Звідки Дарк і Крад взялися?

Я тут перечитувала і перегляд DNAngel, і на те, що я не можу пригадати, де двоє прийшли. Вони просто з'являються в один день, або хтось їх створювати?

+179
user7268185 10 лип. 2015 р., 01:12:46
37 відповідей

Максиміліан Пегас (Pegasus Джей Кроуфорд в Японії) були тисячоліття очі в лівий очей при запуску оригінального Ю-ГІ-о! серія.

Maximilian Pegasus with his Millennium Eye

Пізніше він був видалений Бакуре, і в наступних матчах, як в Ю-ГІ-о! З GX, ліве око завжди закривають волосся.

Maximilian Pegasus in Yu-Gi-Oh! GX

Що він зробив з лівим оком? Він використовував скляне око? Пов'язка на оці? Залишити порожні очниці?

Я б волів відповідь від аніме, але я відкритий до відповіді мангу також.

+974
illiteratecoder 03 февр. '09 в 4:24

А Гіас-це надприродні сили, як здатність Лелуша в команду людей робити речі, або здатність Чарльза переписувати спогади людей. Код-це, хм, різні надприродні штучки, що 1.) робить вас безсмертним; і 2.) дозволяє надавати geasses до інших людей.

Що відбувається з вашим Гіас після отримання коду? Ви втратите свій Гіас?

Так, ви втратите свій Гіас.

Нагадаємо, що Гіас С. С. була сила, щоб змусити людей любити її. Одного разу черниця пройшла її код на С. С., Вона втратила Гіас - якщо вона досі була сила, щоб змусити людей любити її, напевно, вона б не мучилася і лікувалася як відьма людей свого часу. Аналогічно, В. о., Ще один код-на пред'явника, не показує жодних ознак наявності Гіас.

+950
Evans Nyaega 13 черв. 2016 р., 10:22:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В реальний світ убив Киеми. Для довідки http://deathnote.wikia.com/wiki/Kiyomi_Takada

"Після вбивства Мелло з листком із Зошита смерті, її ім'я записане в Зошит Смерті на світ, використовуючи пістолет в його годинник."

І якщо ви хочете дізнатися, щоб точно знати, наскільки близько потрібно знати про Кірі ви можете подивитися , як Н прийшов до висновку, що Ягамі Лайт був Кірою?

У той час, коли світло написав ім'я Світла написала ім'я Киеми, Тэру також написав, думаючи, що Кіра знаходиться в якомусь обмеження і це його обов'язок піклуватися про Киеми, так що нічого не порушується.

Однак з цього поруч не доведено, що світло є Кіра. Це було просто, щоб зробити світ зрозуміти, де все пішло не так. Це було, тому що це помилка, що офіцер найближчим до подальшої Теру і в кінцевому підсумку отримання Зошита смерті і від туди все пішло на південь на Кіру.

+876
Onthesly 26 бер. 2018 р., 09:33:42

Ну, Хей живий, це точно; тим не менш, що відбувається з Інь не згадується зовсім.

Одна річ, яка може довести, що Інь мертвий, є те, що ближче до кінця аніме, Інь з'являється (той, який у білому костюмі) і запитує вузу, щоб убити її, у якому він погоджується. В OVA вона також говорить їй останнє "прощай" і сповідує свої почуття для вузів.

Однак, в OVA, Идзанаги не каже, що він дарує бажання Інь, яку хотілося б з вузу, і Идзанаги зробив би грант липня, щоб бути з СУО.

Крім того, влада Бая дозволяє молекулярних маніпуляцій. Це як вуз є підрядником, так як вона зливається з ним ближче до кінця війни небес і про те, як планують знищити всіх ділянок, зруйнувавши Врата Пекла не вдалося, і як Небесні ворота не можуть бути порушені.

Зрештою, зірка Бая, який зник, бо Бай потрапив в метеоритний ядро знову засяяв, тому що вона була звільнена. Якщо вуз отримав Бая сила, тоді він міг би зливається з Інь, а також (якщо третій сезон виконана) тепер намагаюся знайти спосіб, щоб скасувати злиття, так що Інь може повернутися в своє тіло (може також дозволити Бай повернутися). Втім, це домисли, одна річ, я читав, що при вузі проводить її тіло, воно світиться, значить, вона жива, хоча насправді я не помітив.

Я повинен відзначити, що те, що ми бачимо-це світло зростає яскравіше, коли він кладе руку на Інь в кінці. У той час як він міг би вбивати її тут, світло може бути те ж саме, що внз створюється, коли він зробив анти-ворота частинок існує в кінці першого сезону.

+839
ragamffn 26 лип. 2010 р., 15:08:05

Може бути, він використовував метод, описаний в жадібності острівних дуг, так що додаткові долоні, що б він сидів, був необхідний в боротьбі, і з Netero знав, що смерть була можливість у бою, він не збирався спробувати і зберегти будь-нен. Він йшов все!

+822
MARTiN 3 лип. 2019 р., 14:56:49

Ти думаєш, Флінт час детектива.

Сюжет обертається навколо пригод Флінта Молот, то "детективом часу", хлопчик з доісторичної епохи, який був відроджений з скам'янілості і став детективом часу, хоча його компетентність як детектив сумнівна. Багато чого, як Інспектор Гаджет, "мозком" є друзі Флінта, Сара і Тоні Гудман, які супроводжують його в подорожах. Флінт, однак, потягнув його вага в бою, коли він буде битися за допомогою свого батька Роккі Молот, чиє часткове воскресіння залишив його в живих, мовець скеля з особою. Роккі, перетворений у молот для Кресало, служив кремінь, як міцна зброя і радник, останнім, як і поза бою. Робота Флінт як раз детектив був, щоб повернутися в минуле і переконати час-перевертні - маленьких, милих створінь, співпрацювати з ним, щоб захистити графік.

У США, Флінт час детектив ефір від 5 березня 2000 року по 5 листопада 2000. Серіал також транслювався в Філіппіни через ДМА 7 та дубльований мовою Филипино, який Ранс з кінця 2000 року до середини 2001 року.

Flint and co.

+805
Jahid hasan 6 квіт. 2018 р., 05:46:44

Я кажу про цієї пісні. Під назвою "окономіякі" (お好み焼き), це Трек 24 без номера Biyori повторити альбом Ост, і з'явився в епізоді 8 (2-й сезон) прямо перед дитиною Рен-Чон розлив Каррі. Здається, є якесь якість, яке змушує мене думати, що це росіяни. Враховуючи, що трек 14 "м'яка Dekopon" (ずいずいデコポン) з цього ж альбому традиційна японська Дитяча Пісня ずいずいずっころばし, це не важко для мене, щоб вірити, якщо "окономіякі", дійсно, спирається на деякі російські народні пісні, але я не знайомий з ними. Тому, будь ласка, дозвольте мені задати тут це питання.

+768
Khalilov71 30 жовт. 2013 р., 05:36:58

Є компакт-диск (ЕЦКП-4302) з урахуванням усіх неоригінальних треків з аніме. Ви можете знайти більше інформації про це на VGMDB.

Як бачите, скрипаль-Юна Шинохара (篠原悠那) і піаністи зрозуміє, Саката (阪田知樹) і Еріко Кавачи (河地恵理子).

VGMDB також надає скани буклету, ось сторінка показує цю інформацію (червоний прямокутник): enter image description here

+724
Scott Hyndman 28 лип. 2019 р., 16:21:15

На жаль, відповіді на яке немає відповіді. В епізоді 11, сам Юу задає це питання Шунске і доктор Tsutsumiuchi.

Це відбувається в 4:54, як показано нижче:

enter image description here enter image description here

Деякі аргументи за цю ж тему відбувся на Writeaprisoner.com форумів тут. В резюме, що потік має кілька різних ідей про те, як це могло статися, але ніяких конкретних доказів, оскільки шоу не надали. Якщо ви пам'ятаєте, протягом усього серіалу було кілька натяків двох з них пам'ятаючи, що у них був брат. Його пам'ять нарешті повернулася, коли він слухав у живому виконанні пісня до речі називається "тригер". Це був нібито перший раз, коли він чув його, але він міг згадати, слухаючи його в інші терміни. Ще одна теорія з цього потоку полягає в тому, що сала мали можливість повернути людям розум її голос, як вона зробила з НАО брата, і почувши її живого виконання своїх спогадах повертається; однак, це малоймовірно, тому що він раніше чув, як вона співає в лікарняній палаті і був в силі.

А фінальний епізод був показаний зрозуміло, що це буде залишається відкритим як углеотходы з глядачами залишили інтерпретувати його як їм заманеться.

+716
Yu Zeng 14 лист. 2013 р., 00:43:08

Kotoishi Нару продовжує називати головного героя Юнони хлопчик. Він, здається, прийняти це як образу.

Що таке Юнони хлопчик і чому він не подобається, коли вас так називають?

+638
TheyGowByrd 14 вер. 2014 р., 02:50:37

Якщо біль вдалося воскресити Какаші разом з іншими загиблими Konohagakure односельців, чому Хагоромо не реінкарнувати мертвий shinobis після четвертої Великої війни ніндзя?

+631
botus 26 бер. 2012 р., 10:01:16

У двох випадках під високим тиском і прянощі аніме франшизи, Аяка розкрита Мірай скільки А. К. (Акіхіто Kanbara) буде платити за її оголені фотографії. Перший раз був в 16:55 в епізоді 5 основної серії, але пальці Аяка охоплює більшу частину грошей, щоб ми не присвячені зборів моделювання.

This is the minimum we'd be looking at for your modeling fees

Потім Аяка знову торгується в Епізод 2 міні-театру, але це не корисно, що її голос був підданий цензурі, коли вона говорила про зборів моделювання. Однак, п'ять 10000 нот ієни були показані на екрані.

I can give you ***** yen

Ми повинні прийняти ¥50,000 як А. К. готовий платити за оголені фото Міраї?

+583
Hilary Bond 22 січ. 2015 р., 18:21:10

Hayashimizu ми скажемо "надзвичайний" толерантність в школі махінацій Сосуке-це окреме питання, тому я утримаюся від цього і зосередитися на свій основний питання:

Коротка відповідь: це жарт, заснована на нездатності Сооске, щоб розрізняти характер життя в шкільному середовищі і життя в небезпечних гео-політико-військової обстановки, в якій він прожив усе своє життя. Hayashimizu представив його як президента школи. У реальному житті, ніхто не вище, ніж президента (звичайно, не будь-яких простих вчителів!), і тому він відкладає на нього відповідним чином, як якщо б він був президентом країни. "Ваше Превосходительство" - це формальний спосіб рішення президента чи глава держави. Гумор походить від перебільшеною ввічливістю Сооске і формальність при спілкуванні з кимось, хто в реальності лише ще один студент, з деякими додатковими після години роботи.

(Однак, слід зазначити, що в світ роману "тривають на моїх власних", їх розмови показують, що обидва розробили досить реальне і глибоку повагу до інших, грунтуючись на їх історії і знання один одного особистостей.)

+582
kenandr 27 бер. 2011 р., 15:13:38

У Токіо вовкулака, Джейсон стверджував, а мучити * ^ * графіка звичайно, що "упир" шкірі не може бути пробитий будь-звичайний метал. Якщо так, то:

 1. Як би Рей рана Kurona і Nashiro ножами?
 2. Чому не голуби використання звичайних рушниць і замість мечів Kagune для атаки упирів?

Ці примірники є суперечливими і парадоксальними. Будь ласка, дайте пояснення, яке робить усіх цих випадках розумним.

+572
user3457871 12 жовт. 2016 р., 17:57:27
Чорний конюшина-це фентезі, сьонен-манга написана і проілюстрована Юкі Табата. У романі розповідається історія двох сиріт - Аста і Юно - які виховувалися разом із самого народження у церкві на околиці Конюшина Королівства, у світі, де кожен володіє магічною силою. Дві прийомні брати змагаються, хто з них стане королем майстер, сильний магічний лицар Конюшина Королівства.
+552
James Du Pont 8 лист. 2015 р., 21:24:19

Немає гри-немає життя заставу 4:

Поки він не порушує обіцянки 3, може бути все що завгодно ставку, і будь-яка гра може бути відтворений.

 1. Що відбувається, коли ми видаляємо гіпотеза (або припущення) 'поки це не порушує заставу 3' ?

Звичайно, якщо ми виключимо гіпотезу, то ми могли б також видалити 4-го застави. Таким чином, застава 4 можна переформулювати:

Все може бути ставка, і будь-яку гру можна грати якщо тількиз ят порушує застави три.

Я думаю, моє питання можна перефразувати, щоб задати для (контр)приклади ставок або гри, які будуть порушувати застави 3.

 1. Я насправді відчуваю якийсь

Це може бути вирішено питання 1, а якщо ні, то що відбувається?

Застава 4 насправді, здається, вказують, що "ігри" і те, що гравці роблять ставки внесків, 2 і 3 начебто не зовсім певними, принаймні, в плані масштабів. Я маю на увазі, що масштаби гри і те, що гравці роблять ставки? Здається, застава 4-це точно визначити рамки, але запорука 4 відноситься до застави 3. Моє розуміння таке:

Зобов'язання 2: всі конфлікти в цьому світі будуть вирішуватися за допомогою ігор, де гри визначаються за масштабом в заставі 4.

Застава 3: в ігри, кожен гравець буде ставити щось, що вони згодні на рівноцінний, де ігри і те, що гравці роблять ставки визначені в обсязі в заставі 4.

Застава 4: масштаби гри і те, що гравці роблять ставки, яке не порушує застави 3.

Що я непорозуміння?

+549
nournia 24 серп. 2014 р., 10:24:50

"Манга підручники" з вивчення науки і математики хороші приклади того, що буде виняток. Це клопітно, щоб зберегти tategaki якщо ви хочете мати деяку рівнянь в них.

+529
kortese 27 лист. 2013 р., 14:34:18

Що буде з перевтілений людина, якщо Едо-проекту Tensei користувачів (Кастер дзюцу) помирає?

Як Кабуто говорив, дзюцу не вийде, якщо його вб'ють. Якщо це так, то що буде з перевтілений шинобі?

+495
robjmills 15 черв. 2010 р., 13:07:07

Я дивився мультфільм про Соника, і їжачок став супер saiyan, використовуючи ромбоподібні речі.

Що насправді це що? Як Соник став таким?

+469
Html Lover 26 лют. 2015 р., 00:50:01

В. Н. короткий опис: хороший кінець БПР здійснюється балансування Сэйбер і Рін момент ласкою так, що у вас достатньо очок Рін уникнути багатьох погано закінчується, і звалити інше на Сабер.

Так, після команди Рін Сэйбер знищити грааль, ви показали один з двох антрактів, в залежності від кінцівки ви збираєтеся отримати:

Нове бажання (хороший кінець): http://lparchive.org/Fatestay-night/Update%20235/1-UBW16-08a-1.jpg (з-за підвищеної прихильності між нею і Широ). В цей кінець, шаблю вирішив не розірвати господаря рабом (0 командні заклинання, що залишилися після Рін скористалися останнім, щоб дати їй мани), і Рін вирішили тримав її, як заради неї (від долі маршрут, ви знаєте, що вона Бі і приваблює шабля), і Широ.

Кінець мрії: що ви бачили в аніме. Сабер отримав її відповіді, спостерігаючи за конфлікту Широ Арчер і зміст, залишивши світ позаду, як Широ і Рін, щоб тримати його на правильний шлях.

+447
Kenneth Smith 15 жовт. 2017 р., 04:06:08

Якщо ваша манга в даний час не має тег, цей тег використовується для запиту тег для цієї серії. Будь ласка, переконайтеся, що це зрозуміло з вашого запитання, Що ви питаєте.

Примітка: будь ласка, не видаляйте цей тег від того, яке програмне забезпечення використовується для створення аніме? хоча це питання не потрібно перейти. Цей тег повинен залишитися принаймні на одне питання, інакше він буде видалений на щоденній основі, що зробить неможливим для нових користувачів, щоб використовувати.

+441
Mohamad Sefidrou 22 вер. 2012 р., 10:47:08

Риннегана спочатку належали мудрець Шести Шляхів. Потім він розділив свою владу між двома синами, які лягли в Senju і у учіха. Для будь-якої людини, щоб мати можливість активувати Риннегана, вони потрібні як Учіха і Senju ДНК. Учіха Мадара, в останні дні його життя, вдалося активувати, так як у нього вже вічний Mangekyo і Hashirama клітин (Senju ДНК), роблячи його схожим на мудреця.

Але от питання: як Нагато здатний знову активувати її? Так, це був Мадара, який був імплантований його Риннегана йому в молодому віці, але потім, хоч очі були імплантовані, Нагато не було ДНК Учіха ні Senju ДНК, щоб бути в змозі повторно активувати Риннегана. Як він міг це зробити?

І як продовження до цього, припустимо, він зумів знову активувати вже готовий Риннегана (Мадара спочатку розбудили його), як він міг так добре використовувати його і управляти їм без його тіла негативно позначаються? Він належав до клану Удзумаки, які могли бути далекі родичі з Сендзю, але це не виправдовує того, як він був здатний керувати нею так само, як у нього не було ні чорта SO6P, на відміну від Мадара, який міг би зараз зрівнятися з Мудрецем (з ННО і Риннегана).

Приклад, щоб підкреслити це Какаші. Він отримав Шарінган від спробувала передати. Але так як Какаші не Учіха, його тіло буде серйозно позначатися на нього, коли він використовував його для покриття його Шарінган, коли не використовується для економії чакри. Хоча пізніше він навчався і досяг успіху в цьому, він все-таки був не Учіха і, відповідно, своє тіло хоча б взяти мито, тільки після надмірного використання. Крім того, оскільки Нагато має риси мудреця, його тіло не було в змозі прийняти втрати Риннегана активований повний і контролюючи його 6 шляхів болю, і все.

Може хтось будь ласка, дайте докладне пояснення того, як Нагато був здатний розбудити і контроль Риннегана?

+430
Eirture 1 серп. 2016 р., 13:33:20

Ми знаємо, що хакі-таємнича сила присутня всередині кожної людини. Але лише деякі люди здатні пробудити і використовувати його. Це дуже тісно пов'язане з волею людини. Тому питання, який тут виникає: чи можна використовувати хакі вплинути користувач (фізично чи подумки) у будь-якому випадку? Не надмірне використання хакі позначається на користувача?

 • Якщо це так, то як саме це впливає на користувачів, так як хакі не те, як фізична енергія?
 • Якщо це не так, чому користувачі хакі використовувати його весь час? Чому вони використовують її тільки в особливих випадках, як бій, або потрапляння ворожих територій і т. д.?
+406
Z1 Wu 24 жовт. 2011 р., 13:03:43

У Оверлорд аніме, ми побачили Енрі виклику 5000 нових гоблінів, щоб перемогти першого князя та його воїнів. Що сталося з ними після цього воювати? Хіба вони зникають?

+368
user8502697 23 лист. 2018 р., 17:38:39

На додаток до інших відповіді, які я хотів би додати деякі думки конкретно по аніме.

Фонд

Хоча я не впевнений, якщо це так, то я думаю, що анімація була створена відповідно з авторами ідеї (тобто вони вирішили спільно на цьому важливому місці). Це означає, що ми можемо взяти ці реакції, як за каноном, таким чином, ми можемо укласти з їх в додаток до того, що відомо з манги.

Факти

 • Kiritos очі не спрямовані на дівчат (вони плавають трохи вище), голова нахилена або навіть трохи вниз.
 • Дівчата платять раз увагу до нього, він говорить
 • Вони обидва були (приємно здивовані, дивляться на їхні обличчя, яке не змінюється протягом сцени.
 • Юі також готельну систему злегка здивувалася, але відразу стало і приємно.
 • Немає червоніє або інші ознаки.
 • Кирито закінчив сцену, кажучи "добре, тут ми йдемо!" і увага більше не було на ньому (вони летіли назустріч Aincrad)

Тлумачення

Судячи Юі поведінку, можна було здогадатися, що він прийняв позитивне зауваження з приводу (відносини з) Асуна (радує Юі), в той час як в той же час досить оригінальний, щоб здивувати дівчаток.

+341
thechexican 27 квіт. 2019 р., 04:01:06

Вона сказала, що всі знали, що Аріма і Цубакі любили один одного, так ні, вона не знає... що робить його ще сумніше.

+335
ub1k 11 квіт. 2016 р., 00:23:28

У багатьох надприродних аніме, як Шин Секаи Йори, або Токіо ворони часто з'являються такі великі мотузки зі складеними папірці, що висять з них:

sacred barrier

Наскільки я можу судити, вони служать для ущільнення або зазначити місця, які є священними або якимсь надприродним чином, як shinboku, або священних дерев:

shinboku

Які ці складені папірці, і які цілі вони насправді служать?

+295
Eie Eie 20 серп. 2017 р., 16:52:09

Він вирішив взяти на себе той, хто ціною своєї гордості, ніж його життя. Спочатку він був Богом-царем Heuco Мундо і нахабний повелитель всіх довбає, поки Айзен з Гін і Тоусен зробив свої записи, і скинув його з престолу з Лас ночес з його Шикаем. Барраган просто звелася до прихвостень ренегата шинигами від короля дуплах, які поранили його глибоко і по відношенню до його останнім подихом вирішив взяти Айзена, який приніс йому цю ганьбу.

+278
JaffParker 6 серп. 2018 р., 13:17:28

У Bleach, дуплах (і Espadas) мають отвори в їх грудях. Однак отвору не кровоточать і, здається, не мають ніякого шкідливого впливу на організм. Для людини-образної западини і Еспада, органи перебудовуються навколо отворів або просто перестають існувати, де отвори? Крім того, як зробити дірки не йде кров? Робить шкіру навколо ростуть усередині отвору або припекти?

+240
Joan Venge 6 лют. 2013 р., 23:00:45

Оновлення

Ми починаємо бачити сенс за д. В епізоді 703 аніме...

...Каже Корасон на Трафальгарській закон д. І сказав, що маленьких дітей Марі Джойс доручив див. д. Як зразок Бугимена:

"Погано поводяться діти будуть з'їдені Д."
Він продовжує стверджувати, що в деяких частинах світу, сім'я Д. відомий як 神の天敵 (ками не десять течи), в перекладі "Божа природний ворог".

Він також стверджує, що "Бог" в даному випадку використовується для позначення небесних драконів.

Він не був показаний, але я думаю.

Первісне вперше вказав в ОДА в СБС питання і відповіді кут, він також запитує, Що D в ім'я Луффі стояв. Ода просто відповів, Щоб прочитати його як D і що він хотів розкрити правду вчасно.

Ви можете прочитати більше на волю Д. Вікі.

+196
Bibhudutta Baliarsingh 5 бер. 2012 р., 00:44:42

ООН-го у 2011 аніме телесеріалів, що випускаються кістки, заснований на романі "Мейдзі Каїка Анго Torimono-Чоу" за Анго Сакагучі, зазначив японський інтелектуал і письменник. Серіал, який транслювався з 14 жовтня по 23 грудня 2011 року, був знятий режисером Мідзусіма Сейдзі.

См. також:

+191
Orthodex 23 трав. 2011 р., 10:54:54

Як тільки Мадара відродився, Саске використовував Аматерасу на нього, і від сканує, здавалося, що його обладунки та його волосся були спіймані в ньому. Але, на наступний скани показали, що чорне полум'я зникло.

Як він міг це зробити? У нього не було риннегана припустити, що він поглинув її. Якщо так, то як він міг утекти?

+185
irene Nystrom 4 вер. 2014 р., 10:33:12

Даі означає що уздовж ліній "великий" та madoushi означає "чаклун" або "чарівник", з ши - його назва (імовірно-Н). Так що по суті, він називає себе "великий чарівник"

+126
Shir Hadad 20 бер. 2013 р., 19:49:57

Попередження: великі спойлери нижче.

В операції по звільненню підстави Титан, жіночий Титан, щелепа Титан, броньований Титан і Колос Титан були спрямовані на це.

В останніх серіях 3-го сезону аніме, ми бачимо, броньований Титан, Колос Титан, звір, Титан і бойові кошик Титан Ервін, Ерен, Леві, Микаса і т. д.

Чому

Війни Молоток Титан

не брати участь у будь-військової операції, як мінімум, до 3-й сезон аніме, якщо він знаходиться у владі людей з марлі?

+110
Ankur Gupta 29 вер. 2016 р., 06:46:52

Вона Аико Такада.

П'ять років після вбивства сім'ї коата, Люсі (або Каэдэ, як і її перша назва було) пішов вбивати і заражати людей. Айко Такада несе відповідальність за ненавмисні зупинки Каэде йти на інший рожен, коли вона випадково потрапила на футбольний м'яч.

Айко-це друга дівчина після безіменний притулок дівчинці , подружившейся з Каэдэ. В аніме, коли він показав їй роги Айко, Аико знайшли їм охолонути, як коата тоді. Вона також є поворотним моментом у житті Каэдэ/Люсі як

Курама вистрілив Айко помилково, коли вона намагалася захистити Каэдэ. Потім Каэдэ погодилася піти з Курама в НДІ Diclonius, тому що він обіцяв, що Айко може бути збережений. Пізніше в медичному закладі, він повідомив їй, що Айко померла, що призводить до Каэдэ/Люсі Курама ненавидів за порушення його слова і планує вбити всіх його близьких, залишивши його в живих, як те, що він зробив з нею з Айко (як Каэдэ/Люсі вважає Айко любив її).

+89
mehed 17 лип. 2012 р., 08:22:55

Грунтуючись на моєму думці про те, що виверт еволюції, це так. Однак, вважаю також прочитати мангу, тому що є можливість іншого тлумачення 'виверт еволюції.

На мій погляд, дещо як про героїв і студентів. Я вважаю, що найбільша примха еволюції відбувається

Киришима і зусиль.

В аніме, ми вже бачимо

Тодороки і закидони Midoriya за

кілька розвиватися, і я не можу пригадати, чи був в останніх главах вони розвиваються ще більше.

Я можу сказати вам про це, хоча, є багато розвитку персонажа і подій у багатьох символів, які, можливо, привести їх у формуванні їх бзік або зміни особистості, який проявляється більше в манзі.

+84
Seemansan 22 лют. 2012 р., 10:37:46

Оновлення: це було ще підкріплено подіями глава 87

Я думаю, що за останній главі манги (86)

Зік і інші воїни спеціально намагаються повернути координат від Гриші (і тепер Ерен). Він-також єдинокровний брат Ерен (не брат), але видається, що сім'я це не важливо облігацій на Зіку, як він зрадив обох своїх батьків.

+47
Craneger 6 лист. 2016 р., 15:20:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil