Каору, чому він пішов з сім'ї Ханабиси в першу чергу.

Writeaprisoner.com

+516
Durk Marler 1 лют. 2018 р., 07:52:50

Я бачив ці знаки в купу мистецтво і мені цікаво, якщо це має певну назву або якщо це просто популярна конструкція вибору; я бачив його в "матрьошку" Vocaloid пісні, а також інші аніме ОК на різних громад.

Якщо хто-небудь знає, як називається ці або якщо вони навіть є ім'я, будь ласка, просвіти мій розум УИБ!! Заздалегідь дякую за будь-більш повне уявлення про них! :)

art from the Vocaloid song, known as "Matryoshka."

+497
Gomino 14 трав. 2012 р., 09:13:22

Я думаю, що це перед вежею небесах сталося. Він був у селі, і вони зробили церемонію для самих потужних дітьми (більшість чарівну енергію), і вони дали, що дитина особливий відбиток відзначити, що він найсильніший; може бути, вони збиралися використовувати його для ведення воєн (поки він не був узятий людина на вежі неба).

Я знаю, що це також відсилання до рейв майстер, який зробив Хіро Машима автор Фейрі Тейл.

+409
Kiyingi Hudson 3 черв. 2012 р., 05:59:31

Я після аніме через EpisodeCalendar і немає епізод 12.5. Цей епізод наповнювачем або частиною оригінальної історії? (Тобто, я Міс якась частина історії, якщо я пропустив цей епізод?)

+399
freefly42 27 січ. 2016 р., 19:14:39

Так що, мабуть, Hyakkimaru і Biwamaru бачу біле з душею яка чиста, і бачимо червону душу того, хто вбив інших людей або монстрів, які є злом. Є інші кольори смисли?

+342
kerbylane 11 лют. 2014 р., 21:44:26

В епізоді 13 Фейрі Тейл (2014) Гэдзилл передбачає, що він був наставником для нищебродов. Той факт, що він знав Reyos ім'я доводить, що Гэдзилл знав про нього в той час як Фантом Лорд. Гэдзилл каже, що розбійник був його учнем. Згідно Фейрі Тейл Вікі, ніщеброди теж Gajeels закляті молодшого брата, але в Вікі не написано, як він отримав цю інформацію про брата.

З Вікі:

У якийсь момент часу, Гэдзилл приєднався Фантом Лорд. Під час свого перебування в Фантом Лорд, молодий чоловік на ім'я Роуг Чейні, відомий як Ріо, був Гэдзилл поклявся молодший брат.

+341
user3260803 20 бер. 2019 р., 07:12:54

Наруто досі його мудрецем шести шляхи, здібності як показали його очі з вертикальними і горизонтальними знаків без фарбування навколо очей. Це означає, Наруто досі його шість шлях здатність Boruto. Він не створює життя, щоб зцілити його руку, напевно із-за дірок у сюжеті.

І якщо автор насправді зробив це, це буде виглядати Через мають буквальний Ісус в цій історії. Але справа в тому, що Наруто, як і раніше, має шість здатність шляхи точно так само, як Саске ще Tomoes в його Риннегана.

+276
prafull agarwal 7 квіт. 2010 р., 11:55:10

Я не пам'ятаю, що Червоний Дракон може вкрасти силу і навіть використовувати його. Як Иссей вкрасти силу Валі? Може Білий Дракон вкрасти владу інших?

+263
GLH 9 лист. 2013 р., 00:04:53

Сестра Юдзуру Отонаси це Hatsune був рак, і є ознаки того, що воно погіршується. Коли настало Різдво, лікарі відмовилися випустити, але тримати своє слово Юдзуру підкрався і взяв її.

Коли ми, здається, їх разом на вулицю і коли Юдзуру розмовляє з нею, вона здається дуже слабкою і Юдзуру монолог говорить, що він продовжував мати односторонній розмова. У наступній сцені ми бачимо Юдзуру питається якщо він у порядку після смерті Hatsune це.

Мені цікаво, а Hatsune був, ймовірно, зобов'язаний бути убитий її раком пізніше, був Юдзуру беручи Hatsune, що вночі, що викликало у неї рак, щоб убити її ?

+245
Shantell Escoffery 5 серп. 2017 р., 12:33:46

В ході Сова операції придушення, бої призвели до великих втрат з обох сторін. Багато слідчі були поранені або вбиті, і близько 99% упирі були знищені в 20-му відділенні. Так що обидві сторони були досі не оговталася від втрат і зниклих без вести слідчі / упирі були оголошені загиблими, зниклими безвістиабо захоплені.

За даними Вікі

В той час як повідомлялося, що полонених не брали, Кен Kaneki був узятий під варту

З-за цього протиріччя у звітності, здається, що чим вище в ККУ, здається, є деякі плани * ^ * графіка звичайно (в основному Аріма, оскільки він взяв на себе відповідальність за * ^ * графіка звичайно).

Крім того, члени Aogiri не було замовлень по кожному вище члена ранжованого (вони, в основному, це, Татара і Норо), щоб піти шукати * ^ * графіка звичайно (або зберегти його, якщо б вони знали, що він був захоплений ККУ).

Може бути, ККУ плани використовувати його, щоб знищити упирів, може бути, він діє як шпигун для Aogiri всередині ККУ. З-за цих можливих теорій, здається * ^ * графіка звичайно є частиною великої ділянки. Таким чином, не може бути занадто багато думаєш, там може бути велика гра, яку грають за лаштунками, які ви, можливо, доведеться чекати аніме, щоб розкрити.

Якщо ви раді і не може чекати так довго, то ці спойлери для вас!


У невизначений момент, Аріма знайдений і переможений це Йошимура в її храмі притулок. Замість того, щоб просто вбити сумно відомий одноокий сова, він розпитав її про її мотивації і дізнався про її бажання змінити світ. Зацікавлені в її ідеали, Аріма пощадив її життя і нібито почали плести змови в таємниці з нею.

крім того,

Під час одного протистояння, це виявлено її ненависті до світу, критикує свою державу, і каже упир, який убив Аріма б стати надією для всієї своєї раси, а другі посміхнувся їй. Вони склали план , щоб доглядати за кимось , хто був би достатньо компетентний, щоб носити звання одноокий король.

тому, з'єднуючи точки,

Оскільки історія рухається, як ARIMA і це, нарешті, знайти, що хто-то. Хтось, хто може змінити стан світу, людина, яка розуміє і людей, і гулей, хто має місце в обох світах - * ^ * графіка звичайно ідеально підходить на цю роль. Так це і ARIMA допомогу Kaneki, щоб стати сильнішими. * ^ * Графіка звичайно в кінці стає компетентним і досить надійним, щоб тримати назва одноокий король.

+122
Ben Buhl 26 черв. 2016 р., 04:19:31

Hanayamata girls

(Мачи (задній лівий), Тамі (задній правий), Нару (центр), Яя (передній лівий), Хана (передній правий))

Зображення надано для Crunchyroll.

Sekiya, який стане Нару була сором'язлива дівчинка, яка любила казки і мріяла стати засліплювати людини. Одного разу вночі вона бачить таємничі блондинка танцює на вершині арки і спонтанно просить дівчину, щоб забрати її.

Білява дівчинка-це хана Н. Fountainstand, американський Прінстон, Нью-Джерсі, який мріє робити танець Есакой, вид традиційних японських танців. Нару зрештою, вступить з нею в створенні танець Есакой клубу, а також новобранці її краща подруга Сасаме Яя і її друг дитинства і кумир Nishimikado Тами. Пізніше, подруга Тами і президент студентської ради Токива Мачи також приєднується до клубу, і п'ять з них займаються міжособистісних конфліктів, несхвалення батьків, і їх страх і невпевненість в собі, як вони борються, щоб досягти своєї мети: щоб танцювати разом.

Оригінальна манга загалом якось на Су Hamayumiba і здійснюється манги час Кирара вперед в Японії. Шість tankoubon були звільнені. В 2014 році, дванадцять-епізод аніме дурдом був показаний в Японії і одночасної виконавця Crunchyroll.

Загалом як у Вікіпедії.

Загалом якось на Writeaprisoner.com.

+108
jalalipop 30 бер. 2010 р., 16:22:21

В-Всесвіту, не наводиться жодних причин крім того, що кожен раз, коли я можу згадати, як це відбувається, вони стояли біля дерев і, таким чином, шматок деревини був зручним. Фактичний джерело ніколи не звертався, і ми ніколи не бачимо дерев падали, тому що вони втратили частину себе.

Для реального-світового розуму...це японський троп, заснований на реальних легендах побудований навколо історичних ніндзя (ймовірно, також по сказав ніндзя, для яких дезінформація була чудова тактика). "Kawarimi" був передбачуваний метод володів стародавніми ніндзя, які використовували неправильне і одну мить, щоб помінятися місцями з чимось, що можна було легко прийняти за ніндзя.

Там можуть бути деякі історичні підстави для цього, але не до такої міри ми бачимо в Наруто. Замість цього, це може бути трюк використовується за історичним ніндзя, щоб обдурити і ввести в оману ворогів, і створити міф, що вони були побудовані для себе. В якості прикладу, ніндзя може мати заздалегідь підготовлений дерев'яний манекен, який був приблизно його розмірів і одягнений він у ту ж одяг, як він був одягнений. Цей манекен може бути захований зручний для подальшого використання. Потім, коли бігли переслідувачі, ти повинен повернутися туди, де ти заховав Незнайка і в момент, коли переслідувачі втратять слід (або природні перешкоди або диму/спалаху вибухонебезпечні залік), ви встановили манекен на місце і йдіть в іншому напрямку. Ви навіть можете встановити його, щоб йти над урвищем. Поки переслідувачі відволіклися на манекен, ти угасаешь. Таким чином була побудована легенда про те, що ніндзя міг 'помінятися місцями' з речами, і з дерев'яними (або соломи) манекени були зручні для цих цілей, вони, ймовірно, звикли найбільше.

Згодом це перетворилося в японській культурі поряд з безліччю інших міфів про ніндзя. Наприклад, міф про ніндзя одягатися у все чорне, зростаючі з театру Кабукі (робочі сцени, одягнені у все чорне, і так театралів були використані, щоб повністю ігнорувати їх...тому, коли один з них схопився і вихопив меч, як ніби вони з'явилися з нізвідки...дозволяючи театр, щоб мати супер-потайний ніндзя). За цей час ідея Kawarimi видозмінився, поки він не приземлився на них просто помінявшись місцями з колодою. Навіть особливий вид журналу кілька стандартизовані в цей стежок: короткий круглий шматок дерева приблизно такої ж товщини, або повністю гладкі або з однієї 'пень' відгалуження в бік.

Він виявляється в досить велика кількість місць, з інших аніме та манзі купа відеоігор. Коротше кажучи, в японській культурі, "kawarimi журнал" - це просто стандартна річ для ніндзя, щоб помінятися місцями з, без урахування звідки він взявся. Це та ж ідея, як в американській культурі, якщо що-то сліпо викинув з вікна, там буде кицька там, що виття і збиває купу речей за...або як ніхто не сумнівається, що, говорячи: "ну, принаймні гірше вже бути не може" миттєво зробити ще гірше...або як хто може одягти окуляри, і вважається, що це суцільна маскування.

Так що, поки немає у всесвіті пояснення...з пояснення всесвіту-це просто "це стандартний інструмент оповідання в японській культурі".

+48
Ayam Goreng 2 вер. 2015 р., 13:19:18

У Кацухиро Отомо-призначений свободи УПП серії-це особливо задоволення перегляд для розміщення продукції, так як він став частиною компанії Nissin Кубок локшина рекламної кампанії. У ньому, залишки людства живуть в місячну колонію, де ... випадково і нез'ясовно -- Кубок локшина Ниссин є основним джерелом їжі.

+21
Victor Parmar 2 серп. 2019 р., 22:20:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil